Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Radeon X800 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 101, 102, 103 ... 123, 124, 125  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.01.2006 22:22:59 vasta tsitaadiga

winterblows kirjutas:
biose peale pannes ei pea peale formateid ja värke uuesti kellasid peale panema : >

seda jah aga sama saab ka suvalise oc progega teha, et bootides asi loadib valitud klokid ja valma
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prophet
HV kasutaja
prophet

liitunud: 12.09.2004




sõnum 12.01.2006 22:33:41 vasta tsitaadiga

klokkisin siis oma x800gto 560/1240 ja everest näitab et tegemist on x850pro 'ga icon_biggrin.gif
_________________
Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 12.01.2006 22:38:07 vasta tsitaadiga

prophet kirjutas:
klokkisin siis oma x800gto 560/1240 ja everest näitab et tegemist on x850pro 'ga icon_biggrin.gif


Seda ta näitab nii või naa, vahet pole kas kellad või mitte.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 12.01.2006 22:49:28 vasta tsitaadiga

Mario153 kirjutas:
Ega kellelgi mõnda linki pole anda kus samm-sammult näitab x850xt-le ATI Silencer 5 (Rev. 2) paigaldust.
Ja üldsegi millist pastat sinna osta jne. Pole ausaltöeldes veel ühelegi paigaldanud icon_confused.gif

Soovitatavalt ikka termopastat. icon_biggrin.gif Arctic Silver || MX..
Kasutusjuhendit pole kaasas jahutusega? icon_biggrin.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 12.01.2006 23:10:50 vasta tsitaadiga

Mis nii naljakas icon_confused.gif
Arvasid, et hambapastat tahan panna icon_question.gif Loogish, et termopastat....aga neid pole ka mitte ainult üks variant....mõtlesin et milline oleks parim sinna lihtsalt.
Kasutusjuhendi kohta ütle sina mulle.....nagu ütlesin, et pole varem paigaldanud icon_confused.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2006 23:40:24 vasta tsitaadiga

Mario153 kirjutas:
Mis nii naljakas icon_confused.gif
Arvasid, et hambapastat tahan panna icon_question.gif Loogish, et termopastat....aga neid pole ka mitte ainult üks <b>variant</b>....mõtlesin et milline oleks parim sinna lihtsalt.
Kasutusjuhendi kohta ütle sina mulle.....nagu ütlesin, et pole varem paigaldanud icon_confused.gif


ostad ära ning kui peale ei sobi siis ketas lõikur,raua saag abiks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 12.01.2006 23:47:20 vasta tsitaadiga

kutsa99 kirjutas:
Mario153 kirjutas:
Mis nii naljakas icon_confused.gif
Arvasid, et hambapastat tahan panna icon_question.gif Loogish, et termopastat....aga neid pole ka mitte ainult üks <b>variant</b>....mõtlesin et milline oleks parim sinna lihtsalt.
Kasutusjuhendi kohta ütle sina mulle.....nagu ütlesin, et pole varem paigaldanud icon_confused.gif


ostad ära ning kui peale ei sobi siis ketas lõikur,raua saag abiks icon_biggrin.gif


Ketas lõikuriga pole küll midagi teha ja rauasae võib üldse ära unustada:D Kui ikka ei lähe siis on puurpinkio või trelli vaja, et uued augud puurida ja ei midagi muud erilist. Aga kui ikka õige jahutuse saab siis miks ei peaks peale minema?
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2006 23:53:36 vasta tsitaadiga

Smoking kirjutas:
kutsa99 kirjutas:
Mario153 kirjutas:
Mis nii naljakas icon_confused.gif
Arvasid, et hambapastat tahan panna icon_question.gif Loogish, et termopastat....aga neid pole ka mitte ainult üks <b>variant</b>....mõtlesin et milline oleks parim sinna lihtsalt.
Kasutusjuhendi kohta ütle sina mulle.....nagu ütlesin, et pole varem paigaldanud icon_confused.gif


ostad ära ning kui peale ei sobi siis ketas lõikur,raua saag abiks icon_biggrin.gif


Ketas lõikuriga pole küll midagi teha ja rauasae võib üldse ära unustada:D Kui ikka ei lähe siis on puurpinkio või trelli vaja, et uued augud puurida ja ei midagi muud erilist. Aga kui ikka õige jahutuse saab siis miks ei peaks peale minema?


mul oli ka õige silencer aga msi 9600xt peale ei istunud icon_confused.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.01.2006 00:50:03 vasta tsitaadiga

kutsa99 kirjutas:
Smoking kirjutas:
kutsa99 kirjutas:
Mario153 kirjutas:
Mis nii naljakas icon_confused.gif
Arvasid, et hambapastat tahan panna icon_question.gif Loogish, et termopastat....aga neid pole ka mitte ainult üks <b>variant</b>....mõtlesin et milline oleks parim sinna lihtsalt.
Kasutusjuhendi kohta ütle sina mulle.....nagu ütlesin, et pole varem paigaldanud icon_confused.gif


ostad ära ning kui peale ei sobi siis ketas lõikur,raua saag abiks icon_biggrin.gif


Ketas lõikuriga pole küll midagi teha ja rauasae võib üldse ära unustada:D Kui ikka ei lähe siis on puurpinkio või trelli vaja, et uued augud puurida ja ei midagi muud erilist. Aga kui ikka õige jahutuse saab siis miks ei peaks peale minema?


mul oli ka õige silencer aga msi 9600xt peale ei istunud icon_confused.gif
custom pcb viga järelikult...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 13.01.2006 02:06:45 vasta tsitaadiga

Mario153 kirjutas:
Mis nii naljakas icon_confused.gif
Arvasid, et hambapastat tahan panna icon_question.gif Loogish, et termopastat....aga neid pole ka mitte ainult üks <b>variant</b>....mõtlesin et milline oleks parim sinna lihtsalt.
Kasutusjuhendi kohta ütle sina mulle.....nagu ütlesin, et pole varem paigaldanud icon_confused.gif

Marduuhin kirjutas:
Arctic Silver || MX..

Naljakas.. Selleks, et minu naljadest arusaada peab IQ olema alla 40 või üle 140.. icon_smile.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prophet
HV kasutaja
prophet

liitunud: 12.09.2004




sõnum 13.01.2006 14:15:53 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
prophet kirjutas:
klokkisin siis oma x800gto 560/1240 ja everest näitab et tegemist on x850pro 'ga icon_biggrin.gif


Seda ta näitab nii või naa, vahet pole kas kellad või mitte.


krt näitab jah.. ei pannudki tähele varem icon_lol.gif

_________________
Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 17.01.2006 13:00:45 vasta tsitaadiga

Catalyst Control Center ei tööta ja loobib seda CLI.EXE errorit.....seda viskab ka igal restardil.
Kuidas sellest lahti/korda saab. Sai just uus wint pandud ja kõik tiibens toobens muidu. icon_confused.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 17.01.2006 13:03:13 vasta tsitaadiga

tõmba endale .net framework 1.1
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=262D25E3-F589-4842-8157-034D1E7CF3A3&displaylang=en

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2006 13:05:00 vasta tsitaadiga

jah ati kodukal ka öeldud ju,et net framework PEAB peal olema icon_wink.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 17.01.2006 13:12:53 vasta tsitaadiga

Panin tirima.....
Millega muidu tegu on üldse.....paari sõnaga icon_question.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 17.01.2006 16:19:51 vasta tsitaadiga

Mario153 kirjutas:
Panin tirima.....
Millega muidu tegu on üldse.....paari sõnaga icon_question.gif
samalaadse asjaga, mis on java runtime environment, lihtsalt see jooksutab C# keelt...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2006 17:59:14 vasta tsitaadiga

haige, ütleks. miks kurat see control panel applet või mis iganes selle teise asja nimi oli, ära lõpetati? vaja ninnunännut teha?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2006 18:01:06 vasta tsitaadiga

palju te seal käite, et see niiväga paha-paha on.
mulle ka algul ei meeldinud aga kuna ma seal praktiliselt kunagi ei käi siis who cares icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.01.2006 19:20:33 vasta tsitaadiga

ma ka ei saa aru, mis selles CCC-s siis niipalju halba on?
kellele ei meeldi see tirigi ainult draiverid ja kasutagu näiteks ATi Tray Tools-iga
igatahes palju parem kui CP icon_rolleyes.gif

edit: millalgi üritan X700PRO idle tempi alla 0c saada - tuleks vaid ilma icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 17.01.2006 20:43:23 vasta tsitaadiga

No reede ööseks lubas -29c.....pole ju probleemi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.01.2006 20:45:52 vasta tsitaadiga

Mario153 kirjutas:
No reede ööseks lubas -29c.....pole ju probleemi thumbs_up.gif

elaks peipsi ääres siis poleks tõesti probleemi icon_lol.gif
aga paistab jah, et senine rekord saab see aasta ära omatud..
senine "rekord" on +4c idle icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 17.01.2006 20:52:58 vasta tsitaadiga

Ma olen oma x800gt-st saand +9c idle akna vahel üks öö icon_wink.gif thumbs_up.gif aga siis ei olnud ka nii külm kui nüüd tuleb
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prophet
HV kasutaja
prophet

liitunud: 12.09.2004




sõnum 18.01.2006 10:40:21 vasta tsitaadiga

praegu näitab kraadiklaas mul -24C igatahes icon_rolleyes.gif
_________________
Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.01.2006 11:11:53 vasta tsitaadiga

kamoon, mis ootate ? välja klokkima icon_lol.gif
või loodate, et öö tuleb veelgi karmim (osadel andmetel kuni -30) icon_razz1.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 18.01.2006 11:12:36 vasta tsitaadiga

mh mul hommikul -27 kuradi bussi ka ei tulnud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 18.01.2006 11:18:04 vasta tsitaadiga

Praegust päeval peabki ennast külmaga karastma.. Ja siis öösel ei ole külm, kui clockid.. icon_smile.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 18.01.2006 11:21:54 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
kamoon, mis ootate ?
Tööpäeva lõppu icon_wink.gif

Kahju et mu korterikaaslane Egiptusest tagasi tuli, oleks muidu ka oma preskule veidi kiiremad tuurid peale ajanud icon_razz1.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 18.01.2006 11:26:10 vasta tsitaadiga

Täna õhtupoole/öösel hakkavad siis rekordid sündima 8) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.01.2006 11:30:33 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
mikk36 kirjutas:
kamoon, mis ootate ?
Tööpäeva lõppu icon_wink.gif

Kahju et mu korterikaaslane Egiptusest tagasi tuli, oleks muidu ka oma preskule veidi kiiremad tuurid peale ajanud icon_razz1.gif
point icon_razz.gif

mis kaaslane ei lase korterit -20 kraadi peale jahutada ? icon_lol.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.01.2006 11:58:42 vasta tsitaadiga

saan, töö sakib icon_biggrin.gif
eks õhtupoole teeb paar kiiremat ringi jah ning äkki saab X700PRO wr-e jälle parandada icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tolm
HV kasutaja
tolm

liitunud: 01.01.2005




sõnum 18.01.2006 12:20:41 vasta tsitaadiga

topi oma x700 prügikasti ja sebi x1800 nuud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.01.2006 12:23:31 vasta tsitaadiga

winterblows kirjutas:
topi oma x700 prügikasti ja sebi x1800 nuud icon_biggrin.gif

miks ma ta ikka prükkarisse topin norm kaart, isegi mängida kannatab
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 18.01.2006 19:54:37 vasta tsitaadiga

´Jah suht saab küll mängida x700proga. icon_wink.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 20.01.2006 09:57:41 vasta tsitaadiga

Tänane öö tundus väga hea kellamiseks. Kuni -35c oli minu kodu lähedal. Endal polnud küll eriti ise minna enda kaardi kallale kuna nagu jah potsessor ei sovatse isegi ilma seitsme kondekatta 2500Mhz-i peal tööle minna. Eks kui keegi proovis midagi saavutada kirjutage! icon_smile.gif

EDIT: Nii, proovsin ka siis huvi pärast palju saan idle tempiks ja sain natukene üle 10c ja üle 20 pole veel läinud. Nüüd juba kõvasti soojekmaks toas läinud ja temp enamvähem vataline 30c. full loadi pole proovinud ja prose temp ei jälginud. Kahjuks jääb pingest puudu ja üle isegi 550/600 ei saanud panna.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2006 15:56:01 vasta tsitaadiga

Smoking, kuule loe oma teksti, on see normaalne või:
tsitaat:

Endal polnud küll eriti ise minna enda kaardi kallale

icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 20.01.2006 15:58:45 vasta tsitaadiga

Väike kirja viga, aga kuidas see siia puutub. tegelt pidi olema "Endal polnud küll eriti isu enda kaardi kallale minna". Aga lõpuks ikka proovisin kui madalale kraadid viia saab.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2006 16:16:24 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
winterblows kirjutas:
topi oma x700 prügikasti ja sebi x1800 nuud icon_biggrin.gif

miks ma ta ikka prükkarisse topin norm kaart, isegi mängida kannatab
see nüüd küll õige põhjendus polnud... 8) icon_lol.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.01.2006 16:24:14 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
see nüüd küll õige põhjendus polnud... 8) icon_lol.gif

a sebi mulle ise mingi X1800 või X1900 icon_wink.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 20.01.2006 17:55:25 vasta tsitaadiga

ma sain x800xl originaaljahutusega 20kraadi tänus selle kylma tõttu mis ma hommikul ära kasutasin muidu 40 8) ja clokkind ma video polnd
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2006 18:00:42 vasta tsitaadiga

peab siinkohal x800xt defjahutust kiitma..suht vaikne 40% pöörete peal ja temp pr 34kraadi..tuba muidugi suht jahe ka(~18kraadi)..klokkida kannatab ka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TõnuTõukemõnu
HV kasutaja
TõnuTõukemõnu

liitunud: 30.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2006 03:18:38 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
peab siinkohal x800xt defjahutust kiitma..suht vaikne 40% pöörete peal ja temp pr 34kraadi..tuba muidugi suht jahe ka(~18kraadi)..klokkida kannatab ka thumbs_up.gif


Sul siis x800xt? Tulevikus müüa ei taha seda? icon_wink.gif Miski kevade lõpus vms..
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2006 12:33:14 vasta tsitaadiga

alles ostsin..veel ei müü..enne peab ikka mingi tulemuse ka sellest välja pigistama..hetkel stockjahutus peal ja ei ole viitsind piinata..silenceriga peaks 580/580 minema..siis edasi juba vmodide peale mõtlema icon_wink.gif

viimati muutis ceemic 05.05.2007 03:48:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.01.2006 13:11:41 vasta tsitaadiga

tra masin restardib vahest lambist ja loobib vpu recovery-t
draiveriteks 6.1 catalyst... op sys ka suht vigane - äkki selles kala

eks millalgi väike format c Raptorile ja uus XP peale - äkki hakkab siis normilt tööle okse
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prophet
HV kasutaja
prophet

liitunud: 12.09.2004




sõnum 21.01.2006 13:23:34 vasta tsitaadiga

mul loobib tavaliselt vpu recoverit siis ka kui CPU klokk on ebastabiilne icon_rolleyes.gif
_________________
Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TõnuTõukemõnu
HV kasutaja
TõnuTõukemõnu

liitunud: 30.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2006 15:02:43 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
alles ostsin..veel ei müü..enne peab ikka mingi tulemuse ka sellest välja pigistama..hetkel stockjahutus peal ja ei ole veetsind piinata..silenceriga peaks 580/580 minema..siis edasi juba vmodide peale mõtlema icon_wink.gif


Aga tohib teada, kust ostsid, imo on Eesti arvutipoodidest sellist asja väga raske saada... no, vähemalt pci-e varianti. icon_sad.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prophet
HV kasutaja
prophet

liitunud: 12.09.2004




sõnum 21.01.2006 15:11:47 vasta tsitaadiga

kas silencer jahutab paremini kui sapphire x800gto fireblade default?
_________________
Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 21.01.2006 15:18:12 vasta tsitaadiga

Arvata on et jahutab paremini.Enamus default jahutused on sitajunnid. icon_smile.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prophet
HV kasutaja
prophet

liitunud: 12.09.2004




sõnum 21.01.2006 15:20:59 vasta tsitaadiga

eino see on ju 2 slotine turbiin.. üle 40C ei lähe 50% kiiruse juures icon_rolleyes.gif
_________________
Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2006 15:32:42 vasta tsitaadiga

Silencer on vaikseks jahutamiseks.Usustavalt jah see FB orikas jahuti jahutab paremini siis kui turbiinina max pööretel ringi käib.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 23.01.2006 21:28:54 vasta tsitaadiga

Ww sa kindlasti tead niiet räägi mulle ka.Esiteks mis vahet on X800 GTO FIREBLADE;X800 GTO ULTIMATE;ja üks oli veel millel ei olnud mingit lisakirjet.Kõik on sapphire tooted.Ja nimelt kas on veel mõni x800gto millel saab 100% lisapiibud lahti?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Radeon X800 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 101, 102, 103 ... 123, 124, 125  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.