Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2005 18:41:32 vasta tsitaadiga

486 on whiner? firingsquad valis asja üheks viiest parimast 2k5 mängust.
asi müüb korralikult
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 17.12.2005 19:10:15 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
486 on whiner?


Mis asja?

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2005 19:31:29 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Hea mõttetu shooter jälle. thumbs_down.gif

kui cod on parim ww2 shuuter ja ikka mõttetu siis mida sa tahad?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2005 19:43:17 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
486 kirjutas:
Hea mõttetu shooter jälle. thumbs_down.gif

kui cod on parim ww2 shuuter ja ikka mõttetu siis mida sa tahad?


parimaks ma teda ei nimetaks. Suht skriptitud asi. Rohkem nagu üks WW2 action movie icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristo.
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2005 19:53:30 vasta tsitaadiga

Action movie või mitte, aga multiplayer oli CoD'il super ja see on asi mis on paljudele mänguritele tähtsaim.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 18.12.2005 13:44:20 vasta tsitaadiga

Celllu kirjutas:
CoD'il super ja see on asi mis on paljudele mänguritele tähtsaim.


Hea multyplayer sul kui praegu kõik servud maas icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 18.12.2005 13:48:52 vasta tsitaadiga

486, icon_lol.gif icon_lol.gif ise sa oled maas.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2005 21:59:55 vasta tsitaadiga

Kes tahab FPS i paremaks saada ilma, et pildikvaliteet kehvemaks läheks v6iks seda lehekülge külastada. Cod 2 tegijad oleks võinud selle bugi ennem ikka ära parandada kui mängu välja lasid

http://www.nvnews.net/vbulletin/showthread.php?t=59144

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fhlouz
HV kasutaja
Fhlouz

liitunud: 29.05.2004




sõnum 19.12.2005 13:22:42 vasta tsitaadiga

http://www.tweakguides.com/COD2_1.html

see leht tasub ka läbi uurida.

_________________
Wordpress/Woocommerce kodulehed/epoed.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
km2000
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.10.2004




sõnum 19.12.2005 21:44:13 vasta tsitaadiga

lõpp vajus jah ära ja muutus tüütuks
iseenesest oli lõbus mängida alguses,aga pärast ei viitsinud enam,tegin vastutahtmist läbi.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jussu
HV vaatleja
Jussu

liitunud: 30.12.2004




sõnum 21.12.2005 23:40:26 vasta tsitaadiga

194.126.124.67:28960

Käisin ka täna selles pubis.(SexJussu urr.. nime all)
Lähedalt lastes olen ma väga hea.
Kaugelt campida am üldse ei viitsi. Panen rambot. Vahest jälle mõtlen, et kustkohast mind nüüd jälle alsti vms.

Igatpidi tore mäng nii SP kui ka MP poolest.
SP-s on ainuke probleem see, et pinget pakuvad vaid hardened ja veteran raskustase.
Easyga võib pmst mingi käsipüssiga ka kõik maha nottida ; D

Ja eriti üllatunud olen ma selles, et fps on stabiilselt 110-125
Graafika on enamvähem põhjas.

ET-s näiteks on mul maxfps 76. Üle selle ei saa.

Kaardiks Ati Radeon 9700

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2005 23:43:12 vasta tsitaadiga

uue aasta alguses siis uuendus koos PunkBusteriga tulemas
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fhlouz
HV kasutaja
Fhlouz

liitunud: 29.05.2004




sõnum 22.12.2005 09:34:03 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
uue aasta alguses siis uuendus koos PunkBusteriga tulemas


kuskil webil or smth see kirjas juba? icon_eek.gif

_________________
Wordpress/Woocommerce kodulehed/epoed.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tools
HV veteran
tools

liitunud: 12.04.2003




sõnum 22.12.2005 11:13:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Hea mõttetu shooter jälle.

Mõttetut pole seal midagi, tegija mäng. 8)
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 26.12.2005 10:32:31 vasta tsitaadiga

Jussu kirjutas:
194.126.124.67:28960
Ja eriti üllatunud olen ma selles, et fps on stabiilselt 110-125
Graafika on enamvähem põhjas.

ET-s näiteks on mul maxfps 76. Üle selle ei saa.

Kaardiks Ati Radeon 9700


No sul pole siis DX9 peal mäng icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuul
HV kasutaja
kuul

liitunud: 18.09.2005




sõnum 26.12.2005 13:36:52 vasta tsitaadiga

mp versioonis, üks vend jagas siin ühed serverid kus vaesed inimesed saavad ka mängida, seal päris paljud juba maha võetud icon_sad.gif ehk oskab keegi öelda miks?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2005 13:48:49 vasta tsitaadiga

kuul kirjutas:
mp versioonis, üks vend jagas siin ühed serverid kus vaesed inimesed saavad ka mängida, seal päris paljud juba maha võetud icon_sad.gif ehk oskab keegi öelda miks?


Sest piraatlus on siin foorumis keelatud.

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2005 15:13:55 vasta tsitaadiga

servereid otsi sellega http://www.download.com/3120-20-0.html?qt=all+seeing+eye+
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2005 00:51:27 vasta tsitaadiga

niih, sai siis läbi tehtud. igatpidi parem, kui esimene, eriti uskumatult head USA poiste seiklused thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2006 09:36:32 vasta tsitaadiga

Alustasin ka täna SP'd...ojaa need efektid ja graafika thumbs_up.gif väga tore igatahes,loodame et story ka samaväärseks osutub...praegu möllan Vitja ja teiste poistega natside vastu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NorthB
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2006 12:19:48 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
Alustasin ka täna SP'd...ojaa need efektid ja graafika thumbs_up.gif väga tore igatahes,loodame et story ka samaväärseks osutub...praegu möllan Vitja ja teiste poistega natside vastu icon_biggrin.gif

See oligi kusjuures kõige põnevam, aga ikkagi, lõpp vajus ikka täiega ära ning CoD 1'ga ei anna stoorit võrreldagi.
Graafika on juba omaette jutt, kuid ega CoD1'lgi see nii hull pole...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2006 13:08:36 vasta tsitaadiga

Jajah WW1 polnud üldse niipõneva stooriga kui WW2 icon_wink.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[toom]
HV vaatleja
[toom]

liitunud: 07.05.2005




sõnum 04.01.2006 14:00:14 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Jajah WW1 polnud üldse niipõneva stooriga kui WW2 icon_wink.gif icon_lol.gif


Misasja?
Igatahes on cod2 väga hea pela, aga jah, lõppes liiga imelikult imo, mingi vana kärts tuli lõpus õnnitlema ja vsjo icon_smile.gif

_________________
^^
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NorthB
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2006 15:09:52 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Jajah WW1 polnud üldse niipõneva stooriga kui WW2 icon_wink.gif icon_lol.gif

CoD 1 on WW2 btw ;D
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2006 15:56:52 vasta tsitaadiga

Ei saand irooniast aru ve? icon_biggrin.gif Mis stoorit te siin võrdlete kui mäng tehtud nö.päris elus juhtunu järgi?Ega see väljamõeldud stoori pole, et kas on halb või hea vaid lihtsalt motherfu*king hard facts of life icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NorthB
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2006 19:54:00 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Ei saand irooniast aru ve? icon_biggrin.gif Mis stoorit te siin võrdlete kui mäng tehtud nö.päris elus juhtunu järgi?Ega see väljamõeldud stoori pole, et kas on halb või hea vaid lihtsalt motherfu*king hard facts of life icon_biggrin.gif

Kusjuures ei saanud jah, stoori on loogiline et päriselust history facts jne võetud, kuid siiski, "mutherfukking fakcts of liffe" lõppeb igavalt, või noh, see kogu värk ei lõppenud seal. Hetkel tundub, nagu mäng oleks poolik, ja COD1's lõppes kogu krempel Berliini riigimaja vms vallutamisega, COD2's lõppeb kogu värk kuskil pära kõrbe p*rses..
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fhlouz
HV kasutaja
Fhlouz

liitunud: 29.05.2004




sõnum 04.01.2006 20:05:55 vasta tsitaadiga

NorthB kirjutas:
Auron kirjutas:
Ei saand irooniast aru ve? icon_biggrin.gif Mis stoorit te siin võrdlete kui mäng tehtud nö.päris elus juhtunu järgi?Ega see väljamõeldud stoori pole, et kas on halb või hea vaid lihtsalt motherfu*king hard facts of life icon_biggrin.gif

Kusjuures ei saanud jah, stoori on loogiline et päriselust history facts jne võetud, kuid siiski, "mutherfukking fakcts of liffe" lõppeb igavalt, või noh, see kogu värk ei lõppenud seal. Hetkel tundub, nagu mäng oleks poolik, ja COD1's lõppes kogu krempel Berliini riigimaja vms vallutamisega, COD2's lõppeb kogu värk kuskil pära kõrbe p*rses..


kolmas osa ju ka tulemas juba icon_razz.gif

_________________
Wordpress/Woocommerce kodulehed/epoed.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2006 20:28:40 vasta tsitaadiga

Minu meelest lõppes COD2 ameerika kampaaniaga kusagil mäe otsas mingit hädist metsapunkrit kaitstes. Või oli kõrbes? Krt seda enam mäletab...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2006 20:30:21 vasta tsitaadiga

tegin mängu läbi ja mulle meeldis see 8)
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2006 20:42:24 vasta tsitaadiga

NorthB kirjutas:
Auron kirjutas:
Ei saand irooniast aru ve? icon_biggrin.gif Mis stoorit te siin võrdlete kui mäng tehtud nö.päris elus juhtunu järgi?Ega see väljamõeldud stoori pole, et kas on halb või hea vaid lihtsalt motherfu*king hard facts of life icon_biggrin.gif

Kusjuures ei saanud jah, stoori on loogiline et päriselust history facts jne võetud, kuid siiski, "mutherfukking fakcts of liffe" lõppeb igavalt, või noh, see kogu värk ei lõppenud seal. Hetkel tundub, nagu mäng oleks poolik, ja COD1's lõppes kogu krempel Berliini riigimaja vms vallutamisega, COD2's lõppeb kogu värk kuskil pära kõrbe p*rses..


cod1 ja cod2 peavad siis täpselt samasugused olema või?ainult parema graafikaga ja sisult sama mäng ei oleks ju uvitav exju
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NorthB
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2006 20:55:02 vasta tsitaadiga

denis28 kirjutas:
NorthB kirjutas:
Auron kirjutas:
Ei saand irooniast aru ve? icon_biggrin.gif Mis stoorit te siin võrdlete kui mäng tehtud nö.päris elus juhtunu järgi?Ega see väljamõeldud stoori pole, et kas on halb või hea vaid lihtsalt motherfu*king hard facts of life icon_biggrin.gif

Kusjuures ei saanud jah, stoori on loogiline et päriselust history facts jne võetud, kuid siiski, "mutherfukking fakcts of liffe" lõppeb igavalt, või noh, see kogu värk ei lõppenud seal. Hetkel tundub, nagu mäng oleks poolik, ja COD1's lõppes kogu krempel Berliini riigimaja vms vallutamisega, COD2's lõppeb kogu värk kuskil pära kõrbe p*rses..


cod1 ja cod2 peavad siis täpselt samasugused olema või?ainult parema graafikaga ja sisult sama mäng ei oleks ju uvitav exju

EI.
Minu arvates on cod1's ka täiesti normaalne graafika, aga ei suuda üle ega ümber, mäng oleks nagu poolikuks jäetud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuul
HV kasutaja
kuul

liitunud: 18.09.2005




sõnum 04.01.2006 20:56:58 vasta tsitaadiga

ee siiski ei ole cod1 mänginud ei tea kuidas lõppeb aga cod2 nüüd küll kõrbes ei lõppe, pigem jah kusagil metsas...
ps2l mingi huvitav codi versioon (mingi expanison packi sarnane asi)
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2006 11:42:16 vasta tsitaadiga

NorthB, ega kõik sõjad ei lõpegi hirmus põnevalt, et kurjami lossi katusel lehvitatakse lippu ja siis lendavad põleva peamaja taustal sõdalased helikaga päikseloojangusse ehk koju icon_lol.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NorthB
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2006 13:03:32 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
NorthB, ega kõik sõjad ei lõpegi hirmus põnevalt, et kurjami lossi katusel lehvitatakse lippu ja siis lendavad põleva peamaja taustal sõdalased helikaga päikseloojangusse ehk koju icon_lol.gif

Nad ei tee seda kõike täpp täpi WWII pealt maha, kuidas siis n.ö COD1 ja COD2 erinevalt lõppevad icon_lol.gif
Nu mina pole ainus kes "whineb", et CoD2 lõpp tuli kuidagi...noh..igav.. Tüüpiline mingi kärn tervitab sind, ja thats it..lähete koju...Loodan, et CoD3's nad seda viga jumala pärast ei tee..
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2006 13:13:21 vasta tsitaadiga

mis sa tahad siis? et tulnukad tuleks ja sind teisele planeedile viiks? icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NorthB
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2006 13:15:10 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
mis sa tahad siis? et tulnukad tuleks ja sind teisele planeedile viiks? icon_lol.gif

Hmm? Ei
Mida siin enam tahta kui see mäng ammuilma valmis on? Kas ma ei või siis oma arvamust avaldada, et booring end, siis mingi AHV'lane tuleb kargama...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2006 13:16:43 vasta tsitaadiga

NorthB kirjutas:
et booring end, siis mingi AHV'lane tuleb kargama...


ja mis sa arvad kuidas näiteks ww2 lõppes? icon_lol.gif
samamoodi mingi "jorss" tuli andis käppa kui sedagi
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NorthB
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2006 14:55:35 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
NorthB kirjutas:
et booring end, siis mingi AHV'lane tuleb kargama...


ja mis sa arvad kuidas näiteks ww2 lõppes? icon_lol.gif
samamoodi mingi "jorss" tuli andis käppa kui sedagi

Pigem naersid mitu nad tapsid jne, võtsid Carlsbergi ja läksid koju oma naiste juurde...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2006 15:50:09 vasta tsitaadiga

NorthB kirjutas:

Pigem naersid mitu nad tapsid jne, võtsid Carlsbergi ja läksid koju oma naiste juurde...


enne võeti kohalikest naistest vajadusel jõuga viimast ja peksti kõik ettejääv puruks... äkki peaks see kah mängus olema?

Cod2 sai läbi nagu sai, pole mõtet vaielda sellise shuuteri lõpu üle, millel nagunii suurem stoori puudub icon_wink.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2006 17:15:05 vasta tsitaadiga

... ma pole kumbagi osa läbi mänginud, sest alati on enne lõppu asi kuidagi kergelt üksluiseks muutunud ja kuna loen palju foorumeid, siis täitsa puht kogemata, libiseb pilk ka üle lõpusündmuste, ning niimoodi ei viitsigi ise enam lõpuni rühkida. Samas, mis puutub story'sse ja kuidas see lõppeb, siis on kõik suht ootuspärane, pole ju tegu maailmasõda kokku võtva mänguga, vadi püütakse tuua välja huvitavamaid fragmente sõjast. Maailmasõja osapooli oli palju ja iga rügement võib jutustada ühe lahingu põnevama, kui teise. Seega temaatika ei tohiks niipea ammenduda ja järgi sellele mängule, tuleb ilmselt veel päris mitu ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2006 17:18:12 vasta tsitaadiga

loodetavasti toob Cod3 või siis seeria 4s inkarnatsioon meile ka ühe kampaania Saksamaa vaatenurgast... sõjast on juba päris palju möödas ja võiks siiski ka seda külge valgustada, vaevalt, et enam keegi eriti solvub.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NorthB
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2006 17:20:24 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
loodetavasti toob Cod3 või siis seeria 4s inkarnatsioon meile ka ühe kampaania Saksamaa vaatenurgast... sõjast on juba päris palju möödas ja võiks siiski ka seda külge valgustada, vaevalt, et enam keegi eriti solvub.

Just, aga selles oma väike pisiasi, et sakslased tegelt kaotasid sõja. Seega ei saa mingit edukat lõppu tähistada seal, siis nad toovad üksikud ja eraldi lahingut kus sakslased võidavad..
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 05.01.2006 17:23:43 vasta tsitaadiga

Tuleb üldse cod2-le järg? Või niisama ennustate
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2006 17:37:04 vasta tsitaadiga

Scart

... jah, selles osas olen ma sinuga 100% päri, pean märksa solvavamaks asjaolu, et pea iga mäng, laseb paista võitjatel kui aupaistes kangelastel, mida nad tegelikult kaugeltki polnud. Sõda on sõda ja head sõda pole olemas, seega oleks juba aeg, hakata näitama sündmusi ikka nii, nagu nad olid, ning seda mitte ainult ühe osapoole vaatevinklist ehk mitte taguda erapoolikult palli ainult ühte väravasse ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2006 17:37:48 vasta tsitaadiga

NorthB kirjutas:

Just, aga selles oma väike pisiasi, et sakslased tegelt kaotasid sõja. Seega ei saa mingit edukat lõppu tähistada seal, siis nad toovad üksikud ja eraldi lahingut kus sakslased võidavad..


jah, aga see võimaldakski mängule külge pookida natuke tõsist stoorit ja dramaatikat, lood võitjatest pole alati need kõige huvitavamad.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2006 17:47:13 vasta tsitaadiga

NorthB

... sakslased võitsid palju lahinguid, kuid see pole minu jaoks iseenesest üldse tähtis. Mind näiteks köidab märksa rohkem võimalus nendest sündmustest osa saada ja tunda kasvõi mikroosakestki sellest tundest, mida tundsid meie vanaisad tollal. Mitte, et ma oleks mingi sõjafanatt, kaugel sellst, pole olemas head sõda on olemas vaid ajaloolised sündmused, mille mõistmiseks, peab suutma neid läbi elada ja arvuti on antud juhul selleks väga hea vahend ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fhlouz
HV kasutaja
Fhlouz

liitunud: 29.05.2004




sõnum 13.01.2006 20:45:50 vasta tsitaadiga

194.126.124.107:28960 uus eesti public server koos statsiga.
_________________
Wordpress/Woocommerce kodulehed/epoed.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2006 04:48:25 vasta tsitaadiga

vahepeal on jutt küll pisut OT'ks pööranud, aga paneks ka pulli pärast oma arvamuse mängust kirja...nii hea mängu puhul võib seda ikka teha! icon_biggrin.gif
võib vabalt väita, et tegu on minumeelest siiani konkurentsitut parima tõelise sõjamänguga, just seepärast, et seda mängides tekib nö. õige tunne. mitte, et ma oleks sõjas käinud ja teaks, kuid eks me kõik oska kuuldu ja nähtu põhjal ikka vähem või rohkem ette kujutada icon_wink.gif
ma ei oskagi öelda, kui heaks või halvaks võiks pidada näiteks cod2'e graafikat või soundi, mingis pallisüsteemis...võimalik, et on mingeid puudujääke kuskil! nähtavasti ei ole ka füüsika just parim, mida nähtud ja tehtud, kuid oluline on just see, et mäng suudab hoida kogu minu tähelepanu oma eesmärkide täitmisel ehk siis lühidalt kokku võttes võitlemisel vastasega, ja seda tuleb teha tõesti täie tõsidusega ja kogu pühendumusega (maybe kergemad skill levelid annavad natuke rohkem hingamisruumi...). mul ei jäägi põmst selliseid vabu (ja mõnes mõttes igavaid) momente, et uurida väga põhjalikult mingit puudujääki graafikas või jälgida mõne kasti või tünni füüsikaseaduste järgi ebaõiget "lendu" icon_lol.gif graafika ja füüsika on piisavalt head ja reaalsed, et mitte häirida, ja samas jookseb mäng väga tasemel settingute peal täiesti kenasti, ka minu mitte just eriti high-end masinal!
ainult kiita saab ka seda, kuidas asi nö. jooksma on saadud, ja ma ei mõtle praegu seda sujuvat fps'i, vaid sündmuste jada ja tegevuste suhteliselt head loogilisust ning seotust, siiamaani pole mul kordagi veel tekkinud sellist tunnet, et "mida kuradit ma siin üldse täristan???" või et "oota, mis valuable goodsi ma kuskilt nüüd jälle noppima pidingi?" icon_biggrin.gif
seninägematult hästi on suudetud esitada ka pilt sellest, kuidas sõjas võideldakse ikkagi rühmana ja koos, mitte üksiku "kangelasena" võttes oma 20-lasulise salvega thompsoni abil maha terve sakslaste kaitsejoone erilise higistamiseta. mitte ainult kuskil leveli alguses, vaid kogu mängu jooksul saavad rühmakaaslased sinu kõrval kuuli, ja seda täiesti nii kuidas juhtub, mitte mingi odavalt läbinähtava "stoori" järgi. ausalt öeldes pole taolistes mängudes üldse varem kohanud nii koordineeritud ja tihtipeale isegi päris imestamapanevat AI tegevust, alguses võttis ikka karbi lahti kui sakslane minu lendu saadetud potato masheri mu nina ette tagasi lennutas icon_lol.gif icon_eek.gif ja vaenlane ei seisagi enam tuima näoga keset tühja tänavat, vaid otsib ACTUALLY coverit 8)
super peli, loodetavasti tuleb lähiajal lisaks sellele ja juba palju plusse saanud fearile veel midagi sama head...siis võib isegi öelda, et kallite juppide alla pandud raha ei olegi päris maha visatud! 8) thumbs_up.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2006 17:19:20 vasta tsitaadiga

Üldiselt olen ka Wiltzi kirjapanduga nõus. Kusjuures vastased on üllatavalt intelligentsed (varjuvad ja jooksevad ühe nurga tagant teise taha) aga oma kaaslased on seevastu siiski natuke lollid: saavad jõle lihtsalt surma (nagu see näide, et karjutakse "granaat" aga ise jääb sinna granaadi peale seisma ja lendab õhku; veel seisavad laustule all püsti jne.), samuti on paar kohta, kus sa pead liiga kaugele üksi ette minema, enne kui ülejäänud rühm edasi liigub.
Realismist veel: kui satud MG-42 taha siis padruneid on lõputult. No ei ole reaalne. Kes sõjaväes käinud on, teavad, et kuulipildujal tuleb kah linte vahetada ja isegi rauda, paarisaja lasu tagant. Samuti jäb selgusetuks, miks kuulipilduja positsioonid fikseeritud on? 11-12kg ei ole ju nii suur tükk rauda mida ühe akna juurest teiseni vedada ei suudaks.
Granaatide "tegevusraadius" on liiga väike. Võid vabalt ühes toanurgas seista ja vaadata, kuidas teise seina ääres granaat plahvatab, ilma et ise viga saaksid. Tegelikult peaks granaadi kildude tappev raadius olema ~20-25 meetrit vähemalt. Ja muidugi see "läbistamatu mööbli" efekt.

Aga muidu üsna thumbs_up.gif mäng tõesti. Tegevus on haarav ja hoiab tähelepanu 100% ekraanil.Igal hetkel peab silmad lahti hoidma ja iga nurga tagant võib kuuli saada. Üleüldse see FPS žanr on mulle meeltmööda juba sellepärast, et ei ole mingit pikka keerutamist, mõistatamist ja mingit keerulist stoorit. Case on lihtne - vaata ja lase!
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NorthB
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2006 17:55:35 vasta tsitaadiga

Draax, nõus! Siiski, ma tegin mitte veteraniga, vaid eelviimasega nii, et mul oli 1 salv thompsonil, vastu tuli ligi 12 sakslast, 10 sain thompsoniga ja 2 colt'iga icon_biggrin.gif
Siiski, panin tähele, et kui granaat kaevu visata, siis ta kaob vette ära, ja kaevust pritsib vett (siiski miinus, et seda pritsib maaalt suvaliselt)..
Saksid tunduvad küll lauslollidena seal kujutatud..
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.