|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
28.03.2005 03:25:56
|
|
|
Winni enda vahenditega vast mitte. Aga on mitmeid lisaprogesi mis asjaga tegelevad. Üks neist näiteks TraySaver (pole ise seda isendit kasutanud aga kirjelduse järgi peaks hakkama saama).
_________________ IMO & GPLed |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serviis
Aeg maha 1p

liitunud: 21.07.2004
|
28.03.2005 11:45:52
|
|
|
| paistab, et kraan kinni keeratud.....
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
28.03.2005 12:34:34
|
|
|
väikesed tehnilised probleemid servuga, nüüd korras
_________________ Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
07.04.2005 20:28:44
|
|
|
Spacefly, ilmaprogramm ei tööta. Jookseb kokku avamisel. Mõtlesin, et tõmban uue, aga pole üleval. Kas olen miski maha maganud?
Tänud copyright
viimati muutis Rajareits 07.04.2005 20:43:31, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tramburai
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2003

|
07.04.2005 20:40:50
|
|
|
7 posti ülevalpool on selline tekst...
| tsitaat: |
ilma proget pole plaaninud edasi, vana versioon on kasutu, kuna ilm.ee keeras ilma ettehoiatamata kraani kinni, mis suulise kokkuleppe alusel oli sellele progele eraldatud.
|
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
10.04.2005 21:36:44
|
|
|
| Nüüd järgmine jama. Telekavad on seadete alt määratud olema kõige peal, aga ikkagi kaovad ära. Milles asi?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
11.04.2005 12:21:50
|
|
|
Spacefly, Kas sa saaks panna teate "uuendamine ebaõnnestus" seadete alt maha keeratavaks? See ei tohiks üldse mingit pingutust nõuda. Kui mu arvuti käima läheb, siis teatud aeg pärast windowsi käivitamist ei ole netti ja siis tv programm alati ütleb, et uuendamine ebaõnnestus. Kui korra OK vajutan, siis pärast seda saab varsti kavad kätte.
Või pane see teade hoopis kohta, kuhu muidu tekib kiri "uuendan".
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
17.04.2005 21:30:26
|
|
|
| kas oleks kudagi võimalik tekitada TV progrele võimaluse muuta teksti värvi?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
17.04.2005 22:13:57
|
|
|
nagu öeldud, praegust versiooni ma ei muuda enam
uus versioon on projekti tasemel olemas, aega teha teda hetkel ei ole
_________________ Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tramburai
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2003

|
01.05.2005 12:45:58
|
|
|
Huvitav, et praegu see miniTV ei tööta. Või on see ainult minul nii Kui data kaustas tänase kuupäevaga fail lahti võtta, siis seal telekavasid pole, kuid selle asemel kiri, et
| <title>Lehekülge ei leitud !</title> |
Hot nagu maas ka ei tundu olevat, mitmed muud leheküljed töötavad... On see mittetöötamine hetkel ajutine nähtus
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StaticMoth
HV veteran

liitunud: 21.04.2003
|
01.05.2005 13:50:42
|
|
|
| copyright kirjutas: |
Huvitav, et praegu see miniTV ei tööta. Või on see ainult minul nii Kui data kaustas tänase kuupäevaga fail lahti võtta, siis seal telekavasid pole, kuid selle asemel kiri, et
| <title>Lehekülge ei leitud !</title> |
Hot nagu maas ka ei tundu olevat, mitmed muud leheküljed töötavad... On see mittetöötamine hetkel ajutine nähtus  |
Mul ka ei tööta ...
100% Blank
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
01.05.2005 18:58:36
|
|
|
mis teha, hot on oma ftp-d tuuninud
üritades ftp-sse sisse logida kavade ülespanekuks saan teate serverilt
500 I won't open a connection to 192.168.0.10 (only to 84.50.6.129)
passive modega ei lähe üldse sisse nagu alati
seda siis nii scripti kui suvalise vabalt valitud ftp kliendiga
eks kannatavad kõik kui hoti admin confib
saatsin meili hoti suporti (nagu ma oleks sealt kunagi vastuse saanud)
ja kavafailid andsin sõbrale, kes nad üles pani, nüüd jääb teil üle ainult menüüst uuenda valida või programm restartida
kuni 8. maini on nüüd kavad üleval
_________________ Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taic
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2003
|
07.05.2005 19:20:16
|
|
|
kas seda ilmaprogrammi saab kuskilt veel või on see maas
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
07.05.2005 22:23:03
|
|
|
| taic kirjutas: |
kas seda ilmaprogrammi saab kuskilt veel või on see maas  |
Maas..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
13.08.2005 22:15:09
|
|
|
Tõstan ettepoole seda minujaoks alles täna avastatud ülikasulikku teemat
Läheb kindlasti teistelgi vaja.
Omakasupüüdlikku joont sisse tuues, küsin ka, et kas programm uuendab telekava aja möödudes automaatselt ise, või tuleb seda pidevalt menüüst "uuenda" nupu alt küsida?
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
13.08.2005 22:26:29
|
|
|
| _marek kirjutas: |
Tõstan ettepoole seda minujaoks alles täna avastatud ülikasulikku teemat
Läheb kindlasti teistelgi vaja.
Omakasupüüdlikku joont sisse tuues, küsin ka, et kas programm uuendab telekava aja möödudes automaatselt ise, või tuleb seda pidevalt menüüst "uuenda" nupu alt küsida? |
Ise vast ikka... ei ise ikka jah kindlalt.
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
16.08.2005 22:59:08
|
|
|
vahepeal on 2 aastat möödunud algse idee väljakäimisest aga final versiooni pole ikka veel väljas
osaliselt süüdi ajanappus, osaliselt ka motivatsiooni puudumine, kuna praegune pisibugidega variant täitsa rahuldab mind juba
mõnikord küll tahaks ka järgnevate päevade kava vaadata aga seda juhtub liiga harva.
Vabandan ka suht sagedaste esmaspäevahommikuste jamade pärast, kus kavu ei ole.
nimelt ei ole mul kuidagi võimalik neid kavu autmaatselt kokku korjata ja üles panna, st kokku korjata saab aga just üles panna.
Nimelt hot.ee otsustas, et nemad enam omale väljamaalt ligi ei lase, kus mul on webhost, samuti ei saa ligi paljud eesti kodukasutajad sh ka mina.
ja juhtus ka, et minu eesti webhostil on miskipärast fto connect funktsioon ära keelatud.
Seega praegu seis umbes selline, et kui märkan millalgi, et kavad jälle puudu, siis lasen oma masinas scripti käima, uploadin genereeritud kavafailid sõbrale ja tema laseb need hoti servusse.
Serveri vahetamine eeldaks hetkeversioonis programmi ümberkompileerimist.
Aga lootus sureb viimasena ja kunagi loodan ikkagi ver 2.0 ühele poole saada
_________________ Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
25.09.2005 13:37:22
|
|
|
programmi areng on endiselt paigal, küll aga sai lisatud terve hunnik uusi kavu, nende nägemiseks
a)oodake homseni ja vaadake siis seadete alla
b)valige menüüst uuenda, tehke programmile restart (vajalik, kuna on bug, et peale käsitsi uuendamist kaob ära automaatne värskendamine) ja vaadake seadete alla
_________________ Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikko
Aeg maha 30
liitunud: 28.12.2004
|
26.09.2005 15:10:48
|
|
|
miks sul enam programmi netis üleval ei ole
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tramburai
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2003

|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
26.09.2005 23:07:27
|
|
|
| Spacefly kirjutas: |
programmi areng on endiselt paigal, küll aga sai lisatud terve hunnik uusi kavu, nende nägemiseks
a)oodake homseni ja vaadake siis seadete alla
b)valige menüüst uuenda, tehke programmile restart (vajalik, kuna on bug, et peale käsitsi uuendamist kaob ära automaatne värskendamine) ja vaadake seadete alla |
Discovery kava väga oodatut asi.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ph4nt0m
HV kasutaja
liitunud: 28.04.2003
|
24.11.2005 23:00:56
|
|
|
| kudias saab muuta teksti värvi transparentis?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
25.11.2005 12:38:22
|
|
|
| ph4nt0m kirjutas: |
| kudias saab muuta teksti värvi transparentis? |
teksti värvi sa muuta ei saa, saad ainult muuta kogu skinni läbipaistvust ja seda kuskilt seadete alt
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kremlin
HV vaatleja

liitunud: 13.09.2003
|
01.12.2005 09:33:22
|
|
|
kas sinna juurde panna saaks järgmisi kavasid:
Pervoi Baltjiski Kanal
RTR Planeta
nendest tuleb vahel häid filme
_________________ Naljakas video ärge vaadake;) |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OFFF
HV veteran

liitunud: 29.07.2004
|
01.12.2005 10:26:26
|
|
|
Kas poleks lihtsam selle kavabrowseri sorts vabaks lasta, kui endal pole aega 6iendada?!?
Lykkad "sourcefogesse" yles ja palvetada, et kellelgi oleks viitsmist sebida. V2hemalt saad bugidest lahti.
A.
_________________ Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame! |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kremlin
HV vaatleja

liitunud: 13.09.2003
|
01.12.2005 18:49:50
|
|
|
| OFFF kirjutas: |
Kas poleks lihtsam selle kavabrowseri sorts vabaks lasta, kui endal pole aega 6iendada?!?
Lykkad "sourcefogesse" yles ja palvetada, et kellelgi oleks viitsmist sebida. V2hemalt saad bugidest lahti.
A. |
oleks poolt..aitaks kah kaasa;)
_________________ Naljakas video ärge vaadake;) |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
02.12.2005 18:49:00
|
|
|
oh, olge nüüd hullu, et sorts avalikuks, ma sureks häbi pärast maha
alustasin ju koodi kirjutamist ja õppimist samal päeval
nu aga varuge nüüd kannatust, mul veel eksamisess teha ja siis on kooliga ühel pool peaaegu, lõputöö kah veel aga seal pole enam eriti palju teha.
ehk on lootust, et võtan peale pühi asja käsile.
mõtlen hetkel ,kas teha uus versioon javas hoopis.
_________________ Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OFFF
HV veteran

liitunud: 29.07.2004
|
02.12.2005 20:21:27
|
|
|
No aga misse on siis... Me k6ik oleme kunagi millegagi alustanud. Idee on see, mis loeb. Ma leidsin kah mingid vanad sortsud yles - p2ris armsalt naiivsed olid
Teed sortsu avalikuks, siis saab ju koledamad kohad 2ra parandada. Kuna Sa sellega niikuinii RAHA teenida ei plaani, siis on k6igile kasulikum kui sa asja GPL litsentsi alla paned.
Muu on sul k6ik vahva, aga mina m6tleks, kuidas saaks teha sedasi, et Sa ei peaks neid kavasid ise konvertima oma aplikatsioonile suup2raseks.
A.
_________________ Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame! |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
02.12.2005 21:45:22
|
|
|
selle kavade võtmisega on mitmeid agasid
nimelt on kavad internetis laiali, seega on vaja erinevaid parsemisalgoritme rakendada, samuti lehed aegajalt muutuvad.
Seega uue kava lisamiseks või aource muutumise korral peaks jällegi uue versiooni tekitama.
Alternatiiv oleks mingi pareldamismootori programmi sisseehitamine, sel juhul peaks iga kava jaoks ette andma lingi ja parsemise nn tunnused, see aga ei pruugi enam algajamale kasutajale jõukohane olla.
Koodist endast aga niipalju, et lisaks koledale koodile on seal kasutatud ka netis vabalt saada olnud komponente, mis on paigaldatud delphisse endasse, mitte aga programmi koodi, seega tuleb enne veel paigaldada need lisakomponendid, mida kõike pole tänase seisuga enam kuskilt saadagi.
Raha teenimse plaanidest selle projektiga olen jah loobunud aga uue versiooni ma veel teen ja see äkki võib isegi avaliku koodiga tulla, Lihtsam minu jaoks oleks taas delphis teha, kuid funktsionaalsem oleks oma teadmisi javas veel süvendada ja seda keelt kasutada.
C++ on minu jaoks hetkel suht võõras, kuigi progemises keel on keel ja kui ühte oskad, siis oskad kõiki.
kes tahab ettevõtmist rahaliselt toetada, siis annetusi võib ikka teha , PS abiks
_________________ Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OFFF
HV veteran

liitunud: 29.07.2004
|
02.12.2005 21:54:50
|
|
|
We-ell, mina hoiaks parsimisreegleid ja vastavaid URLe konffifailis. Kui tuleb nutt&hala, et "katki l2ks" siis tuleb uuendada ainult konffifaili, mitte kogu kupatust ringi kompileerida. Selliste asjade staatiliselt binaari sisse kompileerimine on yldse kaunis halb tava.
Muidugi - kui Sa ei taha, siis keegi ei saa SUlle peale suruda - sinu kood, ise tead mis teed. Mina saan ainult soovitada.
A.
_________________ Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame! |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tramburai
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2003

|
15.01.2006 18:46:02
|
|
|
Kas olen mina ainuke või on praegu ka teisi kellel MiniTV ei tööta
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keevitaja
AM 10 aastat

liitunud: 05.11.2001
|
15.01.2006 18:59:41
|
|
|
mul ka mitte
_________________ Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
15.01.2006 21:39:39
|
|
|
vaadake üle, vahepeal tõesti mul kah ei töötanud. kudi hetkel tundub kõik okei oelvat
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StaticMoth
HV veteran

liitunud: 21.04.2003
|
15.01.2006 21:49:48
|
|
|
| Ra* kirjutas: |
vaadake üle, vahepeal tõesti mul kah ei töötanud. kudi hetkel tundub kõik okei oelvat  |
Vahel ikka juhtub nii jah, kuid see on ajutine ... Hetkel paistab töötavat ...
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
entusiast
HV veteran

liitunud: 08.11.2003
|
19.01.2006 23:58:31
|
|
|
praegusel ajal oleks vist väga kasulik, kui see ilma näitaja seal all tiksusk
_________________ JÖUDU! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sol
HV Guru

liitunud: 29.10.2002
|
20.01.2006 13:18:11
|
|
|
seda kah veel, et kui täiustamiseks läheb võiks teha vabaks akna suuruse muutmise (oleks vaja suuremat fonti), seda siis selleks, et hea oleks kuvada asi teleka ekraanile (kasutades video outi) ja et sealt ka loetav oleks, mugav ju omale telekasse jooksev kava hetkega ette manada
_________________ Ei ole allkirja  |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
20.01.2006 13:29:16
|
|
|
| Sol kirjutas: |
seda kah veel, et kui täiustamiseks läheb võiks teha vabaks akna suuruse muutmise (oleks vaja suuremat fonti), seda siis selleks, et hea oleks kuvada asi teleka ekraanile (kasutades video outi) ja et sealt ka loetav oleks, mugav ju omale telekasse jooksev kava hetkega ette manada  |
Üheks võimaluseks seda saavutada on kasutada DigiTV'd... Ise kasutan Starmani.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ph4nt0m
HV kasutaja
liitunud: 28.04.2003
|
20.01.2006 16:16:51
|
|
|
| ja fondi värvi võiks ka muuta saada.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
22.01.2006 03:48:45
|
|
|
| Loll küsimus, kuid kas ilmaprogrammi enam ei eksisteeri?
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
22.01.2006 21:37:04
|
|
|
Miks ta ei eksisteeri, eksisteerib ikka. Lihtsalt ei kuva enam ilma kuna andmeformaate muudeti...
_________________ IMO & GPLed |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tlwww
HV kasutaja
liitunud: 29.02.2004
|
22.01.2006 22:54:14
|
|
|
hetkel see valetab
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-vodafone-
HV Guru

liitunud: 26.04.2005
|
22.01.2006 22:58:52
|
|
|
Igastaheshea programmi jupp on
Olen tv kaarti kasutadeskoguaeg delfisse läinud aj kava vaatand aga nüüd khe eha alternatiiv.
5+
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StaticMoth
HV veteran

liitunud: 21.04.2003
|
07.03.2006 18:49:01
|
|
|
Kas vahepeal midagi juhtunud?
Mitu päeva pole miniTV suutnud midagi ette manada ...
Tavaliselt nii kaua pole see asi kestnud ...
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keevitaja
AM 10 aastat

liitunud: 05.11.2001
|
07.03.2006 20:31:38
|
|
|
aga millest üldse need pausid tekivad mina aru ei saa?
_________________ Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ILLIMAR
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2003
|
08.03.2006 12:05:37
MiniTV |
|
|
Appi keegi on www.hot.ee/minitv kinni keeranud ja seega ei saa proge enam uut infot kätte
|
|
| tagasi üles |
|
 |
StaticMoth
HV veteran

liitunud: 21.04.2003
|
08.03.2006 12:34:39
|
|
|
Spacefly to the rescue ...
Mis toimub siis?
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
12.03.2006 12:46:46
|
|
|
mis seal ikka toimub
a) vahetasin elukohta ja ei omanud netti, kavu aga panen üles nädala kaupa käsitsi oma arvutist
b) vint lendas õhku ja mul pole hetkel arvutit, ootan garantiist uut vinti ja samal ajal loodan ,et mul on olemas kavade ülespanemise scriptist mingi pädev koopia
ootame ja kannatame
NÜÜD TAAS TÖÖTAB
ainult, et realiti TV kadus esialgu ära, kuna selle parsemise osa ei olnud taastatud scripti peal alles
_________________ Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristjan07
HV kasutaja
liitunud: 09.10.2004
|
13.03.2006 07:41:36
|
|
|
ei jõua tervet teemat läbi vaadata aga mis aadressilt ma minitv-d saaksin tõmmata? Spacefly?
_________________ sa pole hea seni, kuni sa teisi paremaks ei tee
 |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StaticMoth
HV veteran

liitunud: 21.04.2003
|
13.03.2006 08:42:17
|
|
|
| kristjan07 kirjutas: |
ei jõua tervet teemat läbi vaadata aga mis aadressilt ma minitv-d saaksin tõmmata? Spacefly? |
Hetkel see nii või naa ei funktsioneeri ...
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|