Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Athlon 64 Socket 939 overclocking märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 92, 93, 94 ... 133, 134, 135  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 03.01.2006 12:46:43 vasta tsitaadiga

kah olemas 9NPA+ U aga mem-voldist jääb puudu, seega oleks oodatud vmem-mod pildid icon_biggrin.gif
praeguste tulemuste kohaslet annab mem 3,1v peal 230Mhz välja aga edasi on hapukapsas icon_neutral.gif
2900Mhz saaks memi vaat et ~240Mhz peal liikuma icon_razz.gif
kõik õpetused teretulnud.........

_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 03.01.2006 15:02:02 vasta tsitaadiga

M!nA, mnjaa üle 3,3 ei saagi selle platega, kui väljaarvata see et teed toitekale modi ja keerad 3,3v juurde icon_neutral.gif
Kuna asi võtab 3,3 railist süüa icon_razz1.gif

http://www.lejabeach.com/Epox/9npapultra/9npapubios.html
Vaata siia kah. Uuem bios lubab vb üle 3,1v

edit:


It works thumbs_up.gif
100k pote ja kolb sooja icon_rolleyes.gif
Selle juhtme mis sinna kruvi juurde läheb võid ükskõik kuhu groundi tinada.
Ise paneks mobo küljest tulevasse fänni groundi (musta juhtmesse)
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2006 16:50:53 vasta tsitaadiga

ma vanal plaadil tegin selle modi ja töötas ilusasti thumbs_up.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 03.01.2006 17:02:33 vasta tsitaadiga

Revage, sa ei teinud ise ju icon_razz1.gif
Juu siis ikka töötab kui revagel ka nii oli.

Aga btw M!nA lasi uuema biossi peale millega sai üle 3,2 anda. (3,24 vms)
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2006 18:20:01 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
Revage, sa ei teinud ise ju icon_razz1.gif
Juu siis ikka töötab kui revagel ka nii oli.

Aga btw M!nA lasi uuema biossi peale millega sai üle 3,2 anda. (3,24 vms)

ma ise lisasin mesurement augu ja vaheapeal tuli ground juhe lahti

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rait
Kreisi kasutaja
rait

liitunud: 28.01.2004




sõnum 03.01.2006 18:37:33 vasta tsitaadiga

Mis bios lanparty sli-d le peale lasta?
Winflashiga ikka võib teha update. mul pole floppy rommi.

_________________
raidi suu ei valeta!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2006 19:32:31 vasta tsitaadiga

rait kirjutas:
Mis bios lanparty sli-d le peale lasta?
Winflashiga ikka võib teha update. mul pole floppy rommi.


ikka võib teha. ainult klokid võiks maha võtta ja flashimiseks mittevajalikud proged võiks kinni panna. parem karta kui kahetseda
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2006 20:01:14 vasta tsitaadiga

rait, lase bigtoe 704-2bta bios , mille saad www.dfi-street.com
btw. m!na kõige uuem bios sellele plaadile lubab 3.2v anda mäludele

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 03.01.2006 20:11:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aga btw M!nA lasi uuema biossi peale millega sai üle 3,2 anda. (3,24 vms)


Ütlesin juba ju icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2006 21:11:59 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
tsitaat:

Aga btw M!nA lasi uuema biossi peale millega sai üle 3,2 anda. (3,24 vms)


Ütlesin juba ju icon_biggrin.gif

sry , ei pand tähele

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 03.01.2006 21:14:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Mis bios lanparty sli-d le peale lasta?
Winflashiga ikka võib teha update. mul pole floppy rommi.

T'modi Flash CD on kõige mugavam BIOS'i updatimiseks. Sulle sobiva ISO faili saad siit: http://files.filefront.com/Tmods+CD6rar/;4421342;;/fileinfo.html
Õpetus ISO kirjutamisest siin: http://www.dfi-street.com/forum/showthread.php?t=21751&highlight=t%27mod

Oluline on, et sa EI kirjutaks "bootable CD" icon_wink.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 03.01.2006 21:39:13 vasta tsitaadiga

winflash on ju väga ok
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2006 21:45:23 vasta tsitaadiga

razor kirjutas:
winflash on ju väga ok


ise olen ka kõik BIOS´id Winflashiga peale lasknud ja kõik korras
floppiga ei viiciga jamada ja pealegi seda mul enam sys´is ei eksisteerigi icon_confused.gif

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 03.01.2006 21:56:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:
winflash on ju väga ok

Suurema tõenäosusega läheb Winis flashides midagi p**se icon_lol.gif...muud ei midagi icon_neutral.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TanelJ
Kreisi kasutaja
TanelJ

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2006 21:59:17 vasta tsitaadiga

Keegi EP-9NDA3J mobole ei oska moded bioset pakkuda, mis laseks mälule kõvemat volti anda kui 2,8 ja mis parandaks 1T probleemi?
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.01.2006 22:17:08 vasta tsitaadiga

MitchriX kirjutas:
Suurema tõenäosusega läheb Winis flashides midagi p**se icon_lol.gif...muud ei midagi icon_neutral.gif
phm on see tõenäosus sama suur ka flopiga lastes, et flopy ütleb üles või mida iganes.
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2006 22:37:29 vasta tsitaadiga

mul jooksis winflash uue biosi updatemisel kotti kuid õnneks ei juhtunud midagi 8) clear cmos ja uus bios oli peal ning töötas
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2006 00:07:08 vasta tsitaadiga

link :: FX60 @ 3.39ghz Vapo LS-iga

suht vähe imho, aga eks see vapo ei suuda rohkemat icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 04.01.2006 00:10:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:
phm on see tõenäosus sama suur ka flopiga lastes

Ma ei reklaamigi siin floppyflashi or smth icon_lol.gif
DFI fanaatikutele tehtud spets CD, kus kõik erinevad NF4 Lanparty BIOS-d + mõned kasulikud utiliidid peal thumbs_up.gif
Easy as that 8)
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 04.01.2006 00:38:37 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
suht vähe imho, aga eks see vapo ei suuda rohkemat icon_lol.gif

kuda võtta..tglt segane screen natsa- cpuz näitab 1,35V, mis on ikkagi väga hea @2x3,4GHz, aga see msi junn näitab hoopis 1,66V.
Samas on näha, et selle msi progega on pandub +250mV Vcore juurde, mis teebki enam-vähem 1,65V (1,400+ 0,250).
Kuid cpuz loeb vcore andmeid mobo biossist ja see omakorda mõõdab oma anduriga läbi I/O chipi, kusjuures teeb seda reaalajas, 1sec tagant umbes.
Seega on arusaamatu, miks need näidud on erinevad.
Sama kahtlane näit on prose temp- vapo ja -111*C icon_biggrin.gif
Ja mis mälu see 242MHz teeb@2,9V icon_confused.gif tccd? kuidagi liiga palju@CL2-2-2
ahh, ootame veel nädala, siis asi selge.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2006 01:01:44 vasta tsitaadiga

CPU-Z näitab aiateibaid kuna ple FX60 tuge veel sees. Sellest ka volt vale.
Tempi võib iga proge segast näidata icon_razz1.gif
Muidu suht ok tulemus vapoga... dualcore siiski eks ta kunagi hakkab ownima... selle aasta keskel maybe esimest korda.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 04.01.2006 01:27:35 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
CPU-Z näitab aiateibaid kuna ple FX60 tuge veel sees. Sellest ka volt vale.

Ega ta vcore näitus siis protsessorist ei loe, või kuidas?
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2006 01:41:24 vasta tsitaadiga

Jaan kirjutas:
Winterwind kirjutas:
suht vähe imho, aga eks see vapo ei suuda rohkemat icon_lol.gif

kuda võtta..tglt segane screen natsa- cpuz näitab 1,35V, mis on ikkagi väga hea @2x3,4GHz, aga see msi junn näitab hoopis 1,66V.
Samas on näha, et selle msi progega on pandub +250mV Vcore juurde, mis teebki enam-vähem 1,65V (1,400+ 0,250).
Kuid cpuz loeb vcore andmeid mobo biossist ja see omakorda mõõdab oma anduriga läbi I/O chipi, kusjuures teeb seda reaalajas, 1sec tagant umbes.
Seega on arusaamatu, miks need näidud on erinevad.
Sama kahtlane näit on prose temp- vapo ja -111*C icon_biggrin.gif
Ja mis mälu see 242MHz teeb@2,9V icon_confused.gif tccd? kuidagi liiga palju@CL2-2-2
ahh, ootame veel nädala, siis asi selge.
KINC ütles et 3dmark05es on 3,4 GHz dual core sama kiire GT2 es kui 3,9 GHz fx
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2006 12:08:41 vasta tsitaadiga

xs-is oli mingi teema kah kus ühel vennal oli laual 2 fx60 icon_eek.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2006 01:47:35 vasta tsitaadiga

jälle üks lahtine pärl: http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=84840
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 05.01.2006 01:50:59 vasta tsitaadiga

Mis seal nii erilist on kui kordajad lahti, täiesti külmaks jätab kui tüüp saab kordajad mingil imemoel lahti aga prose tegelikult üle 2,7ghz-i ei jookse. icon_confused.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2006 01:52:11 vasta tsitaadiga

Evil1923 kirjutas:
Mis seal nii erilist on kui kordajad lahti, täiesti külmaks jätab kui tüüp saab kordajad mingil imemoel lahti aga prose tegelikult üle 2,7ghz-i ei jookse. icon_confused.gif


seda küll. samas omajagu väärtust see ikka lisab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rait
Kreisi kasutaja
rait

liitunud: 28.01.2004




sõnum 05.01.2006 18:09:05 vasta tsitaadiga

nüüd olen täiesti valmis klokkima. aga ei oska eriti midagi. täiesti iseseisvalt sain 2.21Ghz -> 2.25GHz kätte 8) 8) icon_rolleyes.gif

kuidas ma kordajaid näed. ma ei tea kas mul kinni lahti või mis iganes.

_________________
raidi suu ei valeta!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 05.01.2006 18:11:22 vasta tsitaadiga

põhjalik step-by-step guide OC'miseks dfi nf4 plaadil
sama asi pdf
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rait
Kreisi kasutaja
rait

liitunud: 28.01.2004




sõnum 05.01.2006 18:19:33 vasta tsitaadiga

kordajaid saan valida ainult 4 ja 11 vahel clockgenniga.
_________________
raidi suu ei valeta!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2006 18:22:57 vasta tsitaadiga

kordajaid muuda ikka biosis!
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rait
Kreisi kasutaja
rait

liitunud: 28.01.2004




sõnum 05.01.2006 18:25:47 vasta tsitaadiga

kas ma seda fsb-d lihtsalt ei või lakke lüüa. hetkel on 205. aga kui ma tõstaks mingi 250 peale?
_________________
raidi suu ei valeta!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2006 18:28:25 vasta tsitaadiga

võid küll, aga siis pead kindel olema et su mälud suudavad sama või mälu/cpu divideri kasutama..ja emaplaadi ht kordaja pane 3x
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prophet
HV kasutaja
prophet

liitunud: 12.09.2004




sõnum 05.01.2006 18:30:08 vasta tsitaadiga

sain äsja DFI lanparty ut nf4 ultra-d mobo.. rääkige mulle kas on mingit biost vms millel pole seda vCore protsentide valimist (VID special vms pask) ja saab otse kohe anda volte nt 1.6v jne.. ei viitsi igakord arvutada neid icon_rolleyes.gif
_________________
Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 05.01.2006 18:33:43 vasta tsitaadiga

sa võid neid volte anda ka ilma arvutamata(0,025 sammuga vist oli), see protsendid on nendele kes tahavd väga täpset volti paika panna
ise klokkisin küll windoosas, prime taustal töötamas ja ise samal ajal clockeni ja a64 tweaker'ga klokkisin(kõik vcored, fsb, mem/fsb divider jne.. sai nenega ära tehtud, aint HTT 3x panin bios ja LDT, nforce ja mem voldi panin biosis paika
link, lehe allosas no vajaminevad tööristad olemas, guugeldades leiab ka vast uusimaid versioone


viimati muutis iguaan 05.01.2006 18:37:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rait
Kreisi kasutaja
rait

liitunud: 28.01.2004




sõnum 05.01.2006 18:36:26 vasta tsitaadiga

icon_idea.gif tõstan fsb-d vaikselt 5 kaupa. kui pane paneb siis järelikult sai palju. nii võib eks? icon_biggrin.gif
_________________
raidi suu ei valeta!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prophet
HV kasutaja
prophet

liitunud: 12.09.2004




sõnum 05.01.2006 18:36:31 vasta tsitaadiga

..::iguana::.. kirjutas:
sa võid neid volte anda ka ilma arvutamata(0,025 sammuga vist oli), see protsendid on nendele kes tahavd väga täpset volti paika panna


jah aga siis üle 1.55voldi anda ei saa ju icon_rolleyes.gif

_________________
Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2006 18:38:17 vasta tsitaadiga

prophet, sa ei peagi ju arvutama..kohe all peaks näitama uut väärtust..MSI'l vähemalt nii
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prophet
HV kasutaja
prophet

liitunud: 12.09.2004




sõnum 05.01.2006 18:39:32 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
prophet, sa ei peagi ju arvutama..kohe all peaks näitama uut väärtust..MSI'l vähemalt nii


aga ei näita, see mind närvi ajabki... koguaeg kalkulaator kõrval icon_razz.gif

_________________
Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 05.01.2006 18:42:54 vasta tsitaadiga

jah aga siis üle 1.55voldi anda ei saa ju icon_rolleyes.gif[/quote]
ega eriti üle selle pole mõtet anda ka kui sa tahad arvutit jooksutada 24/7 sellel klokil
suurema vcore saamiseks kasutasin ise seda VID special(%), et näiteks panin biosis vcore ~1,3 ja siis panin mingi % ka sinna otsa(ei mäleta täpselt) aga kokku tuli vcore ~1,45V ja siis sai ilusti ka windoosas üle 1,55v antud icon_wink.gif

EDIT: kuskilt netist leidsin tabeli nende % kohta
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mehikene
HV kasutaja
Mehikene

liitunud: 18.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2006 18:47:57 vasta tsitaadiga

nu ei pea arvutama pane näiteks see % seal 110% ning näiteks kui cpu vid on pandud 1.50 siis on prose voldiks 1.65 nüüd ise vaatad palju anda tahad prosele hakakd cpu vid's neid volt maha võtma kui paned cpu vid'i 1.4 peale siis kokku koos 110% on 1.55 minu arust oli nii kontrollin yle kohe vaatan palju mul on


EDIT: Oli jah nii, kui vid special on 110% siis liida alati 0.15 juurde nii lihtsam icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prophet
HV kasutaja
prophet

liitunud: 12.09.2004




sõnum 05.01.2006 18:48:24 vasta tsitaadiga

Mehikene kirjutas:
nu ei pea arvutama pane näiteks see % seal 110% ning näiteks kui cpu vid on pandud 1.50 siis on prose voldiks 1.65 nüüd ise vaatad palju anda tahad prosele hakakd cpu vid's neid volt maha võtma kui paned cpu vid'i 1.4 peale siis kokku koos 110% on 1.55 minu arust oli nii kontrollin yle kohe vaatan palju mul on


kui cpu vid on 1.5 siis prose volt on 1.65, aga kui 1.4, siis on 1.54 :S

_________________
Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mehikene
HV kasutaja
Mehikene

liitunud: 18.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2006 18:50:37 vasta tsitaadiga

segane jutt tuli jah sipa icon_wink.gif , aga mul oli mõeldud kui vid special on 110% see lisaks veel
cpu vid 1.5 + cpu vid special 110% = 1.65
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rait
Kreisi kasutaja
rait

liitunud: 28.01.2004




sõnum 05.01.2006 18:56:39 vasta tsitaadiga

lasin mingil nvperformancil teha tuningut ja mässas midagi:
cpu 2354
HTT 214
Mem 214

_________________
raidi suu ei valeta!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 05.01.2006 19:09:53 vasta tsitaadiga

prophet kirjutas:
sain äsja DFI lanparty ut nf4 ultra-d mobo.. rääkige mulle kas on mingit biost vms millel pole seda vCore protsentide valimist (VID special vms pask) ja saab otse kohe anda volte nt 1.6v jne.. ei viitsi igakord arvutada neid icon_rolleyes.gif

Kusjuures ei ole see % nii "pask" midagi. Ise kasutan võimaluse korral ainult seda %-asja, sest siis jääb cool'n'quiet tööle, st saab winis volte muuta vastavalt vajadusele. Kui valid bios-is vid väärtuse ära, siis pärast seda enam käigu pealt muuta ei saa ju thumbs_down.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Boot
HV kasutaja


liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2006 16:40:02 vasta tsitaadiga

nii, athlon 64 3000+, Epox 9npa+ ultra, mteci 2x512 pc3200

probleem järgmine: 9x300=2.7ghz, mälu pandud @100, ehk siis reaalne kiirus 150mhz (või siis 300, kuidas kellelegi meeldib...), kenasti bios-stable (polnud parasjagu windowsi, kuhu bootida).
aga kui panna bios-ist mälu 133 peale, siis hakkab juba kuskil 260-270mhz htt juures pidurdama, teeb POSTi ära, kuid biosi sisse ei saa, või buudib üldse default settingutel. Kuigi mälukiirus peaks ju oluliselt alla 200mhz jääma (270*133/200=180).
default settingutel (9x200, mälu 1:1 ehk 200mhz) käib kenasti.
Mälusettingud olid esialgu auto peal (CASid-värgid).
Milles võiks uba olla, et talle see 133 variant ei istu?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2006 16:55:46 vasta tsitaadiga

Boot kirjutas:
nii, athlon 64 3000+, Epox 9npa+ ultra, mteci 2x512 pc3200

probleem järgmine: 9x300=2.7ghz, mälu pandud @100, ehk siis reaalne kiirus 150mhz (või siis 300, kuidas kellelegi meeldib...), kenasti bios-stable (polnud parasjagu windowsi, kuhu bootida).
aga kui panna bios-ist mälu 133 peale, siis hakkab juba kuskil 260-270mhz htt juures pidurdama, teeb POSTi ära, kuid biosi sisse ei saa, või buudib üldse default settingutel. Kuigi mälukiirus peaks ju oluliselt alla 200mhz jääma (270*133/200=180).
default settingutel (9x200, mälu 1:1 ehk 200mhz) käib kenasti.
Mälusettingud olid esialgu auto peal (CASid-värgid).
Milles võiks uba olla, et talle see 133 variant ei istu?


kuidas ta mälu taimingud paneb? kui on "auto" peal siis määra ise (pane nt 2,5-4-4-8)
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 06.01.2006 17:23:07 vasta tsitaadiga

Boot, HTT kordaja 3 peale icon_rolleyes.gif

Edit: osa teksti jäi mul tõesti kahe silma vahele icon_redface.gif


viimati muutis Elof 06.01.2006 18:32:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2006 18:26:23 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
Boot, HTT kordaja 3 peale icon_rolleyes.gif

kui tal 9x300 on stabiilne, siis vaevalt et HTT kordaja seda pidurdab. HTT kordaja on tal kindlasti madalamaks juba võetud...
edit.
ma arvan, et see mälu jagaja ei sobi talle lihtsalt. kui ma ei eksi, siis mul on sama kala. kui panna biosist 183 peale mälud, siis asi toimib. aga kui panen näiteks 166 siis ei toimi, sama oli ka imo 133, kuigi ma täpselt praegu ei mäleta.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TanelJ
Kreisi kasutaja
TanelJ

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2006 21:58:28 vasta tsitaadiga

TanelJ kirjutas:
Keegi EP-9NDA3J mobole ei oska moded bioset pakkuda, mis laseks mälule kõvemat volti anda kui 2,8 ja mis parandaks 1T probleemi?


icon_redface.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Athlon 64 Socket 939 overclocking mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 92, 93, 94 ... 133, 134, 135  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.