Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  NV40 aka FX6800 seeria märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 56, 57, 58  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dimmu B
HV kasutaja
Keelatud avatar

liitunud: 12.12.2004




sõnum 18.12.2005 23:52:46 vasta tsitaadiga

zpeedy, juttu on AGP pordis olevast GS'ist
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpeedy
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2005 00:06:09 vasta tsitaadiga

seal on juttu ju mõlemast nii agp kui ka pcie-st...PCI-E omal ei tule mingeid piipe lahti sellel on NV42.Parandage kui ma eksin.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vops
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2005 02:14:12 vasta tsitaadiga

Lükkasin v-synci linage2-le peale video optionitest, ning iga mõne minuti tagant käib artifakt ekraanilt läbi mängides, selle vastu mingit rohtu pole peale v-synci väljalülitamise? Tempid on normis
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 19.12.2005 11:24:24 vasta tsitaadiga

11500p 6800GT agp default
soc 754
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puff
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2004




sõnum 19.12.2005 16:44:59 vasta tsitaadiga

11706 stock 6800gs-i kellad (opteron hetkel kõigest 10x253MHz peal 1:1 mem, peagi saan oma Hynix mälud välja vahetatud tccd-de vastu, siis peaks tulemus pisut parem vast olema).

viimati muutis puff 22.12.2005 10:08:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2005 21:02:22 vasta tsitaadiga

Igaljuhul minu 6800GT defult kiirused on 370/1000 . http://www.zone.ee/neoman/6800GT.JPG .Prose oli siis 3,8GHz peal.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2005 06:27:26 vasta tsitaadiga

Loen viimase Rivatuneri changelogist midagi sellist välja:

tsitaat:

Updated NVStrap driver v1.10:
Added NV42 GPU support.


icon_eek.gif icon_biggrin.gif
NV42 kiviga 6800 kaartide omanikud - tuld ja nüüd icon_idea.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2005 14:13:44 vasta tsitaadiga

link :: XFX 6800 GS AGP available on pre-order

£182.07 inc VAT for 400 MHz 12 pipelined card

ehk siis gpu klokki langetati ikka..
ja hinnaks 4,2k icon_confused.gif

def GS-i kellad:
tsitaat:
So, the 6800GS AGP works at 350 MHz for the 12 pipe GPU, and 1000 MHz for 256MB of GDDR-3 memory.


igatahes oleks kasulik agpmobo maha müüa ja pcie asemele võtta
sama kaart pcie peale on 1k odavam okse
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2005 14:19:50 vasta tsitaadiga

AGP tapetakse niimoodi ikka täitsa ära icon_sad.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2005 18:38:30 vasta tsitaadiga

K-Pax kirjutas:
AGP tapetakse niimoodi ikka täitsa ära icon_sad.gif


See asja eesmärk ongi icon_wink.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dimmu B
HV kasutaja
Keelatud avatar

liitunud: 12.12.2004




sõnum 22.12.2005 18:44:41 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
K-Pax kirjutas:
AGP tapetakse niimoodi ikka täitsa ära icon_sad.gif


See asja eesmärk ongi icon_wink.gif


just. kõigepealt pannakse AGP kaartidele mingi üüratu hind ja PCI-Express on odavam ... siis kui AGP on täiesti kadunud ja kõikjalt tootmisest mahavõetud siis tõusevad PCI-Express kaartide hinnad icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.12.2005 18:48:59 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
£182.07 inc VAT for 400 MHz 12 pipelined card

ehk siis gpu klokki langetati ikka..
ja hinnaks 4,2k icon_confused.gif

def GS-i kellad:
tsitaat:
So, the 6800GS AGP works at 350 MHz for the 12 pipe GPU, and 1000 MHz for 256MB of GDDR-3 memory.


igatahes oleks kasulik agpmobo maha müüa ja pcie asemele võtta
sama kaart pcie peale on 1k odavam okse

aga mis teha kui erinevat tootjad chipe teevad ja AGP versioon pole uuema tehnoloogiaga icon_wink.gif
jääb vaid loota, et ATI AGP'le midagi siiski veel välja toob... eks see kohustaks, siis ka nvidiat
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2005 18:51:21 vasta tsitaadiga

agp versioon tundub küll täiesti mõttetu olevat, eriti veel juhul kui piipe lahti ei saa..
4k eest 12 toruga kaarti küll ei ostaks icon_rolleyes.gif see kurat ei klokku ka veel
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.12.2005 18:54:57 vasta tsitaadiga

tuleb sama hinnaga millega nii mõnigi firma 6800 kaarti müüs icon_razz.gif
masendav jah... selle raha eest ostaks pigem miski ATI - uskumatu, et seda ma ütlen, aga vähemalt kiiruselt sobiks vanemasse arvutisse väga hästi... kahju, et NV oma AGP asjandust uuesti käima ei saanud
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.12.2005 19:28:50 vasta tsitaadiga

Mitte et ei saanud vaid ei tahtnud saada icon_wink.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2005 19:41:56 vasta tsitaadiga

Jah.Sellepärast, et mõned veel ostaksid AGP kaarte pole suurt mõtet tootmisliini töös hoida.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.12.2005 20:40:22 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Mitte et ei saanud vaid ei tahtnud saada icon_wink.gif

Ilmselt ei saanud ka... klokkimisruum peab ka jääma... max 400ni saab keskeltläbi neid IBM'i toodetud isendeid klokkida...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2005 17:17:04 vasta tsitaadiga

Mul 6800gt ja terve masin def klokis sain 11k. Kui aga prosele 2,2ghz ja video 413mhz/1,12ghz sain 12,7k. Praegu rohkem ei hakka väänama.:p Default cooler ikkagi.icon_biggrin.gif

Lisan ka, et videol def klokk oli 350/1000
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2005 00:50:57 vasta tsitaadiga

Winter mis ajast sa piipude arvu ja hinna suhet oled hakanud arvesse võtma? Puhas BS ju. ATI-l ja nVidial oma ehitus.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2005 01:39:37 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Winter mis ajast sa piipude arvu ja hinna suhet oled hakanud arvesse võtma? Puhas BS ju. ATI-l ja nVidial oma ehitus.

vadever, 4,x kilo 12 piibuga 6800GT eest on küll mõttetu maksta
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2005 20:40:11 vasta tsitaadiga

http://web.starman.ee/smp/Asjad/6800_400m900.JPG icon_wink.gif 6800LE, Bios Vmod, 12x5 pipe, 16 teeks aga kergete vigadega pildis, skoori saaks muidugi rohkem, aga... icon_sad.gif
Masin on profiilis
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.12.2005 22:27:24 vasta tsitaadiga

"cannot complete, lost focus." on kellelgi sellist errorit esinenud?
Isiklikult tean selle seost vaid miski taustaprogega... on kellelgi ka muid kogemusi?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2005 22:58:33 vasta tsitaadiga

mingi taustaproge jah, mis suvalisel hetkel tööle hakkab..
näiteks mingi wini update saast vms võib seda põhjustada
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.12.2005 23:20:52 vasta tsitaadiga

tore, et keegi mu arvamust kinnitas... thumbs_up.gif
Eks näis mida ma siis järgmisena kuulen... icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m1lk
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2005




sõnum 03.01.2006 00:32:14 vasta tsitaadiga

Kumba on mõttekam võtta, kas PNY 6800GS või Gainward 6800GS? Eelmainitutest on PNY odavam ja peaks kodulehel olevate andmete kohaselt olema kõrgema klokiga kui Gainwardi oma.

Tahaks kiirest teada, pole aega seda teemat sirvida.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diisel2.0
HV kasutaja
diisel2.0

liitunud: 29.02.2004




sõnum 03.01.2006 00:36:49 vasta tsitaadiga

võtaks gainwardi,kuidagi kvaliteetsem ,igast nänni kah kaasas, ise valisin MSI 6800GS icon_smile.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 03.01.2006 00:38:02 vasta tsitaadiga

Mina isiklikult võtaksin PNY kuna teada, et see ju väga korralik firma.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2006 00:39:03 vasta tsitaadiga

vahet pole, samad kaardid ju..
kui sulle on see lisasaast oluline siis võta rohkema saataga ja vsjoo icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
m1lk
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2005




sõnum 03.01.2006 01:03:24 vasta tsitaadiga

diisel2.0 kirjutas:
võtaks gainwardi,kuidagi kvaliteetsem ,igast nänni kah kaasas, ise valisin MSI 6800GS icon_smile.gif



Mis nänn nimelt siis?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 03.01.2006 01:10:25 vasta tsitaadiga

Eks seal mõned mõttetud plaadid ja karp ilgelt suur. Vaadates PNY 7800GTX-i karpi ja selle sisu siis see meeldib mulle. Karp väike kuhu põhimõtteliselt mahub kaart ja draiverid. Pole mitte mingit rõvedat pilti vaid üleni valge. Võrdluseks veel fatal1ty emaplaadi karp mis on hiiglaslik.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diisel2.0
HV kasutaja
diisel2.0

liitunud: 29.02.2004




sõnum 03.01.2006 01:13:23 vasta tsitaadiga

Kahtlane et Gainwardi lehel pole mingit infot 6800GS kohta icon_confused.gif ja PNY 6800GS-l polegi mingit karpi icon_lol.gif bulk ju
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 03.01.2006 01:25:16 vasta tsitaadiga

Suht savi ju mis karp on icon_rolleyes.gif ,driveri plaat on ka mitteoluline,nagunii lähevad uuemad kohe peale,kui seal plaadil.Peaasi et kaart on korralik,paken ei koti kedagi.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diisel2.0
HV kasutaja
diisel2.0

liitunud: 29.02.2004




sõnum 03.01.2006 01:28:51 vasta tsitaadiga

prigo kirjutas:
Suht savi ju mis karp on icon_rolleyes.gif ,driveri plaat on ka mitteoluline,nagunii lähevad uuemad kohe peale,kui seal plaadil.Peaasi et kaart on korralik,paken ei koti kedagi.

nu lihtsalt mõni tootja annab ka mänge kaasa , tundub et gainward mitte , MSI annab näiteks cmr2005-t kaasa
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 03.01.2006 01:31:39 vasta tsitaadiga

diisel2.0 kirjutas:
MSI annab näiteks cmr2005-t kaasa

Aga online keyid ei anna, ainult cd-key.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 03.01.2006 01:33:59 vasta tsitaadiga

Parem siiski kui mitte midagi icon_rolleyes.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpeedy
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2006 01:39:17 vasta tsitaadiga

Kui on sama kaart siis on mõttekas ikka nänniga valida....Nüüd ütlete ei taha nänni kaasa??Naljamehed
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2006 01:41:47 vasta tsitaadiga

zpeedy kirjutas:
Nüüd ütlete ei taha nänni kaasa??Naljamehed

sama kaart ainult, et nänniga on kallim? või näed kuskil sama hinnaga?
mõttetu plekkida mingite mängude eest, osta parem poest need sama rahaga ja saad korralikud.
peale selle colini sai juba miskit x850-ga vms kaasa ja ausalt öeldes ma ei proovinud küll seda kordagi icon_redface.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zpeedy
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2006 01:57:47 vasta tsitaadiga

Mängid ja müüd maha tuleb sama välja...........ah pohhui tehke mis tahate.kes see ikka mängude peale aega viitsib raisata....las ma arvan nüüd tuleb hull nimekiri vastu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 03.01.2006 02:16:36 vasta tsitaadiga

zpeedy kirjutas:
kes see ikka mängude peale aega viitsib raisata.
Näiteks inimene kes ostab endale üle keskmise videokaardi icon_wink.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2006 02:30:50 vasta tsitaadiga

zpeedy kirjutas:
Mängid ja müüd maha tuleb sama välja

sa pole vist kuulnud, et OEM-i mis kaardi/nänniga kaasa tuleb ei tohi müüa? icon_wink.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.01.2006 10:34:18 vasta tsitaadiga

Sellest sai minu meelest mööda, aga muidu õige tähelepanek thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpeedy
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2006 13:11:52 vasta tsitaadiga

doh .Ok ma olen nüüd vait.Sain targemaks.Ilma nännita odavam.Parem panen beer_yum.gif .Ja vaatan filme.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 03.01.2006 13:47:36 vasta tsitaadiga

Ma sain ka enda 6600gt´ga kaasa colin05e kuid tööle seda ei saa.Ütleb et cd key on vale.Torufoorumis vähemalt 20inimesel sama probleem.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2006 18:41:10 vasta tsitaadiga

prigo kirjutas:
Ma sain ka enda 6600gt´ga kaasa colin05e kuid tööle seda ei saa.Ütleb et cd key on vale.Torufoorumis vähemalt 20inimesel sama probleem.


Enda 6800gt'ga samuti ei tööta.

Küsiks siit teemast sellist asja ka, mis versioon draiverid siis 6800gt'le parimad on? Hetkel on uusimad, 81.98 peal.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2006 18:45:32 vasta tsitaadiga

Uusimad ongi parimad.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2006 21:31:42 vasta tsitaadiga

83.10 , suht head
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2006 22:24:59 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
83.10 , suht head


Kust sellised said? Nvidia.com lehel on uusimad 81.98?icon_razz.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2006 00:24:57 vasta tsitaadiga

ForceWare 82.12 Win2000/XP

ForceWare 83.10 Win2000/XP

Need on täitsa olemas www.guru3d.com thumbs_up.gif

BTW 82.12 driveritega pidi ~100 punkti 3dmark05 juurde saama + BF2 Fps pidi ka tõusma märgatavalt .
Vähemalt foorumis nii räägiti

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2006 01:10:26 vasta tsitaadiga

Okei, tänan, nvidia lehel tõesti ei märgand ja arvasin, et sina paned sogast.:p
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 08.01.2006 02:07:50 vasta tsitaadiga

Testisin siis natuke drivereid, mis te siin ütlesite.
Testisin 81.98, 82.12, 83.10
Kaardiks oli 6800GT PCI-E
Kõigil kolmel korral olid tingimused ja klokid täpselt samad.
Tegin 3DMark05
81.98 - 5949p FPS(GT1-26.3 | GT2-17.2 | GT3-29.7)
82.12 - 5939p FPS(GT1-26.3 | GT2-17.2 | GT3-29.6)
83.10 - 5962p FPS(GT1-26.4 | GT2-17.3 | GT3-29.7)

3DMark2001 - 83p 83.10 driverite kasuks 81.98 ees.

Niimoodi siis seekord...
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  NV40 aka FX6800 seeria mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 56, 57, 58  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.