Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Source märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 132, 133, 134  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2005 16:31:51 vasta tsitaadiga

Minu põhjendus oleks küsimusele mix mitte eesti servudes: igavene ropendamine käbi seal, kuulid lendavad kahtlaselt, üks ja see sama map.

ise mängin samuti suva servudes, seal kus ping hea ja map sobiv 8)


Mis sul nii tähtis et kõik seal EO s mängiks icon_rolleyes.gif Tegelt ka EO servus lendavad kuulid kahtlaselt. Lasen kõhtu ja voila: head shot icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 28.12.2005 17:20:57 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Minu põhjendus oleks küsimusele mix mitte eesti servudes: igavene ropendamine käbi seal, kuulid lendavad kahtlaselt, üks ja see sama map.

ise mängin samuti suva servudes, seal kus ping hea ja map sobiv 8)


Mis sul nii tähtis et kõik seal EO s mängiks icon_rolleyes.gif Tegelt ka EO servus lendavad kuulid kahtlaselt. Lasen kõhtu ja voila: head shot icon_lol.gif thumbs_up.gif


Dudkit Eo serveris sama mapp koguaeg on, meil ping hea ja ropendamine?? Ma ise pole kahjuks tähele pannud kunagi...Kui mul kuskil serveris nii oleks, et lasen kõhtu ja hs siis ma just seal mängiksingi.. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2005 17:27:45 vasta tsitaadiga

Unholy kirjutas:
angel kirjutas:
Minu põhjendus oleks küsimusele mix mitte eesti servudes: igavene ropendamine käbi seal, kuulid lendavad kahtlaselt, üks ja see sama map.

ise mängin samuti suva servudes, seal kus ping hea ja map sobiv 8)


Mis sul nii tähtis et kõik seal EO s mängiks icon_rolleyes.gif Tegelt ka EO servus lendavad kuulid kahtlaselt. Lasen kõhtu ja voila: head shot icon_lol.gif thumbs_up.gif


Dudkit Eo serveris sama mapp koguaeg on, meil ping hea ja ropendamine?? Ma ise pole kahjuks tähele pannud kunagi...Kui mul kuskil serveris nii oleks, et lasen kõhtu ja hs siis ma just seal mängiksingi.. icon_rolleyes.gif


Dust2 tahan mängida siis tean et EO s on pidevalt see olemas. Vahest harva ainult mõni teine map lühikest aega. Ja tegelt ka: kuulid lendavad seal EO serveris veidralt ning ma ei ole ainuke kes seda arvab. Võimalik et paljud ei pea teatud sõnu enam tänapäeval ropuks kuna paljud titted kasutavad neid sidesõnadena. Ning ma ei hakka nüüd neid siin järjest nimetama (sõnu).
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2005 17:55:50 vasta tsitaadiga

Noo sest mai viitsi jurada ennast kuhugi spets kohta ja ei oska ka eriti icon_biggrin.gif tegelt eks kui IP saaks siis tuleks aga kas see mitte koguaeg ei vahetu? Kuda ma nagu sealt Eesti servusi leian? Teiseks mul suht savi kellega mängin... peaasi, et mängida saaks... zombidega päris norm kah pelada... eila pelasin nendega.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2005 18:25:25 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Noo sest mai viitsi jurada ennast kuhugi spets kohta ja ei oska ka eriti icon_biggrin.gif tegelt eks kui IP saaks siis tuleks aga kas see mitte koguaeg ei vahetu? Kuda ma nagu sealt Eesti servusi leian? Teiseks mul suht savi kellega mängin... peaasi, et mängida saaks... zombidega päris norm kah pelada... eila pelasin nendega.

IP ei vahetu koguaeg, sul mingi vale arusaam sellest jäänud vist .)
Eesti servusid ei leia jah läbi selle steami nii lihtsalt, ainult IP järgi või siis nime järgi.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hiiemae
HV kasutaja
hiiemae

liitunud: 12.11.2004




sõnum 28.12.2005 18:58:29 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Kuda ma nagu sealt Eesti servusi leian?

sealt üsna hästi imho

_________________
%HOMEDRIVE%%HOMEPATH%
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 28.12.2005 19:14:37 vasta tsitaadiga

servers/favorites/add a server/ 195.222.13.11:27010 / fefresh ja eluks ajaks lemmikute all olemas! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2005 20:36:59 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
tegelt ka: kuulid lendavad seal EO serveris veidralt ning ma ei ole ainuke kes seda arvab.


Kamoon mees, tõsiselt, mis kuradi jura sa nüüd ajad? KES VEEL ARVAB? Äkki keegi ütleks konkreetselt, et nii ongi. Kujutage vähem ette asju, või tõestage ära. Vähem hämamist ja kaudset maha tegemist! CS 1.3-1.5 ajal oli nii vigaste hitboxide pärast, enam ei ole sellist asja!
Tehniliselt töötab server ideaalselt 66 ticratega nagu iga teine korralik server (tõin näitena ühe rootsi servu), veel on head serverid Norras mis algavad nimega Catch-gamer.no
See, et vahest choke näitab on normaalne - seda juhtub igas serveris sh. koffer.ee-s

Sorry kui kurjalt, aga mul ajab juhtme hullult kokku selline jutt icon_lol.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaG
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2005 20:41:06 vasta tsitaadiga

KrikU kirjutas:
angel kirjutas:
tegelt ka: kuulid lendavad seal EO serveris veidralt ning ma ei ole ainuke kes seda arvab.


Kamoon mees, tõsiselt, mis kuradi jura sa nüüd ajad? KES VEEL ARVAB? Äkki keegi ütleks konkreetselt, et nii ongi. Kujutage vähem ette asju, või tõestage ära. Vähem hämamist ja kaudset maha tegemist! CS 1.3-1.5 ajal oli nii vigaste hitboxide pärast, enam ei ole sellist asja!

See ei ole jura, seda tõesti juhtub ja see on tingitud chokest mis vahetevahel tekib, õigemini on koguaeg (vähemasti minul, 5-7 tavaliselt) aga kui suurem sagimine toimub siis kohati läheb 20 peale ja siis lendavad küll kuulid "tühjusesse"..
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2005 20:47:35 vasta tsitaadiga

Ma ei aja mingit jura. Ning ma ei ole mingi CS 1.6 fänn vms. Ma hakkasin CS mängima alles siis kui HL2 välja tuli ehk siis minu esimene CS oli source oma.
Ning vahest tõesti lendavad kuulid vähemalt EO serveris sutsu valesti. Usu või ära usu aga nõnda ta on.
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaG
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2005 20:52:42 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Ma ei aja mingit jura. Ning ma ei ole mingi CS 1.6 fänn vms. Ma hakkasin CS mängima alles siis kui HL2 välja tuli ehk siis minu esimene CS oli source oma.
Ning vahest tõesti lendavad kuulid vähemalt EO serveris sutsu valesti. Usu või ära usu aga nõnda ta on.

Kuulide "valesti" lendamine on mängu enda omapära ja seda võib juhtuda igas serveris vahetevahel aga kuulide kadumise puhul on süüdi choke ja loss.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2005 21:14:16 vasta tsitaadiga

zaG kirjutas:
angel kirjutas:
Ma ei aja mingit jura. Ning ma ei ole mingi CS 1.6 fänn vms. Ma hakkasin CS mängima alles siis kui HL2 välja tuli ehk siis minu esimene CS oli source oma.
Ning vahest tõesti lendavad kuulid vähemalt EO serveris sutsu valesti. Usu või ära usu aga nõnda ta on.

Kuulide "valesti" lendamine on mängu enda omapära ja seda võib juhtuda igas serveris vahetevahel aga kuulide kadumise puhul on süüdi choke ja loss.


tean aga millegipärast on seda EO s nagu sageli märgata. Teistes servudes ei ole sellist asja nagu tähele pannud.

Suht kurb tegelt et selline asi esineb mängus icon_neutral.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hiiemae
HV kasutaja
hiiemae

liitunud: 12.11.2004




sõnum 28.12.2005 21:15:17 vasta tsitaadiga

zaG kirjutas:
angel kirjutas:
Ma ei aja mingit jura. Ning ma ei ole mingi CS 1.6 fänn vms. Ma hakkasin CS mängima alles siis kui HL2 välja tuli ehk siis minu esimene CS oli source oma.
Ning vahest tõesti lendavad kuulid vähemalt EO serveris sutsu valesti. Usu või ära usu aga nõnda ta on.

Kuulide "valesti" lendamine on mängu enda omapära ja seda võib juhtuda igas serveris vahetevahel aga kuulide kadumise puhul on süüdi choke ja loss.


ei tea kas seda nimetada ka loss'iks kui annad seljatagant 4x nuga ja ei miskit icon_rolleyes.gif icon_question.gif
EDIT: clean|koffris

_________________
%HOMEDRIVE%%HOMEPATH%
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2005 21:23:52 vasta tsitaadiga

hiiemae, paremat nuppu hiirel vajutades ikka? icon_smile.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 28.12.2005 21:40:46 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
zaG kirjutas:
angel kirjutas:
Ma ei aja mingit jura. Ning ma ei ole mingi CS 1.6 fänn vms. Ma hakkasin CS mängima alles siis kui HL2 välja tuli ehk siis minu esimene CS oli source oma.
Ning vahest tõesti lendavad kuulid vähemalt EO serveris sutsu valesti. Usu või ära usu aga nõnda ta on.

Kuulide "valesti" lendamine on mängu enda omapära ja seda võib juhtuda igas serveris vahetevahel aga kuulide kadumise puhul on süüdi choke ja loss.


tean aga millegipärast on seda EO s nagu sageli märgata. Teistes servudes ei ole sellist asja nagu tähele pannud.

Suht kurb tegelt et selline asi esineb mängus icon_neutral.gif


Eo-s või Eo//-s ikka icon_smile.gif icon_rolleyes.gif Igatahes see on suht võimatu nagu kriku ütles....Meie serveris on mul hoopis näiteks palju parem tabavus!
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaG
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2005 21:52:21 vasta tsitaadiga

Unholy kirjutas:

Eo-s või Eo//-s ikka icon_smile.gif icon_rolleyes.gif Igatahes see on suht võimatu nagu kriku ütles....Meie serveris on mul hoopis näiteks palju parem tabavus!

Tabavus on suhteline mõiste tegelikult, sest see oleneb ka serveris olevatest mängijatest. Mul on ka vahest Eo// serveris parem tabavus olnud kui koffris, vahest aga vastupidi icon_smile.gif
Kuulide mujale lendamine on ka imo suht võimatu, kadumine seejuures mitte.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2006 20:43:09 vasta tsitaadiga

game.taig.ee:27018 Küll nüüd niisama ei seisa, igaõhta on 10 tk sees, kaasaarvatud ma ise 8)

Kus muidu AHVid pelavad, teil mingi oma serv kah?
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 03.01.2006 10:58:18 vasta tsitaadiga

-vodafone- kirjutas:
hiiemae kirjutas:
-vodafone- kirjutas:
vaja veel midagi installida mässata?

hm. kõik peaks ju ok olema peale uuenduste tegemist icon_confused.gif
käsitsi proovisid lemmikute hulka lisada mõnda servut või IP järgi minna?

Unholy kirjutas:
servers/favorites/add a server/ 195.222.13.11:27010 / fefresh ja eluks ajaks lemmikute all olemas! thumbs_up.gif

Seda proovisin. Tulemyyri sättete alt on hl2 linnuke eest ära võetud



fefresh = Refresh icon_redface.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tolm
HV kasutaja
tolm

liitunud: 01.01.2005




sõnum 03.01.2006 12:22:47 vasta tsitaadiga

tra üle viskab juba see, kuidas unholy igalepoole oma servu ip topib ja seda alatult reklaamib icon_evil.gif

-vodafone-, vaata, et sul mingid filtrid kogemata ei ole peale läinud, samuti võib ka steamile restarti proovida. refresh jah võtab vahest kauem aega. üldiselt proovi ennem ühendust kusagile läbi konsooli minnes. kui ära ühendab jne siis on pigem steamis endas see viga, ka mul on samamoodi jamanud.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 03.01.2006 12:51:37 vasta tsitaadiga

winterblows kirjutas:
tra üle viskab juba see, kuidas unholy igalepoole oma servu ip topib ja seda alatult reklaamib icon_evil.gif

-vodafone-, vaata, et sul mingid filtrid kogemata ei ole peale läinud, samuti võib ka steamile restarti proovida. refresh jah võtab vahest kauem aega. üldiselt proovi enne ühendust kusagile läbi konsooli minnes. kui ära ühendab jne siis on pigem steamis endas see viga, ka mul on samamoodi jamanud.


Irwe, Ma tõin näite. Kuidas lisada favoriitidesse server, sest tema ei teadnud kuidas. Mis ma oleks koffri ip pidanud sinna panema? Ei usu?

See nagu ongi Counter Strike Source teema kus ka Eesti servereid reklaamitakse... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lordscorp
HV vaatleja
lordscorp

liitunud: 09.08.2005




sõnum 03.01.2006 12:52:20 vasta tsitaadiga

mängisin ka kunagi CS päris lahe oli.
lemmik serveri nime ei mäleta aga seal oli üks lahe omadus, et seal sai lvl-eid teenida ja mida suurem level seda võimsam skill.
iga rass (seal sai valida) teeb erinevaid skille (telepordib, suitsiid bomb jne.) icon_razz.gif
igatahes mulle jäi sellest mängust väga hea välimus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 03.01.2006 13:26:03 vasta tsitaadiga

lordscorp, see oli arvatavasti WarCraft3 mod. icon_smile.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hiiemae
HV kasutaja
hiiemae

liitunud: 12.11.2004




sõnum 03.01.2006 23:53:58 vasta tsitaadiga

mis siis selle kohvri uue servuga saab? pidi ju midagi selle aasta alguses tulema icon_smile.gif

OT:Unholy, mis sa ajad, su servus ei ropendata icon_lol.gif
su enda modekas (või keegi selline) j..., kärises mis hirmus icon_biggrin.gif

_________________
%HOMEDRIVE%%HOMEPATH%
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaG
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2006 00:09:48 vasta tsitaadiga

hiiemae kirjutas:
mis siis selle kohvri uue servuga saab? pidi ju midagi selle aasta alguses tulema icon_smile.gif

aasta algus on lai mõiste, kuid kui hästi läheb siis vb see kuu, kuid mitte midagi kindlat.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2006 07:59:23 vasta tsitaadiga

mingi uue patchiga pandi asi paremini jooksma ?

asi nagu lippab 1800x1440 @ max detail 6xAA 16xAF 60-120fps icon_eek.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jorss
Kreisi kasutaja
jorss

liitunud: 26.10.2003




sõnum 04.01.2006 12:31:26 vasta tsitaadiga

aru ma ei saa mis värk mul sourcega on. Varem töötas kõik normaalselt, nüüd on nii et kui üritad ükskõik kuhu serverisse sisse joinida laeb nagu mingi kindla osa ära ja siis ütleb et " faild after 4 retrys " vms. Ja see on nii umbes 99 serverit 100'st. See pull kestab juba hea kuu , nii et eriti ei usu et asi ajutine.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaG
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2006 14:41:18 vasta tsitaadiga

jorss kirjutas:
aru ma ei saa mis värk mul sourcega on. Varem töötas kõik normaalselt, nüüd on nii et kui üritad ükskõik kuhu serverisse sisse joinida laeb nagu mingi kindla osa ära ja siis ütleb et " faild after 4 retrys " vms. Ja see on nii umbes 99 serverit 100'st. See pull kestab juba hea kuu , nii et eriti ei usu et asi ajutine.

Olete proovinud äkki asju uuesti tirida?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jorss
Kreisi kasutaja
jorss

liitunud: 26.10.2003




sõnum 04.01.2006 16:25:24 vasta tsitaadiga

zaG kirjutas:
jorss kirjutas:
aru ma ei saa mis värk mul sourcega on. Varem töötas kõik normaalselt, nüüd on nii et kui üritad ükskõik kuhu serverisse sisse joinida laeb nagu mingi kindla osa ära ja siis ütleb et " faild after 4 retrys " vms. Ja see on nii umbes 99 serverit 100'st. See pull kestab juba hea kuu , nii et eriti ei usu et asi ajutine.

Olete proovinud äkki asju uuesti tirida?


mida täpsemalt ma juurde tirin? Minumeelest tirib steam ise ära kõik mida tirida on vaja.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hiiemae
HV kasutaja
hiiemae

liitunud: 12.11.2004




sõnum 04.01.2006 17:32:35 vasta tsitaadiga

päris karm teema on liikuvad spraid seinal! kuidas neid teha, keegi on ise meisterdanud midag? icon_razz1.gif

jorss, mul umbes poolte servudega sama jama

_________________
%HOMEDRIVE%%HOMEPATH%
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hunter
HV vaatleja
hunter

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2006 18:46:07 vasta tsitaadiga

http://files.filefront.com/Jan3HackerCSSrar/;4561132;;/fileinfo.html

leidsin steami foorumist,tüüp kasutab aimboti & wallhacki.
Kui keegi veel ei tea,siis demo tuleb panna sinna C:\Program Files\Valve\Steam\SteamApps\*****\counter-strike source\cstrike
konsoolist playdemo ja failinimi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oravapoiss
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2005




sõnum 04.01.2006 20:54:24 vasta tsitaadiga

tere tere, ma olen üks liikuvate spreide kasutajatest ja olen põhjustanud serverites päris palju kära sellega. kui keegi soovib, siis vaadaku ise kuidas muga kontakti saab. ps: miks koffer on tsenseeritud eo serveris?
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 04.01.2006 20:56:40 vasta tsitaadiga

Irw palju kära? See on kõige tavalisem asi ja teostatav 3 sekundiga lihtsa programmiga.

Eo serveris on koffer selle tõttu tsenseeritud, et mina sealt bänned olen ja sama oli meiega...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2006 22:27:10 vasta tsitaadiga

lapsed. te peaksite lumesõda mängima mitte netis möllama. liiga palju võimu kätte antakse siis pillutakse ühelt poolt ja pillutakse teiselt poolt, tulemus on kahjuks kurjem kui lumepalliga näkku saada.
kas siis tõesti juba te üles ei kasva ...

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2006 23:17:53 vasta tsitaadiga

hunter kirjutas:
http://files.filefront.com/Jan3HackerCSSrar/;4561132;;/fileinfo.html

leidsin steami foorumist,tüüp kasutab aimboti & wallhacki.
Kui keegi veel ei tea,siis demo tuleb panna sinna C:\Program Files\Valve\Steam\SteamApps\*****\counter-strike source\cstrike
konsoolist playdemo ja failinimi.


Huvitav kas sellised tegelased ka igavese steam konto banni kah saavad icon_rolleyes.gif Suht jura on nõnda mängida kui mõni vennike petab.Kuid ilma hackiteta vist tüüb väga vilets mängu mehike kuna isegi hackide abil saab surma icon_lol.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2006 01:15:59 vasta tsitaadiga

Keegi häid CSS i FPS tweakide linke teab ? Ise olen paar leidnud , äkki on kellelgi veel.
Ja miks need käsud mida muudan st panen config faili peale css i uuestikäivitamist ära kaovad ?

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 05.01.2006 02:20:00 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
Keegi häid CSS i FPS tweakide linke teab ? Ise olen paar leidnud , äkki on kellelgi veel.
Ja miks need käsud mida muudan st panen config faili peale css i uuestikäivitamist ära kaovad ?

need käsud, mida sa tahad, et jääksid mällu või nii, need kirjutad uude txt faili "autoexec.cfg" ja selle faili seivid kausta "cfg" :
Steam- SteamApps- kasutajanimi- counter-strike source- cstrike- cfg
siis mäng ise avab selle konfi peale igat käivitust

proovi veel tweakguides

_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2006 18:52:50 vasta tsitaadiga

väga haige pele on css ikka, confisin natuke konsoolis ja nüüd nagu kõvasti parem icon_smile.gif
edit: kas UPload mõjutab kah pingi? mul krt ping vahel päev otsa 50-60 ja siis hakkab jama pihta 60-530 neni :S kusagil mängida ei saa normaalselt :S
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zaG
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2006 19:42:04 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
väga haige pele on css ikka, confisin natuke konsoolis ja nüüd nagu kõvasti parem icon_smile.gif
edit: kas UPload mõjutab kah pingi? mul krt ping vahel päev otsa 50-60 ja siis hakkab jama pihta 60-530 neni :S kusagil mängida ei saa normaalselt :S

No kui te midagi uploadite siis ikka, sest mäng peab ju ka midagi serverisse saatma.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 07.01.2006 17:48:57 vasta tsitaadiga

Liikuva spray, Taustata spray ja palju muu kohta saab infot Eesti keeles näiteks siit: www.eestiomab.com
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2006 01:58:04 vasta tsitaadiga

klge keegi viitsib teha või anda skripi et tõmbakas Fst granaadi kätte?
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tolm
HV kasutaja
tolm

liitunud: 01.01.2005




sõnum 08.01.2006 02:58:44 vasta tsitaadiga

alias "bindhe" "use weapon_hegrenade"
+bind f bindhe

configisse.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 08.01.2006 15:10:43 vasta tsitaadiga

Pole aimugi kas nii töötab aga kas nii poleks lihtsam (Kui töötab)

Bind f "use_weapon_hegrenade"
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2006 16:26:53 vasta tsitaadiga

tänud, krt üritan ak47 laskmist selgeks saada, no mitte kuidagi ei saa icon_biggrin.gif vapsee ei saa pihta, m4 jaga oman räigelt, aga ak47 vapsee saan owni koguaeg icon_lol.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tolm
HV kasutaja
tolm

liitunud: 01.01.2005




sõnum 08.01.2006 16:31:23 vasta tsitaadiga

lase vastu seina ja näed, et ak47 recoil on põmst otse üles icon_smile.gif ja lase burstidena.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2006 16:49:10 vasta tsitaadiga

bind "f" "use weapon_smokegrenade"
nii toimib kenasti. sinu puhul siis lihtsalt smoke vahetada he-ga...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hunter
HV vaatleja
hunter

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2006 17:10:44 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
tänud, krt üritan ak47 laskmist selgeks saada, no mitte kuidagi ei saa icon_biggrin.gif vapsee ei saa pihta, m4 jaga oman räigelt, aga ak47 vapsee saan owni koguaeg icon_lol.gif



kui üksiklaskudega lasta,siis imo on ak vägagi täpne.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 08.01.2006 20:43:01 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
tänud, krt üritan ak47 laskmist selgeks saada, no mitte kuidagi ei saa icon_biggrin.gif vapsee ei saa pihta, m4 jaga oman räigelt, aga ak47 vapsee saan owni koguaeg icon_lol.gif


3 lasku korraga ja soovitatavalt pähe, AK-ga on kõvasti lihtsam pähe lasta kui m4..m4 on rohkem kõhtulaskmis relv ja lähedalt saab pähe kah loomulikult
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 09.01.2006 09:25:06 vasta tsitaadiga

Ja jällegi pomob Unholy enda foorumit. Kui midagi tahad siis otsi siit! Siit saab litse ja muud! nännannnäää. Pane põlema. kthxbye
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaG
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2006 17:30:31 vasta tsitaadiga

Nojah, kui jutt juba Unholy peale läks siis räägin minagi suu puhtaks. Esiteks, palun võta midagi ette oma poolearuliste lapsadminnidega, sest see, mis eile seal serveris toimus, oli kergelt öeldes nõme. Mingi nolk (admin riko oli see) lasi ennast koguaeg oma meeste juures õhku tappes sellega omasi kui ka vaenlasi ja mingi haige teleportimine mingitesse X kohtadesse ja üleüldine adminniõiguste kuritarvitamine. Teiseks on serveri adminnid rassistid, ennekõike on rasism suunatud venelastele ja mis põhjusega? Mängisin ise seal vene nimega "kalasnikov" mind slay-ti kickiti sõimati jne... adminnide poolt, ja kõike seda tänu sellele, et ma olin vene nimega ja rääkisin vene keeles. Mõned tsitaadid admin riko poolt: "Eestlased omavad aga venelased on kommunistid...", "Kickime venelased välja ja teeme eestlastele vabu kohti, kellele neid venelasi ikka vaja." Kui aus olla siis selline käitumine venelaste suhtes on väga solvav ja on vale võtta kõiki venelasi ühe mõõdupuu järgi ja otsustada selle põhjal, mida te telekast või kusagilt näete, et kõik venelased on pahad. Igatahes tänu sellele muutus minu arvamus Eo-st kardinaalselt negatiivse poole ja mina sinna poolearuliste lapsrassistide pessa oma jalga ei pista ja kõik vene rahvusest inimesed, soovitan sama teha, ebameeldivuste vältimiseks.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2006 17:40:37 vasta tsitaadiga

Eo sse oleks keedagi kainema ja mitte nõnda lapsiku mõistusega inimest vaja kes oleks adminniks.

Pealegi kui ei meeldi mingi server siis ärgem mängige seal. Las siis eksisteerib tühi server nõnda nagu ta on.

Ja üks asi eesti servude kohta: vahetage mapi. Suht tüütu on näha dust2 seal pidevalt. Võiks mingi 20 min map olla ja siis vahetatakse uue vasta. Vaatan et mõni tahab lihtsalt võimaliku suurt punkti summat saada ja vat jääbki terve päev serverisse elama. Mõni mees vist seal mängib mitmeid tunde järjest arvestades kille icon_lol.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Source mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 132, 133, 134  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.