Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2005 17:36:34 vasta tsitaadiga

prigo kirjutas:
Eks nüüd kõik uued tulevased mängud tulevad ka uuele x kastile.Keegi midagi uuesti Halost ei tea?See peaks olema küll päris hea pela.
mis sellest ikka teada. google on infot täis

ja muide paljudele vanematele mängude saab live'st updatesi tõmmata, mis panevad mängu rohkem uue xboxi võimalusi ära kasutama
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 12.12.2005 21:56:18 vasta tsitaadiga

Ps2 hea odav praegu, mitte siit eestist muidugi icon_wink.gif praegu kaalutlen selle ostu kuna tahaks FFX ja XII mängida, sest FFVII oli mega thumbs_up.gif
_________________
Gdesainer
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 13.12.2005 00:11:52 vasta tsitaadiga

Kaniyodrift kirjutas:



Kui tähele panete, siis PS2 pilt on tehtud kui auto mängus seisab, XBox360 screen aga siis kui auto kiiruseks 112 mph.
Tänu sellele ongi PS2 -e screen nii puhas ja selge...

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 13.12.2005 00:17:42 vasta tsitaadiga

PS2 oma meeldib rohkem, Xboxil selline udune jama. thumbs_down.gif
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2005 00:20:47 vasta tsitaadiga

blurr + ühel auto seisab, teisel annab täiega minna..
igatahes xboxi-l on graafika küll KÕVASTI parem, juba tänu AA-le jne

ps2 pildil kõik seisab ja juba sakid ja muu jura, milline siis veel liikudes oleks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 13.12.2005 00:25:42 vasta tsitaadiga

Mingit super teravat AA-d ma küll uutelt konsoolidelt ei oota, rohkem detailsust ja purustuvaid autosid, maju, inimesi jne. Kaua sa ikka seda maali vahid icon_razz1.gif
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2005 00:28:30 vasta tsitaadiga

miks sa seda konsoolilt ootad? see ju progejate asi mida nad teha viitsivad ja mida mitte, konsool/raud loob selleks lihtsalt paremaid võimalusi
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2005 10:55:12 vasta tsitaadiga

selleks, et võrrelda gt vs pgr peab ikka räme võhik olema ja kes siin sellise näite tõi, häbi! isegi pc-l pole panna midagi vastu gt-le ja nagu ma aru saan ei ole lootustki, kuna ainuke tõsine tegija on siiani ainult sony kummardanud, nende järgmine ps2 üllitis saab arvatavasti kõige ehedam tsiklisimu olema.

eila sai siis ka omale 360 koju taritud, esimene asi mis ikka isegi teades üllatas oli komplekti kaal, väike kast aga rämeraske. kuna netist pilt juba palju nähtud, siis asja disain mingit erilist head tunnet ei tekitanud, eriti ebameeldiv algüllatus oli kõvaketta ümber olev kile, mis kogu liimi jättis läikiva hõbedariba peale (aah millal ma viitsin seda eemaldada). toitejuhe on ikka tohutu jäme ja mega ühenduspistikuga.toiteplokk polegi nii raske kui mu lappari oma oli, ja ei tea kas on juba uus mudel või oli see kuumenemine rohkem usa pingest tingitud, igatahes on sellel sees vent, mis ühest otsast õhku võtab ja teisest välja puhub, peale 2 tundi cod2-hte igatahes oli leige ainult. teleka järgipanek imelihtne kaasaolev komponent juhe sobib ka komposite sisendile vaja ainult ümberlülitus juhtmelt teha, pistik tuleb konsooli korralikult ühendada, minul see esimene kord jäi poolepeale, pilt oli ka siis poolik. komponent juhtme küljes on ka optiline väljund heli jaoks. selleks et juhtmevaba pult tööle panna tuleb konsool käivitada, pult käivitada, siis konsooli ja puldi kommunikatsiooninuppu vajutada, ühendus toimub kiirelt ja pult toimib ka ideaalselt. menüüd suht lihtsad ja sättimised. 20gb kõvakettast on algul järel mingi 12gb peale mõttetute reklaamide ja mulle mittesobiva musa eemaldamist jäi 13gb, osa kettaruumi võtab mäng mida ma pole veel tööle saanud, see vist avaneb mingil ajal, peab uurima. enda konsooli sättisin 720p hd reziimi, biose pilt on nagu postkaart (ei pruugi crt telkuga olla nii, pole veel proovinud). kuna hommikul poes polnud veel hinda juhtmevabale wifi püüdjale, siis online ei hakanud ma juhtmega üldse jamama, mu tuba on lihtsalt ruuterist liiga kaugel. igatahes eesti pole euroopa, sest meid ei ole üheski valitavas sättes. dvd filme ei mängi maha sama kvaliteetselt, nagu komponendiga dvd-statsplayer, pilt on siiski nats parem kuk ma pc-lt telkusse olen saanud ja ka formaat on õige võrreldes ps2 ja vana xb. muidu dvd-r luges kenasti ja päris kiirelt toimib plaadi tuvastus ja esitus. kaasasolev dvd-pult on ka täitsa ok, ei pea otse aparaadile suunama, nupud ja paigutus suht norm, sellega saab ka kõik sätted ja valikud teha. kõige suurem jama ja mitte väheoluline, on ventikate müra ja eriti suurt vuhinat teeb mänguplaat. kui dd5.1 täiega rammib pole muidugi midagi kuulda, aga vaikselt kellegi magaja kõrval pelada sellega, ei ole isegi kõrvaklappidega võimalik.


viimati muutis gj 13.12.2005 12:02:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 13.12.2005 11:15:24 vasta tsitaadiga

Aitähh,hea ülevaate eest thumbs_up.gif beer_yum.gif .
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 13.12.2005 11:19:24 vasta tsitaadiga

mitu dB see on siis? nagu 5800 ultra omalajal?
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 13.12.2005 12:26:39 vasta tsitaadiga

Ma ei tea mind isiklikult müra ei häiriks.Arvuti undab kõrval päris palju,kuid selle saab eemaldada lihtsalt kas klapid pähe toppides või voluumi juurde keerates beer_yum.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 14.12.2005 00:22:44 vasta tsitaadiga

ime, et mu võrdlus nii palju kära tõi :S

ma võrdlesin neid lihtsalt kui oma hinna,mõttekuse,võimekuse jne. suhtes.. Muiduigi sa ju ei võrdle sportautot ja maasturit, kuid kui sportautoks on 1991 aasta Mazda MX5 hinnaga 20 000 krooni ja maasturiks Land Rover Discovery 2005 hinnaga 22 000 krooni, siis sa Vist ju võtad viimase?

Loodan, et sai kõige pika vaidluse põhimõte kokku võetud, huh.

Igatahes õnnilten (ja kadestan icon_razz.gif) kõiki praeguseid xbox360 omanikke juba - nautige ning jah, nautige icon_wink.gif .. Koolivennal kah juba olemas see ..
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2005 14:33:40 vasta tsitaadiga

see viimane näide sul kami, on päris võssa. ei ole sugugi kindel, et ma võtaksin sõitva masina asemel mingi jeebi, millest tank on üle sõitnud (hinnaklass on sul seal selline lihtsalt).

selle piltide võrdluse kokkuvõtte ütles tegelt Winterwind lühidalt oma viimases postis.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2005 17:36:50 vasta tsitaadiga

http://www.gamesfirst.com/?id=1065
see peaks paremini pädema.

samas alati jääb hdtv argument ja tõsiasi, et xbox360 mängud kohustuslikus korras mingile maale seda toetavad. + sellesama lingi viimane osa ka pädeb, kus käib jutt sellest, et ühe konsooli mängude põlvkondade vahe on iseenesest suht jube juba. s.t. pmst sama, mida winterwind ka eespool ütles.

psp vs. xbox360 on miski võimatu võrdlus stiilis, kumb on raskem kas meeter või tund.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 14.12.2005 21:20:41 vasta tsitaadiga

prigo kirjutas:
Ma ei tea mind isiklikult müra ei häiriks.Arvuti undab kõrval päris palju,kuid selle saab eemaldada lihtsalt kas klapid pähe toppides või voluumi juurde keerates beer_yum.gif


adjöö kõrvakuulmine icon_lol.gif

_________________
Gdesainer
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 15.12.2005 07:32:02 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
http://www.gamesfirst.com/?id=1065


psp vs. xbox360 on miski võimatu võrdlus stiilis, kumb on raskem kas meeter või tund.


argh, ikka ei jõua point kohale, aga okei.. teeme asja siis sellise näite järgi

"Sa ju EI saa võrrelda 120 gig ketast 30 gigasega.. suva, et 30 giga maksab 200 krooni ja 120 variant 1000 eeku. Ses suhtes, et tulgem maa peale. Üks asi on 30 ja teine 120, milline ripoff, mind see hind ju ei koti nagunii.."

kui keegi kasutab mingeid translaatoreid või kõnesüntesaatoreid, siis eelnev tekst oli loodetavasti iroonia, aga tea kes siin veel võib selle hoopis õigeks kinnitada..

Ja ffs kas ma olen siin üleüldse võrrelnud PSPd ja X360t. Enamus lahedaid on nad ise ühte patta pannud ja siis kukkunud sõimama. Kogu minu jutt on keerlenud selle ümber, et kuna mõlemad ON mängukonsoolide kategooria alla kuuluvad, mõlemad on loodud mängimiseks ja mõlemiga saab muid asju teha, siis x360 on hinna suhtes mõistlikum agregaat! Kindlasti leidub neid poisse/tüdrukuid, kellel meeldib rohkem pihus mängida Burnoute jne. kuna reisimist tuleb niiii palju ette, kuid kui sul on vaja mänguaparaati ja rahakott pole põhjatu, siis praeguste Eesti hindade juures oleks mõistlikum otsustada uuema põlvkonna hmm, MITTEKAASASKANTAVA konsooli kasuks... (Oeh, f...n mõttetu jutt siin)
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2005 10:15:46 vasta tsitaadiga

millegipärast ei saa mp3 plaate kõvakettale tirida, samas cd-plaadist saab rippida. eile proovisin vana xboxi mängu dvd-r plaadilt mängida, ei tomind, soovitas tõmmata uuenduse. uuendusplaat http://www.xbox.com/en-GB/games/backwardscompatibility.htm mille tegin neroga millegipärast ei toiminud, tegin siis õpetuse järgi win oma kribamisega ja kõik ok. peale uuendust luges küll vana-xb mängulogo ette aga tööle ei läind, mida oligi arvata. saadaval on soft, millega saab võrgukaabli kaudu 360-ne plaadid pc-kõvakettale tirida http://www.teamavalaunch.com/qwix/ võib ainult oletada, mis edasi toimuma hakkab
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-=Px=-
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 16.12.2005 16:11:40 vasta tsitaadiga

Väga hea, tasuks ise kah siis varsti osta endale xbox 360.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 20.12.2005 20:30:07 vasta tsitaadiga

http://www.arvutikasutaja.ee/uudis.php?id=211 Kood ka siis juba lahti muugitud uuel Xbox360-l.
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 20.12.2005 20:58:16 vasta tsitaadiga

Üks asi on andmete lugemine, teine asi on koopiakaitsest mööda hiilimine. Kujutage näiteks ette StarForce'i mis on implementeeritud riistvaras.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2005 10:36:48 vasta tsitaadiga

üks asi on starforcet muukida millelt tulu teenimine on suur icon_question.gif teine asi on 360 modimine, millepärst käib lausa võistlus, kes enne midagi asjalist turgu paiskab.
http://news.spong.com/detail/news.asp?prid=9422&cb=0.8003002
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcus21
Kreisi kasutaja
marcus21

liitunud: 14.03.2004




sõnum 23.12.2005 00:57:18 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda,kus kohas seda xbox 360-t müüakse,ning mis hinnaga,mis hinnaga mänge on?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 23.12.2005 01:13:04 vasta tsitaadiga

Ei ole kindel aga keegi nagu rääkis et +- ja siis onoff pidid olema kohad kust saab pareagu uut xboxi.Mängud on ikka 1k.Ja hind peaks olema sirka 4500eeku.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2005 09:47:07 vasta tsitaadiga

kui ma viimati käisin on-off poes pold seal peale mängude ja lisavarustuse midagi. 4600kr on core süsteemi hind, kõvaketta hinda ei mäleta aga krõbe see oli, wifi adapter on ka kirves 1250kr eu onlines veel kallim, juhtmevaba pult mingi 700kr, mängud on 950kr, vga juhe oli ka hirmkallis, alati tasub siin softimüügil silm peal hoida.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcus21
Kreisi kasutaja
marcus21

liitunud: 14.03.2004




sõnum 23.12.2005 10:15:46 vasta tsitaadiga

Kas selle xbox 360 -ga saab vana xbox-i mänge ka mängida?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZerOZer05
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2005 10:29:34 vasta tsitaadiga

marcus21 kirjutas:
Kas selle xbox 360 -ga saab vana xbox-i mänge ka mängida?


Osasid saab osasid ei saa ja selleks et vanu mänge tõmmata on xboxil kõvaketast ja internetti vaja.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2005 10:38:53 vasta tsitaadiga

kõvaketast on jah vanade mängude jaoks vaja. uuenduseks piisab kui on arvutis cdkirjutaja ja internet. suurem enamus vanu mänge töötavad juba praegu ja parema kvaliteediga kui vanal xboxil.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 23.12.2005 13:43:32 vasta tsitaadiga

marcus21 kirjutas:
Oskab keegi öelda,kus kohas seda xbox 360-t müüakse,ning mis hinnaga,mis hinnaga mänge on?

ONOFF müüs 4696kr kõvaketta ja juhtmeta puldiga kallimat mudelit.

_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2005 13:47:26 vasta tsitaadiga

onoffis on 4700.- premium pack. ma enne juba ütlesin
edit: ette jõuti


proovisin nfs mw ka sellel mängida. graafika oli hea aga juhitavus allapoole arvestust
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2005 17:18:20 vasta tsitaadiga

paluks siiski anda objektiivset infot icon_exclaim.gif NFSMW juhitavus on just selline nagu ta on st. ei erine pc omast rohkem, kui puldiga on isegi mugavam kui klaveril. siis võiks veel märkida konkreetne pood kus on saada 4700kr premium komplekt (core hinnaga premium jõulud on läbi ma arvan).
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 23.12.2005 17:20:30 vasta tsitaadiga

Jah, premiumid lännu

Uues ONOFF uudiskirjas x360 ilusti sees niiet miks sa lihtsalt ei helista nende esindustesse? icon_confused.gif Ma ei hakka siin mingeid käske andma, aga endale kiirem ja teistel kergem oleks, kui küsiksid ise poeonudlt üle, et kus neid siis Konkreetselt saada on icon_wink.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2005 17:38:31 vasta tsitaadiga

võib-olla oli neil seal ekistus. arvel oli kirjas core aga tegelikult oli premium. ostetud sai mustamäe onoffist ja kuupäev oli 11.12.2005 ning hind sama mis praegugi 4696kr
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcus21
Kreisi kasutaja
marcus21

liitunud: 14.03.2004




sõnum 23.12.2005 21:11:54 vasta tsitaadiga

Mis nende Core ja delux complektide vahe on,kas sellel mis maksab 4600.- kas sellel on kõvaketas ka sees,seal helitroop-is müüakse seda kallimat varianti,ei tea mis asi tal seal sees rohkemat on?
http://www.helitroop.ee/?w=search&m=prod&searchtype=artist&fts=XBox%20360&otsinupp.x=0&otsinupp.y=0
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2005 22:00:59 vasta tsitaadiga

marcus21 kirjutas:
Mis nende Core ja delux complektide vahe on,kas sellel mis maksab 4600.- kas sellel on kõvaketas ka sees,seal helitroop-is müüakse seda kallimat varianti,ei tea mis asi tal seal sees rohkemat on?
http://www.helitroop.ee/?w=search&m=prod&searchtype=artist&fts=XBox%20360&otsinupp.x=0&otsinupp.y=0
võrdle pilte. ma võin aidata. kallimal on kõvaketas, juhtmeta pult, juhe teleka ühendamiseks ja headset
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcus21
Kreisi kasutaja
marcus21

liitunud: 14.03.2004




sõnum 23.12.2005 23:18:59 vasta tsitaadiga

Aga sa kirjutasid eespool,et said poest 4699.-eesk konsooli,kus oli kõvaketas ka kaasas.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2005 23:39:11 vasta tsitaadiga

marcus21 kirjutas:
Aga sa kirjutasid eespool,et said poest 4699.-eesk konsooli,kus oli kõvaketas ka kaasas.
tõsi, aga räägitakse, et nüüd need said otsa ja antakse sama raha eest core versiooni. selle kohta ei tea täpselt öelda
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2005 13:15:59 vasta tsitaadiga

tahks veel meelde tuletada ostjatele, et enne 360 ostu peaks ikka vaatama, et on kuhu pilt ka lasta. kuna vga juhe on liiga kallis, siis ma ise monitoriga ei hakka katsetama. põhimõttliselt ei tule 360 komplekt koos lcd tv-ga midagi odavam kui korralik high end arvutikomplekt, eriti kui veel osta õige hinnaga premium 360.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2005 17:16:38 vasta tsitaadiga

gj kirjutas:
tahks veel meelde tuletada ostjatele, et enne 360 ostu peaks ikka vaatama, et on kuhu pilt ka lasta. kuna vga juhe on liiga kallis, siis ma ise monitoriga ei hakka katsetama. põhimõttliselt ei tule 360 komplekt koos lcd tv-ga midagi odavam kui korralik high end arvutikomplekt, eriti kui veel osta õige hinnaga premium 360.
pilt on täitsa normaalne ka tavaliselt ~28" telekalt vaadates. muide, kui kellelgi kiirelt premium pakki vaja siis link minu allkirjas
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaniyodrift
HV kasutaja
Kaniyodrift

liitunud: 03.10.2003




sõnum 27.12.2005 20:07:58 vasta tsitaadiga

http://www.nforce.nl/nfos/shownfoblack.php?nfoid=101028
tore et netist tõmmatud ja ise kribatud 360 demoplaat ilusti töötab icon_smile.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2005 11:01:23 vasta tsitaadiga

see võib olla fake uudis, eks hiljem kuuleb või katsetab ise.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monkey
HV vaatleja

liitunud: 29.03.2004




sõnum 31.12.2005 14:16:45 vasta tsitaadiga

gj kirjutas:
selleks et juhtmevaba pult tööle panna tuleb konsool käivitada, pult käivitada, siis konsooli ja puldi kommunikatsiooninuppu vajutada, ühendus toimub kiirelt ja pult toimib ka ideaalselt.


Vajuta parem kohe controlleri peal "suurt x'i", läheb tööle nii konsool kui ka controller ise.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2006 13:33:51 vasta tsitaadiga

läheb jah, kuna mulle manuali ei meeldi lugeda, siis esimese paari päevaga selleni tõesti ei jõudnud, kuna tavaliselt panen plaadi enne konsooli, siis puldini jõuan viimasena thumbs_up.gif
lisaks eelnvalt mainitud dvd-filmi kehvale kvaliteedile, peab kurbusega märkima, et mõne plaadi pildi jooksutamisega ei saa 360 üldse hakkama, niiet pole ma veel näinud konsooli ega pc-d (viimasepuhul va. special decoder kaardiga) mis sama hästi teleka taga pilti näitaks nagu standalone dvd-player komponendi otsas. niiet põhimõtteliselt jutt kvaliteetsest multimeediatootest, mis kõike hästi teeb ei toimi ikka veel.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2006 15:28:14 vasta tsitaadiga

Xbox overheating solved
http://www.the-inquirer.com/?article=28652

vesijahutusega xbox icon_biggrin.gif


PS3 will be "late and full of bugs"
http://www.the-inquirer.com/?article=28656

"pidavat" kalama ja igasugu probleeme omama, kaavaarvatud jama graafikaga
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
monkey
HV vaatleja

liitunud: 29.03.2004




sõnum 02.01.2006 15:39:32 vasta tsitaadiga

Inimesed, rääkige kust Xbox360'le mänge osta. Koos konsooliga sai PGR3 ja Kameo ostetud ONOFFist aga tahaks nüüd mänge juurde. Sikupilli ONOFFis letid 360 mängudest puhtad icon_sad.gif Kust veel saaks. Hea oleks kui mõne kaupluse kodulehel ka nimekiri olemas oleks. Tänud.

Edit: Ja oleks vaja ka controlleri laadijat, seda Charge & Play Kit'i. Ja Xbox Live kaarte kah. Tänud veelkord.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 02.01.2006 16:34:08 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
"pidavat" kalama ja igasugu probleeme omama, kaavaarvatud jama graafikaga
Toosama tüüp kes väitis et PS3 on hunnik vigu rääkis ka seda et 360 on umbes sama vigane icon_wink.gif

Aga eks me umbes aasta-poolteise näe kumbal konsoolil paremini läheb.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2006 09:24:30 vasta tsitaadiga

monkey: mustamäe on-offis olid cod2, nfsmw ja midagi veel, minukäest võid saada perfect darki 2 plaadiga specialväljalaske metallkarbis, võib ka vahetada kameoga.

sai siis see wifi adapter ära ostetud, install imelihtne, tuleb ainult algul ppop ära keelata ja kõik käib nagu iga muu wifiga automaatselt, peab ainult turvakoodid või kuidas kellelgi panema. onlinest mõned demod tirida, ise lasin alla quake4, kameo ja condamnedi demod, üldiselt on staffi alles vähe, download on suht aeglane ka. eriti haige on veel see, et samal ajal ei saa midagi peale downloadi teha, vähemalt mina kll ei saanud. üks haige asi veel, et registreerimisel pole eestit ikka veel euroopa kaardil ja isegi vastavat uuendust pole, kes soome keelt ei jaga on targem end uk-sse regida.
quake4 demo saab ka onlines pelada, päris cool kuigi ma rohkem wolfi mees. mikker ka täiesti toimib kuigi vahel kuuled juttu peale esimest sõna ja vahel ragiseb ainult. peakomplekt ise on väga viletsa kvaliteediga, pistik krõbiseb liigutamisel ja helikvaliteet ei ole ka suurem asi, klapp käib ühele kõrvale ja mänguheli käib 5.1 heliga.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 04.01.2006 16:32:44 vasta tsitaadiga

Oota mis see xbox2 netivärk käib läbi wifi?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2006 17:37:51 vasta tsitaadiga

prigo kirjutas:
Oota mis see xbox2 netivärk käib läbi wifi?
usb wifi saab eraldi juurde osta. algselt ikka lan
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2006 10:07:11 vasta tsitaadiga

täna öösel on 360 omanikele üht-teist häid uudiseid, esiteks on alla laadida EA Fight Night Round 3 demo, mis on päris hea alghinnangu saanud, ise katsetan alles lõunast, demo on küll all aga pole aega. teine hea uudis on, et hd-dvd seade tuleb välise lisaseadmena, ei teki mingit vajadust praegustel 360 omanikel konsooli välja vahetada. juba praegu on alla laadida igast hd-formaadis arkaade- ja puzzlemängud, mõni neist on isegi täisversiooni regamist väärt, igatahes neile on lisa tulemas Street Fighter 2, pokker jms.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2006 23:17:42 vasta tsitaadiga

link :: PS3-e jutt

on küll ikspoksi teema aga mis siis..
PS3-est ei räägita enam miskit icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.