|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
09.01.2006 19:31:03
|
|
|
| angel kirjutas: |
Eo sse oleks keedagi kainema ja mitte nõnda lapsiku mõistusega inimest vaja kes oleks adminniks.
Pealegi kui ei meeldi mingi server siis ärgem mängige seal. Las siis eksisteerib tühi server nõnda nagu ta on.
Ja üks asi eesti servude kohta: vahetage mapi. Suht tüütu on näha dust2 seal pidevalt. Võiks mingi 20 min map olla ja siis vahetatakse uue vasta. Vaatan et mõni tahab lihtsalt võimaliku suurt punkti summat saada ja vat jääbki terve päev serverisse elama. Mõni mees vist seal mängib mitmeid tunde järjest arvestades kille  |
meil 95% ajast muud mapid, Nagu ka HETKEL...
| zaG kirjutas: |
| Nojah, kui jutt juba Unholy peale läks siis räägin minagi suu puhtaks. Esiteks, palun võta midagi ette oma poolearuliste lapsadminnidega, sest see, mis eile seal serveris toimus, oli kergelt öeldes nõme. Mingi nolk (admin riko oli see) lasi ennast koguaeg oma meeste juures õhku tappes sellega omasi kui ka vaenlasi ja mingi haige teleportimine mingitesse X kohtadesse ja üleüldine adminniõiguste kuritarvitamine. Teiseks on serveri adminnid rassistid, ennekõike on rasism suunatud venelastele ja mis põhjusega? Mängisin ise seal vene nimega "kalasnikov" mind slay-ti kickiti sõimati jne... adminnide poolt, ja kõike seda tänu sellele, et ma olin vene nimega ja rääkisin vene keeles. Mõned tsitaadid admin riko poolt: "Eestlased omavad aga venelased on kommunistid...", "Kickime venelased välja ja teeme eestlastele vabu kohti, kellele neid venelasi ikka vaja." Kui aus olla siis selline käitumine venelaste suhtes on väga solvav ja on vale võtta kõiki venelasi ühe mõõdupuu järgi ja otsustada selle põhjal, mida te telekast või kusagilt näete, et kõik venelased on pahad. Igatahes tänu sellele muutus minu arvamus Eo-st kardinaalselt negatiivse poole ja mina sinna poolearuliste lapsrassistide pessa oma jalga ei pista ja kõik vene rahvusest inimesed, soovitan sama teha, ebameeldivuste vältimiseks. |
See on meie otsus kas me tahame venelasi hoida seal või mitte, kui nad serveri ruumi täis tõmbavad ja meile mitte arusaadavas keeles räägivad siis loomulikult pole neid sinna vaja. Kui venelane räägib inglisekeeles siis meil on temast suht savi. Poolearuliste? Ei usuks, et sina see psüholoog siin oled. Kui sulle midagi ei sobi siis mängi õige nimega ja räägi Eesti keeles. ebameeldivuste vältimiseks? Sina hoopis poolearuline? Normaalsed eestlased ei mängi vene nimega ja ei räägi vene keelt. Ja nendele ei tee me mitte midagi ja ei kavatsegi. Riko kohta esiteks niipalju, et teleportimis õigustki pole tal, nii, et teleportinud ta ei saa olla järelikult Valetad
(Või on sul aju hälve, et valesi asju näed).
Kui inimestele meeldib eestlastele pühendatud ja vahetatavate mappidega serveris mängida siis Public | Eestiomab.com on just see õige koht! :wink
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zaG
HV kasutaja
liitunud: 22.05.2005
|
09.01.2006 20:14:51
|
|
|
| Unholy kirjutas: |
See on meie otsus kas me tahame venelasi hoida seal või mitte, kui nad serveri ruumi täis tõmbavad ja meile mitte arusaadavas keeles räägivad siis loomulikult pole neid sinna vaja. Kui venelane räägib inglisekeeles siis meil on temast suht savi. |
Ei ütleks, et savi, kui see venelaste kickkimine seal peale hakkas ja kui mind ka kickiti siis tulin ma tagasi ja küsisin järgmiselt "Why did you kick me admin?" Selle peale lajatati uus kick kohe ilma seletamata ja siis tulin tagasi ja ütlesin vene keeles ühe väljendi mille admin oli ära teeninud ja seda ei tehtud ainult minuga vaid kõigi venelastega seal.
| tsitaat: |
Poolearuliste? Ei usuks, et sina see psüholoog siin oled. Kui sulle midagi ei sobi siis mängi õige nimega ja räägi Eesti keeles. ebameeldivuste vältimiseks? Sina hoopis poolearuline? Normaalsed eestlased ei mängi vene nimega ja ei räägi vene keelt. Ja nendele ei tee me mitte midagi ja ei kavatsegi.
|
Normaalsed Eestlased ei vihka teisest rahvusest inimesi ja ei sõima kommudeks või kelleks iganes.
| tsitaat: |
Riko kohta esiteks niipalju, et teleportimis õigustki pole tal, nii, et teleportinud ta ei saa olla järelikult Valetad
(Või on sul aju hälve, et valesi asju näed)
|
Võib-olla ma eksisin seal oli vähemalt 3 adminni sees ja üks rcon vähemalt, lihtsalt riko jäi oma tapmise ja teiste tegevustega silma. Anna andeks vb on mul tõesti hälve aga vähemalt ei näita ma seda välja
| tsitaat: |
Kui inimestele meeldib eestlastele pühendatud ja vahetatavate mappidega serveris mängida siis Public | Eestiomab.com on just see õige koht |
Ja miks sa arvad, et vene rahvusest inimesed ei ole eestlased? ometigi on neil ju eesti pass ja kodakondsus.
Kokkuvõttes ei saa ma aru miks sa minu vastu nii äge oled? Ma ei rääkinud üldse sinust, vaid sinu adminnidest, kes serveris nõmetsesid, pealegi ei olnud sind ennast seal kohal, seega ei tea mis seal toimus. Pealegi selle postiga sa tõestasid, et sa vihkad ise ka vene rahvusest mängijaid, nii, et edu sulle "best server in the world" GG ja loodetavasti satud kunagi sellisele suurepärasele kohale nagu tuleriit
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
09.01.2006 20:26:52
|
|
|
| Unholy kirjutas: |
| Sponge Bob kirjutas: |
tänud, krt üritan ak47 laskmist selgeks saada, no mitte kuidagi ei saa vapsee ei saa pihta, m4 jaga oman räigelt, aga ak47 vapsee saan owni koguaeg  |
3 lasku korraga ja soovitatavalt pähe, AK-ga on kõvasti lihtsam pähe lasta kui m4..m4 on rohkem kõhtulaskmis relv ja lähedalt saab pähe kah loomulikult |
njah , ma HSin m4 jaga ikka päris hästi, ma tean jah et ak47 esimene laks on über täpne, aga see sihik krdima 3 me litakaga juba rsk see sihik nii suur ja pihta ei saa, eks pean kuiva trenni tegema, sest imho m4 on mul käpas
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zaG
HV kasutaja
liitunud: 22.05.2005
|
09.01.2006 20:34:24
|
|
|
| Sponge Bob kirjutas: |
| Unholy kirjutas: |
| Sponge Bob kirjutas: |
tänud, krt üritan ak47 laskmist selgeks saada, no mitte kuidagi ei saa vapsee ei saa pihta, m4 jaga oman räigelt, aga ak47 vapsee saan owni koguaeg  |
3 lasku korraga ja soovitatavalt pähe, AK-ga on kõvasti lihtsam pähe lasta kui m4..m4 on rohkem kõhtulaskmis relv ja lähedalt saab pähe kah loomulikult |
njah , ma HSin m4 jaga ikka päris hästi, ma tean jah et ak47 esimene laks on über täpne, aga see sihik krdima 3 me litakaga juba piix see sihik nii suur ja pihta ei saa, eks pean kuiva trenni tegema, sest imho m4 on mul käpas  |
Proovige cl_crosshairscale 3000, siis on sihik väiksem ja parem sihtida.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
09.01.2006 21:13:47
|
|
|
ennasttäis madalalaubalisi noori adminikukkesid on maailm täis.
õige admin on see, kelle tegevust ei märgatagi. ta justkui mängib nagu teisedki, kuid keegi ei saagi öelda, et midagi "keelab-käseb-poob-ja-laseb".
täpselt sama keiss on IRC-uga. Kui küsida, mis on opi/admini ülesanne, siis vastatakse kohe, et kickimine ja bännimine. Tegelikult ju ei ole. Tegelikult on teistele heade tingimuste (suhtlus, mäng) loomine. Admin ei ole õigus, vaid on eelkõige kohustus.
Kui ei oska inimese moodi mängida, siis õigused maha, las harjutab natuke "ausat" mängimist enne.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
09.01.2006 21:23:09
|
|
|
| High-Q kirjutas: |
ennasttäis madalalaubalisi noori adminikukkesid on maailm täis.
õige admin on see, kelle tegevust ei märgatagi. ta justkui mängib nagu teisedki, kuid keegi ei saagi öelda, et midagi "keelab-käseb-poob-ja-laseb".
täpselt sama keiss on IRC-uga. Kui küsida, mis on opi/admini ülesanne, siis vastatakse kohe, et kickimine ja bännimine. Tegelikult ju ei ole. Tegelikult on teistele heade tingimuste (suhtlus, mäng) loomine. Admin ei ole õigus, vaid on eelkõige kohustus.
Kui ei oska inimese moodi mängida, siis õigused maha, las harjutab natuke "ausat" mängimist enne. |
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mine
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2005
|
09.01.2006 21:27:43
|
|
|
| Ega ma ka tglt pole rahul sealsete adminidega, ei hakka nimesid nimetama, aga jah endal on olu kordi kus adminid on ebaõiglased ja kasutavad ära admini õigusi. Nt, olin T spawnis awp-ga, admin teleportis ennast koguaeg B-se kohe ja mõned korrad isegi teleportis ennast T baasi kuskile lakke ja lasin mind maha, mis on nõme imo.Siis näiteks portis oli selline olukord, kus pelada oli jäänud mapil ~1:45 veel, üks terro oli Ct Spawnis, Ct-d terro omas, siis see ainuke Terro läks T spawni pommi järgi, admin(kes oli elus)pani terrole Beakoni või kuidas seda ka ei nimetata, ja ütles et too raiskab aega jne et nad ei viitsi oodata jne, ehkki ise ei teagi et terro lähebki pommi järgi. Minu arust oli see suht lame, pangu siis lühem round time kui antud ei sobi, enam ei viitsi kirjutada
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
10.01.2006 05:50:00
|
|
|
Ei ole samuti rahul Unholy kui adminniga kes keelas kasutada minu spray logot kus kirjas "for mother russia"... see oli kõigest meie paroodiaclan mille eest pelasime tihti väiksematel LAN-idel minupool... ja muu seltsis loomulikult
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
10.01.2006 10:50:21
|
|
|
Unholy lihtsalt satub hoogu, olles admin ta mõtleb et võib teha kõik mis meeldib, et temal endal parem oleks, kuid teeb seda valel viisil. Sama lugu teiste adminnidega kes teevad nagu heaks arvavad - kickivad, slayvad inimesi kes pole milleski süüdi ning midagi teinud. Võiks selline asi ka kunagi paraneda, sest selle serveri seltskond hea küll ei ole
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
10.01.2006 12:02:08
|
|
|
EO serveris keegi admini hakatis lasi seal mortal modega ringi, siis kui enamus olid maas, läks pmst lampi kellelegi seljataha ja boom HS :S
anyways ma avastasin sellise asja et ma kasutasin koguaeg crosshair 1600, aga panin def 1200 tagasi... ja mida ASJA ma saan ak47 pihta n88d 8)
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
10.01.2006 12:15:15
|
|
|
ak on üldse väga imelik relv. lased üsna lähedalt seinale väikse spray, kuulid veidike hargnevad, kuid ei midagi erilist, isegi liikudes mitte. nüüd kui sinu ees on vaenlane, siis spray läheb kohe julmalt kaootilisemaks, justkui relv oleks programmeeritud inimest kartma ja seega pihta mitte saama. teistel relvadel sellist jama ei ole täheldanud.
õnnek suurem osa css relvarsenalist on täiesti omal kohal, seega saab ilusti ka teiste relvadega mängitud (välja arvatud vast TMP ja uzi). mängin lisaks tavaautomaatidele vaheldumisi ka mp5, p90, tavalise pumba (autoshottie noob-tube ei oska eriti kasutada) ja scoutiga. dessut pole veel õieti ära õppinud ja galil väga ei istu ka, ka awp on minu käes mitte kõige kasulikum riistapuu, ma vist liigun liiga palju ja awp vajaks rohkem käpmimistaktikat.
viimasel ajal on tekkinud nõme harjumis: mängupäeval pean tegema vähemalt 1 knifekilli, ilma ei saa isu täis.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piq
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.12.2003
|
10.01.2006 14:39:48
|
|
|
eitea ei saa kyl öelda et AK nyit mingi räme keeruline relv oleks
ja usi ja tmp'ga saan kah kenasti pihta kõigele
asi rohkem vist ikka harjutamises kinni või siis harjumustes kuna erinevad relvad lasevad erinevalt ei tasugi oodata et AK laseks täpselt samamoodi nagu AK sellest ka vast see et tundub keerukam ja raskem pihta lasta
ja mis puutub unholy juttu siis hea et ma teda enam seal näinud pole kus mina parasjagu pelan
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Overkilla
HV veteran
liitunud: 11.04.2004
|
10.01.2006 15:24:28
|
|
|
| zaG kirjutas: |
| minu arvamus Eo-st ... negatiivne |
Just nii, mõnikord satun kah sinna, et Eesti enda server ja ühendus kah kiire/lähedal (ping) aga tavaliselt on see matse täis, eriti administraatorite poole pealt, Unholy juttu lugedes loodan, et teda kunagi ei kohta.
| tsitaat: |
| loodetavasti satud kunagi sellisele suurepärasele kohale nagu tuleriit |
Ikkagi peab Soome serverites mängima.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zaG
HV kasutaja
liitunud: 22.05.2005
|
10.01.2006 16:38:00
|
|
|
Kui vaja relvaga laskmine kätte saada siis soovitan mingi paar päeva ainult selle relvada mängida mis ei ole veel käpas(juhul kui muidugi piisavalt raha on), skoor küll kannatab veidi aga sedasi saab tunnetuse kätte
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
10.01.2006 17:03:49
|
|
|
Lugedes selles teemas olevaid Unholy poste, tekib väike naerutunne peale. (Tegelikult, mitte ainult siin teemas).
Siit ka üleskutse kõigile eesti CSSoritele, kes pole veel järgnevat teinud:
Ignoreerige EO serverit täielikult, sest seal lokkab rassism ja adminnide omavoli. Jätame selle serveri lollidele 12-aastastele adminnidele, kes siis võivad seal üksteisega teha mida nad tahavad.
Mängige normaalsetes serverites, inimesed
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
10.01.2006 17:09:52
|
|
|
| Overkilla kirjutas: |
| zaG kirjutas: |
| minu arvamus Eo-st ... negatiivne |
Just nii, mõnikord satun kah sinna, et Eesti enda server ja ühendus kah kiire/lähedal (ping) aga tavaliselt on see matse täis, eriti administraatorite poole pealt, Unholy juttu lugedes loodan, et teda kunagi ei kohta.
| tsitaat: |
| loodetavasti satud kunagi sellisele suurepärasele kohale nagu tuleriit |
Ikkagi peab Soome serverites mängima. |
Mina oma õigusi serveris kasutan harva, vahetevahel swap ja admin say...
Mine, gloom
Teie olete lihtsalt koguaeg vastalised olnud ja nüüd kui teistele ei meeldi siis ennast tähtsaks siin tegema
Kriku
Ma arvan, et Juudid ei laseks oma serveris natsi märki kah sprayda igale poole, asjadel on põhjused. Olgu parioodi või mitte aga mingi kommunismi sümboolikat ei ole vaja levitada. Mina elasin kunagi Tartu "Hiinalinnas" kus venelaste % on sama kõrge kui eestlaste ja polnud seal üldse väga lõbus elada või mingite 2X suuremate venelaste eest ära joosta. venelane jääb venelaseks. Olgu ta sündinud Eestis või mitte. Samuti arvavad ka paljud venelased, et sirp ja vasar õige asi on ja, et Eestis pole okupatsiooni olnudgi.(Eesti "vabastati"). Samuti on surnud ka mu vanaisa küüditamise teel venemaale. ja ma pole ainus kellel kedagi ära on "saadetud". Siit on piisavalt põhjust, et venesümboolikat mitte lubada meie serveris. Või kasvõi venelasi.
Kõik administreerivad oma serverit nii nagu nemad tahavad ja kui teile ei meeldi siis ärge mängige seal vaid sprayge oma sirpe ja vasaraid kuskil mujal. Mitte ärge käige kuskil foorumis "arveid klaarimas"....
Edit: Veel parem tehke oma server..Kus aint sirpe ja vasaraid saabgi sprayda...Ja olge seal õnnelikud...
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zaG
HV kasutaja
liitunud: 22.05.2005
|
10.01.2006 17:39:54
|
|
|
| Unholy kirjutas: |
Mine, gloom
Teie olete lihtsalt koguaeg vastalised olnud ja nüüd kui teistele ei meeldi siis ennast tähtsaks siin tegema
|
Kas siis teistel ei olegi õigust peale sinu siin oma arvamust avaldada?
| Unholy kirjutas: |
Kriku
Ma arvan, et Juudid ei laseks oma serveris natsi märki kah sprayda igale poole, asjadel on põhjused. Olgu parioodi või mitte aga mingi kommunismi sümboolikat ei ole vaja levitada. Mina elasin kunagi Tartu "Hiinalinnas" kus venelaste % on sama kõrge kui eestlaste ja polnud seal üldse väga lõbus elada või mingite 2X suuremate venelaste eest ära joosta. venelane jääb venelaseks. Olgu ta sündinud Eestis või mitte. Samuti arvavad ka paljud venelased, et sirp ja vasar õige asi on ja, et Eestis pole okupatsiooni olnudgi.(Eesti "vabastati"). Samuti on surnud ka mu vanaisa küüditamise teel venemaale. ja ma pole ainus kellel kedagi ära on "saadetud". Siit on piisavalt põhjust, et venesümboolikat mitte lubada meie serveris. Või kasvõi venelasi.
|
Seega nagu ma aru saan on kõik venelased süüdi selles, et 2x suuremad venelased sind taga ajasid(mingi võmmi ja päti mäng nagunii) ja selles, et su vanaisa suri, tore tore aina paremaks läheb. Alles paar posti tagasi sa väitsid, et sinul on savi kui venelased serveris mängivad ja ei räägi oma keeles, kuid nüüd väidad hoopis vastupidist Sellest lähtuvalt on su jutt mõttetu lahmimine ja enese õigustus. Selle asemel, et ennast õigustada võiksid taluda veidi enesekriitikat ka, sest ei ole nii, et sina ja maailm...
| Unholy kirjutas: |
Kõik administreerivad oma serverit nii nagu nemad tahavad ja kui teile ei meeldi siis ärge mängige seal vaid sprayge oma sirpe ja vasaraid kuskil mujal. Mitte ärge käige kuskil foorumis "arveid klaarimas"....
Edit: Veel parem tehke oma server..Kus aint sirpe ja vasaraid saabgi sprayda...Ja olge seal õnnelikud... |
Sellega seoses tuleb meelde, kes siin kunagi koffrit kritiseeris? Eo on über server ja koffer on mõttetu...
PS: Palun ära enam huupi laksi vaid mõtle enne veidi.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
10.01.2006 18:25:38
|
|
|
OT: Unholy, palun kasuta oma tekstide puhul õigekeelsuskontrolli!
Lausa keelevägistamisena mõjuvad need su olnudgi, saabgi jne. Õigekirja erinevalt serveri administreerimisest ometigi ju koolis veel õpetatakse või mis?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
10.01.2006 18:33:27
|
|
|
| väga räige OT, milleks? lõpetage ära, ma tõsiselt loodan, et siia teemasse kunagi admin kah vaatab .)
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mr.Luiks
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2003
|
10.01.2006 19:00:51
|
|
|
| midagi targemat teha pole, kui üksteist sitaga loopida koguaeg? vahetage oma msn aadressid ja lahmige seal, jätke avalikud foorumid sellest puhtaks!
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
10.01.2006 19:11:04
|
|
|
| zaG kirjutas: |
| Unholy kirjutas: |
Mine, gloom
Teie olete lihtsalt koguaeg vastalised olnud ja nüüd kui teistele ei meeldi siis ennast tähtsaks siin tegema
|
Kas siis teistel ei olegi õigust peale sinu siin oma arvamust avaldada?
| Unholy kirjutas: |
Kriku
Ma arvan, et Juudid ei laseks oma serveris natsi märki kah sprayda igale poole, asjadel on põhjused. Olgu parioodi või mitte aga mingi kommunismi sümboolikat ei ole vaja levitada. Mina elasin kunagi Tartu "Hiinalinnas" kus venelaste % on sama kõrge kui eestlaste ja polnud seal üldse väga lõbus elada või mingite 2X suuremate venelaste eest ära joosta. venelane jääb venelaseks. Olgu ta sündinud Eestis või mitte. Samuti arvavad ka paljud venelased, et sirp ja vasar õige asi on ja, et Eestis pole okupatsiooni olnudgi.(Eesti "vabastati"). Samuti on surnud ka mu vanaisa küüditamise teel venemaale. ja ma pole ainus kellel kedagi ära on "saadetud". Siit on piisavalt põhjust, et venesümboolikat mitte lubada meie serveris. Või kasvõi venelasi.
|
Seega nagu ma aru saan on kõik venelased süüdi selles, et 2x suuremad venelased sind taga ajasid(mingi võmmi ja päti mäng nagunii) ja selles, et su vanaisa suri, tore tore aina paremaks läheb. Alles paar posti tagasi sa väitsid, et sinul on savi kui venelased serveris mängivad ja ei räägi oma keeles, kuid nüüd väidad hoopis vastupidist Sellest lähtuvalt on su jutt mõttetu lahmimine ja enese õigustus. Selle asemel, et ennast õigustada võiksid taluda veidi enesekriitikat ka, sest ei ole nii, et sina ja maailm...
| Unholy kirjutas: |
Kõik administreerivad oma serverit nii nagu nemad tahavad ja kui teile ei meeldi siis ärge mängige seal vaid sprayge oma sirpe ja vasaraid kuskil mujal. Mitte ärge käige kuskil foorumis "arveid klaarimas"....
Edit: Veel parem tehke oma server..Kus aint sirpe ja vasaraid saabgi sprayda...Ja olge seal õnnelikud... |
Sellega seoses tuleb meelde, kes siin kunagi koffrit kritiseeris? Eo on über server ja koffer on mõttetu...
PS: Palun ära enam huupi laksi vaid mõtle enne veidi. |
Ongi über server. Ma ütlesin, et mul suva kui nad niisama mängivad. Aga kui mingi teksti lahmimine või voice chatt on siis teine lugu...Ja muidugi ma teeks teisele eestlasele niimoodi ruumi, et venelase ära kickiksin...
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
10.01.2006 19:22:55
|
|
|
| on olemas mute variant adminmodis. imo väga kasulik asi, kui kellegi loba hakkab üleviskama. mängi ja ära mölise, ütleks selle peale mina ja muteks ära.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HV veteran
HV vaatleja
liitunud: 04.10.2005
|
11.01.2006 08:24:01
|
|
|
| Sponge Bob kirjutas: |
3 lasku korraga ja soovitatavalt pähe, AK-ga on kõvasti lihtsam pähe lasta kui m4..m4 on rohkem kõhtulaskmis relv ja lähedalt saab pähe kah loomulikult |
Ise AK-ga 2-e lasu kaupa. Lähedalt sprayn üldiselt. Üks parimaid, kui mitte parim relv seal mängus:)
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
11.01.2006 11:34:55
|
|
|
päris huvitavat seebikat saab siin lugeda ikka ...M4-l see summuti muide loobib kuule rohkem laiali kui ta otsas...samas hea lasta sellega kui tõesti vajad vaikust...mitu korda nii olnud,et lihtsalt vaenlase taga kükitad ja lased...3 meest ees jookseb...kui pole suuremad pelajad siis 2 neist jookseb sirgjooneliselt kuni maha lasen ning 1 jääb seisma hakates ringi vahtima kuhu ta healt kaob ...ning tõesti nagu keegi juba ütles...SEE ON KÕIGEST MÄNG...peace
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
11.01.2006 12:36:30
|
|
|
M4 suht häiriv relv selle silenceriga. Endalgi juhtunud et elud kaovad, kusagilt kuulid tulevad aga ei taipa kus kuradima kohast lastakse
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
only
HV veteran
liitunud: 25.12.2004
|
11.01.2006 15:59:58
|
|
|
nujah..unholy tõesti k2ib kofris ja kysib, et kes tema servusse tuleb, et kaua peab ootama..
need kas tahavad tulevad ise
olen ka seda adminni jama täheldanud, nüüdsest ei pelagi enam seal
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
11.01.2006 18:32:57
|
|
|
| only kirjutas: |
nujah..unholy tõesti k2ib kofris ja kysib, et kes tema servusse tuleb, et kaua peab ootama..
need kas tahavad tulevad ise
olen ka seda adminni jama täheldanud, nüüdsest ei pelagi enam seal  |
ühe korra vist käisin kuu aega tagasi. Rohkem mitte!
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thebull
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2004
|
11.01.2006 19:07:31
|
|
|
| Unholy kirjutas: |
| only kirjutas: |
nujah..unholy tõesti k2ib kofris ja kysib, et kes tema servusse tuleb, et kaua peab ootama..
need kas tahavad tulevad ise
olen ka seda adminni jama täheldanud, nüüdsest ei pelagi enam seal  |
ühe korra vist käisin kuu aega tagasi. Rohkem mitte! |
irw, kukk mida sa räägid, alles eelmine nädal (kõige rohkem 4-5 päeva tagasi) olid sa koffris ja just see sama "tulge nüüd minu servusse, kaua ma ootama pean" lause kõlas seal oma paarkymmend korda...
natuke aega said sa seal noobitseda, siis tuli kutsutud pump kohale ja keeras sulle mõnusa banni peale jälle.
vabandust, et halvasti ytlesin, aga see oli põhjusega
_________________ Salamander |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
11.01.2006 20:13:44
|
|
|
keegi võib veel nõuandeid anda kuidas ak lasta krt ikka ei saa asja käppa :S
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thebull
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2004
|
11.01.2006 20:38:48
|
|
|
| Sponge Bob kirjutas: |
keegi võib veel nõuandeid anda kuidas ak lasta krt ikka ei saa asja käppa :S |
mina pelan ak47´ga : cl_crosshairscale 10000, sens on mul 14 ja lasen 1-2 kuuliste burstidena, lähedalt tuleb ikka vahepeal spreida
keegi ei saa sulle ette öelda, kuidas sa mängima peaks, selle pead sa ise endale käppa saama harjutades
_________________ Salamander |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
11.01.2006 21:48:19
|
|
|
Vahet sel on millal käis kuulutamas ja promomas oma servut, point on selles et see on lame.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zaG
HV kasutaja
liitunud: 22.05.2005
|
11.01.2006 21:52:44
|
|
|
| Sponge Bob kirjutas: |
keegi võib veel nõuandeid anda kuidas ak lasta krt ikka ei saa asja käppa :S |
Küll te saate, asi vajab harjutamist. Proovige näiteks bottidega, seal saate proovida erinevaid võimalusi, sest botid ei ole just kuigi targad, et kohe vastu hakata.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
11.01.2006 22:18:07
|
|
|
| thebull kirjutas: |
| Unholy kirjutas: |
| only kirjutas: |
nujah..unholy tõesti k2ib kofris ja kysib, et kes tema servusse tuleb, et kaua peab ootama..
need kas tahavad tulevad ise
olen ka seda adminni jama täheldanud, nüüdsest ei pelagi enam seal  |
ühe korra vist käisin kuu aega tagasi. Rohkem mitte! |
irw, kukk mida sa räägid, alles eelmine nädal (kõige rohkem 4-5 päeva tagasi) olid sa koffris ja just see sama "tulge nüüd minu servusse, kaua ma ootama pean" lause kõlas seal oma paarkymmend korda...
natuke aega said sa seal noobitseda, siis tuli kutsutud pump kohale ja keeras sulle mõnusa banni peale jälle.
vabandust, et halvasti ytlesin, aga see oli põhjusega  |
Kuule IDIKAS mul on umbes kuu aega sealt autokick, ma pole saand seda teha. Keegi nicklames kukk. Nii, et kui ma ütlen, et ma pole siis ma pole kukk.
Edit: + Meie serveris on koguaeg korralikult mängijaid. pole vaja kuskil mangumas käia. See on mingi suvalise nuubi ette kujutus kuidas Eo// vms maha teha, et seal nicklamemas käia...
viimati muutis Unholy 11.01.2006 22:20:23, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
11.01.2006 22:18:45
|
|
|
| zaG kirjutas: |
| Sponge Bob kirjutas: |
keegi võib veel nõuandeid anda kuidas ak lasta krt ikka ei saa asja käppa :S |
Küll te saate, asi vajab harjutamist. Proovige näiteks bottidega, seal saate proovida erinevaid võimalusi, sest botid ei ole just kuigi targad, et kohe vastu hakata. |
Mul läksid bot id madala skilli peal segaseks. Nii kui nägid mind sain kuuli pähe Ainuke võimalus on see et neile noad anda ning ise neid relvaga taga ajada. Saab rahulikult märki lasta
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
11.01.2006 22:34:34
|
|
|
| zaG kirjutas: |
| Sponge Bob kirjutas: |
keegi võib veel nõuandeid anda kuidas ak lasta krt ikka ei saa asja käppa :S |
Küll te saate, asi vajab harjutamist. Proovige näiteks bottidega, seal saate proovida erinevaid võimalusi, sest botid ei ole just kuigi targad, et kohe vastu hakata. |
vot , expert botid saavadlt mult ak aga mõnusalt lutti... 3 vs 1 tavaliselt ma harjutan miskit aim mappi, aga kui asi läheb mängimiseks teiste vasta siis lihtsalt ei saa pihta, eriti aim mappides kus vahemaa on suur, see sihik hüppab meeletult, üritan alla tirida 3 kuuliste burstidega aga kõik kuulid on mehe ümber vms
JA BTW seal EO servus mõned küll lametsevad, eriti osad adminid
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
11.01.2006 22:40:57
|
|
|
| Sponge Bob kirjutas: |
| zaG kirjutas: |
| Sponge Bob kirjutas: |
keegi võib veel nõuandeid anda kuidas ak lasta krt ikka ei saa asja käppa :S |
Küll te saate, asi vajab harjutamist. Proovige näiteks bottidega, seal saate proovida erinevaid võimalusi, sest botid ei ole just kuigi targad, et kohe vastu hakata. |
vot , expert botid saavadlt mult ak aga mõnusalt lutti... 3 vs 1 tavaliselt ma harjutan miskit aim mappi, aga kui asi läheb mängimiseks teiste vasta siis lihtsalt ei saa pihta, eriti aim mappides kus vahemaa on suur, see sihik hüppab meeletult, üritan alla tirida 3 kuuliste burstidega aga kõik kuulid on mehe ümber vms
JA BTW seal EO servus mõned küll lametsevad, eriti osad adminid |
Kes lametseb ja kuidas? ütle siis et lõpeta ära vms...Ma surfan adminnide, admin use logis ja nad pole eriti sittagi teinud :S
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zaG
HV kasutaja
liitunud: 22.05.2005
|
11.01.2006 22:59:34
|
|
|
| Unholy kirjutas: |
Kes lametseb ja kuidas? ütle siis et lõpeta ära vms...Ma surfan adminnide, admin use logis ja nad pole eriti sittagi teinud :S |
Huvitav kuidas siis nii paljud seda näevad ja sina mitte?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
12.01.2006 00:54:47
|
|
|
eks see EO tundub paras lastead olevat. lappasin foorumit ja ennäe - müüakse raha eest adminni ja rcon staatuseid. eino mida veel eksole. raha serveri ülevaloidmiseks on ikka vaja jah, aga see on küll nüüd väga naljakas viis.
ja keskmine eo foorumi vanus on ka 15-16. kahjuks on see aga pulbitseva puberteedi tippaeg...
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
12.01.2006 01:19:15
|
|
|
Minu jaoks tundub EO server/clann täiesti fun ja pointless. Ega sellest mõne aja pärast suurt alles ei jäe kui väike mälestus "Mul oli tugev klann". Serveris käib selline mõttetu jutt, et peida chat kohe ära :/ Mingist skillist ja tasemest pole mõtet rääkida, kuna seal serveris seda pole ollagi. Ootan mis edasi teiest saab, Unholy.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
12.01.2006 17:15:50
|
|
|
| gloom kirjutas: |
Minu jaoks tundub EO server/clann täiesti fun ja pointless. Ega sellest mõne aja pärast suurt alles ei jäe kui väike mälestus "Mul oli tugev klann". Serveris käib selline mõttetu jutt, et peida chat kohe ära :/ Mingist skillist ja tasemest pole mõtet rääkida, kuna seal serveris seda pole ollagi. Ootan mis edasi teiest saab, Unholy.  |
clanis on hetkel ca 4 mängijat sa tõesti pole vist näinud meid mängimas
T-Team
G-Group
R-Rcon
A-Admin
| zaG kirjutas: |
| Unholy kirjutas: |
Kes lametseb ja kuidas? ütle siis et lõpeta ära vms...Ma surfan adminnide, admin use logis ja nad pole eriti sittagi teinud :S |
Huvitav kuidas siis nii paljud seda näevad ja sina mitte? |
Ma ei tea kui ma sees olen näen aint adminne chati kasutamas. Logi lappan ei näeks kah, et mingi super abuse käiks :S
| painkillah kirjutas: |
eks see EO tundub paras lastead olevat. lappasin foorumit ja ennäe - müüakse raha eest adminni ja rcon staatuseid. eino mida veel eksole. raha serveri ülevaloidmiseks on ikka vaja jah, aga see on küll nüüd väga naljakas viis.
ja keskmine eo foorumi vanus on ka 15-16. kahjuks on see aga pulbitseva puberteedi tippaeg... |
Mis sul siin rääkida on? Ise oled mingi 200 kilone ülekasvanud pekk, kellel pole korraliku arvutidki...Ja tuled määrama kuidas keegi käitub? Ei aitäh
Get a Life? väljend tuleb tuttav ette? No offence...
Edit: ja kui sul on niipalju raha, et rentida üksi server (mida sul NAGUNII pole) siis palun tee seda. Mitte ära komenteeri kuidas teised teevad. Ise millegagi hakkama ei saa siis ära teiste teguviisist rääkima tule!
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zaG
HV kasutaja
liitunud: 22.05.2005
|
12.01.2006 17:22:59
|
|
|
| Unholy kirjutas: |
| painkillah kirjutas: |
eks see EO tundub paras lastead olevat. lappasin foorumit ja ennäe - müüakse raha eest adminni ja rcon staatuseid. eino mida veel eksole. raha serveri ülevaloidmiseks on ikka vaja jah, aga see on küll nüüd väga naljakas viis.
ja keskmine eo foorumi vanus on ka 15-16. kahjuks on see aga pulbitseva puberteedi tippaeg... |
Mis sul siin rääkida on? Ise oled mingi 200 kilone ülekasvanud pekk, kellel pole korraliku arvutidki...Ja tuled määrama kuidas keegi käitub? Ei aitäh
|
See lause tõestas seda, mida painkillah eelnevalt ütles. Muide selline käitumine on ebaeetiline ja taunitav.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
12.01.2006 17:28:33
|
|
|
Asi kisub ülekäte... Minu sõbralik soovitus selleks, et Unholy natuke õpiks viisakust on anda talle näiteks kuuks ajaks AM1440 Peaks piisav olema kord päevas postitada, võibolla siis mõtled läbi ka natuke . Ise pole enam suht ammu publicus pelanud, aega pole lihtsalt. Aga see siin on tõsiselt lapsik...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thebull
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2004
|
12.01.2006 17:41:46
|
|
|
| mks kirjutas: |
Asi kisub ülekäte... Minu sõbralik soovitus selleks, et Unholy natuke õpiks viisakust on anda talle näiteks kuuks ajaks AM1440 Peaks piisav olema kord päevas postitada, võibolla siis mõtled läbi ka natuke . Ise pole enam suht ammu publicus pelanud, aega pole lihtsalt. Aga see siin on tõsiselt lapsik... |
no lapsed ongi ju lapsikud ja Unholy on ju laps tegelikult, niiet las ta hullab netis niikaua kui saab, sest olen kuulnud, et "in real life" on ta täielik "puss", pealegi sellised õiges maailmas allasurutud egoga inimesed ongi tihtipeale need kõvad kutid siin internetis.
sry for OT
_________________ Salamander |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
12.01.2006 17:45:41
|
|
|
| thebull kirjutas: |
| mks kirjutas: |
Asi kisub ülekäte... Minu sõbralik soovitus selleks, et Unholy natuke õpiks viisakust on anda talle näiteks kuuks ajaks AM1440 Peaks piisav olema kord päevas postitada, võibolla siis mõtled läbi ka natuke . Ise pole enam suht ammu publicus pelanud, aega pole lihtsalt. Aga see siin on tõsiselt lapsik... |
no lapsed ongi ju lapsikud ja Unholy on ju laps tegelikult, niiet las ta hullab netis niikaua kui saab, sest olen kuulnud, et "in real life" on ta täielik "puss", pealegi sellised õiges maailmas allasurutud egoga inimesed ongi tihtipeale need kõvad kutid siin internetis.
sry for OT  |
Sinul ma näen sellist üleolevat käitumist kordades rohkem. Ei usu, et ma mingi puss oleks. Ise oled sa 180 cm ja enda vanuses oled SINA just suht puss...
| mks kirjutas: |
Asi kisub ülekäte... Minu sõbralik soovitus selleks, et Unholy natuke õpiks viisakust on anda talle näiteks kuuks ajaks AM1440 Peaks piisav olema kord päevas postitada, võibolla siis mõtled läbi ka natuke . Ise pole enam suht ammu publicus pelanud, aega pole lihtsalt. Aga see siin on tõsiselt lapsik... |
Ma vabandan oma käitusmise tõttu aga mis õigusega tuleb tema komenteerima vanust või käitumis viisi. Olles ise.... köhh-köhh. Ma saaks aru kui ta ütleks seda näkku aga siin :S... Mina lihtsalt vastan nendele mõttetutele asjadele....
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zaG
HV kasutaja
liitunud: 22.05.2005
|
12.01.2006 18:00:37
|
|
|
| Unholy kirjutas: |
Ma vabandan oma käitusmise tõttu aga mis õigusega tuleb tema komenteerima vanust või käitumis viisi. Olles ise.... köhh-köhh. Ma saaks aru kui ta ütleks seda näkku aga siin :S... Mina lihtsalt vastan nendele mõttetutele asjadele....  |
...mõttetusega. Tark mees ei vasta mõttetusega, vaid on pigem vait, sest tark mees teab, et mõttetusele mõttetusega vastates, muudab ta mõttetu veel mõttetumaks ja jätab ka endast mõttetult mõttetu mulje, mis eelnevalt oli juba nagunii mõtlematult mõttetu. Aitab juba sellest mõttetust offtopicust
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oravapoiss
HV kasutaja
liitunud: 16.08.2005
|
12.01.2006 18:05:49
|
|
|
Kas keegi teeks Eo vs kofferi sõimamiste jaoks eraldi teema? igatahes, ma annan nüüd oma hinnangu:
Eo
+ eestlased
+ adminnid ei lase koguaeg dust2
+ välismaalastel ei ole lubatud rääkida võõras keeles
- admin abuse
- server laggib harva aga kui laggib siis ikka sajaga
Koffer
+ Serveris pole abuse siianu saanud (kuna admin pole kunagi sees)
+ Kiire server (mul pole kunagi lag)
- välismaalased enamus
- dust2 on enamus ajast
- välismaalaste oma joru on lubatud ja isegi julgustatakse
See on minu hinnang. Ärge tsiteerige seda ega sõimake. See on ainult minu arvamus ja ärge teie nokkige selle kallal!
Edit: zag, ma olin sust paremal arvamusel. su viimane postitus vist kehtib ka su enda kohta.
viimati muutis oravapoiss 12.01.2006 18:08:06, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
12.01.2006 18:06:25
|
|
|
| Unholy kirjutas: |
Ma vabandan oma käitusmise tõttu aga mis õigusega tuleb tema komenteerima vanust või käitumis viisi. Olles ise.... köhh-köhh. Ma saaks aru kui ta ütleks seda näkku aga siin :S... Mina lihtsalt vastan nendele mõttetutele asjadele....  |
Otse näkku? Olgu, ehk siis postitad siia enda aadressi või mõne koha kust sind millalgi leida võib? Mida sa ootad, et keegi saadab sulle PSi teatega, et sa käitud nagu 10-aastane? Kui aus olla, siis pole ma veel ühtki mõttekat posti siin teemas sinu poolt näinud, niipalju kui ma seda teemat lugenud olen.
Teistele: inimesed arenevad suhteliselt erinevalt. Võin julgelt öelda, et 2 aastat tagasi mina selline idikas ei olnud, anname talle andeks, võibolla jõuab ka järele kunagi...
Nüüd teemasse: Ilmselt ma mõnda aega CS:S ei mängi, sest sobivat arvutit pole. Ühesõnaga pigem leiate mind mõnest vanast heast CS 1.6 serverist...
Edit: vahepeal tekkis üks post siia...
Serveritest niipalju, et pange MOTDi kirja, et English only. Samas ainuüksi sellepärast, et nad on venelased on küll väga lame ja lapsik kedagi serverist välja kickida. Ütlen teile niipalju, et venemaal elavad venelased ja ka osa eestimaal elavaid on suhteliselt korralikud ja viisakad. Eestimaal tunneb korraliku venelase ära sellest, et ta üritab eesti keelt rääkida, mis siis, et mitte eriti hästi. Tibla tunneb ära sellest, et ta vingub, et miks ta peab eesti keelt õppima ja tema on siin kauem elanud kui meie... Kui poleks olnud menetlust lause "juudid ahju" kohta, siis ma vist isegi ütleks, et t****d ahju, aga nüüd jätan ütlemata
Admin abuse ilmneb tavaliselt serverites, kus adminnikohti lampi müüakse. Kui tegu on clanserveriga, on targem jagada kulud clanmemberite vahel ja clanmemberid saavad siis admini (kuigi kahtlen, kas EO puhul see süsteem toimiks)...
viimati muutis mks 12.01.2006 18:11:34, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|