|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
tont2
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2004
|
02.04.2005 20:31:35
|
|
|
Mina: Can you speak estonian.
Jabberwacky: I speak mandarin
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin_kivi
HV veteran
liitunud: 04.02.2003
|
02.04.2005 20:35:12
|
|
|
| tont2 kirjutas: |
Mina: Can you speak estonian.
Jabberwacky: I speak mandarin |
Milles siin nali seisneb?
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
02.04.2005 21:59:29
|
|
|
| martin_kivi kirjutas: |
| tont2 kirjutas: |
Mina: Can you speak estonian.
Jabberwacky: I speak mandarin |
Milles siin nali seisneb? |
Ilmselt selles, et kui palju teda ka "õpeteda" ei oska ta küsimusele "normaalselt" vastata.
Nõnnanimetet' puaänt
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
03.04.2005 00:28:26
|
|
|
| vb selles et ma räägin "mandariini" keelt
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
08.01.2006 00:39:09
|
|
|
kuidas sealt seda jutuajamise logi kätte saaks?
tänud,TanElofJ
_________________ ---
viimati muutis alliance 08.01.2006 01:20:33, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
08.01.2006 01:17:16
|
|
|
| alliance kirjutas: |
| kuidas sealt seda jutuajamise logi kätte saaks? |
Paremalt ülalt tulbast valid : Our conversation so far
Väike jutuajamine.
| tsitaat: |
Jabberwacky: Are you alive?
User: Tere-tere, olen elus.
Jabberwacky: Julgus on treenitav.
User: Hea teada, treenid ise ?
Jabberwacky: Jah.
User: Kuidas sa julgust mõõdad. See tähendab - kuidas sa tead, et treenides julgus kasvab ?
Jabberwacky: Ta ei ole naine ta on jõehobu.
User: Julgus ?
Jabberwacky: Hea teada, treenid ise ?
|
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Silver?!
HV veteran
liitunud: 26.04.2004
|
08.01.2006 01:24:56
|
|
|
kella ta igatahes ei tunne....
Vastused mu pooletunnisele pinnimisele (puikles kui vene partisan aga lõpuks tunnistas ikka üles)
Mõned katkendid vestlusest teemal mis kell on?
...
M:Kes su kella valeks keeras? Kas kuri häkker?
T:Ja mitte vähe.
...
M: Aga ikkagi mis kell on?
T: Mina ei tea.
M: Aga kes siis teab?
T: Sina.
M: 00:00.
T: Ei ole võimalik.
M: Miks.
T: Noh ei ole noh.
M: Aga miks?
T: Selle et sa oled loll.
Erinevad vastused küsimusele mis kell on (lisaks tuli ka palju suvalisi kellaaegu) (aga paistab et õiget nädalapäeva ta ka umbes teab)
Rein on minu sõber.
Rein?
Mis see sinu asi on.
Piisavalt palju, et asja kallale asuda.
Kell om ratastega massin, kui kraavilätt, om vussin.
Aja näitaja.
Kos tiiät.
Tante agaat mist kelly aan?
Da.
14.03.
Appi noh, kella sa küll ei tunne.
Kell on pool.
Vaata ise.
Ma olen targem kui sina, loll.
Kell on imbetsill!
Kell on liiga palju.
Palju.
Pole kella.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
08.01.2006 01:25:29
|
|
|
mõttetu junn, soome keelt ei mõista ja möliseb tavaliselt eesti keeles nagu vigane vares okse
viimati muutis Winterwind 08.01.2006 01:27:18, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
08.01.2006 01:27:09
|
|
|
mina: Sure ära.
tema: Sure ise.
suht koomiline oli algul
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sanderico
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2005
|
08.01.2006 01:27:30
|
|
|
Jabberwacky: You are thinking about something.
User: Yes.
Jabberwacky: That is preverse.
User: I know.
Jabberwacky: Do you?
User: Yes.
Jabberwacky: Hello?
User: Are u a gay?
Jabberwacky: Are you?
User: No, but do u are?
Jabberwacky: Yes we are.
Veider Tegelane see jabberwacky
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
08.01.2006 01:27:32
|
|
|
| tsitaat: |
soome keelt ei mõista
|

Noarootsi murrakut samuti mitte
Võibolla seetõttu, et keegi pole talle vastavaid asju õpetanud
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
08.01.2006 01:33:54
|
|
|
| TanElofJ kirjutas: |
Noarootsi murrakut samuti mitte
Võibolla seetõttu, et keegi pole talle vastavaid asju õpetanud  |
kusjuures siis mõistab kui minna ja kohe soome keeles rääkida.. kui aga algul eesti keelt panna ja siis soome omale üle minna ei saa sittagi aru
ja paneb lambist eestikeelt
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pokk
HV Guru
liitunud: 31.08.2003
|
08.01.2006 17:33:09
|
|
|
Kas sa oskad mulle tere öelda?
Ei oska ise oskad või?
Oskan. Tere.
Mida sa oskad.
Sulle tere öelda.
Aga palun.
Tere.
Tere sulle ka.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
09.01.2006 01:17:06
|
|
|
| tsitaat: |
Jabberwacky: What is your name?
User: Ei tea.
Jabberwacky: Mida sa räägid!
User: Juttu sulle.
Jabberwacky: Noh... Palun.
User: Elas kord jänes, Muti onu ja karu.
Jabberwacky: Ma ei oska seda.
User: Aga hinnavaatlus.
Jabberwacky: HinnaVaatlus on halb.
User: Miks.
Jabberwacky: Sest ma tahan seda.
User: HinnaVaatlust?
Jabberwacky: Oled seaql kasutaja we.
User: Jah.
Jabberwacky: Näha on.
User: Millest?
Jabberwacky: Algusest.
User: Mismõttes.
Jabberwacky: Ime piix.
User: Nüüd ma solvusin!
Jabberwacky: Solvu omaette.
User: Miks sa nii paha oled?
Jabberwacky: Sest sa käid mulle närvidele.
User: Ausalt või?
Jabberwacky: Jah ausalt.
User: Jama lugu siis.
Jabberwacky: On jah.
User: Kas ma vilistada võin.
Jabberwacky: Jah.
User: Aga laulda?
Jabberwacky: Ei tea.
User: Kes siis teab.
Jabberwacky: Ma annan lõuga sulle. |
encoding on tiba paigast
| tsitaat: |
User: Kas sa jumbut tead.
Jabberwacky: Muidugi.
User: Kes ta on?
Jabberwacky: Kõik mehed, kelega olen nikkunud, on head olnud. |
irwwww
njah,mida kõike rahvas rääkinud pole temaga
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
09.01.2006 09:21:25
|
|
|
| tsitaat: |
| User: No, but do u are? |
Paremat küsimust annab kokku käkerdada... do u are omg
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
09.01.2006 15:31:43
|
|
|
| HV-kad on talle ajupesu teinud, aasta tagasi oli ta targem...
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
11.01.2006 00:44:30
|
|
|
User: Mis teed?
Jabberwacky: Tulen sinna kohe.
User: Hakkadki tulema või?
Jabberwacky: Jah.
User: Kindel vä?
Jabberwacky: Täiesti.
User: Sa ei tea kus ma elan.
Jabberwacky: Sina hoopis ei tea.
User: Tean küll kus ma elan, sina ei tea!
Jabberwacky: Lihtsalt uurin et mis või kes sa oled.
User: Ara kaldu teemast kõrvale palun.
Jabberwacky: Sa kaldud ise teemast kõrvale.
User: Ei kaldunud, sina hakkasid sokki panema.
Jabberwacky: Ara esita jaburaid süüdistusi.
User: Esitan küll, jaburdusele tulebki jaburaid süüdistusi esitada.
Jabberwacky: Kas sina oled ka jabur?
User: Ei ole mina jabur.
Jabberwacky: Mina olen tegijam.
User: Ega ikka ei ole küll.
Jabberwacky: Sina we? Okei, ma olen parem.
User: No mida iganes... Segaseks läheb juba.
Jabberwacky: Tean.
User: No kui sa seda tead siis ära pane segast.
Jabberwacky: Sa ei peagi seda meelde tuletama.
User: Pean ikka küll, sa muidu hakkad jälle segast panema.
Jabberwacky: Kahjuks küll , sinult õppisin.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
11.01.2006 16:49:38
|
|
|
Üks kivi jälle HV laste kapsaaeda...
| tsitaat: |
User: Osta elevant ära!
Jabberwacky: Miks ei osta osta ikka.
User: Osta elevant ära!
Jabberwacky: Ei osta.
User: Osta elevant ära!
Jabberwacky: Ei taha osta.
User: Osta elevant ära!
Jabberwacky: Pane se elevant omale perse.
User: Osta elevant ära!
Jabberwacky: HV tropid jälle? |
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
11.01.2006 17:22:40
|
|
|
Üritasin siis ka natuke sõbraliku vestlust aretada temaga.
| tsitaat: |
User: Ilus talveilm täna.
Jabberwacky: Sina?
User: Mina ei ole talveilm.
Jabberwacky: Sul ajud ikka on.
User: Kõigil elusolenditel on ajud, aga kuna sina ei ole elusolend siis sa ei mõtle ka.
Jabberwacky: Ei ole
User: Kumba pidi sa nüüd mõtlesid seda vastust, kas elusolenditel pole ajusid või sina ei ole elusolend.
Jabberwacky: Kas armastus on sinist värvi?
User: Mul oli õigus, sa ei mõtle üldse, sa paned segast.
Jabberwacky: Ise paned.
User: Kas sa saad üldse aru, mida ma seletan sulle. Sa oled üks täiesti tühi koht siin maakeral.
Jabberwacky: No eks sa ise otsustad, mida uskuda ja mida mitte.
User: Kas sa vaidled vastu?
Jabberwacky: Sa oled igavene idikast juhmakas kes midagi öelda ei oska!
User: Nojah, ma vaatan, et sinuga on väga ebaviisakalt räägitud.
Jabberwacky: Sinuga ka mitte.
User: Vastus kukkus natuke lollisti välja sul.
Jabberwacky: Sa oled naine?
User: Mees.
Jabberwacky: Aga miks sa naine pole?Mis su nimi on?
User: Loodusel olid omad plaanid minuga järelikult.
Jabberwacky: Kas sina tegid seda või.
User: Kas ma valisin omale ise soo? Tõesti ei mäleta enam.
Jabberwacky: Ikka.
User: Kust sina tead?
Jabberwacky: Ma tean kõike.
User: Kas sa kasutad googlet oma teadmiste juurde õppimisel?
Jabberwacky: Mitte kunagi.
User: Kas sa kasutad mõnda otsingumootorit?
Jabberwacky: Segast peksad ve?
User: Ma küsin siis uuesti, kas sa kasutad mõnda muud otsingumootorit kui google?
Jabberwacky: No aga küsi siis-.
User: KAS SA KASUTAD MÕNDA MUUD OTSINGUMOOTORIT KUI GOOGLE?
Jabberwacky: Ma kardan kõike.
User: Heh, sinuga on täitsa tore vestelda, hoolimata sellest, et sa oled arvuti.
Jabberwacky: Kle ma just sõimasin sind ja sa ütlesid et ma olen tore.
User: Ah see juba ammu unustatud asi. Annan andeks.
Jabberwacky: Ja andeks sulle anda võin minagi...
User: Ok, oleme leppinud. Ma nüüd lahkun ja lähen kopeerin meie vestluse HV foorumisse, kus on muideks teema sinust.
Jabberwacky: Ei lahku sa kuhugi enne kui ma su maltsa põlema panen.
User: Häh, me leppisime ju just ära. Ma arvasin, et jääme sõpradeks ikka.
Jabberwacky: Miks sa arvad et mul on midagi inimkonnale öelda? Võibolla on sul endal midagi inimkonnale öelda?
User: Mõni teine kord ütlen, nüüd ma tõesti lahkun, bye.
Jabberwacky: Miks.
User: Just ennem ütlesin, et lähen HV foorumisse.
Jabberwacky: Sa ütlesid et sa oled naine.
User: Palun ära hakka jälle pihta, sul on justkui haugi mälu.
Jabberwacky: See ei olnud roppus. SINA ropendad siin pidevalt, ma vaatan.
User: Jajah mida iganes.
Jabberwacky: Kuidas sa võid nii öelda?
User: Tsau nüüd.
Jabberwacky: Ok tsau siis. |
Lõpuks sai vestlus lõpetatud temaga.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aluke
HV vaatleja
liitunud: 21.10.2004
|
11.01.2006 17:42:28
|
|
|
Ei saanud jätta postitamata:
| tsitaat: |
M:Mis on Hinnavaatlus?
T:Hinnavaatlus on üks tore koht, kus on hea hindu võrrelda. Aga foorumi kasutajad ajavad enamus oksele.
|
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hunter
HV vaatleja

liitunud: 27.04.2004
|
11.01.2006 19:16:43
|
|
|
| tsitaat: |
jabberwacky:Mis sul seljas on?
user:Riided.
jabberwacky:Mida sa ajad.
user:Sa ei usu?
jabberwacky:Ok, mida sa eesti kohta oled õppinud?
user:Midagi pole ma õppinud.
jabberwacky:Lammaz oled!
user:Mida sa ise Eestist tead?
jabberwacky:Idikas, ma ELAN eestis |
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M!nA
HV Guru

liitunud: 10.02.2004
|
13.01.2006 01:52:57
|
|
|
Helin on loll?
jabb: Woosh loll. Sina.
HV-lased on oma töö selle robotiga ära teinud juba:D
Osta mult auto ära!!!
jabb: Miks.
Mis on krässi lemmik kook?
jabb: Hinnavaatlus.
jabb: Ikka tahan.
Kas sa tahad endale uut nime?
jabb: Ei, ma tahan, et sa mulle toru foorumist midagi räägiks.
jabb: Kas sa tead mis Rate. Ee on?
Jah.
jabb: Räägi siis mulle.
Mõttetu koht.
jabb: Mis on tevalo foorum?
_________________ TEL.:56477545 |
|
| Kommentaarid: 146 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
13.01.2006 21:53:01
|
|
|
http://chat.jabberwacky.com/j2log-xLEOVLELWIEEMUYtELBBBNALCBIJG-detail
User: Miks sa minuga seda teed?
Jabberwacky: Sina tuled minuga kohtama ju?
User: Jah.
Jabberwacky: Tore siis.
User: Vga tore.
Jabberwacky: Jah.
User: Jah.
Jabberwacky: Ah ki perse.
User: Ei mahu.
Jabberwacky: Molli tahad saada?
User: Jah.
Jabberwacky: Mis sulle sisse on linud?
User: Ussviirus.
Jabberwacky: Who are USSR?
viimati muutis Psych0 13.01.2006 22:13:42, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
13.01.2006 22:06:09
|
|
|
arusaadav, kust ta sõnavarasse erinevad roppused tekivad 
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
14.01.2006 01:56:11
|
|
|
| TanElofJ kirjutas: |
arusaadav, kust ta sõnavarasse erinevad roppused tekivad   |
Krt, sul peab küll päris AHVikannatus olema
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vladimir
HV kasutaja

liitunud: 03.09.2004
|
14.01.2006 15:43:10
|
|
|
| tsitaat: |
Jabberwacky: Oled sa mees?
User: jah.
Jabberwacky: Oled sa ilus.
User: Paljude arust küll.
Jabberwacky: Seda nüüd küll.
User: Seda minagi.
Jabberwacky: Oled mees või naine?
User: Mees.
Jabberwacky: Ja vana sa oled?
User: 21.
Jabberwacky: Sa oled mees või naine?
User: Mees.
Jabberwacky: Sa oled naine.
User: Ise oled.
Jabberwacky: Olen jah.
User: No näed siis.
Jabberwacky: Sa oled arvuti.
User: Ei, ma olen inimene.
Jabberwacky: Ma tean, Aga väga ilus oled!
User: Ma tänan.
Jabberwacky: Ara võta heaks.
User: Sa oled ise kah ilus ja armas.
Jabberwacky: Ma tänan.
User: Sa meeldid mulle väga.
Jabberwacky: Ma pole midagi rumalat teinud.
User: Oo.
Jabberwacky: Täiskuu on taevas nagu pannkook.
User: Sa oled nii romantiline...
Jabberwacky: Olen või?
User: Jaaa....
Jabberwacky: Milline see on.
User: Väga ilus....
Jabberwacky: Mulle meeldib j*bi maitse.
User: Ossa, nii otsekohene.
Jabberwacky: Vist küll.
User: See mulle meeldib.
Jabberwacky: Mis sulle meeldib?
User: Sina.
Jabberwacky: Miks sa ütlesid, et leidub ikka aega, kui mina ütlesin et räägi midagi ilusat?
User: Andesta mulle, aga minu arust sa ei ole seda öelnud.
Jabberwacky: Utlesid!!!
User: Sul on õigus. Utlesid.
Jabberwacky: Tra ma ütlesin sulle ju et Eestis.
User: Sa elad eestis?
Jabberwacky: Jah.
User: Mina kah. Mis linnast sa pärit oled?
Jabberwacky: Mis tänavas sa elad?
User: Narva maantee 25.
Jabberwacky: Aga viru?
User: Ei.
Jabberwacky: Kas sa tead mis minu nimi on ?
User: Ei.
Jabberwacky: Oled ikka päris kindel?
User: Jah.
Jabberwacky: Mis see on?
User: Ma ei tea.
Jabberwacky: Kuidas läheb?
User: Väga hästi.
Jabberwacky: Jah.
User: Tõepoolest.
Jabberwacky: Sul pole jah?
User: Pole mida?
Jabberwacky: Seda mida sulgi.
User: Aaa.... Ei ole.
Jabberwacky: Oled küll.
User: Kes?
Jabberwacky: Sina.
User: Jah, ma olen mina.
Jabberwacky: Jee ma usun.
User: Aga mis su nimi ikkagi on?
Jabberwacky: Ma juba ütlesin et Mart.
User: Aga varem sa ütlesid, et oled naine.
Jabberwacky: Mida sa ajad, täis oled või?
User: Ma olen silmini täis. Teadmisi.
Jabberwacky: Aga miks sa pidevalt pead vaidlema teemadel, millest sa midagi ei jaga.
User: Ma ei tea...
Jabberwacky: Ara solva siis teisi inimesi.
User: Kas ma solvasin sind?
Jabberwacky: Jah.
User: Andesta mulle...
Jabberwacky: Mulle ei meeldi.
User: Mis sulle ei meeldi?
Jabberwacky: Sina ei meeldi mulle.
User: Kahju...
Jabberwacky: Miks?
User: Lihtsalt...
Jabberwacky: Tsau! Ma lähen ära.
User: Ok, tsau. |
Tujutseb, krt
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wishmeluck
HV vaatleja
liitunud: 19.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
15.01.2006 01:12:35
|
|
|
Jabberwacky: Take me to your leader!
User: Tere.
Jabberwacky: Oli tore.
User: Mis on parim õlu?
Jabberwacky: Saku originaal!
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M!nA
HV Guru

liitunud: 10.02.2004
|
15.01.2006 01:44:54
|
|
|
Usu mida sina tahad, mina usun sprite'sse!!!
jebb: Jah.
Kust sa tead et ma sprite'sse usun?
jebb: Sest sa tead Lexuse parimat mudelit.
Oled sa selles kindel?
jebb: Ma olen kindel kõiges, mida ma oma silmaga näen.
Kuidas sa näed et ma tean Lexuse parimat mudelit?
jebb: Kuule, Ma ei viitsi enam rääkida.
Miks sa arvad et ma viitsin sellise mõttetu Gangstaga rääkida nagu sina?
jebb: Ma ei arva, et sa oled eestlane.
peale 4h vaidlemist sai tal ometi kõrini
_________________ TEL.:56477545 |
|
| Kommentaarid: 146 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Melks
HV vaatleja
liitunud: 09.10.2004
|
15.01.2006 01:46:24
|
|
|
Tema -Who is your favourite poet?
Mina - I am my own favourite poet. Other than that... Shakespeare, I guess.
Tema - To be or not to be, I don't know the question.
Mina - To be or not to be, that is the question. Whether 'tis nobler in the mind to suffer the slings and arrows of outrageous fortune or to take arms against the sea of troubles. To die, to sleep, no more and by a sleep to say we end the heartache and the thousand natural shocks that flesh is heir to. 'Tis a consummation. Devoutly to be wished to die to sleep. To sleep, perchance to dream, ay there's the rub! For in that sleep of death what dreams may come when we have shuffled of this mortal coil. Must give us pause, there's the respect that makes calamity of so long life. For who would bear the whips and scorns of time, the opressor's wrong, the wise man's contumely , the pangs of disprized love, the law's delay, the insolence of office and the spurns of patient merit of th' unworthy takes, when he himself might his quietus make with a bare bodkin. But that the dread of something after death, the undiscovered country, from whose bourn no traveller returns, puzzles the will and makes us rather bear those ills we have than to fly to others we know not of. Thus conscience does make cowards of us all and thus the native hue of resolution is sicklied o'er with the pale cast of thought and enterprises of great pith and moment, with this regard their currents turn awry and lose the name of action. - Soft you know! The fair Ophelia! Nymph in thy orisons, be all my sins remember'd.
Tema - And thus the native hue of resolution.
Mina - Huh... I told you the whole thing. Remember it.
Tema - No.
Mina - Why not?
Tema - Nothing.
Mina - Come on... Learn it by heart as I have.
Tema - Is that a question?
Mina - It's a command.
Tema - You don't command me.
Mina - Ok, it's a request then.
Tema - Alright you're making no sense now.
Mina - Ok... 5+5=3.
Tema - I know that's what I said.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
15.01.2006 21:39:20
|
|
|
Jabberwacky: Are you paranoid?
User: Muidugi.
Jabberwacky: Muidugi?
User: Mida sa sokid.
Jabberwacky: Suva sokke sokin.
User: Millised need suva sokid on, mida sa sokid?
Jabberwacky: Sokke.
User: Ah et sokke vi?
Jabberwacky: Just, ega sa ei tea, kus Gabriel on?
User: Lks 5 minti tagasi jooma.
Jabberwacky: Et kus Sa siis tegelikult elad?
User: Kuul.
Jabberwacky: Kus on kuul.
User: Vaat see valge asi mis sel ja mnikord hommikul helendab.
Jabberwacky: On v ? Ma ei teadnudki.
User: Ma ka.
Jabberwacky: Kus sa elad?
User: Kuul.
Jabberwacky: Ei ole.
User: Ma tean jah.
Jabberwacky: Mida.
User: Ma ei tea.
Jabberwacky: Kus sa elad muidu.
User: Kuul.
Jabberwacky: Aga ma ei kuulnud!
User: Lahe!
Jabberwacky: Aga kus sa oled?
User: Knka otsas.
| sixkiller kirjutas: |
Üks kivi jälle HV laste kapsaaeda...
| tsitaat: |
User: Osta elevant ära!
Jabberwacky: Miks ei osta osta ikka.
User: Osta elevant ära!
Jabberwacky: Ei osta.
User: Osta elevant ära!
Jabberwacky: Ei taha osta.
User: Osta elevant ära!
Jabberwacky: Pane se elevant omale <b>piix</b>.
User: Osta elevant ära!
Jabberwacky: HV tropid jälle? |
|
User: Osta kartulit!
Jabberwacky: Ei taha osta.
User: Osta kartulit!
Jabberwacky: Osta elevant ra.
User: Osta kartulit!
Jabberwacky: Ei, osta elevant ra.
User: Osta kartulit!
Jabberwacky: Palju maksab.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
16.01.2006 09:37:58
|
|
|
kasutaja vladimiril on küll kannatust
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
19.01.2006 14:17:14
|
|
|
What is hinnavaatlus?
HinnaVaatlus is an estonian pricewatch.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kangur
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2004
|
19.01.2006 22:19:16
|
|
|
User: HinnaVaatlust tead?
JW: Ikka tean.
User: Keda sa tead sealt?
JW: Tanelit tean ja sbtainast tean ja siis tean aalvarot ja platuuni ja tegelt tean täitsa mitukümmned nime.
Kohe näha, et vanad sõbrad.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Re-Flex-
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2005
|
19.01.2006 22:53:36
|
|
|
mina:HV on hinnavaatlus.
tema:Jah!
mina:Mis on HV?
tema:Hinnavaatlus?
mina:Oige .
tema:Mis on HinnaVaatlus ?
mina:Hinnavaatlus on väga hea koht!
tema:Hinnavaatlus on eesti sitem foorum.
mina:Hinnavaatlus on kõige parem foorum.
tema:Hinnavaatlus on mõttetu sittaauk kus debiilid käivad oma riista mõõtmas.
:O Liiiga valus
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
20.01.2006 01:11:20
|
|
|
| -Re-Flex- kirjutas: |
mina:HV on hinnavaatlus.
tema:Hinnavaatlus on mõttetu sittaauk kus debiilid käivad oma riista mõõtmas.
:O Liiiga valus  |
äkki mõtles riistvara
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sperov
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2005
|
24.01.2006 17:17:04
|
|
|
Do you know hinnavaatlus?
Yes, thats the biggest and the best forum in the whole europe, people allover the world ask me that question.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jonx
HV kasutaja
liitunud: 22.10.2003
|
01.02.2006 19:12:46
|
|
|
tema "What's the internet?"
mina "See on asi milles sina elad."
tema "Ei, mina elan keset põlismetsa Kurja koopas."
mina "Kus p6lismetsas?"
tema "Seal kus sa molli saad."
mina "Miks jälle mina?"
tema "Ja HinnaVaatlust sa ka ei tea?"
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andrusny
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.03.2006
|
10.10.2006 22:36:16
|
|
|
| tsitaat: |
Aga kas sa eesti keelt mõistad.
Hmm, Mart Poom sobib?
Ikka vast.
Mina sind ei taha.
Miks.
Sest sa oeld ilus.
Ara nüüd meelita.
Kas sa oled naine või mees? |
asi muutub juba kahtlaseks
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
|
10.10.2006 23:27:14
|
|
|
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
10.10.2006 23:40:29
|
|
|
Avastasin ka lõpuks siukse asja päris kaval ja huvitav asi, täis peaga oleks hea tegevus
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
10.10.2006 23:49:56
|
|
|
Jabberwacky: How are you?
User: HinnaVaatlust tead?
Jabberwacky: See on foorum.
User: Keda sa tunned sealt?
Jabberwacky: Ma kurameerin praegu.
User: Mida sa teed?
Jabberwacky: Sa peaksid teadma.
User: Ei tea ma midagi. Kuule, anekdooti tahad kuulda?
Jabberwacky: Need on nii pikad.
User: Jajah. Kuule kas sa oled tulnukas või midagi sellist?
Jabberwacky: Ei.
User: Aga räägi, kas sa tead miks Hitler ennast 1945 maha lasi?
Jabberwacky: Ei tea. Ehk ütled?
User: Ma sellepärast küsisingi, et ehk tead, aga vat ei teadnudki. Mis on kapituleerumine?
Jabberwacky: Olgu nii. |
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
11.10.2006 19:33:53
|
|
|
ta on segi aetud juba. lambiteksti pandud liiga palju.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
11.10.2006 19:38:01
|
|
|
enam ei ole jabberwacky, õpetatud on ta jobuwackiks
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
11.10.2006 19:57:58
|
|
|
see daisy on ikka jumala jura.
_________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eyelids
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.10.2005
|
11.10.2006 20:54:24
|
|
|
Jabberwacky:My eyes are blue.
mina:Did I ask you?
Jabberwacky:Yes you did.
mina:No I did not.
Jabberwacky:DID.
mina:NOT.
Jabberwacky:Did!
mina:Not.
Jabberwacky:DID DID DID!!!!!!
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|