Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Beesting märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
raull
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2002




sõnum 30.08.2005 19:39:23 vasta tsitaadiga

Saada mail ja kirjuta mida tahad.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.09.2005 12:48:07 vasta tsitaadiga

Beestingu lehel on vist midagi komlektide kirjutamisel valesti läinud.Vaadake pilti icon_question.gif

Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 04.09.2005 12:50:57 vasta tsitaadiga

masterx kirjutas:
Beestingu lehel on vist midagi komlektide kirjutamisel valesti läinud.Vaadake pilti icon_question.gif




Kõik korras! sest selle komplektiga saab lihtsalt tasuta kaasa jalgratta!
Loe lähemalt ja vaata ringi seal!
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.09.2005 14:37:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kõik korras! sest selle komplektiga saab lihtsalt tasuta kaasa jalgratta!
Loe lähemalt ja vaata ringi seal!


Ok siis.Ma uurisin komplektide kohta infot ja järku mingi ratt värk.Siis tundus imelik. icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2005 11:26:48 vasta tsitaadiga

Eile sain arve, maksin ära, täna tuli pakk icon_smile.gif
kõik hea ja mugav thumbs_up.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trv
HV veteran
trv

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2005 20:34:13 vasta tsitaadiga

käisin isegi seal tallinna poes ära. otsimiseks kulus ikka aega, sest pood oli sõna otseses mõttes nurga taga icon_razz.gif see-eest oli aga see kaup, mis osta vaja, ilusti kohal. teenindusel polnud ka viga(y)
_________________
I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
unistus
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2005




sõnum 06.12.2005 05:54:58 vasta tsitaadiga

Hmm sai ka tellitud paras ports vidinaid (soome beestingust)Olen oodanud nüüd juba yle nädala ei kipu ega köppu icon_evil.gif Näitas algul,et köik ilusti laos.Kui tellitud ja nad olid kinnitanud mu tellimuse olid osad asjad yldse nimekirjast kadunud ja ma nüüd siis siin ootan silm hallpeas icon_evil.gif Kui see nädal ka midagi kuulda pole saab see tellimus tyhistatud thumbs_up.gif Ootamine tundub igavikuna icon_eek.gif Ei kujuta ette kuidas nad siit siis ruttu asjad eesti saavad icon_question.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mys
HV kasutaja
mys

liitunud: 02.11.2002




sõnum 06.12.2005 21:58:26 vasta tsitaadiga

olen nii eesti beestingust otse tellinud kui ka doctorpeebust... alati kaup kiiresti saabunud ning juhul kui laos pole olnud, kohe helistatud ja teatatud, et saabub soomest paari päeva jooksul.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vlat
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2005




sõnum 11.12.2005 18:35:57 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, et mis moodi beestingu kodukal saab ennast registreerida?...ei tea kas olen pime või tõesti ei saagi registreerida icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mys
HV kasutaja
mys

liitunud: 02.11.2002




sõnum 11.12.2005 20:19:47 vasta tsitaadiga

vlat kirjutas:
Selline küsimus, et mis moodi beestingu kodukal saab ennast registreerida?...ei tea kas olen pime või tõesti ei saagi registreerida icon_rolleyes.gif


hea küsimus, ise tellisin otse meili teel ning beestingus ennast registreerinud pole, saada meil ja küsi kuid arvan, et see ehk mingisugustele edasimüüjatele mõeldud ning doctorpeep.ee eraisikutele.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vlat
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2005




sõnum 11.12.2005 21:01:48 vasta tsitaadiga

Jah, ma juba saatsin meili, eks homme saab sis teada mis ja kuidas:)thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jgo
HV vaatleja
jgo

liitunud: 08.02.2005




sõnum 05.01.2006 00:09:35 vasta tsitaadiga

Mõned korrad olen sealt asju ostnud, teenindus on alati hea olnud ja mingisuguseid garantiprobleeme pole olnud, kusjuures müüjad oskavad seal alti vajaminevat küsimise peale soovitada, mitte nagu mõnedes muudes kohtades (nimesid ei maini, sest klienditeenindajad on erinevad ja ei tahaks kogu firma mainet mõne klienditeenindaja "vasaku jalaga voodist välja astunud päeva" suhtumisest alla viia). Aga Beestingu puhul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OT755
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2006




sõnum 07.01.2006 00:54:13 vasta tsitaadiga

endal beestinguga ainult head kogemused....garantii jooksul sai 3 korda hiirt käidud vahetamas (A4 techi hiir ei taht üle aasta millegipärast vastu pidada), ja ka cd-rom ja kõvaketas vahetati küsimata välja (kõvaketast olin korduvalt välja kiskund ja küljed olid kriibitud ning asemele pandi veel 10gb suurem vint), lisaks veel seda et võrgukaardi olin ise vahepeal juurde pannud ning selle kohta pold neil küll mingit ütlemist
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.01.2006 20:13:52 vasta tsitaadiga

endal ka hetkel 6600gt pci-e seal garantiis ma muidu küsisin ka mõnda asju ning väga asjapoolsed vastused tulid thumbs_up.gif ,mitte nagu k-saluunis nagu ma lugesin icon_lol.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
contrasta
HV vaatleja


liitunud: 05.11.2005




sõnum 13.01.2006 16:59:39 vasta tsitaadiga

mitte just eriti hea mulje

ostsin 2005 septembris komplekti sealt ... tõin koju , algul vaatan et kõik ok aga nii kui videokaardile(XpertVison X700 PCI-e 128MB core400/mem350) väike koormus peale panna hakkas pilt jubedalt virvendama .. . läksin siis tagasi sinna arvutiga sama päev ja ütlesin et vaadake üle ,( kusjuures see oli reede) ... öeldi et pole aega et jääb nädalavahetuseks sisse
no mis seal ikka ootan siis ära ... esmaspäeval helistatakse et vahetasid ära videokaardi ja võib järgi tulla .. läksin järgi ja küsisin mis viga oli ... öeldi et ie tea pole ise ka sellist asja ammu näinud ..(hmm arva mis tahad) .. no igatahes hea et ära vahetati
siis peale seda nagu kõik töötab mingi kuu-kaks .. ja ükspäev pc teeb resu iseenesest ja peale seda mängud hakkavd kokku jooksma
viisin siis uuesti pc sinna et uurige mis kass on ... lubatakse uurida ja kohe teada anda kui selgub
4 päeva siis lõpuks möödas ja mõtlen et huvitav mida nad seal uurivad nii kaua ... lõpuks siis helistan ise ja küsin ... siis otsitakse mööda maja mehi taga ja lõpuks saan vastuseks et videokaat on PAHA(hmm mõtle jälle mis tahad) .. ei tea .. igatahes öeldakse et pole seda sorti kaarti enam pakkuda ja et panevad mingi muu kaardi
ok ma siis küsin et mis kaart tuleb .. öeldakse et 256MB ja Silenceriga .. et tuleb 300 eeku juurde maksta ..
no läen toon siis oma pc ära sealt ja maksan 300 eeku ka ära tulen koju ja vaatan siis mis kaart topiti
mingi Asus AX700 SIlencer 256mb core400/mem250 mis HinnaVaatluses vist mingi 1300 eeku .. hmm ... siis kui PC ostsin oli sees oleva kaardi hind 1700

NIISIIS küsimus on et mis kuradi moodi pean ma 300 krooni juurde maksma kui 1700ne kaart vahetatakse 1300se vastu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 13.01.2006 17:29:20 vasta tsitaadiga

contrasta, selle probleemiga pöördu beestingu poole ja seleta neile kuidas asi on. kui ei aita, siis oleks vaja pöörduda tarbijakaitse ametisse ja ytled et sind lasti yle...(ma vähemalt arvan nii) icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
contrasta
HV vaatleja


liitunud: 05.11.2005




sõnum 14.01.2006 00:03:34 vasta tsitaadiga

kurat igavene jama selle beestinguga ... ma ei usu et see normaalne on aga see uus kaart mis nad mulle sisse toppisid on kogu aeg nii kuum et ei saa näppu vastugi panna ... ei usu eriti et ta peabki sellisel temperatuuril töötama
vahepeal teeb sellist hällt nagu sulaks kuskilt
kaart ise on muidu selline http://www.legionhardware.com/document.php?id=483

kuna tal temp monitoring supporti pole siis ei oska midagi rohkem teha ka
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PQ
HV vaatleja

liitunud: 21.02.2005




sõnum 14.01.2006 00:21:37 vasta tsitaadiga

See 300 juurde küsimine oli küll väär. Kui garantii korral midagi välja vahetatakse, siis mingit raha juurde küsida ei tohi, kui muidugi ise millegi parema vastu vahetada ei soovi. Kui samaväärset toodet pole tuleb vahetada parema vastu ja ilma mingi lisarahata (mina küll hinnakirjas 128MB X700 ei näe, nii et 256MB oleksid nad pidanud tasuta andma). Samas kui toote asendamine ei õnnestu (teine graafika kaart oli ka vigane) on kliendil õigus lepingust taganeda ning raha tagasi nõuda.

Kui uus videokaart mingeid anomaaliaid ei tekita pole vaja muretseda. (edit. passiivse jahutusega graafikakaartid ongi kuumemad, see ju täiesti loomulik)

Nii minu arvuti kui ka mu venna oma on pärit beestingust ja midagi halba nende kohta pole öelda, samuti palju erinevaid juppe on ostetud sealt. Garantii on normaalselt toiminud (2 korda käisin garantiis kuna emme biosi updateiga oli jama), mingit raha pole nad küsinud ning maksimaalselt 2 päeva ilma pc-ta olnud.icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
contrasta
HV vaatleja


liitunud: 05.11.2005




sõnum 19.01.2006 13:03:31 vasta tsitaadiga

:S see asi muutub juba naeruväärseks
3 päeva sai arvuti kodus olla ja siis hakkas ilmnema uus häire
enam ei lülitu arvuti alati sisse ... emaplaadi ja prose ventikad hakkavad küll tööle aga see on ka kõik
ei võta klaviartuuri isegi taha

viisin teisipäeval arvuti uuesti remmi ... lubati helistada aga jälle ei midagi ... helistan täna ise ... eks paistab mis saab
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piq
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2003




sõnum 19.01.2006 14:50:40 vasta tsitaadiga

PQ kirjutas:
See 300 juurde küsimine oli küll väär. Kui garantii korral midagi välja vahetatakse, siis mingit raha juurde küsida ei tohi, kui muidugi ise millegi parema vastu vahetada ei soovi. Kui samaväärset toodet pole tuleb vahetada parema vastu ja ilma mingi lisarahata (mina küll hinnakirjas 128MB X700 ei näe, nii et 256MB oleksid nad pidanud tasuta andma). Samas kui toote asendamine ei õnnestu (teine graafika kaart oli ka vigane) on kliendil õigus lepingust taganeda ning raha tagasi nõuda.

Kui uus videokaart mingeid anomaaliaid ei tekita pole vaja muretseda. (edit. passiivse jahutusega graafikakaartid ongi kuumemad, see ju täiesti loomulik)

Nii minu arvuti kui ka mu venna oma on pärit beestingust ja midagi halba nende kohta pole öelda, samuti palju erinevaid juppe on ostetud sealt. Garantii on normaalselt toiminud (2 korda käisin garantiis kuna emme biosi updateiga oli jama), mingit raha pole nad küsinud ning maksimaalselt 2 päeva ilma pc-ta olnud.icon_rolleyes.gif

se 300 krooni natuke parema kaardi eest juurde kysida pole kyl mingi probleem
kuna nad ei ole kohustatud seda asendama kallima kaardiga (on kui sees olnud kaarti enam kuskilt saada pole)
aga kallima kaardi võivad nad ju panna küll ja raha nõuda , vastasel juhul oleks nad võinud inimese ootama jätta paariks nädalaks veel kuni vahetuseks kaart saabub
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2006 16:14:45 vasta tsitaadiga

piq kirjutas:
kuna nad ei ole kohustatud seda asendama kallima kaardiga (on kui sees olnud kaarti enam kuskilt saada pole)

Taolisel juhtudel ei kehtigi asendamine rahaliselt samaväärsega vaid jõudluselt samaväärsega.See on aus mõlema suhtes.Klient ei saa paremat kaarti kui see mille eest ta maksnud on ja samas firma ei saa panna kliendile sisse mõne kallima tootjanimega eelmisest kehvema jõudlusega klaarti.Kui samaväärset pole mitte mingisugust siis peavad panema natuke parema.Klient ei ole kohustatud midagi juurde maksma kui asi garantii alla läks.Juurdemaksmine ja teise jõudlusega jupu sissepanemine on kokkuleppeline.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raull
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2002




sõnum 19.01.2006 20:13:57 vasta tsitaadiga

Eelmine kommentaar on vägahea.

Kõigepealt otsitakse sama asendust, kui ei leida siis on kaks võimalikku teed edasi.
Kõigepealt helistatakse kliendile ning pakutakse veidi paremat asendust, nii et klient maksab hinnavahe kinni.
Kui klient ei soovi siis sel juhul tellitakse talle sama kaart asenduseks ning ta jääb ootele, kuni kaart saabub. Ooteaeg enamasti on vähemalt nädal, halvimal juhul kuni paar kuud.

Raul ei ole seotud ühegi arvutifirmaga.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piq
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2003




sõnum 20.01.2006 12:39:59 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
piq kirjutas:
kuna nad ei ole kohustatud seda asendama kallima kaardiga (on kui sees olnud kaarti enam kuskilt saada pole)

Taolisel juhtudel ei kehtigi asendamine rahaliselt samaväärsega vaid jõudluselt samaväärsega.See on aus mõlema suhtes.Klient ei saa paremat kaarti kui see mille eest ta maksnud on ja samas firma ei saa panna kliendile sisse mõne kallima tootjanimega eelmisest kehvema jõudlusega klaarti.Kui samaväärset pole mitte mingisugust siis peavad panema natuke parema.Klient ei ole kohustatud midagi juurde maksma kui asi garantii alla läks.Juurdemaksmine ja teise jõudlusega jupu sissepanemine on kokkuleppeline.

ei olegi kohustatud juurde maksma
aga näiteks x700'ga samaväärne kaart on ainult x700 eriti kui inimene on näiteks paadunud ati fänn seega polegi tal eriti muud võimalust kui natuke juurde maksta ja parem kaart kohe kätte saada , selleasemel et oodata kuuaega vahetust täpselt samasuguse kaardi vastu
olen suht kindel et kui summad pole suured ja tegu on töötava inimesega mitte sis alaealisega , ei ole probleemiks see mõnisada raha juurde anda et asja kiiremini kätte saaks natuke parema kaardiga
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2006 13:02:11 vasta tsitaadiga

piq kirjutas:
aga näiteks x700'ga samaväärne kaart on ainult x700 eriti kui inimene on näiteks paadunud ati fänn

Kui mõistliku aja jooksul firma ei suuda tellida uut X700 kaarti siis panevad kas samaväärse nVidia kaardi (see mille fänn - IRW - inimene on ei loe siin midagi) või kui pole ka samaväärset nVidia kaarti siis pannakse parem ja võimsam mingi kaart.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piq
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2003




sõnum 20.01.2006 15:26:59 vasta tsitaadiga

mõistlik aeg ehk siis umbes selline aeg mis läheks läbi erinevate edasimyyate kauba tellimisest kättesaamiseni , peaks ju olema mõistlik aeg aga paraku kasutaja jaoks on 300 vähemtähtis kui 2 kuud ilma arvutita passida
ja imo pole kuskil kirjas kaua täpselt võib kinni hoida asja garantiis (seni kuni on teada et vahetuseks asi on saadaval kuskil kohas/riigis/tehases)
ja paljudel asjadel ei ole olemas analoogtoodet ehk siis ei ole miskit samaväärset millega asendada ja vaevalt firmad tahavad niisama odavamat asja mõne teise firma oma vastu vahetada kui hinnavahe peaks nad ise kinni maksma
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Beesting mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.