|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
M!nA
HV Guru

liitunud: 10.02.2004
|
03.01.2006 12:46:43
|
|
|
kah olemas 9NPA+ U aga mem-voldist jääb puudu, seega oleks oodatud vmem-mod pildid
praeguste tulemuste kohaslet annab mem 3,1v peal 230Mhz välja aga edasi on hapukapsas
2900Mhz saaks memi vaat et ~240Mhz peal liikuma
kõik õpetused teretulnud.........
_________________ TEL.:56477545 |
|
| Kommentaarid: 146 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
03.01.2006 15:02:02
|
|
|
M!nA, mnjaa üle 3,3 ei saagi selle platega, kui väljaarvata see et teed toitekale modi ja keerad 3,3v juurde
Kuna asi võtab 3,3 railist süüa
http://www.lejabeach.com/Epox/9npapultra/9npapubios.html
Vaata siia kah. Uuem bios lubab vb üle 3,1v
edit:
It works
100k pote ja kolb sooja
Selle juhtme mis sinna kruvi juurde läheb võid ükskõik kuhu groundi tinada.
Ise paneks mobo küljest tulevasse fänni groundi (musta juhtmesse)
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revage
HV veteran

liitunud: 29.02.2004
|
03.01.2006 16:50:53
|
|
|
ma vanal plaadil tegin selle modi ja töötas ilusasti
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
10 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
03.01.2006 17:02:33
|
|
|
Revage, sa ei teinud ise ju
Juu siis ikka töötab kui revagel ka nii oli.
Aga btw M!nA lasi uuema biossi peale millega sai üle 3,2 anda. (3,24 vms)
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revage
HV veteran

liitunud: 29.02.2004
|
03.01.2006 18:20:01
|
|
|
| margusser kirjutas: |
Revage, sa ei teinud ise ju
Juu siis ikka töötab kui revagel ka nii oli.
Aga btw M!nA lasi uuema biossi peale millega sai üle 3,2 anda. (3,24 vms) |
ma ise lisasin mesurement augu ja vaheapeal tuli ground juhe lahti
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
10 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2004
|
03.01.2006 18:37:33
|
|
|
Mis bios lanparty sli-d le peale lasta?
Winflashiga ikka võib teha update. mul pole floppy rommi.
_________________ raidi suu ei valeta! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
03.01.2006 19:32:31
|
|
|
| rait kirjutas: |
Mis bios lanparty sli-d le peale lasta?
Winflashiga ikka võib teha update. mul pole floppy rommi. |
ikka võib teha. ainult klokid võiks maha võtta ja flashimiseks mittevajalikud proged võiks kinni panna. parem karta kui kahetseda
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revage
HV veteran

liitunud: 29.02.2004
|
03.01.2006 20:01:14
|
|
|
rait, lase bigtoe 704-2bta bios , mille saad www.dfi-street.com
btw. m!na kõige uuem bios sellele plaadile lubab 3.2v anda mäludele
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
10 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
03.01.2006 20:11:19
|
|
|
| tsitaat: |
Aga btw M!nA lasi uuema biossi peale millega sai üle 3,2 anda. (3,24 vms)
|
Ütlesin juba ju
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revage
HV veteran

liitunud: 29.02.2004
|
03.01.2006 21:11:59
|
|
|
| margusser kirjutas: |
| tsitaat: |
Aga btw M!nA lasi uuema biossi peale millega sai üle 3,2 anda. (3,24 vms)
|
Ütlesin juba ju  |
sry , ei pand tähele
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
10 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MitchriX
HV kasutaja
liitunud: 06.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
03.01.2006 21:39:13
|
|
|
| winflash on ju väga ok
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
03.01.2006 21:45:23
|
|
|
| razor kirjutas: |
| winflash on ju väga ok |
ise olen ka kõik BIOS´id Winflashiga peale lasknud ja kõik korras
floppiga ei viiciga jamada ja pealegi seda mul enam sys´is ei eksisteerigi
_________________ Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri! |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MitchriX
HV kasutaja
liitunud: 06.01.2005
|
03.01.2006 21:56:56
|
|
|
| tsitaat: |
| winflash on ju väga ok |
Suurema tõenäosusega läheb Winis flashides midagi p**se ...muud ei midagi
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TanelJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2004
|
03.01.2006 21:59:17
|
|
|
| Keegi EP-9NDA3J mobole ei oska moded bioset pakkuda, mis laseks mälule kõvemat volti anda kui 2,8 ja mis parandaks 1T probleemi?
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004

|
03.01.2006 22:17:08
|
|
|
| MitchriX kirjutas: |
Suurema tõenäosusega läheb Winis flashides midagi p**se ...muud ei midagi  |
phm on see tõenäosus sama suur ka flopiga lastes, et flopy ütleb üles või mida iganes.
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revage
HV veteran

liitunud: 29.02.2004
|
03.01.2006 22:37:29
|
|
|
mul jooksis winflash uue biosi updatemisel kotti kuid õnneks ei juhtunud midagi 8) clear cmos ja uus bios oli peal ning töötas
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
10 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MitchriX
HV kasutaja
liitunud: 06.01.2005
|
04.01.2006 00:10:48
|
|
|
| tsitaat: |
| phm on see tõenäosus sama suur ka flopiga lastes |
Ma ei reklaamigi siin floppyflashi or smth
DFI fanaatikutele tehtud spets CD, kus kõik erinevad NF4 Lanparty BIOS-d + mõned kasulikud utiliidid peal
Easy as that 8)
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
04.01.2006 00:38:37
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
suht vähe imho, aga eks see vapo ei suuda rohkemat  |
kuda võtta..tglt segane screen natsa- cpuz näitab 1,35V, mis on ikkagi väga hea @2x3,4GHz, aga see msi junn näitab hoopis 1,66V.
Samas on näha, et selle msi progega on pandub +250mV Vcore juurde, mis teebki enam-vähem 1,65V (1,400+ 0,250).
Kuid cpuz loeb vcore andmeid mobo biossist ja see omakorda mõõdab oma anduriga läbi I/O chipi, kusjuures teeb seda reaalajas, 1sec tagant umbes.
Seega on arusaamatu, miks need näidud on erinevad.
Sama kahtlane näit on prose temp- vapo ja -111*C
Ja mis mälu see 242MHz teeb@2,9V tccd? kuidagi liiga palju@CL2-2-2
ahh, ootame veel nädala, siis asi selge.
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
04.01.2006 01:01:44
|
|
|
CPU-Z näitab aiateibaid kuna ple FX60 tuge veel sees. Sellest ka volt vale.
Tempi võib iga proge segast näidata
Muidu suht ok tulemus vapoga... dualcore siiski eks ta kunagi hakkab ownima... selle aasta keskel maybe esimest korda.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vambola
HV veteran
liitunud: 12.01.2002
|
04.01.2006 01:27:35
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
CPU-Z näitab aiateibaid kuna ple FX60 tuge veel sees. Sellest ka volt vale.
|
Ega ta vcore näitus siis protsessorist ei loe, või kuidas?
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
04.01.2006 01:41:24
|
|
|
| Jaan kirjutas: |
| Winterwind kirjutas: |
suht vähe imho, aga eks see vapo ei suuda rohkemat  |
kuda võtta..tglt segane screen natsa- cpuz näitab 1,35V, mis on ikkagi väga hea @2x3,4GHz, aga see msi junn näitab hoopis 1,66V.
Samas on näha, et selle msi progega on pandub +250mV Vcore juurde, mis teebki enam-vähem 1,65V (1,400+ 0,250).
Kuid cpuz loeb vcore andmeid mobo biossist ja see omakorda mõõdab oma anduriga läbi I/O chipi, kusjuures teeb seda reaalajas, 1sec tagant umbes.
Seega on arusaamatu, miks need näidud on erinevad.
Sama kahtlane näit on prose temp- vapo ja -111*C
Ja mis mälu see 242MHz teeb@2,9V tccd? kuidagi liiga palju@CL2-2-2
ahh, ootame veel nädala, siis asi selge. |
KINC ütles et 3dmark05es on 3,4 GHz dual core sama kiire GT2 es kui 3,9 GHz fx
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revage
HV veteran

liitunud: 29.02.2004
|
04.01.2006 12:08:41
|
|
|
xs-is oli mingi teema kah kus ühel vennal oli laual 2 fx60
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
10 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
05.01.2006 01:50:59
|
|
|
Mis seal nii erilist on kui kordajad lahti, täiesti külmaks jätab kui tüüp saab kordajad mingil imemoel lahti aga prose tegelikult üle 2,7ghz-i ei jookse.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
05.01.2006 01:52:11
|
|
|
| Evil1923 kirjutas: |
Mis seal nii erilist on kui kordajad lahti, täiesti külmaks jätab kui tüüp saab kordajad mingil imemoel lahti aga prose tegelikult üle 2,7ghz-i ei jookse.  |
seda küll. samas omajagu väärtust see ikka lisab
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2004
|
05.01.2006 18:09:05
|
|
|
nüüd olen täiesti valmis klokkima. aga ei oska eriti midagi. täiesti iseseisvalt sain 2.21Ghz -> 2.25GHz kätte 8) 8)
kuidas ma kordajaid näed. ma ei tea kas mul kinni lahti või mis iganes.
_________________ raidi suu ei valeta! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
05.01.2006 18:11:22
|
|
|
põhjalik step-by-step guide OC'miseks dfi nf4 plaadil
sama asi pdf
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2004
|
05.01.2006 18:19:33
|
|
|
kordajaid saan valida ainult 4 ja 11 vahel clockgenniga.
_________________ raidi suu ei valeta! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
05.01.2006 18:22:57
|
|
|
| kordajaid muuda ikka biosis!
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2004
|
05.01.2006 18:25:47
|
|
|
kas ma seda fsb-d lihtsalt ei või lakke lüüa. hetkel on 205. aga kui ma tõstaks mingi 250 peale?
_________________ raidi suu ei valeta! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
05.01.2006 18:28:25
|
|
|
| võid küll, aga siis pead kindel olema et su mälud suudavad sama või mälu/cpu divideri kasutama..ja emaplaadi ht kordaja pane 3x
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prophet
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2004
|
05.01.2006 18:30:08
|
|
|
sain äsja DFI lanparty ut nf4 ultra-d mobo.. rääkige mulle kas on mingit biost vms millel pole seda vCore protsentide valimist (VID special vms pask) ja saab otse kohe anda volte nt 1.6v jne.. ei viitsi igakord arvutada neid
_________________ Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
05.01.2006 18:33:43
|
|
|
sa võid neid volte anda ka ilma arvutamata(0,025 sammuga vist oli), see protsendid on nendele kes tahavd väga täpset volti paika panna
ise klokkisin küll windoosas, prime taustal töötamas ja ise samal ajal clockeni ja a64 tweaker'ga klokkisin(kõik vcored, fsb, mem/fsb divider jne.. sai nenega ära tehtud, aint HTT 3x panin bios ja LDT, nforce ja mem voldi panin biosis paika
link, lehe allosas no vajaminevad tööristad olemas, guugeldades leiab ka vast uusimaid versioone
viimati muutis iguaan 05.01.2006 18:37:28, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2004
|
05.01.2006 18:36:26
|
|
|
tõstan fsb-d vaikselt 5 kaupa. kui pane paneb siis järelikult sai palju. nii võib eks?
_________________ raidi suu ei valeta! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prophet
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2004
|
05.01.2006 18:36:31
|
|
|
| ..::iguana::.. kirjutas: |
| sa võid neid volte anda ka ilma arvutamata(0,025 sammuga vist oli), see protsendid on nendele kes tahavd väga täpset volti paika panna |
jah aga siis üle 1.55voldi anda ei saa ju
_________________ Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
05.01.2006 18:38:17
|
|
|
| prophet, sa ei peagi ju arvutama..kohe all peaks näitama uut väärtust..MSI'l vähemalt nii
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prophet
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2004
|
05.01.2006 18:39:32
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
| prophet, sa ei peagi ju arvutama..kohe all peaks näitama uut väärtust..MSI'l vähemalt nii |
aga ei näita, see mind närvi ajabki... koguaeg kalkulaator kõrval
_________________ Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
05.01.2006 18:42:54
|
|
|
jah aga siis üle 1.55voldi anda ei saa ju [/quote]
ega eriti üle selle pole mõtet anda ka kui sa tahad arvutit jooksutada 24/7 sellel klokil
suurema vcore saamiseks kasutasin ise seda VID special(%), et näiteks panin biosis vcore ~1,3 ja siis panin mingi % ka sinna otsa(ei mäleta täpselt) aga kokku tuli vcore ~1,45V ja siis sai ilusti ka windoosas üle 1,55v antud
EDIT: kuskilt netist leidsin tabeli nende % kohta
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mehikene
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2004
|
05.01.2006 18:47:57
|
|
|
nu ei pea arvutama pane näiteks see % seal 110% ning näiteks kui cpu vid on pandud 1.50 siis on prose voldiks 1.65 nüüd ise vaatad palju anda tahad prosele hakakd cpu vid's neid volt maha võtma kui paned cpu vid'i 1.4 peale siis kokku koos 110% on 1.55 minu arust oli nii kontrollin yle kohe vaatan palju mul on
EDIT: Oli jah nii, kui vid special on 110% siis liida alati 0.15 juurde nii lihtsam
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prophet
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2004
|
05.01.2006 18:48:24
|
|
|
| Mehikene kirjutas: |
| nu ei pea arvutama pane näiteks see % seal 110% ning näiteks kui cpu vid on pandud 1.50 siis on prose voldiks 1.65 nüüd ise vaatad palju anda tahad prosele hakakd cpu vid's neid volt maha võtma kui paned cpu vid'i 1.4 peale siis kokku koos 110% on 1.55 minu arust oli nii kontrollin yle kohe vaatan palju mul on |
kui cpu vid on 1.5 siis prose volt on 1.65, aga kui 1.4, siis on 1.54 :S
_________________ Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mehikene
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2004
|
05.01.2006 18:50:37
|
|
|
segane jutt tuli jah sipa , aga mul oli mõeldud kui vid special on 110% see lisaks veel
cpu vid 1.5 + cpu vid special 110% = 1.65
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2004
|
05.01.2006 18:56:39
|
|
|
lasin mingil nvperformancil teha tuningut ja mässas midagi:
cpu 2354
HTT 214
Mem 214
_________________ raidi suu ei valeta! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vambola
HV veteran
liitunud: 12.01.2002
|
05.01.2006 19:09:53
|
|
|
| prophet kirjutas: |
sain äsja DFI lanparty ut nf4 ultra-d mobo.. rääkige mulle kas on mingit biost vms millel pole seda vCore protsentide valimist (VID special vms pask) ja saab otse kohe anda volte nt 1.6v jne.. ei viitsi igakord arvutada neid  |
Kusjuures ei ole see % nii "pask" midagi. Ise kasutan võimaluse korral ainult seda %-asja, sest siis jääb cool'n'quiet tööle, st saab winis volte muuta vastavalt vajadusele. Kui valid bios-is vid väärtuse ära, siis pärast seda enam käigu pealt muuta ei saa ju
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Boot
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2001
|
06.01.2006 16:40:02
|
|
|
nii, athlon 64 3000+, Epox 9npa+ ultra, mteci 2x512 pc3200
probleem järgmine: 9x300=2.7ghz, mälu pandud @100, ehk siis reaalne kiirus 150mhz (või siis 300, kuidas kellelegi meeldib...), kenasti bios-stable (polnud parasjagu windowsi, kuhu bootida).
aga kui panna bios-ist mälu 133 peale, siis hakkab juba kuskil 260-270mhz htt juures pidurdama, teeb POSTi ära, kuid biosi sisse ei saa, või buudib üldse default settingutel. Kuigi mälukiirus peaks ju oluliselt alla 200mhz jääma (270*133/200=180).
default settingutel (9x200, mälu 1:1 ehk 200mhz) käib kenasti.
Mälusettingud olid esialgu auto peal (CASid-värgid).
Milles võiks uba olla, et talle see 133 variant ei istu?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
06.01.2006 16:55:46
|
|
|
| Boot kirjutas: |
nii, athlon 64 3000+, Epox 9npa+ ultra, mteci 2x512 pc3200
probleem järgmine: 9x300=2.7ghz, mälu pandud @100, ehk siis reaalne kiirus 150mhz (või siis 300, kuidas kellelegi meeldib...), kenasti bios-stable (polnud parasjagu windowsi, kuhu bootida).
aga kui panna bios-ist mälu 133 peale, siis hakkab juba kuskil 260-270mhz htt juures pidurdama, teeb POSTi ära, kuid biosi sisse ei saa, või buudib üldse default settingutel. Kuigi mälukiirus peaks ju oluliselt alla 200mhz jääma (270*133/200=180).
default settingutel (9x200, mälu 1:1 ehk 200mhz) käib kenasti.
Mälusettingud olid esialgu auto peal (CASid-värgid).
Milles võiks uba olla, et talle see 133 variant ei istu? |
kuidas ta mälu taimingud paneb? kui on "auto" peal siis määra ise (pane nt 2,5-4-4-8)
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
06.01.2006 17:23:07
|
|
|
Boot, HTT kordaja 3 peale
Edit: osa teksti jäi mul tõesti kahe silma vahele
viimati muutis Elof 06.01.2006 18:32:18, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
06.01.2006 18:26:23
|
|
|
| TanElofJ kirjutas: |
Boot, HTT kordaja 3 peale  |
kui tal 9x300 on stabiilne, siis vaevalt et HTT kordaja seda pidurdab. HTT kordaja on tal kindlasti madalamaks juba võetud...
edit.
ma arvan, et see mälu jagaja ei sobi talle lihtsalt. kui ma ei eksi, siis mul on sama kala. kui panna biosist 183 peale mälud, siis asi toimib. aga kui panen näiteks 166 siis ei toimi, sama oli ka imo 133, kuigi ma täpselt praegu ei mäleta.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TanelJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2004
|
06.01.2006 21:58:28
|
|
|
| TanelJ kirjutas: |
| Keegi EP-9NDA3J mobole ei oska moded bioset pakkuda, mis laseks mälule kõvemat volti anda kui 2,8 ja mis parandaks 1T probleemi? |
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|