|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
marttisiitsman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.03.2003
|
16.12.2005 08:40:43
|
|
|
| ozooner kirjutas: |
| torud on pruunid:Dreservuaaris on vesi puhas ju?või viitasid millelegi muule? |
krt, ma ei vaadanud seda paaki, jaiks, vett pole ollagi. torud olid kristallselged alguses, midagi on settinud nendesse.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kunnar
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2003
|
16.12.2005 11:19:51
|
|
|
| Ega jah kui mingit Biokillerit ei osta siis hakkavad vaikselt nädalaga torud värvi muutma.
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
16.12.2005 15:15:06
|
|
|
kuskohast normaalseid, pehmeid voolikuid saaks?
mitte mingid fakin aiakastmise junnid mis krõnksu tõmbavad kui painutada
ja on nii jäigad, et paha hakkab
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phleg
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
16.12.2005 16:37:39
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
kuskohast normaalseid, pehmeid voolikuid saaks?
mitte mingid piix aiakastmise junnid mis krõnksu tõmbavad kui painutada
ja on nii jäigad, et paha hakkab :roll: |
ma olen kasutanud Tricoflex Tubclear voolikut (Stokker, forelli tn.), DD-st ostetud Tygon labori vooliku vastu ta küll ei saa aga parem kui need aiavoolikud
kui sa viitsid topikut lapata siis kusagil imo oli juttu mingist toiduainetööstuses kasutatavast voolikust mis olla väga bro
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
16.12.2005 19:58:35
|
|
|
| Palju eest keegi paneks mingi hea home made komplekti kokku?
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
diisel2.0
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-m.a.r.x-
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.06.2004
|
16.12.2005 20:18:09
|
|
|
diisel2.0,
Kalliks sul see komplekt kujunes?
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
diisel2.0
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004
|
16.12.2005 20:30:04
|
|
|
| -m.a.r.x- kirjutas: |
diisel2.0,
Kalliks sul see komplekt kujunes? |
soomest kõik ostetud
vga plokk 600 eeku
cpu plokk 550eeku
pump 1500
radiaator 850
kokku 3,5k
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
16.12.2005 21:19:41
|
|
|
Päris hea, hind ka väga tappev pole arvestades seda, et Swiftech pakub põmst kõige paremat stuffi. Aga miks Swiftech Storm plokki ei võtnud?
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
diisel2.0
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004
|
16.12.2005 21:25:07
|
|
|
| Evil1923 kirjutas: |
Päris hea, hind ka väga tappev pole arvestades seda, et Swiftech pakub põmst kõige paremat stuffi. Aga miks Swiftech Storm plokki ei võtnud?  |
80 eurot ehk 1,2k liiga kirves mulle ja tahab võimsat pumpa midagi 1200l/h ,mul 350l/h aga hea survega ,seega võtsin selle
ja btw,storme pole juba 1,5 kuud olnud Jimmis ,keegi muu swiftech tooteid ei paku soomes
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zbx
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.02.2004
|
16.12.2005 22:30:12
|
|
|
| usun, et omadused ei erine väga 800kroonise eelarvega vesijahutusest.
|
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
diisel2.0
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004
|
16.12.2005 22:42:41
|
|
|
| zbx kirjutas: |
| usun, et omadused ei erine väga 800kroonise eelarvega vesijahutusest. |
arvad?
esiteks usun et sel 800kroonisel on kehv pump, ütleme mingi hydor, mis on väga kõikuva kvaliteediga, mingi isetehtud plokiga ja mõlkis salongiradiaatoriga
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xerox
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2004
|
16.12.2005 22:51:26
|
|
|
esiteks, heatercore'id on tavaliselt paremad kui "spets" vesijahutuse radikad ja hästi tehtud isetehtud plokk on vb mingi 2kraadi kõrgema tempiga
ja pump ka väga tempi ei mõjuta, kui sa just igat l/h taga ei aja
vb tembi vahe oleks kuskil 5kraadi kokku(üldistatud)
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ozooner
HV veteran

liitunud: 02.05.2005
|
16.12.2005 22:53:27
|
|
|
voolikud sain mina j2llegi hydroscandist
www.eniro.ee
sealt otsi sealt aaanud kõik üleminekud jpms
zbx:jahutusomadus erineb,aga mitte nüüd niipalu,kuipalju on hinnavahe...
nii väikse systemi puhul,nagu vesijahutus ei loe pmst yldse pumba l/h
kuigi tglt ma ei saa yldse aru,milelx 1200l/h pump
kunagi keegi ütles,et 50l/h pump-vesi l2heb blokist aeglasemini l2bi st kuumeneb rohkem,aga l2heb ju ka aeglaselt radikast l2bi,jahtub rohkem
|
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zbx
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.02.2004
|
16.12.2005 23:02:42
|
|
|
| mitte ükski sinuöeldud "miinus" ei mängi jahututusomaduste juures küll teabmissuurt rolli.
|
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
diisel2.0
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004
|
16.12.2005 23:17:04
|
|
|
tegelt pumba l/h ei loegi,sest plokkide ja radika takistus ei lase nii palju vett läbi ,ütleme umbes 1200l/h pump radikaga ja plokkidega ei pumpa enam 1200,vaid 700l/h , loeb ikka rohkem surve mida pump suudab anda,akvaariumpumbadel on see tavaliselt väike ,surve on hea tavaliselt tööstuspumpadel , eriti tuntud on laing nende hulgas, ikstriimklokkijate juures iwaki vms
zbx, nõus,jahutusomadusi see ei mõjuta, küll aga välimust ja töökindlust
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xerox
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2004
|
16.12.2005 23:19:49
|
|
|
välimus on juba teine asi jah
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phleg
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
17.12.2005 22:29:37
|
|
|
| xerox kirjutas: |
esiteks, heatercore'id on tavaliselt paremad kui "spets" vesijahutuse radikad
|
1) et see lihtsalt sinu subjektiivseks arvamuseks ei jääks, lisad ehk mingi url-i
2) heatcore`l ja heatcore`l on väga suur vahe
see nn. 800.- jahutuse radikas on tavaliselt mingi fordi, honda jne. 20-25a vana salongiradikas
kus keemia ja aeg on oma töö teinud (tavaliselt ei viitsita seda radikat isegi korralikult puhastada)
| xerox kirjutas: |
ja hästi tehtud isetehtud plokk on vb mingi 2kraadi kõrgema tempiga
|
3-4a on plokid arenenud palju, siin võib juba rääkida 10C vahest
et nn. isetehtud (tavaliselt Kiili plokk) ja mcw6000 vahe ainult 2C oleks tundub küll parajas BS olema
| xerox kirjutas: |
ja pump ka väga tempi ei mõjuta, kui sa just igat l/h taga ei aja
vb tembi vahe oleks kuskil 5kraadi kokku(üldistatud) |
ja veel kuidas mõjutab
n. 40Wpump uputatud (paisupaagis) vs 10W pump
seda teemat ei saa nii yldistada, kõik on suhteline
| ozooner kirjutas: |
kunagi keegi ütles,et 50 l/h pump-vesi l2heb blokist aeglasemini l2bi st kuumeneb rohkem,aga l2heb ju ka aeglaselt radikast l2bi,jahtub rohkem |
kunagi keegi ütles, et maa on lapik
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zbx
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.02.2004
|
18.12.2005 12:36:59
|
|
|
| tsitaat: |
1) et see lihtsalt sinu subjektiivseks arvamuseks ei jääks, lisad ehk mingi url-i
2) heatcore`l ja heatcore`l on väga suur vahe
see nn. 800.- jahutuse radikas on tavaliselt mingi fordi, honda jne. 20-25a vana salongiradikas
kus keemia ja aeg on oma töö teinud (tavaliselt ei viitsita seda radikat isegi korralikult puhastada)
|
kes oskab ja tahab, leiab väga korraliku radika, ja soovitatavalt isegi mitu.
| tsitaat: |
3-4a on plokid arenenud palju, siin võib juba rääkida 10C vahest
et nn. isetehtud (tavaliselt Kiili plokk) ja mcw6000 vahe ainult 2C oleks tundub küll parajas BS olema
|
antud argument on pädev ainult siis kui sul on need mõlemad plokid olemas ja samas süsteemis näitad nende mõlema "temperatuurid" ära.
| tsitaat: |
ja veel kuidas mõjutab
n. 40Wpump uputatud (paisupaagis) vs 10W pump
seda teemat ei saa nii yldistada, kõik on suhteline
|
peab olema ikka eriline idioot (vabandan), et panna 40w soojusallikas veeringlusse. praegu ei kommenteerinud sa pumpamisvõimsust vaid mingit krdi soojusvõimsust. mis oluline vahe saab olla 600l/h ja 1200l/h pumba "temperatuurides", taas ootan sinu praktilist tõestust või vähemalt url'i
| tsitaat: |
kunagi keegi ütles, et maa on lapik
|
täiesti sisutu väide, äkki lisad mõne url'i
tundub, et proovid lihtsalt oma ülemakstud investeeringut õigustada.
|
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xerox
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2004
|
18.12.2005 14:42:21
|
|
|
| phleg kirjutas: |
1) et see lihtsalt sinu subjektiivseks arvamuseks ei jääks, lisad ehk mingi url-i
2) heatcore`l ja heatcore`l on väga suur vahe
see nn. 800.- jahutuse radikas on tavaliselt mingi fordi, honda jne. 20-25a vana salongiradikas
kus keemia ja aeg on oma töö teinud (tavaliselt ei viitsita seda radikat isegi korralikult puhastada) |
ei viitsi nüüd otsima hakata, kuid enam-vähem igas watercooling tutorialis, mis ma läbi kammind olen, on soovitatud autode heatercore'e nende "spets" vesijahutuse omadele, sest need on WAY overpriced ja kui heatercore on norm, siis temp vahe küll palju ei tohiks olla( palju = üle 2 kraadi)
| phleg kirjutas: |
3-4a on plokid arenenud palju, siin võib juba rääkida 10C vahest
et nn. isetehtud (tavaliselt Kiili plokk) ja mcw6000 vahe ainult 2C oleks tundub küll parajas BS olema |
kui sul endal on ligipääs heale freesile, siis saad ka ise VÄGA hea ploki teha
| phleg kirjutas: |
n. 40Wpump uputatud (paisupaagis) vs 10W pump
seda teemat ei saa nii yldistada, kõik on suhteline |
nagu zbx ütles, kes paneks endale 40w pumba paaki istuma? mul endal vesijahutuse rig'is istub in-line hydor s30(9w, 480l/h) ning ma olen sellega väga rahul. Pump on ülivaikne(kuuleb vaid kõrva kõrvale pannes), flowrate on väga hea ja mina mingit probleemi ei näe.
Enne oli küll mul sees 1200l/h pump(lõhkusin ära), mis tegi ikka väga kõva häält ja watte andis ka kõvasti rohkem.
Pumba võimsuse optimaalseks rakendamiseks peab ka voolikute diameeter olema vastav - kõrs hoiab tagasi ja üle 12mm on juba nõrgemale pumbale liiga palju. Endal küll 12mm+480l/h pump, kuid flowrate on suurepärane(vaadates kui kiiresti vesi veehoidlas mul liigub)
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
18.12.2005 18:56:54
|
|
|
mul on natuke võibolla teemaväline küsimus, kuid ehk oskab keegi nõu anda, kuidas pääseda mingile freesile ligi? Tööõpetuse tunde enam pole ja üleüldse olen üldhariduskooliga lõpparve teinud, ühtegi sellisel alal tegutsevat või sellistele masinatele ligi pääsevat sõpra/tuttavat mul pole ning sellist aparaati koju ka osta ei jõua, sest peale veeploki tregemise sellel muud rakendust ei näe. Samas tahaksin kindlasti ise meistrdada, mitte lasta kellelgi teisel teha. Kas on ehk mingi freesimiskeskus kuskil või muud sellist. Tööriistalaenutus ei ole ka kõige parem variant, sest selle värgiga võib suht pikalt minna ning pealegi ei tahaks koju mingit töökoda tekitada, kuid kui muud ei jäe üle, siis võib ka nii. On tööriista laenutuse variant üldjuhul mõeldav? Või on ehk mingi tööõpetuse ring kuskil huvikeskuses või mõnes tööõpetuse klassis peale tunde vms?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marttisiitsman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.03.2003
|
18.12.2005 19:09:26
|
|
|
| mightythor kirjutas: |
mul on natuke võibolla teemaväline küsimus, kuid ehk oskab keegi nõu anda, kuidas pääseda mingile freesile ligi? Tööõpetuse tunde enam pole ja üleüldse olen üldhariduskooliga lõpparve teinud, ühtegi sellisel alal tegutsevat või sellistele masinatele ligi pääsevat sõpra/tuttavat mul pole ning sellist aparaati koju ka osta ei jõua, sest peale veeploki tregemise sellel muud rakendust ei näe. Samas tahaksin kindlasti ise meistrdada, mitte lasta kellelgi teisel teha. Kas on ehk mingi freesimiskeskus kuskil või muud sellist. Tööriistalaenutus ei ole ka kõige parem variant, sest selle värgiga võib suht pikalt minna ning pealegi ei tahaks koju mingit töökoda tekitada, kuid kui muud ei jäe üle, siis võib ka nii. On tööriista laenutuse variant üldjuhul mõeldav? Või on ehk mingi tööõpetuse ring kuskil huvikeskuses või mõnes tööõpetuse klassis peale tunde vms? |
ma arvan, et iga suvalist vanti ei lasta freespingi taha (kallid terad jne.), kui kusagil olekski, usas näiteks on minu teada mis vägagi tore, eestis pole asjale palju huvilisi.
ise oleks ka tegelikult huvitatud freespingi taha sattumisest aga saab ka hädapärast trelli ja minifreesiga tehtud.
(krt, selle on-screen keyboardiga on ikka paras piin toksida, tavaline klaviatuur kooles täna mingil imelikul pöhjusel ära.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
18.12.2005 19:10:07
|
|
|
| marttisiitsman kirjutas: |
| mightythor kirjutas: |
mul on natuke võibolla teemaväline küsimus, kuid ehk oskab keegi nõu anda, kuidas pääseda mingile freesile ligi? Tööõpetuse tunde enam pole ja üleüldse olen üldhariduskooliga lõpparve teinud, ühtegi sellisel alal tegutsevat või sellistele masinatele ligi pääsevat sõpra/tuttavat mul pole ning sellist aparaati koju ka osta ei jõua, sest peale veeploki tregemise sellel muud rakendust ei näe. Samas tahaksin kindlasti ise meistrdada, mitte lasta kellelgi teisel teha. Kas on ehk mingi freesimiskeskus kuskil või muud sellist. Tööriistalaenutus ei ole ka kõige parem variant, sest selle värgiga võib suht pikalt minna ning pealegi ei tahaks koju mingit töökoda tekitada, kuid kui muud ei jäe üle, siis võib ka nii. On tööriista laenutuse variant üldjuhul mõeldav? Või on ehk mingi tööõpetuse ring kuskil huvikeskuses või mõnes tööõpetuse klassis peale tunde vms? |
ma arvan, et iga suvalist vanti ei lasta freespingi taha (kallid terad jne.)
ise oleks ka tegelikult huvitatud freespingi taha sattumisest aga saab ka hädapärast trelli ja minifreesiga tehtud. |
need on sul endal siis olemas? ning lisaks veel seda, et kustkohast vaske saab? metalli kokkuostu punktist grammi hinnaga?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xerox
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2004
|
18.12.2005 19:22:03
|
|
|
kui seal sellist vaske on, siis peaks ikka saama, kuid keegi siin teemas eespool müüs vaske(mulle ka, kuid ei mäleta ta nime )
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
|
18.12.2005 19:30:54
|
|
|
eelnevale vooliku teemale lisaks kiidan ka takka toitlustus voolikut, sain ühe 5m rulli, väga painduv asi, 15cm jupist võib ilma probleemideta 360 ringi keerata, phm 10cm jupist saab ka kui proovida, nii, et korpuses peaks sellisega iganes hea olema manööverdada
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xerox
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2004
|
18.12.2005 19:37:34
|
|
|
| äkki tead ka, kust asja võib soetada?
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
19.12.2005 23:42:10
|
|
|
| keegi osakb ütelda mis juhtuub tavalise h2o pumbaga kui sellele anda näiteks -15*c vedelikku ?
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
19.12.2005 23:49:28
|
|
|
Sponge Bob, oleneb, kas jääb terveks või läheb katki.
Narkot ta lambist tootma ei hakka.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zbx
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.02.2004
|
19.12.2005 23:51:22
|
|
|
| hapraks muutub...ausaltöeldes korraliku pumba puhul ei julgeks proovida
|
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
20.12.2005 00:29:22
|
|
|
| zbx kirjutas: |
| hapraks muutub...ausaltöeldes korraliku pumba puhul ei julgeks proovida |
no aga ega ma seda ju peksma ei hakka kui hapraks see läheb? v see "tiivik" sees läheb puruks vms?
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xerox
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2004
|
20.12.2005 08:11:05
|
|
|
mis juhtub plastiga - kraadidel? läheb rabedaks
tiibik võib vast puruks minna jah, v mingi kummist isolaator
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
20.12.2005 19:54:27
|
|
|
vaatasin just XSist et seal miskit ütlesid et kui seda vedelikku tsillida (näiteks dicega) ja pumbata siis ei pidavat midagi juhtuma aga noh eks siin ei ole muud kui järgi proovida kunagi, mul see hydor nagunii omadega mäel, pläriseb ja krõbiseb 8)
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ciryo
HV vaatleja
liitunud: 27.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
|
20.12.2005 21:39:48
|
|
|
| Sponge Bob kirjutas: |
| ...mul see hydor nagunii omadega mäel, pläriseb ja krõbiseb 8) |
hydor kulub tiiviku võlli auk ära seest, siis hakkab hüppama seal võlli peal, ma lõikasin suka vardast uue omale, muidugi raske on leida täpselt nii sugust pulka, roostevaba ja teras kõlbavad selleks hästi.
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
20.12.2005 23:00:02
|
|
|
| Tbit kirjutas: |
| Sponge Bob kirjutas: |
| ...mul see hydor nagunii omadega mäel, pläriseb ja krõbiseb 8) |
hydor kulub tiiviku võlli auk ära seest, siis hakkab hüppama seal võlli peal, ma lõikasin suka vardast uue omale, muidugi raske on leida täpselt nii sugust pulka, roostevaba ja teras kõlbavad selleks hästi. |
seleta täpsemalt, mul hüppabgi ta seal, lapperdab vms, ei oska seletada , ei saanudki aru mis viga tal täpselt oli
mul kah üks samasugune 1:1 üle kui kedagi huvitab ?
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
digerati
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2005
|
22.12.2005 15:11:27
|
|
|
kui kellelgi soovi on siis võin ühe komplekti müüa:
* cpu plokk
* nb/gpu plokk (on mõlemal kasutatud)
* pleksist paisupaak
* hydor l20
* salongiradikas+120 vent
* voolikud (sisemine d. 10)+kinnitused
komplekt siit kunagi ostetud ja siis veelkord müüdud. plokid vist kiili tehtud
välimus jääb pro komplektidele alla, aga hinna/efekti suhe peaks ikka parem olema
1k annaks ära
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
23.12.2005 00:21:08
|
|
|
| digerati kirjutas: |
kui kellelgi soovi on siis võin ühe komplekti müüa:
* cpu plokk
* nb/gpu plokk (on mõlemal kasutatud)
* pleksist paisupaak
* hydor l20
* salongiradikas+120 vent
* voolikud (sisemine d. 10)+kinnitused
komplekt siit kunagi ostetud ja siis veelkord müüdud. plokid vist kiili tehtud
välimus jääb pro komplektidele alla, aga hinna/efekti suhe peaks ikka parem olema
1k annaks ära  |
pilte
_________________ Fotoblogi / Flickr |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
digerati
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2005
|
23.12.2005 12:32:48
|
|
|
| katsun weebikaga mingid nikerdised teha. kui just keegi mulle digikat jõuludeks ei taha kinkida 8)
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
23.12.2005 12:51:31
|
|
|
| digerati kirjutas: |
| katsun weebikaga mingid nikerdised teha. kui just keegi mulle digikat jõuludeks ei taha kinkida 8) |
Tee pilte jah ja räägi tempidest
Mis socketile ja kas 6800 peale läheb see VGA plokk?
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
digerati
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2005
|
23.12.2005 13:49:06
|
|
|
hm. unustasin mainida et socket on universaalne - nii universaalne et ühelegi socketile ei sobi. vähemalt niikaua kuni ma mõnda klambrit ei tee (lähemal ajal teen vist s939 klambri).
isetehtud asjadel sageli puuduvad standardid ja seega ei saa ma pead anda et see NB plokk mõnele kindlale vga-le sobib. oli mingi ati peal.
kahjuks endal oli arvuti katki (on ikka veel) ja seetõttu ei ole seda töös kasutanud - ei saa tempe täpselt öelda. see kellelt ostsin sellel jäid minu mälu järgi kuskile 30-40C vahele sõltuvalt prose kasutusest.
vaatan et pean selle komplekti jaoks lausa eraldi teema tegema - PSis juba huvi tuntud..
http://www.zone.ee/digerati/wc/ <- mõned pildid asjast
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
30.12.2005 21:09:58
|
|
|
niih, plaanis panna 45 kraadist viina vesijahutusse..
puhtana, ilma lahjendamata...
ega see ju pikapeale voolikuid ära ei söövita?
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xerox
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2004
|
30.12.2005 22:49:57
|
|
|
| oleneb, mis voolikud on. Kui need tava silikoon, siis pikapeale peaks ikka, sest 45kraadine pole neutraalse pH-ga
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
30.12.2005 23:48:17
|
|
|
tavalised aiakastmise voolikud jah.. krt siis peab 50/50 veega panema vist
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2002
|
31.12.2005 01:40:43
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
tavalised aiakastmise voolikud jah.. krt siis peab 50/50 veega panema vist  |
Oh mis te põete! Sedasama piiritust müüakse ju nendes plastpudelites ka vaatides (materjaliks samuti PVC) ja silikoon on üks paremaid materjale üldse mis ei reageeri ei aluse ega happelise keskkonnaga.
Laske käia
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
31.12.2005 12:44:14
|
|
|
eks ma vaatan jah, millalgi ehitan CPU ploki ja vahele ja lükkan viina sisse
siis saab väljas külmaga klokkida, ei ole enam muret, et -15c ja vesi jääs
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
31.12.2005 17:47:42
|
|
|
A mille sa tosooli ei kasuta?
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xerox
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2004
|
31.12.2005 20:41:16
|
|
|
arvatavasti sellepärast, et viin on "värvitu" ja pika aja peale ikka söövitab ära, olgugi, et see aeg võib väga pikk olla . Oleneb täpselt sellest polümeerist, millest see voolik tehtud on. Usun, et tänapäeval on enamus tõesti tehtud suhteliselt taluvaks hapete ja aluste suhtes
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
31.12.2005 20:45:21
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
eks ma vaatan jah, millalgi ehitan CPU ploki ja vahele ja lükkan viina sisse
siis saab väljas külmaga klokkida, ei ole enam muret, et -15c ja vesi jääs  |
ja miks sa seda arvad et pump ellu jääb? või on sul miski iwaki tellitud kusagilt ?
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
01.01.2006 10:18:36
|
|
|
hmm
viimasel ajale endal ka plaanid osta vesijahutus
mitte küll see 5k asi, kui ma arvan TT Bigwater Se + Gpu blokk käraks
või ei ?
arvamused ?
_________________ Fotoblogi / Flickr |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|