|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
12.12.2005 17:36:34
|
|
|
| prigo kirjutas: |
| Eks nüüd kõik uued tulevased mängud tulevad ka uuele x kastile.Keegi midagi uuesti Halost ei tea?See peaks olema küll päris hea pela. |
mis sellest ikka teada. google on infot täis
ja muide paljudele vanematele mängude saab live'st updatesi tõmmata, mis panevad mängu rohkem uue xboxi võimalusi ära kasutama
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahvilõust
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005

|
12.12.2005 21:56:18
|
|
|
Ps2 hea odav praegu, mitte siit eestist muidugi praegu kaalutlen selle ostu kuna tahaks FFX ja XII mängida, sest FFVII oli mega
_________________ Gdesainer |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutisõber
HV veteran

liitunud: 01.08.2002
|
13.12.2005 00:11:52
|
|
|
| Kaniyodrift kirjutas: |
 |
Kui tähele panete, siis PS2 pilt on tehtud kui auto mängus seisab, XBox360 screen aga siis kui auto kiiruseks 112 mph.
Tänu sellele ongi PS2 -e screen nii puhas ja selge...
_________________ ... |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
13.12.2005 00:17:42
|
|
|
PS2 oma meeldib rohkem, Xboxil selline udune jama.
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
13.12.2005 00:20:47
|
|
|
blurr + ühel auto seisab, teisel annab täiega minna..
igatahes xboxi-l on graafika küll KÕVASTI parem, juba tänu AA-le jne
ps2 pildil kõik seisab ja juba sakid ja muu jura, milline siis veel liikudes oleks
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
13.12.2005 00:25:42
|
|
|
Mingit super teravat AA-d ma küll uutelt konsoolidelt ei oota, rohkem detailsust ja purustuvaid autosid, maju, inimesi jne. Kaua sa ikka seda maali vahid
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
13.12.2005 00:28:30
|
|
|
| miks sa seda konsoolilt ootad? see ju progejate asi mida nad teha viitsivad ja mida mitte, konsool/raud loob selleks lihtsalt paremaid võimalusi
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
13.12.2005 10:55:12
|
|
|
selleks, et võrrelda gt vs pgr peab ikka räme võhik olema ja kes siin sellise näite tõi, häbi! isegi pc-l pole panna midagi vastu gt-le ja nagu ma aru saan ei ole lootustki, kuna ainuke tõsine tegija on siiani ainult sony kummardanud, nende järgmine ps2 üllitis saab arvatavasti kõige ehedam tsiklisimu olema.
eila sai siis ka omale 360 koju taritud, esimene asi mis ikka isegi teades üllatas oli komplekti kaal, väike kast aga rämeraske. kuna netist pilt juba palju nähtud, siis asja disain mingit erilist head tunnet ei tekitanud, eriti ebameeldiv algüllatus oli kõvaketta ümber olev kile, mis kogu liimi jättis läikiva hõbedariba peale (aah millal ma viitsin seda eemaldada). toitejuhe on ikka tohutu jäme ja mega ühenduspistikuga.toiteplokk polegi nii raske kui mu lappari oma oli, ja ei tea kas on juba uus mudel või oli see kuumenemine rohkem usa pingest tingitud, igatahes on sellel sees vent, mis ühest otsast õhku võtab ja teisest välja puhub, peale 2 tundi cod2-hte igatahes oli leige ainult. teleka järgipanek imelihtne kaasaolev komponent juhe sobib ka komposite sisendile vaja ainult ümberlülitus juhtmelt teha, pistik tuleb konsooli korralikult ühendada, minul see esimene kord jäi poolepeale, pilt oli ka siis poolik. komponent juhtme küljes on ka optiline väljund heli jaoks. selleks et juhtmevaba pult tööle panna tuleb konsool käivitada, pult käivitada, siis konsooli ja puldi kommunikatsiooninuppu vajutada, ühendus toimub kiirelt ja pult toimib ka ideaalselt. menüüd suht lihtsad ja sättimised. 20gb kõvakettast on algul järel mingi 12gb peale mõttetute reklaamide ja mulle mittesobiva musa eemaldamist jäi 13gb, osa kettaruumi võtab mäng mida ma pole veel tööle saanud, see vist avaneb mingil ajal, peab uurima. enda konsooli sättisin 720p hd reziimi, biose pilt on nagu postkaart (ei pruugi crt telkuga olla nii, pole veel proovinud). kuna hommikul poes polnud veel hinda juhtmevabale wifi püüdjale, siis online ei hakanud ma juhtmega üldse jamama, mu tuba on lihtsalt ruuterist liiga kaugel. igatahes eesti pole euroopa, sest meid ei ole üheski valitavas sättes. dvd filme ei mängi maha sama kvaliteetselt, nagu komponendiga dvd-statsplayer, pilt on siiski nats parem kuk ma pc-lt telkusse olen saanud ja ka formaat on õige võrreldes ps2 ja vana xb. muidu dvd-r luges kenasti ja päris kiirelt toimib plaadi tuvastus ja esitus. kaasasolev dvd-pult on ka täitsa ok, ei pea otse aparaadile suunama, nupud ja paigutus suht norm, sellega saab ka kõik sätted ja valikud teha. kõige suurem jama ja mitte väheoluline, on ventikate müra ja eriti suurt vuhinat teeb mänguplaat. kui dd5.1 täiega rammib pole muidugi midagi kuulda, aga vaikselt kellegi magaja kõrval pelada sellega, ei ole isegi kõrvaklappidega võimalik.
viimati muutis gj 13.12.2005 12:02:41, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prigo
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.06.2005
|
13.12.2005 11:15:24
|
|
|
Aitähh,hea ülevaate eest .
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
13.12.2005 11:19:24
|
|
|
mitu dB see on siis? nagu 5800 ultra omalajal?
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prigo
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.06.2005
|
13.12.2005 12:26:39
|
|
|
Ma ei tea mind isiklikult müra ei häiriks.Arvuti undab kõrval päris palju,kuid selle saab eemaldada lihtsalt kas klapid pähe toppides või voluumi juurde keerates
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kami
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2003
|
14.12.2005 00:22:44
|
|
|
ime, et mu võrdlus nii palju kära tõi :S
ma võrdlesin neid lihtsalt kui oma hinna,mõttekuse,võimekuse jne. suhtes.. Muiduigi sa ju ei võrdle sportautot ja maasturit, kuid kui sportautoks on 1991 aasta Mazda MX5 hinnaga 20 000 krooni ja maasturiks Land Rover Discovery 2005 hinnaga 22 000 krooni, siis sa Vist ju võtad viimase?
Loodan, et sai kõige pika vaidluse põhimõte kokku võetud, huh.
Igatahes õnnilten (ja kadestan ) kõiki praeguseid xbox360 omanikke juba - nautige ning jah, nautige .. Koolivennal kah juba olemas see ..
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
14.12.2005 14:33:40
|
|
|
see viimane näide sul kami, on päris võssa. ei ole sugugi kindel, et ma võtaksin sõitva masina asemel mingi jeebi, millest tank on üle sõitnud (hinnaklass on sul seal selline lihtsalt).
selle piltide võrdluse kokkuvõtte ütles tegelt Winterwind lühidalt oma viimases postis.
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
14.12.2005 17:36:50
|
|
|
http://www.gamesfirst.com/?id=1065
see peaks paremini pädema.
samas alati jääb hdtv argument ja tõsiasi, et xbox360 mängud kohustuslikus korras mingile maale seda toetavad. + sellesama lingi viimane osa ka pädeb, kus käib jutt sellest, et ühe konsooli mängude põlvkondade vahe on iseenesest suht jube juba. s.t. pmst sama, mida winterwind ka eespool ütles.
psp vs. xbox360 on miski võimatu võrdlus stiilis, kumb on raskem kas meeter või tund.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahvilõust
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005

|
14.12.2005 21:20:41
|
|
|
| prigo kirjutas: |
Ma ei tea mind isiklikult müra ei häiriks.Arvuti undab kõrval päris palju,kuid selle saab eemaldada lihtsalt kas klapid pähe toppides või voluumi juurde keerates  |
adjöö kõrvakuulmine
_________________ Gdesainer |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kami
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2003
|
15.12.2005 07:32:02
|
|
|
argh, ikka ei jõua point kohale, aga okei.. teeme asja siis sellise näite järgi
"Sa ju EI saa võrrelda 120 gig ketast 30 gigasega.. suva, et 30 giga maksab 200 krooni ja 120 variant 1000 eeku. Ses suhtes, et tulgem maa peale. Üks asi on 30 ja teine 120, milline ripoff, mind see hind ju ei koti nagunii.."
kui keegi kasutab mingeid translaatoreid või kõnesüntesaatoreid, siis eelnev tekst oli loodetavasti iroonia, aga tea kes siin veel võib selle hoopis õigeks kinnitada..
Ja ffs kas ma olen siin üleüldse võrrelnud PSPd ja X360t. Enamus lahedaid on nad ise ühte patta pannud ja siis kukkunud sõimama. Kogu minu jutt on keerlenud selle ümber, et kuna mõlemad ON mängukonsoolide kategooria alla kuuluvad, mõlemad on loodud mängimiseks ja mõlemiga saab muid asju teha, siis x360 on hinna suhtes mõistlikum agregaat! Kindlasti leidub neid poisse/tüdrukuid, kellel meeldib rohkem pihus mängida Burnoute jne. kuna reisimist tuleb niiii palju ette, kuid kui sul on vaja mänguaparaati ja rahakott pole põhjatu, siis praeguste Eesti hindade juures oleks mõistlikum otsustada uuema põlvkonna hmm, MITTEKAASASKANTAVA konsooli kasuks... (Oeh, f...n mõttetu jutt siin)
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
16.12.2005 10:15:46
|
|
|
| millegipärast ei saa mp3 plaate kõvakettale tirida, samas cd-plaadist saab rippida. eile proovisin vana xboxi mängu dvd-r plaadilt mängida, ei tomind, soovitas tõmmata uuenduse. uuendusplaat http://www.xbox.com/en-GB/games/backwardscompatibility.htm mille tegin neroga millegipärast ei toiminud, tegin siis õpetuse järgi win oma kribamisega ja kõik ok. peale uuendust luges küll vana-xb mängulogo ette aga tööle ei läind, mida oligi arvata. saadaval on soft, millega saab võrgukaabli kaudu 360-ne plaadid pc-kõvakettale tirida http://www.teamavalaunch.com/qwix/ võib ainult oletada, mis edasi toimuma hakkab
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-=Px=-
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.01.2004
|
16.12.2005 16:11:40
|
|
|
| Väga hea, tasuks ise kah siis varsti osta endale xbox 360.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
20.12.2005 20:58:16
|
|
|
Üks asi on andmete lugemine, teine asi on koopiakaitsest mööda hiilimine. Kujutage näiteks ette StarForce'i mis on implementeeritud riistvaras.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marcus21
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.03.2004
|
23.12.2005 00:57:18
|
|
|
| Oskab keegi öelda,kus kohas seda xbox 360-t müüakse,ning mis hinnaga,mis hinnaga mänge on?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prigo
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.06.2005
|
23.12.2005 01:13:04
|
|
|
| Ei ole kindel aga keegi nagu rääkis et +- ja siis onoff pidid olema kohad kust saab pareagu uut xboxi.Mängud on ikka 1k.Ja hind peaks olema sirka 4500eeku.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
23.12.2005 09:47:07
|
|
|
| kui ma viimati käisin on-off poes pold seal peale mängude ja lisavarustuse midagi. 4600kr on core süsteemi hind, kõvaketta hinda ei mäleta aga krõbe see oli, wifi adapter on ka kirves 1250kr eu onlines veel kallim, juhtmevaba pult mingi 700kr, mängud on 950kr, vga juhe oli ka hirmkallis, alati tasub siin softimüügil silm peal hoida.
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marcus21
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.03.2004
|
23.12.2005 10:15:46
|
|
|
| Kas selle xbox 360 -ga saab vana xbox-i mänge ka mängida?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZerOZer05
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2004
|
23.12.2005 10:29:34
|
|
|
| marcus21 kirjutas: |
| Kas selle xbox 360 -ga saab vana xbox-i mänge ka mängida? |
Osasid saab osasid ei saa ja selleks et vanu mänge tõmmata on xboxil kõvaketast ja internetti vaja.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
23.12.2005 10:38:53
|
|
|
| kõvaketast on jah vanade mängude jaoks vaja. uuenduseks piisab kui on arvutis cdkirjutaja ja internet. suurem enamus vanu mänge töötavad juba praegu ja parema kvaliteediga kui vanal xboxil.
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
23.12.2005 13:43:32
|
|
|
| marcus21 kirjutas: |
| Oskab keegi öelda,kus kohas seda xbox 360-t müüakse,ning mis hinnaga,mis hinnaga mänge on? |
ONOFF müüs 4696kr kõvaketta ja juhtmeta puldiga kallimat mudelit.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
23.12.2005 13:47:26
|
|
|
onoffis on 4700.- premium pack. ma enne juba ütlesin
edit: ette jõuti
proovisin nfs mw ka sellel mängida. graafika oli hea aga juhitavus allapoole arvestust
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
23.12.2005 17:18:20
|
|
|
paluks siiski anda objektiivset infot NFSMW juhitavus on just selline nagu ta on st. ei erine pc omast rohkem, kui puldiga on isegi mugavam kui klaveril. siis võiks veel märkida konkreetne pood kus on saada 4700kr premium komplekt (core hinnaga premium jõulud on läbi ma arvan).
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kami
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2003
|
23.12.2005 17:20:30
|
|
|
Jah, premiumid lännu
Uues ONOFF uudiskirjas x360 ilusti sees niiet miks sa lihtsalt ei helista nende esindustesse? Ma ei hakka siin mingeid käske andma, aga endale kiirem ja teistel kergem oleks, kui küsiksid ise poeonudlt üle, et kus neid siis Konkreetselt saada on
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
23.12.2005 17:38:31
|
|
|
| võib-olla oli neil seal ekistus. arvel oli kirjas core aga tegelikult oli premium. ostetud sai mustamäe onoffist ja kuupäev oli 11.12.2005 ning hind sama mis praegugi 4696kr
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marcus21
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
23.12.2005 22:00:59
|
|
|
|
võrdle pilte. ma võin aidata. kallimal on kõvaketas, juhtmeta pult, juhe teleka ühendamiseks ja headset
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marcus21
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.03.2004
|
23.12.2005 23:18:59
|
|
|
| Aga sa kirjutasid eespool,et said poest 4699.-eesk konsooli,kus oli kõvaketas ka kaasas.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
23.12.2005 23:39:11
|
|
|
| marcus21 kirjutas: |
| Aga sa kirjutasid eespool,et said poest 4699.-eesk konsooli,kus oli kõvaketas ka kaasas. |
tõsi, aga räägitakse, et nüüd need said otsa ja antakse sama raha eest core versiooni. selle kohta ei tea täpselt öelda
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
24.12.2005 13:15:59
|
|
|
| tahks veel meelde tuletada ostjatele, et enne 360 ostu peaks ikka vaatama, et on kuhu pilt ka lasta. kuna vga juhe on liiga kallis, siis ma ise monitoriga ei hakka katsetama. põhimõttliselt ei tule 360 komplekt koos lcd tv-ga midagi odavam kui korralik high end arvutikomplekt, eriti kui veel osta õige hinnaga premium 360.
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
26.12.2005 17:16:38
|
|
|
| gj kirjutas: |
| tahks veel meelde tuletada ostjatele, et enne 360 ostu peaks ikka vaatama, et on kuhu pilt ka lasta. kuna vga juhe on liiga kallis, siis ma ise monitoriga ei hakka katsetama. põhimõttliselt ei tule 360 komplekt koos lcd tv-ga midagi odavam kui korralik high end arvutikomplekt, eriti kui veel osta õige hinnaga premium 360. |
pilt on täitsa normaalne ka tavaliselt ~28" telekalt vaadates. muide, kui kellelgi kiirelt premium pakki vaja siis link minu allkirjas
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaniyodrift
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
28.12.2005 11:01:23
|
|
|
| see võib olla fake uudis, eks hiljem kuuleb või katsetab ise.
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monkey
HV vaatleja
liitunud: 29.03.2004
|
31.12.2005 14:16:45
|
|
|
| gj kirjutas: |
| selleks et juhtmevaba pult tööle panna tuleb konsool käivitada, pult käivitada, siis konsooli ja puldi kommunikatsiooninuppu vajutada, ühendus toimub kiirelt ja pult toimib ka ideaalselt. |
Vajuta parem kohe controlleri peal "suurt x'i", läheb tööle nii konsool kui ka controller ise.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
01.01.2006 13:33:51
|
|
|
läheb jah, kuna mulle manuali ei meeldi lugeda, siis esimese paari päevaga selleni tõesti ei jõudnud, kuna tavaliselt panen plaadi enne konsooli, siis puldini jõuan viimasena
lisaks eelnvalt mainitud dvd-filmi kehvale kvaliteedile, peab kurbusega märkima, et mõne plaadi pildi jooksutamisega ei saa 360 üldse hakkama, niiet pole ma veel näinud konsooli ega pc-d (viimasepuhul va. special decoder kaardiga) mis sama hästi teleka taga pilti näitaks nagu standalone dvd-player komponendi otsas. niiet põhimõtteliselt jutt kvaliteetsest multimeediatootest, mis kõike hästi teeb ei toimi ikka veel.
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monkey
HV vaatleja
liitunud: 29.03.2004
|
02.01.2006 15:39:32
|
|
|
Inimesed, rääkige kust Xbox360'le mänge osta. Koos konsooliga sai PGR3 ja Kameo ostetud ONOFFist aga tahaks nüüd mänge juurde. Sikupilli ONOFFis letid 360 mängudest puhtad Kust veel saaks. Hea oleks kui mõne kaupluse kodulehel ka nimekiri olemas oleks. Tänud.
Edit: Ja oleks vaja ka controlleri laadijat, seda Charge & Play Kit'i. Ja Xbox Live kaarte kah. Tänud veelkord.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
02.01.2006 16:34:08
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| "pidavat" kalama ja igasugu probleeme omama, kaavaarvatud jama graafikaga |
Toosama tüüp kes väitis et PS3 on hunnik vigu rääkis ka seda et 360 on umbes sama vigane
Aga eks me umbes aasta-poolteise näe kumbal konsoolil paremini läheb.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
04.01.2006 09:24:30
|
|
|
monkey: mustamäe on-offis olid cod2, nfsmw ja midagi veel, minukäest võid saada perfect darki 2 plaadiga specialväljalaske metallkarbis, võib ka vahetada kameoga.
sai siis see wifi adapter ära ostetud, install imelihtne, tuleb ainult algul ppop ära keelata ja kõik käib nagu iga muu wifiga automaatselt, peab ainult turvakoodid või kuidas kellelgi panema. onlinest mõned demod tirida, ise lasin alla quake4, kameo ja condamnedi demod, üldiselt on staffi alles vähe, download on suht aeglane ka. eriti haige on veel see, et samal ajal ei saa midagi peale downloadi teha, vähemalt mina kll ei saanud. üks haige asi veel, et registreerimisel pole eestit ikka veel euroopa kaardil ja isegi vastavat uuendust pole, kes soome keelt ei jaga on targem end uk-sse regida.
quake4 demo saab ka onlines pelada, päris cool kuigi ma rohkem wolfi mees. mikker ka täiesti toimib kuigi vahel kuuled juttu peale esimest sõna ja vahel ragiseb ainult. peakomplekt ise on väga viletsa kvaliteediga, pistik krõbiseb liigutamisel ja helikvaliteet ei ole ka suurem asi, klapp käib ühele kõrvale ja mänguheli käib 5.1 heliga.
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prigo
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.06.2005
|
04.01.2006 16:32:44
|
|
|
| Oota mis see xbox2 netivärk käib läbi wifi?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
04.01.2006 17:37:51
|
|
|
| prigo kirjutas: |
| Oota mis see xbox2 netivärk käib läbi wifi? |
usb wifi saab eraldi juurde osta. algselt ikka lan
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
05.01.2006 10:07:11
|
|
|
| täna öösel on 360 omanikele üht-teist häid uudiseid, esiteks on alla laadida EA Fight Night Round 3 demo, mis on päris hea alghinnangu saanud, ise katsetan alles lõunast, demo on küll all aga pole aega. teine hea uudis on, et hd-dvd seade tuleb välise lisaseadmena, ei teki mingit vajadust praegustel 360 omanikel konsooli välja vahetada. juba praegu on alla laadida igast hd-formaadis arkaade- ja puzzlemängud, mõni neist on isegi täisversiooni regamist väärt, igatahes neile on lisa tulemas Street Fighter 2, pokker jms.
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
05.01.2006 23:17:42
|
|
|
link :: PS3-e jutt
on küll ikspoksi teema aga mis siis..
PS3-est ei räägita enam miskit
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|