Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Sony Ericsson W810i märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2006 12:11:53 Sony Ericsson W810i vasta tsitaadiga

Tiivustatuna K750 ja W800 edust näeb (eeldatavalt) märtsis 2006 ilmavalgust uus mudel, mis ühendab eelkäijate parimad omadused.


Täpsemalt võite lugeda siit: http://www.mobile-review.com/articles/2005/walkman-w810i-en.shtml

Põhilised lisandunud võimalused võrreldes K750/W800:
- EDGE tugi
- 850MHz sagedus, ehk siis W810 on neljasageduslik
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim9800
HV vaatleja
siim9800

liitunud: 22.03.2004




sõnum 12.01.2006 13:21:47 vasta tsitaadiga

Väga tubli! Hea välimusega hea telefon thumbs_up.gif.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2006 14:07:38 vasta tsitaadiga

Palju ka selle riistapuu hind võib tulla icon_question.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2006 14:15:49 vasta tsitaadiga

... varasema hinnapoliitika järgi otsustades, ilmselt 1 kuni 2k rohkem, kui W800i hinnalipiku peal praegu ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2006 14:37:38 vasta tsitaadiga

ma ei tea miks kuid need nupud mulle ikkagi ei meeldi...ülejäänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2006 14:43:01 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Palju ka selle riistapuu hind võib tulla icon_question.gif


Esmases postituses antud lingil selline info:

"W800 hind on praegu 300€, W810 hind peaks tulema 330€"

330€ on ~5300EEK, karta on et eestis hakkab asi vähemalt esialgu siiski rohkem maksma. Ei usu et hind eriliselt kõrge tuleb, kuna kasutatakse ju suures osas K750/W800 komponente ja tootmisliine. K750 võetakse aasta keskel, kui mitte varem, tootmisest maha.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2006 17:19:02 vasta tsitaadiga

väga stiilne välimus ja head omadused. peab hinda jälgima hakkama
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2006 21:38:05 vasta tsitaadiga

sellel lehel jäi silma et hind on 350-350eurot
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ttam
HV vaatleja

liitunud: 21.12.2002




sõnum 13.01.2006 00:10:37 vasta tsitaadiga

W900 on ikke palju etem
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2006 00:49:52 vasta tsitaadiga

ttam kirjutas:
W900 on ikke palju etem

... mille poolest, kui küsida tohib ?

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2006 09:16:42 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
ttam kirjutas:
W900 on ikke palju etem

... mille poolest, kui küsida tohib ?


Huvitaks mind ka. Arvestades et enamik ülevaateid ei näe W900 puhul isegi W800'ga võrreldes olulist edasiminekut. On's 3G ja graafikakiirendi olemasolu telefonis nii tähtsad?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2006 13:49:08 vasta tsitaadiga

Mulle on alati meeldinud Sony Ericssoni disain ja pean seda ka huvitavaks-tähtsaks nende puhul, siiamaani on w800 disain meeldinud, aga selle w830i välimus on ikka lihtsalt täpiks i'l icon_razz.gif Oleks vaba raha, siis ostaks paugupealt ära.
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2006 16:16:49 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
Mulle on alati meeldinud Sony Ericssoni disain ja pean seda ka huvitavaks-tähtsaks nende puhul, siiamaani on w800 disain meeldinud, aga selle w830i välimus on ikka lihtsalt täpiks i'l icon_razz.gif Oleks vaba raha, siis ostaks paugupealt ära.


Sul vähemalt märtsini aega koguda... icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2006 16:59:57 vasta tsitaadiga

ütleme nii, et väga hea meel on, et kohe w800i'd ostma ei jooksnud, kuigi mõttes oli...pigem ootan selle ära, kuna see ka välimuselt ilusam ja stiilsem:) samas w900i on küll veits ebaõnnestunud minu meelest. piltide järgi suurem ja 3G minu jaoks mittevajalik ja välimus ei ole ka midagi erilist:) a rohkem infi tahaks küll nüüd varsti saada w810i kohta ja hinnavärki...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 16.01.2006 01:31:14 vasta tsitaadiga

kusjuures see on esimene se- mis mulle välimuse poolest meeldib
vb soetab ka endale

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2006 02:55:01 vasta tsitaadiga

Masendav tagasiminek... K750i'l said nad selle kaamera luugiga kõvasti kliente juurde. W800 kvalifitseerus veel kaa kuidagi oma mini-luugiga. Aga W810'l ei ole vist mingit luuki kaameral!? Senimaani parim kombinatsioon on hõbedane K750i W800 softiga icon_wink.gif
_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2006 09:31:29 vasta tsitaadiga

BReaK da iCE kirjutas:
Masendav tagasiminek... K750i'l said nad selle kaamera luugiga kõvasti kliente juurde. W800 kvalifitseerus veel kaa kuidagi oma mini-luugiga. Aga W810'l ei ole vist mingit luuki kaameral!? Senimaani parim kombinatsioon on hõbedane K750i W800 softiga icon_wink.gif


Ma ei märganudki esimese hooga seda... Aga vähemalt Mobileburn'i review väidab et luuki pole. Kirjutavad et lääts istub piisavalt sügaval, olemaks piisavalt kaitstud löökide eest. Samas on tolm minumeelest palju hullem. T630 juures käis see katmata lääts ikka väga närvidele mulle.

Samas on ka Samsung D600 lääts katmata.

Nähtavasti pole miski täiuslik...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 16.01.2006 18:40:31 vasta tsitaadiga

Kui nüüd flashiks k750i w810ks siis ma naeran icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2006 19:06:34 vasta tsitaadiga

lighT kirjutas:
Kui nüüd flashiks k750i w810ks siis ma naeran icon_biggrin.gif


Seda ei juhtu kohe kindlasti! raud üsna erinev. Ja ma ei räägi siin ainult väljanägemisest...

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JevgeniT
HV kasutaja
JevgeniT

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2006 00:47:28 vasta tsitaadiga

ka aku tööaeg on lühemaks läinud icon_sad.gif
- K750/W800: 9,0/400,0 tundi;
- W810i: 8,0/350,0 tundi.
Minu jaoks on see suur miinus.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2006 00:58:47 vasta tsitaadiga

JevgeniT kirjutas:
ka aku tööaeg on lühemaks läinud icon_sad.gif
- K750/W800: 9,0/400,0 tundi;
- W810i: 8,0/350,0 tundi.
Minu jaoks on see suur miinus.


Ei usu et reaalne vahe nii suur on või kas üldse reaalses kasutuses märgatavat vahet on...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummy90
Kreisi kasutaja
ummy90

liitunud: 24.06.2004




sõnum 17.01.2006 10:27:54 vasta tsitaadiga

kas keegi oskab öelda kuidas võrrelda selle helikvaliteeti mp3 mängijatega? kas tasub osta et muusikat kuulata?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2006 11:22:23 vasta tsitaadiga

ummy90 kirjutas:
kas keegi oskab öelda kuidas võrrelda selle helikvaliteeti mp3 mängijatega? kas tasub osta et muusikat kuulata?


Testisin K750 Creative Zen Nano vastu - ei olnud vahet kuulda. Olen kuulanud ka läbi ressiiveri ja suurte kõlarite - heli on puhas.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummy90
Kreisi kasutaja
ummy90

liitunud: 24.06.2004




sõnum 17.01.2006 11:48:39 vasta tsitaadiga

võimsus, volüüm? igaljuhul kuidas nokia 6230i-ga võrreldes on? ise oman seda nokiat ja ei ütle et oleks võrreldav mp3 mängijatega, heli puhtus on normaalne kuid võimsust ja bassi ja muud kuulamismõnu jääb väheks icon_sad.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2006 12:37:33 vasta tsitaadiga

ummy90 kirjutas:
võimsus, volüüm? igaljuhul kuidas nokia 6230i-ga võrreldes on? ise oman seda nokiat ja ei ütle et oleks võrreldav mp3 mängijatega, heli puhtus on normaalne kuid võimsust ja bassi ja muud kuulamismõnu jääb väheks icon_sad.gif


Mõttes on olnud korraldada võrdlus 6230 omava .Scorps.'iga. Aga nii kiire on olnud et pole jõudnud.

Võimsust ja bassi on minumeelest küll. Ise kuulan kas läbi ressiiveri või siis Sennheiseri HD-202 klappidega, bass on hea. Tegemist ikkagi Walkman'iga icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummy90
Kreisi kasutaja
ummy90

liitunud: 24.06.2004




sõnum 17.01.2006 13:02:42 vasta tsitaadiga

kõrvaklapid tunduvad küll väga tegijad võrreldes nokia omadega, ehk annavad need siis selle vajamineva juurde icon_smile.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2006 13:35:03 vasta tsitaadiga

Ükskõik kas tegemist MP3 mängijaga telefoniga või eraldi MP3 mängijaga, mingigi muusikakvaliteedi saamiseks tuleks küll kõigil originaalklapid suure kaarega metsa visata ja midagi normaalsemat asemele osta.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2006 13:35:18 vasta tsitaadiga

kas siis antud telefonidel e. Sonyerikutel on tavaline kõrvaklapiauk et saan ühendada mille iganes järgi? Kõlarikomplekt võimuga jne?
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2006 14:15:27 vasta tsitaadiga

ppg kirjutas:
kas siis antud telefonidel e. Sonyerikutel on tavaline kõrvaklapiauk et saan ühendada mille iganes järgi? Kõlarikomplekt võimuga jne?


Selle HF junni otsas on tõepoolest tavaline nn playeri-pistiku-auk icon_wink.gif

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2006 14:18:39 vasta tsitaadiga

ppg kirjutas:
kas siis antud telefonidel e. Sonyerikutel on tavaline kõrvaklapiauk et saan ühendada mille iganes järgi? Kõlarikomplekt võimuga jne?


W800 ja W810'ga on kaasas selline handsfree:
http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=global&lc=en&ver=4001&template=pp4_1_1&zone=pp&lm=pp4_1&pid=10254 ehk HPM-70

See sobib kõigi uue põhjaliidesega SonyEricutega: Z520, K750, W800 jne.

Nagu pildilt näed siis mikrofoni osa on tal sisuliselt 3,5mm pistikupesa. Kaasas on tal sinna ühendamiseks Sony väga korralikud kõrvasisesed klapid (maksavad Sony Centris üle poole tonni), kuid võid sinna taha ühendada mis iganes audiovarustust, millel 3,5mm pistik (vajadusel üleminekud abiks).

Anti112 kirjutas:
Ükskõik kas tegemist MP3 mängijaga telefoniga või eraldi MP3 mängijaga, mingigi muusikakvaliteedi saamiseks tuleks küll kõigil originaalklapid suure kaarega metsa visata ja midagi normaalsemat asemele osta.


Arvasin sama, kuid HPM-70 puhul see ei kehti. Need annavad väga head heli.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 17.01.2006 17:05:20 vasta tsitaadiga

ummy90 kirjutas:
võimsus, volüüm? igaljuhul kuidas nokia 6230i-ga võrreldes on? ise oman seda nokiat ja ei ütle et oleks võrreldav mp3 mängijatega, heli puhtus on normaalne kuid võimsust ja bassi ja muud kuulamismõnu jääb väheks icon_sad.gif


6230i jääb enda heliga k750i-le väga kenasti ALLA ! icon_smile.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2006 18:55:13 vasta tsitaadiga

Mobile-Review poolt ülevaade olemas juba...ise lugesin venekeelse..olemas ka inglise...venekeelse link:

http://www.mobile-review.com/review/sonyericsson-w810.shtml
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JevgeniT
HV kasutaja
JevgeniT

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2006 20:51:07 vasta tsitaadiga


4 ja 8GB mälukaardid SONY-lt on tulemas (link). Huvitav, kas need sobivad ka SE walkman-fonidele icon_question.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2006 21:18:47 vasta tsitaadiga

JevgeniT kirjutas:

4 ja 8GB mälukaardid SONY-lt on tulemas (link). Huvitav, kas need sobivad ka SE walkman-fonidele icon_question.gif


4GB kaart peaks sobima, vähemalt ülevaadetes on nii arvatud. 8GB kohta pole näinud kedagi sõna võtmas.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
külaline







sõnum 17.01.2006 23:57:30 vasta tsitaadiga

kontserte kuulatakse kontsertsaalis, hambaharjaga pestakse hambaid ja telefoniga räägitakse, mõni eputab nagu lasteaias uue nukuga.
tagasi üles
ummy90
Kreisi kasutaja
ummy90

liitunud: 24.06.2004




sõnum 18.01.2006 00:07:46 vasta tsitaadiga

kontserte kuulatakse ka muudes kohtades kui kontserdisaalides icon_wink.gif, mina ise nii soojas suhtes oma telefoniga pole et võtaks ette ja hakkaks temaga rääkima, või pole mul nii suurt üksindust? ei noh, kui ta kvaliteet vastab mp3 mängjaga miks siis mitte see asendada ka sellega, see sama hea kui et autoga sõidetakse, ei kuulata raadiot ega vaadata telekat, sest auto sõitmiseks, eks ta peaaegu olegi nii, minu jaoks ei ole telefon enam rääkimise asi vaid palju enamat, kuid siiski mitte veel lähedane sõber icon_sad.gif , eks se ka oleneb kui palju telefoni eest maksad kui 1000.- siis tõesti rääkimiseks, kui juba 5000.- siis pole telefon enam ainult rääkimiseks, miks mitte kui võimalus on, ja kas ärimehed ostavad ka endale communicatoreid et eputada, vb on ka neid, kuid ise ei tunne ühtegi, rohkem ikka neid kellel on vaja neid funktsioone, nüüd juba nii OT et ise ka ei usu mis kokku kirjutasin, aga et seee täiesti tühi poleks küsiks siis mis vahe on tal w800-ga, mulle isiklikult 800 välimus kohe üldse ei meeldi icon_sad.gif , see aga stiilne!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2006 01:04:11 vasta tsitaadiga

ummy90 kirjutas:
kontserte kuulatakse ka muudes kohtades kui kontserdisaalides icon_wink.gif, mina ise nii soojas suhtes oma telefoniga pole et võtaks ette ja hakkaks temaga rääkima, või pole mul nii suurt üksindust? ei noh, kui ta kvaliteet vastab mp3 mängjaga miks siis mitte see asendada ka sellega, see sama hea kui et autoga sõidetakse, ei kuulata raadiot ega vaadata telekat, sest auto sõitmiseks, eks ta peaaegu olegi nii, minu jaoks ei ole telefon enam rääkimise asi vaid palju enamat, kuid siiski mitte veel lähedane sõber icon_sad.gif , eks se ka oleneb kui palju telefoni eest maksad kui 1000.- siis tõesti rääkimiseks, kui juba 5000.- siis pole telefon enam ainult rääkimiseks, miks mitte kui võimalus on, ja kas ärimehed ostavad ka endale communicatoreid et eputada, vb on ka neid, kuid ise ei tunne ühtegi, rohkem ikka neid kellel on vaja neid funktsioone, nüüd juba nii OT et ise ka ei usu mis kokku kirjutasin, aga et seee täiesti tühi poleks küsiks siis mis vahe on tal w800-ga, mulle isiklikult 800 välimus kohe üldse ei meeldi icon_sad.gif , see aga stiilne!


Põhilised erinevused:
- W810 omab "Activity menüüd", võimaldab multitaskingut mingil määral
- W810 omab EDGE tuge ja on neljasageduslik 850/900/1800/1900, W800 ei oska EDGE ja on kolmesageduslik
- W810 võimaldab salvestada kuni 1000 kontakti, W800 puhul vist oli 500
- W810 saab USB kaabliga arvutile järgi panna ilma eraldi draiveriteta, piisab Win XP SP2 olemasolust

Kui veel pisemaid uuendusi tahad teada siis loe põhjalikku ülevaadet: http://www.mobile-review.com/review/sonyericsson-w810-en.shtml
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yeah1000
HV kasutaja
yeah1000

liitunud: 09.02.2005




sõnum 18.01.2006 16:57:08 vasta tsitaadiga

Palju näiteks üks 4gb või 8gb sony duo selline kaardike maksab ka? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 18.01.2006 18:18:58 vasta tsitaadiga

yeah1000 kirjutas:
Palju näiteks üks 4gb või 8gb sony duo selline kaardike maksab ka? icon_rolleyes.gif


umbes sama palju kui telefon ise icon_smile.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummy90
Kreisi kasutaja
ummy90

liitunud: 24.06.2004




sõnum 18.01.2006 19:36:57 vasta tsitaadiga

nii vähe icon_razz.gif kas tasuks enda 6230i välja vahetada?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2006 21:17:17 vasta tsitaadiga

ummy90, ma usun küll, kui on selleks vabaraha.
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zorzi
HV vaatleja

liitunud: 25.10.2005




sõnum 20.01.2006 01:35:41 vasta tsitaadiga

Rootsis on selline hind SonyEricsson W810i 129111.- SEK
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2006 11:24:38 vasta tsitaadiga

Zorzi kirjutas:
Rootsis on selline hind SonyEricsson W810i 129111.- SEK


Hmm. Kas äkki on tegemist väikese ebatäpsusega?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zorzi
HV vaatleja

liitunud: 25.10.2005




sõnum 20.01.2006 11:44:42 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Zorzi kirjutas:
Rootsis on selline hind SonyEricsson W810i 129111.- SEK


Hmm. Kas äkki on tegemist väikese ebatäpsusega?


ise arvan ka sama
http://www.prisjakt.nu/produkt.php?p=80083
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 02.02.2006 12:32:34 vasta tsitaadiga

Küsimus,et kas peaks W800i-le sobima W800 korpus icon_question.gif Kahtlen,kuid küsiks ikkagi üle.
_________________
viktorkiik.blogspot.com
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2006 15:12:58 vasta tsitaadiga

aCe kirjutas:
Küsimus,et kas peaks W800i-le sobima W800 korpus icon_question.gif Kahtlen,kuid küsiks ikkagi üle.


Sellist mudelit nagu W800 ei ole olemas. On W800i (international) ja W800c (chinese) ning võibolla veel miski eraldi tähega ameerika versioon, kuid lihtsalt W800 ei eksisteeri. Seega vähemalt euroopas W800 = W800i.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 02.02.2006 16:41:49 vasta tsitaadiga

Sorry,mõtlesin,et kas W800i-le sobib W810i korpus.Näed,millise segaduse võb tekitada üks puudu olev "1". icon_redface.gif
_________________
viktorkiik.blogspot.com
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deepmaan
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2003




sõnum 03.02.2006 01:43:28 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
aCe kirjutas:
Küsimus,et kas peaks W800i-le sobima W800 korpus icon_question.gif Kahtlen,kuid küsiks ikkagi üle.


Sellist mudelit nagu W800 ei ole olemas. On W800i (international) ja W800c (chinese) ning võibolla veel miski eraldi tähega ameerika versioon, kuid lihtsalt W800 ei eksisteeri. Seega vähemalt euroopas W800 = W800i.

kas neil telefonidel on ka vahet välimuselt?
ma küll ei usu.


vastus küsijale, kui sa paned 2 telefoni kõrvuti siis sa näed et nupud on erinevad ja erineva paigutusega, edasi võid ise arvata.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mr.h
HV kasutaja
mr.h

liitunud: 25.12.2004




sõnum 07.02.2006 19:21:58 vasta tsitaadiga

krt,ja mina ostsin eile K750 ära icon_evil.gif
muidu OK telefon thumbs_up.gif ,aga nupud annavad soovida,vähemalt VS nokiaga.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2006 20:50:55 vasta tsitaadiga

mr.h kirjutas:
krt,ja mina ostsin eile K750 ära icon_evil.gif
muidu OK telefon thumbs_up.gif ,aga nupud annavad soovida,vähemalt VS nokiaga.


Hmm, minumeelest nupud igati OK, pigem asi harjumuses. Lisaks veel K750 suur pluss, kaetud objektiiv. Mu teised kaameraga telefonid (K700 ja T630) ei oma katet objel, ning ajab ikka närvi küll see tolmukiht mis kipub kogunema.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Sony Ericsson W810i mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.