Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Nokia N90 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
vanarebane
Kreisi kasutaja
vanarebane

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2005 20:35:10 Nokia N90 vasta tsitaadiga


Sai soetatud ükspäev Nokia viimaseid imesid. Üks esimene uue N'seeria telefonidest imelise kaamera ja muude omadustega.


Ostsin mõttega et oleks vaja korraliku digikaamerat, kuid seda alati ei viitsi papsilt laenata ja tassida ringi. Jäin N90 peale kuna sellel on suurim LCD (screenshot) mis muidu on neli korda suurem tavalisest symbian telefonist ja olen juba harjunud suure võimsa kolaka telefoniga (N-Gage).
Pakist vaatasid alguses vastu N90 telefon, aku, USB-POP data kaabel, laadija, hands-free, ülemineku ots "tavalisest" laadijast spets pisikesse otsa (diameetriga 2mm), randme rihm telefonile (väga mugav), spets lapp objektiivi pühkimiseks (10x10 cm) ja soft, manuaalid, reklaam


Pildid / Video
Piltide ja videote tegemine on lihtne, samuti ka nende muutmine.
Kuna oli olemas juba printer mis toetas PictBridge (peaaegu sama mis XpressPrint) trükki siis sai otse telefonist läbi USB trükkida pilti...

Õhtul kodu sõites sai bussi aknast ühe pildi teha ja siis proovisin telefoniga trükkimist...


On öeldud et telefoni uuem firmware teeb ilusaimaid pilte kuna on parandatud autofocust ja teravust on rohkem.
Siin pilte erinevate versioonidega...
v2.0530.3.5 tehtud pilte :

v3.0535.4.3 tehtud pilte :


Videote tegemine on parim selle telefoniga. Tema max resolutsioon on 352x228 teeb mp4 faile MPEG4 codekiga 15fps (Bit Rate: 562kbps). Mis on veel super selle juures et telefon saab max (piirang on vist peal) 59.59 minutit filmida järjest icon_biggrin.gif ja 512 MB kaardi peale läheb kokku üle 2 tunni.

Tehtud videoid: (NB! Kõik muudatused videos on tehtud telefoniga)

Pildid ja videod on kaitstud autorikaitse õigustega

Testid:
SPMark04 (vers: 1.1.0) keskmine (max)
Score: 951 (1186)
3D Game: 14.58 fps (16.52 fps)
3D FillRate: 3.07 Mtexels/s (3.33 fps)
3D PolyCount: 65.20 Ktriangles/s (98.07 Ktriangles/s)


JBenchmark 3D (vers: 3.1.0) link
JBenchmark3D HQ: 66
JBenchmark3D LQ: 126
Triangles ps: 18035
KTextels ps: 611


JBenchmark 2 (vers: 2.1.1) link
Score: 99
Image manipulation: 167
Text: 310
Sprites: 95
3D Transform: 54
User interface: 35


JBenchmark (vers: 1.1.0) link
Score: 1868
Text: 518
2D Shapes: 477
3D Shapes: 222
Fill Rate: 115
Animation: 536



N-gage mängud N90's mis...
...ei tööta
King Of Fighters Extreme
Ghost Recon - Jungle Storm
Fifa 2005
Doom
Crash Nitro Kart
Asphalt - Urban GT
Alien Front - Beta
Pandemonium
Pathway To Glory
Puzzle Bobble
Red Faction
Requiem Of Hell
Snakes
SSX Out Of Bounds - Beta
Super Monkey Ball
Tiger Woods PGA Tour 2004
Tomb Raider Staring Lara Croft
WWE Aftershock - Beta
Catan
Worms World Party
Glimmerati
System Rush
The Roots: Gates of Chaos


...annab midagi kuid ei ole korralik
Annab mingit pilti kuid ei ole korralik
Marcel Desailly Pro Soccer (Jama pildiga)
Colin McRae Rally 2005 (Jama pildiga)
Moto GP (Heli ainult)
The Sims Bustin' Out (Pilt jupsib)
Tom Clancy's Ghost Recon: Jungle Storm (Jama pildiga)

...töötab ilusti
Fifa 2004
Call Of Duty
Ashen
Operation Shadow
MLB Slam
NCAA Football 2004
NokiaGame
Pocket Kingdom - Own World
Puyo Pop
Rayman 3
Sega Rally (Jama heliga)
Sonic N
Space Impact
Spiderman 2
Tom Clancy's Splinter Cell: Team Stealth Action
The Elder Scrools Travels: Shadowkey
Xanadu Next
X-Men Legends


Lingid
Nokia - http://www.nokiausa.com/phones/N90
Nokia (flash) - http://www.nokia.com/nseries/
Gsmarena telefoni tehnilistest näitajatest - http://www.gsmarena.com/nokia_n90-1155.php
N90 uuest v3.0535.4.3 firmwarest - http://www.symbian-freak.com/news/1005/n90firmware.htm


+ / -
+ Suur ekraan (tekst on hea suur ja antialias'ega!!)
+ Kaamera (välk ja video)
+ Valgustundlik sensor taustavalguse automaatseks reguleerimiseks
+ MP3 mängija (sisseehitatud soft) näitab mängitavat laulu nime välisel ekraanil

- Konstruktsioon (pole veel lagunenud, kuid tunne on selline et kunagi)
- Vibra alarmi puudus
- Softis esinevad vead, puudused ja piirangud (uue firmwarega kõvasti vähem)


Lõpphinne 8/10 ... kuna telefon on väga hea ja oleks veel parem kui viimased pisikesed probleemid oleks läbi töödeldud nokia poolt.

_________________
Tähenärimine on hammastele kahjulik!
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2A
HV Guru
2A

liitunud: 02.03.2004




sõnum 02.12.2005 20:59:08 vasta tsitaadiga

Mis tähtis müügiargument sellel telefonil, on see, et selle nn imelise kaamera tagab Karl Zeissi optika. Karl Zeiss oli siis teatavasti mees, kes kaotas piltidelt punased silmad icon_wink.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2005 21:15:56 vasta tsitaadiga

Kaska kirjutas:
Mis tähtis müügiargument sellel telefonil, on see, et selle nn imelise kaamera tagab Karl Zeissi optika. Karl Zeiss oli siis teatavasti mees, kes kaotas piltidelt punased silmad icon_wink.gif

Jah aga suvaline dumbass seda ju ei tea ja sellise jaoks võid panna mis iganes, et jonathan blackwatery(lambinimi)optika vms. icon_lol.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanarebane
Kreisi kasutaja
vanarebane

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2005 21:31:33 vasta tsitaadiga

Carl Zeiss jäi tõesti reviewst välja... lisan siis sellest veel natukese infot, et kaameral on siis Tessar 1.9/5.5 Autofocusega optika.
_________________
Tähenärimine on hammastele kahjulik!
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2005 23:11:28 vasta tsitaadiga

jube kallis asi. kui saladus pole, palju ise selle eest maksid ja kust said?
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanarebane
Kreisi kasutaja
vanarebane

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2005 12:02:42 vasta tsitaadiga

võtsin järelmaksuga tele2'st.. kokku läheb ~8,500
_________________
Tähenärimine on hammastele kahjulik!
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rastix
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2001




sõnum 03.12.2005 12:38:03 vasta tsitaadiga

N90 avalik saladus on, et piltide ääred jäävad koledad, justkui oleks koolutatud.

Hetkel müüdavatest telefonidest teeb minu arust parimat pilti eerikupoeg K750i/W800
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorsik
HV kasutaja
Jorsik

liitunud: 20.12.2001




sõnum 03.12.2005 12:41:13 vasta tsitaadiga

Piltide kvaliteedi järgi võiks arvata et mingi Yakumo vmt optika on icon_lol.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2005 13:26:06 vasta tsitaadiga

No kurat, mobla kohta on kaamera kvaliteet ikkagi mega ju, pole veel näinud ühtegi paremat pilti k750i/w800i'ga tehtud. Eriti ilus oli see kiilist tehtud pilt. Ei ütleks küll, et moblaga tehtud.icon_razz.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
külaline







sõnum 03.12.2005 17:52:58 vasta tsitaadiga

ta on ikka paras kolakas, ise tahaxin sellist mida taskus saab kanda

siiski olen võlutud

kahju et PPC-d veel niihäid fotokaid ei sisalda icon_razz.gif?
tagasi üles
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2005 21:27:52 vasta tsitaadiga

Vibra puudumine tirib minu silmis selle telefoni väärtuse päris põhja. Piltide kvaliteet on mobla kohta ikka üsna hea vaatamata pehmusele. Ei liha ega kala, ei fotokas ega telefon, vaid natukene mõlemat. icon_lol.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanarebane
Kreisi kasutaja
vanarebane

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2005 01:50:38 vasta tsitaadiga

no mul pole häid pilte toodud näidiseks... Nokial on ka võistlus käimas kus on suurem osa piltidest N90'ga tehtud (osa ka N70)
http://www.nokia.com/nseries/index.html?loc=seenewsite (Pange alt view gallery)

_________________
Tähenärimine on hammastele kahjulik!
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vanarebane
Kreisi kasutaja
vanarebane

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2005 17:23:26 vasta tsitaadiga

sai täna avastatud, et telefonil saab vahetada sim kaarti ilma et telefoni välja lülitad..
Tirisin enda oma välja samal ajal kui töötas, panin sõbra oma sisse ja siis küsis pin koodi.. sõber pani pini sisse ja töötas.
Telefoni saab tööle ka panna ilma sim kaardita.

_________________
Tähenärimine on hammastele kahjulik!
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2A
HV Guru
2A

liitunud: 02.03.2004




sõnum 05.12.2005 17:32:38 vasta tsitaadiga

vanarebane kirjutas:
sai täna avastatud, et telefonil saab vahetada sim kaarti ilma et telefoni välja lülitad..
Tirisin enda oma välja samal ajal kui töötas, panin sõbra oma sisse ja siis küsis pin koodi.. sõber pani pini sisse ja töötas.
Telefoni saab tööle ka panna ilma sim kaardita.


See hea omadus jah. Odavamate killast on sama süsteemiga Nokia 6111. See siis lükandklapiga variant ja sim-kaardi pesa paikneb klapi taga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 05.12.2005 18:27:54 vasta tsitaadiga

Oleks selline küsimus n90 kasutajatele - kas AvantGo tal töötab?
Kui jah, kas brauzeris (Opera?) või ainult AvantGo tarkvaraga
ja kuidas on shriftide suurusega, kas on AvantGo jaoks reguleeritavad?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanarebane
Kreisi kasutaja
vanarebane

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2005 22:18:41 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kus se AvantGo sees on, kuid opera töötab seal küll, aga ma ei saa aru mida sa mõtlesid shriftide all? Reguleerida midagi sellist seal küll ei saa.
_________________
Tähenärimine on hammastele kahjulik!
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 06.12.2005 10:40:52 vasta tsitaadiga

AvantGo on parim lahendus offline browsing jaoks, s.t. lugeda uudiseid vms ilma selleta et peaksid GPRSi vms kasutama. Lihtsalt sünkroniseerid sinu poolt valitud kanalid (veebilehed), mitusada lk. sünkroniseerimine võtab ca 60 sekundit aega, ja siis loed rahulikult. Tasuta ja paljudele OS-le, mina kasutan Pocket PC peal juba 3 aastat ja olen ülimalt rahul. Vaata www.myavantgo.com
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2005 03:52:52 vasta tsitaadiga

imelik, 6630 sai spmarki nõks üle 1k punkti icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tripp
Kreisi kasutaja
Tripp

liitunud: 30.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2005 04:44:25 vasta tsitaadiga

Näppisin ka seda telefoni poes. See konstruktsioon on küll eriti vastik. Võtad telefoni kätte ja kogu see kupatus käib sul käes tilladi-mölladi. Ei saa aru, miks peavad need klapid sadat eri moodi pöörduma-käänduma icon_sad.gif. Arvan, et varsti on inimestel need klapid piixus
_________________
"Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2005 12:21:11 vasta tsitaadiga

Tripp kirjutas:
Näppisin ka seda telefoni poes. See konstruktsioon on küll eriti vastik. Võtad telefoni kätte ja kogu see kupatus käib sul käes tilladi-mölladi. Ei saa aru, miks peavad need klapid sadat eri moodi pöörduma-käänduma icon_sad.gif. Arvan, et varsti on inimestel need klapid <b>piixus</b>
sama lugu, näppisin ka ükspäev ülemiste emt esinduses seda maketti, ikka suht ligadi-logadi on jah see telefon.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2005 13:01:14 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
Tripp kirjutas:
Näppisin ka seda telefoni poes. See konstruktsioon on küll eriti vastik. Võtad telefoni kätte ja kogu see kupatus käib sul käes tilladi-mölladi. Ei saa aru, miks peavad need klapid sadat eri moodi pöörduma-käänduma icon_sad.gif. Arvan, et varsti on inimestel need klapid <b>piixus</b>
sama lugu, näppisin ka ükspäev ülemiste emt esinduses seda maketti, ikka suht ligadi-logadi on jah see telefon.
usun et see oli pigem maketi viga
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanarebane
Kreisi kasutaja
vanarebane

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2005 13:52:18 vasta tsitaadiga

riivo21 kirjutas:
velzatis kirjutas:
Tripp kirjutas:
Näppisin ka seda telefoni poes. See konstruktsioon on küll eriti vastik. Võtad telefoni kätte ja kogu see kupatus käib sul käes tilladi-mölladi. Ei saa aru, miks peavad need klapid sadat eri moodi pöörduma-käänduma icon_sad.gif. Arvan, et varsti on inimestel need klapid <b>piixus</b>
sama lugu, näppisin ka ükspäev ülemiste emt esinduses seda maketti, ikka suht ligadi-logadi on jah see telefon.
usun et see oli pigem maketi viga


usun ka et maket võib jura olla... endal on N90 käes üpris kindlalt.. saab isegi ühe käega liigutada kõiki vajaminevaid osi.. vahest on vaja aint teist kätt kui on vaja vajutada ekraanil olevaid nuppe.
Minge vaadake äkki saate Tele2 poes seda näppida, seal nagu makette ei ole vist.

_________________
Tähenärimine on hammastele kahjulik!
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 10.12.2005 15:57:26 vasta tsitaadiga

Sai see gizmo ostetud, tema miinused olid teada juba eelnevalt, aga selline kummaline asi mis tegelikult ei peaks juhtuma - kui telefon oli taskus (kinni loomulikult) ja kaamera moodul ei olnud pildistamispositsioonis, ta ikkagi kuidagi aktiveerus (ilmselt sai pisut nihutatud) - võtsin taskust välja ja näen et väline ekraan töötab ja näitab kaamera ekraani ütleb et Camera in Standby, s.t. ooterezhiimis, aga tegelikult kui kaamera pole enam pööratud kõrvale, siis ta peaks püsima ooterezhiimis vaid 3 sekundit ja siis välja lülituma, minu juhul aga ma ootasin 10 sekundit ja mitte põrmugi pole juhtunud, ilmselt ta oli niimodi taskus juba Jumal teab kui kaua - aitas vaid kaamera pööramine kõrvale (pildistamispositsioon) ja siis tagasi, alles siis ta lülitus välja ... ja oli kohe näha et akut on selle aja jooksul taskus kõvasti õgitud thumbs_down.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tripp
Kreisi kasutaja
Tripp

liitunud: 30.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2005 16:02:20 vasta tsitaadiga

riivo21 kirjutas:
velzatis kirjutas:
Tripp kirjutas:
Näppisin ka seda telefoni poes. See konstruktsioon on küll eriti vastik. Võtad telefoni kätte ja kogu see kupatus käib sul käes tilladi-mölladi. Ei saa aru, miks peavad need klapid sadat eri moodi pöörduma-käänduma icon_sad.gif. Arvan, et varsti on inimestel need klapid <b>piixus</b>
sama lugu, näppisin ka ükspäev ülemiste emt esinduses seda maketti, ikka suht ligadi-logadi on jah see telefon.
usun et see oli pigem maketi viga


Siiski tahaks kasutajate arvamusi nii umbes 3 kuu pärast teada saada icon_wink.gif

_________________
"Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanarebane
Kreisi kasutaja
vanarebane

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2005 19:59:01 vasta tsitaadiga

No ma olengi juba peaaegu 3 kuud omanik olnud..
_________________
Tähenärimine on hammastele kahjulik!
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2005 01:19:17 vasta tsitaadiga

vanarebane, viska telefoni nimi, prose kiirus, symbian os verisoon ja skoor SIIA ka, saan su edetabelisse lisada. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 15.12.2005 01:29:54 vasta tsitaadiga

Tore telefon küll aga krt ma ei tea kas viga on minu maksimalistlikkuses või milleski muus aga fotoka asendajaks ta ikka ei kõlba icon_neutral.gif
Teine suur ja minu jaoks arusaamatu puudus on vibra puudumine...ehh!?
icon_mad.gif
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 15.12.2005 11:07:42 vasta tsitaadiga

Cyberlord kirjutas:
Tore telefon küll aga krt ma ei tea kas viga on minu maksimalistlikkuses või milleski muus aga fotoka asendajaks ta ikka ei kõlba icon_neutral.gif
Teine suur ja minu jaoks arusaamatu puudus on vibra puudumine...ehh!?
icon_mad.gif


Kui panna Maximum Volume, siis kaamera/kõlari moodul pisut vibreerib icon_wink.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanarebane
Kreisi kasutaja
vanarebane

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2005 17:02:01 vasta tsitaadiga

velzatis, postitasin ära.

globostrat kirjutas:
Cyberlord kirjutas:
Tore telefon küll aga krt ma ei tea kas viga on minu maksimalistlikkuses või milleski muus aga fotoka asendajaks ta ikka ei kõlba icon_neutral.gif
Teine suur ja minu jaoks arusaamatu puudus on vibra puudumine...ehh!?
icon_mad.gif


Kui panna Maximum Volume, siis kaamera/kõlari moodul pisut vibreerib icon_wink.gif


Kuidas siis seda vibreerivat kõlarit saaks kasutada hääletu profiiliga? icon_wink.gif Panna mingi selline lugu kus tuleb ainult bassi

_________________
Tähenärimine on hammastele kahjulik!
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 15.12.2005 18:31:38 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
vanarebane, viska telefoni nimi, prose kiirus, symbian os verisoon ja skoor SIIA ka, saan su edetabelisse lisada. thumbs_up.gif


Tuli, nägi, võitis:P... tundub päris hea loom olevat icon_razz.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2005 18:37:33 vasta tsitaadiga

mks kirjutas:
velzatis kirjutas:
vanarebane, viska telefoni nimi, prose kiirus, symbian os verisoon ja skoor SIIA ka, saan su edetabelisse lisada. thumbs_up.gif


Tuli, nägi, võitis:P... tundub päris hea loom olevat icon_razz.gif
icon_lol.gif varsti hakatakse moblasid ka lihtsalt sellepärast ostma, et ainult benchida ja skoore tõsta. Eks näis, millal tulevad esimesed proged mobiili protsessori taktisageduse tõstmiseks jms toiminguteks. 8)
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanarebane
Kreisi kasutaja
vanarebane

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2005 18:41:43 vasta tsitaadiga

vesijahutustega moblad... mõmm
_________________
Tähenärimine on hammastele kahjulik!
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.12.2005 13:41:34 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
No kurat, mobla kohta on kaamera kvaliteet ikkagi mega ju, pole veel näinud ühtegi paremat pilti k750i/w800i'ga tehtud. Eriti ilus oli see kiilist tehtud pilt. Ei ütleks küll, et moblaga tehtud.icon_razz.gif

http://gsmarena.com/nokia_n90_vs_sonyericsson_w800-review-46.php
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2005 17:27:27 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
MiXeR kirjutas:
No kurat, mobla kohta on kaamera kvaliteet ikkagi mega ju, pole veel näinud ühtegi paremat pilti k750i/w800i'ga tehtud. Eriti ilus oli see kiilist tehtud pilt. Ei ütleks küll, et moblaga tehtud.icon_razz.gif

http://gsmarena.com/nokia_n90_vs_sonyericsson_w800-review-46.php
imelik, sony kaamera teeb ikka sellele imo carl zeissile ära ju. Sonyl ikka kõvasti paremad pildid.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanarebane
Kreisi kasutaja
vanarebane

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2005 23:41:13 vasta tsitaadiga

jah, kuid see kuivik w800 jääb igas muus alas alla.. btw.. poes olen seda vaadanud.. suht kole välimus
_________________
Tähenärimine on hammastele kahjulik!
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
külaline







sõnum 17.12.2005 23:48:24 vasta tsitaadiga

su emal on kole välimus...kuivik w800 nagu hoopis teist mõõtu kui megakuivik n90
tagasi üles
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2005 23:55:22 vasta tsitaadiga

Anonymous kirjutas:
su emal on kole välimus...kuivik w800 nagu hoopis teist mõõtu kui megakuivik n90
ee, n90 hoopis teisest klassist telefon. W800i imo rohkem selline teismeliste mp3, reit.ee, reidipikid jne telefon. N90 juba asjalikum töötelefon, aga jah maitse asi.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henry111
HV veteran

liitunud: 10.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2005 00:06:33 vasta tsitaadiga

k750i ka ju suht asjaliku välimusega icon_wink.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2005 00:07:38 vasta tsitaadiga

henry111 kirjutas:
k750i ka ju suht asjaliku välimusega icon_wink.gif
välimus on k750i-l väga soliidne, w800i välimus imo on just reit.ee icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.12.2005 00:15:24 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
henry111 kirjutas:
k750i ka ju suht asjaliku välimusega icon_wink.gif
välimus on k750i-l väga soliidne, w800i välimus imo on just reit.ee icon_rolleyes.gif
kellele reit kellele oranž
igaüks oma rikutuse tasemel icon_rolleyes.gif
raud on neil kahel sama, seega pole vaja telefoni kallal norida icon_wink.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2005 00:18:45 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
velzatis kirjutas:
henry111 kirjutas:
k750i ka ju suht asjaliku välimusega icon_wink.gif
välimus on k750i-l väga soliidne, w800i välimus imo on just reit.ee icon_rolleyes.gif
kellele reit kellele oranž
igaüks oma rikutuse tasemel icon_rolleyes.gif
raud on neil kahel sama, seega pole vaja telefoni kallal norida icon_wink.gif
raua kallal ei nurisega, aga välimus küll häirib selle w800i juures. Kuigi kui antaks valida kas k750i/w800i või n90, võtaksin igal juhul n90.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.12.2005 00:25:43 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
raua kallal ei nurisega, aga välimus küll häirib selle w800i juures. Kuigi kui antaks valida kas k750i/w800i või n90, võtaksin igal juhul n90.
jah ta on siiski 3G, suurem display ja symbian OS
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanarebane
Kreisi kasutaja
vanarebane

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2005 01:16:58 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
velzatis kirjutas:
raua kallal ei nurisega, aga välimus küll häirib selle w800i juures. Kuigi kui antaks valida kas k750i/w800i või n90, võtaksin igal juhul n90.
jah ta on siiski 3G, suurem display ja symbian OS


...ja 4x suurem video ja kõvad editimis võimalused.. näiteks tahaks näha kuidas sa paneksid W800i's kokku kaks 50 MB'st 10 minutilist klipi, ning paned veel telefonis igasuguseid efekte juurde.

_________________
Tähenärimine on hammastele kahjulik!
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.12.2005 08:59:08 vasta tsitaadiga

vanarebane kirjutas:
näiteks tahaks näha kuidas sa paneksid W800i's kokku kaks 50 MB'st 10 minutilist klipi, ning paned veel telefonis igasuguseid efekte juurde.
see variant on iseenesest olemas, aga paraku on need 50MB'sed videod kõvasti pikemad kui 10min
video kvaliteet on nõrgem ja efekte pole teab mis palju
n90't võib ehk võrrelda w900'ga http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_w900-1325.php
k750i/w800i pole mõtet võrrelda, neil on ainult parem kaamera ja nad on kergemad ja väiksemad
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
külaline







sõnum 23.01.2006 09:36:00 vasta tsitaadiga

tele2-e minema ja ka tsekkama seda telefoni icon_lol.gif
ei tea veel kumba osta kas n70 või n90
tagasi üles
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 25.01.2006 13:06:42 vasta tsitaadiga

Anonymous kirjutas:
tele2-e minema ja ka tsekkama seda telefoni icon_lol.gif
ei tea veel kumba osta kas n70 või n90


Kui tahad teda raamatute lugemiseks kasutada, siis ainult N90, sest N70 ekraanil on 4 korda vähem piksleid, eriti sa sealt palju välja ei loe...
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanarebane
Kreisi kasutaja
vanarebane

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2006 18:13:37 vasta tsitaadiga

globostrat kirjutas:
Anonymous kirjutas:
tele2-e minema ja ka tsekkama seda telefoni icon_lol.gif
ei tea veel kumba osta kas n70 või n90


Kui tahad teda raamatute lugemiseks kasutada, siis ainult N90, sest N70 ekraanil on 4 korda vähem piksleid, eriti sa sealt palju välja ei loe...


Oota ära N80.. see väiksem ja wifi ning irDa'ga, sama resu ekraaniga mis N90 ning 3Mpix kaamera thumbs_up.gif
Ise vaatan et võibolla vahetan N90 selle vastu. link N80

_________________
Tähenärimine on hammastele kahjulik!
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anti555
Kreisi kasutaja
anti555

liitunud: 18.01.2003




sõnum 25.01.2006 19:26:48 vasta tsitaadiga

ega keegi ei tea kuna see n80 ja n91 eestisse müüki jõuavad
_________________
https://antisoosaar.ee
https://blacksunset.ee
https://tekstiilipesur.com
https://airdry.ee
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2A
HV Guru
2A

liitunud: 02.03.2004




sõnum 25.01.2006 19:28:54 vasta tsitaadiga

totuke, N91 jõuab vast veebruari kuu jooksul. N80 kohta ei oska midagi öelda.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henry111
HV veteran

liitunud: 10.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2006 02:53:39 vasta tsitaadiga

Keegi teab millal N92 tuleb ?
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Nokia N90 mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.