Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 179, 180, 181  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
marttisiitsman
Kreisi kasutaja
marttisiitsman

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2005 08:40:43 vasta tsitaadiga

ozooner kirjutas:
torud on pruunid:Dreservuaaris on vesi puhas ju?või viitasid millelegi muule?

krt, ma ei vaadanud seda paaki, jaiks, icon_eek.gif vett pole ollagi. torud olid kristallselged alguses, midagi on settinud nendesse.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kunnar
Kreisi kasutaja
kunnar

liitunud: 16.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2005 11:19:51 vasta tsitaadiga

Ega jah kui mingit Biokillerit ei osta siis hakkavad vaikselt nädalaga torud värvi muutma.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2005 15:15:06 vasta tsitaadiga

kuskohast normaalseid, pehmeid voolikuid saaks?
mitte mingid fakin aiakastmise junnid mis krõnksu tõmbavad kui painutada
ja on nii jäigad, et paha hakkab icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
phleg
HV kasutaja
phleg

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2005 16:37:39 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
kuskohast normaalseid, pehmeid voolikuid saaks?
mitte mingid piix aiakastmise junnid mis krõnksu tõmbavad kui painutada
ja on nii jäigad, et paha hakkab :roll:

ma olen kasutanud Tricoflex Tubclear voolikut (Stokker, forelli tn.), DD-st ostetud Tygon labori vooliku vastu ta küll ei saa aga parem kui need aiavoolikud
kui sa viitsid topikut lapata siis kusagil imo oli juttu mingist toiduainetööstuses kasutatavast voolikust mis olla väga bro
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2005 19:58:35 vasta tsitaadiga

Palju eest keegi paneks mingi hea home made komplekti kokku?
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diisel2.0
HV kasutaja
diisel2.0

liitunud: 29.02.2004




sõnum 16.12.2005 20:02:08 vasta tsitaadiga

lõpuks kõik jupid koos ja vesijahutus masinas
järgmised jupid sees :
Swiftech mcw6000 cpu plokk
Swiftech MCW50 gpu plokk
Paisupaak+pump kaks ühes , laing ddc pump
Alphacool Nexxxos pro 3 .ühe akasa 45cfm 18db vendiga
tempid järgmised
CPU A64 venice 3000+@2,43ghz 1,55v s&m temp 40-41 idles 30
GPU Sapphire X800GTO 256mb , core temp idles 31 , 3dmarkides, üle 40 pole näinud,rivaga mõõtes
ma ise rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-m.a.r.x-
Kreisi kasutaja
-m.a.r.x-

liitunud: 18.06.2004




sõnum 16.12.2005 20:18:09 vasta tsitaadiga

diisel2.0,
Kalliks sul see komplekt kujunes?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diisel2.0
HV kasutaja
diisel2.0

liitunud: 29.02.2004




sõnum 16.12.2005 20:30:04 vasta tsitaadiga

-m.a.r.x- kirjutas:
diisel2.0,
Kalliks sul see komplekt kujunes?

soomest kõik ostetud
vga plokk 600 eeku
cpu plokk 550eeku
pump 1500
radiaator 850
kokku 3,5k
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 16.12.2005 21:19:41 vasta tsitaadiga

Päris hea, hind ka väga tappev pole arvestades seda, et Swiftech pakub põmst kõige paremat stuffi. icon_wink.gif Aga miks Swiftech Storm plokki ei võtnud? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
diisel2.0
HV kasutaja
diisel2.0

liitunud: 29.02.2004




sõnum 16.12.2005 21:25:07 vasta tsitaadiga

Evil1923 kirjutas:
Päris hea, hind ka väga tappev pole arvestades seda, et Swiftech pakub põmst kõige paremat stuffi. icon_wink.gif Aga miks Swiftech Storm plokki ei võtnud? icon_rolleyes.gif

80 eurot ehk 1,2k liiga kirves mulle ja tahab võimsat pumpa midagi 1200l/h ,mul 350l/h aga hea survega ,seega võtsin selle
ja btw,storme pole juba 1,5 kuud olnud Jimmis ,keegi muu swiftech tooteid ei paku soomes
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 16.12.2005 22:30:12 vasta tsitaadiga

usun, et omadused ei erine väga 800kroonise eelarvega vesijahutusest.
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
diisel2.0
HV kasutaja
diisel2.0

liitunud: 29.02.2004




sõnum 16.12.2005 22:42:41 vasta tsitaadiga

zbx kirjutas:
usun, et omadused ei erine väga 800kroonise eelarvega vesijahutusest.

arvad? icon_lol.gif
esiteks usun et sel 800kroonisel on kehv pump, ütleme mingi hydor, mis on väga kõikuva kvaliteediga, mingi isetehtud plokiga ja mõlkis salongiradiaatoriga
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xerox
Kreisi kasutaja


liitunud: 12.06.2004




sõnum 16.12.2005 22:51:26 vasta tsitaadiga

esiteks, heatercore'id on tavaliselt paremad kui "spets" vesijahutuse radikad ja hästi tehtud isetehtud plokk on vb mingi 2kraadi kõrgema tempiga icon_rolleyes.gif

ja pump ka väga tempi ei mõjuta, kui sa just igat l/h taga ei aja

vb tembi vahe oleks kuskil 5kraadi kokku(üldistatud)
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 16.12.2005 22:53:27 vasta tsitaadiga

voolikud sain mina j2llegi hydroscandist
www.eniro.ee
sealt otsi sealt aaanud kõik üleminekud jpms
zbx:jahutusomadus erineb,aga mitte nüüd niipalu,kuipalju on hinnavahe...
nii väikse systemi puhul,nagu vesijahutus ei loe pmst yldse pumba l/h
kuigi tglt ma ei saa yldse aru,milelx 1200l/h pump
kunagi keegi ütles,et 50l/h pump-vesi l2heb blokist aeglasemini l2bi st kuumeneb rohkem,aga l2heb ju ka aeglaselt radikast l2bi,jahtub rohkem
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 16.12.2005 23:02:42 vasta tsitaadiga

mitte ükski sinuöeldud "miinus" ei mängi jahututusomaduste juures küll teabmissuurt rolli.
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
diisel2.0
HV kasutaja
diisel2.0

liitunud: 29.02.2004




sõnum 16.12.2005 23:17:04 vasta tsitaadiga

tegelt pumba l/h ei loegi,sest plokkide ja radika takistus ei lase nii palju vett läbi ,ütleme umbes 1200l/h pump radikaga ja plokkidega ei pumpa enam 1200,vaid 700l/h , loeb ikka rohkem surve mida pump suudab anda,akvaariumpumbadel on see tavaliselt väike ,surve on hea tavaliselt tööstuspumpadel , eriti tuntud on laing nende hulgas, ikstriimklokkijate juures iwaki vms icon_razz1.gif

zbx, nõus,jahutusomadusi see ei mõjuta, küll aga välimust ja töökindlust
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xerox
Kreisi kasutaja


liitunud: 12.06.2004




sõnum 16.12.2005 23:19:49 vasta tsitaadiga

välimus on juba teine asi jah icon_smile.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phleg
HV kasutaja
phleg

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2005 22:29:37 vasta tsitaadiga

xerox kirjutas:
esiteks, heatercore'id on tavaliselt paremad kui "spets" vesijahutuse radikad

1) et see lihtsalt sinu subjektiivseks arvamuseks ei jääks, lisad ehk mingi url-i
2) heatcore`l ja heatcore`l on väga suur vahe

see nn. 800.- jahutuse radikas on tavaliselt mingi fordi, honda jne. 20-25a vana salongiradikas
kus keemia ja aeg on oma töö teinud (tavaliselt ei viitsita seda radikat isegi korralikult puhastada)

xerox kirjutas:

ja hästi tehtud isetehtud plokk on vb mingi 2kraadi kõrgema tempiga

3-4a on plokid arenenud palju, siin võib juba rääkida 10C vahest
et nn. isetehtud (tavaliselt Kiili plokk) ja mcw6000 vahe ainult 2C oleks tundub küll parajas BS olema

xerox kirjutas:

ja pump ka väga tempi ei mõjuta, kui sa just igat l/h taga ei aja
vb tembi vahe oleks kuskil 5kraadi kokku(üldistatud)

ja veel kuidas mõjutab
n. 40Wpump uputatud (paisupaagis) vs 10W pump
seda teemat ei saa nii yldistada, kõik on suhteline

ozooner kirjutas:

kunagi keegi ütles,et 50 l/h pump-vesi l2heb blokist aeglasemini l2bi st kuumeneb rohkem,aga l2heb ju ka aeglaselt radikast l2bi,jahtub rohkem

kunagi keegi ütles, et maa on lapik
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 18.12.2005 12:36:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:

1) et see lihtsalt sinu subjektiivseks arvamuseks ei jääks, lisad ehk mingi url-i
2) heatcore`l ja heatcore`l on väga suur vahe

see nn. 800.- jahutuse radikas on tavaliselt mingi fordi, honda jne. 20-25a vana salongiradikas
kus keemia ja aeg on oma töö teinud (tavaliselt ei viitsita seda radikat isegi korralikult puhastada)
kes oskab ja tahab, leiab väga korraliku radika, ja soovitatavalt isegi mitu.
tsitaat:

3-4a on plokid arenenud palju, siin võib juba rääkida 10C vahest
et nn. isetehtud (tavaliselt Kiili plokk) ja mcw6000 vahe ainult 2C oleks tundub küll parajas BS olema
antud argument on pädev ainult siis kui sul on need mõlemad plokid olemas ja samas süsteemis näitad nende mõlema "temperatuurid" ära.
tsitaat:

ja veel kuidas mõjutab
n. 40Wpump uputatud (paisupaagis) vs 10W pump
seda teemat ei saa nii yldistada, kõik on suhteline
peab olema ikka eriline idioot (vabandan), et panna 40w soojusallikas veeringlusse. praegu ei kommenteerinud sa pumpamisvõimsust vaid mingit krdi soojusvõimsust. mis oluline vahe saab olla 600l/h ja 1200l/h pumba "temperatuurides", taas ootan sinu praktilist tõestust või vähemalt url'i
tsitaat:

kunagi keegi ütles, et maa on lapik
täiesti sisutu väide, äkki lisad mõne url'i

tundub, et proovid lihtsalt oma ülemakstud investeeringut õigustada.
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xerox
Kreisi kasutaja


liitunud: 12.06.2004




sõnum 18.12.2005 14:42:21 vasta tsitaadiga

phleg kirjutas:

1) et see lihtsalt sinu subjektiivseks arvamuseks ei jääks, lisad ehk mingi url-i
2) heatcore`l ja heatcore`l on väga suur vahe

see nn. 800.- jahutuse radikas on tavaliselt mingi fordi, honda jne. 20-25a vana salongiradikas
kus keemia ja aeg on oma töö teinud (tavaliselt ei viitsita seda radikat isegi korralikult puhastada)


ei viitsi nüüd otsima hakata, kuid enam-vähem igas watercooling tutorialis, mis ma läbi kammind olen, on soovitatud autode heatercore'e nende "spets" vesijahutuse omadele, sest need on WAY overpriced ja kui heatercore on norm, siis temp vahe küll palju ei tohiks olla( palju = üle 2 kraadi)

phleg kirjutas:


3-4a on plokid arenenud palju, siin võib juba rääkida 10C vahest
et nn. isetehtud (tavaliselt Kiili plokk) ja mcw6000 vahe ainult 2C oleks tundub küll parajas BS olema


kui sul endal on ligipääs heale freesile, siis saad ka ise VÄGA hea ploki teha

phleg kirjutas:

n. 40Wpump uputatud (paisupaagis) vs 10W pump
seda teemat ei saa nii yldistada, kõik on suhteline

nagu zbx ütles, kes paneks endale 40w pumba paaki istuma? mul endal vesijahutuse rig'is istub in-line hydor s30(9w, 480l/h) ning ma olen sellega väga rahul. Pump on ülivaikne(kuuleb vaid kõrva kõrvale pannes), flowrate on väga hea ja mina mingit probleemi ei näe.
Enne oli küll mul sees 1200l/h pump(lõhkusin ära), mis tegi ikka väga kõva häält ja watte andis ka kõvasti rohkem.
Pumba võimsuse optimaalseks rakendamiseks peab ka voolikute diameeter olema vastav - kõrs hoiab tagasi ja üle 12mm on juba nõrgemale pumbale liiga palju. Endal küll 12mm+480l/h pump, kuid flowrate on suurepärane(vaadates kui kiiresti vesi veehoidlas mul liigub)
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 18.12.2005 18:56:54 vasta tsitaadiga

mul on natuke võibolla teemaväline küsimus, kuid ehk oskab keegi nõu anda, kuidas pääseda mingile freesile ligi? Tööõpetuse tunde enam pole ja üleüldse olen üldhariduskooliga lõpparve teinud, ühtegi sellisel alal tegutsevat või sellistele masinatele ligi pääsevat sõpra/tuttavat mul pole ning sellist aparaati koju ka osta ei jõua, sest peale veeploki tregemise sellel muud rakendust ei näe. Samas tahaksin kindlasti ise meistrdada, mitte lasta kellelgi teisel teha. Kas on ehk mingi freesimiskeskus icon_lol.gif kuskil või muud sellist. Tööriistalaenutus ei ole ka kõige parem variant, sest selle värgiga võib suht pikalt minna ning pealegi ei tahaks koju mingit töökoda tekitada, kuid kui muud ei jäe üle, siis võib ka nii. On tööriista laenutuse variant üldjuhul mõeldav? Või on ehk mingi tööõpetuse ring kuskil huvikeskuses või mõnes tööõpetuse klassis peale tunde vms?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marttisiitsman
Kreisi kasutaja
marttisiitsman

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2005 19:09:26 vasta tsitaadiga

mightythor kirjutas:
mul on natuke võibolla teemaväline küsimus, kuid ehk oskab keegi nõu anda, kuidas pääseda mingile freesile ligi? Tööõpetuse tunde enam pole ja üleüldse olen üldhariduskooliga lõpparve teinud, ühtegi sellisel alal tegutsevat või sellistele masinatele ligi pääsevat sõpra/tuttavat mul pole ning sellist aparaati koju ka osta ei jõua, sest peale veeploki tregemise sellel muud rakendust ei näe. Samas tahaksin kindlasti ise meistrdada, mitte lasta kellelgi teisel teha. Kas on ehk mingi freesimiskeskus icon_lol.gif kuskil või muud sellist. Tööriistalaenutus ei ole ka kõige parem variant, sest selle värgiga võib suht pikalt minna ning pealegi ei tahaks koju mingit töökoda tekitada, kuid kui muud ei jäe üle, siis võib ka nii. On tööriista laenutuse variant üldjuhul mõeldav? Või on ehk mingi tööõpetuse ring kuskil huvikeskuses või mõnes tööõpetuse klassis peale tunde vms?

ma arvan, et iga suvalist vanti ei lasta freespingi taha (kallid terad jne.), kui kusagil olekski, usas näiteks on minu teada mis vägagi tore, eestis pole asjale palju huvilisi.
ise oleks ka tegelikult huvitatud freespingi taha sattumisest aga saab ka hädapärast trelli ja minifreesiga tehtud.

(krt, selle on-screen keyboardiga on ikka paras piin toksida, tavaline klaviatuur kooles täna mingil imelikul pöhjusel ära.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 18.12.2005 19:10:07 vasta tsitaadiga

marttisiitsman kirjutas:
mightythor kirjutas:
mul on natuke võibolla teemaväline küsimus, kuid ehk oskab keegi nõu anda, kuidas pääseda mingile freesile ligi? Tööõpetuse tunde enam pole ja üleüldse olen üldhariduskooliga lõpparve teinud, ühtegi sellisel alal tegutsevat või sellistele masinatele ligi pääsevat sõpra/tuttavat mul pole ning sellist aparaati koju ka osta ei jõua, sest peale veeploki tregemise sellel muud rakendust ei näe. Samas tahaksin kindlasti ise meistrdada, mitte lasta kellelgi teisel teha. Kas on ehk mingi freesimiskeskus icon_lol.gif kuskil või muud sellist. Tööriistalaenutus ei ole ka kõige parem variant, sest selle värgiga võib suht pikalt minna ning pealegi ei tahaks koju mingit töökoda tekitada, kuid kui muud ei jäe üle, siis võib ka nii. On tööriista laenutuse variant üldjuhul mõeldav? Või on ehk mingi tööõpetuse ring kuskil huvikeskuses või mõnes tööõpetuse klassis peale tunde vms?

ma arvan, et iga suvalist vanti ei lasta freespingi taha (kallid terad jne.)
ise oleks ka tegelikult huvitatud freespingi taha sattumisest aga saab ka hädapärast trelli ja minifreesiga tehtud.

need on sul endal siis olemas? ning lisaks veel seda, et kustkohast vaske saab? metalli kokkuostu punktist grammi hinnaga?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xerox
Kreisi kasutaja


liitunud: 12.06.2004




sõnum 18.12.2005 19:22:03 vasta tsitaadiga

kui seal sellist vaske on, siis peaks ikka saama, kuid keegi siin teemas eespool müüs vaske(mulle ka, kuid ei mäleta ta nime icon_lol.gif )
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2005 19:30:54 vasta tsitaadiga

eelnevale vooliku teemale lisaks kiidan ka takka toitlustus voolikut, sain ühe 5m rulli, väga painduv asi, 15cm jupist võib ilma probleemideta 360 ringi keerata, phm 10cm jupist saab ka kui proovida, nii, et korpuses peaks sellisega iganes hea olema manööverdada thumbs_up.gif
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xerox
Kreisi kasutaja


liitunud: 12.06.2004




sõnum 18.12.2005 19:37:34 vasta tsitaadiga

äkki tead ka, kust asja võib soetada?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2005 23:42:10 vasta tsitaadiga

keegi osakb ütelda mis juhtuub tavalise h2o pumbaga kui sellele anda näiteks -15*c vedelikku ?
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 19.12.2005 23:49:28 vasta tsitaadiga

Sponge Bob, oleneb, kas jääb terveks või läheb katki.
Narkot ta lambist tootma ei hakka.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 19.12.2005 23:51:22 vasta tsitaadiga

hapraks muutub...ausaltöeldes korraliku pumba puhul ei julgeks proovida
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 20.12.2005 00:22:51 vasta tsitaadiga

Sponge aga proovi ära, kui katki läheb siis ostad minult uue pumba. icon_smile.gif Müün muud stuffi ka: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=223999
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2005 00:29:22 vasta tsitaadiga

zbx kirjutas:
hapraks muutub...ausaltöeldes korraliku pumba puhul ei julgeks proovida
no aga ega ma seda ju peksma ei hakka kui hapraks see läheb? v see "tiivik" sees läheb puruks vms?
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xerox
Kreisi kasutaja


liitunud: 12.06.2004




sõnum 20.12.2005 08:11:05 vasta tsitaadiga

mis juhtub plastiga - kraadidel? läheb rabedaks
tiibik võib vast puruks minna jah, v mingi kummist isolaator
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2005 19:54:27 vasta tsitaadiga

vaatasin just XSist et seal miskit ütlesid et kui seda vedelikku tsillida (näiteks dicega) ja pumbata siis ei pidavat midagi juhtuma icon_lol.gif aga noh eks siin ei ole muud kui järgi proovida kunagi, mul see hydor nagunii omadega mäel, pläriseb ja krõbiseb 8)
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ciryo
HV vaatleja

liitunud: 27.11.2003




sõnum 20.12.2005 20:33:48 vasta tsitaadiga

Panin yhe NB vaskbloki just myyki - https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=224171, kui kedagi huvitab...

pilt kah:


_________________
Macid jäävad macideks!

Aga muuhulgas tegelen sellega siin - http://arqentale.com
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2005 21:39:48 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
...mul see hydor nagunii omadega mäel, pläriseb ja krõbiseb 8)
hydor kulub tiiviku võlli auk ära seest, siis hakkab hüppama seal võlli peal, ma lõikasin suka vardast uue omale, muidugi raske on leida täpselt nii sugust pulka, roostevaba ja teras kõlbavad selleks hästi.
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2005 23:00:02 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:
Sponge Bob kirjutas:
...mul see hydor nagunii omadega mäel, pläriseb ja krõbiseb 8)
hydor kulub tiiviku võlli auk ära seest, siis hakkab hüppama seal võlli peal, ma lõikasin suka vardast uue omale, muidugi raske on leida täpselt nii sugust pulka, roostevaba ja teras kõlbavad selleks hästi.
seleta täpsemalt, mul hüppabgi ta seal, lapperdab vms, ei oska seletada , ei saanudki aru mis viga tal täpselt oli icon_rolleyes.gif
ciryo kirjutas:
Panin yhe NB vaskbloki just myyki - https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=224171, kui kedagi huvitab...

pilt kah:


mul kah üks samasugune 1:1 üle kui kedagi huvitab ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
digerati
HV vaatleja
digerati

liitunud: 16.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2005 15:11:27 vasta tsitaadiga

kui kellelgi soovi on siis võin ühe komplekti müüa:
* cpu plokk
* nb/gpu plokk (on mõlemal kasutatud)
* pleksist paisupaak
* hydor l20
* salongiradikas+120 vent
* voolikud (sisemine d. 10)+kinnitused

komplekt siit kunagi ostetud ja siis veelkord müüdud. plokid vist kiili tehtud thumbs_up.gif

välimus jääb pro komplektidele alla, aga hinna/efekti suhe peaks ikka parem olema
1k annaks ära icon_razz.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 23.12.2005 00:21:08 vasta tsitaadiga

digerati kirjutas:
kui kellelgi soovi on siis võin ühe komplekti müüa:
* cpu plokk
* nb/gpu plokk (on mõlemal kasutatud)
* pleksist paisupaak
* hydor l20
* salongiradikas+120 vent
* voolikud (sisemine d. 10)+kinnitused

komplekt siit kunagi ostetud ja siis veelkord müüdud. plokid vist kiili tehtud thumbs_up.gif

välimus jääb pro komplektidele alla, aga hinna/efekti suhe peaks ikka parem olema
1k annaks ära icon_razz.gif


pilte

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
digerati
HV vaatleja
digerati

liitunud: 16.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2005 12:32:48 vasta tsitaadiga

katsun weebikaga mingid nikerdised teha. kui just keegi mulle digikat jõuludeks ei taha kinkida 8)
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2005 12:51:31 vasta tsitaadiga

digerati kirjutas:
katsun weebikaga mingid nikerdised teha. kui just keegi mulle digikat jõuludeks ei taha kinkida 8)

Tee pilte jah ja räägi tempidest
Mis socketile ja kas 6800 peale läheb see VGA plokk?
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digerati
HV vaatleja
digerati

liitunud: 16.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2005 13:49:06 vasta tsitaadiga

hm. unustasin mainida et socket on universaalne - nii universaalne et ühelegi socketile ei sobi. vähemalt niikaua kuni ma mõnda klambrit ei tee (lähemal ajal teen vist s939 klambri).
isetehtud asjadel sageli puuduvad standardid ja seega ei saa ma pead anda et see NB plokk mõnele kindlale vga-le sobib. oli mingi ati peal.
kahjuks endal oli arvuti katki (on ikka veel) ja seetõttu ei ole seda töös kasutanud - ei saa tempe täpselt öelda. see kellelt ostsin sellel jäid minu mälu järgi kuskile 30-40C vahele sõltuvalt prose kasutusest.
vaatan et pean selle komplekti jaoks lausa eraldi teema tegema - PSis juba huvi tuntud.. thumbs_up.gif

http://www.zone.ee/digerati/wc/ <- mõned pildid asjast icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2005 21:09:58 vasta tsitaadiga

niih, plaanis panna 45 kraadist viina vesijahutusse..
puhtana, ilma lahjendamata...
ega see ju pikapeale voolikuid ära ei söövita? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xerox
Kreisi kasutaja


liitunud: 12.06.2004




sõnum 30.12.2005 22:49:57 vasta tsitaadiga

oleneb, mis voolikud on. Kui need tava silikoon, siis pikapeale peaks ikka, sest 45kraadine pole neutraalse pH-ga
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2005 23:48:17 vasta tsitaadiga

tavalised aiakastmise voolikud jah.. krt siis peab 50/50 veega panema vist icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2005 01:40:43 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
tavalised aiakastmise voolikud jah.. krt siis peab 50/50 veega panema vist icon_razz1.gif

Oh mis te põete! Sedasama piiritust müüakse ju nendes plastpudelites ka vaatides icon_razz1.gif (materjaliks samuti PVC) ja silikoon on üks paremaid materjale üldse mis ei reageeri ei aluse ega happelise keskkonnaga.
Laske käia thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2005 12:44:14 vasta tsitaadiga

eks ma vaatan jah, millalgi ehitan CPU ploki ja vahele ja lükkan viina sisse icon_biggrin.gif
siis saab väljas külmaga klokkida, ei ole enam muret, et -15c ja vesi jääs icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2005 17:47:42 vasta tsitaadiga

A mille sa tosooli ei kasuta?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xerox
Kreisi kasutaja


liitunud: 12.06.2004




sõnum 31.12.2005 20:41:16 vasta tsitaadiga

arvatavasti sellepärast, et viin on "värvitu" ja pika aja peale ikka söövitab ära, olgugi, et see aeg võib väga pikk olla icon_smile.gif . Oleneb täpselt sellest polümeerist, millest see voolik tehtud on. Usun, et tänapäeval on enamus tõesti tehtud suhteliselt taluvaks hapete ja aluste suhtes
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2005 20:45:21 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
eks ma vaatan jah, millalgi ehitan CPU ploki ja vahele ja lükkan viina sisse icon_biggrin.gif
siis saab väljas külmaga klokkida, ei ole enam muret, et -15c ja vesi jääs icon_razz1.gif
ja miks sa seda arvad et pump ellu jääb? või on sul miski iwaki tellitud kusagilt ?
icon_razz.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 01.01.2006 10:18:36 vasta tsitaadiga

hmm
viimasel ajale endal ka plaanid osta vesijahutus
mitte küll see 5k asi, kui ma arvan TT Bigwater Se + Gpu blokk käraks
või ei ?
arvamused ?

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 179, 180, 181  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.