Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 179, 180, 181  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
marttisiitsman
Kreisi kasutaja
marttisiitsman

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2005 15:05:50 vasta tsitaadiga

Ahheron kirjutas:
AXP Barton 2500+ @ 2200Mhz (1.725V) + GF 6600GT Idle temp 42-44C , full loadis max 49C. thumbs_up.gif

Arvatavasti ka kinnises kastis

PlatoonSgtElias kirjutas:
Proseks Barton 2500@3200+ 1.475v
Volcano12 186.- + Falconrock2 vent@7v oli mul idle temp 36c ja fullis 44c kast lahti lauapeal


Mitte, et see Bigwater väga hea oleks, kuid ajab ju asja ära, pealegi saab öelda, et "mul vesijahutus"
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahheron
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2005 15:09:03 vasta tsitaadiga

Ei vaidle, kindlasti on ka paremaid. Pealegi ega see gpu kah teab mis jäätükk ole. Teisalt on sul prose volt madalam.
Kui tahtmist/viitsimist on, siis saab ise kindlasti endale palju effektiivsema ning võimalik, et ka odavama süsteemi ehitada. Out of the box kohta minujaoks täitsa hea.
PS. connectionite koha pealt võib sul kah õigus olla
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prophet
HV kasutaja
prophet

liitunud: 12.09.2004




sõnum 29.11.2005 15:12:21 vasta tsitaadiga

keegi seda Tt Coolanti külmutanud on ? nullilähedale.. ja siis sisse pannud icon_razz.gif mis juhtub? kas tekib kondents?
_________________
Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marttisiitsman
Kreisi kasutaja
marttisiitsman

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2005 15:13:50 vasta tsitaadiga

prophet kirjutas:
keegi seda Tt Coolanti külmutanud on ? nullilähedale.. ja siis sisse pannud icon_razz.gif mis juhtub? kas tekib kondents?

kondents tekib igaljuhul kui temp alla ümbritseva, olenemata vedelikust
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 29.11.2005 17:11:01 vasta tsitaadiga

Sain ka Heatkilleri kätte, krt imelik et kontakt ei ole IHS-ga kõige parem, kui törts keskele ja siis HK peale siis saab aga kui õhuke kiht panna siis ainult servast on natuke vastas. icon_rolleyes.gif Peale 5h benchimist radikas õues on väike kondents plokil juba aga mitte midagi tapvat. icon_smile.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prophet
HV kasutaja
prophet

liitunud: 12.09.2004




sõnum 29.11.2005 17:21:11 vasta tsitaadiga

marttisiitsman kirjutas:
prophet kirjutas:
keegi seda Tt Coolanti külmutanud on ? nullilähedale.. ja siis sisse pannud icon_razz.gif mis juhtub? kas tekib kondents?

kondents tekib igaljuhul kui temp alla ümbritseva, olenemata vedelikust


hmm, aga kuidas mõned radika jäävette lükkavad ja midagi ei juhtu? icon_rolleyes.gif

_________________
Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2005 18:19:42 vasta tsitaadiga

prophet kirjutas:
marttisiitsman kirjutas:
prophet kirjutas:
keegi seda Tt Coolanti külmutanud on ? nullilähedale.. ja siis sisse pannud icon_razz.gif mis juhtub? kas tekib kondents?

kondents tekib igaljuhul kui temp alla ümbritseva, olenemata vedelikust


hmm, aga kuidas mõned radika jäävette lükkavad ja midagi ei juhtu? icon_rolleyes.gif
miks sa SEDA ARVAD ET EI JUHTU MIDAGI? vaata minu all tektsis on minu mõned klokkimis pildid, ja ära tule ütlema et kondents pole, alati kui ma OCisn siis terve plaat on kaetud svammiga pmst, voolikutel isolatsioon jne plokkide ääres paber et vee paber endasse tõmbaks, näiteks mu 6200 hakkas teiseltpoolt tilkuma tänu kondentsile icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2005 18:31:36 vasta tsitaadiga

Nõrk icon_razz1.gif Ma panen ikka arvuti õue... siis ei teki mingit kondentsi... ootan rahulikult miinus kraade hetkel 8)
Hetkel vaja siis teha lihtsalt restardi nupp omale pikem ja siis ple vaja enam õue ka vahetevahel kobida icon_razz1.gif kaablid tulevad rõduukse alt läbi ja uks täiesti kinni... kaablid saavad natu muljuda aga mitte ullult icon_razz1.gif seejuures väga chill õhtu klokkida ja õlle kõrvale rüübata icon_biggrin.gif Arvuti miinustes ise aga soojas ja väga vaikses toas... arvuti rämeda kiiruse juures... ja kõik miinused saab tasuta icon_biggrin.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2005 19:30:00 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, jäta külg ka lahti siis . lund-vihma ka arvutile, arvuti tahab puhas ka püsida icon_lol.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 29.11.2005 20:54:21 vasta tsitaadiga

clemm, mis külg? icon_biggrin.gif
Tal niisama mobo lahtiselt ju
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2005 23:56:39 vasta tsitaadiga

margusser, icon_lol.gif aga noh. siis saab mobo,kõvaketas,jne ilusti lume-ja muude sademetaga puhtaks. [ aga , aitab OT'st kah siis juba icon_biggrin.gif ]
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2005 10:20:41 vasta tsitaadiga

Eh, mul kõvaketas esiteks antistatic koti sees mis omakorda on mu ühe suure panda taolise sussi sees. Muu kõik lauapeal ja laud pisike mida saab kergelt isegi üksi tõsta üles ja rõdule viia nii, et arvuti maha ei libiseks icon_razz.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
andreas123
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2005




sõnum 03.12.2005 09:03:54 vasta tsitaadiga

Mina muudkui otsin ja otsin aga 1 poisi pea seda välja ei nuputa, nimelt kust ma saaksin vesijahutuse pumba tellida ning millise?
ja otsad võiksid olla umbes 12 vist
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2005 10:25:36 vasta tsitaadiga

andreas123 kirjutas:
Mina muudkui otsin ja otsin aga 1 poisi pea seda välja ei nuputa, nimelt kust ma saaksin vesijahutuse pumba tellida ning millise?
ja otsad võiksid olla umbes 12 vist
pumba otsad on tolli mõõdus btw, tavaliselt 1/4" 3/8" 1/2" jne oleneb millised voolikud jne plokid on... ja pumasi saab miskitest modcomp.com vms adre, ei mäleta peast , või coolputter.fi kui raha palju ei ole sis hydor l20/l30 odavad, võimsad, aga väga kõikuva kvaltieediga, osad on vaiksed , teised surevad ja hakkav lärmama
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
andreas123
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2005




sõnum 03.12.2005 11:05:19 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
andreas123 kirjutas:
Mina muudkui otsin ja otsin aga 1 poisi pea seda välja ei nuputa, nimelt kust ma saaksin vesijahutuse pumba tellida ning millise?
ja otsad võiksid olla umbes 12 vist
pumba otsad on tolli mõõdus btw, tavaliselt 1/4" 3/8" 1/2" jne oleneb millised voolikud jne plokid on... ja pumasi saab miskitest modcomp.com vms adre, ei mäleta peast , või coolputter.fi kui raha palju ei ole sis hydor l20/l30 odavad, võimsad, aga väga kõikuva kvaltieediga, osad on vaiksed , teised surevad ja hakkav lärmama


see on http://www.modikomp.ee/ aga sealt lisan asja ostukorvi, panen tellima paneb ostukorvi 2 asja..ma olen igatmoodi proovinud aga ei saa.. icon_confused.gif
ning http://coolputter.fi ei tööta..no ma pole kindel ka kas tahan vesijahutust teha kuid oli plaanis asju soetama hakata et millalgi teeks..suveks teen vist eks las praegu olla siis
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prophet
HV kasutaja
prophet

liitunud: 12.09.2004




sõnum 03.12.2005 11:15:50 vasta tsitaadiga

andreas123 kirjutas:
Sponge Bob kirjutas:
andreas123 kirjutas:
Mina muudkui otsin ja otsin aga 1 poisi pea seda välja ei nuputa, nimelt kust ma saaksin vesijahutuse pumba tellida ning millise?
ja otsad võiksid olla umbes 12 vist
pumba otsad on tolli mõõdus btw, tavaliselt 1/4" 3/8" 1/2" jne oleneb millised voolikud jne plokid on... ja pumasi saab miskitest modcomp.com vms adre, ei mäleta peast , või coolputter.fi kui raha palju ei ole sis hydor l20/l30 odavad, võimsad, aga väga kõikuva kvaltieediga, osad on vaiksed , teised surevad ja hakkav lärmama


see on http://www.modikomp.ee/ aga sealt lisan asja ostukorvi, panen tellima paneb ostukorvi 2 asja..ma olen igatmoodi proovinud aga ei saa.. icon_confused.gif
ning http://coolputter.fi ei tööta..no ma pole kindel ka kas tahan vesijahutust teha kuid oli plaanis asju soetama hakata et millalgi teeks..suveks teen vist eks las praegu olla siis


http://www.coolputer.fi ehk? icon_rolleyes.gif

_________________
Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreas123
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2005




sõnum 03.12.2005 11:45:25 vasta tsitaadiga

oi milline valik icon_smile.gif
aitäh teile edasi punnin ise icon_razz.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 03.12.2005 16:30:46 vasta tsitaadiga

vahepeal räägiti mingitest hydor vms.. akvaariumipumpadest ja modikompi võid saata sellele omanikule maili ka et tahad yhe tellida
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kunnar
Kreisi kasutaja
kunnar

liitunud: 16.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2005 16:50:00 vasta tsitaadiga

..::iguana::.. kirjutas:
vahepeal räägiti mingitest hydor vms.. akvaariumipumpadest ja modikompi võid saata sellele omanikule maili ka et tahad yhe tellida

Imo, kirja vastust sa praktiliselt ei saa, vähemalt mulle nad küll ei viitsinud vastust saata... oli vaja miskit tellida.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 03.12.2005 16:54:41 vasta tsitaadiga

oskab äkki keegi öelda, mis hindadega on hydori S ja L seeria pumbad....tallinna akvaariumipoodides
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2005 17:23:39 vasta tsitaadiga

l20 oli 350 või 360kr
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 03.12.2005 18:37:05 vasta tsitaadiga

mina sain S20 ne 230 eeguga 480l/h
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marttisiitsman
Kreisi kasutaja
marttisiitsman

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2005 19:04:00 vasta tsitaadiga

Revage kirjutas:
l20 oli 350 või 360kr

kusagil mustmäel (vist? seal on see TTÜ icon_rolleyes.gif , vabandust ei tea tallinnat hästi) oli 375krooni, seda siis paar nädalat tagasi
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 03.12.2005 19:08:33 vasta tsitaadiga

kristiine keskusest määda kui õieti m2letan tulika tn?vms
kuni lilleküla peni ning selle vastas on zoopood
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2005 19:37:22 vasta tsitaadiga

väga hea valik on selles zoopoes mis asub centrumi juures sõpruse pst. nurgal punases majas
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 04.12.2005 00:15:55 vasta tsitaadiga

seal on neid jah mitmeid. paar varianti olid seal zoopoes isegi alla 200 eegu. oli ka kallimaid muidugi.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prophet
HV kasutaja
prophet

liitunud: 12.09.2004




sõnum 04.12.2005 00:19:25 vasta tsitaadiga

rääkige mulle seda, et kui arvuti välja lülitan, kas siis see vesi jääb voolikutesse sisse?
_________________
Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digerati
HV vaatleja
digerati

liitunud: 16.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2005 00:22:47 vasta tsitaadiga

annaks jumal, et jääks. muidu nagu nutune kui välja tuleb voolikutest ja hiljem arvutit käivitad icon_biggrin.gif

sisuliselt on nii et ega vesi kuskile ei kao ega liigu - st et kui sa tahad vett voolikutest välja saada siis peab ta kuskile voolama (nt mingisse anumasse mis on Maale pisut lähemal - siis ei oleks vesi voolikutes).
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2005 00:26:30 vasta tsitaadiga

Ei usu et jääb, pump jääb ju seisma ja vett enab voolikutesse juurde ei tule.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 04.12.2005 00:29:26 vasta tsitaadiga

see on ju niiöelda veering, suletud süsteem noh, kuhu see vesi siis kaduda saab? ja nagu eespool öeldi, et andku jumal, et seda ei juhtuks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
digerati
HV vaatleja
digerati

liitunud: 16.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2005 00:30:08 vasta tsitaadiga

njah.oleneb muidugi konkreetsest süsteemist. endal plaanis selline kus paisupaak oleks voolikutest ja muust kõrgemal - st et vesi kogu aeg pumbas ja voolikutes 24/7
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prophet
HV kasutaja
prophet

liitunud: 12.09.2004




sõnum 04.12.2005 00:30:20 vasta tsitaadiga

hmm.. arvasin et äkki tõmbab vee pumpa sisse vms icon_razz.gif
ah nvm icon_razz1.gif

_________________
Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 04.12.2005 00:37:34 vasta tsitaadiga

digerati kirjutas:
njah.oleneb muidugi konkreetsest süsteemist. endal plaanis selline kus paisupaak oleks voolikutest ja muust kõrgemal - st et vesi kogu aeg pumbas ja voolikutes 24/7

ja vesi ongi ja peabki olema koguaeg süsteemis iga jumala päev selles nädalas. ei tea küll teisi süsteeme kus oleks teisiti. kas tee füüsikatunnis ikka olite nendel päevadel kohal kus räägiti rõhkudest (sh. õhurõhk ja alarõhk jms.)

kui pump jääb kuivale, siis ta ei suuda niikuinii vett tagasi tõmmata, see on vee- mitte õhupump icon_wink.gif


viimati muutis zbx 04.12.2005 00:38:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2005 00:37:34 vasta tsitaadiga

Mis see rõhk siia puutub? Võid ju surve sisse lasta, ega pump ikka vett üles ei tõmba.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digerati
HV vaatleja
digerati

liitunud: 16.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2005 00:39:24 vasta tsitaadiga

teoreetiliselt saaks aretada sellise asja kus vesi jääks süsteemi, kuid mitte voolikutesse. siis tuleks voolikute ringipaigutamiseks ainult juhe välja tõmmata ja ei peaks vee laskmisega sehkendama icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 04.12.2005 00:52:26 vasta tsitaadiga

räägin sellest rõhust, mis ei lase voolikutes (mille mõlemad otsad on paisupaagis allpool veepinda) oleval veel paisupaaki joosta.

digerati kirjutas:
teoreetiliselt saaks aretada sellise asja kus vesi jääks süsteemi, kuid mitte voolikutesse. siis tuleks voolikute ringipaigutamiseks ainult juhe välja tõmmata ja ei peaks vee laskmisega sehkendama icon_smile.gif

mida sa mõtled süsteemi all?
antudjuhul jääb natukse segaseks see, et vesi jääb süsteemi aga mitte voolikutesse. aga voolikud on ju osa süsteemist.
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
digerati
HV vaatleja
digerati

liitunud: 16.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2005 00:54:42 vasta tsitaadiga

süsteem -> vesijahutus ja kõik vajalik.

no voolikud on osa süsteemist, vesi juhitakse teistesse osadesse
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 04.12.2005 01:25:19 vasta tsitaadiga

aga mis vahet sel on,et kas voolikutes või mitte
kuidas yldse nii lolli asja arutada?
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2005 01:58:35 vasta tsitaadiga

No kui nii loll küsimus esitatakse tuleb kah lolli mängida.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2005 12:15:52 vasta tsitaadiga

Müün plokki.. jahutab ka mälusi thumbs_up.gif https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=2392216#2392216
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
digerati
HV vaatleja
digerati

liitunud: 16.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2005 14:07:54 vasta tsitaadiga

ozooner kirjutas:
aga mis vahet sel on,et kas voolikutes või mitte
kuidas yldse nii lolli asja arutada?


ka jaburatest asjadest võib vahel midagi tarka välja kooruda beer_yum.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2005 14:48:34 vasta tsitaadiga

eelmine nädalavahetus, oli külm öösel ~ -15* mõtlesin et viin arvuti õue siis ja teeks mõned OC tiirud, cpu idle 2*C norm, ja läks umbes 30 sec mööda ja kogu vesi jäätus öra icon_lol.gif raisk, raha ei olnud kah et öösel viina või tosooli sisse osta , shit shit shit icon_lol.gif reservaaris oli jää supp icon_lol.gif 8)
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2005 15:17:33 vasta tsitaadiga

Hmm, mul mingi Innovateki löga... seda on pooleks veega... see vist antifreezer värk? Peaks ka nv arvuti välja pistma icon_razz1.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marttisiitsman
Kreisi kasutaja
marttisiitsman

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2005 12:02:19 vasta tsitaadiga

Äkki keegi on nii lahke ja saaks anda tüki alumiiniumi? Postikulu saan ise maksta icon_wink.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2005 19:22:36 vasta tsitaadiga

Küsiks siis kas tavalist dest vett võib kasutada vesijahutuses v6i peab olema see koos mingisuguste lisanditega?
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 15.12.2005 19:29:40 vasta tsitaadiga

võib,ikka võib...
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marttisiitsman
Kreisi kasutaja
marttisiitsman

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2005 20:23:28 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
Küsiks siis kas tavalist dest vett võib kasutada vesijahutuses v6i peab olema see koos mingisuguste lisanditega?

kui sul on mingi kasutatud salongiradiaator, siis puhasta see ennem korralikult ära. icon_razz.gif
muidu pole paljal dest. veel midagi viga.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 15.12.2005 23:35:46 vasta tsitaadiga

bensiiniga soovitax puhastada...ma oma sisesalongi olen oma 2l banzuu raisand ikka tuleb sysimusta vedelikuk välja(õli)
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marttisiitsman
Kreisi kasutaja
marttisiitsman

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2005 23:39:37 vasta tsitaadiga

umbes selliseks läheb ilma lisandite ja puhastamata radikaga icon_lol.gif

Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 15.12.2005 23:48:30 vasta tsitaadiga

torud on pruunid:Dreservuaaris on vesi puhas ju?või viitasid millelegi muule?
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 179, 180, 181  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.