|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
09.01.2006 23:48:19
|
|
|
põdrad peavad kiirelt uue 3DMarki valmis treima, varsti jookseb jälle läbi nagu film ja punnid on kümnetes tuhandetes
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
09.01.2006 23:50:59
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
| põdrad peavad kiirelt uue 3DMarki valmis treima |
kohe-kohe peakski 2k6 ilmavalgust nägema ja kuuldavasti läheb seal räigelt shaderite jõudlust vaja
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
09.01.2006 23:57:59
|
|
|
Huvitav kui palju on FX60 (dualcore@2.4GHz?) kiirem tollest kellatud FX55'st (300x9.5=2.85GHz)?
Kas siis tõesti mõjutab dualcore madalama taktiga niivõrd palju et annab ~11% jõudlust rohkem? Videokaardi mälu taha ei tohiks asi ju jääda kuna R580'l peaks ATI jutu järgi oma ringbus'i näol olema märksa efektiivsem süsteem. Mälu takt on neil ju pea sama.
Või siis pole 2k5's siiski nii puhast PS võimsust tarvis kui R580 pakub?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
10.01.2006 00:00:30
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Huvitav kui palju on FX60 (dualcore@2.4GHz?) kiirem tollest kellatud FX55'st (300x9.5=2.85GHz)?
Kas siis tõesti mõjutab dualcore madalama taktiga niivõrd palju et annab ~11% jõudlust rohkem? Videokaardi mälu taha ei tohiks asi ju jääda kuna R580'l peaks ATI jutu järgi oma ringbus'i näol olema märksa efektiivsem süsteem. Mälu takt on neil ju pea sama.
Või siis pole 2k5's siiski nii puhast PS võimsust tarvis kui R580 pakub? |
FX60 = 2.6ghz dualcore... ja seal pole märgitud mis klokil asi jooksis või on?
ja 2005 ei sõltu eriti shaderitest, selles võib 32 piibuga nv küll räigelt ovnida, rääkimata siis 3dmark 2003-est...
aga jah, üldiselt mujale kui shaderitele ei annagi vist uusi 3dmarke üles ehitada? shaderid ju ikka eriti prosest ei olene
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
10.01.2006 00:13:28
|
|
|
| kas 7800gtx 512mb kaardile miskeid drivereid on välja tulnud?
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
10.01.2006 00:15:58
|
|
|
Näiteks kõige viimased
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drake
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
10.01.2006 00:20:50
|
|
|
fx60 vs fx55 vs fx57 ei tea, kuid 4400+ toledo oma default taktil on 3500+ venice-st "vanakooli 3dmängudes" küll aeglasem
ie - wolfET, 3500+ ; 7800gtx vs 4400+ 7800gtx -20fps
samas ei tea ju dualcorest midagi - kas amd.com-st tiritud amd driver parandab asja või halvendab.
kas win2003 x64 on etem kui win xp pro x64 (seda siis ilma SLI-ta) prose kasutuses?
bencherid ajavad vaid HTT-d ja MHz taga, lisacache ja 2 core olemasolu ei testita - vaid on jutt - "varsti tuleb tugi"
aga stabiilsem on küll, kui 3500+
ootaks siis 7800gtx ja fx60 tulemusi.
d.
_________________ On the other hand, I've turned rivers into blood... kings into cripples... cities into salt. So I don't think that I have to explain myself to you. -Gabriel- |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
10.01.2006 00:23:48
|
|
|
uutes videokaardi draiverites juba on dualcore tugi olemas ja vähemalt uuemates mängudes on vahe olemas..
samamoodi pidi fx60 @ 3,45ghz olema kiirem kui fx57 @ 3,9ghz ja seda 3dmarkides
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
10.01.2006 11:54:19
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
uutes videokaardi draiverites juba on dualcore tugi olemas ja vähemalt uuemates mängudes on vahe olemas..
samamoodi pidi fx60 @ 3,45ghz olema kiirem kui fx57 @ 3,9ghz ja seda 3dmarkides |
just 3dmark 05es, mujal vist vahet polnud, kuna tuge ei ole vms iganes
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
10.01.2006 19:43:35
|
|
|
mängudes pole aga draiverites juba on. liigutatakse kõik draiverite overhead teise core peale. nvidial vähemalt.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dimmu B
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dimmu B
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2004
|
10.01.2006 22:06:25
|
|
|
Raidomarek, nägid pärispalju vaeva `?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
10.01.2006 22:11:01
|
|
|
| Dimmu B, sa nägid sisukat mõtet oma postis ja vajutasid "sisesta" ?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
10.01.2006 22:12:32
|
|
|
| Dimmu B kirjutas: |
Raidomarek, nägid pärispalju vaeva `?  |
roh, copi paste ühelt lehelt
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
10.01.2006 22:22:34
|
|
|
olen vaadanud, et soovitatakse seda uut FX60 protsessorit. et ta nö Dual-Core. hind on tal ju suht mahlane niiet miks peaks ? kas ta annab mängudes mingi hullemat perfoormansit juurde kui tavaline A64 ? niiapalju kui ma olen kuulnud ei ole veel eriti palju dual corei toetavaid mänge
olen ostmas kohe-kohe uut arvutit, niiet ma ei tea mis 7800GTXi osta ? kas 256MB või 512MB ? hinnavahe on küll neil suur
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Denke
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2002
|
10.01.2006 23:13:17
|
|
|
Vihjeks võin öelda ,et samahästi võid osta ka X2 4200+ kuni 4800+(need siis dual-core), maksavad vähem, enamus neist klokkub FX60-ne kiiruseni(soovitatavalt parema jahutusega) ja küll see dual-core tugi ka vaikselt tuleb(Quake 4 puhul on vahe singel corega päris märgatav) , pool aastat tagasi oli dual-core tugi näiteks peaaegu olematu. Ja kas osta 7800GTX 256MB või 512MB..., siis 512MB-se puhul oli vist saadavusega probleeme . Muidugi on tegemist hetke tipuga, nii kiiruses kui hinnas . Kokkuvõtteks: kui raha nagu putru ,siis võta 512MB-ne. Targem oleks vast siiski 256MB-ne, saab sellega samamoodi kõik olemasolevad mängud mängitud ja seda high settingutel, nagunii on mõnel puhul hoopis miski muu piduriks(prose, mäluhulk, dumbuser)
_________________ a.k.a Ummikummi |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
10.01.2006 23:48:12
|
|
|
| aga kas keegi oskab öelda kumb osta kas : Asuse 7800GTX või Club3D ... Muropaketti revüüs oli Club3D kaardil (OCtud mõlemad Asus ja Club3D) suurem FPS mängudes ...
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robin
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.01.2005
|
10.01.2006 23:58:38
|
|
|
| suurt vahet ei ole. vaata hinna järgi.
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FPSrulez
HV kasutaja
liitunud: 13.06.2005
|
11.01.2006 11:04:08
|
|
|
| Kuu aja pärast on saadaval juba X1900 seeria kaardid ning minu arvates on praegu tippkaardi ostmine täiesti mõttetu (praegu ostetava hind kukub märgatavalt uue generatsiooni kaartide tulekul, samuti on jõudluse tõus märgatav)
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
11.01.2006 11:30:15
|
|
|
| FPSrulez kirjutas: |
| Kuu aja pärast on saadaval juba X1900 seeria kaardid ning minu arvates on praegu tippkaardi ostmine täiesti mõttetu (praegu ostetava hind kukub märgatavalt uue generatsiooni kaartide tulekul, samuti on jõudluse tõus märgatav) |
kes lubab, et uue põlve kaardid ei loo uut hinnasegmenti? väidetavalt on ju 1900xtx hinnaks yle 600 euro, juhul kui see on tõsi pole nvidial mingit põhjust maha jääda.
ahjaa, teemas püsides viskasin zalmani 700CU peale kaardile, täislaksu temp langes 30 kraadi
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
11.01.2006 12:37:26
|
|
|
| Ega nad nende tulevate kaartide hinda jubedalt kõrgeks kah tootjad ajada ei saa kuna muidu ei ostaks paljud neid. Pealegi alati uute kaardite turule tulekuga on vanade kaartide hinnad langenud. Ega praegast on minuarust X1900 ja uue nVidia kaardi hinda suht vara ennustada kuna neid ei ole veel.
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
11.01.2006 12:44:38
|
|
|
miks ei saa? 512M GTX'id lähevad $1000+ eest ebay's nagu soojad saiad.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
11.01.2006 12:55:11
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| miks ei saa? 512M GTX'id lähevad $1000+ eest ebay's nagu soojad saiad. |
aga tahest tahtmata langevad uute kaardite tulek vanade kaartide hinnad.
Pealegi kui hind on liiga kallis siis ainult vähesed ostavad neid. Mis kasu siis sellest on. Pealegi 512MB 7800GTX on minuteada "eriline kaart" mida eriti saada ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connor
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2003
|
11.01.2006 13:07:17
|
|
|
| Vanade kaartide hinnad langevad ainult siis kui uued kaardid nendega konkureerivad. Müües uusi kaarte 100$ kallimalt kui vanu tippe ei ole mõtet ju vana hinda alla lasta...
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
11.01.2006 13:15:04
|
|
|
| angel kirjutas: |
| aga tahest tahtmata langevad uute kaardite tulek vanade kaartide hinnad. |
Ei pruugi kuna viimasel ajal on hakatud sigatsema - peale seda kui mingi veel nati kiirem tippkaart valmis tehaske siis seda nats nõrgemat enam edasi ei tehta.Nö.aetakse juttu kus uus ja kiirem vahetab välja teise aga reaalsuses ka hind tõuseb.
| tsitaat: |
| Pealegi kui hind on liiga kallis siis aint vähesed ostavad neid. Mis kasu siis sellest on. Pealegi 512MB 7800GTX on minuteada "eriline kaart" mida eriti saada ei ole. |
Ei osta midagi vähesed.Kui mingi megahüpersuper kaart on väljas siis high endi puhul pole vahet kas ta plekib 9 või 11 kilo, kes juba sellise hinnaga videot masinasse ostab see ostab ka selle kallima ära niikuinii.512MB on jah "eriline" kaart kuna poed on temast tühjaks osetstud ka üle mõistuse hinnapuhul.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
11.01.2006 13:48:19
|
|
|
viimasel ajal on atil raskusi olnud konkurentsi tekitamisega pigem.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
11.01.2006 15:14:55
|
|
|
| nvidia kaart tuleb ku nagunii kallim kuna asjal 1.1ns mälud
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
11.01.2006 17:41:44
|
|
|
2tk 512mb 7800 gtx sli modes oleks ka ime kui see ka ei saaks hakkama.See 2048 pole enam max asetustega.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
11.01.2006 17:49:02
|
|
|
ot: fear sakib ka lihtsalt
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
11.01.2006 18:02:45
|
|
|
ei saki ta midagi aga väike ot küsimus kah. kas tasub osta 2 giga mälu ?
muidu jah loogiline et korralikult jookseb mäng 2048 pole mingi übersuur reso ju enam
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
11.01.2006 18:05:08
|
|
|
| Slazenger kirjutas: |
ei saki ta midagi aga väike ot küsimus kah. kas tasub osta 2 giga mälu ?
muidu jah loogiline et korralikult jookseb mäng 2048 pole mingi übersuur reso ju enam |
1 giga jääb juba väheks. Endal tekib igatahes juba probleeme 1Giga puhul Mõni mäng nagu nt FEAR sööb vabalt üle 1Giga kui kõik settingud (v.a AA ja AF) panna max peale. Ning on teisigi mänge juba.
Ehk siis tuleviku mõttes jääb 1gigast raudselt väheks ja 2Giga oleks parem IMO.
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prigo
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.06.2005
|
11.01.2006 18:05:56
|
|
|
Jah aga suht vähe on mänge mis nõuavad üle giga mälu Ja kui oled tippklassimängur siis olesk vaja oma 2gb küll.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
11.01.2006 18:06:20
|
|
|
vali kuldne kesktee, ehk 1,5gb mälu
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
11.01.2006 18:08:28
|
|
|
| Raidomarek kirjutas: |
vali kuldne kesktee, ehk 1,5gb mälu  |
Jah aga kui alles mälu ostetakse (uut mälu) siis mõttekam oleks vast osta 2x 1 gigast pulka pärast saab juurde toppida Pealegi arvestage sellega et windows võtab juba teatud hulga mälust endale seega kui sees on 1Giga mälu siis mäng seda täies jõus kasutada ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
12.01.2006 16:46:01
|
|
|
| prigo kirjutas: |
Jah aga suht vähe on mänge mis nõuavad üle giga mälu Ja kui oled tippklassimängur siis olesk vaja oma 2gb küll. |
2gb ei kulu küll kuidagi tippklassis mängides ära
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
12.01.2006 16:50:24
|
|
|
jälle see mäluvaidlus lahti?
siin kuskil juba tehti selgeks, et üle giga ei ole erilist mõtet. minimaalse kiirusevõidu annab küll reeglina jah. netist on kuskilt silma jäänud miski artikkel, et üle 512mb ei ole isegi vaja
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
12.01.2006 16:53:23
|
|
|
| Kuigi kuidagi väga OT'ks läinud siis vaadata tasub ka seda mis on ülejäänud jupid masinas.Suht keskmisse arvutisse pole mõtet 2GB mälu osta.Ainult nö.ikka väga igati high end masinasse mis kannatab neid tohutult mälu söövaid mänge ka ultra FSAA settingutega mängida.Muidugi teine asi veel on poppide MMORPG'de mängjad a'la everquest II.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
12.01.2006 16:56:36
|
|
|
| londiste kirjutas: |
jälle see mäluvaidlus lahti?
siin kuskil juba tehti selgeks, et üle giga ei ole erilist mõtet. minimaalse kiirusevõidu annab küll reeglina jah. netist on kuskilt silma jäänud miski artikkel, et üle 512mb ei ole isegi vaja  |
Ära kirjuta kui sa isiklikult pole kursis.Fear ja Battlefield 2 on 1gb vähe kohe kindlasti ja mitte kuskil netis ei kirjutatud vaid ise 100 korda kogenud.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
diisel2.0
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004
|
12.01.2006 16:59:42
|
|
|
| soodent kirjutas: |
| londiste kirjutas: |
jälle see mäluvaidlus lahti?
siin kuskil juba tehti selgeks, et üle giga ei ole erilist mõtet. minimaalse kiirusevõidu annab küll reeglina jah. netist on kuskilt silma jäänud miski artikkel, et üle 512mb ei ole isegi vaja  |
Ära kirjuta kui sa isiklikult pole kursis.Fear ja Battlefield 2 on 1gb vähe kohe kindlasti ja mitte kuskil netis ei kirjutatud vaid ise 100 korda kogenud. |
sama siin , Battlfield 2 lagib hirmasasti, kõvaketta tuli alati punane
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
12.01.2006 17:10:29
|
|
|
Ma ei mõista isegi FarCry jooksis 768mb paremini kui 512mb ja ikka käib see 1gb piisamise mull foorumis.Keegi ei aruta ,et 1,5ghz prose on piisav ,aga 1gb ram on paljudele konstant.Tegelikult seletus lihtne- teha oma vanadele mäludele upgrade on ebamugav ja kallis ja lihtsam asi omale sobivaks mõelda.Jutt siis muidugi käib high end videokaartidest.Mingi radeon 9200 puhul arvatavasti ei anna üle 1gb midagi.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
12.01.2006 17:11:40
|
|
|
GTX ja 1gb mälu, bf2 jooksis kõik fullis, reso 1600x1200, aa ja muu saast peal ning ei teinud ühtegi jõnksu
vähemalt mitte dothaniga... samas see AI kasutus võib ka kooma tõmmata ja dothanil suur cache, laseb cachest enamuse ära
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Iron miki
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2004
|
12.01.2006 17:17:50
|
|
|
Battlefield2 jooksis mul isegi 512mb-ga täiesti normaalselt rääkimata siis 1gb-st.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
12.01.2006 17:18:02
|
|
|
Ok ütle siis kas single või multi ja single palju sul botte on kaardile lubatud?Kõik max on siis fsaa ja af ka max?Scart ka kirjutas hiljuti kuidas temal Fear jookseb siidi 1600x1200 kõik max ,ent täpsustades oli osa asju ikka maas või mitte põhjas.Battlefield 2 erinevad maailmad ka nõks erinevalt jooksevad.Fear on muidugi palju hullem poweri sööja kui Battlefield 2.Need shader 2.0 kaardid jooksevad igatahes nõks kiiremini ent 512mb Battlefield 2 kõik max ja täiesti sujuv ma ei usu.Geforce3 andis Dungeon Siege 2 all 2x kõrgema fps max asetustega kui 6800 näiteks.
_________________

viimati muutis soodent 12.01.2006 17:24:13, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Iron miki
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2004
|
12.01.2006 17:21:06
|
|
|
| tsitaat: |
Ok ütle siis kas single või multi ja single palju sul botte on kaardile lubatud?Kõik max on siis fsaa ja af ka max?
|
Single. 32botti. Loogiline et fsaa ja af pole max, sest mu videokaart ei veaks seda kohe mitte kuidagi välja.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
12.01.2006 17:21:40
|
|
|
| kõik mapid jooksid 1600x1200, mängust kõik max, AA 6X ja AF 16X, botte oli niipalju kui mängust panna sai(ilma selle "häkita")
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
12.01.2006 17:22:25
|
|
|
512mb ram ja 1600x1200 max detailid bf2 või fear jookseb normaalselt?
110% kindel, et nii see ei ole...1gb on ka tunda "poomist", muidugi oleneb see juba ka fsb`st, mälu timinugutest, prosest ja ketta kiirusest.
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
12.01.2006 17:30:06
|
|
|
Miks pole siin foorumis mõnd kasutajat kes näiteks võitleks nina verine idee eest ,et 1,5ghz prose piisab- vist vaid aja küsimus.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
12.01.2006 17:49:09
|
|
|
| soodent kirjutas: |
| Miks pole siin foorumis mõnd kasutajat kes näiteks võitleks nina verine idee eest ,et 1,5ghz prose piisab- vist vaid aja küsimus. |
EPIC massidesse ja 1.5ghz on enam kui küll. mõniaeg
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|