|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
marttisiitsman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.03.2003
|
29.11.2005 15:05:50
|
|
|
| Ahheron kirjutas: |
AXP Barton 2500+ @ 2200Mhz (1.725V) + GF 6600GT Idle temp 42-44C , full loadis max 49C.  |
Arvatavasti ka kinnises kastis
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Proseks Barton 2500@3200+ 1.475v
Volcano12 186.- + Falconrock2 vent@7v oli mul idle temp 36c ja fullis 44c kast lahti lauapeal |
Mitte, et see Bigwater väga hea oleks, kuid ajab ju asja ära, pealegi saab öelda, et "mul vesijahutus"
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ahheron
HV kasutaja
liitunud: 05.05.2002
|
29.11.2005 15:09:03
|
|
|
Ei vaidle, kindlasti on ka paremaid. Pealegi ega see gpu kah teab mis jäätükk ole. Teisalt on sul prose volt madalam.
Kui tahtmist/viitsimist on, siis saab ise kindlasti endale palju effektiivsema ning võimalik, et ka odavama süsteemi ehitada. Out of the box kohta minujaoks täitsa hea.
PS. connectionite koha pealt võib sul kah õigus olla
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prophet
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2004
|
29.11.2005 15:12:21
|
|
|
keegi seda Tt Coolanti külmutanud on ? nullilähedale.. ja siis sisse pannud mis juhtub? kas tekib kondents?
_________________ Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marttisiitsman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.03.2003
|
29.11.2005 15:13:50
|
|
|
| prophet kirjutas: |
keegi seda Tt Coolanti külmutanud on ? nullilähedale.. ja siis sisse pannud mis juhtub? kas tekib kondents? |
kondents tekib igaljuhul kui temp alla ümbritseva, olenemata vedelikust
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
29.11.2005 17:11:01
|
|
|
Sain ka Heatkilleri kätte, krt imelik et kontakt ei ole IHS-ga kõige parem, kui törts keskele ja siis HK peale siis saab aga kui õhuke kiht panna siis ainult servast on natuke vastas. Peale 5h benchimist radikas õues on väike kondents plokil juba aga mitte midagi tapvat.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prophet
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2004
|
29.11.2005 17:21:11
|
|
|
| marttisiitsman kirjutas: |
| prophet kirjutas: |
keegi seda Tt Coolanti külmutanud on ? nullilähedale.. ja siis sisse pannud mis juhtub? kas tekib kondents? |
kondents tekib igaljuhul kui temp alla ümbritseva, olenemata vedelikust |
hmm, aga kuidas mõned radika jäävette lükkavad ja midagi ei juhtu?
_________________ Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
29.11.2005 18:19:42
|
|
|
| prophet kirjutas: |
| marttisiitsman kirjutas: |
| prophet kirjutas: |
keegi seda Tt Coolanti külmutanud on ? nullilähedale.. ja siis sisse pannud mis juhtub? kas tekib kondents? |
kondents tekib igaljuhul kui temp alla ümbritseva, olenemata vedelikust |
hmm, aga kuidas mõned radika jäävette lükkavad ja midagi ei juhtu?  |
miks sa SEDA ARVAD ET EI JUHTU MIDAGI? vaata minu all tektsis on minu mõned klokkimis pildid, ja ära tule ütlema et kondents pole, alati kui ma OCisn siis terve plaat on kaetud svammiga pmst, voolikutel isolatsioon jne plokkide ääres paber et vee paber endasse tõmbaks, näiteks mu 6200 hakkas teiseltpoolt tilkuma tänu kondentsile
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
29.11.2005 18:31:36
|
|
|
Nõrk Ma panen ikka arvuti õue... siis ei teki mingit kondentsi... ootan rahulikult miinus kraade hetkel 8)
Hetkel vaja siis teha lihtsalt restardi nupp omale pikem ja siis ple vaja enam õue ka vahetevahel kobida kaablid tulevad rõduukse alt läbi ja uks täiesti kinni... kaablid saavad natu muljuda aga mitte ullult seejuures väga chill õhtu klokkida ja õlle kõrvale rüübata Arvuti miinustes ise aga soojas ja väga vaikses toas... arvuti rämeda kiiruse juures... ja kõik miinused saab tasuta
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
29.11.2005 19:30:00
|
|
|
PlatoonSgtElias, jäta külg ka lahti siis . lund-vihma ka arvutile, arvuti tahab puhas ka püsida
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
29.11.2005 20:54:21
|
|
|
clemm, mis külg?
Tal niisama mobo lahtiselt ju
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
29.11.2005 23:56:39
|
|
|
margusser, aga noh. siis saab mobo,kõvaketas,jne ilusti lume-ja muude sademetaga puhtaks. [ aga , aitab OT'st kah siis juba ]
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
30.11.2005 10:20:41
|
|
|
Eh, mul kõvaketas esiteks antistatic koti sees mis omakorda on mu ühe suure panda taolise sussi sees. Muu kõik lauapeal ja laud pisike mida saab kergelt isegi üksi tõsta üles ja rõdule viia nii, et arvuti maha ei libiseks
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andreas123
HV kasutaja
liitunud: 25.10.2005
|
03.12.2005 09:03:54
|
|
|
Mina muudkui otsin ja otsin aga 1 poisi pea seda välja ei nuputa, nimelt kust ma saaksin vesijahutuse pumba tellida ning millise?
ja otsad võiksid olla umbes 12 vist
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
03.12.2005 10:25:36
|
|
|
| andreas123 kirjutas: |
Mina muudkui otsin ja otsin aga 1 poisi pea seda välja ei nuputa, nimelt kust ma saaksin vesijahutuse pumba tellida ning millise?
ja otsad võiksid olla umbes 12 vist |
pumba otsad on tolli mõõdus btw, tavaliselt 1/4" 3/8" 1/2" jne oleneb millised voolikud jne plokid on... ja pumasi saab miskitest modcomp.com vms adre, ei mäleta peast , või coolputter.fi kui raha palju ei ole sis hydor l20/l30 odavad, võimsad, aga väga kõikuva kvaltieediga, osad on vaiksed , teised surevad ja hakkav lärmama
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andreas123
HV kasutaja
liitunud: 25.10.2005
|
03.12.2005 11:05:19
|
|
|
| Sponge Bob kirjutas: |
| andreas123 kirjutas: |
Mina muudkui otsin ja otsin aga 1 poisi pea seda välja ei nuputa, nimelt kust ma saaksin vesijahutuse pumba tellida ning millise?
ja otsad võiksid olla umbes 12 vist |
pumba otsad on tolli mõõdus btw, tavaliselt 1/4" 3/8" 1/2" jne oleneb millised voolikud jne plokid on... ja pumasi saab miskitest modcomp.com vms adre, ei mäleta peast , või coolputter.fi kui raha palju ei ole sis hydor l20/l30 odavad, võimsad, aga väga kõikuva kvaltieediga, osad on vaiksed , teised surevad ja hakkav lärmama |
see on http://www.modikomp.ee/ aga sealt lisan asja ostukorvi, panen tellima paneb ostukorvi 2 asja..ma olen igatmoodi proovinud aga ei saa..
ning http://coolputter.fi ei tööta..no ma pole kindel ka kas tahan vesijahutust teha kuid oli plaanis asju soetama hakata et millalgi teeks..suveks teen vist eks las praegu olla siis
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prophet
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2004
|
03.12.2005 11:15:50
|
|
|
| andreas123 kirjutas: |
| Sponge Bob kirjutas: |
| andreas123 kirjutas: |
Mina muudkui otsin ja otsin aga 1 poisi pea seda välja ei nuputa, nimelt kust ma saaksin vesijahutuse pumba tellida ning millise?
ja otsad võiksid olla umbes 12 vist |
pumba otsad on tolli mõõdus btw, tavaliselt 1/4" 3/8" 1/2" jne oleneb millised voolikud jne plokid on... ja pumasi saab miskitest modcomp.com vms adre, ei mäleta peast , või coolputter.fi kui raha palju ei ole sis hydor l20/l30 odavad, võimsad, aga väga kõikuva kvaltieediga, osad on vaiksed , teised surevad ja hakkav lärmama |
see on http://www.modikomp.ee/ aga sealt lisan asja ostukorvi, panen tellima paneb ostukorvi 2 asja..ma olen igatmoodi proovinud aga ei saa..
ning http://coolputter.fi ei tööta..no ma pole kindel ka kas tahan vesijahutust teha kuid oli plaanis asju soetama hakata et millalgi teeks..suveks teen vist eks las praegu olla siis |
http://www.coolputer.fi ehk?
_________________ Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andreas123
HV kasutaja
liitunud: 25.10.2005
|
03.12.2005 11:45:25
|
|
|
oi milline valik
aitäh teile edasi punnin ise
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
03.12.2005 16:30:46
|
|
|
| vahepeal räägiti mingitest hydor vms.. akvaariumipumpadest ja modikompi võid saata sellele omanikule maili ka et tahad yhe tellida
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kunnar
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2003
|
03.12.2005 16:50:00
|
|
|
| ..::iguana::.. kirjutas: |
| vahepeal räägiti mingitest hydor vms.. akvaariumipumpadest ja modikompi võid saata sellele omanikule maili ka et tahad yhe tellida |
Imo, kirja vastust sa praktiliselt ei saa, vähemalt mulle nad küll ei viitsinud vastust saata... oli vaja miskit tellida.
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zbx
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.02.2004
|
03.12.2005 16:54:41
|
|
|
| oskab äkki keegi öelda, mis hindadega on hydori S ja L seeria pumbad....tallinna akvaariumipoodides
|
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revage
HV veteran

liitunud: 29.02.2004
|
03.12.2005 17:23:39
|
|
|
l20 oli 350 või 360kr
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
10 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ozooner
HV veteran

liitunud: 02.05.2005
|
03.12.2005 18:37:05
|
|
|
| mina sain S20 ne 230 eeguga 480l/h
|
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marttisiitsman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.03.2003
|
03.12.2005 19:04:00
|
|
|
| Revage kirjutas: |
| l20 oli 350 või 360kr |
kusagil mustmäel (vist? seal on see TTÜ , vabandust ei tea tallinnat hästi) oli 375krooni, seda siis paar nädalat tagasi
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ozooner
HV veteran

liitunud: 02.05.2005
|
03.12.2005 19:08:33
|
|
|
kristiine keskusest määda kui õieti m2letan tulika tn?vms
kuni lilleküla peni ning selle vastas on zoopood
|
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revage
HV veteran

liitunud: 29.02.2004
|
03.12.2005 19:37:22
|
|
|
väga hea valik on selles zoopoes mis asub centrumi juures sõpruse pst. nurgal punases majas
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
10 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raid0
HV veteran

liitunud: 01.02.2004
|
04.12.2005 00:15:55
|
|
|
| seal on neid jah mitmeid. paar varianti olid seal zoopoes isegi alla 200 eegu. oli ka kallimaid muidugi.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prophet
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2004
|
04.12.2005 00:19:25
|
|
|
rääkige mulle seda, et kui arvuti välja lülitan, kas siis see vesi jääb voolikutesse sisse?
_________________ Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
digerati
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2005
|
04.12.2005 00:22:47
|
|
|
annaks jumal, et jääks. muidu nagu nutune kui välja tuleb voolikutest ja hiljem arvutit käivitad
sisuliselt on nii et ega vesi kuskile ei kao ega liigu - st et kui sa tahad vett voolikutest välja saada siis peab ta kuskile voolama (nt mingisse anumasse mis on Maale pisut lähemal - siis ei oleks vesi voolikutes).
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
04.12.2005 00:26:30
|
|
|
Ei usu et jääb, pump jääb ju seisma ja vett enab voolikutesse juurde ei tule.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zbx
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.02.2004
|
04.12.2005 00:29:26
|
|
|
see on ju niiöelda veering, suletud süsteem noh, kuhu see vesi siis kaduda saab? ja nagu eespool öeldi, et andku jumal, et seda ei juhtuks
|
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
digerati
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2005
|
04.12.2005 00:30:08
|
|
|
| njah.oleneb muidugi konkreetsest süsteemist. endal plaanis selline kus paisupaak oleks voolikutest ja muust kõrgemal - st et vesi kogu aeg pumbas ja voolikutes 24/7
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prophet
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2004
|
04.12.2005 00:30:20
|
|
|
hmm.. arvasin et äkki tõmbab vee pumpa sisse vms
ah nvm
_________________ Eesti LFSi kommuun - http://www.liveforspeed.ee |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zbx
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.02.2004
|
04.12.2005 00:37:34
|
|
|
| digerati kirjutas: |
| njah.oleneb muidugi konkreetsest süsteemist. endal plaanis selline kus paisupaak oleks voolikutest ja muust kõrgemal - st et vesi kogu aeg pumbas ja voolikutes 24/7 |
ja vesi ongi ja peabki olema koguaeg süsteemis iga jumala päev selles nädalas. ei tea küll teisi süsteeme kus oleks teisiti. kas tee füüsikatunnis ikka olite nendel päevadel kohal kus räägiti rõhkudest (sh. õhurõhk ja alarõhk jms.)
kui pump jääb kuivale, siis ta ei suuda niikuinii vett tagasi tõmmata, see on vee- mitte õhupump
viimati muutis zbx 04.12.2005 00:38:24, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
04.12.2005 00:37:34
|
|
|
Mis see rõhk siia puutub? Võid ju surve sisse lasta, ega pump ikka vett üles ei tõmba.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
digerati
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2005
|
04.12.2005 00:39:24
|
|
|
teoreetiliselt saaks aretada sellise asja kus vesi jääks süsteemi, kuid mitte voolikutesse. siis tuleks voolikute ringipaigutamiseks ainult juhe välja tõmmata ja ei peaks vee laskmisega sehkendama
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zbx
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.02.2004
|
04.12.2005 00:52:26
|
|
|
räägin sellest rõhust, mis ei lase voolikutes (mille mõlemad otsad on paisupaagis allpool veepinda) oleval veel paisupaaki joosta.
| digerati kirjutas: |
teoreetiliselt saaks aretada sellise asja kus vesi jääks süsteemi, kuid mitte voolikutesse. siis tuleks voolikute ringipaigutamiseks ainult juhe välja tõmmata ja ei peaks vee laskmisega sehkendama  |
mida sa mõtled süsteemi all?
antudjuhul jääb natukse segaseks see, et vesi jääb süsteemi aga mitte voolikutesse. aga voolikud on ju osa süsteemist.
|
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
digerati
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2005
|
04.12.2005 00:54:42
|
|
|
süsteem -> vesijahutus ja kõik vajalik.
no voolikud on osa süsteemist, vesi juhitakse teistesse osadesse
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ozooner
HV veteran

liitunud: 02.05.2005
|
04.12.2005 01:25:19
|
|
|
aga mis vahet sel on,et kas voolikutes või mitte
kuidas yldse nii lolli asja arutada?
|
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
04.12.2005 01:58:35
|
|
|
No kui nii loll küsimus esitatakse tuleb kah lolli mängida.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
digerati
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2005
|
04.12.2005 14:07:54
|
|
|
| ozooner kirjutas: |
aga mis vahet sel on,et kas voolikutes või mitte
kuidas yldse nii lolli asja arutada? |
ka jaburatest asjadest võib vahel midagi tarka välja kooruda
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
08.12.2005 14:48:34
|
|
|
eelmine nädalavahetus, oli külm öösel ~ -15* mõtlesin et viin arvuti õue siis ja teeks mõned OC tiirud, cpu idle 2*C norm, ja läks umbes 30 sec mööda ja kogu vesi jäätus öra raisk, raha ei olnud kah et öösel viina või tosooli sisse osta , shit shit shit reservaaris oli jää supp 8)
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
08.12.2005 15:17:33
|
|
|
Hmm, mul mingi Innovateki löga... seda on pooleks veega... see vist antifreezer värk? Peaks ka nv arvuti välja pistma
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marttisiitsman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.03.2003
|
14.12.2005 12:02:19
|
|
|
Äkki keegi on nii lahke ja saaks anda tüki alumiiniumi? Postikulu saan ise maksta
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
15.12.2005 19:22:36
|
|
|
Küsiks siis kas tavalist dest vett võib kasutada vesijahutuses v6i peab olema see koos mingisuguste lisanditega?
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ozooner
HV veteran

liitunud: 02.05.2005
|
15.12.2005 19:29:40
|
|
|
| võib,ikka võib...
|
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marttisiitsman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.03.2003
|
15.12.2005 20:23:28
|
|
|
| neoman kirjutas: |
| Küsiks siis kas tavalist dest vett võib kasutada vesijahutuses v6i peab olema see koos mingisuguste lisanditega? |
kui sul on mingi kasutatud salongiradiaator, siis puhasta see ennem korralikult ära.
muidu pole paljal dest. veel midagi viga.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ozooner
HV veteran

liitunud: 02.05.2005
|
15.12.2005 23:35:46
|
|
|
| bensiiniga soovitax puhastada...ma oma sisesalongi olen oma 2l banzuu raisand ikka tuleb sysimusta vedelikuk välja(õli)
|
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marttisiitsman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.03.2003
|
15.12.2005 23:39:37
|
|
|
umbes selliseks läheb ilma lisandite ja puhastamata radikaga
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ozooner
HV veteran

liitunud: 02.05.2005
|
15.12.2005 23:48:30
|
|
|
| torud on pruunid:Dreservuaaris on vesi puhas ju?või viitasid millelegi muule?
|
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|