Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 179, 180, 181  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 19:41:50 vasta tsitaadiga

8) oleks abi vaja pumba valimisel:

AUS Alphacool AGB-Eheim 600 Station II mx. 600L/h; veesammas 1.3m
http://www.alphacool.de/xt/product_info.php?products_id=3594&cPath=5_26_27
või
Alphacool AGB-Eheim 1000 Station max. 1000L/h; veesammas 2.0m
http://www.alphacool.de/xt/product_info.php?products_id=827&cPath=5_26_27

pump peab ikka oma tööd korralikult tegema, kuid ekstreemseid tempe ei oota. vaikus on tähtsal koha!l (sellepärast valitud ka uputatud pump)
oskab keegi midagi kosta? palju neil see performance´i erinevus järgnevas sys´is on?

terve sys on 10/8mm voolikutega, connectionid on 1/4"
Alphacool NexXxos Pro III 360mm radiaator
Alphacool NexXxos XP cpu plokk (vb ka vga ja chipset´i plokk)

ja veel... kuna elan kohas, kus pidevalt voolupinge kõigub... siis kas on mõtet 12V pumpa võtta, kui UPS on olemas?

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 20:03:24 vasta tsitaadiga

Kui tahaks Bigwater SE Pumba ära vahetada siis millise vastu?
Hind mingi 500 max.
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prophet
HV kasutaja
prophet

liitunud: 12.09.2004




sõnum 19.01.2006 20:49:24 vasta tsitaadiga

viitsiks keegi miski vesijahutusesüsteemi kokku panna?
max hind 2k

või oleks kasulikum osta Tt Bigwater SE + miski korralik pump?

_________________
Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marttisiitsman
Kreisi kasutaja
marttisiitsman

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 21:10:30 vasta tsitaadiga

Flab kirjutas:
Kui tahaks Bigwater SE Pumba ära vahetada siis millise vastu?
Hind mingi 500 max.

Hydor L20 peaks sobililk olema, enamvähem vaikne ning tunduvalt tõhusam kui see originaal (vähemasti arvan niimoodi)

prophet kirjutas:
viitsiks keegi miski vesijahutusesüsteemi kokku panna?
max hind 2k
või oleks kasulikum osta Tt Bigwater SE + miski korralik pump?

Võimekam pump + Bigwater SE oleks hea ( http://www.virtual-hideout.net/reviews/tt_bigwaterSE/index.shtml ),
kuid olenevalt sellest kui palju lisandub lisatasudega, nagu postikulu, saaks tjj kaudu näiteks

mis oleks ka üks variant.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 19.01.2006 21:43:22 vasta tsitaadiga

rahvas pakkuge mulle vga plokki ja radikat ,mitte ärge soovitaga vaid pakkuge ps-i teel thumbs_up.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2006 03:42:43 vasta tsitaadiga

igatahes minul külmus mingi asi ära hommikul radikas, radikas kahe akna vahel ja väljas 25C külma, prose temp on stabiilselt 13c, mul karvane tunne et see mobo sensor alla selle ei näitagi icon_biggrin.gif
muidu tore aint oma uut mobo ei saa tööle seega jäävad extreme clokingud seekord ära icon_sad.gif

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 21.01.2006 09:43:37 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:
igatahes minul külmus mingi asi ära hommikul radikas, radikas kahe akna vahel ja väljas 25C külma, prose temp on stabiilselt 13c, mul karvane tunne et see mobo sensor alla selle ei näitagi icon_biggrin.gif
muidu tore aint oma uut mobo ei saa tööle seega jäävad extreme clokingud seekord ära icon_sad.gif


nub pane see asi mis sul ära kylmus radika juurde siis on kõik jälle ok ja vala viin sisse siis ei kylmu ära kah icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2006 22:14:11 vasta tsitaadiga

ok, dudes, küsin siin siis ära:

millise spec.iga voolikuid soovitate?
vajalik on hea painduvus, kuid ei tohi kergelt murduda.

variandid: PUR, PURE, PVC.

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannyy
HV kasutaja
jannyy

liitunud: 15.10.2004




sõnum 22.01.2006 23:53:18 vasta tsitaadiga

link :: müüdav plokk

Keegi hydor seltz s20 pumpa ei taha ära osta?(480l/h)
Ostetud küll eelmine aasta, kuid olen kasutanud seda vaid umebs nädal.

Veel müüks ära prose veeploki. mõõdud siis 50mmx50mmx10mm ilma kaaneta.

seest on freesitud nõnda:


Veel võin kaasa anda voolikuid, klambreid ja muud sellist.
Kui keegi on huvitatud siis ps.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2006 15:58:38 vasta tsitaadiga

icon_wink.gif pole nagu müügiteema eriti......rohkem nagu nõuannete ja arutluste kohane thread

pane ametlikult müüki, küll ostetakse

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2006 16:10:05 vasta tsitaadiga

UrmoZ kirjutas:
ok, dudes, küsin siin siis ära:

millise spec.iga voolikuid soovitate?
vajalik on hea painduvus, kuid ei tohi kergelt murduda.

variandid: PUR, PURE, PVC.
ma oskan öelda, et paindub hästi kui on pehme ja paksu seinaga voolik, mida jäigem ja õhem sein seda kergemini murdub.
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 23.01.2006 20:01:07 vasta tsitaadiga

müügiteema too pole,aga miunuarust võib ikkagi ju siia visata enda kuulutus
kuna myygiteemas kipuvad need nii kiiresti ära kaduma,et pooled silmaparid,mis seda otsivad ei n2egi...pole ju väga suur patt siia riputada?
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etc87
Piiratud kasutaja
etc87

liitunud: 02.02.2005




sõnum 24.01.2006 13:19:19 vasta tsitaadiga

kas seda vga blokki saab ühendada http://www.k-arvutisalong.ee/index.php?lang=est&main_id=120&p_id=012283 Thermaltake Bigwater-iga?
kas need torud on sama suured et seda panna sellele blokile?

_________________
Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS!
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 24.01.2006 14:11:41 vasta tsitaadiga

Big Wateri voolikud on väiksemad, kindlasti annab midagi ehitada kui endal tahtmist on.
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2006 15:21:38 vasta tsitaadiga

salma on alu ja tt vask vist icon_rolleyes.gif
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 24.01.2006 16:12:46 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:
salma on alu ja tt vask vist icon_rolleyes.gif

ja siis icon_smile.gif icon_question.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumb(_;_)
HV veteran


liitunud: 15.08.2002




sõnum 24.01.2006 16:25:20 vasta tsitaadiga

MoosiVaras kirjutas:
ja siis icon_smile.gif icon_question.gif

Ehk loeksid seda teemet veidi eespoolt. Igasugu elektrokeemiast on juttu küllaga.
Zalmani plokid on üldjuhul korralikult anodeeritud, seega nende pind on passiivseks tehtud.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allar4
Kreisi kasutaja
allar4

liitunud: 18.12.2004




sõnum 24.01.2006 16:34:43 vasta tsitaadiga

Mis järjestuses peaksid asjad olema...et kust kuhu pump peaks vee pumpama jne! Asjad siis järgmised: Radikas; pump; cpu plokk; vga plokk; paisupaak; cipseti plokk; Toiteka veeplokk. Et mis järjekorras vesi peaks liikuma seal?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etc87
Piiratud kasutaja
etc87

liitunud: 02.02.2005




sõnum 24.01.2006 16:44:49 vasta tsitaadiga

mis vga blokki te soovitate ja kust osta saab..
asi peab istuma radeon 9800pro-le

_________________
Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS!
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xerox
Kreisi kasutaja


liitunud: 12.06.2004




sõnum 24.01.2006 18:23:35 vasta tsitaadiga

allar4 kirjutas:
Mis järjestuses peaksid asjad olema...et kust kuhu pump peaks vee pumpama jne! Asjad siis järgmised: Radikas; pump; cpu plokk; vga plokk; paisupaak; cipseti plokk; Toiteka veeplokk. Et mis järjekorras vesi peaks liikuma seal?


muidu on suht suva aga pump ja paisupaak peaks järjestikused olema e siis paagi järel on pump kohe
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002




sõnum 24.01.2006 19:08:39 vasta tsitaadiga

Sageli on kasutusel järjestus, kus radikast tulev jahutatud vesi läheb otse proseploki peale ja sealt siis edasi.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allar4
Kreisi kasutaja
allar4

liitunud: 18.12.2004




sõnum 24.01.2006 19:22:49 vasta tsitaadiga

et siis nii: pump---> plokid->radikas->paisupaak ->ja siis uuesti pump Et pump imeks vee paisupaagist.?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2006 19:59:01 vasta tsitaadiga

allar4 kirjutas:
et siis nii: pump---> plokid->radikas->paisupaak ->ja siis uuesti pump Et pump imeks vee paisupaagist.?


jah
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 24.01.2006 20:07:36 vasta tsitaadiga

kuidas saab üldse mingi erinevus olla? süsteem on ju kinnine - kusagil ei saa olla midagi puudu ega üle.
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002




sõnum 24.01.2006 21:24:24 vasta tsitaadiga

allar4 kirjutas:
et siis nii: pump---> plokid->radikas->paisupaak ->ja siis uuesti pump Et pump imeks vee paisupaagist.?

Sõltub, mis on sinu jaoks esmase tähtsusega, kas pumpamine või prose jahutamine icon_wink.gif
Praeguse järgi tundub, et pigem pump.

Lõpuks on kiire ringluse juures vee temperatuuri erinevus ka enne ja pärast proseplokki väike, nii et pumba soojuskoormus ringluses on ikka pisike, miski kümmekond protsenti prose omast. Et siis erilist vahet pole, mismoodi kvartett koos istub.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 24.01.2006 21:44:56 vasta tsitaadiga

pump pannakse reservuaari taha sellepärast,et pump saaks võtta niipalju,kui ta tahab,ning kuna need pumbad ei ime väga,siis on pumbale ka tervislikum...
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allar4
Kreisi kasutaja
allar4

liitunud: 18.12.2004




sõnum 24.01.2006 21:53:06 vasta tsitaadiga

Oioi kirjutas:
allar4 kirjutas:
et siis nii: pump---> plokid->radikas->paisupaak ->ja siis uuesti pump Et pump imeks vee paisupaagist.?

Sõltub, mis on sinu jaoks esmase tähtsusega, kas pumpamine või prose jahutamine icon_wink.gif
Praeguse järgi tundub, et pigem pump.

Lõpuks on kiire ringluse juures vee temperatuuri erinevus ka enne ja pärast proseplokki väike, nii et pumba soojuskoormus ringluses on ikka pisike, miski kümmekond protsenti prose omast. Et siis erilist vahet pole, mismoodi kvartett koos istub.


Ok
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2006 23:37:12 vasta tsitaadiga

kellelgi CU , äärmisel juhul Alu plokke , millest plokke freezida pole müüa ? on võimalus pääseda arvutiga freezi taha... et teeks rahvale DFI NB plokke jne ... icon_razz.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 25.01.2006 01:23:11 vasta tsitaadiga

njaa...

ma vb saan isegi tükikese vaske,aga see on väikese aja pärast...
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 25.01.2006 15:51:18 vasta tsitaadiga

on pakkuda radikaid ? andke PS-iga teada icon_wink.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 27.01.2006 23:38:57 vasta tsitaadiga

oskab keegi soovitada vasest blokki socket 370-le
koos kinnitustega??
võib kohe myygipakkumsie ka teha


viimati muutis ozooner 27.01.2006 23:42:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vxpsv
HV kasutaja
vxpsv

liitunud: 12.11.2004




sõnum 28.01.2006 13:21:31 vasta tsitaadiga

ja keegi v6iks ramile mingid blokki soovitada beer_yum.gif

ise leidsin siis sellise asja
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 28.01.2006 15:11:15 vasta tsitaadiga

vxpsv, pointless.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vxpsv
HV kasutaja
vxpsv

liitunud: 12.11.2004




sõnum 28.01.2006 15:25:56 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
vxpsv, pointless.


venti vaba kast icon_wink.gif


ja kui teine kord isu peale tuleb ja ramile 3.7v keeran mis siis asjad sellest arvavad icon_question.gif (ilma mingid jahutust )
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allar4
Kreisi kasutaja
allar4

liitunud: 18.12.2004




sõnum 28.01.2006 15:31:40 vasta tsitaadiga

<Minumeelest ram ei lähe nii kuumaks, et vesijahutust vajaks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vxpsv
HV kasutaja
vxpsv

liitunud: 12.11.2004




sõnum 28.01.2006 15:35:22 vasta tsitaadiga

allar4 kirjutas:
<Minumeelest ram ei lähe nii kuumaks, et vesijahutust vajaks icon_rolleyes.gif


aga proovi j2rgi pane oma ramile 3.7v ja ei mindeid vente peale puhumas ja vaata kaua vastu peavad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allar4
Kreisi kasutaja
allar4

liitunud: 18.12.2004




sõnum 28.01.2006 15:37:00 vasta tsitaadiga

vxpsv kirjutas:
allar4 kirjutas:
<Minumeelest ram ei lähe nii kuumaks, et vesijahutust vajaks icon_rolleyes.gif


aga proovi j2rgi pane oma ramile 3.7v ja ei mindeid vente peale puhumas ja vaata kaua vastu peavad icon_biggrin.gif


ma pidasin silmas, et vesijahutus on pointless...piisab täiesti mäluradikatest!
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phleg
HV kasutaja
phleg

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2006 15:43:11 vasta tsitaadiga

ozooner kirjutas:
pump pannakse reservuaari taha sellepärast,et pump saaks võtta niipalju,kui ta tahab,ning kuna need pumbad ei ime väga,siis on pumbale ka tervislikum...

ozooner sa ei suru ju vett kokku ja ei pumpa seda punktist A punkti B
vesi ringleb ja imho väide nagu pump pannakse reservuaari taha sellepärast,et pump saaks võtta niipalju,kui ta tahab ei oma mingit tähtsust

reservuaar (R) on kasulik:
- kui selleks on 10L ämber ja selles annab jäätykke ujutada, nagu lamp seda vahetevahel teeb (ilmselt ka mõned muud tegelased)
- kui R. annab kasutada täiendava jahutusallikana
- ilmselt leidub midagi veel

kaheldusväärne kasu:
-R. kasutatakse kujunduselemendina, nn. pedemajakas
- ilmselt leidub midagi veel

yldiselt on aga R. lihtsalt järekordne loop systeemis, mis on segab ainult voolu (iseasi kui väike/suur see kahju on)

tavaliselt on R. enne pumpa yhe lihtsa põhjusega - systeemi on lihtsam veega täita, vähem õhumulle satub ringlusesse ja nad ronivad sealt paremini välja (oleneb muidugi R. ehitusest)
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 28.01.2006 17:24:36 vasta tsitaadiga

phleg kirjutas:
ozooner kirjutas:
pump pannakse reservuaari taha sellepärast,et pump saaks võtta niipalju,kui ta tahab,ning kuna need pumbad ei ime väga,siis on pumbale ka tervislikum...

ozooner sa ei suru ju vett kokku ja ei pumpa seda punktist A punkti B
vesi ringleb ja imho väide nagu pump pannakse reservuaari taha sellepärast,et pump saaks võtta niipalju,kui ta tahab ei oma mingit tähtsust

reservuaar (R) on kasulik:
- kui selleks on 10L ämber ja selles annab jäätykke ujutada, nagu lamp seda vahetevahel teeb (ilmselt ka mõned muud tegelased)
- kui R. annab kasutada täiendava jahutusallikana
- ilmselt leidub midagi veel

kaheldusväärne kasu:
-R. kasutatakse kujunduselemendina, nn. pedemajakas
- ilmselt leidub midagi veel

yldiselt on aga R. lihtsalt järekordne loop systeemis, mis on segab ainult voolu (iseasi kui väike/suur see kahju on)

tavaliselt on R. enne pumpa yhe lihtsa põhjusega - systeemi on lihtsam veega täita, vähem õhumulle satub ringlusesse ja nad ronivad sealt paremini välja (oleneb muidugi R. ehitusest)

ma tekstise seda välja ei lugendu,et reservuar on vesijahutuse süsteemi veega täitmiseks eelkõige
suht raske on seda muidu täitta ilma õhku sisse jätmata

socket 370 blokki soovitage!nohh!
ja rabi veeplokk on veel ajalik selleks,et kui rami valetpidi arvutisse sisse paned ja selle siis tööle paned(mul juhtus see kogemata)
vaatan-naljakas,pilt ei tule ette
hakkasin kõiki kivisi ja radikaid katsuma,kuni jõudsin rammini,mis oli umbes 60c:D
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marttisiitsman
Kreisi kasutaja
marttisiitsman

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2006 20:59:28 vasta tsitaadiga

ozooner,
veeplokki on vaja kui rami valetpidi sisse paned? mnjah icon_wink.gif
ega kellelgi alumiinium latti kodus vedele? just sain teada, et see freesija, kelle kätte ma 2 kuud tagasi oma ploki viisin, ei ole tööga isegi alustanud, pidavat teine jooma icon_confused.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 28.01.2006 23:15:13 vasta tsitaadiga

sa viisid nagu tooriku?
või muutmisele viisid bloki?
aga keeig ei oska socket 370 blokki soovitada?
või veelparem myya?
vahetuseks võin anda vastu socket a veeploki(homemade)
alumiiniumist...suht hästi peaks kraadre alla võtma...enda socketile istutamiseks pole ideed
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marttisiitsman
Kreisi kasutaja
marttisiitsman

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2006 23:53:08 vasta tsitaadiga

ozooner kirjutas:
sa viisid nagu tooriku?
või muutmisele viisid bloki?
aga keeig ei oska socket 370 blokki soovitada?
või veelparem myya?
vahetuseks võin anda vastu socket a veeploki(homemade)
alumiiniumist...suht hästi peaks kraadre alla võtma...enda socketile istutamiseks pole ideed


ehita kinnitus? näita pilti koos mõõtudega.
freesija juurde viisin poolprodukti, selle millest siin teemas üks pilt on minu poolt, pidi kaane ning paar süvendit põhjale tegema.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 29.01.2006 00:01:22 vasta tsitaadiga

pildi saba mõtmetega homme
siis digikas oma kodus
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2006 01:15:31 vasta tsitaadiga

allar4 kirjutas:
<Minumeelest ram ei lähe nii kuumaks, et vesijahutust vajaks icon_rolleyes.gif


Sa oled päris njuub ka ju eksju.
Pane 4x1Gb PC3200 mälu sisse ja vaata kui SIGA KUUMAKS asjad ilma vendita lähevad. beer_yum.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
q321
HV kasutaja
q321

liitunud: 09.05.2005




sõnum 29.01.2006 02:15:26 vasta tsitaadiga

see, et meil on veekeetja juba mingi poolteist aastat üks ja sama.. täna vaatasin küttekehal ei ole absoluutselt katlakivi.. kas seda kraanivett (ju siis katlakivivaba) võiks vesijahutussüsteemis kasutada? Ma mõtlesin, et ei viitsi seda dest.vett osta, segan tavalise kraanivee tosooliga ära ja läheb.. mis te arvate?

viimati muutis q321 29.01.2006 02:16:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 29.01.2006 02:39:46 vasta tsitaadiga

katlakivi poel vesijahutuses enamasti prbleem,probleem on vetikad
pane vee ja tosooli segu

btw,palju maksab tosooli iiter?
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allar4
Kreisi kasutaja
allar4

liitunud: 18.12.2004




sõnum 29.01.2006 10:40:52 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
allar4 kirjutas:
<Minumeelest ram ei lähe nii kuumaks, et vesijahutust vajaks icon_rolleyes.gif


Sa oled päris njuub ka ju eksju.
Pane 4x1Gb PC3200 mälu sisse ja vaata kui SIGA KUUMAKS asjad ilma vendita lähevad. beer_yum.gif



Kas ma ütlesin, et nad on ilma ventideta? icon_lol.gif Ventikaid läheb loomulikult sel juhul vaja! Muidu ei ole mäluradikates suuremat tolku seal:!: Jutt käis vesijahutusest! icon_exclaim.gif Sinu kirjakeel vajaks korrigeerimist! Kui nüüd norima hakata! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vxpsv
HV kasutaja
vxpsv

liitunud: 12.11.2004




sõnum 29.01.2006 11:40:25 vasta tsitaadiga

allar4 kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
allar4 kirjutas:
<Minumeelest ram ei lähe nii kuumaks, et vesijahutust vajaks icon_rolleyes.gif


Sa oled päris njuub ka ju eksju.
Pane 4x1Gb PC3200 mälu sisse ja vaata kui SIGA KUUMAKS asjad ilma vendita lähevad. beer_yum.gif



Kas ma ütlesin, et nad on ilma ventideta? icon_lol.gif Ventikaid läheb loomulikult sel juhul vaja! Muidu ei ole mäluradikates suuremat tolku seal:!: Jutt käis vesijahutusest! icon_exclaim.gif Sinu kirjakeel vajaks korrigeerimist! Kui nüüd norima hakata! thumbs_up.gif


ramile radikad peale suht m6ttetu ju kui kastis mingid ilma vahetust pole yhtegi venti ei tule kasti icon_wink.gif
peale psu venti ja kuidas sa need radikad sinna paned n2iteks yhel p2eval tuleb 4 pulka masinasse 4x512 icon_question.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allar4
Kreisi kasutaja
allar4

liitunud: 18.12.2004




sõnum 29.01.2006 11:46:30 vasta tsitaadiga

vxpsv kirjutas:
allar4 kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
allar4 kirjutas:
<Minumeelest ram ei lähe nii kuumaks, et vesijahutust vajaks icon_rolleyes.gif


Sa oled päris njuub ka ju eksju.
Pane 4x1Gb PC3200 mälu sisse ja vaata kui SIGA KUUMAKS asjad ilma vendita lähevad. beer_yum.gif



Kas ma ütlesin, et nad on ilma ventideta? icon_lol.gif Ventikaid läheb loomulikult sel juhul vaja! Muidu ei ole mäluradikates suuremat tolku seal:!: Jutt käis vesijahutusest! icon_exclaim.gif Sinu kirjakeel vajaks korrigeerimist! Kui nüüd norima hakata! thumbs_up.gif


ramile radikad peale suht m6ttetu ju kui kastis mingid ilma vahetust pole yhtegi venti ei tule kasti icon_wink.gif
peale psu venti ja kuidas sa need radikad sinna paned n2iteks yhel p2eval tuleb 4 pulka masinasse 4x512 icon_question.gif



krt te ikka kohe mitte ei mõista!!! Seda ma ju räägingi, et kui rammidel radikad, et siis peavad ju ventilaatorid ka kastis olema!!!
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vxpsv
HV kasutaja
vxpsv

liitunud: 12.11.2004




sõnum 29.01.2006 11:54:48 vasta tsitaadiga

VxpsV kirjutas:

venti vaba kast icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif


ja kui teine kord isu peale tuleb ja ramile 3.7v keeran mis siis asjad sellest arvavad (ilma mingid jahutust )!!!


allar4 kirjutas:
<Minumeelest ram ei lähe nii kuumaks, et vesijahutust vajaks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 179, 180, 181  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.