Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Programmeerimine »  Eesti telekavade browser märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HacaX
HV Guru
HacaX

liitunud: 22.01.2004




sõnum 28.03.2005 03:25:56 vasta tsitaadiga

Winni enda vahenditega vast mitte. Aga on mitmeid lisaprogesi mis asjaga tegelevad. Üks neist näiteks TraySaver (pole ise seda isendit kasutanud aga kirjelduse järgi peaks hakkama saama).
_________________
IMO & GPLed
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
serviis
Aeg maha 1p
serviis

liitunud: 21.07.2004




sõnum 28.03.2005 11:45:52 vasta tsitaadiga

paistab, et kraan kinni keeratud.....
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2005 12:34:34 vasta tsitaadiga

väikesed tehnilised probleemid servuga, nüüd korras
_________________
Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2005 20:28:44 vasta tsitaadiga

Spacefly, ilmaprogramm ei tööta. Jookseb kokku avamisel. Mõtlesin, et tõmban uue, aga pole üleval. Kas olen miski maha maganud?

Tänud copyright
icon_redface.gif


viimati muutis Rajareits 07.04.2005 20:43:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tramburai
HV kasutaja
tramburai

liitunud: 06.04.2003




sõnum 07.04.2005 20:40:50 vasta tsitaadiga

7 posti ülevalpool on selline tekst...

tsitaat:

ilma proget pole plaaninud edasi, vana versioon on kasutu, kuna ilm.ee keeras ilma ettehoiatamata kraani kinni, mis suulise kokkuleppe alusel oli sellele progele eraldatud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2005 21:36:44 vasta tsitaadiga

Nüüd järgmine jama. Telekavad on seadete alt määratud olema kõige peal, aga ikkagi kaovad ära. Milles asi?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 11.04.2005 12:21:50 vasta tsitaadiga

Spacefly, Kas sa saaks panna teate "uuendamine ebaõnnestus" seadete alt maha keeratavaks? See ei tohiks üldse mingit pingutust nõuda. Kui mu arvuti käima läheb, siis teatud aeg pärast windowsi käivitamist ei ole netti ja siis tv programm alati ütleb, et uuendamine ebaõnnestus. Kui korra OK vajutan, siis pärast seda saab varsti kavad kätte.

Või pane see teade hoopis kohta, kuhu muidu tekib kiri "uuendan".
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 17.04.2005 21:30:26 vasta tsitaadiga

kas oleks kudagi võimalik tekitada TV progrele võimaluse muuta teksti värvi?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2005 22:13:57 vasta tsitaadiga

nagu öeldud, praegust versiooni ma ei muuda enam
uus versioon on projekti tasemel olemas, aega teha teda hetkel ei ole

_________________
Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tramburai
HV kasutaja
tramburai

liitunud: 06.04.2003




sõnum 01.05.2005 12:45:58 vasta tsitaadiga

Huvitav, et praegu see miniTV ei tööta. Või on see ainult minul nii icon_question.gif Kui data kaustas tänase kuupäevaga fail lahti võtta, siis seal telekavasid pole, kuid selle asemel kiri, et
<title>Lehek&uuml;lge ei leitud !</title>
Hot nagu maas ka ei tundu olevat, mitmed muud leheküljed töötavad... icon_rolleyes.gif On see mittetöötamine hetkel ajutine nähtus icon_question.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2005 13:50:42 vasta tsitaadiga

copyright kirjutas:
Huvitav, et praegu see miniTV ei tööta. Või on see ainult minul nii icon_question.gif Kui data kaustas tänase kuupäevaga fail lahti võtta, siis seal telekavasid pole, kuid selle asemel kiri, et
<title>Lehek&uuml;lge ei leitud !</title>
Hot nagu maas ka ei tundu olevat, mitmed muud leheküljed töötavad... icon_rolleyes.gif On see mittetöötamine hetkel ajutine nähtus icon_question.gif


Mul ka ei tööta ...
100% Blank
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2005 18:58:36 vasta tsitaadiga

mis teha, hot on oma ftp-d tuuninud
üritades ftp-sse sisse logida kavade ülespanekuks saan teate serverilt
500 I won't open a connection to 192.168.0.10 (only to 84.50.6.129)
passive modega ei lähe üldse sisse nagu alati

seda siis nii scripti kui suvalise vabalt valitud ftp kliendiga
eks kannatavad kõik kui hoti admin confib

saatsin meili hoti suporti (nagu ma oleks sealt kunagi vastuse saanud)
ja kavafailid andsin sõbrale, kes nad üles pani, nüüd jääb teil üle ainult menüüst uuenda valida või programm restartida
kuni 8. maini on nüüd kavad üleval icon_smile.gif

_________________
Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taic
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2003




sõnum 07.05.2005 19:20:16 vasta tsitaadiga

kas seda ilmaprogrammi saab kuskilt veel või on see maas icon_question.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2005 22:23:03 vasta tsitaadiga

taic kirjutas:
kas seda ilmaprogrammi saab kuskilt veel või on see maas icon_question.gif


Maas..
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2005 22:15:09 vasta tsitaadiga

Tõstan ettepoole seda minujaoks alles täna avastatud ülikasulikku teemat thumbs_up.gif
Läheb kindlasti teistelgi vaja.

Omakasupüüdlikku joont sisse tuues, küsin ka, et kas programm uuendab telekava aja möödudes automaatselt ise, või tuleb seda pidevalt menüüst "uuenda" nupu alt küsida?
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 13.08.2005 22:26:29 vasta tsitaadiga

_marek kirjutas:
Tõstan ettepoole seda minujaoks alles täna avastatud ülikasulikku teemat thumbs_up.gif
Läheb kindlasti teistelgi vaja.

Omakasupüüdlikku joont sisse tuues, küsin ka, et kas programm uuendab telekava aja möödudes automaatselt ise, või tuleb seda pidevalt menüüst "uuenda" nupu alt küsida?

Ise vast ikka... ei ise ikka jah kindlalt.
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2005 22:59:08 vasta tsitaadiga

vahepeal on 2 aastat möödunud algse idee väljakäimisest aga final versiooni pole ikka veel väljas
osaliselt süüdi ajanappus, osaliselt ka motivatsiooni puudumine, kuna praegune pisibugidega variant täitsa rahuldab mind juba
mõnikord küll tahaks ka järgnevate päevade kava vaadata aga seda juhtub liiga harva.

Vabandan ka suht sagedaste esmaspäevahommikuste jamade pärast, kus kavu ei ole.
nimelt ei ole mul kuidagi võimalik neid kavu autmaatselt kokku korjata ja üles panna, st kokku korjata saab aga just üles panna.
Nimelt hot.ee otsustas, et nemad enam omale väljamaalt ligi ei lase, kus mul on webhost, samuti ei saa ligi paljud eesti kodukasutajad sh ka mina.
ja juhtus ka, et minu eesti webhostil on miskipärast fto connect funktsioon ära keelatud.
Seega praegu seis umbes selline, et kui märkan millalgi, et kavad jälle puudu, siis lasen oma masinas scripti käima, uploadin genereeritud kavafailid sõbrale ja tema laseb need hoti servusse.
Serveri vahetamine eeldaks hetkeversioonis programmi ümberkompileerimist.

Aga lootus sureb viimasena ja kunagi loodan ikkagi ver 2.0 ühele poole saada

_________________
Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2005 13:37:22 vasta tsitaadiga

programmi areng on endiselt paigal, küll aga sai lisatud terve hunnik uusi kavu, nende nägemiseks
a)oodake homseni ja vaadake siis seadete alla
b)valige menüüst uuenda, tehke programmile restart (vajalik, kuna on bug, et peale käsitsi uuendamist kaob ära automaatne värskendamine) ja vaadake seadete alla

_________________
Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikko
Aeg maha 30

liitunud: 28.12.2004




sõnum 26.09.2005 15:10:48 vasta tsitaadiga

miks sul enam programmi netis üleval ei ole icon_question.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tramburai
HV kasutaja
tramburai

liitunud: 06.04.2003




sõnum 26.09.2005 20:24:59 vasta tsitaadiga

mikko kirjutas:
miks sul enam programmi netis üleval ei ole icon_question.gif icon_rolleyes.gif

Win XP ja 2000 jaoks võid siit tirida > http://www.kopirait.pri.ee/files/programs/minitv.0.8.1.xp2k.rar
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2005 23:07:27 vasta tsitaadiga

Spacefly kirjutas:
programmi areng on endiselt paigal, küll aga sai lisatud terve hunnik uusi kavu, nende nägemiseks
a)oodake homseni ja vaadake siis seadete alla
b)valige menüüst uuenda, tehke programmile restart (vajalik, kuna on bug, et peale käsitsi uuendamist kaob ära automaatne värskendamine) ja vaadake seadete alla


thumbs_up.gif Discovery kava väga oodatut asi.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ph4nt0m
HV kasutaja

liitunud: 28.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2005 23:00:56 vasta tsitaadiga

kudias saab muuta teksti värvi transparentis?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 25.11.2005 12:38:22 vasta tsitaadiga

ph4nt0m kirjutas:
kudias saab muuta teksti värvi transparentis?

teksti värvi sa muuta ei saa, saad ainult muuta kogu skinni läbipaistvust ja seda kuskilt seadete alt
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kremlin
HV vaatleja
kremlin

liitunud: 13.09.2003




sõnum 01.12.2005 09:33:22 vasta tsitaadiga

kas sinna juurde panna saaks järgmisi kavasid:

Pervoi Baltjiski Kanal
RTR Planeta

nendest tuleb vahel häid filme

_________________
Naljakas video ärge vaadake;)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2005 10:26:26 vasta tsitaadiga

Kas poleks lihtsam selle kavabrowseri sorts vabaks lasta, kui endal pole aega 6iendada?!?
Lykkad "sourcefogesse" yles ja palvetada, et kellelgi oleks viitsmist sebida. V2hemalt saad bugidest lahti.

A.

_________________
Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kremlin
HV vaatleja
kremlin

liitunud: 13.09.2003




sõnum 01.12.2005 18:49:50 vasta tsitaadiga

OFFF kirjutas:
Kas poleks lihtsam selle kavabrowseri sorts vabaks lasta, kui endal pole aega 6iendada?!?
Lykkad "sourcefogesse" yles ja palvetada, et kellelgi oleks viitsmist sebida. V2hemalt saad bugidest lahti.

A.


oleks poolt..aitaks kah kaasa;)

_________________
Naljakas video ärge vaadake;)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2005 18:49:00 vasta tsitaadiga

oh, olge nüüd hullu, et sorts avalikuks, ma sureks häbi pärast maha icon_razz.gif
alustasin ju koodi kirjutamist ja õppimist samal päeval

nu aga varuge nüüd kannatust, mul veel eksamisess teha ja siis on kooliga ühel pool peaaegu, lõputöö kah veel aga seal pole enam eriti palju teha.

ehk on lootust, et võtan peale pühi asja käsile.
mõtlen hetkel ,kas teha uus versioon javas hoopis.

_________________
Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2005 20:21:27 vasta tsitaadiga

No aga misse on siis... Me k6ik oleme kunagi millegagi alustanud. Idee on see, mis loeb. Ma leidsin kah mingid vanad sortsud yles - p2ris armsalt naiivsed olid icon_wink.gif
Teed sortsu avalikuks, siis saab ju koledamad kohad 2ra parandada. Kuna Sa sellega niikuinii RAHA teenida ei plaani, siis on k6igile kasulikum kui sa asja GPL litsentsi alla paned.
Muu on sul k6ik vahva, aga mina m6tleks, kuidas saaks teha sedasi, et Sa ei peaks neid kavasid ise konvertima oma aplikatsioonile suup2raseks.

A.

_________________
Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2005 21:45:22 vasta tsitaadiga

selle kavade võtmisega on mitmeid agasid
nimelt on kavad internetis laiali, seega on vaja erinevaid parsemisalgoritme rakendada, samuti lehed aegajalt muutuvad.
Seega uue kava lisamiseks või aource muutumise korral peaks jällegi uue versiooni tekitama.

Alternatiiv oleks mingi pareldamismootori programmi sisseehitamine, sel juhul peaks iga kava jaoks ette andma lingi ja parsemise nn tunnused, see aga ei pruugi enam algajamale kasutajale jõukohane olla.

Koodist endast aga niipalju, et lisaks koledale koodile on seal kasutatud ka netis vabalt saada olnud komponente, mis on paigaldatud delphisse endasse, mitte aga programmi koodi, seega tuleb enne veel paigaldada need lisakomponendid, mida kõike pole tänase seisuga enam kuskilt saadagi.

Raha teenimse plaanidest selle projektiga olen jah loobunud aga uue versiooni ma veel teen ja see äkki võib isegi avaliku koodiga tulla, Lihtsam minu jaoks oleks taas delphis teha, kuid funktsionaalsem oleks oma teadmisi javas veel süvendada ja seda keelt kasutada.
C++ on minu jaoks hetkel suht võõras, kuigi progemises keel on keel ja kui ühte oskad, siis oskad kõiki.

kes tahab ettevõtmist rahaliselt toetada, siis annetusi võib ikka teha icon_wink.gif , PS abiks

_________________
Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2005 21:54:50 vasta tsitaadiga

We-ell, mina hoiaks parsimisreegleid ja vastavaid URLe konffifailis. Kui tuleb nutt&hala, et "katki l2ks" siis tuleb uuendada ainult konffifaili, mitte kogu kupatust ringi kompileerida. Selliste asjade staatiliselt binaari sisse kompileerimine on yldse kaunis halb tava.
Muidugi - kui Sa ei taha, siis keegi ei saa SUlle peale suruda - sinu kood, ise tead mis teed. Mina saan ainult soovitada.

A.

_________________
Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tramburai
HV kasutaja
tramburai

liitunud: 06.04.2003




sõnum 15.01.2006 18:46:02 vasta tsitaadiga

Kas olen mina ainuke või on praegu ka teisi kellel MiniTV ei tööta icon_question.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitaja
AM 10 aastat
keevitaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 15.01.2006 18:59:41 vasta tsitaadiga

mul ka mitte
_________________
Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks!
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 15.01.2006 21:39:39 vasta tsitaadiga

vaadake üle, vahepeal tõesti mul kah ei töötanud. kudi hetkel tundub kõik okei oelvat thumbs_up.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2006 21:49:48 vasta tsitaadiga

Ra* kirjutas:
vaadake üle, vahepeal tõesti mul kah ei töötanud. kudi hetkel tundub kõik okei oelvat thumbs_up.gif


Vahel ikka juhtub nii jah, kuid see on ajutine ... Hetkel paistab töötavat ...
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2006 23:58:31 vasta tsitaadiga

praegusel ajal oleks vist väga kasulik, kui see ilma näitaja seal all tiksusk icon_smile.gif
_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sol
HV Guru
Sol

liitunud: 29.10.2002




sõnum 20.01.2006 13:18:11 vasta tsitaadiga

seda kah veel, et kui täiustamiseks läheb võiks teha vabaks akna suuruse muutmise (oleks vaja suuremat fonti), seda siis selleks, et hea oleks kuvada asi teleka ekraanile (kasutades video outi) ja et sealt ka loetav oleks, mugav ju omale telekasse jooksev kava hetkega ette manada thumbs_up.gif
_________________
Ei ole allkirja icon_sad.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2006 13:29:16 vasta tsitaadiga

Sol kirjutas:
seda kah veel, et kui täiustamiseks läheb võiks teha vabaks akna suuruse muutmise (oleks vaja suuremat fonti), seda siis selleks, et hea oleks kuvada asi teleka ekraanile (kasutades video outi) ja et sealt ka loetav oleks, mugav ju omale telekasse jooksev kava hetkega ette manada thumbs_up.gif


Üheks võimaluseks seda saavutada on kasutada DigiTV'd... Ise kasutan Starmani.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ph4nt0m
HV kasutaja

liitunud: 28.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2006 16:16:51 vasta tsitaadiga

ja fondi värvi võiks ka muuta saada.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2006 03:48:45 vasta tsitaadiga

Loll küsimus, kuid kas ilmaprogrammi enam ei eksisteeri?
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HacaX
HV Guru
HacaX

liitunud: 22.01.2004




sõnum 22.01.2006 21:37:04 vasta tsitaadiga

Miks ta ei eksisteeri, eksisteerib ikka. Lihtsalt ei kuva enam ilma kuna andmeformaate muudeti...
_________________
IMO & GPLed
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2006 21:58:24 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Loll küsimus, kuid kas ilmaprogrammi enam ei eksisteeri?


Soovitan asenduseks Weather Watcher'it: http://www.singerscreations.com/AboutWeatherWatcher.asp

Ise olen rahul ja näitab igatahes täpsemalt kui Firefoxi Forecastfox vms extension.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tlwww
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004




sõnum 22.01.2006 22:54:14 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Ardo kirjutas:
Loll küsimus, kuid kas ilmaprogrammi enam ei eksisteeri?


Soovitan asenduseks Weather Watcher'it: http://www.singerscreations.com/AboutWeatherWatcher.asp

Ise olen rahul ja näitab igatahes täpsemalt kui Firefoxi Forecastfox vms extension.


hetkel see valetab
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2006 22:58:52 vasta tsitaadiga

Igastaheshea programmi jupp on thumbs_up.gif

Olen tv kaarti kasutadeskoguaeg delfisse läinud aj kava vaatand aga nüüd khe eha alternatiiv.
5+
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2006 18:49:01 vasta tsitaadiga

Kas vahepeal midagi juhtunud?
Mitu päeva pole miniTV suutnud midagi ette manada ...
Tavaliselt nii kaua pole see asi kestnud ... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitaja
AM 10 aastat
keevitaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 07.03.2006 20:31:38 vasta tsitaadiga

aga millest üldse need pausid tekivad mina aru ei saa?
_________________
Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks!
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ILLIMAR
HV vaatleja


liitunud: 05.01.2003




sõnum 08.03.2006 12:05:37 MiniTV vasta tsitaadiga

Appi keegi on www.hot.ee/minitv kinni keeranud ja seega ei saa proge enam uut infot kätte icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2006 12:34:39 vasta tsitaadiga

Spacefly to the rescue ... icon_exclaim.gif
Mis toimub siis?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2006 12:46:46 vasta tsitaadiga

mis seal ikka toimub
a) vahetasin elukohta ja ei omanud netti, kavu aga panen üles nädala kaupa käsitsi oma arvutist
b) vint lendas õhku ja mul pole hetkel arvutit, ootan garantiist uut vinti ja samal ajal loodan ,et mul on olemas kavade ülespanemise scriptist mingi pädev koopia

ootame ja kannatame

NÜÜD TAAS TÖÖTAB
ainult, et realiti TV kadus esialgu ära, kuna selle parsemise osa ei olnud taastatud scripti peal alles

_________________
Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan07
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004




sõnum 13.03.2006 07:41:36 vasta tsitaadiga

ei jõua tervet teemat läbi vaadata icon_razz.gif aga mis aadressilt ma minitv-d saaksin tõmmata? Spacefly?
_________________
sa pole hea seni, kuni sa teisi paremaks ei tee
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2006 08:42:17 vasta tsitaadiga

kristjan07 kirjutas:
ei jõua tervet teemat läbi vaadata icon_razz.gif aga mis aadressilt ma minitv-d saaksin tõmmata? Spacefly?


Hetkel see nii või naa ei funktsioneeri ...
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Programmeerimine »  Eesti telekavade browser mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.