|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
tjj
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2005
|
27.12.2005 00:12:06
|
|
|
CABYE 0536 APMW - 1.4V
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
27.12.2005 17:06:38
|
|
|
mis valemiga te nii palju saate?
mul opty144, CAB2E stepping, ja 9x255 on siiamaani lagi olnud
ehk on mälus mingi kala, emaplaadilt mälukiirust otseselt muuta ei saa, aga näiteks cl2.5 isegi ta ei kannata, ka 200MHz peal mitte
ja kui veel muuta CPU:DIMM suhe nii, et mälu peaks biosi järgi kiirem olema, siis kukub ta mingi 120MHz peale (Cpuz järgi)
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
27.12.2005 17:08:52
|
|
|
| aix17 kirjutas: |
mis valemiga te nii palju saate?
mul opty144, CAB2E stepping, ja 9x255 on siiamaani lagi olnud
ehk on mälus mingi kala, emaplaadilt mälukiirust otseselt muuta ei saa, aga näiteks cl2.5 isegi ta ei kannata, ka 200MHz peal mitte
ja kui veel muuta CPU:DIMM suhe nii, et mälu peaks biosi järgi kiirem olema, siis kukub ta mingi 120MHz peale (Cpuz järgi)  |
palju? palju oleks siis kui saaks 3 GHz 1,45-1,5v ga 2,7 GHz on noh enamvähem :S
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
27.12.2005 17:17:14
|
|
|
| Sponge Bob kirjutas: |
| aix17 kirjutas: |
mis valemiga te nii palju saate?
mul opty144, CAB2E stepping, ja 9x255 on siiamaani lagi olnud
ehk on mälus mingi kala, emaplaadilt mälukiirust otseselt muuta ei saa, aga näiteks cl2.5 isegi ta ei kannata, ka 200MHz peal mitte
ja kui veel muuta CPU:DIMM suhe nii, et mälu peaks biosi järgi kiirem olema, siis kukub ta mingi 120MHz peale (Cpuz järgi)  |
palju? palju oleks siis kui saaks 3 GHz 1,45-1,5v ga 2,7 GHz on noh enamvähem :S |
no 2700 vb enamvähem, aga 9x255=2300MHz, mille mina olen kättesaanud, on vähe
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
27.12.2005 17:31:45
|
|
|
Loomulikult on vähe kui plaat plokib, vaheta plaat ära ja saadki 2,7ghz.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
27.12.2005 23:17:25
|
|
|
ma juba korra vahetasin, ja tõesti ei tahaks uskuda et jälle sama jama
raido357 sai sama emaplaadiga ilusti mäludest 290MHz kätte...peaks temaga veel korra konsulteerima
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
28.12.2005 12:52:56
|
|
|
| tjj kirjutas: |
CABYE 0536 APMW - 1.4V |
mis imega sul cpu nii väikeste voltidega töötab mul imla clokkimaata kah ei sa nii väikseid volte
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tjj
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
29.12.2005 02:34:44
|
|
|
| tjj, 290mhz ei tee sul need 2x512 pulgad?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tjj
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2005
|
29.12.2005 02:47:50
|
|
|
| margusser kirjutas: |
| tjj, 290mhz ei tee sul need 2x512 pulgad? |
1:1? Kohe ei saa, vajab tweaking.. Tegelikult teevad, kuid mitte prime95 stabiilselt @ 290MHz / 2.5-3-3-6 1T, see uus TCCD on eriline, talle meeldib kõrgem pinge nagu 3V.. Homme vaatan, mida saaks sellega teha..
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
29.12.2005 16:14:28
|
|
|
| palju max klokk on
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
30.12.2005 10:52:58
|
|
|
ma ei usu, et ta 3d stabiilne oli, ühtegi testi ju pole ja see 1M ei näita miskit
muidu suht ok mhz küll
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
30.12.2005 11:48:14
|
|
|
päris hea, kuigi ma saan sama mhz peaaegu 1,65v ga aga jah norm, Winterwind kui spii1m tegi 3,2 GHz peal, siis 3d lahendab ~3,16 pealghz kuskil
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
30.12.2005 12:52:14
|
|
|
Norm tulemus Pinget on natuke paljuvõitu, 1,6v 24/7 polegi nii hull aga 1,8v, god damn.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
03.01.2006 22:14:26
|
|
|
Ma pakun ka, et saaks vähema pingega aga ei ole plaanis jurama hakata, et asi pangestuks koguaeg.
Winter - 3D oli stabiilne!! Lihtsalt vesi jäätus ära
edit: hehe mu Opteron läheb paremaks lõpuks ometi Täiesti stabiilne
1.475v 100% stabiilne
Opteron144@2800MHz (OpteronFX57 if u may )
DFI Expert HTT312x9
2,5Gb PC3200 200MHz
Crab Nebula taustal siis 8) http://www.zone.ee/wrc2006/1/Opty144@2800MHz.JPG
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
03.01.2006 22:46:55
|
|
|
sa viimasel ajal vist ei mõtle üldse , kui sa lasid kohe selle threadi alguses def voldiga 2,7 GHz ja nüüd 24/7 1,6v 2,8 GHz ?! anna palun andeks aga paremaks pole seal sul midagi läinud, koguaeg sedasi olnud või eo ole sa lihtsalt osanud / saanud asja paika 8)
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
03.01.2006 22:52:04
|
|
|
see hea steppinguga Opteron peaks 2800mhz inboxiga ja def voldiga minema
või mismõttes ta hea on? et 1,9v selga ja sõidame?
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
03.01.2006 23:01:30
|
|
|
| Winterwind, ütlesid ju, et steping ei loe sit ta gi
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
03.01.2006 23:02:27
|
|
|
| margusser kirjutas: |
| Winterwind, ütlesid ju, et steping ei loe sit ta gi |
see steping pole midagi nii hea, keskmine täiesti, hea on selline mis teeb regulal veega 1,4-1,5v 3 GHz prime... see on selline keskmine junn, kehv kah ei ole
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
04.01.2006 00:07:34
|
|
|
See step jah suhteliselt keskmine aga tegelikult huvitab kus need uued 146 CAB2E 0546GPAW omanikud on. Peale minu ja tjj said veel mõned endale need prosed, tahaks tulemusi saada juba. Mul on liiga lahja tegelikult võrreldes tjj omaga, radikas õues saan lasta pi-d alla 3,2ghz natuke aga kuna hetkel tccd pole enda käes siis screen on mõttetu.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
04.01.2006 00:46:52
|
|
|
148 ja alla 3.2GHz ainult? Kahtlane... mis volt on?
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
04.01.2006 01:16:51
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| 148 ja alla 3.2GHz ainult? Kahtlane... mis volt on? |
Ma pole nii julge kui sina. Tegelikult käib jutt 146-st, pinget andsin 1,67v, ei viitsi tõmmelda kuna uut vett pole käes, närvid läbi juba, tahaks rämedalt piinata.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
04.01.2006 01:21:56
|
|
|
tunnen kaasa arvatavasti reedel kuivjää järgi
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
04.01.2006 01:22:33
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
tunnen kaasa arvatavasti reedel kuivjää järgi  |
kle tee vcore mod kohe otse 3,3v railist...
see omaks
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
04.01.2006 01:43:32
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
tunnen kaasa arvatavasti reedel kuivjää järgi  |
kle tee vcore mod kohe otse 3,3v railist...
see omaks  |
siis sa saaksid palju r3$p3k71
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
04.01.2006 13:55:26
|
|
|
| Evil1923 kirjutas: |
See step jah suhteliselt keskmine aga tegelikult huvitab kus need uued 146 CAB2E 0546GPAW omanikud on. Peale minu ja tjj said veel mõned endale need prosed, tahaks tulemusi saada juba. Mul on liiga lahja tegelikult võrreldes tjj omaga, radikas õues saan lasta pi-d alla 3,2ghz natuke aga kuna hetkel tccd pole enda käes siis screen on mõttetu. |
See 1 olin mina
Mul hetkel kamm lihtsalt, et ootan oma videole uut jahutust siiani (silenceri), mis peaks saabuma esmaspäeval. Stock kütab kasti liiga kuumaks (kuum õhk jääb sisse).
Muidu hetkel on 2,0ghz@2,7ghz 24/7 stabiilselt 1.4v peal ehk defauldis. Kuid 2,8 peal teeb restardi, viga on arvatavasti liiga kõrges temp (46-50 enamasti loadis). Tuba kah liiga soe (21-23c). Selle alla saan siis teen uued katsed.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
10.01.2006 22:26:21
|
|
|
kas Opterone veel on kuskil Estlandis müügil ? tahaks mingi 1** seeriast ... kuigi olen näinud//kuulnud, et A64 uus stepping E4 pidavat kellama nagu loom ja ta on ka kuumem
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robin
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.01.2005
|
10.01.2006 22:33:49
|
|
|
| tjj müüb müügifoorumis.. ega see e4 kuumem pole kui opteron.
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naxitrall
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.09.2004
|
10.01.2006 22:59:37
|
|
|
| kus kohas myygifoorumis tjj myyb seda?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
4 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vxpsv
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2004
|
13.01.2006 11:15:33
|
|
|
kellelgi rohkem inf opteron 170 kohta on
siin nagu rohkem juttu 144 asi muidu tellitud
tahaks teada kaugele 170 üldse v6imeline minema on
igasugune inf on teretulnud
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puff
HV kasutaja
liitunud: 08.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tjj
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
15.01.2006 16:18:26
|
|
|
tjj,
AMD Opteron 146 2.0GHz s939 0.09µ 1MB L2 'Venus' @ 2800MHz 1.4V
DFI nF4 LanParty UT SLI-DR EXPERT 'nForce 4 SLI'
G.Skill PC-3200 F1-3200DSU1-1GBFX 1GB (2x512MB) 'Samsung TCCD'
Sapphire X1800XT 512MB DDR3 Dual-DVI/HD S-Video/VIVO 'PCX'
Miks ma ei näe nendega korralikke teste?
Ei viitsi vms?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naxitrall
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.09.2004
|
15.01.2006 17:12:51
|
|
|
| keegi oskab öelda mis optydel coldbugid on esinenud ja millisel stepil kindlalt pole?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
4 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
15.01.2006 20:42:05
|
|
|
| margusser kirjutas: |
tjj,
AMD Opteron 146 2.0GHz s939 0.09µ 1MB L2 'Venus' @ 2800MHz 1.4V
DFI nF4 LanParty UT SLI-DR EXPERT 'nForce 4 SLI'
G.Skill PC-3200 F1-3200DSU1-1GBFX 1GB (2x512MB) 'Samsung TCCD'
Sapphire X1800XT 512MB DDR3 Dual-DVI/HD S-Video/VIVO 'PCX'
Miks ma ei näe nendega korralikke teste?
Ei viitsi vms? |
ta klokkib ainult 24/7 jaoks... ja ta vingub ju kõigi kallal kes neid asju OCivad mis talt ostetud , et garantiid siis ei saa 8)
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
15.01.2006 22:00:34
|
|
|
| Sponge Bob kirjutas: |
ta klokkib ainult 24/7 jaoks... ja ta vingub ju kõigi kallal kes neid asju OCivad mis talt ostetud , et garantiid siis ei saa 8) |
see nüüd küll temalt eriti ostma ei julgusta
ja vinguda pole siin ju tegelikult midagi. nagu ma aru saan annab tema 1 aastat garantiid. juhul kui midgai katki, peab tema need veel kuhugile saatma ja juhul kui viga pole kasutaja poolne, saab uue vastu, mis kasutajale läheb. või saan ma midagi valesti aru?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tjj
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2005
|
15.01.2006 22:24:15
|
|
|
| naxitrall kirjutas: |
| keegi oskab öelda mis optydel coldbugid on esinenud ja millisel stepil kindlalt pole? |
Minu teada pole mingeid reegleid, et kuidagi valida coldbugita Opteroni, enamik (>90%) omab seda. Võib vist aidata ACPI Multiprocessor lülitamine..
| margusser kirjutas: |
tjj,
AMD Opteron 146 2.0GHz s939 0.09µ 1MB L2 'Venus' @ 2800MHz 1.4V
DFI nF4 LanParty UT SLI-DR EXPERT 'nForce 4 SLI'
G.Skill PC-3200 F1-3200DSU1-1GBFX 1GB (2x512MB) 'Samsung TCCD'
Sapphire X1800XT 512MB DDR3 Dual-DVI/HD S-Video/VIVO 'PCX'
Miks ma ei näe nendega korralikke teste?
Ei viitsi vms? |
Mis mõttes? CPU teste ma teen regulaarselt, milliseid emaplaadi benchmarke sa tahad näha? Sapphire X1800XT, 3D Mark 05?
Tegelikult jah, kogu asi võtab päris palju aega, mida mul pole eriti viimasel ajal.
viimati muutis tjj 15.01.2006 23:23:09, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revage
HV veteran

liitunud: 29.02.2004
|
15.01.2006 22:31:17
|
|
|
jap, acpi multiproc-i siide lülitamine tõstis automaatselt 20 kraadi idle tempi 8)
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
10 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
15.01.2006 22:39:42
|
|
|
nüüd arvatavasti nats loll küsimus aga mida kujutab endast see coldbug?
ma saan niipalju aru et liiga madal temp takistab midagi, aga mida täpselt?
ja kui madalalt see hakkab?
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
15.01.2006 22:43:46
|
|
|
njah mul näiteks 6600gt pci-e oli 35 kraadil fsb 60 peal koduaeg umbes ja alates 40 hakkas normaalselt tööle
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
15.01.2006 23:33:28
|
|
|
| tomz kirjutas: |
| Sponge Bob kirjutas: |
ta klokkib ainult 24/7 jaoks... ja ta vingub ju kõigi kallal kes neid asju OCivad mis talt ostetud , et garantiid siis ei saa 8) |
see nüüd küll temalt eriti ostma ei julgusta
ja vinguda pole siin ju tegelikult midagi. nagu ma aru saan annab tema 1 aastat garantiid. juhul kui midgai katki, peab tema need veel kuhugile saatma ja juhul kui viga pole kasutaja poolne, saab uue vastu, mis kasutajale läheb. või saan ma midagi valesti aru? |
ma ei mõelnud nii, kui siin osad hullud annavad 1,8v või rohkem cpule ja füüsiliste vigadega asju toodavad siis loogline et garantiid on võimatu saada, või 24/7 1,6v optyle et siis mem contra annab lihtsalt vaikselt otsad 8)
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
15.01.2006 23:51:13
|
|
|
| Sponge Bob kirjutas: |
| ma ei mõelnud nii, kui siin osad hullud annavad 1,8v või rohkem cpule ja füüsiliste vigadega asju toodavad siis loogline et garantiid on võimatu saada, või 24/7 1,6v optyle et siis mem contra annab lihtsalt vaikselt otsad 8) |
seda muidugi. aga kui sa vaikselt toanurgas seal 1.9v lased ja peeti läheb, siis sa ei pea ju seda mainima, ning ta on kohustatud selle ikkagi vastu võtma ja garantiisse ju saatma, et ehk joppab vms.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tjj
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2005
|
16.01.2006 01:25:48
|
|
|
| Sponge Bob kirjutas: |
| margusser kirjutas: |
tjj,
AMD Opteron 146 2.0GHz s939 0.09µ 1MB L2 'Venus' @ 2800MHz 1.4V
DFI nF4 LanParty UT SLI-DR EXPERT 'nForce 4 SLI'
G.Skill PC-3200 F1-3200DSU1-1GBFX 1GB (2x512MB) 'Samsung TCCD'
Sapphire X1800XT 512MB DDR3 Dual-DVI/HD S-Video/VIVO 'PCX'
Miks ma ei näe nendega korralikke teste?
Ei viitsi vms? |
ta klokkib ainult 24/7 jaoks... ja ta vingub ju kõigi kallal kes neid asju OCivad mis talt ostetud , et garantiid siis ei saa 8) |
Praegu mind rohkem huvitab 24-7 stabiilsus, sest see on suht oluline igapäeva kasutamiseks. Oleks rohkem aega OC-ga tegeleda... Vaatamata sellele, et mul on üks parimatest õhkjahutustest, siiski ei viitsi CPU-le anda 1.6xV.. Ilmselt varsti soetan watercooling või phase change ja siis vaatame.. Ei näe suurt pointi teha mingisuguseid rekordeid õhkjahutusega, minu jaoks 24-7 on tähtis.
Hea nali, Sponge.. 8) Üldiselt iga toode manufacturer/vendor väitab, et kui tarbija hakkab kasutama isendi mitte lubatud menetlusega (näiteks OC) või kuidagi teistmooodi, et on mingi füüsiline vigastus, siis garantii on läbi. See on arusaadav ja igaüks ise otsustab, kas võtab riski või mitte. Kui teha seda vigadeta ja hoolega, siis probleeme peaaegu ei pea tekkima..
Ei ole midagi teha, enamik tegeleb OC-ga, including me Ma lihtsalt palun tähelepanelikult kasutada oma asju, mitte nii, et oi noh.. panin juhuslikult 1.9V (nagu HV kangelane naxitrall) ja millegi pärast CPU enam ei tööta..
| tomz kirjutas: |
| Sponge Bob kirjutas: |
ta klokkib ainult 24/7 jaoks... ja ta vingub ju kõigi kallal kes neid asju OCivad mis talt ostetud , et garantiid siis ei saa 8) |
see nüüd küll temalt eriti ostma ei julgusta
ja vinguda pole siin ju tegelikult midagi. nagu ma aru saan annab tema 1 aastat garantiid. juhul kui midgai katki, peab tema need veel kuhugile saatma ja juhul kui viga pole kasutaja poolne, saab uue vastu, mis kasutajale läheb. või saan ma midagi valesti aru? |
Garantii tingimused on täpselt samad, nagu Eesti firmadel. Ma ametlikult töötan Saksamaal diilerina.
| tomz kirjutas: |
| Sponge Bob kirjutas: |
| ma ei mõelnud nii, kui siin osad hullud annavad 1,8v või rohkem cpule ja füüsiliste vigadega asju toodavad siis loogline et garantiid on võimatu saada, või 24/7 1,6v optyle et siis mem contra annab lihtsalt vaikselt otsad 8) |
seda muidugi. aga kui sa vaikselt toanurgas seal 1.9v lased ja peeti läheb, siis sa ei pea ju seda mainima, ning ta on kohustatud selle ikkagi vastu võtma ja garantiisse ju saatma, et ehk joppab vms. |
Õige jutt, kuigi kaasaegsed seaded juba annavad võimalust kontrollida surma põhjust.
viimati muutis tjj 16.01.2006 11:30:30, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naxitrall
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.09.2004
|
16.01.2006 02:02:45
|
|
|
| tsitaat: |
Ei ole midagi teha, enamik tegeleb OC-ga, including me Ma lihtsalt palun tähelepanelikult kasutada oma asju, mitte nii, et oi noh.. panin juhuslikult 1.9V (nagu HV kangelane naxitrall) ja millegi pärast CPU enam ei tööta.. |
sa tuled mõnitama w? ma ytlesin tookord et see läks näpu vea tõttu mul 1,9v peale! kas rahval on raske aru saada sellest?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
4 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tjj
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2005
|
16.01.2006 02:51:45
|
|
|
| naxitrall kirjutas: |
| tsitaat: |
Ei ole midagi teha, enamik tegeleb OC-ga, including me Ma lihtsalt palun tähelepanelikult kasutada oma asju, mitte nii, et oi noh.. panin juhuslikult 1.9V (nagu HV kangelane naxitrall) ja millegi pärast CPU enam ei tööta.. |
sa tuled mõnitama w? ma ytlesin tookord et see läks näpu vea tõttu mul 1,9v peale! kas rahval on raske aru saada sellest? |
| naxitrall kirjutas: |
krt..mina rohkem kätte ei saa oma prozest...IHS võtsin maha sain nati juurde hertse aga see oli ka nii vähe...Bigwateri radikas oli jäävannis ka aga ei aita...:S
http://www.zone.ee/lcd911/2845,70.JPG?2 1.8V vCore |
| naxitrall kirjutas: |
| minul ei läinud 1,9v käima enam(ei buutinud...) selle asemel et xp boot screen ette oleks tulnud tuli ainult must pilt... |
| naxitrall kirjutas: |
| minul igatahes proze või emaplaat lendas...:S piix küll...nüüd platooni juurde mustamäele kontrollima |
Okei, okei, vaseliini mees.. 8)
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naxitrall
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.09.2004
|
17.01.2006 14:10:20
|
|
|
| mida sa mõnitad koguaeg?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
4 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
17.01.2006 18:38:00
|
|
|
| naxitrall kirjutas: |
| mida sa mõnitad koguaeg? |
saada talle PS kui midagi ütelda on...
Millal siis platoon SLI uusi tulemusi näha saab ?
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
17.01.2006 18:38:14
|
|
|
| Sponge Bob kirjutas: |
Millal siis platoon SLI uusi tulemusi näha saab ?  |
ei saagi, juhtus VÄIKE õnnetus
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|