|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
17.12.2005 18:41:32
|
|
|
486 on whiner? firingsquad valis asja üheks viiest parimast 2k5 mängust.
asi müüb korralikult
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
17.12.2005 19:10:15
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| 486 on whiner? |
Mis asja?
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
17.12.2005 19:31:29
|
|
|
| 486 kirjutas: |
Hea mõttetu shooter jälle. |
kui cod on parim ww2 shuuter ja ikka mõttetu siis mida sa tahad?
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
17.12.2005 19:43:17
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| 486 kirjutas: |
Hea mõttetu shooter jälle. |
kui cod on parim ww2 shuuter ja ikka mõttetu siis mida sa tahad? |
parimaks ma teda ei nimetaks. Suht skriptitud asi. Rohkem nagu üks WW2 action movie
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristo.
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.04.2004
|
17.12.2005 19:53:30
|
|
|
| Action movie või mitte, aga multiplayer oli CoD'il super ja see on asi mis on paljudele mänguritele tähtsaim.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
18.12.2005 13:44:20
|
|
|
| Celllu kirjutas: |
| CoD'il super ja see on asi mis on paljudele mänguritele tähtsaim. |
Hea multyplayer sul kui praegu kõik servud maas
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
18.12.2005 13:48:52
|
|
|
486, ise sa oled maas.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
18.12.2005 21:59:55
|
|
|
Kes tahab FPS i paremaks saada ilma, et pildikvaliteet kehvemaks läheks v6iks seda lehekülge külastada. Cod 2 tegijad oleks võinud selle bugi ennem ikka ära parandada kui mängu välja lasid
http://www.nvnews.net/vbulletin/showthread.php?t=59144
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fhlouz
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
km2000
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.10.2004
|
19.12.2005 21:44:13
|
|
|
lõpp vajus jah ära ja muutus tüütuks
iseenesest oli lõbus mängida alguses,aga pärast ei viitsinud enam,tegin vastutahtmist läbi.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jussu
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2004
|
21.12.2005 23:40:26
|
|
|
194.126.124.67:28960
Käisin ka täna selles pubis.(SexJussu urr.. nime all)
Lähedalt lastes olen ma väga hea.
Kaugelt campida am üldse ei viitsi. Panen rambot. Vahest jälle mõtlen, et kustkohast mind nüüd jälle alsti vms.
Igatpidi tore mäng nii SP kui ka MP poolest.
SP-s on ainuke probleem see, et pinget pakuvad vaid hardened ja veteran raskustase.
Easyga võib pmst mingi käsipüssiga ka kõik maha nottida ; D
Ja eriti üllatunud olen ma selles, et fps on stabiilselt 110-125
Graafika on enamvähem põhjas.
ET-s näiteks on mul maxfps 76. Üle selle ei saa.
Kaardiks Ati Radeon 9700
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
21.12.2005 23:43:12
|
|
|
| uue aasta alguses siis uuendus koos PunkBusteriga tulemas
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fhlouz
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2004
|
22.12.2005 09:34:03
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| uue aasta alguses siis uuendus koos PunkBusteriga tulemas |
kuskil webil or smth see kirjas juba?
_________________ Wordpress/Woocommerce kodulehed/epoed. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tools
HV veteran

liitunud: 12.04.2003
|
22.12.2005 11:13:02
|
|
|
| tsitaat: |
Hea mõttetu shooter jälle.
|
Mõttetut pole seal midagi, tegija mäng. 8)
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
26.12.2005 10:32:31
|
|
|
| Jussu kirjutas: |
194.126.124.67:28960
Ja eriti üllatunud olen ma selles, et fps on stabiilselt 110-125
Graafika on enamvähem põhjas.
ET-s näiteks on mul maxfps 76. Üle selle ei saa.
Kaardiks Ati Radeon 9700 |
No sul pole siis DX9 peal mäng
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuul
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2005
|
26.12.2005 13:36:52
|
|
|
mp versioonis, üks vend jagas siin ühed serverid kus vaesed inimesed saavad ka mängida, seal päris paljud juba maha võetud ehk oskab keegi öelda miks?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
26.12.2005 13:48:49
|
|
|
| kuul kirjutas: |
mp versioonis, üks vend jagas siin ühed serverid kus vaesed inimesed saavad ka mängida, seal päris paljud juba maha võetud ehk oskab keegi öelda miks? |
Sest piraatlus on siin foorumis keelatud.
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
27.12.2005 00:51:27
|
|
|
niih, sai siis läbi tehtud. igatpidi parem, kui esimene, eriti uskumatult head USA poiste seiklused
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
04.01.2006 09:36:32
|
|
|
Alustasin ka täna SP'd...ojaa need efektid ja graafika väga tore igatahes,loodame et story ka samaväärseks osutub...praegu möllan Vitja ja teiste poistega natside vastu
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NorthB
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2004
|
04.01.2006 12:19:48
|
|
|
| Mafka kirjutas: |
Alustasin ka täna SP'd...ojaa need efektid ja graafika väga tore igatahes,loodame et story ka samaväärseks osutub...praegu möllan Vitja ja teiste poistega natside vastu  |
See oligi kusjuures kõige põnevam, aga ikkagi, lõpp vajus ikka täiega ära ning CoD 1'ga ei anna stoorit võrreldagi.
Graafika on juba omaette jutt, kuid ega CoD1'lgi see nii hull pole...
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
04.01.2006 13:08:36
|
|
|
Jajah WW1 polnud üldse niipõneva stooriga kui WW2
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[toom]
HV vaatleja
![[toom] [toom]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/8cfdf3de56935987d8a636e25fd76445.jpg)
liitunud: 07.05.2005
|
04.01.2006 14:00:14
|
|
|
| Auron kirjutas: |
Jajah WW1 polnud üldse niipõneva stooriga kui WW2  |
Misasja?
Igatahes on cod2 väga hea pela, aga jah, lõppes liiga imelikult imo, mingi vana kärts tuli lõpus õnnitlema ja vsjo
_________________ ^^ |
|
| tagasi üles |
|
 |
NorthB
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2004
|
04.01.2006 15:09:52
|
|
|
| Auron kirjutas: |
Jajah WW1 polnud üldse niipõneva stooriga kui WW2  |
CoD 1 on WW2 btw ;D
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
04.01.2006 15:56:52
|
|
|
Ei saand irooniast aru ve? Mis stoorit te siin võrdlete kui mäng tehtud nö.päris elus juhtunu järgi?Ega see väljamõeldud stoori pole, et kas on halb või hea vaid lihtsalt motherfu*king hard facts of life
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NorthB
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2004
|
04.01.2006 19:54:00
|
|
|
| Auron kirjutas: |
Ei saand irooniast aru ve? Mis stoorit te siin võrdlete kui mäng tehtud nö.päris elus juhtunu järgi?Ega see väljamõeldud stoori pole, et kas on halb või hea vaid lihtsalt motherfu*king hard facts of life  |
Kusjuures ei saanud jah, stoori on loogiline et päriselust history facts jne võetud, kuid siiski, "mutherfukking fakcts of liffe" lõppeb igavalt, või noh, see kogu värk ei lõppenud seal. Hetkel tundub, nagu mäng oleks poolik, ja COD1's lõppes kogu krempel Berliini riigimaja vms vallutamisega, COD2's lõppeb kogu värk kuskil pära kõrbe p*rses..
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fhlouz
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2004
|
04.01.2006 20:05:55
|
|
|
| NorthB kirjutas: |
| Auron kirjutas: |
Ei saand irooniast aru ve? Mis stoorit te siin võrdlete kui mäng tehtud nö.päris elus juhtunu järgi?Ega see väljamõeldud stoori pole, et kas on halb või hea vaid lihtsalt motherfu*king hard facts of life  |
Kusjuures ei saanud jah, stoori on loogiline et päriselust history facts jne võetud, kuid siiski, "mutherfukking fakcts of liffe" lõppeb igavalt, või noh, see kogu värk ei lõppenud seal. Hetkel tundub, nagu mäng oleks poolik, ja COD1's lõppes kogu krempel Berliini riigimaja vms vallutamisega, COD2's lõppeb kogu värk kuskil pära kõrbe p*rses.. |
kolmas osa ju ka tulemas juba
_________________ Wordpress/Woocommerce kodulehed/epoed. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
04.01.2006 20:28:40
|
|
|
| Minu meelest lõppes COD2 ameerika kampaaniaga kusagil mäe otsas mingit hädist metsapunkrit kaitstes. Või oli kõrbes? Krt seda enam mäletab...
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
04.01.2006 20:30:21
|
|
|
tegin mängu läbi ja mulle meeldis see 8)
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
04.01.2006 20:42:24
|
|
|
| NorthB kirjutas: |
| Auron kirjutas: |
Ei saand irooniast aru ve? Mis stoorit te siin võrdlete kui mäng tehtud nö.päris elus juhtunu järgi?Ega see väljamõeldud stoori pole, et kas on halb või hea vaid lihtsalt motherfu*king hard facts of life  |
Kusjuures ei saanud jah, stoori on loogiline et päriselust history facts jne võetud, kuid siiski, "mutherfukking fakcts of liffe" lõppeb igavalt, või noh, see kogu värk ei lõppenud seal. Hetkel tundub, nagu mäng oleks poolik, ja COD1's lõppes kogu krempel Berliini riigimaja vms vallutamisega, COD2's lõppeb kogu värk kuskil pära kõrbe p*rses.. |
cod1 ja cod2 peavad siis täpselt samasugused olema või?ainult parema graafikaga ja sisult sama mäng ei oleks ju uvitav exju
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NorthB
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2004
|
04.01.2006 20:55:02
|
|
|
| denis28 kirjutas: |
| NorthB kirjutas: |
| Auron kirjutas: |
Ei saand irooniast aru ve? Mis stoorit te siin võrdlete kui mäng tehtud nö.päris elus juhtunu järgi?Ega see väljamõeldud stoori pole, et kas on halb või hea vaid lihtsalt motherfu*king hard facts of life  |
Kusjuures ei saanud jah, stoori on loogiline et päriselust history facts jne võetud, kuid siiski, "mutherfukking fakcts of liffe" lõppeb igavalt, või noh, see kogu värk ei lõppenud seal. Hetkel tundub, nagu mäng oleks poolik, ja COD1's lõppes kogu krempel Berliini riigimaja vms vallutamisega, COD2's lõppeb kogu värk kuskil pära kõrbe p*rses.. |
cod1 ja cod2 peavad siis täpselt samasugused olema või?ainult parema graafikaga ja sisult sama mäng ei oleks ju uvitav exju |
EI.
Minu arvates on cod1's ka täiesti normaalne graafika, aga ei suuda üle ega ümber, mäng oleks nagu poolikuks jäetud
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuul
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2005
|
04.01.2006 20:56:58
|
|
|
ee siiski ei ole cod1 mänginud ei tea kuidas lõppeb aga cod2 nüüd küll kõrbes ei lõppe, pigem jah kusagil metsas...
ps2l mingi huvitav codi versioon (mingi expanison packi sarnane asi)
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
05.01.2006 11:42:16
|
|
|
NorthB, ega kõik sõjad ei lõpegi hirmus põnevalt, et kurjami lossi katusel lehvitatakse lippu ja siis lendavad põleva peamaja taustal sõdalased helikaga päikseloojangusse ehk koju
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NorthB
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2004
|
05.01.2006 13:03:32
|
|
|
| Auron kirjutas: |
NorthB, ega kõik sõjad ei lõpegi hirmus põnevalt, et kurjami lossi katusel lehvitatakse lippu ja siis lendavad põleva peamaja taustal sõdalased helikaga päikseloojangusse ehk koju  |
Nad ei tee seda kõike täpp täpi WWII pealt maha, kuidas siis n.ö COD1 ja COD2 erinevalt lõppevad
Nu mina pole ainus kes "whineb", et CoD2 lõpp tuli kuidagi...noh..igav.. Tüüpiline mingi kärn tervitab sind, ja thats it..lähete koju...Loodan, et CoD3's nad seda viga jumala pärast ei tee..
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
05.01.2006 13:13:21
|
|
|
mis sa tahad siis? et tulnukad tuleks ja sind teisele planeedile viiks?
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NorthB
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2004
|
05.01.2006 13:15:10
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
mis sa tahad siis? et tulnukad tuleks ja sind teisele planeedile viiks?  |
Hmm? Ei
Mida siin enam tahta kui see mäng ammuilma valmis on? Kas ma ei või siis oma arvamust avaldada, et booring end, siis mingi AHV'lane tuleb kargama...
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
05.01.2006 13:16:43
|
|
|
| NorthB kirjutas: |
| et booring end, siis mingi AHV'lane tuleb kargama... |
ja mis sa arvad kuidas näiteks ww2 lõppes?
samamoodi mingi "jorss" tuli andis käppa kui sedagi
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NorthB
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2004
|
05.01.2006 14:55:35
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| NorthB kirjutas: |
| et booring end, siis mingi AHV'lane tuleb kargama... |
ja mis sa arvad kuidas näiteks ww2 lõppes?
samamoodi mingi "jorss" tuli andis käppa kui sedagi |
Pigem naersid mitu nad tapsid jne, võtsid Carlsbergi ja läksid koju oma naiste juurde...
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
05.01.2006 15:50:09
|
|
|
| NorthB kirjutas: |
Pigem naersid mitu nad tapsid jne, võtsid Carlsbergi ja läksid koju oma naiste juurde... |
enne võeti kohalikest naistest vajadusel jõuga viimast ja peksti kõik ettejääv puruks... äkki peaks see kah mängus olema?
Cod2 sai läbi nagu sai, pole mõtet vaielda sellise shuuteri lõpu üle, millel nagunii suurem stoori puudub
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
05.01.2006 17:15:05
|
|
|
... ma pole kumbagi osa läbi mänginud, sest alati on enne lõppu asi kuidagi kergelt üksluiseks muutunud ja kuna loen palju foorumeid, siis täitsa puht kogemata, libiseb pilk ka üle lõpusündmuste, ning niimoodi ei viitsigi ise enam lõpuni rühkida. Samas, mis puutub story'sse ja kuidas see lõppeb, siis on kõik suht ootuspärane, pole ju tegu maailmasõda kokku võtva mänguga, vadi püütakse tuua välja huvitavamaid fragmente sõjast. Maailmasõja osapooli oli palju ja iga rügement võib jutustada ühe lahingu põnevama, kui teise. Seega temaatika ei tohiks niipea ammenduda ja järgi sellele mängule, tuleb ilmselt veel päris mitu ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
05.01.2006 17:18:12
|
|
|
| loodetavasti toob Cod3 või siis seeria 4s inkarnatsioon meile ka ühe kampaania Saksamaa vaatenurgast... sõjast on juba päris palju möödas ja võiks siiski ka seda külge valgustada, vaevalt, et enam keegi eriti solvub.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NorthB
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2004
|
05.01.2006 17:20:24
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| loodetavasti toob Cod3 või siis seeria 4s inkarnatsioon meile ka ühe kampaania Saksamaa vaatenurgast... sõjast on juba päris palju möödas ja võiks siiski ka seda külge valgustada, vaevalt, et enam keegi eriti solvub. |
Just, aga selles oma väike pisiasi, et sakslased tegelt kaotasid sõja. Seega ei saa mingit edukat lõppu tähistada seal, siis nad toovad üksikud ja eraldi lahingut kus sakslased võidavad..
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
05.01.2006 17:23:43
|
|
|
| Tuleb üldse cod2-le järg? Või niisama ennustate
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
05.01.2006 17:37:04
|
|
|
Scart
... jah, selles osas olen ma sinuga 100% päri, pean märksa solvavamaks asjaolu, et pea iga mäng, laseb paista võitjatel kui aupaistes kangelastel, mida nad tegelikult kaugeltki polnud. Sõda on sõda ja head sõda pole olemas, seega oleks juba aeg, hakata näitama sündmusi ikka nii, nagu nad olid, ning seda mitte ainult ühe osapoole vaatevinklist ehk mitte taguda erapoolikult palli ainult ühte väravasse ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
05.01.2006 17:37:48
|
|
|
| NorthB kirjutas: |
Just, aga selles oma väike pisiasi, et sakslased tegelt kaotasid sõja. Seega ei saa mingit edukat lõppu tähistada seal, siis nad toovad üksikud ja eraldi lahingut kus sakslased võidavad.. |
jah, aga see võimaldakski mängule külge pookida natuke tõsist stoorit ja dramaatikat, lood võitjatest pole alati need kõige huvitavamad.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
05.01.2006 17:47:13
|
|
|
NorthB
... sakslased võitsid palju lahinguid, kuid see pole minu jaoks iseenesest üldse tähtis. Mind näiteks köidab märksa rohkem võimalus nendest sündmustest osa saada ja tunda kasvõi mikroosakestki sellest tundest, mida tundsid meie vanaisad tollal. Mitte, et ma oleks mingi sõjafanatt, kaugel sellst, pole olemas head sõda on olemas vaid ajaloolised sündmused, mille mõistmiseks, peab suutma neid läbi elada ja arvuti on antud juhul selleks väga hea vahend ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fhlouz
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2004
|
13.01.2006 20:45:50
|
|
|
194.126.124.107:28960 uus eesti public server koos statsiga.
_________________ Wordpress/Woocommerce kodulehed/epoed. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
16.01.2006 04:48:25
|
|
|
vahepeal on jutt küll pisut OT'ks pööranud, aga paneks ka pulli pärast oma arvamuse mängust kirja...nii hea mängu puhul võib seda ikka teha!
võib vabalt väita, et tegu on minumeelest siiani konkurentsitut parima tõelise sõjamänguga, just seepärast, et seda mängides tekib nö. õige tunne. mitte, et ma oleks sõjas käinud ja teaks, kuid eks me kõik oska kuuldu ja nähtu põhjal ikka vähem või rohkem ette kujutada
ma ei oskagi öelda, kui heaks või halvaks võiks pidada näiteks cod2'e graafikat või soundi, mingis pallisüsteemis...võimalik, et on mingeid puudujääke kuskil! nähtavasti ei ole ka füüsika just parim, mida nähtud ja tehtud, kuid oluline on just see, et mäng suudab hoida kogu minu tähelepanu oma eesmärkide täitmisel ehk siis lühidalt kokku võttes võitlemisel vastasega, ja seda tuleb teha tõesti täie tõsidusega ja kogu pühendumusega (maybe kergemad skill levelid annavad natuke rohkem hingamisruumi...). mul ei jäägi põmst selliseid vabu (ja mõnes mõttes igavaid) momente, et uurida väga põhjalikult mingit puudujääki graafikas või jälgida mõne kasti või tünni füüsikaseaduste järgi ebaõiget "lendu" graafika ja füüsika on piisavalt head ja reaalsed, et mitte häirida, ja samas jookseb mäng väga tasemel settingute peal täiesti kenasti, ka minu mitte just eriti high-end masinal!
ainult kiita saab ka seda, kuidas asi nö. jooksma on saadud, ja ma ei mõtle praegu seda sujuvat fps'i, vaid sündmuste jada ja tegevuste suhteliselt head loogilisust ning seotust, siiamaani pole mul kordagi veel tekkinud sellist tunnet, et "mida kuradit ma siin üldse täristan???" või et "oota, mis valuable goodsi ma kuskilt nüüd jälle noppima pidingi?"
seninägematult hästi on suudetud esitada ka pilt sellest, kuidas sõjas võideldakse ikkagi rühmana ja koos, mitte üksiku "kangelasena" võttes oma 20-lasulise salvega thompsoni abil maha terve sakslaste kaitsejoone erilise higistamiseta. mitte ainult kuskil leveli alguses, vaid kogu mängu jooksul saavad rühmakaaslased sinu kõrval kuuli, ja seda täiesti nii kuidas juhtub, mitte mingi odavalt läbinähtava "stoori" järgi. ausalt öeldes pole taolistes mängudes üldse varem kohanud nii koordineeritud ja tihtipeale isegi päris imestamapanevat AI tegevust, alguses võttis ikka karbi lahti kui sakslane minu lendu saadetud potato masheri mu nina ette tagasi lennutas ja vaenlane ei seisagi enam tuima näoga keset tühja tänavat, vaid otsib ACTUALLY coverit 8)
super peli, loodetavasti tuleb lähiajal lisaks sellele ja juba palju plusse saanud fearile veel midagi sama head...siis võib isegi öelda, et kallite juppide alla pandud raha ei olegi päris maha visatud! 8)
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draax
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
16.01.2006 17:19:20
|
|
|
Üldiselt olen ka Wiltzi kirjapanduga nõus. Kusjuures vastased on üllatavalt intelligentsed (varjuvad ja jooksevad ühe nurga tagant teise taha) aga oma kaaslased on seevastu siiski natuke lollid: saavad jõle lihtsalt surma (nagu see näide, et karjutakse "granaat" aga ise jääb sinna granaadi peale seisma ja lendab õhku; veel seisavad laustule all püsti jne.), samuti on paar kohta, kus sa pead liiga kaugele üksi ette minema, enne kui ülejäänud rühm edasi liigub.
Realismist veel: kui satud MG-42 taha siis padruneid on lõputult. No ei ole reaalne. Kes sõjaväes käinud on, teavad, et kuulipildujal tuleb kah linte vahetada ja isegi rauda, paarisaja lasu tagant. Samuti jäb selgusetuks, miks kuulipilduja positsioonid fikseeritud on? 11-12kg ei ole ju nii suur tükk rauda mida ühe akna juurest teiseni vedada ei suudaks.
Granaatide "tegevusraadius" on liiga väike. Võid vabalt ühes toanurgas seista ja vaadata, kuidas teise seina ääres granaat plahvatab, ilma et ise viga saaksid. Tegelikult peaks granaadi kildude tappev raadius olema ~20-25 meetrit vähemalt. Ja muidugi see "läbistamatu mööbli" efekt.
Aga muidu üsna mäng tõesti. Tegevus on haarav ja hoiab tähelepanu 100% ekraanil.Igal hetkel peab silmad lahti hoidma ja iga nurga tagant võib kuuli saada. Üleüldse see FPS anr on mulle meeltmööda juba sellepärast, et ei ole mingit pikka keerutamist, mõistatamist ja mingit keerulist stoorit. Case on lihtne - vaata ja lase!
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NorthB
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2004
|
16.01.2006 17:55:35
|
|
|
Draax, nõus! Siiski, ma tegin mitte veteraniga, vaid eelviimasega nii, et mul oli 1 salv thompsonil, vastu tuli ligi 12 sakslast, 10 sain thompsoniga ja 2 colt'iga
Siiski, panin tähele, et kui granaat kaevu visata, siis ta kaob vette ära, ja kaevust pritsib vett (siiski miinus, et seda pritsib maaalt suvaliselt)..
Saksid tunduvad küll lauslollidena seal kujutatud..
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|