Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 155, 156, 157  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
meesmetsast
HV veteran
meesmetsast

liitunud: 22.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2005 18:31:19 vasta tsitaadiga

Jälle miski jama, ei saa serverlisti kätte. Suurematel pühadel ja nädalavahetustel paistab asi juba krooniliseks muutuvat icon_cry.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2006 22:53:30 vasta tsitaadiga

Olin commander ja satelliidi pildil hakkas nool lolli mängima näiteks supplies ei läinud mitte noole otsa juurde vaid jupp maad allapoole sama oli suurtüki tulega.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2006 09:39:55 vasta tsitaadiga

bug.. ka endal olnud.. vahel päästab see sind ennast kui vastase komandör laseb arty sinu taha samal põhjusel..

aitab mapi zoom enne arty panekut..
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2006 19:51:08 vasta tsitaadiga

installisin tana uuesti endale BF2 ja BFSF ja tapselt nagu eelmine kord hakkas ta segast tampima .Uute mappidega hakkab naitama et tee oma versioon ametlikuks ometi on mul regatud versioon.Eelmine kord ma ei teagi mis ma tegin aga see jama loppes ara. Teine asi veel ,paar paeva tagasi panin Special forcei kui mingi vend kirjas midagi uuest patchist,kirjasin chati aga ta ei vastand midagi.Minu teada on patchid 1,1 1,12 ja 1.03 kui on rohkem ehk annate teada!!!! Soovitakse osta Battlefield 2 originaal koos funksiva cd-key ga ehk kellelgi on muua!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2006 19:58:03 vasta tsitaadiga

Mis see kõige uuem versioon on hetkel BF 2 es ?
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2006 11:47:39 vasta tsitaadiga

1.12 Patchida tuleb õiges järjekorras.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2006 12:41:21 vasta tsitaadiga

Kas keeghi teab, millal peaks ilmuma WW2 mod BF2'le. Netist mingit kindlat infot leida ei suutnud..
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2006 18:46:51 vasta tsitaadiga

Minu teada ei pea vahepealseid pätse laskma .. piisab 1.12 (vähemalt minul töötas). Kui sul on legaalne BF2 ja SF pakk, siis tekib sulle lihtsalt üks komplekt uusi relvi, mis tuleb avada sama moodi nagu "tavalisi" BF2 relvi. Muidugi see SF paketiga pelamine töötab kah. icon_wink.gif

Endal on vist ca. 21 000 punni ja pea kõik lukud lahti, pole puutunud veel snaiprit ja inseneri SF relva.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2006 09:22:43 vasta tsitaadiga

keyprobla võib tulla ka sellest et kui patch ei funka korralikult..mingi hetk hakati keysid registrisse salvestama krüptitud kujul ja kui patch ei krüpti seda ära saad veateate et key pole õige..
ise teen alati selles järjekorras:
originaalmäng
patch 1.03
special forces (koos oma lörriläinud kaasasoleva patchiga)
1.12 kõige otsa
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2006 11:10:17 vasta tsitaadiga

Miks ta lörri läinud patch on? icon_smile.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roger10
HV kasutaja
Roger10

liitunud: 24.03.2004




sõnum 05.01.2006 14:01:55 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif vastuseid võid otsida ka ESFi poolt!
_________________
Origin = J6mpsikas
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2006 22:07:07 vasta tsitaadiga

Kuna inglise keel on endal 3- siis ehk keegi oskab vastata kusimustele mis teisigi huvitada voib. Kas on kuulda midagi uutest patchidest voi milliseks kujuneb playeri tulevik kes on saanud lahti relvad,milleks ei kulu umbe kaua aega . Ehk on tulekul uusi relvi ,auastmeid soidukeid ,mida iganes !!!Thanks!!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diisel2.0
HV kasutaja
diisel2.0

liitunud: 29.02.2004




sõnum 06.01.2006 15:52:42 vasta tsitaadiga

Erik_Est kirjutas:
Kui 2-3 tundi on mängitud siis nagu mäng jookseks kinni ja viskab desktopile.Kohe saab muidugi uuesti mängu käivitada aga imelik tundub see ikkagi.Kust on võimalik näha SF is saadud awarde minul näitab aint BF2 omasid Sf i asju ei taha nagu näidata kuigi neid on kah saadud ikka.Tänud!

sama probleem mullgi icon_neutral.gif orikas muidugi
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Keits
HV kasutaja
Keits

liitunud: 23.09.2003




sõnum 07.01.2006 12:59:43 vasta tsitaadiga

Erik_Est kirjutas:
Kuna inglise keel on endal 3- siis ehk keegi oskab vastata kusimustele mis teisigi huvitada voib. Kas on kuulda midagi uutest patchidest voi milliseks kujuneb playeri tulevik kes on saanud lahti relvad,milleks ei kulu umbe kaua aega . Ehk on tulekul uusi relvi ,auastmeid soidukeid ,mida iganes !!!Thanks!!

Uus patch on tulemas. icon_smile.gif
Ehk annab see su küsimustele vastused. icon_smile.gif

_________________
ToreTigu
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 08.01.2006 17:03:06 vasta tsitaadiga

Kahju et "Dolphin Diving" ära kaotatakse, seda oli hea kasutada kui olid kuskil müüri taga ja keegi jobu viskas granaadi sinna siis sai hüpatud kiiresti üle müüri pikali maha icon_sad.gif thumbs_down.gif
Minu meelest palju suurem probleem mängus on need kes jooksevad assaulti kiti granade laucheriga ringi ja teevad kille nii,lasevad kasvõi end õhku icon_razz.gif
TV-Guided missile now have a shorter range - See ka suht si** uudis See tähendab, et seda ei saa peaaegu üldse enam kasutada,ilma et mingi tank madalal olles oma mürsuga alla ei tõmba
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jorss
Kreisi kasutaja
jorss

liitunud: 26.10.2003




sõnum 08.01.2006 17:15:48 vasta tsitaadiga

millal see patch peaks välja jõudma?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kutt16
HV kasutaja
kutt16

liitunud: 14.07.2002




sõnum 08.01.2006 18:29:28 vasta tsitaadiga

räägitakse, et umbes jaanuari teine pool aga noh, need on jutud...
_________________
aka Quiet Storm
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BrutaH
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2006 19:32:00 vasta tsitaadiga

kutt16 kirjutas:
räägitakse, et umbes jaanuari teine pool aga noh, need on jutud...
Jutud jah...Ise kuulsin kuskil siukest versiooni, et veebruari esimesel nädalal peaks valmima see. Ja 1.3 pidi tulema märtsi algul. Aga need on ka jällegi jutud ja pole kindel,et neil suurt tõepõhja all on.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 08.01.2006 21:42:48 vasta tsitaadiga

väga, väga ootan isegi seda uut patchi. Täiesti lootusetu on pihta saada nende rakettidega tiirutavale lennukile ja selline "hüppa ja lase" stiil on ka jama, mis tuleks ära lõpetada. Mida vist uues patchis pole, aga ootan väga, oleks selline asi: muru on maas ning kui pikali visata siis olen nagu peidus, aga kui kaugemalt vaadata siis muru kaob ja olen palja maa peal. Selline asi võiks olla lahendatud kuidagi kasvõi nii, et kaugelt vaadates oleks muru sees olija nagu maa sees peidus aga kui vaatad optilisega siis tuleb maa lähemale ja tuleks muru tagasi. Selliselt ei koormaks ehk videokaarti kah. Ootaks veel ametlikke käsklusi mängu sees selle Q tähe alla nagu "hold position" ja "come with me" jne. Mõni server on päris arusaajaid teami kaaslasi täis ja mängida on huvitav. Aga palju liigub ikka jobusid või nö algajaid, kes isegi nina all ei saa aru palvest "need medic" või "need ammo" või "need pickup". Ma ei tea, kas olen liiga tõsine mängija või on see mäng paljudele ikka üks suur nali ja meelelahutus või kolmas võimalus, et mängijad on puha <=12 aastased?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2006 06:14:12 vasta tsitaadiga

Raske on öelda midagi sinu kohta:) . Aga imelike inimestega olen ma kuu aja jooksul mis ise seda mänginud ,koos küll ja küll. 75 % kujudest teami võit üldse ei huvita,loogiline sest peale Commi sellest keegi eriti kasu ei saa aga minuarust on asi põhimõttes. Poole lahingu pealt pannakse Commi amet maha nii et rahvas suures hoos karjub lihtsalt tühja ,HELP ! icon_smile.gif . Tapetakse sõidukite pärast omasid ja issand õnnistagu neid servereid kus sellise asja eest kickitakse! Hüppelt tulistamise kohalt niipalju et keegi võiks seda reaalses elus proovida ja alles siis selle mängu panna icon_smile.gif! Americas Armys seda võimalust enam eriti ei ole,sul ei ole sihikut hüppe ajal ees ega midagi ja paljude imelike tegude eest mis sa sooritad naagu sprint relva sättimise ajal jne oled kohe laip serveri poolt tihtipeale. Kui parandusi mida oleks vaja üles kirjutada ,siis ei oleks piibel enam paks raamat icon_smile.gif! Aga muidu mäng lahe ,eile panin mingi 7-8 tundi Sf i ja aint warlordi,nauding!!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2006 06:26:01 vasta tsitaadiga

keegi oma bf2 m2ngu hl2+ cs vastu ei taha vahetada ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2006 20:04:36 vasta tsitaadiga

Erik Est tekib küsimus millega sa tegeled ? Kui saad panna 7-8 h kooli/tööpäeval BF2 te? Asi kisub nolifeks vms icon_razz.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2006 22:04:41 vasta tsitaadiga

Sõber see oli pühapäev icon_smile.gif !!! Muidu on mul vahetustega töö. Tambin nii kuis aega on ,suht koht uus asi ju icon_smile.gif .
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jorss
Kreisi kasutaja
jorss

liitunud: 26.10.2003




sõnum 10.01.2006 22:13:21 vasta tsitaadiga

aru ma ei saa kuidas te nende lennukitega ringi lasete. Suht võimatu teema minumeelest üldse millelegi pihta saada sellega. Kõik liigub nii kiiresti et ei jõua õieti reageeridagi.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2006 22:28:46 vasta tsitaadiga

jorss kirjutas:
aru ma ei saa kuidas te nende lennukitega ringi lasete. Suht võimatu teema minumeelest üldse millelegi pihta saada sellega. Kõik liigub nii kiiresti et ei jõua õieti reageeridagi.
küll ära harjud, mul oli enne sama probleem, aga nüüd lasen ringi nagu vanakala... icon_smile.gif
ükskord läksin kohe kui uus mäng hakkas lennukisse ja lendasin sellega nii kaua kuni aeg sai otsa. skoor oli mingi 60 ja 0 surma thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2006 22:31:44 vasta tsitaadiga

lennukipeal olles selle machineguniga maapeale millelegi pihta saada jah suht täbar ja nende pommidega ka väga edu pole olnd a proovimine teeb meistriks niiet... rakketidega teisi lennukeid taga ajada on samas päris fun..
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mr.Luiks
HV kasutaja
mr.Luiks

liitunud: 05.12.2003




sõnum 11.01.2006 00:13:11 vasta tsitaadiga

niih, olen bf2 demo paar päeva tagunud ja pagana hea mulje on jätnud icon_biggrin.gif plaan on osta täisversioon ja küsimus, et kuskohast kõige odavamalt saaks? peebus on 410.-. mujal on silma jäänud, et üle 500.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2006 12:54:47 vasta tsitaadiga

chesm6mmi kirjutas:
lennukipeal olles selle machineguniga maapeale millelegi pihta saada jah suht täbar ja nende pommidega ka väga edu pole olnd a proovimine teeb meistriks niiet... rakketidega teisi lennukeid taga ajada on samas päris fun..

mind on ikka päris palju lennuki mg-ga maha lastud. Mu hummer on sodiks lastud jne. See väga võimas relv.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 11.01.2006 13:52:11 vasta tsitaadiga

Ah need lennukid on üldse overpowered..
Loodetavasti siis uue patchiga ikka saab neile midagi AA-ga teha ka.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2006 16:52:36 vasta tsitaadiga

Lugu järgmine ,lennuk ei ole üldse tabamatu!On mappe kus on hoonestusest vaba pinda ja seal küta neile maa pealt nii kui saab ja kukuvad nagu kärbsed.Üks mappidest on vist mingi Wake island kus on jube hea saarepealt anda lennukile.Teine asi lendamise kohta :harjund venna käes on see Lethal weapon icon_smile.gif äääääärmiselt tõhus ! Nagu öeldud harjutamine teeb meistriks,harjuta kiireid madalaid sööste näit.vaenlase lennukikandja kohal siis saad kuulipritsiga tegusid teha küll, ja pommide ajastus tuleb kah paika enda jaoks sättida ,siis teed laeval 90% puhta fuugi 1 ülelennuga icon_smile.gif. Teiste lennukite küttimisega ja ise põgenemisega on lood kehvasti kui ei ole Joysticki sest lennunduses päriselt kasutusel olevad manöövrid on siin olemas ja kutid ka kasutavad neid näit.`surmasõlme ` ja muud sellist kuid neid asju teha hiirega ?No ma ei tea,ei usu icon_smile.gif õnneks ei ole stickid väga kallid ja mäng on seda väärt ! Vaata filmi TOPGUN ja lenda poodi icon_smile.gif !!!!!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2006 20:50:41 vasta tsitaadiga

jama mängin nii sama singelit siis majakatusele peitu ei sa pugedanatuke aega saad olla siis hakatakse lausa kahuritega alla laskma kuna muuga nad ei ulata
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2006 00:53:32 vasta tsitaadiga

Erik_Est kirjutas:
Lugu järgmine ,lennuk ei ole üldse tabamatu!On mappe kus on hoonestusest vaba pinda ja seal küta neile maa pealt nii kui saab ja kukuvad nagu kärbsed.Üks mappidest on vist mingi Wake island kus on jube hea saarepealt anda lennukile.Teine asi lendamise kohta :harjund venna käes on see Lethal weapon icon_smile.gif äääääärmiselt tõhus ! Nagu öeldud harjutamine teeb meistriks,harjuta kiireid madalaid sööste näit.vaenlase lennukikandja kohal siis saad kuulipritsiga tegusid teha küll, ja pommide ajastus tuleb kah paika enda jaoks sättida ,siis teed laeval 90% puhta fuugi 1 ülelennuga icon_smile.gif. Teiste lennukite küttimisega ja ise põgenemisega on lood kehvasti kui ei ole Joysticki sest lennunduses päriselt kasutusel olevad manöövrid on siin olemas ja kutid ka kasutavad neid näit.`surmasõlme ` ja muud sellist kuid neid asju teha hiirega ?No ma ei tea,ei usu icon_smile.gif õnneks ei ole stickid väga kallid ja mäng on seda väärt ! Vaata filmi TOPGUN ja lenda poodi icon_smile.gif !!!!!
miks sa seda arvad, et hiirega on lennata väga raske? ma hiirega siin niidan nagu vikatiga muru...
paned optioni all lennuke tundlikuse põhja ja saadki teha järsk pöördeid hiirega thumbs_up.gif
ise oskan hiirega paremini lennata kui joystickuga
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2006 06:02:45 vasta tsitaadiga

Mängisin ennem ise kah hiirega ja ei saanud teha selliseid asju nagu nüüd,muud midagi icon_smile.gif .Ja ka teiste sheffide käest kuulsin seda ennem kui ise ostsin . Aga muidugi kellele ema kellele tütar icon_smile.gif !
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 12.01.2006 10:04:40 vasta tsitaadiga

On siis ilmunud natuke infot bf2 1.2 patchi kohta http://eagames.co.uk/news.read.asp?id=6200
ja siis ka juttu Booster packist http://www.ea.com/official/battlefield/battlefield2/us/editorial.jsp?sssdmh=dm24.80676&src=jan_06_newsletter_02 Nii et makske end segaseks. beer_yum.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2006 11:36:03 vasta tsitaadiga

oi jah. 5 $ pole palju
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2006 16:30:48 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
Mis see kõige uuem versioon on hetkel BF 2 es ?


Huvitaks sama küsimus?! (koos SF pakiga)
Õiges järjekorras on küll pätsitud aga kõik serverid on siiski kättesaamatud icon_rolleyes.gif

_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 12.01.2006 17:28:50 vasta tsitaadiga

Ei hakka kõike poste läbi lugema aga küsimus selline: Kas kellelgi on veel varjud veidi kahtlased, eriti masinate peal ja relva mõningad detailid tõmblevad? Graafiline viga siis. On see mängu enda viga? Õhtul panen pildi ka aga oskab keegi hetkel öelda milles asi võib olla? mängus endas on pandud 6x AA ja windows`is 16x AF (1280x1024)
_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oravapoiss
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2005




sõnum 12.01.2006 18:14:14 vasta tsitaadiga

Tervist, ma kuulsin et BF2 pidi olema multiplayeris asendamatu. Kas on mäng tõesti nii hea? kui jah, kust oleks kõige odavam seda osta? kas see on väärt seda raha?
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 12.01.2006 18:58:26 vasta tsitaadiga

oravapoiss kirjutas:
Tervist, ma kuulsin et BF2 pidi olema multiplayeris asendamatu. Kas on mäng tõesti nii hea? kui jah, kust oleks kõige odavam seda osta? kas see on väärt seda raha?


Jah on küll hea multiplayeris asendamatu. See eeldab ka et sul on võimas arvuti ,muidu võid näha ainult slideshow.

Sys MIN req:
OS: Windows XP (32-bit) with Admin rights
Installed: Battlefield 2 for Windows
CPU: 1.7 GHz Intel Celeron D / Pentium 4 or AMD Athlon XP/ Sempron or greater
RAM: 512 MB or more
Disc Drive: 8x or faster CD/DVD drive
Hard Drive: 1.1 GB (plus 3 GB or more free space on Windows partition)
Video: DirectX 9.0c compatible; Video card must be AGP or PCI express, have 128 MB or more memory and one of the following chipsets: NVIDIA GeForce FX 5700 or greater; ATI Radeon 8500; ATI Radeon 9500 or greater
Sound: DirectX 9.0c compatible

nagu ka üleval pool kirjutati maksab peebus 410 eeku http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=204&id=241451
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2006 19:00:12 vasta tsitaadiga

Sõber,mäng on hea kuigi kindlasti maitse asi.Ise mängin iga päev vähemalt natukenegi icon_smile.gif ! Kõige odavam on osta foorumist aga muidu vt neti poode keegi vist näitas siiin mingit poe aadressi kah (samal lehel või oli eelmisel) koos SF iga on muidugi voobshe eht mäng icon_smile.gif ! Mina ostsin siit samast 350.- , vedas lihtsalt.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2006 21:09:19 vasta tsitaadiga

Draco pisut liiga julmad settingud pole ?
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 12.01.2006 21:19:01 vasta tsitaadiga

Draco kirjutas:
Ei hakka kõike poste läbi lugema aga küsimus selline: Kas kellelgi on veel varjud veidi kahtlased, eriti masinate peal ja relva mõningad detailid tõmblevad? Graafiline viga siis. On see mängu enda viga? Õhtul panen pildi ka aga oskab keegi hetkel öelda milles asi võib olla? mängus endas on pandud 6x AA ja windows`is 16x AF (1280x1024)


Profiilis oleva video kaardi jaoks tundub see küll utoopiline seting. Sul ei tohiks enam lihtsalt madal fps olla vaid see peaks juba korralikult hakkima icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jorss
Kreisi kasutaja
jorss

liitunud: 26.10.2003




sõnum 12.01.2006 22:21:47 vasta tsitaadiga

Järgmise kuu alguses on siis tulemas järjekordne expansion : BF2: Euro Force http://www.ea.com/official/battlefield/battlefield2/us/editorial.jsp?src=jan_06_newsletter_02

Ei teagi kas nutta või rõõmustada. Kas tegemist on asjaga mis tehakse jälle "kohustuslikuks" või piirdutakse esialgu ainult SF'iga.
Kui iga 4 kuu tagant tuleb investeerida et hoida ennast teistega samal tasemel siis kisub kuidagi jamaks.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 12.01.2006 23:14:21 vasta tsitaadiga

Kas Modern Combat on väljas või tuleb alles....tasuta või tasuline?
Sorry pole BF2-hega ennast kursis hoidnud icon_redface.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 13.01.2006 00:24:23 vasta tsitaadiga

FPS on 45 selles mapis keskmine. Isegi madistamise ajal ei lange alla 30. Alguses kui siss loeb siis on parajalt naljakas
Ja siin siis pildid

http://www.zone.ee/Imhotep/Vari.JPG

http://www.zone.ee/Imhotep/yldine.JPG

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2006 06:31:32 vasta tsitaadiga

winxp iseenesest pole kohustuslik..
katsetasin Windows 2000 SP4 peal töötas samutija kui leiad oma riistvarale sobivad graafika, AGP või PCI-E draivereid siis saab kasutada kasvõi Windows 2003 Standard serverit.. peale osi ümberseadistust desktopikasutuse jaoks töötab mäng ilma kiirusekaota
ainus teade mängu poolt on installi ajal et antud winiga ei ole mängu testitud..
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2006 10:17:35 vasta tsitaadiga

Mario153 kirjutas:
Kas Modern Combat on väljas või tuleb alles....tasuta või tasuline?


peaks justkui väljas olema ning ikka raha eest. ei ole kuulnud, et konsoolidele miskit tasuta jagataks.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 13.01.2006 12:38:59 vasta tsitaadiga

pealuu kirjutas:
Mario153 kirjutas:
Kas Modern Combat on väljas või tuleb alles....tasuta või tasuline?


peaks justkui väljas olema ning ikka raha eest. ei ole kuulnud, et konsoolidele miskit tasuta jagataks.


PC peale siis ei tulegi icon_question.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2006 14:06:56 vasta tsitaadiga

Mario153 kirjutas:
pealuu kirjutas:
Mario153 kirjutas:
Kas Modern Combat on väljas või tuleb alles....tasuta või tasuline?


peaks justkui väljas olema ning ikka raha eest. ei ole kuulnud, et konsoolidele miskit tasuta jagataks.


PC peale siis ei tulegi icon_question.gif


ei ole küll kuskilt kuulnud, et oleks tulemas. kuna algusest peale mäletan, et bf2:mc on vaid konsoolidele, siis ei ole ka muidugi hirmpõhjalikult otsinud miskit inffi.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 13.01.2006 16:26:09 vasta tsitaadiga

Ajuvaba....PC-ga polegi enam kottigi teha....paremad palad juba lähevad kõik konsoolidele. icon_evil.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 155, 156, 157  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.