|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
12.11.2005 01:08:16
|
|
|
Monitor, kõlarid, korpus ja klaver kõik mingi 4 aastat vanad.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuCleo
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
12.11.2005 02:09:45
|
|
|
Mul kõige vanemad jubinad on ehk siis monitor, mälud, väiksem HDD, flopiseade ja võrgukaart.. Umbes kolm aastat siis. Ülejäänud jupid nii mingi aastake ehk. Vanemad jupid saavad ka uuemate tulekuga varsti pensionile.
Muidu on üks vana "5 flopiseade, mida tahtsin veel täitsa arvutisse sisse panna. Nii demonstratiivse efekti pärast rohkem. Pole siiski olnud ettevõtlikkust asi ära teha. Mõte oli ikka ära ka ühendada ja töökord teine seada. Oleks veel sobiv diskett ka....
Minu lugu siis.
_________________ 'sup? |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trv
HV veteran

liitunud: 02.03.2004
|
11.12.2005 14:25:35
|
|
|
kõikide asjade täpset vanust ei teagi, aga enamus asju on nii 2-3 aastat vanad, kõige vanem ilmselt ikka floppy draiv(pea-aegu kasutu asi juba, aga flasfimiste juures vajalik). ära ei viitsi ka seda võtta, sest see on musta värvi ja sobib korpusega kokku
_________________ I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal. |
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
diizel
HV veteran

liitunud: 10.06.2005
|
11.12.2005 14:35:30
|
|
|
| Videokaart vist. Sellel siis mingi poolteist aastat. Teised jupid kõik aasta.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vladimir
HV kasutaja

liitunud: 03.09.2004
|
11.12.2005 17:01:13
|
|
|
| Helikaart aastast 1995. ISA-siin, stereo ja sisseehitatud mõnevatine võimendi. Aga parem kui integreeritud c-media 8738 junn.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etc87
Piiratud kasutaja

liitunud: 02.02.2005
|
11.12.2005 17:04:13
|
|
|
monitor
_________________ Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS! |
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
11.12.2005 17:35:21
|
|
|
ma kasutan vanakooli DELLi klaverit, osad Hallid nupud. aga olemas on isegi windowsi nupud all. eelistan uutele odavatele junnidele, sest nupud käivad pehmelt ja mõnusalt. senikaua kuni töötab pole tarvis vahetada
monitor on 5 aastat vana aga siiski tippklass kui nii võib öelda (15, 1024x768@88hz).
muu nodi tiba kobedam.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korndog412
HV veteran

liitunud: 20.01.2005
|
11.12.2005 17:38:51
|
|
|
hetkeseisuga kõik peale hiire ja kõlarite 7 aastat vanad
tomz, 1997 a. monitor Hitachi CM630ET ja 1024x768 ametlikult 105Hz aga jooksutan mõnuga 120Hz peal (17")
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dexter666
HV veteran

liitunud: 29.08.2002
|
11.12.2005 17:48:37
|
|
|
Vanim komponent mu arvuti küljes on Fujitsu e177 molu, mis pärit 1999. aastast, samas korpus võib isegi vanem olla aga selle vanust täpselt öelda ei oska.
Ülejäänud jupid on pärit selle aastanumbri seest v.a. video.
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
11.12.2005 19:18:20
|
|
|
Klaviatuur (tavaline keytronic) on pärit aastast 2002 või 2003. On juba päris ära lagunenud ja plaanin uut osta.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
11.12.2005 19:39:54
|
|
|
| Getomees kirjutas: |
| Klaviatuur (tavaline keytronic) on pärit aastast 2002 või 2003. On juba päris ära lagunenud ja plaanin uut osta. |
Mida sa selle klaviatuuriga siis teed? Mul on 2002 aastast keytronic kõik töötab natuke mustad on nupud aga kust otsast ta lagunema hakkab?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
11.12.2005 19:44:28
|
|
|
| Unholy kirjutas: |
| Getomees kirjutas: |
| Klaviatuur (tavaline keytronic) on pärit aastast 2002 või 2003. On juba päris ära lagunenud ja plaanin uut osta. |
Mida sa selle klaviatuuriga siis teed? Mul on 2002 aastast keytronic kõik töötab natuke mustad on nupud aga kust otsast ta lagunema hakkab? |
No mu 2 aastasele õelapsele meeldib seda peksta kätega.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
12.12.2005 09:52:56
|
|
|
kasutan aegajalt mingit igivana NEC(vist oli ) FDD-d..aga töötab veel küll
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
12.12.2005 10:00:42
|
|
|
korpus - esimesi suuri ATX e. suht suur metallitykk. sama vana floppydraiv ja keytronicu kandiline klafka. kastis istub s754 sempron64 2800+ nf4 kivi otsas, mille sild sai passiivi pandud ning kastis olev 6huringlus selle 26kraadi peal all hoiab. pisike klokk on kah
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
12.12.2005 10:11:29
|
|
|
| 400W Codegen toiteplokk 12cm fanniga. 2 aastat on olnud juba
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
petkake
HV vaatleja
liitunud: 25.04.2003
|
12.12.2005 10:16:24
|
|
|
| umbes aasta eest müüsin maha oma stiilse 286. Originaalist olid pärit 3- ja 5-tolline floppy, kest ja toide. Täpset vanust ei mäleta, aga 3-tolline 1,44 floppy oli tol aal kõva sõna ja kõvaketast riistal uuest peast küljes polnud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naistetu
HV vaatleja
liitunud: 26.07.2004
|
12.12.2005 10:35:00
|
|
|
minu arvutis on kõige vanem soundi kaart (Creative Labs Sound Blaster Audigy 2 ZS Platinum Pro PCI 7.1 Ret ) see on kuskil 1,5 aastat vana ülejäänu on kõik uus
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
14.12.2005 09:31:12
|
|
|
kõige vanem jupp on raudselt klaviatuur.
kt800 since december 2002.
ja töötab endiselt hästi.
_________________ pensionil |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
charlesv
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2005
|
14.12.2005 20:14:47
|
|
|
| nõuneim(made in taiwan) kõlarid 10 aastat vanad
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
14.12.2005 23:15:28
|
|
|
mul Liteon cd-kirjutaja aastast 2002
ja siis monitor ja Maxtori kõvaketas 2003.aastast, probleeme pole neist ühegagi kunagi olnud (ptui-ptui-ptui)
ülejäänud vigurid peaks uuemad olema
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
14.12.2005 23:17:04
|
|
|
| Vahest seisab ema arvuti juures...
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
14.12.2005 23:37:40
|
|
|
Hmm..
mobo, prose, ram ja korpus - kõik need enamvähem sama vanad...mingi aastast 2003
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soovija
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2004
|
15.12.2005 08:51:16
|
|
|
Kõige vanem osa on vast monitor ~5 a
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
15.12.2005 09:35:09
|
|
|
Kõige vanemad asjad on need mis on tulnud algse komplektiga kaasa aastal 2001 lõpu poole.
Kõvaketas ,prose ,korpus ,monitor ,floppy ja cd-rom.
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-vodafone-
HV Guru

liitunud: 26.04.2005
|
20.03.2006 16:04:02
|
|
|
hmm...
Kuna keegi ei ole vedu võtnud sii....
2,4Ghz cellu 512ram gf4
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
20.03.2006 16:09:05
|
|
|
Inimesed ikka uhkustavad vingete asjadega, mitte vastupidi
Sellist asja ei osata isegi huumoriga võtta.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Melks
HV vaatleja
liitunud: 09.10.2004
|
20.03.2006 16:12:01
|
|
|
| Mul on aegajalt kasutuses üks iidne laptop. Windows 3.0 veidi hakib, aga muidu on korras. Kokku oli vist 320KB mälu vms. ja protsessor oli ka samast klassist, hetkel ei mäleta, mis tal täpselt oli. Mingi Pentium I või II vist. :S
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD
HV veteran

liitunud: 29.07.2003
|
20.03.2006 16:30:49
|
|
|
See teema on määratud kustutamisele peale 27.03.2006 15:12
Mingitest 2+ GHz prosega asjadest pole küll mõtet siia kirjutada...
Tahaks näha ikka iidseid asju, mida tänapäeval veel kasutatakse.
_________________ From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel. |
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
145 :: |
3 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taurix
Piiratud kasutaja

liitunud: 16.08.2004
|
20.03.2006 16:32:04
|
|
|
<-prohviil
_________________ müüa e-sigarett (500.-), info privas
what would jesus do? |
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
20.03.2006 16:33:18
|
|
|
Barton @2200MHz, 768MB rammu, softmoditud 9800SE AIW, 160GB SATA ketas
kõige uuem asi vist video, mis minu käes on olnud üle aasta.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infidel
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2004
|
20.03.2006 16:36:07
|
|
|
Enne kui teema kaduviku teed läheb:
(pole muidugi kindel, kas too piisavalt antiik)
Nimelt vend mul kasutas aegajalt Hyundai SuperLT3 läpparit selleks, et arvutit ehitades juhendeid vaadata. 10 MHz 80286 prose ja terve megabait mälu. GIF piltide vaatamiseks kõlbas küll (4 värvi).
EDIT: vaadates, mis masinaid antiigiks loetakse, tulevad veel:
Profiilis olev läppar. P133 ja 48MB rammu
Väiksema venna (kolmeaastane) mänguarvuti, kah P133, aga meeletu 128MB rammuga.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD
HV veteran

liitunud: 29.07.2003
|
20.03.2006 16:42:33
|
|
|
arm2004, mõnel pole juua vajagi, et loll olla...
_________________ From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel. |
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
145 :: |
3 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emty
HV Guru

liitunud: 16.10.2002
|
20.03.2006 16:45:28
|
|
|
p75 v6i 90 ei m2leta, 16mb ram, 1,0gb hdd, 12x cd-lugeja, 1mb video...
_________________ ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage |
|
| Kommentaarid: 459 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
381 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iceincube
HV veteran

liitunud: 18.11.2005
|
20.03.2006 16:54:36
|
|
|
| AMD kirjutas: |
| Tahaks näha ikka iidseid asju, mida tänapäeval veel kasutatakse. |
kas igapäevaselt kasutuses olev, või siis kui lihtsalt vaja vahepeal.
ma mõtlen, et kui inimesel on konfi all super tuuning masin, ja kirjutab siia mingi P166, siis ma millegi pärast kahtlen, et see tal igapäevane neti/pela masin on.
kuigi jah, ma ise olen hetkel väike erand
ise siis P450@512 taga, kuigi mul on ka P4 1,7GHz ka olemas.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dexter666
HV veteran

liitunud: 29.08.2002
|
20.03.2006 17:04:45
|
|
|
Profiilis olevat arvutit ärge vaadake aga igapäevases kasutuses on veel p2 350mhz, 128mb sdram ja mingine 8mb ati video koos 10gb hdd-ga, millel op süsteemiks xp peale pandud.
Siis on veel üks 386 aga no seda ei kasuta enam kuigi asi on töökorras: prose 16mhz, 16mb rammi ja 2x40mb Hdd ning poolemegane video.
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
20.03.2006 17:09:15
|
|
|
... kui palju seda nüüd niiväga kasutamiseks lugeda saab, kuid vahest veedab mõned nostalgiahõngulised õhtud ka sellise riistapuu seltsis:
http://www.amigau.com/aig/a1200.html
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fedja
HV Guru

liitunud: 06.01.2002
|
20.03.2006 17:34:09
|
|
|
Kõige nõrgem arvuti on mul Macintosh LC, 16MHz 68020, 10MB RAM, 40MB HDD, System 7.5.5.
Paar korda nädalas/kuus ajan käima ja mängin mõnda vana mängu või kasutan vanema softiga tegelemiseks.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
|
20.03.2006 17:38:24
|
|
|
DigeBeni, mul ühel sõbral oli vist mingi 80ndate lõpu commodore, hallikas pruun, omal ajal olin nii vähe arvuti inimene, et mõtlesin see mingi klaviatuur
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sahib
HV veteran

liitunud: 25.08.2003
|
20.03.2006 17:39:54
|
|
|
Olivetti M24 Personal Computer
Intel 8086 8MHz
MS DOS 2.1
Concurrent CP/M 86
Teine:
MBC-670 Sanyo (kohverläppar) Seda olen ikka näppinud, sest suurepärased käsiraamatud on tal kaasas. Hea vahend DOSi õppimiseks
Muidugi - igapäevaselt ei kasuta kumbagi
_________________ Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ... |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sarvik
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2002
|
20.03.2006 17:53:07
|
|
|
| Mul teine arvuti Microlink P120 (klokitud 133 peale) 32MB mälu, 3,2giga ketast, mingi 1MB ATI video. Kuidagi win98t veab välja ja netis saab toimetada.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
20.03.2006 17:54:22
|
|
|
| AMD kirjutas: |
arm2004, mõnel pole juua vajagi, et loll olla...  |
no anna andeks, kui kirjutama hakkasin, siis polnud defineeritud millest rääkida
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mtv23
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2004
|
20.03.2006 17:54:59
|
|
|
Teab kui kiviaegne, ent on kasutuses lisa arvutina juba pikemat aega Celeron 720MHz, mingi 15GB HDD ja 256MB rammi...
Neti kasutamise suhtes pole ausalt öeldes vahet!!! Toimib väga hästi.
Et vähem tühja loba suust välja ajada, siis teema kallale asudes on minu andmetel tänase seisuga teada kes kasutab Pentium M-i Igaljuhul klaviatuur käib selle Din otsikuga ning emaplaadil puudub usb pesa... Ram mälu 32MB HDD vist 1GB (Täpsemalt ei tea)
Ühtlasi seda kasutatakse, ent see vahetatakse peagi välja Celeron 500MHz-ise arvuti vastu.
Kus 80GB Hdd ning 384MB rammi juba märksa parem asi...
Need lood siis siit reaalsusest
_________________ @Dj |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lennnukas
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2004
|
20.03.2006 17:59:41
|
|
|
hehee.... mul juba peaaegu 6 aastat vana arvuti ja jookseb nagu uus:P
Ehk siis AMD Ahtlon 2400+
Mälu: 1gb( kui ostsime siis 256 mb)
Video: Nvidia GeForce 4 64 mb( tollel ajal mingi üli kõva sõna:D)
Kõvaketas: Seagatte 200 gb( vana maxtor [80 GB] ütles üles]
aga arvuti ise jookseb siga hästi ja SA. sai puhtalt max graafikaga ja väikse clokiga ära veatud:D
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fedja
HV Guru

liitunud: 06.01.2002
|
20.03.2006 18:08:25
|
|
|
| Lennnukas kirjutas: |
hehee.... mul juba peaaegu 6 aastat vana arvuti ja jookseb nagu uus:P
Ehk siis AMD Ahtlon 2400+
Mälu: 1gb( kui ostsime siis 256 mb)
Video: Nvidia GeForce 4 64 mb( tollel ajal mingi üli kõva sõna:D)
Kõvaketas: Seagatte 200 gb( vana maxtor [80 GB] ütles üles]
aga arvuti ise jookseb siga hästi ja SA. sai puhtalt max graafikaga ja väikse clokiga ära veatud:D |
Athlon XP 2400+ tuli välja 21.08.2002, GeForce 4 perekond 2002.a. alguses, seega 6 aastat on pisut liialdatud.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-vodafone-
HV Guru

liitunud: 26.04.2005
|
20.03.2006 18:15:45
|
|
|
| fedja kirjutas: |
| Lennnukas kirjutas: |
hehee.... mul juba peaaegu 6 aastat vana arvuti ja jookseb nagu uus:P
Ehk siis AMD Ahtlon 2400+
Mälu: 1gb( kui ostsime siis 256 mb)
Video: Nvidia GeForce 4 64 mb( tollel ajal mingi üli kõva sõna:D)
Kõvaketas: Seagatte 200 gb( vana maxtor [80 GB] ütles üles]
aga arvuti ise jookseb siga hästi ja SA. sai puhtalt max graafikaga ja väikse clokiga ära veatud:D |
Athlon XP 2400+ tuli välja 21.08.2002, GeForce 4 perekond 2002.a. alguses, seega 6 aastat on pisut liialdatud. |
Hv´s ei tasu udu ajada
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
20.03.2006 18:39:49
|
|
|
| Tbit kirjutas: |
DigeBeni, mul ühel sõbral oli vist mingi 80ndate lõpu commodore, hallikas pruun, omal ajal olin nii vähe arvuti inimene, et mõtlesin see mingi klaviatuur  |
... eks need kodukasutusse mõeldud personaalarvutid suuremas osas nägidki tollal sedamoodi välja. Samas enne AMIGA ajastut, mind eriti Commodore ei tõmmanudki, kuna kasutuses oli ATARI 65XE:
http://www.geocities.com/compcloset/atari65xe.htm
... ja veel ka järgneval lingil toodud apastraat ehk Sinclair ZX Spectrum 48k kohalike meistrimeeste poolt loodud derivaat:
http://www.earth.ox.ac.uk/~steve/Spectrum/
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anonymic
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2004
|
20.03.2006 18:47:19
|
|
|
| mul p1 133mhz,47mb ram, 8mb video, 1.5gb ketas
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ALi
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2002
|
20.03.2006 23:27:21
|
|
|
| Igapäevaselt kasutan: PIII 500, 384MB PC100, 16MB Voodoo Banshee, 15,3GB ketas
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pennu
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.11.2002
|
21.03.2006 00:09:49
|
|
|
haruharva juhtun netti ka 233mhz läpatsi aretusega, s.t. molu on asendatud tavalise välise monitoriga. kui hästi järele mõtelda ,siis minu päris esimene enda arvut oli sama konfiga: 233mhz, 32ram 3.2gb , netis saab käia küll, selle praeguse lapse mänguasjaga....
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prederik
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|