Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Kõige vanem arvuti/jupp, mis kasutuses ? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 12.11.2005 01:08:16 vasta tsitaadiga

Monitor, kõlarid, korpus ja klaver kõik mingi 4 aastat vanad.
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 12.11.2005 02:09:45 vasta tsitaadiga

Mul kõige vanemad jubinad on ehk siis monitor, mälud, väiksem HDD, flopiseade ja võrgukaart.. Umbes kolm aastat siis. Ülejäänud jupid nii mingi aastake ehk. Vanemad jupid saavad ka uuemate tulekuga varsti pensionile. icon_smile.gif
Muidu on üks vana "5 flopiseade, mida tahtsin veel täitsa arvutisse sisse panna. Nii demonstratiivse efekti pärast rohkem. Pole siiski olnud ettevõtlikkust asi ära teha. Mõte oli ikka ära ka ühendada ja töökord teine seada. Oleks veel sobiv diskett ka.... icon_lol.gif
Minu lugu siis. icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trv
HV veteran
trv

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2005 14:25:35 vasta tsitaadiga

kõikide asjade täpset vanust ei teagi, aga enamus asju on nii 2-3 aastat vanad, kõige vanem ilmselt ikka floppy draiv(pea-aegu kasutu asi juba, aga flasfimiste juures vajalik). ära ei viitsi ka seda võtta, sest see on musta värvi ja sobib korpusega kokku
_________________
I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005




sõnum 11.12.2005 14:35:30 vasta tsitaadiga

Videokaart vist. Sellel siis mingi poolteist aastat. Teised jupid kõik aasta.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vladimir
HV kasutaja
vladimir

liitunud: 03.09.2004




sõnum 11.12.2005 17:01:13 vasta tsitaadiga

Helikaart aastast 1995. ISA-siin, stereo ja sisseehitatud mõnevatine võimendi. Aga parem kui integreeritud c-media 8738 junn.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etc87
Piiratud kasutaja
etc87

liitunud: 02.02.2005




sõnum 11.12.2005 17:04:13 vasta tsitaadiga

monitor
_________________
Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS!
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2005 17:35:21 vasta tsitaadiga

ma kasutan vanakooli DELLi klaverit, osad Hallid nupud. aga olemas on isegi windowsi nupud all. eelistan uutele odavatele junnidele, sest nupud käivad pehmelt ja mõnusalt. senikaua kuni töötab pole tarvis vahetada icon_biggrin.gif
monitor on 5 aastat vana aga siiski tippklass kui nii võib öelda (15, 1024x768@88hz).
muu nodi tiba kobedam.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 11.12.2005 17:38:51 vasta tsitaadiga

hetkeseisuga kõik peale hiire ja kõlarite 7 aastat vanad icon_razz.gif

tomz, 1997 a. monitor Hitachi CM630ET ja 1024x768 ametlikult 105Hz aga jooksutan mõnuga 120Hz peal (17")
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dexter666
HV veteran
dexter666

liitunud: 29.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2005 17:48:37 vasta tsitaadiga

Vanim komponent mu arvuti küljes on Fujitsu e177 molu, mis pärit 1999. aastast, samas korpus võib isegi vanem olla aga selle vanust täpselt öelda ei oska.
Ülejäänud jupid on pärit selle aastanumbri seest v.a. video.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 11.12.2005 19:18:20 vasta tsitaadiga

Klaviatuur (tavaline keytronic) on pärit aastast 2002 või 2003. On juba päris ära lagunenud ja plaanin uut osta.
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 11.12.2005 19:39:54 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
Klaviatuur (tavaline keytronic) on pärit aastast 2002 või 2003. On juba päris ära lagunenud ja plaanin uut osta.



Mida sa selle klaviatuuriga siis teed? Mul on 2002 aastast keytronic kõik töötab natuke mustad on nupud aga kust otsast ta lagunema hakkab?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 11.12.2005 19:44:28 vasta tsitaadiga

Unholy kirjutas:
Getomees kirjutas:
Klaviatuur (tavaline keytronic) on pärit aastast 2002 või 2003. On juba päris ära lagunenud ja plaanin uut osta.



Mida sa selle klaviatuuriga siis teed? Mul on 2002 aastast keytronic kõik töötab natuke mustad on nupud aga kust otsast ta lagunema hakkab?

No mu 2 aastasele õelapsele meeldib seda peksta kätega.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2005 09:52:56 vasta tsitaadiga

kasutan aegajalt mingit igivana NEC(vist oli icon_rolleyes.gif ) FDD-d..aga töötab veel küll thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2005 10:00:42 vasta tsitaadiga

korpus - esimesi suuri ATX e. suht suur metallitykk. sama vana floppydraiv ja keytronicu kandiline klafka. kastis istub s754 sempron64 2800+ nf4 kivi otsas, mille sild sai passiivi pandud ning kastis olev 6huringlus selle 26kraadi peal all hoiab. pisike klokk on kah
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2005 10:11:29 vasta tsitaadiga

400W Codegen toiteplokk 12cm fanniga. 2 aastat on olnud juba
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
petkake
HV vaatleja

liitunud: 25.04.2003




sõnum 12.12.2005 10:16:24 vasta tsitaadiga

umbes aasta eest müüsin maha oma stiilse 286. Originaalist olid pärit 3- ja 5-tolline floppy, kest ja toide. Täpset vanust ei mäleta, aga 3-tolline 1,44 floppy oli tol aal kõva sõna ja kõvaketast riistal uuest peast küljes polnud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naistetu
HV vaatleja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 12.12.2005 10:35:00 vasta tsitaadiga

minu arvutis on kõige vanem soundi kaart (Creative Labs Sound Blaster Audigy 2 ZS Platinum Pro PCI 7.1 Ret ) see on kuskil 1,5 aastat vana ülejäänu on kõik uus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 14.12.2005 09:31:12 vasta tsitaadiga

kõige vanem jupp on raudselt klaviatuur.
kt800 since december 2002.
ja töötab endiselt hästi.

_________________
pensionil
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
charlesv
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2005 20:14:47 vasta tsitaadiga

nõuneim(made in taiwan) kõlarid 10 aastat vanad
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2005 23:15:28 vasta tsitaadiga

mul Liteon cd-kirjutaja aastast 2002
ja siis monitor ja Maxtori kõvaketas 2003.aastast, probleeme pole neist ühegagi kunagi olnud (ptui-ptui-ptui)
ülejäänud vigurid peaks uuemad olema thumbs_up.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 14.12.2005 23:17:04 vasta tsitaadiga

Vahest seisab ema arvuti juures...
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2005 23:37:40 vasta tsitaadiga

Hmm..
mobo, prose, ram ja korpus - kõik need enamvähem sama vanad...mingi aastast 2003 icon_razz.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 15.12.2005 08:51:16 vasta tsitaadiga

Kõige vanem osa on vast monitor ~5 a
_________________
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2005 09:35:09 vasta tsitaadiga

Kõige vanemad asjad on need mis on tulnud algse komplektiga kaasa aastal 2001 lõpu poole.
Kõvaketas ,prose ,korpus ,monitor ,floppy ja cd-rom.

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2006 16:04:02 vasta tsitaadiga

hmm...

Kuna keegi ei ole vedu võtnud sii....
2,4Ghz cellu 512ram gf4 icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 20.03.2006 16:09:05 vasta tsitaadiga

Inimesed ikka uhkustavad vingete asjadega, mitte vastupidi icon_razz.gif
Sellist asja ei osata isegi huumoriga võtta.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Melks
HV vaatleja

liitunud: 09.10.2004




sõnum 20.03.2006 16:12:01 vasta tsitaadiga

Mul on aegajalt kasutuses üks iidne laptop. Windows 3.0 veidi hakib, aga muidu on korras. Kokku oli vist 320KB mälu vms. ja protsessor oli ka samast klassist, hetkel ei mäleta, mis tal täpselt oli. Mingi Pentium I või II vist. :S
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 20.03.2006 16:30:49 vasta tsitaadiga

See teema on määratud kustutamisele peale 27.03.2006 15:12 icon_eek.gif
Mingitest 2+ GHz prosega asjadest pole küll mõtet siia kirjutada...

Tahaks näha ikka iidseid asju, mida tänapäeval veel kasutatakse.

_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
taurix
Piiratud kasutaja
taurix

liitunud: 16.08.2004




sõnum 20.03.2006 16:32:04 vasta tsitaadiga

<-prohviil
_________________
müüa e-sigarett (500.-), info privas
what would jesus do?
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2006 16:33:18 vasta tsitaadiga

Barton @2200MHz, 768MB rammu, softmoditud 9800SE AIW, 160GB SATA ketas icon_rolleyes.gif
kõige uuem asi vist video, mis minu käes on olnud üle aasta.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infidel
HV kasutaja
infidel

liitunud: 31.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2006 16:36:07 vasta tsitaadiga

Enne kui teema kaduviku teed läheb:

(pole muidugi kindel, kas too piisavalt antiik)

Nimelt vend mul kasutas aegajalt Hyundai SuperLT3 läpparit selleks, et arvutit ehitades juhendeid vaadata. 10 MHz 80286 prose ja terve megabait mälu. GIF piltide vaatamiseks kõlbas küll (4 värvi).

EDIT: vaadates, mis masinaid antiigiks loetakse, tulevad veel:
Profiilis olev läppar. P133 ja 48MB rammu
Väiksema venna (kolmeaastane) mänguarvuti, kah P133, aga meeletu 128MB rammuga.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 20.03.2006 16:42:33 vasta tsitaadiga

arm2004, mõnel pole juua vajagi, et loll olla... icon_neutral.gif
_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
emty
HV Guru
emty

liitunud: 16.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2006 16:45:28 vasta tsitaadiga

p75 v6i 90 ei m2leta, 16mb ram, 1,0gb hdd, 12x cd-lugeja, 1mb video...
_________________
ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage
Kommentaarid: 459 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 381
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 20.03.2006 16:54:36 vasta tsitaadiga

AMD kirjutas:
Tahaks näha ikka iidseid asju, mida tänapäeval veel kasutatakse.

kas igapäevaselt kasutuses olev, või siis kui lihtsalt vaja vahepeal.
ma mõtlen, et kui inimesel on konfi all super tuuning masin, ja kirjutab siia mingi P166, siis ma millegi pärast kahtlen, et see tal igapäevane neti/pela masin on. icon_rolleyes.gif

kuigi jah, ma ise olen hetkel väike erand
ise siis P450@512 taga, kuigi mul on ka P4 1,7GHz ka olemas.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dexter666
HV veteran
dexter666

liitunud: 29.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2006 17:04:45 vasta tsitaadiga

Profiilis olevat arvutit ärge vaadake aga igapäevases kasutuses on veel p2 350mhz, 128mb sdram ja mingine 8mb ati video koos 10gb hdd-ga, millel op süsteemiks xp peale pandud.
Siis on veel üks 386 aga no seda ei kasuta enam kuigi asi on töökorras: prose 16mhz, 16mb rammi ja 2x40mb Hdd ning poolemegane video.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2006 17:09:15 vasta tsitaadiga

... kui palju seda nüüd niiväga kasutamiseks lugeda saab, kuid vahest veedab mõned nostalgiahõngulised õhtud ka sellise riistapuu seltsis:
http://www.amigau.com/aig/a1200.html

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 20.03.2006 17:34:09 vasta tsitaadiga

Kõige nõrgem arvuti on mul Macintosh LC, 16MHz 68020, 10MB RAM, 40MB HDD, System 7.5.5.
Paar korda nädalas/kuus ajan käima ja mängin mõnda vana mängu või kasutan vanema softiga tegelemiseks.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2006 17:38:24 vasta tsitaadiga

DigeBeni, mul ühel sõbral oli vist mingi 80ndate lõpu commodore, hallikas pruun, omal ajal olin nii vähe arvuti inimene, et mõtlesin see mingi klaviatuur icon_lol.gif
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahib
HV veteran


liitunud: 25.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2006 17:39:54 vasta tsitaadiga

Olivetti M24 Personal Computer
Intel 8086 8MHz
MS DOS 2.1
Concurrent CP/M 86
Teine:
MBC-670 Sanyo (kohverläppar) Seda olen ikka näppinud, sest suurepärased käsiraamatud on tal kaasas. Hea vahend DOSi õppimiseks icon_exclaim.gif
Muidugi - igapäevaselt ei kasuta kumbagi

_________________
Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sarvik
HV kasutaja
sarvik

liitunud: 13.12.2002




sõnum 20.03.2006 17:53:07 vasta tsitaadiga

Mul teine arvuti Microlink P120 (klokitud 133 peale) 32MB mälu, 3,2giga ketast, mingi 1MB ATI video. Kuidagi win98t veab välja ja netis saab toimetada.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2006 17:54:22 vasta tsitaadiga

AMD kirjutas:
arm2004, mõnel pole juua vajagi, et loll olla... icon_neutral.gif

no anna andeks, kui kirjutama hakkasin, siis polnud defineeritud millest rääkida icon_exclaim.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv23
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 20.03.2006 17:54:59 vasta tsitaadiga

Teab kui kiviaegne, ent on kasutuses lisa arvutina juba pikemat aega Celeron 720MHz, mingi 15GB HDD ja 256MB rammi...
Neti kasutamise suhtes pole ausalt öeldes vahet!!! Toimib väga hästi.

Et vähem tühja loba suust välja ajada, siis teema kallale asudes on minu andmetel tänase seisuga teada kes kasutab Pentium M-i Igaljuhul klaviatuur käib selle Din otsikuga ning emaplaadil puudub usb pesa... Ram mälu 32MB HDD vist 1GB (Täpsemalt ei tea)
Ühtlasi seda kasutatakse, ent see vahetatakse peagi välja Celeron 500MHz-ise arvuti vastu.
Kus 80GB Hdd ning 384MB rammi juba märksa parem asi... thumbs_up.gif

Need lood siis siit reaalsusest icon_exclaim.gif

_________________
@Dj
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lennnukas
HV kasutaja
Lennnukas

liitunud: 24.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2006 17:59:41 vasta tsitaadiga

hehee.... mul juba peaaegu 6 aastat vana arvuti ja jookseb nagu uus:P
Ehk siis AMD Ahtlon 2400+
Mälu: 1gb( kui ostsime siis 256 mb)
Video: Nvidia GeForce 4 64 mb( tollel ajal mingi üli kõva sõna:D)
Kõvaketas: Seagatte 200 gb( vana maxtor [80 GB] ütles üles]
aga arvuti ise jookseb siga hästi ja SA. sai puhtalt max graafikaga ja väikse clokiga ära veatud:D
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 20.03.2006 18:08:25 vasta tsitaadiga

Lennnukas kirjutas:
hehee.... mul juba peaaegu 6 aastat vana arvuti ja jookseb nagu uus:P
Ehk siis AMD Ahtlon 2400+
Mälu: 1gb( kui ostsime siis 256 mb)
Video: Nvidia GeForce 4 64 mb( tollel ajal mingi üli kõva sõna:D)
Kõvaketas: Seagatte 200 gb( vana maxtor [80 GB] ütles üles]
aga arvuti ise jookseb siga hästi ja SA. sai puhtalt max graafikaga ja väikse clokiga ära veatud:D

Athlon XP 2400+ tuli välja 21.08.2002, GeForce 4 perekond 2002.a. alguses, seega 6 aastat on pisut liialdatud.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2006 18:15:45 vasta tsitaadiga

fedja kirjutas:
Lennnukas kirjutas:
hehee.... mul juba peaaegu 6 aastat vana arvuti ja jookseb nagu uus:P
Ehk siis AMD Ahtlon 2400+
Mälu: 1gb( kui ostsime siis 256 mb)
Video: Nvidia GeForce 4 64 mb( tollel ajal mingi üli kõva sõna:D)
Kõvaketas: Seagatte 200 gb( vana maxtor [80 GB] ütles üles]
aga arvuti ise jookseb siga hästi ja SA. sai puhtalt max graafikaga ja väikse clokiga ära veatud:D

Athlon XP 2400+ tuli välja 21.08.2002, GeForce 4 perekond 2002.a. alguses, seega 6 aastat on pisut liialdatud.


Hv´s ei tasu udu ajada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2006 18:39:49 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:
DigeBeni, mul ühel sõbral oli vist mingi 80ndate lõpu commodore, hallikas pruun, omal ajal olin nii vähe arvuti inimene, et mõtlesin see mingi klaviatuur icon_lol.gif

... eks need kodukasutusse mõeldud personaalarvutid suuremas osas nägidki tollal sedamoodi välja. Samas enne AMIGA ajastut, mind eriti Commodore ei tõmmanudki, kuna kasutuses oli ATARI 65XE:
http://www.geocities.com/compcloset/atari65xe.htm
... ja veel ka järgneval lingil toodud apastraat ehk Sinclair ZX Spectrum 48k kohalike meistrimeeste poolt loodud derivaat:
http://www.earth.ox.ac.uk/~steve/Spectrum/

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anonymic
Kreisi kasutaja
anonymic

liitunud: 04.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2006 18:47:19 vasta tsitaadiga

mul p1 133mhz,47mb ram, 8mb video, 1.5gb ketas
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ALi
HV kasutaja
ALi

liitunud: 13.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2006 23:27:21 vasta tsitaadiga

Igapäevaselt kasutan: PIII 500, 384MB PC100, 16MB Voodoo Banshee, 15,3GB ketas
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pennu
Kreisi kasutaja
pennu

liitunud: 23.11.2002




sõnum 21.03.2006 00:09:49 vasta tsitaadiga

haruharva juhtun netti ka 233mhz läpatsi aretusega, s.t. molu on asendatud tavalise välise monitoriga. kui hästi järele mõtelda ,siis minu päris esimene enda arvut oli sama konfiga: 233mhz, 32ram 3.2gb icon_smile.gif, netis saab käia küll, selle praeguse lapse mänguasjaga....
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prederik
Kreisi kasutaja
Prederik

liitunud: 05.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2006 11:34:01 vasta tsitaadiga

33 MHz prose, 2 MB kasutajamälu. Iga päev kasutan. http://mobile.softpedia.com/phones/Motorola/Motorola-Accompli-008.shtml

icon_smile.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Kõige vanem arvuti/jupp, mis kasutuses ? mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.