Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  s939 Opteron Overclocking märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tjj
Kreisi kasutaja
tjj

liitunud: 02.03.2005




sõnum 27.12.2005 00:12:06 vasta tsitaadiga



CABYE 0536 APMW - 1.4V
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2005 17:06:38 vasta tsitaadiga

mis valemiga te nii palju saate? icon_confused.gif
mul opty144, CAB2E stepping, ja 9x255 on siiamaani lagi olnud
ehk on mälus mingi kala, emaplaadilt mälukiirust otseselt muuta ei saa, aga näiteks cl2.5 isegi ta ei kannata, ka 200MHz peal mitte
ja kui veel muuta CPU:DIMM suhe nii, et mälu peaks biosi järgi kiirem olema, siis kukub ta mingi 120MHz peale (Cpuz järgi) icon_confused.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2005 17:08:52 vasta tsitaadiga

aix17 kirjutas:
mis valemiga te nii palju saate? icon_confused.gif
mul opty144, CAB2E stepping, ja 9x255 on siiamaani lagi olnud
ehk on mälus mingi kala, emaplaadilt mälukiirust otseselt muuta ei saa, aga näiteks cl2.5 isegi ta ei kannata, ka 200MHz peal mitte
ja kui veel muuta CPU:DIMM suhe nii, et mälu peaks biosi järgi kiirem olema, siis kukub ta mingi 120MHz peale (Cpuz järgi) icon_confused.gif
palju? palju oleks siis kui saaks 3 GHz 1,45-1,5v ga icon_confused.gif 2,7 GHz on noh enamvähem :S
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2005 17:17:14 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
aix17 kirjutas:
mis valemiga te nii palju saate? icon_confused.gif
mul opty144, CAB2E stepping, ja 9x255 on siiamaani lagi olnud
ehk on mälus mingi kala, emaplaadilt mälukiirust otseselt muuta ei saa, aga näiteks cl2.5 isegi ta ei kannata, ka 200MHz peal mitte
ja kui veel muuta CPU:DIMM suhe nii, et mälu peaks biosi järgi kiirem olema, siis kukub ta mingi 120MHz peale (Cpuz järgi) icon_confused.gif
palju? palju oleks siis kui saaks 3 GHz 1,45-1,5v ga icon_confused.gif 2,7 GHz on noh enamvähem :S

no 2700 vb enamvähem, aga 9x255=2300MHz, mille mina olen kättesaanud, on vähe
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 27.12.2005 17:31:45 vasta tsitaadiga

Loomulikult on vähe kui plaat plokib, vaheta plaat ära ja saadki 2,7ghz. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2005 23:17:25 vasta tsitaadiga

ma juba korra vahetasin, ja tõesti ei tahaks uskuda et jälle sama jama
raido357 sai sama emaplaadiga ilusti mäludest 290MHz kätte...peaks temaga veel korra konsulteerima icon_confused.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 28.12.2005 12:52:56 vasta tsitaadiga

tjj kirjutas:


CABYE 0536 APMW - 1.4V


mis imega sul cpu nii väikeste voltidega töötab icon_question.gif icon_question.gif mul imla clokkimaata kah ei sa nii väikseid volte
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tjj
Kreisi kasutaja
tjj

liitunud: 02.03.2005




sõnum 28.12.2005 20:14:02 vasta tsitaadiga

http://my.tele2.ee/nfo/146/2900_1.45v.png

uus 146.. icon_smile.gif


Muutis margusser(liiga suur pilt)
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 29.12.2005 02:34:44 vasta tsitaadiga

tjj, 290mhz ei tee sul need 2x512 pulgad?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tjj
Kreisi kasutaja
tjj

liitunud: 02.03.2005




sõnum 29.12.2005 02:47:50 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
tjj, 290mhz ei tee sul need 2x512 pulgad?


1:1? Kohe ei saa, vajab tweaking.. Tegelikult teevad, kuid mitte prime95 stabiilselt @ 290MHz / 2.5-3-3-6 1T, see uus TCCD on eriline, talle meeldib kõrgem pinge nagu 3V.. icon_smile.gif Homme vaatan, mida saaks sellega teha..
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2005 16:14:28 vasta tsitaadiga

palju max klokk on
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2005 05:24:11 vasta tsitaadiga

3D ja SuperPI stable http://www.zone.ee/wrc2006/1/SuperPI_Opty144.JPG
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2005 10:52:58 vasta tsitaadiga

ma ei usu, et ta 3d stabiilne oli, ühtegi testi ju pole ja see 1M ei näita miskit icon_biggrin.gif
muidu suht ok mhz küll
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2005 11:48:14 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
3D ja SuperPI stable http://www.zone.ee/wrc2006/1/SuperPI_Opty144.JPG
päris hea, kuigi ma saan sama mhz peaaegu 1,65v ga icon_lol.gif aga jah norm, Winterwind kui spii1m tegi 3,2 GHz peal, siis 3d lahendab ~3,16 pealghz kuskil icon_wink.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 30.12.2005 12:52:14 vasta tsitaadiga

Norm tulemus thumbs_up.gif Pinget on natuke paljuvõitu, 1,6v 24/7 polegi nii hull aga 1,8v, god damn. icon_smile.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2006 22:14:26 vasta tsitaadiga

Ma pakun ka, et saaks vähema pingega aga ei ole plaanis jurama hakata, et asi pangestuks koguaeg.
Winter - 3D oli stabiilne!! Lihtsalt vesi jäätus ära icon_neutral.gif

edit: hehe mu Opteron läheb paremaks lõpuks ometi icon_smile.gif Täiesti stabiilne

1.475v icon_biggrin.gif 100% stabiilne thumbs_up.gif
Opteron144@2800MHz (OpteronFX57 if u may icon_razz1.gif)
DFI Expert HTT312x9
2,5Gb PC3200 200MHz
Crab Nebula taustal siis 8) http://www.zone.ee/wrc2006/1/Opty144@2800MHz.JPG

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2006 22:46:55 vasta tsitaadiga

sa viimasel ajal vist ei mõtle üldse , kui sa lasid kohe selle threadi alguses def voldiga 2,7 GHz ja nüüd 24/7 1,6v 2,8 GHz ?! anna palun andeks aga paremaks pole seal sul midagi läinud, koguaeg sedasi olnud või eo ole sa lihtsalt osanud / saanud asja paika 8) icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2006 22:52:04 vasta tsitaadiga

see hea steppinguga Opteron peaks 2800mhz inboxiga ja def voldiga minema icon_rolleyes.gif
või mismõttes ta hea on? et 1,9v selga ja sõidame? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 03.01.2006 23:01:30 vasta tsitaadiga

Winterwind, ütlesid ju, et steping ei loe sit ta gi
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2006 23:02:27 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
Winterwind, ütlesid ju, et steping ei loe sit ta gi
see steping pole midagi nii hea, keskmine täiesti, hea on selline mis teeb regulal veega 1,4-1,5v 3 GHz prime... see on selline keskmine junn, kehv kah ei ole
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 04.01.2006 00:07:34 vasta tsitaadiga

See step jah suhteliselt keskmine aga tegelikult huvitab kus need uued 146 CAB2E 0546GPAW omanikud on. icon_mad.gif Peale minu ja tjj said veel mõned endale need prosed, tahaks tulemusi saada juba. icon_rolleyes.gif Mul on liiga lahja tegelikult võrreldes tjj omaga, radikas õues saan lasta pi-d alla 3,2ghz natuke aga kuna hetkel tccd pole enda käes siis screen on mõttetu.
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2006 00:46:52 vasta tsitaadiga

148 ja alla 3.2GHz ainult? Kahtlane... mis volt on?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 04.01.2006 01:16:51 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
148 ja alla 3.2GHz ainult? Kahtlane... mis volt on?


Ma pole nii julge kui sina. icon_lol.gif Tegelikult käib jutt 146-st, pinget andsin 1,67v, ei viitsi tõmmelda kuna uut vett pole käes, närvid läbi juba, tahaks rämedalt piinata. icon_mad.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2006 01:21:56 vasta tsitaadiga

tunnen kaasa icon_razz.gif arvatavasti reedel kuivjää järgi icon_razz.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2006 01:22:33 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
tunnen kaasa icon_razz.gif arvatavasti reedel kuivjää järgi icon_razz.gif

kle tee vcore mod kohe otse 3,3v railist...
see omaks icon_eek.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2006 01:43:32 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
tunnen kaasa icon_razz.gif arvatavasti reedel kuivjää järgi icon_razz.gif

kle tee vcore mod kohe otse 3,3v railist...
see omaks icon_eek.gif
siis sa saaksid palju r3$p3k71
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2006 13:55:26 vasta tsitaadiga

Evil1923 kirjutas:
See step jah suhteliselt keskmine aga tegelikult huvitab kus need uued 146 CAB2E 0546GPAW omanikud on. icon_mad.gif Peale minu ja tjj said veel mõned endale need prosed, tahaks tulemusi saada juba. icon_rolleyes.gif Mul on liiga lahja tegelikult võrreldes tjj omaga, radikas õues saan lasta pi-d alla 3,2ghz natuke aga kuna hetkel tccd pole enda käes siis screen on mõttetu.


See 1 olin mina icon_smile.gif
Mul hetkel kamm lihtsalt, et ootan oma videole uut jahutust siiani (silenceri), mis peaks saabuma esmaspäeval. Stock kütab kasti liiga kuumaks (kuum õhk jääb sisse).
Muidu hetkel on 2,0ghz@2,7ghz 24/7 stabiilselt 1.4v peal ehk defauldis. Kuid 2,8 peal teeb restardi, viga on arvatavasti liiga kõrges temp (46-50 enamasti loadis). Tuba kah liiga soe (21-23c). Selle alla saan siis teen uued katsed.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2006 22:26:21 vasta tsitaadiga

kas Opterone veel on kuskil Estlandis müügil ? tahaks mingi 1** seeriast ... kuigi olen näinud//kuulnud, et A64 uus stepping E4 pidavat kellama nagu loom ja ta on ka kuumem icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robin
Kreisi kasutaja
robin

liitunud: 25.01.2005




sõnum 10.01.2006 22:33:49 vasta tsitaadiga

tjj müüb müügifoorumis.. ega see e4 kuumem pole kui opteron.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naxitrall
Piiratud kasutaja
naxitrall

liitunud: 10.09.2004




sõnum 10.01.2006 22:59:37 vasta tsitaadiga

kus kohas myygifoorumis tjj myyb seda?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 4 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2006 23:08:41 vasta tsitaadiga

naxitrall kirjutas:
kus kohas myygifoorumis tjj myyb seda?

Sa said vist aru, et tjj müüb Venice E4 icon_question.gif
opterone saab siit: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=208361&highlight=opteron
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vxpsv
HV kasutaja
vxpsv

liitunud: 12.11.2004




sõnum 13.01.2006 11:15:33 vasta tsitaadiga

kellelgi rohkem inf opteron 170 kohta on
siin nagu rohkem juttu 144 asi muidu tellitud
tahaks teada kaugele 170 üldse v6imeline minema on
igasugune inf on teretulnud beer_yum.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puff
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2004




sõnum 13.01.2006 11:38:39 vasta tsitaadiga

Dual Core Opties
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tjj
Kreisi kasutaja
tjj

liitunud: 02.03.2005




sõnum 15.01.2006 14:03:35 vasta tsitaadiga

AMD Opteron 146 @ 2800MHz 1.4V async



SP2004 (prime95) small FFTs CPU stability test (7h43m):

http://my.tele2.ee/nfo/opteron_146_2800_1.4V.PNG
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 15.01.2006 16:18:26 vasta tsitaadiga

tjj,
AMD Opteron 146 2.0GHz s939 0.09µ 1MB L2 'Venus' @ 2800MHz 1.4V
DFI nF4 LanParty UT SLI-DR EXPERT 'nForce 4 SLI'
G.Skill PC-3200 F1-3200DSU1-1GBFX 1GB (2x512MB) 'Samsung TCCD'
Sapphire X1800XT 512MB DDR3 Dual-DVI/HD S-Video/VIVO 'PCX'

Miks ma ei näe nendega korralikke teste?
Ei viitsi vms?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naxitrall
Piiratud kasutaja
naxitrall

liitunud: 10.09.2004




sõnum 15.01.2006 17:12:51 vasta tsitaadiga

keegi oskab öelda mis optydel coldbugid on esinenud ja millisel stepil kindlalt pole?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 4 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2006 20:42:05 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
tjj,
AMD Opteron 146 2.0GHz s939 0.09µ 1MB L2 'Venus' @ 2800MHz 1.4V
DFI nF4 LanParty UT SLI-DR EXPERT 'nForce 4 SLI'
G.Skill PC-3200 F1-3200DSU1-1GBFX 1GB (2x512MB) 'Samsung TCCD'
Sapphire X1800XT 512MB DDR3 Dual-DVI/HD S-Video/VIVO 'PCX'

Miks ma ei näe nendega korralikke teste?
Ei viitsi vms?
ta klokkib ainult 24/7 jaoks... ja ta vingub ju kõigi kallal kes neid asju OCivad mis talt ostetud , et garantiid siis ei saa icon_lol.gif 8)
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2006 22:00:34 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
ta klokkib ainult 24/7 jaoks... ja ta vingub ju kõigi kallal kes neid asju OCivad mis talt ostetud , et garantiid siis ei saa icon_lol.gif 8)

see nüüd küll temalt eriti ostma ei julgusta icon_rolleyes.gif
ja vinguda pole siin ju tegelikult midagi. nagu ma aru saan annab tema 1 aastat garantiid. juhul kui midgai katki, peab tema need veel kuhugile saatma ja juhul kui viga pole kasutaja poolne, saab uue vastu, mis kasutajale läheb. või saan ma midagi valesti aru?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tjj
Kreisi kasutaja
tjj

liitunud: 02.03.2005




sõnum 15.01.2006 22:24:15 vasta tsitaadiga

naxitrall kirjutas:
keegi oskab öelda mis optydel coldbugid on esinenud ja millisel stepil kindlalt pole?


Minu teada pole mingeid reegleid, et kuidagi valida coldbugita Opteroni, enamik (>90%) omab seda. Võib vist aidata ACPI Multiprocessor lülitamine..

margusser kirjutas:
tjj,
AMD Opteron 146 2.0GHz s939 0.09µ 1MB L2 'Venus' @ 2800MHz 1.4V
DFI nF4 LanParty UT SLI-DR EXPERT 'nForce 4 SLI'
G.Skill PC-3200 F1-3200DSU1-1GBFX 1GB (2x512MB) 'Samsung TCCD'
Sapphire X1800XT 512MB DDR3 Dual-DVI/HD S-Video/VIVO 'PCX'

Miks ma ei näe nendega korralikke teste?
Ei viitsi vms?


Mis mõttes? CPU teste ma teen regulaarselt, milliseid emaplaadi benchmarke sa tahad näha? Sapphire X1800XT, 3D Mark 05?
Tegelikult jah, kogu asi võtab päris palju aega, mida mul pole eriti viimasel ajal.


viimati muutis tjj 15.01.2006 23:23:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2006 22:31:17 vasta tsitaadiga

jap, acpi multiproc-i siide lülitamine tõstis automaatselt 20 kraadi idle tempi 8)

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2006 22:39:42 vasta tsitaadiga

nüüd arvatavasti nats loll küsimus aga mida kujutab endast see coldbug? icon_redface.gif
ma saan niipalju aru et liiga madal temp takistab midagi, aga mida täpselt?
ja kui madalalt see hakkab?
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2006 22:43:46 vasta tsitaadiga

njah mul näiteks 6600gt pci-e oli 35 kraadil fsb 60 peal koduaeg umbes ja alates 40 hakkas normaalselt tööle icon_wink.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2006 23:33:28 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
Sponge Bob kirjutas:
ta klokkib ainult 24/7 jaoks... ja ta vingub ju kõigi kallal kes neid asju OCivad mis talt ostetud , et garantiid siis ei saa icon_lol.gif 8)

see nüüd küll temalt eriti ostma ei julgusta icon_rolleyes.gif
ja vinguda pole siin ju tegelikult midagi. nagu ma aru saan annab tema 1 aastat garantiid. juhul kui midgai katki, peab tema need veel kuhugile saatma ja juhul kui viga pole kasutaja poolne, saab uue vastu, mis kasutajale läheb. või saan ma midagi valesti aru?
ma ei mõelnud nii, kui siin osad hullud annavad 1,8v või rohkem cpule ja füüsiliste vigadega asju toodavad siis loogline et garantiid on võimatu saada, või 24/7 1,6v optyle et siis mem contra annab lihtsalt vaikselt otsad 8)
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2006 23:51:13 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
ma ei mõelnud nii, kui siin osad hullud annavad 1,8v või rohkem cpule ja füüsiliste vigadega asju toodavad siis loogline et garantiid on võimatu saada, või 24/7 1,6v optyle et siis mem contra annab lihtsalt vaikselt otsad 8)

seda muidugi. aga kui sa vaikselt toanurgas seal 1.9v lased ja peeti läheb, siis sa ei pea ju seda mainima, ning ta on kohustatud selle ikkagi vastu võtma ja garantiisse ju saatma, et ehk joppab vms.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tjj
Kreisi kasutaja
tjj

liitunud: 02.03.2005




sõnum 16.01.2006 01:25:48 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
margusser kirjutas:
tjj,
AMD Opteron 146 2.0GHz s939 0.09µ 1MB L2 'Venus' @ 2800MHz 1.4V
DFI nF4 LanParty UT SLI-DR EXPERT 'nForce 4 SLI'
G.Skill PC-3200 F1-3200DSU1-1GBFX 1GB (2x512MB) 'Samsung TCCD'
Sapphire X1800XT 512MB DDR3 Dual-DVI/HD S-Video/VIVO 'PCX'

Miks ma ei näe nendega korralikke teste?
Ei viitsi vms?
ta klokkib ainult 24/7 jaoks... ja ta vingub ju kõigi kallal kes neid asju OCivad mis talt ostetud , et garantiid siis ei saa icon_lol.gif 8)


Praegu mind rohkem huvitab 24-7 stabiilsus, sest see on suht oluline igapäeva kasutamiseks. Oleks rohkem aega OC-ga tegeleda... Vaatamata sellele, et mul on üks parimatest õhkjahutustest, siiski ei viitsi CPU-le anda 1.6xV.. Ilmselt varsti soetan watercooling või phase change ja siis vaatame.. icon_smile.gif Ei näe suurt pointi teha mingisuguseid rekordeid õhkjahutusega, minu jaoks 24-7 on tähtis.

Hea nali, Sponge.. 8) Üldiselt iga toode manufacturer/vendor väitab, et kui tarbija hakkab kasutama isendi mitte lubatud menetlusega (näiteks OC) või kuidagi teistmooodi, et on mingi füüsiline vigastus, siis garantii on läbi. See on arusaadav ja igaüks ise otsustab, kas võtab riski või mitte. Kui teha seda vigadeta ja hoolega, siis probleeme peaaegu ei pea tekkima..

Ei ole midagi teha, enamik tegeleb OC-ga, including me thumbs_up.gif Ma lihtsalt palun tähelepanelikult kasutada oma asju, mitte nii, et oi noh.. panin juhuslikult 1.9V (nagu HV kangelane naxitrall) ja millegi pärast CPU enam ei tööta.. icon_wink.gif

tomz kirjutas:
Sponge Bob kirjutas:
ta klokkib ainult 24/7 jaoks... ja ta vingub ju kõigi kallal kes neid asju OCivad mis talt ostetud , et garantiid siis ei saa icon_lol.gif 8)

see nüüd küll temalt eriti ostma ei julgusta icon_rolleyes.gif
ja vinguda pole siin ju tegelikult midagi. nagu ma aru saan annab tema 1 aastat garantiid. juhul kui midgai katki, peab tema need veel kuhugile saatma ja juhul kui viga pole kasutaja poolne, saab uue vastu, mis kasutajale läheb. või saan ma midagi valesti aru?


Garantii tingimused on täpselt samad, nagu Eesti firmadel. Ma ametlikult töötan Saksamaal diilerina.

tomz kirjutas:
Sponge Bob kirjutas:
ma ei mõelnud nii, kui siin osad hullud annavad 1,8v või rohkem cpule ja füüsiliste vigadega asju toodavad siis loogline et garantiid on võimatu saada, või 24/7 1,6v optyle et siis mem contra annab lihtsalt vaikselt otsad 8)

seda muidugi. aga kui sa vaikselt toanurgas seal 1.9v lased ja peeti läheb, siis sa ei pea ju seda mainima, ning ta on kohustatud selle ikkagi vastu võtma ja garantiisse ju saatma, et ehk joppab vms.


Õige jutt, kuigi kaasaegsed seaded juba annavad võimalust kontrollida surma põhjust.


viimati muutis tjj 16.01.2006 11:30:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naxitrall
Piiratud kasutaja
naxitrall

liitunud: 10.09.2004




sõnum 16.01.2006 02:02:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ei ole midagi teha, enamik tegeleb OC-ga, including me thumbs_up.gif Ma lihtsalt palun tähelepanelikult kasutada oma asju, mitte nii, et oi noh.. panin juhuslikult 1.9V (nagu HV kangelane naxitrall) ja millegi pärast CPU enam ei tööta..


sa tuled mõnitama w? ma ytlesin tookord et see läks näpu vea tõttu mul 1,9v peale! kas rahval on raske aru saada sellest?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 4 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tjj
Kreisi kasutaja
tjj

liitunud: 02.03.2005




sõnum 16.01.2006 02:51:45 vasta tsitaadiga

naxitrall kirjutas:
tsitaat:
Ei ole midagi teha, enamik tegeleb OC-ga, including me thumbs_up.gif Ma lihtsalt palun tähelepanelikult kasutada oma asju, mitte nii, et oi noh.. panin juhuslikult 1.9V (nagu HV kangelane naxitrall) ja millegi pärast CPU enam ei tööta..


sa tuled mõnitama w? ma ytlesin tookord et see läks näpu vea tõttu mul 1,9v peale! kas rahval on raske aru saada sellest?


naxitrall kirjutas:
krt..mina rohkem kätte ei saa oma prozest...IHS võtsin maha sain nati juurde hertse aga see oli ka nii vähe...Bigwateri radikas oli jäävannis ka aga ei aita...:S

http://www.zone.ee/lcd911/2845,70.JPG?2 1.8V vCore


naxitrall kirjutas:
minul ei läinud 1,9v käima enam(ei buutinud...) selle asemel et xp boot screen ette oleks tulnud tuli ainult must pilt...


naxitrall kirjutas:
minul igatahes proze või emaplaat lendas...:S piix küll...nüüd platooni juurde mustamäele kontrollima


Okei, okei, vaseliini mees.. 8)
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naxitrall
Piiratud kasutaja
naxitrall

liitunud: 10.09.2004




sõnum 17.01.2006 14:10:20 vasta tsitaadiga

mida sa mõnitad koguaeg?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 4 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2006 18:38:00 vasta tsitaadiga

naxitrall kirjutas:
mida sa mõnitad koguaeg?
saada talle PS kui midagi ütelda on... icon_biggrin.gif

Millal siis platoon SLI uusi tulemusi näha saab ? icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2006 18:38:14 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
Millal siis platoon SLI uusi tulemusi näha saab ? icon_lol.gif

ei saagi, juhtus VÄIKE õnnetus icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  s939 Opteron Overclocking mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.