|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
vanarebane
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
02.12.2005 20:35:10
Nokia N90 |
|
|
Sai soetatud ükspäev Nokia viimaseid imesid. Üks esimene uue N'seeria telefonidest imelise kaamera ja muude omadustega.
Ostsin mõttega et oleks vaja korraliku digikaamerat, kuid seda alati ei viitsi papsilt laenata ja tassida ringi. Jäin N90 peale kuna sellel on suurim LCD (screenshot) mis muidu on neli korda suurem tavalisest symbian telefonist ja olen juba harjunud suure võimsa kolaka telefoniga (N-Gage).
Pakist vaatasid alguses vastu N90 telefon, aku, USB-POP data kaabel, laadija, hands-free, ülemineku ots "tavalisest" laadijast spets pisikesse otsa (diameetriga 2mm), randme rihm telefonile (väga mugav), spets lapp objektiivi pühkimiseks (10x10 cm) ja soft, manuaalid, reklaam
Pildid / Video
Piltide ja videote tegemine on lihtne, samuti ka nende muutmine.
Kuna oli olemas juba printer mis toetas PictBridge (peaaegu sama mis XpressPrint) trükki siis sai otse telefonist läbi USB trükkida pilti...
Õhtul kodu sõites sai bussi aknast ühe pildi teha ja siis proovisin telefoniga trükkimist...
On öeldud et telefoni uuem firmware teeb ilusaimaid pilte kuna on parandatud autofocust ja teravust on rohkem.
Siin pilte erinevate versioonidega...
v2.0530.3.5 tehtud pilte :
v3.0535.4.3 tehtud pilte :
Videote tegemine on parim selle telefoniga. Tema max resolutsioon on 352x228 teeb mp4 faile MPEG4 codekiga 15fps (Bit Rate: 562kbps). Mis on veel super selle juures et telefon saab max (piirang on vist peal) 59.59 minutit filmida järjest ja 512 MB kaardi peale läheb kokku üle 2 tunni.
Tehtud videoid: (NB! Kõik muudatused videos on tehtud telefoniga)
Pildid ja videod on kaitstud autorikaitse õigustega
Testid:
SPMark04 (vers: 1.1.0) keskmine (max)
Score: 951 (1186)
3D Game: 14.58 fps (16.52 fps)
3D FillRate: 3.07 Mtexels/s (3.33 fps)
3D PolyCount: 65.20 Ktriangles/s (98.07 Ktriangles/s)
JBenchmark 3D (vers: 3.1.0) link
JBenchmark3D HQ: 66
JBenchmark3D LQ: 126
Triangles ps: 18035
KTextels ps: 611
JBenchmark 2 (vers: 2.1.1) link
Score: 99
Image manipulation: 167
Text: 310
Sprites: 95
3D Transform: 54
User interface: 35
JBenchmark (vers: 1.1.0) link
Score: 1868
Text: 518
2D Shapes: 477
3D Shapes: 222
Fill Rate: 115
Animation: 536
N-gage mängud N90's mis...
...ei tööta
King Of Fighters Extreme
Ghost Recon - Jungle Storm
Fifa 2005
Doom
Crash Nitro Kart
Asphalt - Urban GT
Alien Front - Beta
Pandemonium
Pathway To Glory
Puzzle Bobble
Red Faction
Requiem Of Hell
Snakes
SSX Out Of Bounds - Beta
Super Monkey Ball
Tiger Woods PGA Tour 2004
Tomb Raider Staring Lara Croft
WWE Aftershock - Beta
Catan
Worms World Party
Glimmerati
System Rush
The Roots: Gates of Chaos
...annab midagi kuid ei ole korralik
Annab mingit pilti kuid ei ole korralik
Marcel Desailly Pro Soccer (Jama pildiga)
Colin McRae Rally 2005 (Jama pildiga)
Moto GP (Heli ainult)
The Sims Bustin' Out (Pilt jupsib)
Tom Clancy's Ghost Recon: Jungle Storm (Jama pildiga)
...töötab ilusti
Fifa 2004
Call Of Duty
Ashen
Operation Shadow
MLB Slam
NCAA Football 2004
NokiaGame
Pocket Kingdom - Own World
Puyo Pop
Rayman 3
Sega Rally (Jama heliga)
Sonic N
Space Impact
Spiderman 2
Tom Clancy's Splinter Cell: Team Stealth Action
The Elder Scrools Travels: Shadowkey
Xanadu Next
X-Men Legends
Lingid
Nokia - http://www.nokiausa.com/phones/N90
Nokia (flash) - http://www.nokia.com/nseries/
Gsmarena telefoni tehnilistest näitajatest - http://www.gsmarena.com/nokia_n90-1155.php
N90 uuest v3.0535.4.3 firmwarest - http://www.symbian-freak.com/news/1005/n90firmware.htm
+ / -
+ Suur ekraan (tekst on hea suur ja antialias'ega!!)
+ Kaamera (välk ja video)
+ Valgustundlik sensor taustavalguse automaatseks reguleerimiseks
+ MP3 mängija (sisseehitatud soft) näitab mängitavat laulu nime välisel ekraanil
- Konstruktsioon (pole veel lagunenud, kuid tunne on selline et kunagi)
- Vibra alarmi puudus
- Softis esinevad vead, puudused ja piirangud (uue firmwarega kõvasti vähem)
Lõpphinne 8/10 ... kuna telefon on väga hea ja oleks veel parem kui viimased pisikesed probleemid oleks läbi töödeldud nokia poolt.
_________________ Tähenärimine on hammastele kahjulik! |
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2A
HV Guru

liitunud: 02.03.2004
|
02.12.2005 20:59:08
|
|
|
Mis tähtis müügiargument sellel telefonil, on see, et selle nn imelise kaamera tagab Karl Zeissi optika. Karl Zeiss oli siis teatavasti mees, kes kaotas piltidelt punased silmad
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
02.12.2005 21:15:56
|
|
|
| Kaska kirjutas: |
Mis tähtis müügiargument sellel telefonil, on see, et selle nn imelise kaamera tagab Karl Zeissi optika. Karl Zeiss oli siis teatavasti mees, kes kaotas piltidelt punased silmad  |
Jah aga suvaline dumbass seda ju ei tea ja sellise jaoks võid panna mis iganes, et jonathan blackwatery(lambinimi)optika vms.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanarebane
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
02.12.2005 21:31:33
|
|
|
Carl Zeiss jäi tõesti reviewst välja... lisan siis sellest veel natukese infot, et kaameral on siis Tessar 1.9/5.5 Autofocusega optika.
_________________ Tähenärimine on hammastele kahjulik! |
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
02.12.2005 23:11:28
|
|
|
| jube kallis asi. kui saladus pole, palju ise selle eest maksid ja kust said?
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanarebane
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
03.12.2005 12:02:42
|
|
|
võtsin järelmaksuga tele2'st.. kokku läheb ~8,500
_________________ Tähenärimine on hammastele kahjulik! |
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastix
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2001
|
03.12.2005 12:38:03
|
|
|
N90 avalik saladus on, et piltide ääred jäävad koledad, justkui oleks koolutatud.
Hetkel müüdavatest telefonidest teeb minu arust parimat pilti eerikupoeg K750i/W800
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jorsik
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2001
|
03.12.2005 12:41:13
|
|
|
Piltide kvaliteedi järgi võiks arvata et mingi Yakumo vmt optika on
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
03.12.2005 13:26:06
|
|
|
No kurat, mobla kohta on kaamera kvaliteet ikkagi mega ju, pole veel näinud ühtegi paremat pilti k750i/w800i'ga tehtud. Eriti ilus oli see kiilist tehtud pilt. Ei ütleks küll, et moblaga tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
külaline
|
03.12.2005 17:52:58
|
|
|
ta on ikka paras kolakas, ise tahaxin sellist mida taskus saab kanda
siiski olen võlutud
kahju et PPC-d veel niihäid fotokaid ei sisalda ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
03.12.2005 21:27:52
|
|
|
Vibra puudumine tirib minu silmis selle telefoni väärtuse päris põhja. Piltide kvaliteet on mobla kohta ikka üsna hea vaatamata pehmusele. Ei liha ega kala, ei fotokas ega telefon, vaid natukene mõlemat.
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanarebane
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
04.12.2005 01:50:38
|
|
|
no mul pole häid pilte toodud näidiseks... Nokial on ka võistlus käimas kus on suurem osa piltidest N90'ga tehtud (osa ka N70)
http://www.nokia.com/nseries/index.html?loc=seenewsite (Pange alt view gallery)
_________________ Tähenärimine on hammastele kahjulik! |
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanarebane
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
05.12.2005 17:23:26
|
|
|
sai täna avastatud, et telefonil saab vahetada sim kaarti ilma et telefoni välja lülitad..
Tirisin enda oma välja samal ajal kui töötas, panin sõbra oma sisse ja siis küsis pin koodi.. sõber pani pini sisse ja töötas.
Telefoni saab tööle ka panna ilma sim kaardita.
_________________ Tähenärimine on hammastele kahjulik! |
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2A
HV Guru

liitunud: 02.03.2004
|
05.12.2005 17:32:38
|
|
|
| vanarebane kirjutas: |
sai täna avastatud, et telefonil saab vahetada sim kaarti ilma et telefoni välja lülitad..
Tirisin enda oma välja samal ajal kui töötas, panin sõbra oma sisse ja siis küsis pin koodi.. sõber pani pini sisse ja töötas.
Telefoni saab tööle ka panna ilma sim kaardita. |
See hea omadus jah. Odavamate killast on sama süsteemiga Nokia 6111. See siis lükandklapiga variant ja sim-kaardi pesa paikneb klapi taga
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
05.12.2005 18:27:54
|
|
|
Oleks selline küsimus n90 kasutajatele - kas AvantGo tal töötab?
Kui jah, kas brauzeris (Opera?) või ainult AvantGo tarkvaraga
ja kuidas on shriftide suurusega, kas on AvantGo jaoks reguleeritavad?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanarebane
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
05.12.2005 22:18:41
|
|
|
Ma ei tea kus se AvantGo sees on, kuid opera töötab seal küll, aga ma ei saa aru mida sa mõtlesid shriftide all? Reguleerida midagi sellist seal küll ei saa.
_________________ Tähenärimine on hammastele kahjulik! |
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
06.12.2005 10:40:52
|
|
|
| AvantGo on parim lahendus offline browsing jaoks, s.t. lugeda uudiseid vms ilma selleta et peaksid GPRSi vms kasutama. Lihtsalt sünkroniseerid sinu poolt valitud kanalid (veebilehed), mitusada lk. sünkroniseerimine võtab ca 60 sekundit aega, ja siis loed rahulikult. Tasuta ja paljudele OS-le, mina kasutan Pocket PC peal juba 3 aastat ja olen ülimalt rahul. Vaata www.myavantgo.com
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
10.12.2005 03:52:52
|
|
|
imelik, 6630 sai spmarki nõks üle 1k punkti
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tripp
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
10.12.2005 04:44:25
|
|
|
Näppisin ka seda telefoni poes. See konstruktsioon on küll eriti vastik. Võtad telefoni kätte ja kogu see kupatus käib sul käes tilladi-mölladi. Ei saa aru, miks peavad need klapid sadat eri moodi pöörduma-käänduma . Arvan, et varsti on inimestel need klapid piixus
_________________ "Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
10.12.2005 12:21:11
|
|
|
| Tripp kirjutas: |
Näppisin ka seda telefoni poes. See konstruktsioon on küll eriti vastik. Võtad telefoni kätte ja kogu see kupatus käib sul käes tilladi-mölladi. Ei saa aru, miks peavad need klapid sadat eri moodi pöörduma-käänduma . Arvan, et varsti on inimestel need klapid <b>piixus</b> |
sama lugu, näppisin ka ükspäev ülemiste emt esinduses seda maketti, ikka suht ligadi-logadi on jah see telefon.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
10.12.2005 13:01:14
|
|
|
| velzatis kirjutas: |
| Tripp kirjutas: |
Näppisin ka seda telefoni poes. See konstruktsioon on küll eriti vastik. Võtad telefoni kätte ja kogu see kupatus käib sul käes tilladi-mölladi. Ei saa aru, miks peavad need klapid sadat eri moodi pöörduma-käänduma . Arvan, et varsti on inimestel need klapid <b>piixus</b> |
sama lugu, näppisin ka ükspäev ülemiste emt esinduses seda maketti, ikka suht ligadi-logadi on jah see telefon. |
usun et see oli pigem maketi viga
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanarebane
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
10.12.2005 13:52:18
|
|
|
| riivo21 kirjutas: |
| velzatis kirjutas: |
| Tripp kirjutas: |
Näppisin ka seda telefoni poes. See konstruktsioon on küll eriti vastik. Võtad telefoni kätte ja kogu see kupatus käib sul käes tilladi-mölladi. Ei saa aru, miks peavad need klapid sadat eri moodi pöörduma-käänduma . Arvan, et varsti on inimestel need klapid <b>piixus</b> |
sama lugu, näppisin ka ükspäev ülemiste emt esinduses seda maketti, ikka suht ligadi-logadi on jah see telefon. |
usun et see oli pigem maketi viga |
usun ka et maket võib jura olla... endal on N90 käes üpris kindlalt.. saab isegi ühe käega liigutada kõiki vajaminevaid osi.. vahest on vaja aint teist kätt kui on vaja vajutada ekraanil olevaid nuppe.
Minge vaadake äkki saate Tele2 poes seda näppida, seal nagu makette ei ole vist.
_________________ Tähenärimine on hammastele kahjulik! |
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
10.12.2005 15:57:26
|
|
|
Sai see gizmo ostetud, tema miinused olid teada juba eelnevalt, aga selline kummaline asi mis tegelikult ei peaks juhtuma - kui telefon oli taskus (kinni loomulikult) ja kaamera moodul ei olnud pildistamispositsioonis, ta ikkagi kuidagi aktiveerus (ilmselt sai pisut nihutatud) - võtsin taskust välja ja näen et väline ekraan töötab ja näitab kaamera ekraani ütleb et Camera in Standby, s.t. ooterezhiimis, aga tegelikult kui kaamera pole enam pööratud kõrvale, siis ta peaks püsima ooterezhiimis vaid 3 sekundit ja siis välja lülituma, minu juhul aga ma ootasin 10 sekundit ja mitte põrmugi pole juhtunud, ilmselt ta oli niimodi taskus juba Jumal teab kui kaua - aitas vaid kaamera pööramine kõrvale (pildistamispositsioon) ja siis tagasi, alles siis ta lülitus välja ... ja oli kohe näha et akut on selle aja jooksul taskus kõvasti õgitud
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tripp
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
10.12.2005 16:02:20
|
|
|
| riivo21 kirjutas: |
| velzatis kirjutas: |
| Tripp kirjutas: |
Näppisin ka seda telefoni poes. See konstruktsioon on küll eriti vastik. Võtad telefoni kätte ja kogu see kupatus käib sul käes tilladi-mölladi. Ei saa aru, miks peavad need klapid sadat eri moodi pöörduma-käänduma . Arvan, et varsti on inimestel need klapid <b>piixus</b> |
sama lugu, näppisin ka ükspäev ülemiste emt esinduses seda maketti, ikka suht ligadi-logadi on jah see telefon. |
usun et see oli pigem maketi viga |
Siiski tahaks kasutajate arvamusi nii umbes 3 kuu pärast teada saada
_________________ "Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanarebane
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
12.12.2005 19:59:01
|
|
|
No ma olengi juba peaaegu 3 kuud omanik olnud..
_________________ Tähenärimine on hammastele kahjulik! |
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
15.12.2005 01:19:17
|
|
|
vanarebane, viska telefoni nimi, prose kiirus, symbian os verisoon ja skoor SIIA ka, saan su edetabelisse lisada.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
15.12.2005 01:29:54
|
|
|
Tore telefon küll aga krt ma ei tea kas viga on minu maksimalistlikkuses või milleski muus aga fotoka asendajaks ta ikka ei kõlba
Teine suur ja minu jaoks arusaamatu puudus on vibra puudumine...ehh!?
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
15.12.2005 11:07:42
|
|
|
| Cyberlord kirjutas: |
Tore telefon küll aga krt ma ei tea kas viga on minu maksimalistlikkuses või milleski muus aga fotoka asendajaks ta ikka ei kõlba
Teine suur ja minu jaoks arusaamatu puudus on vibra puudumine...ehh!?
 |
Kui panna Maximum Volume, siis kaamera/kõlari moodul pisut vibreerib
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanarebane
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
15.12.2005 17:02:01
|
|
|
velzatis, postitasin ära.
| globostrat kirjutas: |
| Cyberlord kirjutas: |
Tore telefon küll aga krt ma ei tea kas viga on minu maksimalistlikkuses või milleski muus aga fotoka asendajaks ta ikka ei kõlba
Teine suur ja minu jaoks arusaamatu puudus on vibra puudumine...ehh!?
 |
Kui panna Maximum Volume, siis kaamera/kõlari moodul pisut vibreerib  |
Kuidas siis seda vibreerivat kõlarit saaks kasutada hääletu profiiliga? Panna mingi selline lugu kus tuleb ainult bassi
_________________ Tähenärimine on hammastele kahjulik! |
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
15.12.2005 18:31:38
|
|
|
| velzatis kirjutas: |
vanarebane, viska telefoni nimi, prose kiirus, symbian os verisoon ja skoor SIIA ka, saan su edetabelisse lisada.  |
Tuli, nägi, võitis:P... tundub päris hea loom olevat
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
15.12.2005 18:37:33
|
|
|
| mks kirjutas: |
| velzatis kirjutas: |
vanarebane, viska telefoni nimi, prose kiirus, symbian os verisoon ja skoor SIIA ka, saan su edetabelisse lisada.  |
Tuli, nägi, võitis:P... tundub päris hea loom olevat  |
varsti hakatakse moblasid ka lihtsalt sellepärast ostma, et ainult benchida ja skoore tõsta. Eks näis, millal tulevad esimesed proged mobiili protsessori taktisageduse tõstmiseks jms toiminguteks. 8)
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanarebane
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
15.12.2005 18:41:43
|
|
|
vesijahutustega moblad... mõmm
_________________ Tähenärimine on hammastele kahjulik! |
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
17.12.2005 17:27:27
|
|
|
|
imelik, sony kaamera teeb ikka sellele imo carl zeissile ära ju. Sonyl ikka kõvasti paremad pildid.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanarebane
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
17.12.2005 23:41:13
|
|
|
jah, kuid see kuivik w800 jääb igas muus alas alla.. btw.. poes olen seda vaadanud.. suht kole välimus
_________________ Tähenärimine on hammastele kahjulik! |
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
külaline
|
17.12.2005 23:48:24
|
|
|
| su emal on kole välimus...kuivik w800 nagu hoopis teist mõõtu kui megakuivik n90
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
17.12.2005 23:55:22
|
|
|
| Anonymous kirjutas: |
| su emal on kole välimus...kuivik w800 nagu hoopis teist mõõtu kui megakuivik n90 |
ee, n90 hoopis teisest klassist telefon. W800i imo rohkem selline teismeliste mp3, reit.ee, reidipikid jne telefon. N90 juba asjalikum töötelefon, aga jah maitse asi.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henry111
HV veteran
liitunud: 10.01.2004
|
18.12.2005 00:06:33
|
|
|
k750i ka ju suht asjaliku välimusega
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
18.12.2005 00:07:38
|
|
|
| henry111 kirjutas: |
k750i ka ju suht asjaliku välimusega  |
välimus on k750i-l väga soliidne, w800i välimus imo on just reit.ee
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
18.12.2005 00:15:24
|
|
|
| velzatis kirjutas: |
| henry111 kirjutas: |
k750i ka ju suht asjaliku välimusega  |
välimus on k750i-l väga soliidne, w800i välimus imo on just reit.ee  |
kellele reit kellele oran
igaüks oma rikutuse tasemel
raud on neil kahel sama, seega pole vaja telefoni kallal norida
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
18.12.2005 00:18:45
|
|
|
| libe kirjutas: |
| velzatis kirjutas: |
| henry111 kirjutas: |
k750i ka ju suht asjaliku välimusega  |
välimus on k750i-l väga soliidne, w800i välimus imo on just reit.ee  |
kellele reit kellele oran
igaüks oma rikutuse tasemel
raud on neil kahel sama, seega pole vaja telefoni kallal norida  |
raua kallal ei nurisega, aga välimus küll häirib selle w800i juures. Kuigi kui antaks valida kas k750i/w800i või n90, võtaksin igal juhul n90.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
18.12.2005 00:25:43
|
|
|
| velzatis kirjutas: |
| raua kallal ei nurisega, aga välimus küll häirib selle w800i juures. Kuigi kui antaks valida kas k750i/w800i või n90, võtaksin igal juhul n90. |
jah ta on siiski 3G, suurem display ja symbian OS
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanarebane
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
18.12.2005 01:16:58
|
|
|
| libe kirjutas: |
| velzatis kirjutas: |
| raua kallal ei nurisega, aga välimus küll häirib selle w800i juures. Kuigi kui antaks valida kas k750i/w800i või n90, võtaksin igal juhul n90. |
jah ta on siiski 3G, suurem display ja symbian OS |
...ja 4x suurem video ja kõvad editimis võimalused.. näiteks tahaks näha kuidas sa paneksid W800i's kokku kaks 50 MB'st 10 minutilist klipi, ning paned veel telefonis igasuguseid efekte juurde.
_________________ Tähenärimine on hammastele kahjulik! |
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
18.12.2005 08:59:08
|
|
|
| vanarebane kirjutas: |
| näiteks tahaks näha kuidas sa paneksid W800i's kokku kaks 50 MB'st 10 minutilist klipi, ning paned veel telefonis igasuguseid efekte juurde. |
see variant on iseenesest olemas, aga paraku on need 50MB'sed videod kõvasti pikemad kui 10min
video kvaliteet on nõrgem ja efekte pole teab mis palju
n90't võib ehk võrrelda w900'ga http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_w900-1325.php
k750i/w800i pole mõtet võrrelda, neil on ainult parem kaamera ja nad on kergemad ja väiksemad
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
külaline
|
23.01.2006 09:36:00
|
|
|
tele2-e minema ja ka tsekkama seda telefoni
ei tea veel kumba osta kas n70 või n90
|
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
25.01.2006 13:06:42
|
|
|
| Anonymous kirjutas: |
tele2-e minema ja ka tsekkama seda telefoni
ei tea veel kumba osta kas n70 või n90 |
Kui tahad teda raamatute lugemiseks kasutada, siis ainult N90, sest N70 ekraanil on 4 korda vähem piksleid, eriti sa sealt palju välja ei loe...
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanarebane
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
25.01.2006 18:13:37
|
|
|
| globostrat kirjutas: |
| Anonymous kirjutas: |
tele2-e minema ja ka tsekkama seda telefoni
ei tea veel kumba osta kas n70 või n90 |
Kui tahad teda raamatute lugemiseks kasutada, siis ainult N90, sest N70 ekraanil on 4 korda vähem piksleid, eriti sa sealt palju välja ei loe... |
Oota ära N80.. see väiksem ja wifi ning irDa'ga, sama resu ekraaniga mis N90 ning 3Mpix kaamera
Ise vaatan et võibolla vahetan N90 selle vastu. link N80
_________________ Tähenärimine on hammastele kahjulik! |
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anti555
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2A
HV Guru

liitunud: 02.03.2004
|
25.01.2006 19:28:54
|
|
|
| totuke, N91 jõuab vast veebruari kuu jooksul. N80 kohta ei oska midagi öelda.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henry111
HV veteran
liitunud: 10.01.2004
|
29.01.2006 02:53:39
|
|
|
| Keegi teab millal N92 tuleb ?
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|