Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Source märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 132, 133, 134  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
zaG
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2005 11:28:23 vasta tsitaadiga

Vops kirjutas:

Viimati vaatasin siis koffer veel roppude sõnade nimekirjas ei olnud, on sel mingit erilist mõtet et see tärnidega asendatakse või lihtsalt reklaami pärast?

Ju siis neil on pumbaga mingi kana kitkuda, võibolla minuga ka, kes teab icon_lol.gif aga noh, las see olla, see ei ole antud topicu teema.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vops
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2005 11:30:55 vasta tsitaadiga

madedog kirjutas:
Kahjuks tundub, et serveri omanikel on väikesed kompleksid ning Unholy ja Pumpclub oleks nagu sõjajalal. IMHO on Koffris ära keelatud ka nt EO serveri aadress... icon_rolleyes.gif Saage üle, mehed!

Hmm, my bad, FF tähistab üldiselt fraasi "Friendly fire", nagu suur mõte ära blokeerida, eks?


Ff kasutan Friendly fire puhul vähemalt mina küll jah, välismaa serverites ka paljud teised
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lonnie B
Bännitud

liitunud: 26.12.2005




sõnum 26.12.2005 15:06:04 vasta tsitaadiga

Nii panen siis ise paar asja paika,

Küsimus, millas DM serveris DM saab:

1)Vastuse saate siit:
http://www.sourcemod.net/forums/viewtopic.php?t=3069

Kogu DM süsteem on "katki" tänu valve updatele, siin ei saa pumpclub midagi teha


Miks Cleanis koguaeg de_dust2 on?
2)kuna see on de_dust2 server ja pumpclub toob peale uut aastat Clean#2 serveri kus on kõik teised mapid peale dust2-e
kuid see võtab natukese aega, sest see ei ole odav lõbu, kuid see ei jää tulemata icon_smile.gif


Clean on "sitt" server ja EO on hea... vms sellised postid by unholy?

3) Väikene võrdlus nüüd eo ja kofferi serveri vahel

tsitaat:

hiiemae kirjutas:
saan kohvrisse minna ja mõned mindid pelada kui mäng jääb kinni ja mingi connection värgi pärast olen disconnected
praegu 3x järjest

Unholy kirjutas:
S!tt server siis mängi Public | Eestiomab.com

Ega ikka server ei viska inimesel mängust välja, kui sa natukese mõtled : )

1) Koffer @ 100mb/s elion link, Eo @ 10mb/s data telecom


kofferi statistika:

serveri keskmine, 19 mängijat


Eo serveri statistika:

Serveri keskmine, 4 mängijat

üldiselt tavaline kadedus jutt, Clean jookseb ikka suht kõva karbi sees,
KirkU ära midagi solvanguna võta, ma ei väida, et GL on jura nagu mõned siin.


Ja ma ei saa üldse aru miks kõik vinguvad pidevalt, pump paneb oma pappi rämedalt magama, et teie mängiksite, adminne on ka ainult kaks, zag ja pump
pump ise enam juba ammu ei mängi seda mängu, vastupidiselty EO serverile kus adminne on ~10 ja unholy teenib nende "maksu" pealt endale taskuraha
ja Unholy, jutt, et sinu serveris pole d2 peaegu üldse on loll jutt : )
kõiks statistikas kirjas, 70% mapidest on teil d2.



Ja vaata kui te näete kuskil probleemi siis www.koffer.ee on eraldi Counter-Strike alafoorum, kuhu postitades saate kindlasti abi/vastuse oma probleemile,
siin võivad need paraku kaduma minna


ja unholy ja pumpclubi vahel ei ole mingit "tüli", lihtsalt unholy tahab ka jõuda oma serveriga kuhugile ja siis aegajalt laseb laimu kofferi kohta : )


Aga üldiselt loodan, et need vastused olid abiks, ja olge siis mõnusad edasi, mõnusat aastavahetust teile kõigile : )
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 26.12.2005 19:36:10 vasta tsitaadiga

Lonnie B kirjutas:
Nii panen siis ise paar asja paika,

Küsimus, millas DM serveris DM saab:

1)Vastuse saate siit:
http://www.sourcemod.net/forums/viewtopic.php?t=3069

Kogu DM süsteem on "katki" tänu valve updatele, siin ei saa pumpclub midagi teha


Miks Cleanis koguaeg de_dust2 on?
2)kuna see on de_dust2 server ja pumpclub toob peale uut aastat Clean#2 serveri kus on kõik teised mapid peale dust2-e
kuid see võtab natukese aega, sest see ei ole odav lõbu, kuid see ei jää tulemata icon_smile.gif


Clean on "sitt" server ja EO on hea... vms sellised postid by unholy?

3) Väikene võrdlus nüüd eo ja kofferi serveri vahel

tsitaat:

hiiemae kirjutas:
saan kohvrisse minna ja mõned mindid pelada kui mäng jääb kinni ja mingi connection värgi pärast olen disconnected
praegu 3x järjest

Unholy kirjutas:
S!tt server siis mängi Public | Eestiomab.com

Ega ikka server ei viska inimesel mängust välja, kui sa natukese mõtled : )

1) Koffer @ 100mb/s elion link, Eo @ 10mb/s data telecom


kofferi statistika:

serveri keskmine, 19 mängijat


Eo serveri statistika:

Serveri keskmine, 4 mängijat

üldiselt tavaline kadedus jutt, Clean jookseb ikka suht kõva karbi sees,
KirkU ära midagi solvanguna võta, ma ei väida, et GL on jura nagu mõned siin.


Ja ma ei saa üldse aru miks kõik vinguvad pidevalt, pump paneb oma pappi rämedalt magama, et teie mängiksite, adminne on ka ainult kaks, zag ja pump
pump ise enam juba ammu ei mängi seda mängu, vastupidiselty EO serverile kus adminne on ~10 ja unholy teenib nende "maksu" pealt endale taskuraha
ja Unholy, jutt, et sinu serveris pole d2 peaegu üldse on loll jutt : )
kõiks statistikas kirjas, 70% mapidest on teil d2.



Ja vaata kui te näete kuskil probleemi siis www.koffer.ee on eraldi Counter-Strike alafoorum, kuhu postitades saate kindlasti abi/vastuse oma probleemile,
siin võivad need paraku kaduma minna


ja unholy ja pumpclubi vahel ei ole mingit "tüli", lihtsalt unholy tahab ka jõuda oma serveriga kuhugile ja siis aegajalt laseb laimu kofferi kohta : )


Aga üldiselt loodan, et need vastused olid abiks, ja olge siis mõnusad edasi, mõnusat aastavahetust teile kõigile : )


Tüli? Pumpclub tahtis mu serveri minu seljataga üless osta ja pole tüli? See 10 või 100 mb ei oma mitte mingit vahet kui sa natuke jagaksid asja, sest pakette nagunii kiiremini vahetada ei anna ja Eos on tavaliselt mängijatel väiksem latency isegi kuskil 10 võrra kui kofferis. Taskuraha? My ass.. Mul pole mitte sentigi endale hetkel jäänud, sest Server pole ainus asi mille peale raha kulub, vb isegi hiljem jääb aga njh. Kelle asi see on? Tõesti on koffris rohkem mängijaid aga mis hinna eest? D2 24/7 ja 80% mängijatest on välismaalased, meil käivad asjad "Natukene" teist pidi. Pumpclub on kah "Lahe" säga. Ega jah mõnus on endast paremaid mängijaid selle pärast välja kickida, et "ohh mul täna sitt päev ja ma tahan ise kõiki pooleks omada". Slater, mina ja paljud muud sadu kordi lennanud. Muidugi on Pumbal veel sinusugused tallalakkujad kes tema mainet siin "Puhastamas" Käivad. Gloom, Zag jne. Või oled sina Pump 1 post mitte mingeid profiili andmeid. Eks näha juba selle järgi kumb server parem on, et kus Eestlased mängivad. Pumbal täiesti pohh kas serveris hiinlased või Eestlased selletõttu seal nii "piinarikas" mängida ongi.

+ teie keskmine tuleb sellest, et öösel serveris 14 boti istub...


viimati muutis Unholy 26.12.2005 19:48:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2005 19:39:21 vasta tsitaadiga

selles moraal: eesti serverid on enamjaolt jurad. Pidev ropendamine sõimamine ja kickimine adminnide poolt käib.

Sellepärast tulebki välismaa servudes mängida. Eriti nendes kus adminnid ei ole pubeka eas lapsed kes elavad end võrgu mängudes välja icon_lol.gif

(aga see jällegi ainult minu arvamus) icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 26.12.2005 19:45:35 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
selles moraal: eesti serverid on enamjaolt jurad. Pidev ropendamine sõimamine ja kickimine adminnide poolt käib.

Sellepärast tulebki välismaa servudes mängida. Eriti nendes kus adminnid ei ole pubeka eas lapsed kes elavad end võrgu mängudes välja icon_lol.gif

(aga see jällegi ainult minu arvamus) icon_rolleyes.gif


õhm? meie serveris ma ei tea, et ükski eestlane kicki oleks saanud, Meie adminnid ei ropenda ja ei ela ennast mitte kuidagi välja : /
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2005 19:51:38 vasta tsitaadiga

Unholy kirjutas:
angel kirjutas:
selles moraal: eesti serverid on enamjaolt jurad. Pidev ropendamine sõimamine ja kickimine adminnide poolt käib.

Sellepärast tulebki välismaa servudes mängida. Eriti nendes kus adminnid ei ole pubeka eas lapsed kes elavad end võrgu mängudes välja icon_lol.gif

(aga see jällegi ainult minu arvamus) icon_rolleyes.gif


õhm? meie serveris ma ei tea, et ükski eestlane kicki oleks saanud, Meie adminnid ei ropenda ja ei ela ennast mitte kuidagi välja : /


näha jah. Mõni vent teeb pidevalt seal servus nalja. Müstilised teleportimised icon_lol.gif
Ning samuti ka müstilised kinni jäämised keset siledat välja icon_biggrin.gif

Võimalik et tänapäeval suguelunditega kirumine ja sidesõnana kasutamine ei ole ropendamine aga võimalik ka, et ma olen lihtsalt ajast maha jäänud.

vaatan et siin mingi serverite võistlus: kummal parem ja suurem (pada sõimab katelt ühed mustad mõlemad)
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lonnie B
Bännitud

liitunud: 26.12.2005




sõnum 26.12.2005 20:27:49 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Unholy kirjutas:
angel kirjutas:
selles moraal: eesti serverid on enamjaolt jurad. Pidev ropendamine sõimamine ja kickimine adminnide poolt käib.

Sellepärast tulebki välismaa servudes mängida. Eriti nendes kus adminnid ei ole pubeka eas lapsed kes elavad end võrgu mängudes välja icon_lol.gif

(aga see jällegi ainult minu arvamus) icon_rolleyes.gif


õhm? meie serveris ma ei tea, et ükski eestlane kicki oleks saanud, Meie adminnid ei ropenda ja ei ela ennast mitte kuidagi välja : /


näha jah. Mõni vent teeb pidevalt seal servus nalja. Müstilised teleportimised icon_lol.gif
Ning samuti ka müstilised kinni jäämised keset siledat välja icon_biggrin.gif

Võimalik et tänapäeval suguelunditega kirumine ja sidesõnana kasutamine ei ole ropendamine aga võimalik ka, et ma olen lihtsalt ajast maha jäänud.

vaatan et siin mingi serverite võistlus: kummal parem ja suurem (pada sõimab katelt ühed mustad mõlemad)



Hehe, õige

Ja no Unholy sina arvad vist, et sa oled internetis kõikseevõimas ja võid rääkida kuda tahad?
okei : )

ja muide GM statistika ei arvesta bote rumalukene : )
ole siis "lahe" edasi, ja sõima veel mind- see ongi see milleks sa võimeline oled, muult kohalt oled sa tühi-paljas 14 aastale loru, kes tillitab teisi inimesi
EO foorumis oled sa adminni rahasid (~1600 eeku) ka päris mõnusalt vasakule pannud, aga no jah, suht mõttetu siin foorumis sinuga midagi arutada, sa oled ennast oma "stiilse foorumi" ja "laheda" lapsiku serveriga liialt õhku täis pumbanud tatikas.

ja siin ei ole keegi tallalakkuja, vaid valdavalt pumpclubi sõbrad ja inimesed kes eelistavad normaalset suhtumist, sinul pole ühtegi sõpra nagu näha, keegi ei kaitse sinu huve sest sa oled ... tühi

Üldiselt sinusugusele tatile annaks peksa küll kui nagu kaua noriksid, mis-sest, et sa alles väike laps oled Eschbaum...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2005 20:28:02 vasta tsitaadiga

Keegi ei oska öelda mis kamm on hetkel ? Üritan serveri minna ,vähe mõtleb ja siis Connection failed after 4 retries. Seda siis iga servu puhul atm. icon_rolleyes.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2005 20:39:32 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
Keegi ei oska öelda mis kamm on hetkel ? Üritan serveri minna ,vähe mõtleb ja siis Connection failed after 4 retries. Seda siis iga servu puhul atm. icon_rolleyes.gif

Kusjuures mul sama viga ja osadesse natukese nadima pingiga omadesse ei saagi, vahest samamoodi alla 40 pingi servudegagi icon_confused.gif kui veab, siis saab ja kui ei vea, siis ei saa icon_lol.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaG
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2005 21:39:26 vasta tsitaadiga

Unholy kirjutas:

...Muidugi on Pumbal veel sinusugused tallalakkujad kes tema mainet siin "Puhastamas" Käivad. Gloom, Zag jne. Või oled sina Pump 1 post mitte mingeid profiili andmeid...

+ teie keskmine tuleb sellest, et öösel serveris 14 boti istub...

Nonii, see on esimene kord, kui sa mul närvi mustaks ajad, mis kuradi tallalakkuja ma pumbal olen? Kas see teeb minust tallalakkuja, kui mina sinu "vaenlasega" hästi läbi saan? Pigem olen ma tal lihtsalt hea sõber, kes jagab oma head nõu, mida serveriga ette võtta, kui midagi valesti. Kui sa tõesti arvad, et see on tallalakkumine siis anna andeks ja mine arene kusagil. Pealegi ei käi ma kellegi mainet siin puhastamas, vaid räägin sellest mida mina näen ja tean. Sama hästi võin ma öelda, et kõik sinu serveri adminnid on sinu tallalakkujad, kuigi ma seda ei arva. Ma tõesti aru ei saa millega ma sulle ette jäin aga soovitan sul enne mõelda ja siis alles ütelda! Praega sa igatahes tegid ennast minu silmis maha, nii, et gg ja arene veidi.

ja tõesti, statistika ei arvesta botte!
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2005 22:11:33 vasta tsitaadiga

Point on selles, et kofferi clean server lagib ja kõvasti... kohati tuleb servust alla 20 uuenduse sekundis (roundi alguses) ja muidu tuleb 33-50 update sekundis... milleks seega ticrate 66 kui masin ei vea välja seda? Seda siis 32 playeriga olukorras. Kõik vastased liikuvad seega hakkides. EO saab 66 update sekundis hakkama ka 20 playeriga, rohkem lihtsalt pole seal serveris rahvast näinud. Kvaliteet või kvantiteet? Seda siis serverite tehnilise poole pealt - 100mbit vs 10mbit ... icon_lol.gif mingit vahet pole kui see 10mbit on tixini ka tõesti 10mbit nagu ta ka on.
Adminnide osas võib EOs muidugi probleeme olla, ei saa seda ümber lükata kui nii väidetakse.

Mida see tähendab kui liiga vähe uuendusi serverist tuleb? Aga loomulikult lisa lagi. Kui meil on 1 sekund 1000 millisekundit ja me oletame, et server saadab meile ühes sekundis 20 uuendust siis tuleb välja, et 1000/20=50 ehk siis server tekitab LISAKS ühenduse pingile 50ms viite. Keskmine ADSL kasutaja ping on 40ms kuna error control on maha võtmata. Seega võtab kogu paketi edasi-tagasi liikumine 90ms mis on juba natuke liig... See oleks nagu sisuliselt olukord, et sekundi jooksul uuendatakse ekraanil teiste playerite asukohta 9 korda mis oleks nagu... 11,1fps icon_lol.gif Ja see juba sujuv ei ole.
1000/66=15 normaalne - 15ms serveri poolset lagi mõjutab gameplayd ikka väga vähe. Mul on enda ühenduse ping 10-15ms seega kokku 30ms ehk siis seega kuskil 33 fps mis on talutav juba, arvestades, et Source kasutab kavalaid nippe, et muuta ekraanil liikumine sujuvamaks. interpolation siis. Sellest olen siin teemas vist enne rääkinud.

net_graph 3 ja IN rida, viimane number - JÄLGIGE SEDA!


viimati muutis KrikU 26.12.2005 22:20:19, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lonnie B
Bännitud

liitunud: 26.12.2005




sõnum 26.12.2005 22:18:31 vasta tsitaadiga

KrikU kirjutas:
Point on selles, et kofferi clean server lagib ja kõvasti... kohati tuleb servust alla 20 uuenduse sekundis (roundi alguses) ja muidu tuleb 33-50 update sekundis... milleks seega ticrate 66 kui masin ei vea välja seda? Seda siis 32 playeriga olukorras. Kõik vastased liikuvad seega hakkides. EO saab 66 update sekundis hakkama ka 20 playeriga, rohkem lihtsalt pole seal serveris rahvast näinud. Kvaliteet või kvantiteet? Seda siis serverite tehnilise poole pealt - 100mbit vs 10mbit ... icon_lol.gif mingit vahet pole kui see 10mbit on tixini ka tõesti 10mbit nagu ta ka on.
Adminnide osas võib EOs muidugi probleeme olla, ei saa seda ümber lükata kui nii väidetakse.


No jah, ma lolli peaega tõin selle võrdluse sorry, sest nüüd tuleb järgmine "vastas-seis" xServu VS Gameland
aga ok, vabandust ja ok õigus.

Är amidagi isiklikult võta : )
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2005 22:20:39 vasta tsitaadiga

Ei võta midagi isiklikult, katsuge see probleem fixida 8)
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lonnie B
Bännitud

liitunud: 26.12.2005




sõnum 26.12.2005 22:22:56 vasta tsitaadiga

KrikU kirjutas:
Ei võta midagi isiklikult, katsuge see probleem fixida 8)


Nimelt?
arvad, et asi riistvaras ja liiga palju servereid seal peal ?

Thanks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaG
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2005 22:35:36 vasta tsitaadiga

KrikU kirjutas:
Point on selles, et kofferi clean server lagib ja kõvasti... kohati tuleb servust alla 20 uuenduse sekundis (roundi alguses) ja muidu tuleb 33-50 update sekundis... milleks seega ticrate 66 kui masin ei vea välja seda? Seda siis 32 playeriga olukorras. Kõik vastased liikuvad seega hakkides. EO saab 66 update sekundis hakkama ka 20 playeriga, rohkem lihtsalt pole seal serveris rahvast näinud. Kvaliteet või kvantiteet? Seda siis serverite tehnilise poole pealt - 100mbit vs 10mbit ... icon_lol.gif mingit vahet pole kui see 10mbit on tixini ka tõesti 10mbit nagu ta ka on.

net_graph 3 ja IN rida, viimane number - JÄLGIGE SEDA!

Toon siis serveri riistvaralise confi teile:

CPU0/1: Dual AMD Opteron 244 1800Mhz /w 2MB cache 64bit
MB: Tyan K8S Pro, S2882, E-ATX, Dual Gigabit, Intel 100Mbit
MEM: Kingston 2048MB PC3200 DDR RAM (Dual Dual DDR)
HDD: 2x40GB Maxtor 7200rpm 2MB cache (Raid stripe)
1x160GB Seagate 7200rpm 8MB cache
UPS: Olemas
CASE: Chieftec 2U rackmount /w modifications
PSU: Chieftec 460w, SSI, ATX2.1 /w modifications
OS: Centos 3, SMP x86_64 ke

Mina vaataksin pigem seda choke ja loss lahtrit sealt üldiselt Eo serveris on mul choke 10 inimesega serveris 10 kohati ka 30.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
only
HV veteran

liitunud: 25.12.2004




sõnum 26.12.2005 22:44:54 vasta tsitaadiga

jätke see tylitsemine juba naq 3. klassi õpilased
olgu mis on ja kui on kana kitkuda siis väljaspool foorumit paluks, v6i teha teeema võitlustanrisse icon_smile.gif
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2005 23:28:09 vasta tsitaadiga

mis teema selle updatega on ? mul nagu n2itab et updated 41% laseb k2ima panna a kui kuskile m2ngima tahan minna siis ei loadi ära ja muidu ka vigane ?

http://www.zone.ee/amd4ever/cscrap/

siin 2 pilti asjast ! kui see 100% Peale j6uab siis mis asi see t6matud saab kogu nann v6i aint cs source ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2005 23:31:47 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
mis teema selle updatega on ? mul nagu n2itab et updated 41% laseb k2ima panna a kui kuskile m2ngima tahan minna siis ei loadi ära ja muidu ka vigane ?

http://www.zone.ee/amd4ever/cscrap/

siin 2 pilti asjast ! kui see 100% Peale j6uab siis mis asi see t6matud saab kogu nann v6i aint cs source ? icon_rolleyes.gif


mös asja. Mudugist sa pead selle 100% ära tirima. Mis sest et ta laseb asja käima panna. Kui mängida tahad siis peab olema 100%

Nii saabas kah ei saa olla icon_neutral.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tolm
HV kasutaja
tolm

liitunud: 01.01.2005




sõnum 26.12.2005 23:39:06 vasta tsitaadiga

seda EI PEA 100% ära tirima icon_wink.gif peab tirima nii palju kui hetkel mängitaval mapil vaja võib minna.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2005 23:40:56 vasta tsitaadiga

winterblows kirjutas:
seda EI PEA 100% ära tirima icon_wink.gif peab tirima nii palju kui hetkel mängitaval mapil vaja võib minna.


hm ja sa tead valemit kuda seda teha ja aru saada icon_razz.gif

Ise üks kord kogemata panin mängu tööle kui oli 99% valmis. Võtsin suva mapi ja jäingi ootama map i laadimist. Ehk siis kui 100% pole tiritud mängida ei saa või esineb väga veidraid vigu. Asja ju uuendatakse updati käigus seega pole ka ime et midagi veidrat võib juhtuda doh
Iseasi miks valve lubab mängul käima minna kui update pole veel korralikult tehtud icon_lol.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 26.12.2005 23:59:17 vasta tsitaadiga

Lonnie B kirjutas:
angel kirjutas:
Unholy kirjutas:
angel kirjutas:
selles moraal: eesti serverid on enamjaolt jurad. Pidev ropendamine sõimamine ja kickimine adminnide poolt käib.

Sellepärast tulebki välismaa servudes mängida. Eriti nendes kus adminnid ei ole pubeka eas lapsed kes elavad end võrgu mängudes välja icon_lol.gif

(aga see jällegi ainult minu arvamus) icon_rolleyes.gif


õhm? meie serveris ma ei tea, et ükski eestlane kicki oleks saanud, Meie adminnid ei ropenda ja ei ela ennast mitte kuidagi välja : /


näha jah. Mõni vent teeb pidevalt seal servus nalja. Müstilised teleportimised icon_lol.gif
Ning samuti ka müstilised kinni jäämised keset siledat välja icon_biggrin.gif

Võimalik et tänapäeval suguelunditega kirumine ja sidesõnana kasutamine ei ole ropendamine aga võimalik ka, et ma olen lihtsalt ajast maha jäänud.

vaatan et siin mingi serverite võistlus: kummal parem ja suurem (pada sõimab katelt ühed mustad mõlemad)



Hehe, õige

Ja no Unholy sina arvad vist, et sa oled internetis kõikseevõimas ja võid rääkida kuda tahad?
okei : )

ja muide GM statistika ei arvesta bote rumalukene : )
ole siis "lahe" edasi, ja sõima veel mind- see ongi see milleks sa võimeline oled, muult kohalt oled sa tühi-paljas 14 aastale loru, kes tillitab teisi inimesi
EO foorumis oled sa adminni rahasid (~1600 eeku) ka päris mõnusalt vasakule pannud, aga no jah, suht mõttetu siin foorumis sinuga midagi arutada, sa oled ennast oma "stiilse foorumi" ja "laheda" lapsiku serveriga liialt õhku täis pumbanud tatikas.

ja siin ei ole keegi tallalakkuja, vaid valdavalt pumpclubi sõbrad ja inimesed kes eelistavad normaalset suhtumist, sinul pole ühtegi sõpra nagu näha, keegi ei kaitse sinu huve sest sa oled ... tühi

Üldiselt sinusugusele tatile annaks peksa küll kui nagu kaua noriksid, mis-sest, et sa alles väike laps oled Eschbaum...


Suu jutt on suht lahe, kuid liiga kergelt ümber lükkatavad. Ja see oh sa oled laps teema. icon_rolleyes.gif Ma isegi ei oska sellist lollust komenteerida...Mis see sinu asi on kui vana keegi on? Mis vahet see teeb? Oled lahe ? Pumpclubi sõber? Kui sa tõesti mingi normaalne isik oleks siis sa ei teeks vari kontot, et koffrit edutada.
Peksa andmis jutt on kah lahe ma võin sulle oma adressi anda ja teeme ära? Sa loobid asju mida sa ei teeks, millega sa hakkama ei saakski..Lapsiku serveriga njh...Minu jaoks on lapsik see kui keegi viskab serverist mängija selle pärast, et ta temast parem on...Jah mul pole ühtegi sõpra tõesti, Tegelikult ma võiks saata siia 6-7 inimest kes saadaks sinu ja selle serveri pikalt kuid mul on targematki teha, kui sundida kuskil foorumis enda võitlusi võitlema...

zaG kirjutas:
Unholy kirjutas:

...Muidugi on Pumbal veel sinusugused tallalakkujad kes tema mainet siin "Puhastamas" Käivad. Gloom, Zag jne. Või oled sina Pump 1 post mitte mingeid profiili andmeid...

+ teie keskmine tuleb sellest, et öösel serveris 14 boti istub...

Nonii, see on esimene kord, kui sa mul närvi mustaks ajad, mis kuradi tallalakkuja ma pumbal olen? Kas see teeb minust tallalakkuja, kui mina sinu "vaenlasega" hästi läbi saan? Pigem olen ma tal lihtsalt hea sõber, kes jagab oma head nõu, mida serveriga ette võtta, kui midagi valesti. Kui sa tõesti arvad, et see on tallalakkumine siis anna andeks ja mine arene kusagil. Pealegi ei käi ma kellegi mainet siin puhastamas, vaid räägin sellest mida mina näen ja tean. Sama hästi võin ma öelda, et kõik sinu serveri adminnid on sinu tallalakkujad, kuigi ma seda ei arva. Ma tõesti aru ei saa millega ma sulle ette jäin aga soovitan sul enne mõelda ja siis alles ütelda! Praega sa igatahes tegid ennast minu silmis maha, nii, et gg ja arene veidi.

ja tõesti, statistika ei arvesta botte!


Tegelikult, Oled sina sealt Pumbclubiga seostuvast seltskonnast kõige normaalsem, kuid sellega oled sa kah silma jäänud, Tallalakkumine on minujaoks see kui käiakse kuskil foorumi teise mainet puhastamas jne. Arvamuse avaldamine nii hull pole, Samas on pumpclub öelnud, et sina mind seal mitte millegi eest bännind ja Eo// Ip displaymise ära keelanud...


viimati muutis Unholy 27.12.2005 00:06:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2005 00:01:24 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
winterblows kirjutas:
seda EI PEA 100% ära tirima icon_wink.gif peab tirima nii palju kui hetkel mängitaval mapil vaja võib minna.


hm ja sa tead valemit kuda seda teha ja aru saada icon_razz.gif

Ise üks kord kogemata panin mängu tööle kui oli 99% valmis. Võtsin suva mapi ja jäingi ootama map i laadimist. Ehk siis kui 100% pole tiritud mängida ei saa või esineb väga veidraid vigu. Asja ju uuendatakse updati käigus seega pole ka ime et midagi veidrat võib juhtuda doh
Iseasi miks valve lubab mängul käima minna kui update pole veel korralikult tehtud icon_lol.gif


seda m6tlengi et miks lubatakse m2ngul käima minna kui asja mängida ei saa icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaG
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2005 00:26:21 vasta tsitaadiga

Unholy kirjutas:

Tegelikult, Oled sina sealt Pumbclubiga seostuvast seltskonnast kõige normaalsem, kuid sellega oled sa kah silma jäänud, Tallalakkumine on minujaoks see kui käiakse kuskil foorumi teise mainet puhastamas jne. Arvamuse avaldamine nii hull pole, Samas on pumpclub öelnud, et sina mind seal mitte millegi eest bännind ja Eo// Ip displaymise ära keelanud...

Sellepärast soovitangi sul enne mõelda ja alles siis öelda! Kui sa midagi ei tea, siis ei ole mõtet lahmima tulla, et mina olen kellegi tuhvlialune ja täidan kellegi käske või veel hullem, puhastan kellegi mainet. Kui sa arvad, et koffri serverite admin on mul tallalakkumisest, siis eksid rängalt. Pealegi minu käest banni said sa ebaviisakalt käitumise eest teiste mängijate vastu ehk siis vulgaarsete väljendite kasutamine kaasmängijate vastu, üleüldse üritan ma adminni õigusi minimaalsel määral kasutada ja teen seda äärmisel vajadusel. Eo// ip displaymine on keelatud sellest saati, kui te oma mõningate clanni liikmetega serverisse tulite ja oma ülilahedat uut serverit promosite spammiga, sellest ajast on ka see ban, mis sa said koffrist, kuna see ei ole kuigi "lahe" kui sinu serverisse tullakse ja üritatakse mängijaid minema meelitatakse.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2005 01:11:06 vasta tsitaadiga

Riistvara asemel oleks palju lahedam näha servu confi (rcon parooli pole vaja) ja käima laskmise scripti, siis võib juba mõelda miks seal nii imelikult server käitub. jaa, ka EO-i serveris on opteron 1xx.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2005 01:33:13 vasta tsitaadiga

Loodetavasti pole koffer'is platvormiks Microsoft...
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2005 02:01:24 vasta tsitaadiga

Aga koffer muidu hea pop server, tulevad meelde "che32" ajad icon_smile.gif
Tegelt on nii, et kofferis teistel ei ole lagi näha tänu sellele, et CSS osab seda hästi peita kuid sellega kaasnevad lahedad nähtused nagu näiteks surma saamine olles ise juba mõnda aega olnud näiteks seina taga (siis tekib see "wtf" tunne). Ma vist pean ühe korraliku Source netcode guide kirjutama eesti keeles kus kõik asjad koos ja ning miks asjad nii toimivad nagu nad on. Päris kavalalt on lahendatud CSS-il kogu asi tegelikult.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lonnie B
Bännitud

liitunud: 26.12.2005




sõnum 27.12.2005 02:15:47 vasta tsitaadiga

KrikU kirjutas:
Aga koffer muidu hea pop server, tulevad meelde "che32" ajad icon_smile.gif
Tegelt on nii, et kofferis teistel ei ole lagi näha tänu sellele, et CSS osab seda hästi peita kuid sellega kaasnevad lahedad nähtused nagu näiteks surma saamine olles ise juba mõnda aega olnud näiteks seina taga (siis tekib see "wtf" tunne). Ma vist pean ühe korraliku Source netcode guide kirjutama eesti keeles kus kõik asjad koos ja ning miks asjad nii toimivad nagu nad on. Päris kavalalt on lahendatud CSS-il kogu asi tegelikult.


Kuluks marjaks ära mees : ) beer_yum.gif
edit:
küsin homme pumpclub-ilt selle käima laskmise rea, ehk siis postitan : )

Marko, hehe Jah kofferi server jookseb Windows XP-l : D

linux aga muidugi.

Olge mõnusad icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2005 03:50:49 vasta tsitaadiga

Aga muidu tegelt huvitab ka see, et mis netcode kofferi adminnide meelest õige üldse on icon_wink.gif
Võibolla minul liiga kuri conf, et peaks defaulti kasutama?
Muidu üldse soovitus kes tahab näha kuidas õige server toimib siis rootsi 40 player server 82.182.202.187:27015 aadressil on abiks thumbs_up.gif
Töötab minu jaoks laitmatult! Ping limit 50 icon_wink.gif
choket esineb, nagu EOs järelikult on see normaalne nähtus ja midagi ei mõjuta nagu praktika on näidanud.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 27.12.2005 11:51:58 vasta tsitaadiga

zaG kirjutas:
Unholy kirjutas:

Tegelikult, Oled sina sealt Pumbclubiga seostuvast seltskonnast kõige normaalsem, kuid sellega oled sa kah silma jäänud, Tallalakkumine on minujaoks see kui käiakse kuskil foorumi teise mainet puhastamas jne. Arvamuse avaldamine nii hull pole, Samas on pumpclub öelnud, et sina mind seal mitte millegi eest bännind ja Eo// Ip displaymise ära keelanud...

Sellepärast soovitangi sul enne mõelda ja alles siis öelda! Kui sa midagi ei tea, siis ei ole mõtet lahmima tulla, et mina olen kellegi tuhvlialune ja täidan kellegi käske või veel hullem, puhastan kellegi mainet. Kui sa arvad, et koffri serverite admin on mul tallalakkumisest, siis eksid rängalt. Pealegi minu käest banni said sa ebaviisakalt käitumise eest teiste mängijate vastu ehk siis vulgaarsete väljendite kasutamine kaasmängijate vastu, üleüldse üritan ma adminni õigusi minimaalsel määral kasutada ja teen seda äärmisel vajadusel. Eo// ip displaymine on keelatud sellest saati, kui te oma mõningate clanni liikmetega serverisse tulite ja oma ülilahedat uut serverit promosite spammiga, sellest ajast on ka see ban, mis sa said koffrist, kuna see ei ole kuigi "lahe" kui sinu serverisse tullakse ja üritatakse mängijaid minema meelitatakse.


Mina isiklikult käisin reklaamimas vaid 1 korra icon_rolleyes.gif ...Siis see bänn vahepeal nagu "Aegus" Enam polnud ja kui ükspäev jälle tahtsin tulla (Suht lähedal sellele ajale kui pumpclub mu serveri mu seljataga tahtis üless osta) oli autokick peal...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2005 12:36:51 vasta tsitaadiga

Kas eile oli mingi serverite uuendus vms? Kogaueg laggis ja disconnectis. Samas võis ka Starmannis olla viga
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hiiemae
HV kasutaja
hiiemae

liitunud: 12.11.2004




sõnum 27.12.2005 13:31:39 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Kas eile oli mingi serverite uuendus vms? Kogaueg laggis ja disconnectis. Samas võis ka Starmannis olla viga

sama siin
---------------------------------------------
IMHO see on eelpool olev jutt läks ikka päris veriseks icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
%HOMEDRIVE%%HOMEPATH%
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2005 17:30:49 vasta tsitaadiga

andke nüüd list parimatest kodumaistest servudest kus pidevalt rahvast m2ngib , yaya icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaG
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2005 17:50:00 vasta tsitaadiga

1 list on mu nime all ja eo server on ka veel
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 27.12.2005 18:54:57 vasta tsitaadiga

zaG kirjutas:
1 list on mu nime all ja eo server on ka veel

ja ega rohkem polegi kui 3 vist...

_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 27.12.2005 19:11:53 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
andke nüüd list parimatest kodumaistest servudest kus pidevalt rahvast m2ngib , yaya icon_exclaim.gif


1.Public | Eestiomab.com 195.222.13.11:27010
2.Deathmatch | Koffer.ee 195.222.13.11:27000
3.Clean | Koffer.ee 217.159.236.34:27050
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2005 23:39:19 vasta tsitaadiga

thebull kirjutas:
zaG kirjutas:
1 list on mu nime all ja eo server on ka veel

ja ega rohkem polegi kui 3 vist...

päris kindlasti on neid veel, kuigi mitte väga palju ja väga tuntud.
üks näide:
87.98.45.242:27018 Taig CSS test server
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hiiemae
HV kasutaja
hiiemae

liitunud: 12.11.2004




sõnum 28.12.2005 00:10:27 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
rahvast m2ngib

peaaegu pidevalt
212.7.20.103:27015 cs.stv.ee

EDIT: icon_redface.gif korduse pärast

_________________
%HOMEDRIVE%%HOMEPATH%


viimati muutis hiiemae 28.12.2005 17:29:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 28.12.2005 00:10:29 vasta tsitaadiga

rene p kirjutas:
thebull kirjutas:
zaG kirjutas:
1 list on mu nime all ja eo server on ka veel

ja ega rohkem polegi kui 3 vist...

päris kindlasti on neid veel, kuigi mitte väga palju ja väga tuntud.
üks näide:
87.98.45.242:27018 Taig CSS test server


Tegelikult on 3 veel
Knight server 24/7 Iceworld NO FLASH OR BAN 84.52.31.141
css.sf.ee by RaunZ [tickrate 100] 62.65.42.187
aRena Gaming 212.7.20.99
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hiiemae
HV kasutaja
hiiemae

liitunud: 12.11.2004




sõnum 28.12.2005 00:10:42 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
rahvast m2ngib

peaaegu pidevalt icon_rolleyes.gif
212.7.20.103:27015 cs.stv.ee

_________________
%HOMEDRIVE%%HOMEPATH%
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tolm
HV kasutaja
tolm

liitunud: 01.01.2005




sõnum 28.12.2005 00:13:44 vasta tsitaadiga

okei, sooviks nüüd seletust, et MIKS KRT DM | KOFFER.EEst CLEANI VISATAKSE icon_evil.gif

väga närvi ajab see asi, kui varem viskas iga 10min tagant siis nüüd viskab kohe icon_neutral.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2005 00:22:42 vasta tsitaadiga

rene p kirjutas:
thebull kirjutas:
zaG kirjutas:
1 list on mu nime all ja eo server on ka veel

ja ega rohkem polegi kui 3 vist...

päris kindlasti on neid veel, kuigi mitte väga palju ja väga tuntud.
üks näide:
87.98.45.242:27018 Taig CSS test server
pelan seal koguaeg kui aega saan , aga miskeid taolisi veel kuhu saab (non steam icon_redface.gif ) abil sisse ?
edit: varsti hangin steami kah vist, sain alles just neti korda :S
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lonnie B
Bännitud

liitunud: 26.12.2005




sõnum 28.12.2005 03:55:58 vasta tsitaadiga

winterblows kirjutas:
okei, sooviks nüüd seletust, et MIKS KRT DM | KOFFER.EEst CLEANI VISATAKSE icon_evil.gif

väga närvi ajab see asi, kui varem viskas iga 10min tagant siis nüüd viskab kohe icon_neutral.gif


vaevalt, et sa siit sellele vastuse saad, ise kuulen küll esimest-korda sellist probleemi, postita ehk www.koffer.ee foorumi see mure?

kuid üldiselt eestis on CSS servereid 6 (Steami peal toimivad siis)
palju neid non-steam omasid, seda ei oska ma öelda



tsitaat:

1) Clean | koffer.ee
217.159.236.34:27050 - suht pidevalt täis 25-30 inimest


2) Public | Eestiomab.com
195.222.13.11:27010 - kah suht okeilt rahvast


3) DeathMatch | koffer.ee
195.222.13.11:27000 - kah täitsa toredalt rahvast sees


4) Taig CSS Test Server
87.98.45.242:27018 - suht tühi ja seisab niisama

5) css.sf.ee by RaunZ [tickrate 100]
62.65.42.187:27015 - suht tühi ja seisab niisama


6) aRena Gaming
212.7.20.99:27024- suht tühi ja seisab niisama






Lihtsalt huvi ei ole eriti inimestel ma arvan :p
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 28.12.2005 04:48:37 vasta tsitaadiga

Lonnie B kirjutas:
winterblows kirjutas:
okei, sooviks nüüd seletust, et MIKS KRT DM | KOFFER.EEst CLEANI VISATAKSE icon_evil.gif

väga närvi ajab see asi, kui varem viskas iga 10min tagant siis nüüd viskab kohe icon_neutral.gif


vaevalt, et sa siit sellele vastuse saad, ise kuulen küll esimest-korda sellist probleemi, postita ehk www.koffer.ee foorumi see mure?

kuid üldiselt eestis on CSS servereid 6 (Steami peal toimivad siis)
palju neid non-steam omasid, seda ei oska ma öelda



tsitaat:

1) Clean | koffer.ee
217.159.236.34:27050 - suht pidevalt täis 25-30 inimest


2) Public | Eestiomab.com
195.222.13.11:27010 - kah suht okeilt rahvast


3) DeathMatch | koffer.ee
195.222.13.11:27000 - kah täitsa toredalt rahvast sees


4) Taig CSS Test Server
87.98.45.242:27018 - suht tühi ja seisab niisama

5) css.sf.ee by RaunZ [tickrate 100]
62.65.42.187:27015 - suht tühi ja seisab niisama


6) aRena Gaming
212.7.20.99:27024- suht tühi ja seisab niisama






Lihtsalt huvi ei ole eriti inimestel ma arvan :p


Kle sorry aga IMO icon_smile.gif On deathmatch kah suht tühi vms. Igatahes kui päeviti vaatan palju rahvast on siis 3 inimest vb ja ülejäänud botid...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2005 06:17:51 vasta tsitaadiga

cs.stv.ee on tavaline CS server nagu ma uurisin just icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2005 11:26:21 vasta tsitaadiga

Oh jah nakatun vaikselt CS-i jälle.. 4. päeva pelanud peale tööd icon_razz1.gif väga norm pela... de_port on ülikõva osa imo. Krt aga vajab sisse mängimist icon_razz1.gif ei saa eriti kellelegi pihta hästi icon_biggrin.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 28.12.2005 11:29:12 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Oh jah nakatun vaikselt CS-i jälle.. 4. päeva pelanud peale tööd icon_razz1.gif väga norm pela... de_port on ülikõva osa imo. Krt aga vajab sisse mängimist icon_razz1.gif ei saa eriti kellelegi pihta hästi icon_biggrin.gif

kus mängid?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2005 11:35:50 vasta tsitaadiga

de_port on jah hea, mängitaks seda ainult rohkem... aga jah see muidugi ka üks kehvema fps-iga mappe, ct spawnis mul mingi 30 fps ainult
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2005 11:41:06 vasta tsitaadiga

Suva servudes mängin... login CS-i Steamiga sisse ja sealt listist valin mingi
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 28.12.2005 15:41:37 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Suva servudes mängin... login CS-i Steamiga sisse ja sealt listist valin mingi


Miks mitte Eesti serverites?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Source mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 132, 133, 134  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.