|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
meesmetsast
HV veteran

liitunud: 22.06.2002
|
31.12.2005 18:31:19
|
|
|
Jälle miski jama, ei saa serverlisti kätte. Suurematel pühadel ja nädalavahetustel paistab asi juba krooniliseks muutuvat
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
01.01.2006 22:53:30
|
|
|
| Olin commander ja satelliidi pildil hakkas nool lolli mängima näiteks supplies ei läinud mitte noole otsa juurde vaid jupp maad allapoole sama oli suurtüki tulega.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
02.01.2006 09:39:55
|
|
|
bug.. ka endal olnud.. vahel päästab see sind ennast kui vastase komandör laseb arty sinu taha samal põhjusel..
aitab mapi zoom enne arty panekut..
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
02.01.2006 19:51:08
|
|
|
| installisin tana uuesti endale BF2 ja BFSF ja tapselt nagu eelmine kord hakkas ta segast tampima .Uute mappidega hakkab naitama et tee oma versioon ametlikuks ometi on mul regatud versioon.Eelmine kord ma ei teagi mis ma tegin aga see jama loppes ara. Teine asi veel ,paar paeva tagasi panin Special forcei kui mingi vend kirjas midagi uuest patchist,kirjasin chati aga ta ei vastand midagi.Minu teada on patchid 1,1 1,12 ja 1.03 kui on rohkem ehk annate teada!!!! Soovitakse osta Battlefield 2 originaal koos funksiva cd-key ga ehk kellelgi on muua!
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
02.01.2006 19:58:03
|
|
|
Mis see kõige uuem versioon on hetkel BF 2 es ?
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bush
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2002
|
03.01.2006 11:47:39
|
|
|
| 1.12 Patchida tuleb õiges järjekorras.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Circus.
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2002
|
03.01.2006 12:41:21
|
|
|
| Kas keeghi teab, millal peaks ilmuma WW2 mod BF2'le. Netist mingit kindlat infot leida ei suutnud..
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
03.01.2006 18:46:51
|
|
|
Minu teada ei pea vahepealseid pätse laskma .. piisab 1.12 (vähemalt minul töötas). Kui sul on legaalne BF2 ja SF pakk, siis tekib sulle lihtsalt üks komplekt uusi relvi, mis tuleb avada sama moodi nagu "tavalisi" BF2 relvi. Muidugi see SF paketiga pelamine töötab kah.
Endal on vist ca. 21 000 punni ja pea kõik lukud lahti, pole puutunud veel snaiprit ja inseneri SF relva.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
05.01.2006 09:22:43
|
|
|
keyprobla võib tulla ka sellest et kui patch ei funka korralikult..mingi hetk hakati keysid registrisse salvestama krüptitud kujul ja kui patch ei krüpti seda ära saad veateate et key pole õige..
ise teen alati selles järjekorras:
originaalmäng
patch 1.03
special forces (koos oma lörriläinud kaasasoleva patchiga)
1.12 kõige otsa
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
05.01.2006 11:10:17
|
|
|
Miks ta lörri läinud patch on?
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Roger10
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2004
|
05.01.2006 14:01:55
|
|
|
vastuseid võid otsida ka ESFi poolt!
_________________ Origin = J6mpsikas |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
05.01.2006 22:07:07
|
|
|
| Kuna inglise keel on endal 3- siis ehk keegi oskab vastata kusimustele mis teisigi huvitada voib. Kas on kuulda midagi uutest patchidest voi milliseks kujuneb playeri tulevik kes on saanud lahti relvad,milleks ei kulu umbe kaua aega . Ehk on tulekul uusi relvi ,auastmeid soidukeid ,mida iganes !!!Thanks!!
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
diisel2.0
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004
|
06.01.2006 15:52:42
|
|
|
| Erik_Est kirjutas: |
| Kui 2-3 tundi on mängitud siis nagu mäng jookseks kinni ja viskab desktopile.Kohe saab muidugi uuesti mängu käivitada aga imelik tundub see ikkagi.Kust on võimalik näha SF is saadud awarde minul näitab aint BF2 omasid Sf i asju ei taha nagu näidata kuigi neid on kah saadud ikka.Tänud! |
sama probleem mullgi orikas muidugi
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Keits
HV kasutaja

liitunud: 23.09.2003
|
07.01.2006 12:59:43
|
|
|
| Erik_Est kirjutas: |
| Kuna inglise keel on endal 3- siis ehk keegi oskab vastata kusimustele mis teisigi huvitada voib. Kas on kuulda midagi uutest patchidest voi milliseks kujuneb playeri tulevik kes on saanud lahti relvad,milleks ei kulu umbe kaua aega . Ehk on tulekul uusi relvi ,auastmeid soidukeid ,mida iganes !!!Thanks!! |
Uus patch on tulemas.
Ehk annab see su küsimustele vastused.
_________________ ToreTigu |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
08.01.2006 17:03:06
|
|
|
Kahju et "Dolphin Diving" ära kaotatakse, seda oli hea kasutada kui olid kuskil müüri taga ja keegi jobu viskas granaadi sinna siis sai hüpatud kiiresti üle müüri pikali maha
Minu meelest palju suurem probleem mängus on need kes jooksevad assaulti kiti granade laucheriga ringi ja teevad kille nii,lasevad kasvõi end õhku
TV-Guided missile now have a shorter range - See ka suht si** uudis See tähendab, et seda ei saa peaaegu üldse enam kasutada,ilma et mingi tank madalal olles oma mürsuga alla ei tõmba
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jorss
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.10.2003
|
08.01.2006 17:15:48
|
|
|
| millal see patch peaks välja jõudma?
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kutt16
HV kasutaja

liitunud: 14.07.2002
|
08.01.2006 18:29:28
|
|
|
räägitakse, et umbes jaanuari teine pool aga noh, need on jutud...
_________________ aka Quiet Storm |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BrutaH
HV vaatleja
liitunud: 10.05.2005
|
08.01.2006 19:32:00
|
|
|
| kutt16 kirjutas: |
| räägitakse, et umbes jaanuari teine pool aga noh, need on jutud... |
Jutud jah...Ise kuulsin kuskil siukest versiooni, et veebruari esimesel nädalal peaks valmima see. Ja 1.3 pidi tulema märtsi algul. Aga need on ka jällegi jutud ja pole kindel,et neil suurt tõepõhja all on.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
08.01.2006 21:42:48
|
|
|
| väga, väga ootan isegi seda uut patchi. Täiesti lootusetu on pihta saada nende rakettidega tiirutavale lennukile ja selline "hüppa ja lase" stiil on ka jama, mis tuleks ära lõpetada. Mida vist uues patchis pole, aga ootan väga, oleks selline asi: muru on maas ning kui pikali visata siis olen nagu peidus, aga kui kaugemalt vaadata siis muru kaob ja olen palja maa peal. Selline asi võiks olla lahendatud kuidagi kasvõi nii, et kaugelt vaadates oleks muru sees olija nagu maa sees peidus aga kui vaatad optilisega siis tuleb maa lähemale ja tuleks muru tagasi. Selliselt ei koormaks ehk videokaarti kah. Ootaks veel ametlikke käsklusi mängu sees selle Q tähe alla nagu "hold position" ja "come with me" jne. Mõni server on päris arusaajaid teami kaaslasi täis ja mängida on huvitav. Aga palju liigub ikka jobusid või nö algajaid, kes isegi nina all ei saa aru palvest "need medic" või "need ammo" või "need pickup". Ma ei tea, kas olen liiga tõsine mängija või on see mäng paljudele ikka üks suur nali ja meelelahutus või kolmas võimalus, et mängijad on puha <=12 aastased?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
09.01.2006 06:14:12
|
|
|
Raske on öelda midagi sinu kohta:) . Aga imelike inimestega olen ma kuu aja jooksul mis ise seda mänginud ,koos küll ja küll. 75 % kujudest teami võit üldse ei huvita,loogiline sest peale Commi sellest keegi eriti kasu ei saa aga minuarust on asi põhimõttes. Poole lahingu pealt pannakse Commi amet maha nii et rahvas suures hoos karjub lihtsalt tühja ,HELP ! . Tapetakse sõidukite pärast omasid ja issand õnnistagu neid servereid kus sellise asja eest kickitakse! Hüppelt tulistamise kohalt niipalju et keegi võiks seda reaalses elus proovida ja alles siis selle mängu panna ! Americas Armys seda võimalust enam eriti ei ole,sul ei ole sihikut hüppe ajal ees ega midagi ja paljude imelike tegude eest mis sa sooritad naagu sprint relva sättimise ajal jne oled kohe laip serveri poolt tihtipeale. Kui parandusi mida oleks vaja üles kirjutada ,siis ei oleks piibel enam paks raamat ! Aga muidu mäng lahe ,eile panin mingi 7-8 tundi Sf i ja aint warlordi,nauding!!
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
09.01.2006 06:26:01
|
|
|
| keegi oma bf2 m2ngu hl2+ cs vastu ei taha vahetada ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
10.01.2006 20:04:36
|
|
|
Erik Est tekib küsimus millega sa tegeled ? Kui saad panna 7-8 h kooli/tööpäeval BF2 te? Asi kisub nolifeks vms
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
10.01.2006 22:04:41
|
|
|
Sõber see oli pühapäev !!! Muidu on mul vahetustega töö. Tambin nii kuis aega on ,suht koht uus asi ju .
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jorss
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.10.2003
|
10.01.2006 22:13:21
|
|
|
| aru ma ei saa kuidas te nende lennukitega ringi lasete. Suht võimatu teema minumeelest üldse millelegi pihta saada sellega. Kõik liigub nii kiiresti et ei jõua õieti reageeridagi.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
10.01.2006 22:28:46
|
|
|
| jorss kirjutas: |
| aru ma ei saa kuidas te nende lennukitega ringi lasete. Suht võimatu teema minumeelest üldse millelegi pihta saada sellega. Kõik liigub nii kiiresti et ei jõua õieti reageeridagi. |
küll ära harjud, mul oli enne sama probleem, aga nüüd lasen ringi nagu vanakala...
ükskord läksin kohe kui uus mäng hakkas lennukisse ja lendasin sellega nii kaua kuni aeg sai otsa. skoor oli mingi 60 ja 0 surma
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chesm6mmi
HV Guru

liitunud: 08.01.2004
|
10.01.2006 22:31:44
|
|
|
| lennukipeal olles selle machineguniga maapeale millelegi pihta saada jah suht täbar ja nende pommidega ka väga edu pole olnd a proovimine teeb meistriks niiet... rakketidega teisi lennukeid taga ajada on samas päris fun..
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mr.Luiks
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2003
|
11.01.2006 00:13:11
|
|
|
niih, olen bf2 demo paar päeva tagunud ja pagana hea mulje on jätnud plaan on osta täisversioon ja küsimus, et kuskohast kõige odavamalt saaks? peebus on 410.-. mujal on silma jäänud, et üle 500.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bush
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2002
|
11.01.2006 12:54:47
|
|
|
| chesm6mmi kirjutas: |
| lennukipeal olles selle machineguniga maapeale millelegi pihta saada jah suht täbar ja nende pommidega ka väga edu pole olnd a proovimine teeb meistriks niiet... rakketidega teisi lennukeid taga ajada on samas päris fun.. |
mind on ikka päris palju lennuki mg-ga maha lastud. Mu hummer on sodiks lastud jne. See väga võimas relv.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
11.01.2006 13:52:11
|
|
|
Ah need lennukid on üldse overpowered..
Loodetavasti siis uue patchiga ikka saab neile midagi AA-ga teha ka.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
11.01.2006 16:52:36
|
|
|
Lugu järgmine ,lennuk ei ole üldse tabamatu!On mappe kus on hoonestusest vaba pinda ja seal küta neile maa pealt nii kui saab ja kukuvad nagu kärbsed.Üks mappidest on vist mingi Wake island kus on jube hea saarepealt anda lennukile.Teine asi lendamise kohta :harjund venna käes on see Lethal weapon äääääärmiselt tõhus ! Nagu öeldud harjutamine teeb meistriks,harjuta kiireid madalaid sööste näit.vaenlase lennukikandja kohal siis saad kuulipritsiga tegusid teha küll, ja pommide ajastus tuleb kah paika enda jaoks sättida ,siis teed laeval 90% puhta fuugi 1 ülelennuga . Teiste lennukite küttimisega ja ise põgenemisega on lood kehvasti kui ei ole Joysticki sest lennunduses päriselt kasutusel olevad manöövrid on siin olemas ja kutid ka kasutavad neid näit.`surmasõlme ` ja muud sellist kuid neid asju teha hiirega ?No ma ei tea,ei usu õnneks ei ole stickid väga kallid ja mäng on seda väärt ! Vaata filmi TOPGUN ja lenda poodi !!!!!
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
11.01.2006 20:50:41
|
|
|
| jama mängin nii sama singelit siis majakatusele peitu ei sa pugedanatuke aega saad olla siis hakatakse lausa kahuritega alla laskma kuna muuga nad ei ulata
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
12.01.2006 00:53:32
|
|
|
| Erik_Est kirjutas: |
Lugu järgmine ,lennuk ei ole üldse tabamatu!On mappe kus on hoonestusest vaba pinda ja seal küta neile maa pealt nii kui saab ja kukuvad nagu kärbsed.Üks mappidest on vist mingi Wake island kus on jube hea saarepealt anda lennukile.Teine asi lendamise kohta :harjund venna käes on see Lethal weapon äääääärmiselt tõhus ! Nagu öeldud harjutamine teeb meistriks,harjuta kiireid madalaid sööste näit.vaenlase lennukikandja kohal siis saad kuulipritsiga tegusid teha küll, ja pommide ajastus tuleb kah paika enda jaoks sättida ,siis teed laeval 90% puhta fuugi 1 ülelennuga . Teiste lennukite küttimisega ja ise põgenemisega on lood kehvasti kui ei ole Joysticki sest lennunduses päriselt kasutusel olevad manöövrid on siin olemas ja kutid ka kasutavad neid näit.`surmasõlme ` ja muud sellist kuid neid asju teha hiirega ?No ma ei tea,ei usu õnneks ei ole stickid väga kallid ja mäng on seda väärt ! Vaata filmi TOPGUN ja lenda poodi !!!!! |
miks sa seda arvad, et hiirega on lennata väga raske? ma hiirega siin niidan nagu vikatiga muru...
paned optioni all lennuke tundlikuse põhja ja saadki teha järsk pöördeid hiirega
ise oskan hiirega paremini lennata kui joystickuga
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
12.01.2006 06:02:45
|
|
|
Mängisin ennem ise kah hiirega ja ei saanud teha selliseid asju nagu nüüd,muud midagi .Ja ka teiste sheffide käest kuulsin seda ennem kui ise ostsin . Aga muidugi kellele ema kellele tütar !
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bush
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2002
|
12.01.2006 11:36:03
|
|
|
| oi jah. 5 $ pole palju
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
12.01.2006 16:30:48
|
|
|
| neoman kirjutas: |
| Mis see kõige uuem versioon on hetkel BF 2 es ? |
Huvitaks sama küsimus?! (koos SF pakiga)
Õiges järjekorras on küll pätsitud aga kõik serverid on siiski kättesaamatud
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
12.01.2006 17:28:50
|
|
|
Ei hakka kõike poste läbi lugema aga küsimus selline: Kas kellelgi on veel varjud veidi kahtlased, eriti masinate peal ja relva mõningad detailid tõmblevad? Graafiline viga siis. On see mängu enda viga? Õhtul panen pildi ka aga oskab keegi hetkel öelda milles asi võib olla? mängus endas on pandud 6x AA ja windows`is 16x AF (1280x1024)
_________________ Purgatory Judgement |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oravapoiss
HV kasutaja
liitunud: 16.08.2005
|
12.01.2006 18:14:14
|
|
|
Tervist, ma kuulsin et BF2 pidi olema multiplayeris asendamatu. Kas on mäng tõesti nii hea? kui jah, kust oleks kõige odavam seda osta? kas see on väärt seda raha?
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
12.01.2006 18:58:26
|
|
|
| oravapoiss kirjutas: |
| Tervist, ma kuulsin et BF2 pidi olema multiplayeris asendamatu. Kas on mäng tõesti nii hea? kui jah, kust oleks kõige odavam seda osta? kas see on väärt seda raha? |
Jah on küll hea multiplayeris asendamatu. See eeldab ka et sul on võimas arvuti ,muidu võid näha ainult slideshow.
Sys MIN req:
OS: Windows XP (32-bit) with Admin rights
Installed: Battlefield 2 for Windows
CPU: 1.7 GHz Intel Celeron D / Pentium 4 or AMD Athlon XP/ Sempron or greater
RAM: 512 MB or more
Disc Drive: 8x or faster CD/DVD drive
Hard Drive: 1.1 GB (plus 3 GB or more free space on Windows partition)
Video: DirectX 9.0c compatible; Video card must be AGP or PCI express, have 128 MB or more memory and one of the following chipsets: NVIDIA GeForce FX 5700 or greater; ATI Radeon 8500; ATI Radeon 9500 or greater
Sound: DirectX 9.0c compatible
nagu ka üleval pool kirjutati maksab peebus 410 eeku http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=204&id=241451
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
12.01.2006 19:00:12
|
|
|
Sõber,mäng on hea kuigi kindlasti maitse asi.Ise mängin iga päev vähemalt natukenegi ! Kõige odavam on osta foorumist aga muidu vt neti poode keegi vist näitas siiin mingit poe aadressi kah (samal lehel või oli eelmisel) koos SF iga on muidugi voobshe eht mäng ! Mina ostsin siit samast 350.- , vedas lihtsalt.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
12.01.2006 21:09:19
|
|
|
Draco pisut liiga julmad settingud pole ?
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
12.01.2006 21:19:01
|
|
|
| Draco kirjutas: |
| Ei hakka kõike poste läbi lugema aga küsimus selline: Kas kellelgi on veel varjud veidi kahtlased, eriti masinate peal ja relva mõningad detailid tõmblevad? Graafiline viga siis. On see mängu enda viga? Õhtul panen pildi ka aga oskab keegi hetkel öelda milles asi võib olla? mängus endas on pandud 6x AA ja windows`is 16x AF (1280x1024) |
Profiilis oleva video kaardi jaoks tundub see küll utoopiline seting. Sul ei tohiks enam lihtsalt madal fps olla vaid see peaks juba korralikult hakkima
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jorss
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
12.01.2006 23:14:21
|
|
|
Kas Modern Combat on väljas või tuleb alles....tasuta või tasuline?
Sorry pole BF2-hega ennast kursis hoidnud
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
13.01.2006 06:31:32
|
|
|
winxp iseenesest pole kohustuslik..
katsetasin Windows 2000 SP4 peal töötas samutija kui leiad oma riistvarale sobivad graafika, AGP või PCI-E draivereid siis saab kasutada kasvõi Windows 2003 Standard serverit.. peale osi ümberseadistust desktopikasutuse jaoks töötab mäng ilma kiirusekaota
ainus teade mängu poolt on installi ajal et antud winiga ei ole mängu testitud..
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
13.01.2006 10:17:35
|
|
|
| Mario153 kirjutas: |
| Kas Modern Combat on väljas või tuleb alles....tasuta või tasuline? |
peaks justkui väljas olema ning ikka raha eest. ei ole kuulnud, et konsoolidele miskit tasuta jagataks.
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
13.01.2006 12:38:59
|
|
|
| pealuu kirjutas: |
| Mario153 kirjutas: |
| Kas Modern Combat on väljas või tuleb alles....tasuta või tasuline? |
peaks justkui väljas olema ning ikka raha eest. ei ole kuulnud, et konsoolidele miskit tasuta jagataks. |
PC peale siis ei tulegi
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
13.01.2006 14:06:56
|
|
|
| Mario153 kirjutas: |
| pealuu kirjutas: |
| Mario153 kirjutas: |
| Kas Modern Combat on väljas või tuleb alles....tasuta või tasuline? |
peaks justkui väljas olema ning ikka raha eest. ei ole kuulnud, et konsoolidele miskit tasuta jagataks. |
PC peale siis ei tulegi  |
ei ole küll kuskilt kuulnud, et oleks tulemas. kuna algusest peale mäletan, et bf2:mc on vaid konsoolidele, siis ei ole ka muidugi hirmpõhjalikult otsinud miskit inffi.
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
13.01.2006 16:26:09
|
|
|
Ajuvaba....PC-ga polegi enam kottigi teha....paremad palad juba lähevad kõik konsoolidele.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|