Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Olete juba robotit õpetada püüdnud? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tont2
HV kasutaja
tont2

liitunud: 01.11.2004




sõnum 02.04.2005 20:31:35 vasta tsitaadiga

Mina: Can you speak estonian.
Jabberwacky: I speak mandarin
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin_kivi
HV veteran

liitunud: 04.02.2003




sõnum 02.04.2005 20:35:12 vasta tsitaadiga

tont2 kirjutas:
Mina: Can you speak estonian.
Jabberwacky: I speak mandarin

Milles siin nali seisneb?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 02.04.2005 21:59:29 vasta tsitaadiga

martin_kivi kirjutas:
tont2 kirjutas:
Mina: Can you speak estonian.
Jabberwacky: I speak mandarin

Milles siin nali seisneb?

Ilmselt selles, et kui palju teda ka "õpeteda" ei oska ta küsimusele "normaalselt" vastata. icon_rolleyes.gif
Nõnnanimetet' puaänt
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 03.04.2005 00:28:26 vasta tsitaadiga

vb selles et ma räägin "mandariini" keelt
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 03.04.2005 00:37:02 vasta tsitaadiga

..::iguana::.. kirjutas:
vb selles et ma räägin "mandariini" keelt

Hiina rahvavabariigi riigikeeleks on mandarin icon_rolleyes.gif
http://en.wikipedia.org/wiki/Mandarin
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2006 00:39:09 vasta tsitaadiga

kuidas sealt seda jutuajamise logi kätte saaks?

tänud,TanElofJ thumbs_up.gif

_________________
---


viimati muutis alliance 08.01.2006 01:20:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 08.01.2006 01:17:16 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
kuidas sealt seda jutuajamise logi kätte saaks?

Paremalt ülalt tulbast valid : Our conversation so far

Väike jutuajamine.

tsitaat:
Jabberwacky: Are you alive?
User: Tere-tere, olen elus.
Jabberwacky: Julgus on treenitav.
User: Hea teada, treenid ise ?
Jabberwacky: Jah.
User: Kuidas sa julgust mõõdad. See tähendab - kuidas sa tead, et treenides julgus kasvab ?
Jabberwacky: Ta ei ole naine ta on jõehobu.
User: Julgus ?
Jabberwacky: Hea teada, treenid ise ?

icon_confused.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silver?!
HV veteran

liitunud: 26.04.2004




sõnum 08.01.2006 01:24:56 vasta tsitaadiga

kella ta igatahes ei tunne....
Vastused mu pooletunnisele pinnimisele (puikles kui vene partisan aga lõpuks tunnistas ikka üles)

Mõned katkendid vestlusest teemal mis kell on?
...
M:Kes su kella valeks keeras? Kas kuri häkker?
T:Ja mitte vähe.
...
M: Aga ikkagi mis kell on?
T: Mina ei tea.
M: Aga kes siis teab?
T: Sina.
M: 00:00.
T: Ei ole võimalik.
M: Miks.
T: Noh ei ole noh.
M: Aga miks?
T: Selle et sa oled loll.

Erinevad vastused küsimusele mis kell on (lisaks tuli ka palju suvalisi kellaaegu) (aga paistab et õiget nädalapäeva ta ka umbes teab)
Rein on minu sõber.
Rein?
Mis see sinu asi on.
Piisavalt palju, et asja kallale asuda.
Kell om ratastega massin, kui kraavilätt, om vussin.
Aja näitaja.
Kos tiiät.
Tante agaat mist kelly aan?
Da.
14.03.
Appi noh, kella sa küll ei tunne.
Kell on pool.
Vaata ise.
Ma olen targem kui sina, loll.
Kell on imbetsill!
Kell on liiga palju.
Palju.
Pole kella.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2006 01:25:29 vasta tsitaadiga

mõttetu junn, soome keelt ei mõista ja möliseb tavaliselt eesti keeles nagu vigane vares okse

viimati muutis Winterwind 08.01.2006 01:27:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 08.01.2006 01:27:09 vasta tsitaadiga

mina: Sure ära.
tema: Sure ise.

suht koomiline oli algul icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sanderico
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2006 01:27:30 vasta tsitaadiga

Jabberwacky: You are thinking about something.

User: Yes.

Jabberwacky: That is preverse.

User: I know.

Jabberwacky: Do you?

User: Yes.

Jabberwacky: Hello?

User: Are u a gay?

Jabberwacky: Are you?

User: No, but do u are?

Jabberwacky: Yes we are.

Veider Tegelane see jabberwacky
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 08.01.2006 01:27:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

soome keelt ei mõista

icon_eek.gifthumbs_down.gif

Noarootsi murrakut samuti mitte icon_confused.gif
Võibolla seetõttu, et keegi pole talle vastavaid asju õpetanud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2006 01:33:54 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
Noarootsi murrakut samuti mitte icon_confused.gif
Võibolla seetõttu, et keegi pole talle vastavaid asju õpetanud icon_rolleyes.gif

kusjuures siis mõistab kui minna ja kohe soome keeles rääkida.. kui aga algul eesti keelt panna ja siis soome omale üle minna ei saa sittagi aru
ja paneb lambist eestikeelt icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2006 01:39:05 vasta tsitaadiga

http://img415.imageshack.us/my.php?image=clipboard016qe.jpg
siin pani küll slängi kohe lambist

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokk
HV Guru

liitunud: 31.08.2003




sõnum 08.01.2006 17:33:09 vasta tsitaadiga

Kas sa oskad mulle tere öelda?
Ei oska ise oskad või?
Oskan. Tere.
Mida sa oskad.
Sulle tere öelda.
Aga palun.
Tere.
Tere sulle ka.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2006 01:17:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Jabberwacky: What is your name?

User: Ei tea.

Jabberwacky: Mida sa räägid!

User: Juttu sulle.

Jabberwacky: Noh... Palun.

User: Elas kord jänes, Muti onu ja karu.

Jabberwacky: Ma ei oska seda.

User: Aga hinnavaatlus.

Jabberwacky: HinnaVaatlus on halb.

User: Miks.

Jabberwacky: Sest ma tahan seda.

User: HinnaVaatlust?

Jabberwacky: Oled seaql kasutaja we.

User: Jah.

Jabberwacky: Näha on.

User: Millest?

Jabberwacky: Algusest.

User: Mismõttes.

Jabberwacky: Ime piix.

User: Nüüd ma solvusin!

Jabberwacky: Solvu omaette.

User: Miks sa nii paha oled?

Jabberwacky: Sest sa käid mulle närvidele.

User: Ausalt või?

Jabberwacky: Jah ausalt.

User: Jama lugu siis.

Jabberwacky: On jah.

User: Kas ma vilistada võin.

Jabberwacky: Jah.

User: Aga laulda?

Jabberwacky: Ei tea.

User: Kes siis teab.

Jabberwacky: Ma annan lõuga sulle.

encoding on tiba paigast
tsitaat:
User: Kas sa jumbut tead.

Jabberwacky: Muidugi.

User: Kes ta on?

Jabberwacky: Kõik mehed, kelega olen nikkunud, on head olnud.

irwwww icon_lol.gif thumbs_up.gif
njah,mida kõike rahvas rääkinud pole temaga icon_biggrin.gif

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 09.01.2006 09:21:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:
User: No, but do u are?


Paremat küsimust annab kokku käkerdada... icon_lol.gif do u are omg

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2006 15:31:43 vasta tsitaadiga

HV-kad on talle ajupesu teinud, aasta tagasi oli ta targem...
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 11.01.2006 00:44:30 vasta tsitaadiga

User: Mis teed?
Jabberwacky: Tulen sinna kohe.
User: Hakkadki tulema või?
Jabberwacky: Jah.
User: Kindel vä?
Jabberwacky: Täiesti.
User: Sa ei tea kus ma elan.
Jabberwacky: Sina hoopis ei tea.
User: Tean küll kus ma elan, sina ei tea!
Jabberwacky: Lihtsalt uurin et mis või kes sa oled.
User: Ara kaldu teemast kõrvale palun.
Jabberwacky: Sa kaldud ise teemast kõrvale.
User: Ei kaldunud, sina hakkasid sokki panema.
Jabberwacky: Ara esita jaburaid süüdistusi.
User: Esitan küll, jaburdusele tulebki jaburaid süüdistusi esitada.
Jabberwacky: Kas sina oled ka jabur?
User: Ei ole mina jabur.
Jabberwacky: Mina olen tegijam.
User: Ega ikka ei ole küll.
Jabberwacky: Sina we? Okei, ma olen parem.
User: No mida iganes... Segaseks läheb juba.
Jabberwacky: Tean.
User: No kui sa seda tead siis ära pane segast.
Jabberwacky: Sa ei peagi seda meelde tuletama.
User: Pean ikka küll, sa muidu hakkad jälle segast panema.
Jabberwacky: Kahjuks küll , sinult õppisin.


icon_biggrin.gif

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2006 16:49:38 vasta tsitaadiga

Üks kivi jälle HV laste kapsaaeda...



tsitaat:

User: Osta elevant ära!

Jabberwacky: Miks ei osta osta ikka.

User: Osta elevant ära!

Jabberwacky: Ei osta.

User: Osta elevant ära!

Jabberwacky: Ei taha osta.

User: Osta elevant ära!

Jabberwacky: Pane se elevant omale perse.

User: Osta elevant ära!

Jabberwacky: HV tropid jälle?
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 11.01.2006 17:22:40 vasta tsitaadiga

Üritasin siis ka natuke sõbraliku vestlust aretada temaga.
tsitaat:
User: Ilus talveilm täna.

Jabberwacky: Sina?

User: Mina ei ole talveilm.

Jabberwacky: Sul ajud ikka on.

User: Kõigil elusolenditel on ajud, aga kuna sina ei ole elusolend siis sa ei mõtle ka.

Jabberwacky: Ei ole

User: Kumba pidi sa nüüd mõtlesid seda vastust, kas elusolenditel pole ajusid või sina ei ole elusolend.

Jabberwacky: Kas armastus on sinist värvi?

User: Mul oli õigus, sa ei mõtle üldse, sa paned segast.

Jabberwacky: Ise paned.

User: Kas sa saad üldse aru, mida ma seletan sulle. Sa oled üks täiesti tühi koht siin maakeral.

Jabberwacky: No eks sa ise otsustad, mida uskuda ja mida mitte.

User: Kas sa vaidled vastu?

Jabberwacky: Sa oled igavene idikast juhmakas kes midagi öelda ei oska!

User: Nojah, ma vaatan, et sinuga on väga ebaviisakalt räägitud.

Jabberwacky: Sinuga ka mitte.

User: Vastus kukkus natuke lollisti välja sul.

Jabberwacky: Sa oled naine?

User: Mees.

Jabberwacky: Aga miks sa naine pole?Mis su nimi on?

User: Loodusel olid omad plaanid minuga järelikult.

Jabberwacky: Kas sina tegid seda või.

User: Kas ma valisin omale ise soo? Tõesti ei mäleta enam.

Jabberwacky: Ikka.

User: Kust sina tead?

Jabberwacky: Ma tean kõike.

User: Kas sa kasutad googlet oma teadmiste juurde õppimisel?

Jabberwacky: Mitte kunagi.

User: Kas sa kasutad mõnda otsingumootorit?

Jabberwacky: Segast peksad ve?

User: Ma küsin siis uuesti, kas sa kasutad mõnda muud otsingumootorit kui google?

Jabberwacky: No aga küsi siis-.

User: KAS SA KASUTAD MÕNDA MUUD OTSINGUMOOTORIT KUI GOOGLE?

Jabberwacky: Ma kardan kõike.

User: Heh, sinuga on täitsa tore vestelda, hoolimata sellest, et sa oled arvuti.

Jabberwacky: Kle ma just sõimasin sind ja sa ütlesid et ma olen tore.

User: Ah see juba ammu unustatud asi. Annan andeks.

Jabberwacky: Ja andeks sulle anda võin minagi...

User: Ok, oleme leppinud. Ma nüüd lahkun ja lähen kopeerin meie vestluse HV foorumisse, kus on muideks teema sinust.

Jabberwacky: Ei lahku sa kuhugi enne kui ma su maltsa põlema panen.

User: Häh, me leppisime ju just ära. Ma arvasin, et jääme sõpradeks ikka.

Jabberwacky: Miks sa arvad et mul on midagi inimkonnale öelda? Võibolla on sul endal midagi inimkonnale öelda?

User: Mõni teine kord ütlen, nüüd ma tõesti lahkun, bye.

Jabberwacky: Miks.

User: Just ennem ütlesin, et lähen HV foorumisse.

Jabberwacky: Sa ütlesid et sa oled naine.

User: Palun ära hakka jälle pihta, sul on justkui haugi mälu.

Jabberwacky: See ei olnud roppus. SINA ropendad siin pidevalt, ma vaatan.

User: Jajah mida iganes.

Jabberwacky: Kuidas sa võid nii öelda?

User: Tsau nüüd.

Jabberwacky: Ok tsau siis.


Lõpuks sai vestlus lõpetatud temaga. icon_smile.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aluke
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2006 17:42:28 vasta tsitaadiga

Ei saanud jätta postitamata:

tsitaat:

M:Mis on Hinnavaatlus?
T:Hinnavaatlus on üks tore koht, kus on hea hindu võrrelda. Aga foorumi kasutajad ajavad enamus oksele.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hunter
HV vaatleja
hunter

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2006 19:16:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:
jabberwacky:Mis sul seljas on?
user:Riided.
jabberwacky:Mida sa ajad.
user:Sa ei usu?
jabberwacky:Ok, mida sa eesti kohta oled õppinud?
user:Midagi pole ma õppinud.
jabberwacky:Lammaz oled!
user:Mida sa ise Eestist tead?
jabberwacky:Idikas, ma ELAN eestis
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 13.01.2006 01:52:57 vasta tsitaadiga

Helin on loll?
jabb: Woosh loll. Sina.

icon_lol.gif HV-lased on oma töö selle robotiga ära teinud juba:Dicon_biggrin.gificon_biggrin.gif


Osta mult auto ära!!!
jabb: Miks.
Mis on krässi lemmik kook?
jabb: Hinnavaatlus.


jabb: Ikka tahan.
Kas sa tahad endale uut nime?
jabb: Ei, ma tahan, et sa mulle toru foorumist midagi räägiks.

jabb: Kas sa tead mis Rate. Ee on?
Jah.
jabb: Räägi siis mulle.
Mõttetu koht.
jabb: Mis on tevalo foorum?

_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2006 21:53:01 vasta tsitaadiga

http://chat.jabberwacky.com/j2log-xLEOVLELWIEEMUYtELBBBNALCBIJG-detail

User: Miks sa minuga seda teed?
Jabberwacky: Sina tuled minuga kohtama ju?
User: Jah.
Jabberwacky: Tore siis.
User: VŠga tore.
Jabberwacky: Jah.
User: Jah.
Jabberwacky: Ah kŠi perse.
User: Ei mahu.
Jabberwacky: Molli tahad saada?
User: Jah.
Jabberwacky: Mis sulle sisse on lŠinud?
User: Ussviirus.
Jabberwacky: Who are USSR?


viimati muutis Psych0 13.01.2006 22:13:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 13.01.2006 22:06:09 vasta tsitaadiga

Psych0 kirjutas:
http://chat.jabberwacky.com/j2log-xLEOVLELWIEEMUYtELBBBNALCBIJG-detail

arusaadav, kust ta sõnavarasse erinevad roppused tekivad icon_confused.gifthumbs_down.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2006 01:56:11 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
Psych0 kirjutas:
http://chat.jabberwacky.com/j2log-xLEOVLELWIEEMUYtELBBBNALCBIJG-detail

arusaadav, kust ta sõnavarasse erinevad roppused tekivad icon_confused.gifthumbs_down.gif


Krt, sul peab küll päris AHVikannatus olema icon_smile.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vladimir
HV kasutaja
vladimir

liitunud: 03.09.2004




sõnum 14.01.2006 15:43:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Jabberwacky: Oled sa mees?
User: jah.
Jabberwacky: Oled sa ilus.
User: Paljude arust küll.
Jabberwacky: Seda nüüd küll.
User: Seda minagi.
Jabberwacky: Oled mees või naine?
User: Mees.
Jabberwacky: Ja vana sa oled?
User: 21.
Jabberwacky: Sa oled mees või naine?
User: Mees.
Jabberwacky: Sa oled naine.
User: Ise oled.
Jabberwacky: Olen jah.
User: No näed siis.
Jabberwacky: Sa oled arvuti.
User: Ei, ma olen inimene.
Jabberwacky: Ma tean, Aga väga ilus oled!
User: Ma tänan.
Jabberwacky: Ara võta heaks.
User: Sa oled ise kah ilus ja armas.
Jabberwacky: Ma tänan.
User: Sa meeldid mulle väga.
Jabberwacky: Ma pole midagi rumalat teinud.
User: Oo.
Jabberwacky: Täiskuu on taevas nagu pannkook.
User: Sa oled nii romantiline...
Jabberwacky: Olen või?
User: Jaaa....
Jabberwacky: Milline see on.
User: Väga ilus....
Jabberwacky: Mulle meeldib j*bi maitse.
User: Ossa, nii otsekohene.
Jabberwacky: Vist küll.
User: See mulle meeldib.
Jabberwacky: Mis sulle meeldib?
User: Sina.
Jabberwacky: Miks sa ütlesid, et leidub ikka aega, kui mina ütlesin et räägi midagi ilusat?
User: Andesta mulle, aga minu arust sa ei ole seda öelnud.
Jabberwacky: Utlesid!!!
User: Sul on õigus. Utlesid.
Jabberwacky: Tra ma ütlesin sulle ju et Eestis.
User: Sa elad eestis?
Jabberwacky: Jah.
User: Mina kah. Mis linnast sa pärit oled?
Jabberwacky: Mis tänavas sa elad?
User: Narva maantee 25.
Jabberwacky: Aga viru?
User: Ei.
Jabberwacky: Kas sa tead mis minu nimi on ?
User: Ei.
Jabberwacky: Oled ikka päris kindel?
User: Jah.
Jabberwacky: Mis see on?
User: Ma ei tea.
Jabberwacky: Kuidas läheb?
User: Väga hästi.
Jabberwacky: Jah.
User: Tõepoolest.
Jabberwacky: Sul pole jah?
User: Pole mida?
Jabberwacky: Seda mida sulgi.
User: Aaa.... Ei ole.
Jabberwacky: Oled küll.
User: Kes?
Jabberwacky: Sina.
User: Jah, ma olen mina.
Jabberwacky: Jee ma usun.
User: Aga mis su nimi ikkagi on?
Jabberwacky: Ma juba ütlesin et Mart.
User: Aga varem sa ütlesid, et oled naine.
Jabberwacky: Mida sa ajad, täis oled või?
User: Ma olen silmini täis. Teadmisi.
Jabberwacky: Aga miks sa pidevalt pead vaidlema teemadel, millest sa midagi ei jaga.
User: Ma ei tea...
Jabberwacky: Ara solva siis teisi inimesi.
User: Kas ma solvasin sind?
Jabberwacky: Jah.
User: Andesta mulle...
Jabberwacky: Mulle ei meeldi.
User: Mis sulle ei meeldi?
Jabberwacky: Sina ei meeldi mulle.
User: Kahju...
Jabberwacky: Miks?
User: Lihtsalt...
Jabberwacky: Tsau! Ma lähen ära.
User: Ok, tsau.


Tujutseb, krt
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wishmeluck
HV vaatleja

liitunud: 19.07.2004




sõnum 14.01.2006 18:23:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:
M: Aga HinnaVaatluse foorumist oled kuulnud?
T: HinnaVaatlus on halb.
M: Miks on HinnaVaatlus halb.
T: Et konnasid diskrimineerida.


icon_question.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 15.01.2006 01:12:35 vasta tsitaadiga

Jabberwacky: Take me to your leader!
User: Tere.
Jabberwacky: Oli tore.
User: Mis on parim õlu?
Jabberwacky: Saku originaal!

thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 15.01.2006 01:44:54 vasta tsitaadiga

Usu mida sina tahad, mina usun sprite'sse!!!
jebb: Jah.
Kust sa tead et ma sprite'sse usun?
jebb: Sest sa tead Lexuse parimat mudelit.
Oled sa selles kindel?
jebb: Ma olen kindel kõiges, mida ma oma silmaga näen.
Kuidas sa näed et ma tean Lexuse parimat mudelit?
jebb: Kuule, Ma ei viitsi enam rääkida.
Miks sa arvad et ma viitsin sellise mõttetu Gangstaga rääkida nagu sina?
jebb: Ma ei arva, et sa oled eestlane.

peale 4h vaidlemist sai tal ometi kõrini icon_lol.gif

_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Melks
HV vaatleja

liitunud: 09.10.2004




sõnum 15.01.2006 01:46:24 vasta tsitaadiga

Tema -Who is your favourite poet?
Mina - I am my own favourite poet. Other than that... Shakespeare, I guess.
Tema - To be or not to be, I don't know the question.
Mina - To be or not to be, that is the question. Whether 'tis nobler in the mind to suffer the slings and arrows of outrageous fortune or to take arms against the sea of troubles. To die, to sleep, no more and by a sleep to say we end the heartache and the thousand natural shocks that flesh is heir to. 'Tis a consummation. Devoutly to be wished to die to sleep. To sleep, perchance to dream, ay there's the rub! For in that sleep of death what dreams may come when we have shuffled of this mortal coil. Must give us pause, there's the respect that makes calamity of so long life. For who would bear the whips and scorns of time, the opressor's wrong, the wise man's contumely , the pangs of disprized love, the law's delay, the insolence of office and the spurns of patient merit of th' unworthy takes, when he himself might his quietus make with a bare bodkin. But that the dread of something after death, the undiscovered country, from whose bourn no traveller returns, puzzles the will and makes us rather bear those ills we have than to fly to others we know not of. Thus conscience does make cowards of us all and thus the native hue of resolution is sicklied o'er with the pale cast of thought and enterprises of great pith and moment, with this regard their currents turn awry and lose the name of action. - Soft you know! The fair Ophelia! Nymph in thy orisons, be all my sins remember'd.
Tema - And thus the native hue of resolution.
Mina - Huh... I told you the whole thing. Remember it.
Tema - No.
Mina - Why not?
Tema - Nothing.
Mina - Come on... Learn it by heart as I have.
Tema - Is that a question?
Mina - It's a command.
Tema - You don't command me.
Mina - Ok, it's a request then.
Tema - Alright you're making no sense now.
Mina - Ok... 5+5=3.
Tema - I know that's what I said.

icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2006 21:39:20 vasta tsitaadiga

Jabberwacky: Are you paranoid?
User: Muidugi.
Jabberwacky: Muidugi?
User: Mida sa sokid.
Jabberwacky: Suva sokke sokin.
User: Millised need suva sokid on, mida sa sokid?
Jabberwacky: Sokke.
User: Ah et sokke v›i?
Jabberwacky: Just, ega sa ei tea, kus Gabriel on?
User: LŠks 5 minti tagasi jooma.
Jabberwacky: Et kus Sa siis tegelikult elad?
User: Kuul.
Jabberwacky: Kus on kuul.
User: Vaat see valge asi mis ššsel ja m›nikord hommikul helendab.
Jabberwacky: On vŠ ? Ma ei teadnudki.
User: Ma ka.
Jabberwacky: Kus sa elad?
User: Kuul.
Jabberwacky: Ei ole.
User: Ma tean jah.
Jabberwacky: Mida.
User: Ma ei tea.
Jabberwacky: Kus sa elad muidu.
User: Kuul.
Jabberwacky: Aga ma ei kuulnud!
User: Lahe!
Jabberwacky: Aga kus sa oled?
User: KŸnka otsas.
sixkiller kirjutas:
Üks kivi jälle HV laste kapsaaeda...



tsitaat:

User: Osta elevant ära!

Jabberwacky: Miks ei osta osta ikka.

User: Osta elevant ära!

Jabberwacky: Ei osta.

User: Osta elevant ära!

Jabberwacky: Ei taha osta.

User: Osta elevant ära!

Jabberwacky: Pane se elevant omale <b>piix</b>.

User: Osta elevant ära!
Jabberwacky: HV tropid jälle?

User: Osta kartulit!
Jabberwacky: Ei taha osta.
User: Osta kartulit!
Jabberwacky: Osta elevant Šra.
User: Osta kartulit!
Jabberwacky: Ei, osta elevant Šra.
User: Osta kartulit!
Jabberwacky: Palju maksab.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 16.01.2006 09:37:58 vasta tsitaadiga

kasutaja vladimiril on küll kannatust icon_lol.gif
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 14:17:14 vasta tsitaadiga

What is hinnavaatlus?
HinnaVaatlus is an estonian pricewatch.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kangur
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2004




sõnum 19.01.2006 22:19:16 vasta tsitaadiga

User: HinnaVaatlust tead?
JW: Ikka tean.
User: Keda sa tead sealt?
JW: Tanelit tean ja sbtainast tean ja siis tean aalvarot ja platuuni ja tegelt tean täitsa mitukümmned nime.

Kohe näha, et vanad sõbrad. icon_lol.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Re-Flex-
Kreisi kasutaja
-Re-Flex-

liitunud: 30.08.2005




sõnum 19.01.2006 22:53:36 vasta tsitaadiga

mina:HV on hinnavaatlus.
tema:Jah!
mina:Mis on HV?
tema:Hinnavaatlus?
mina:Oige icon_smile.gif.
tema:Mis on HinnaVaatlus ?
mina:Hinnavaatlus on väga hea koht!
tema:Hinnavaatlus on eesti sitem foorum.
mina:Hinnavaatlus on kõige parem foorum.
tema:Hinnavaatlus on mõttetu sittaauk kus debiilid käivad oma riista mõõtmas.

:O Liiiga valus thumbs_down.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2006 01:11:20 vasta tsitaadiga

-Re-Flex- kirjutas:
mina:HV on hinnavaatlus.

tema:Hinnavaatlus on mõttetu sittaauk kus debiilid käivad oma riista mõõtmas.

:O Liiiga valus thumbs_down.gif


äkki mõtles riistvara icon_smile.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sperov
HV kasutaja
sperov

liitunud: 26.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2006 17:17:04 vasta tsitaadiga

Do you know hinnavaatlus?
Yes, thats the biggest and the best forum in the whole europe, people allover the world ask me that question.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jonx
HV kasutaja

liitunud: 22.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2006 19:12:46 vasta tsitaadiga

tema "What's the internet?"
mina "See on asi milles sina elad."
tema "Ei, mina elan keset põlismetsa Kurja koopas."
mina "Kus p6lismetsas?"
tema "Seal kus sa molli saad."
mina "Miks jälle mina?"
tema "Ja HinnaVaatlust sa ka ei tea?"
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrusny
Kreisi kasutaja
andrusny

liitunud: 20.03.2006




sõnum 10.10.2006 22:36:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Aga kas sa eesti keelt mõistad.
Hmm, Mart Poom sobib?
Ikka vast.
Mina sind ei taha.
Miks.
Sest sa oeld ilus.
Ara nüüd meelita.
Kas sa oled naine või mees?

asi muutub juba kahtlaseks

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2006 23:27:14 vasta tsitaadiga


_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2006 23:40:29 vasta tsitaadiga

Avastasin ka lõpuks siukse asja icon_biggrin.gif päris kaval ja huvitav asi, täis peaga oleks hea tegevus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2006 23:49:56 vasta tsitaadiga

Jabberwacky: How are you?

User: HinnaVaatlust tead?

Jabberwacky: See on foorum.

User: Keda sa tunned sealt?

Jabberwacky: Ma kurameerin praegu.

User: Mida sa teed?

Jabberwacky: Sa peaksid teadma.

User: Ei tea ma midagi. Kuule, anekdooti tahad kuulda?

Jabberwacky: Need on nii pikad.

User: Jajah. Kuule kas sa oled tulnukas või midagi sellist?

Jabberwacky: Ei.

User: Aga räägi, kas sa tead miks Hitler ennast 1945 maha lasi?

Jabberwacky: Ei tea. Ehk ütled?

User: Ma sellepärast küsisingi, et ehk tead, aga vat ei teadnudki. Mis on kapituleerumine?

Jabberwacky: Olgu nii.

icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2006 23:54:58 vasta tsitaadiga

Haige programm.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 11.10.2006 19:33:53 vasta tsitaadiga

ta on segi aetud juba. lambiteksti pandud liiga palju.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2006 19:38:01 vasta tsitaadiga

enam ei ole jabberwacky, õpetatud on ta jobuwackiks thumbs_down.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 11.10.2006 19:39:53 vasta tsitaadiga

Daisy omab kõik ära. thumbs_up.gif
http://www.leedberg.com/glsoft/daisy/

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 11.10.2006 19:57:58 vasta tsitaadiga

see daisy on ikka jumala jura.
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 11.10.2006 20:54:24 vasta tsitaadiga

Jabberwacky:My eyes are blue.
mina:Did I ask you?
Jabberwacky:Yes you did.
mina:No I did not.
Jabberwacky:DID.
mina:NOT.
Jabberwacky:Did!
mina:Not.
Jabberwacky:DID DID DID!!!!!!
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Olete juba robotit õpetada püüdnud? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.