Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 126, 127, 128  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2005 23:20:26 vasta tsitaadiga

2001se jaoks olid suht korralikud need uued catalystid tõesti..
35k tuli GTO2-ga lõdvalt ära...
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
trv
HV veteran
trv

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2005 23:53:44 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:


trv, sa mängude kohta oskad öelda midagi. F.E.A.R ning MOHPA icon_question.gif


ei ole neid proovinud, küll aga nfs mw jookseb nobedamalt küll.thumbs_up.gif fps-e pole võrrelnud

_________________
I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2005 02:15:38 vasta tsitaadiga

BTW, pärast kahte re-installi sain siis asja endal ka jooksma. Põhjus siiani teadmata icon_neutral.gif
Kuid nüüd siis asjast. Suur üllatus oli see, et MOHPA-s keskmine FPS kasvas ca 15% thumbs_up.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokk
HV Guru

liitunud: 31.08.2003




sõnum 23.12.2005 09:18:56 vasta tsitaadiga

Kuidas 5.13 draiveritega saab 8pipe ja 256bit avada?
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puff
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2004




sõnum 23.12.2005 11:49:17 vasta tsitaadiga

pokk kirjutas:
Kuidas 5.13 draiveritega saab 8pipe ja 256bit avada?

imo pole veel 5.13 driveritel softmoditud varianti, netis vähemalt silma ei hakanud, pead vaid kannatust varuma ja nad ära ootama icon_wink.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trv
HV veteran
trv

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2005 13:29:02 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
BTW, pärast kahte re-installi sain siis asja endal ka jooksma. Põhjus siiani teadmata icon_neutral.gif
Kuid nüüd siis asjast. Suur üllatus oli see, et MOHPA-s keskmine FPS kasvas ca 15% thumbs_up.gif



no vot..ei tapnud need driverid sul midagi ära. kas 3dmarke ka proovisid?

_________________
I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2005 14:06:47 vasta tsitaadiga

trv, pole jõudnud, putitan siin teist päeva oma arvutit üles ning vast homne päev kulub ka veel selle peale. eks vaheajal julmalt aega uurida icon_razz.gif
Jumal tänatud, et ei surnud, lihtsalt pilt oli VGA rakendusel täpselt sama nagu mu eelmine surnud videol

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2005 16:07:50 Parim Driver 7800GTX 512mb 'le ? vasta tsitaadiga

millised driverid siis sellele kaardile kõige sobivamad oleksid?
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2005 16:35:13 vasta tsitaadiga

kõige uuemad icon_razz1.gif
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 23.12.2005 20:36:23 vasta tsitaadiga

P4 3,0GHz/256MB Ram/Radeon 9550se

omega 5.12
clocked: 7436
clockimatta: 6444

catalyst 5.13
clocked: 7410
clockimatta: 6452

Clocked: Video core 250@430MHz ja mälu 200@222MHz..
Mul küll erilist vahet nende driveritega ei olnud.

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2005 16:39:26 vasta tsitaadiga

btw, kas keegi juba sellist linki on leidnud, kust saaks 5.13 Catalyst Control Panel versiooni?.....see Control Center ei istu eriti icon_rolleyes.gif
_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2005 16:51:07 vasta tsitaadiga

Pane 5.11 oma.Seda saab eraldi tõmmata Ati arhiivist.Mul näiteks on see.Toimib küll.http://support.ati.com/ics/support/DLRedirect.asp?fileIDExt=07ae4cca3f90a49347ccb5c1a82ff46f&accountID=737&deptID=894
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2005 17:51:15 vasta tsitaadiga

sul siis peal nii et --> 5.13 drivu, aga 5.11 CCP icon_question.gif
_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2005 18:07:48 vasta tsitaadiga

Täpselt icon_biggrin.gif http://web.starman.ee/mar456/tiitlita.JPG
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2005 20:05:52 vasta tsitaadiga

küsin vahele asjasse täiesti mittepuutuvad küsimused Ati Tray tools kohta

a)mida teeb geometry instancing?
b) Mida annab Change LOD adjustment
c) texture LOD 0?
d) kas mu kaardil võib olla PCI latency 255 peal? (et max koormus videokaardile, kuna cpu nõrk)
e) Flip queue size?
f)catalyst A.I High peale?
g) triple buffering peale?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2005 10:04:52 vasta tsitaadiga

küsimus: pole ati kaartidega/driveritega kokku puutunud..kas P4 platvormile radeon 9600 sobivad uued driverid? või kuda selle ati driverimajandusega on? mida kui palju peale laskma pean?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2005 10:18:04 vasta tsitaadiga

Ega ta nVidiast suurt erine .. samamoodi käivad paljudele kaartidele üks ja see sama driver. Tõmba kas control center'iga või ilma draiveripakk ja installeeri nagu ikka.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2005 12:36:53 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
küsimus: pole ati kaartidega/driveritega kokku puutunud..kas P4 platvormile radeon 9600 sobivad uued driverid? või kuda selle ati driverimajandusega on? mida kui palju peale laskma pean?


alates radeon 7000 sobivad kõik draiverid
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LJ
Kreisi kasutaja
LJ

liitunud: 09.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2005 15:05:01 vasta tsitaadiga

oman abit 9250se-d ja lasin 5.13 driverid peale ja midagi juurde küll ei tulnud 3dmarkides, anuh kaart niigi juust nii et pole eriti lootnudki
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2005 11:12:02 vasta tsitaadiga

liit


NGOd on väljas

http://www.ngohq.com/home.php?page=Files&go=cat&dwn_cat_id=9
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2005 11:25:07 vasta tsitaadiga

mis teema on nonbrand läpakates olevate ati x seeria kaartidega (minu puhul x600) ja mobility draivudega. ati kodukalt valid mobility draivud, siis käseb enne mingi kontroll-api tirida, mis aga kisab "unfortunately this software cannot be installed on your machine, please contact your notebook manufacturer, etc" samas googeldades leitud mobile catalistid lähevad alati peale.
milles siis probleem? uute draivude väljatulekul pole ju kohe neid googlest kah saada..

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sendler
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2003




sõnum 29.12.2005 16:42:42 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
mis teema on nonbrand läpakates olevate ati x seeria kaartidega (minu puhul x600) ja mobility draivudega. ati kodukalt valid mobility draivud, siis käseb enne mingi kontroll-api tirida, mis aga kisab "unfortunately this software cannot be installed on your machine, please contact your notebook manufacturer, etc" samas googeldades leitud mobile catalistid lähevad alati peale.
milles siis probleem? uute draivude väljatulekul pole ju kohe neid googlest kah saada..


Siin aitab näiteks ise inf faili muutmine, ehk enda kaardi toe sisse kirjutamine. Endal sama jama, et ati lehelt kohe draivereid läpparile peale ei saa, kohe saan ainult omegasid kasutada, kuna neil on inf faili sisse kirjtuatud ka laiekraani tugi (1280x800). Või kasuta sellist programmi nagu http://www.driverheaven.net/patje/ , mis muudab ise inf faili, seda ainult kahjuks erinevate kaartide toe sissekirjutamisena inf faili.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
112
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2005 10:01:36 vasta tsitaadiga

Raidomarek kirjutas:
liit


NGOd on väljas

http://www.ngohq.com/home.php?page=Files&go=cat&dwn_cat_id=9

Mul selle uue NGO-ga saab vähem kellata, kui mistahes teise proovitud ajuriga icon_confused.gif
Def kelladega 3dmark-is vahet ka polnud, niiet Catalyst 5.13 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2005 23:07:46 vasta tsitaadiga

NGodega on vähemalt control panel kaasas,nii ei pea mingi control centeriga jamama thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2005 00:02:37 vasta tsitaadiga

Raidomarek kirjutas:
NGodega on vähemalt control panel kaasas,nii ei pea mingi control centeriga jamama thumbs_up.gif


v siis ennem 5.11 CP peale ja siis 5.13 drivudega üle tõmmata, nagu mullegi soovitati

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2006 22:23:28 vasta tsitaadiga

link :: ATI driver patcher: a notebook lifesaver

neile, kes vingusid, et läpakatele ei lähe draivud peale icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rasm007
Kreisi kasutaja
rasm007

liitunud: 12.12.2001




sõnum 07.01.2006 18:29:07 vasta tsitaadiga

Tekkis selline küsimus, et kuidas saab pildi TV-sse (uus draiver+control center eraldi lastud) kui mul kadus seal TV valiku osas "force Tv detection" ära? Seda nõmedat mälu neelavat catalyst centerit ei taha ka peale lasta.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bastard
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2006 09:09:45 vasta tsitaadiga

need NGO driverid on ikka eriti puised
seni on alati kõik masina kiiremaks teinud aga nendega käitub nfs mw ikka eriti aeglaselt
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2006 12:19:51 vasta tsitaadiga

huvitav kaugel Catalyst 6.1 on? see nädal peaks vist tulema icon_rolleyes.gif
tegelt ei tea kah, äkki tuleb 24 jaanuar koos R580-ga
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 17.01.2006 10:28:11 vasta tsitaadiga

on sealt midagi head oodata? icon_neutral.gif
_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
/\L:/\n
HV kasutaja
/\L:/\n

liitunud: 31.10.2004




sõnum 17.01.2006 10:47:50 vasta tsitaadiga

no eks igalt uuelt driverilt on head oodata. Muidu neid ei tehtaks.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 17.01.2006 10:55:25 vasta tsitaadiga

nujah seda küll. kuigi jah midagi head viimasel ajal tulnud eriti ei ole va 5.13. Aga jah eks näeb
_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2006 21:45:35 vasta tsitaadiga

link :: Catalyst 6.1

kõik tirima ja katsetama thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
slyzie
HV kasutaja
slyzie

liitunud: 22.12.2005




sõnum 18.01.2006 22:54:49 vasta tsitaadiga

andke siis tulemustest teada, ei ole hetkel võimalust endal testida icon_biggrin.gif

ise ikka veel catalyst 3.8 peal, kuna annab xp all parima 3dmark skoori ja dx9 mänge ei mängi icon_razz.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 00:06:07 vasta tsitaadiga

Endal Catalyst 6.1 andis ~50p väiksema tulemuse kui Catalyst 5.13 icon_sad.gif seega nüüd 12349p
_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.01.2006 00:10:44 vasta tsitaadiga

mis see 50p on?
1 kaader ühes suvalises testis vähem?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 00:12:43 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
mis see 50p on?
1 kaader ühes suvalises testis vähem?


Catalyst 5.13-ga tuli skooriks ~12400 3Dmarks ja nüüd 12349 3Dmarks, nende vahe on ~50punkti

_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 00:13:19 vasta tsitaadiga

niisama peale restarte võib ka vahe suurem olla..see pole näitaja veel..
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 00:14:23 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
niisama peale restarte võib ka vahe suurem olla..see pole näitaja veel..


Paar restarti sai tehtud ka enne seda, aga homme proovin uuesti, magada ka icon_biggrin.gif vaja

_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 00:15:03 vasta tsitaadiga

loogiline, et dx8 perf kukub kuna optimiseeritakse dx9 asju, vaata parem 3dmark 03 ja 05 tulemusi icon_wink.gif
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 00:15:59 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:
loogiline, et dx8 perf kukub kuna optimiseeritakse dx9 asju, vaata parem 3dmark 03 ja 05 tulemusi icon_wink.gif


Õige jah icon_lol.gif
....aga homme icon_rolleyes.gif

_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 00:41:25 vasta tsitaadiga

3Dmark01..

enne defalt clock-iga 7075 ja catalyst 6.1 7151
clockitult enne 8096 ja catalyst 6.1 8267


viimati muutis me@homeq 19.01.2006 01:09:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 01:04:37 vasta tsitaadiga

ot: millised drivud oleks parimad 3dmark2001 jaox? pr 5.13 ikka..

edit: xp pro sp2 jaox siis


viimati muutis ceemic 19.01.2006 01:13:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
slyzie
HV kasutaja
slyzie

liitunud: 22.12.2005




sõnum 19.01.2006 01:09:29 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
ot: millised drivud oleks parimad 3dmark2001 jaox? pr 5.13 ikka..


minu testimise kohaselt radeon 9600xt jaoks 3.8 catalyst windows XP sp2ga

muidu win2k all vist 5.3 parem (ja win2k annab winxpst parema tulemuse) icon_rolleyes.gif


viimati muutis slyzie 19.01.2006 01:28:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 01:21:00 vasta tsitaadiga

räägitakse et 4.12omegad ka icon_rolleyes.gif
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sendler
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2003




sõnum 19.01.2006 09:18:37 vasta tsitaadiga

Ja ka omega moditud cat6.1
http://www.omegadrivers.net/ati/win2k_xp.php
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 19.01.2006 11:34:05 vasta tsitaadiga

K*rat küll. Tõsiselt kopp ees juba.. See jääb viimaseks korraks, kui ma drivereid uuendan.. icon_mad.gif
Mingi 3 korda järjest sama n*ss..
uninstall--restart--install--restart.. ou jeah ei tööta.. f*kk. AGA Speed: 0.. Jee.. Muuta ka kuskilt ei saa.. Jälle kõik maha ja omegad peale.. Sellega on vähemalt 3d control panel kaasas.. Sealt saab muuta.. fakk see ei tööta.. peale kolme restarti hakkas pulli pärast tööle kah.. 8x AGP ei töötagi enam ja.. icon_lol.gif omfg.. 4x agp.. mõnna. ARGH

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 11:51:14 vasta tsitaadiga

sul on emaplaat vigane või siis win
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 18:17:40 vasta tsitaadiga

Endal on muidu Catalyst Control Centeriga mingi probleem, et kui käima proovin panna, siis viskab ette "Fatal Error" ja kirjaks mingid numbrid ja midagi, et this application will now terminate icon_cry.gif
_________________
One does not simply overclock Sandy Bridge with SetFSB
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 18:19:15 vasta tsitaadiga

sul on net framework või mis selle nimi on vaja, vaata seal drivude download lehel on selle link ka.
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 126, 127, 128  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.