|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
12.01.2006 12:11:53
Sony Ericsson W810i |
|
|
Tiivustatuna K750 ja W800 edust näeb (eeldatavalt) märtsis 2006 ilmavalgust uus mudel, mis ühendab eelkäijate parimad omadused.
Täpsemalt võite lugeda siit: http://www.mobile-review.com/articles/2005/walkman-w810i-en.shtml
Põhilised lisandunud võimalused võrreldes K750/W800:
- EDGE tugi
- 850MHz sagedus, ehk siis W810 on neljasageduslik
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siim9800
HV vaatleja

liitunud: 22.03.2004
|
12.01.2006 13:21:47
|
|
|
Väga tubli! Hea välimusega hea telefon .
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
12.01.2006 14:15:49
|
|
|
... varasema hinnapoliitika järgi otsustades, ilmselt 1 kuni 2k rohkem, kui W800i hinnalipiku peal praegu ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
12.01.2006 14:37:38
|
|
|
ma ei tea miks kuid need nupud mulle ikkagi ei meeldi...ülejäänud
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
12.01.2006 14:43:01
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
Palju ka selle riistapuu hind võib tulla  |
Esmases postituses antud lingil selline info:
"W800 hind on praegu 300, W810 hind peaks tulema 330"
330 on ~5300EEK, karta on et eestis hakkab asi vähemalt esialgu siiski rohkem maksma. Ei usu et hind eriliselt kõrge tuleb, kuna kasutatakse ju suures osas K750/W800 komponente ja tootmisliine. K750 võetakse aasta keskel, kui mitte varem, tootmisest maha.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
12.01.2006 17:19:02
|
|
|
| väga stiilne välimus ja head omadused. peab hinda jälgima hakkama
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revage
HV veteran

liitunud: 29.02.2004
|
12.01.2006 21:38:05
|
|
|
sellel lehel jäi silma et hind on 350-350eurot
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
10 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ttam
HV vaatleja
liitunud: 21.12.2002
|
13.01.2006 00:10:37
|
|
|
| W900 on ikke palju etem
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
13.01.2006 00:49:52
|
|
|
| ttam kirjutas: |
| W900 on ikke palju etem |
... mille poolest, kui küsida tohib ?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
13.01.2006 09:16:42
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| ttam kirjutas: |
| W900 on ikke palju etem |
... mille poolest, kui küsida tohib ? |
Huvitaks mind ka. Arvestades et enamik ülevaateid ei näe W900 puhul isegi W800'ga võrreldes olulist edasiminekut. On's 3G ja graafikakiirendi olemasolu telefonis nii tähtsad?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
14.01.2006 13:49:08
|
|
|
Mulle on alati meeldinud Sony Ericssoni disain ja pean seda ka huvitavaks-tähtsaks nende puhul, siiamaani on w800 disain meeldinud, aga selle w830i välimus on ikka lihtsalt täpiks i'l Oleks vaba raha, siis ostaks paugupealt ära.
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
14.01.2006 16:16:49
|
|
|
| Metsjeesus kirjutas: |
Mulle on alati meeldinud Sony Ericssoni disain ja pean seda ka huvitavaks-tähtsaks nende puhul, siiamaani on w800 disain meeldinud, aga selle w830i välimus on ikka lihtsalt täpiks i'l Oleks vaba raha, siis ostaks paugupealt ära. |
Sul vähemalt märtsini aega koguda...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
15.01.2006 16:59:57
|
|
|
| ütleme nii, et väga hea meel on, et kohe w800i'd ostma ei jooksnud, kuigi mõttes oli...pigem ootan selle ära, kuna see ka välimuselt ilusam ja stiilsem:) samas w900i on küll veits ebaõnnestunud minu meelest. piltide järgi suurem ja 3G minu jaoks mittevajalik ja välimus ei ole ka midagi erilist:) a rohkem infi tahaks küll nüüd varsti saada w810i kohta ja hinnavärki...
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
16.01.2006 01:31:14
|
|
|
kusjuures see on esimene se- mis mulle välimuse poolest meeldib
vb soetab ka endale
_________________ Fotoblogi / Flickr |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
16.01.2006 09:31:29
|
|
|
| BReaK da iCE kirjutas: |
Masendav tagasiminek... K750i'l said nad selle kaamera luugiga kõvasti kliente juurde. W800 kvalifitseerus veel kaa kuidagi oma mini-luugiga. Aga W810'l ei ole vist mingit luuki kaameral!? Senimaani parim kombinatsioon on hõbedane K750i W800 softiga  |
Ma ei märganudki esimese hooga seda... Aga vähemalt Mobileburn'i review väidab et luuki pole. Kirjutavad et lääts istub piisavalt sügaval, olemaks piisavalt kaitstud löökide eest. Samas on tolm minumeelest palju hullem. T630 juures käis see katmata lääts ikka väga närvidele mulle.
Samas on ka Samsung D600 lääts katmata.
Nähtavasti pole miski täiuslik...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
16.01.2006 18:40:31
|
|
|
Kui nüüd flashiks k750i w810ks siis ma naeran
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JevgeniT
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2003
|
17.01.2006 00:47:28
|
|
|
ka aku tööaeg on lühemaks läinud
- K750/W800: 9,0/400,0 tundi;
- W810i: 8,0/350,0 tundi.
Minu jaoks on see suur miinus.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
17.01.2006 00:58:47
|
|
|
| JevgeniT kirjutas: |
ka aku tööaeg on lühemaks läinud
- K750/W800: 9,0/400,0 tundi;
- W810i: 8,0/350,0 tundi.
Minu jaoks on see suur miinus. |
Ei usu et reaalne vahe nii suur on või kas üldse reaalses kasutuses märgatavat vahet on...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ummy90
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.06.2004
|
17.01.2006 10:27:54
|
|
|
| kas keegi oskab öelda kuidas võrrelda selle helikvaliteeti mp3 mängijatega? kas tasub osta et muusikat kuulata?
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
17.01.2006 11:22:23
|
|
|
| ummy90 kirjutas: |
| kas keegi oskab öelda kuidas võrrelda selle helikvaliteeti mp3 mängijatega? kas tasub osta et muusikat kuulata? |
Testisin K750 Creative Zen Nano vastu - ei olnud vahet kuulda. Olen kuulanud ka läbi ressiiveri ja suurte kõlarite - heli on puhas.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ummy90
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.06.2004
|
17.01.2006 11:48:39
|
|
|
võimsus, volüüm? igaljuhul kuidas nokia 6230i-ga võrreldes on? ise oman seda nokiat ja ei ütle et oleks võrreldav mp3 mängijatega, heli puhtus on normaalne kuid võimsust ja bassi ja muud kuulamismõnu jääb väheks
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
17.01.2006 12:37:33
|
|
|
| ummy90 kirjutas: |
võimsus, volüüm? igaljuhul kuidas nokia 6230i-ga võrreldes on? ise oman seda nokiat ja ei ütle et oleks võrreldav mp3 mängijatega, heli puhtus on normaalne kuid võimsust ja bassi ja muud kuulamismõnu jääb väheks  |
Mõttes on olnud korraldada võrdlus 6230 omava .Scorps.'iga. Aga nii kiire on olnud et pole jõudnud.
Võimsust ja bassi on minumeelest küll. Ise kuulan kas läbi ressiiveri või siis Sennheiseri HD-202 klappidega, bass on hea. Tegemist ikkagi Walkman'iga
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ummy90
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.06.2004
|
17.01.2006 13:02:42
|
|
|
kõrvaklapid tunduvad küll väga tegijad võrreldes nokia omadega, ehk annavad need siis selle vajamineva juurde
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
17.01.2006 13:35:03
|
|
|
| Ükskõik kas tegemist MP3 mängijaga telefoniga või eraldi MP3 mängijaga, mingigi muusikakvaliteedi saamiseks tuleks küll kõigil originaalklapid suure kaarega metsa visata ja midagi normaalsemat asemele osta.
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
17.01.2006 13:35:18
|
|
|
| kas siis antud telefonidel e. Sonyerikutel on tavaline kõrvaklapiauk et saan ühendada mille iganes järgi? Kõlarikomplekt võimuga jne?
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
17.01.2006 14:18:39
|
|
|
| ppg kirjutas: |
| kas siis antud telefonidel e. Sonyerikutel on tavaline kõrvaklapiauk et saan ühendada mille iganes järgi? Kõlarikomplekt võimuga jne? |
W800 ja W810'ga on kaasas selline handsfree:
http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=global&lc=en&ver=4001&template=pp4_1_1&zone=pp&lm=pp4_1&pid=10254 ehk HPM-70
See sobib kõigi uue põhjaliidesega SonyEricutega: Z520, K750, W800 jne.
Nagu pildilt näed siis mikrofoni osa on tal sisuliselt 3,5mm pistikupesa. Kaasas on tal sinna ühendamiseks Sony väga korralikud kõrvasisesed klapid (maksavad Sony Centris üle poole tonni), kuid võid sinna taha ühendada mis iganes audiovarustust, millel 3,5mm pistik (vajadusel üleminekud abiks).
| Anti112 kirjutas: |
| Ükskõik kas tegemist MP3 mängijaga telefoniga või eraldi MP3 mängijaga, mingigi muusikakvaliteedi saamiseks tuleks küll kõigil originaalklapid suure kaarega metsa visata ja midagi normaalsemat asemele osta. |
Arvasin sama, kuid HPM-70 puhul see ei kehti. Need annavad väga head heli.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aivar88
HV veteran
liitunud: 28.11.2003
|
17.01.2006 17:05:20
|
|
|
| ummy90 kirjutas: |
võimsus, volüüm? igaljuhul kuidas nokia 6230i-ga võrreldes on? ise oman seda nokiat ja ei ütle et oleks võrreldav mp3 mängijatega, heli puhtus on normaalne kuid võimsust ja bassi ja muud kuulamismõnu jääb väheks  |
6230i jääb enda heliga k750i-le väga kenasti ALLA !
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JevgeniT
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2003
|
17.01.2006 20:51:07
|
|
|
4 ja 8GB mälukaardid SONY-lt on tulemas (link). Huvitav, kas need sobivad ka SE walkman-fonidele
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
17.01.2006 21:18:47
|
|
|
| JevgeniT kirjutas: |
4 ja 8GB mälukaardid SONY-lt on tulemas (link). Huvitav, kas need sobivad ka SE walkman-fonidele  |
4GB kaart peaks sobima, vähemalt ülevaadetes on nii arvatud. 8GB kohta pole näinud kedagi sõna võtmas.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
külaline
|
17.01.2006 23:57:30
|
|
|
| kontserte kuulatakse kontsertsaalis, hambaharjaga pestakse hambaid ja telefoniga räägitakse, mõni eputab nagu lasteaias uue nukuga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ummy90
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.06.2004
|
18.01.2006 00:07:46
|
|
|
kontserte kuulatakse ka muudes kohtades kui kontserdisaalides , mina ise nii soojas suhtes oma telefoniga pole et võtaks ette ja hakkaks temaga rääkima, või pole mul nii suurt üksindust? ei noh, kui ta kvaliteet vastab mp3 mängjaga miks siis mitte see asendada ka sellega, see sama hea kui et autoga sõidetakse, ei kuulata raadiot ega vaadata telekat, sest auto sõitmiseks, eks ta peaaegu olegi nii, minu jaoks ei ole telefon enam rääkimise asi vaid palju enamat, kuid siiski mitte veel lähedane sõber , eks se ka oleneb kui palju telefoni eest maksad kui 1000.- siis tõesti rääkimiseks, kui juba 5000.- siis pole telefon enam ainult rääkimiseks, miks mitte kui võimalus on, ja kas ärimehed ostavad ka endale communicatoreid et eputada, vb on ka neid, kuid ise ei tunne ühtegi, rohkem ikka neid kellel on vaja neid funktsioone, nüüd juba nii OT et ise ka ei usu mis kokku kirjutasin, aga et seee täiesti tühi poleks küsiks siis mis vahe on tal w800-ga, mulle isiklikult 800 välimus kohe üldse ei meeldi , see aga stiilne!
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
18.01.2006 01:04:11
|
|
|
| ummy90 kirjutas: |
kontserte kuulatakse ka muudes kohtades kui kontserdisaalides , mina ise nii soojas suhtes oma telefoniga pole et võtaks ette ja hakkaks temaga rääkima, või pole mul nii suurt üksindust? ei noh, kui ta kvaliteet vastab mp3 mängjaga miks siis mitte see asendada ka sellega, see sama hea kui et autoga sõidetakse, ei kuulata raadiot ega vaadata telekat, sest auto sõitmiseks, eks ta peaaegu olegi nii, minu jaoks ei ole telefon enam rääkimise asi vaid palju enamat, kuid siiski mitte veel lähedane sõber , eks se ka oleneb kui palju telefoni eest maksad kui 1000.- siis tõesti rääkimiseks, kui juba 5000.- siis pole telefon enam ainult rääkimiseks, miks mitte kui võimalus on, ja kas ärimehed ostavad ka endale communicatoreid et eputada, vb on ka neid, kuid ise ei tunne ühtegi, rohkem ikka neid kellel on vaja neid funktsioone, nüüd juba nii OT et ise ka ei usu mis kokku kirjutasin, aga et seee täiesti tühi poleks küsiks siis mis vahe on tal w800-ga, mulle isiklikult 800 välimus kohe üldse ei meeldi , see aga stiilne! |
Põhilised erinevused:
- W810 omab "Activity menüüd", võimaldab multitaskingut mingil määral
- W810 omab EDGE tuge ja on neljasageduslik 850/900/1800/1900, W800 ei oska EDGE ja on kolmesageduslik
- W810 võimaldab salvestada kuni 1000 kontakti, W800 puhul vist oli 500
- W810 saab USB kaabliga arvutile järgi panna ilma eraldi draiveriteta, piisab Win XP SP2 olemasolust
Kui veel pisemaid uuendusi tahad teada siis loe põhjalikku ülevaadet: http://www.mobile-review.com/review/sonyericsson-w810-en.shtml
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yeah1000
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2005
|
18.01.2006 16:57:08
|
|
|
Palju näiteks üks 4gb või 8gb sony duo selline kaardike maksab ka?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aivar88
HV veteran
liitunud: 28.11.2003
|
18.01.2006 18:18:58
|
|
|
| yeah1000 kirjutas: |
Palju näiteks üks 4gb või 8gb sony duo selline kaardike maksab ka?  |
umbes sama palju kui telefon ise
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ummy90
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.06.2004
|
18.01.2006 19:36:57
|
|
|
nii vähe kas tasuks enda 6230i välja vahetada?
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
18.01.2006 21:17:17
|
|
|
| ummy90, ma usun küll, kui on selleks vabaraha.
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zorzi
HV vaatleja
liitunud: 25.10.2005
|
20.01.2006 01:35:41
|
|
|
| Rootsis on selline hind SonyEricsson W810i 129111.- SEK
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
20.01.2006 11:24:38
|
|
|
| Zorzi kirjutas: |
| Rootsis on selline hind SonyEricsson W810i 129111.- SEK |
Hmm. Kas äkki on tegemist väikese ebatäpsusega?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zorzi
HV vaatleja
liitunud: 25.10.2005
|
20.01.2006 11:44:42
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| Zorzi kirjutas: |
| Rootsis on selline hind SonyEricsson W810i 129111.- SEK |
Hmm. Kas äkki on tegemist väikese ebatäpsusega? |
ise arvan ka sama
http://www.prisjakt.nu/produkt.php?p=80083
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aCe
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
02.02.2006 12:32:34
|
|
|
Küsimus,et kas peaks W800i-le sobima W800 korpus Kahtlen,kuid küsiks ikkagi üle.
_________________ viktorkiik.blogspot.com |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
02.02.2006 15:12:58
|
|
|
| aCe kirjutas: |
Küsimus,et kas peaks W800i-le sobima W800 korpus Kahtlen,kuid küsiks ikkagi üle. |
Sellist mudelit nagu W800 ei ole olemas. On W800i (international) ja W800c (chinese) ning võibolla veel miski eraldi tähega ameerika versioon, kuid lihtsalt W800 ei eksisteeri. Seega vähemalt euroopas W800 = W800i.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aCe
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
02.02.2006 16:41:49
|
|
|
Sorry,mõtlesin,et kas W800i-le sobib W810i korpus.Näed,millise segaduse võb tekitada üks puudu olev "1".
_________________ viktorkiik.blogspot.com |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deepmaan
HV kasutaja
liitunud: 11.04.2003
|
03.02.2006 01:43:28
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| aCe kirjutas: |
Küsimus,et kas peaks W800i-le sobima W800 korpus Kahtlen,kuid küsiks ikkagi üle. |
Sellist mudelit nagu W800 ei ole olemas. On W800i (international) ja W800c (chinese) ning võibolla veel miski eraldi tähega ameerika versioon, kuid lihtsalt W800 ei eksisteeri. Seega vähemalt euroopas W800 = W800i. |
kas neil telefonidel on ka vahet välimuselt?
ma küll ei usu.
vastus küsijale, kui sa paned 2 telefoni kõrvuti siis sa näed et nupud on erinevad ja erineva paigutusega, edasi võid ise arvata.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mr.h
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2004
|
07.02.2006 19:21:58
|
|
|
krt,ja mina ostsin eile K750 ära
muidu OK telefon ,aga nupud annavad soovida,vähemalt VS nokiaga.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
07.02.2006 20:50:55
|
|
|
| mr.h kirjutas: |
krt,ja mina ostsin eile K750 ära
muidu OK telefon ,aga nupud annavad soovida,vähemalt VS nokiaga. |
Hmm, minumeelest nupud igati OK, pigem asi harjumuses. Lisaks veel K750 suur pluss, kaetud objektiiv. Mu teised kaameraga telefonid (K700 ja T630) ei oma katet objel, ning ajab ikka närvi küll see tolmukiht mis kipub kogunema.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|