Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 48, 49, 50, 51, 52  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
riff
HV kasutaja
riff

liitunud: 19.05.2003




sõnum 29.10.2005 21:29:05 vasta tsitaadiga

keegi nõu oskab anda, et kust saaks heatpipe'si osta?
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.10.2005 09:14:29 vasta tsitaadiga

ATF, Ordi... kindlasti Tallinnas veel kohti... tasub võtta HV firmaotsing lahti ja vaadata sealt mõned tuntumad firmad läbi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2005 12:53:58 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
lamp kirjutas:
velzatis kirjutas:
elukaz kirjutas:
Tee ära jah, velzatis on pidur.
ega jah, asjata võtsin selle ülesande endale, vahepeal olin üldse 2 nädalat arvuti tagant ära. 3dmark01 tabeli sain uuendatud, 03 ja 05 tegemata kahjuks.

a äkki annad mulle kuidagi need materjalid, mis sul on, siis ma saan kokku soperdada selle.
ega mul muid materjale pole, kui ainult isetehtud 3dmark01 tabel. Muud mul pole.
upige ära jah... minu x300 17.8k skoori ple vaja panna, sest imho see ei olnud veel optimeeritud jooks, eesmärk 18,5k icon_wink.gif , ühesõnaga ära omada päris paar x600xt j r9600xt icon_razz1.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2005 16:14:55 vasta tsitaadiga

tabelid uuendatud, andsin lingid margusserile, et saaks esilehel ka muuta.
puudu on kamikaaze, kammkala 2001, kenno112 03 ja riaak 05 skriinid. neid ei lisanud.

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2005 18:18:42 vasta tsitaadiga

lamp kirjutas:
tabelid uuendatud, andsin lingid margusserile, et saaks esilehel ka muuta.
puudu on kamikaaze, kammkala 2001, kenno112 03 ja riaak 05 skriinid. neid ei lisanud.

kustutasin paar päeva tagasi screeni ära icon_rolleyes.gif vahet pole, võin tabelist välja ka jääda

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 31.10.2005 19:34:32 vasta tsitaadiga

Mina ei sa aneid kahjuks uuendada.
Peate mõne modega seda asja rääkima icon_wink.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NorthB
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2005 20:20:10 vasta tsitaadiga

Ei tea kas mahun sisse. Kaardiks on His excalibur x300 mida natukene on piinatud, päris surnuks ka ei julge piinata, et vaadata mis maksimum icon_razz.gif Editin jub amingi viies kord et updateda skoori. Klokkasin niikaugele kui ATI Tools lubas corega. Hetkel kellad 510 260 icon_biggrin.gif

3dMark03 :



3dMark05 :



viimati muutis NorthB 31.10.2005 21:27:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 31.10.2005 20:20:44 vasta tsitaadiga

NorthB, Eks need tabelid polegi vist piiratud, aga võiks 20 edetabeli teha jah.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 31.10.2005 20:37:10 vasta tsitaadiga

no ega need PNG'd nüüd nii pirakad kah pole
saad ju oma 20 esikohta ka suurest tabelist ära näha, pole vaja mingit eraldi lisapildikest...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 31.10.2005 20:39:00 vasta tsitaadiga

mikk36, Ei, need kõik kes alla 20 jäävad - deliitida.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 31.10.2005 20:44:04 vasta tsitaadiga

miks te neid tabeleid tekstina ei valmista? oleks ju hulka lihtsam kui mingite piltidega jamada.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 31.10.2005 20:45:41 vasta tsitaadiga

Mirkel, Imo on tabelile kasutajal parem ülevaade + kergem valmistada.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2005 22:06:59 vasta tsitaadiga

Iceuul vahetas pildid, nüüd on bro.
eks se tabel on veel v0.1 alphabeta, aga õnneks suht pisikesed. näkased 512k'erid saavad ka whinemata vaadata seda threadi icon_lol.gif

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2005 23:08:14 vasta tsitaadiga

üks küsimus, mis resoga te seda teete/tegema peaks?
põhimõteliselt ma võin ju minimumil ka lasta ja jõuda suht ette icon_rolleyes.gif

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trv
HV veteran
trv

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2005 23:08:49 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
üks küsimus, mis resoga te seda teete/tegema peaks?
põhimõteliselt ma võin ju minimumil ka lasta ja jõuda suht ette icon_rolleyes.gif

alati kõik default

_________________
I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2005 23:39:46 vasta tsitaadiga

sain 3dmark 2001se skooriks 13452 tehtud siis his 9600xt 520/339 olid kellad
kellelgi on mõni idee kuidas saada suurem skoor?
lükkan varsti screeni kah üles
Edit: SKOOR
Edit: hetkel täie matsu peal mis suutsin sellest pannist välja pigistada, tegelt vaatan kas saan mälu timminguid veel kruttida või siis kordajaid kerida

_________________
¯\_(ツ)_/¯


viimati muutis riaak 31.10.2005 23:45:59, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 31.10.2005 23:41:38 vasta tsitaadiga

riaak, prose/rammi/mobo kellata.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2005 23:42:19 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
sain 3dmark 2001se skooriks 13452 tehtud siis his 9600xt 520/339 olid kellad
kellelgi on mõni idee kuidas saada suurem skoor?
lükkan varsti screeni kah üles

01 elab suht prose ja mälude seljas, niiet kui tahad suuremat skoori siis anan prosele takti juurde kui võimalik icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2005 23:05:46 vasta tsitaadiga

Kas lod=+10 annab skoori juurde? Kui ei siis on lamp omatud.
http://service.futuremark.com/compare?2k3=4379789

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2005 23:57:42 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Kas lod=+10 annab skoori juurde? Kui ei siis on lamp omatud.
http://service.futuremark.com/compare?2k3=4379789
see on jah teada et lamp sai omtud, ta oli XSis ise kah kusagil postitand vms.. aga 01es on ikka pika maaga 1mene icon_wink.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2005 00:17:32 vasta tsitaadiga

lasti alla jah, 05'es ka, 01 ta ei saa teha kuna tal selle plaadiga, mis 03 ja 05 tegi, ei lase gpule pinget niipalju anda,
samas jälle see praegune via tsipiga plaat ei anna proset niipalju klokata.
krt mitte ei viitsi jälle mode tagasi toppida, et uuema drivuga ja peldiga teha icon_lol.gif
paar päeva rahulolu olemas, aitab icon_lol.gif

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2005 00:35:40 vasta tsitaadiga

Mis 3DMark03 9600XT maailma rekord on ?
_________________
Tere.


viimati muutis der hammer 12.11.2005 01:03:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 12.11.2005 00:36:34 vasta tsitaadiga

Totu user, www.futuremark.com
Võta kompass kätte ja otsi kohta icon_lol.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2005 00:38:05 vasta tsitaadiga

Et otsida nõuab ta ,et oleksin registeeritud kasutaja.
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 12.11.2005 00:40:31 vasta tsitaadiga

3DMark Score: 6053 S_A_V [Team MXS - ModLabs / XtremeSystems] 9600XT

User: 3154374

Date: 2005-11-6

CPU: AMD Athlon(tm) 64 2732 MHz
GPU: ATI RADEON 9600 TX, 720 MHz / 425 MHz
Display Driver: 6.14.10.6575
Driver Status: WHQL - FM Approved
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2005 00:43:54 vasta tsitaadiga

Tänan.
Ma mõtlesin ,et ikka suurem.

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2005 01:01:38 vasta tsitaadiga

Totu user kirjutas:
Mis 3DMark03 maailma rekord on ?

margusser ajab pada icon_lol.gif
maailmarekord on 40061

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2005 01:03:12 vasta tsitaadiga

lamp kirjutas:
Totu user kirjutas:
Mis 3DMark03 maailma rekord on ?

margusser ajab pada icon_lol.gif
maailmarekord on 40061


Kui 9600XT 03 maailma rekord on 40k siis mina olen miki hiir.

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2005 01:03:58 vasta tsitaadiga

Totu user kirjutas:
lamp kirjutas:
Totu user kirjutas:
Mis 3DMark03 maailma rekord on ?

margusser ajab pada icon_lol.gif
maailmarekord on 40061


Kui 9600XT 03 maailma rekord on 40k siis mina olen miki hiir.

tere miki, kuhu minni jääb?
maailmarekord = suurim tulemus orbis.
kahe 7800GTX-i oma icon_lol.gif
ühesõnaga juttu ei olnud r9600 rekordist..


viimati muutis Winterwind 12.11.2005 01:04:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2005 01:04:51 vasta tsitaadiga

Kurat ! Ma räägin 9600XT-st.
(Minnil pole veel kasutajat)

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trv
HV veteran
trv

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2005 19:48:42 vasta tsitaadiga

barton-power:

edit: tulemused:

3dmark 03: 5029

3dmark 05: 2394


AMD athlon xp-m barton @ 2,4ghz (nii mõnedki a64-d said omatud)
powercolor ati radeon 9600xt 565/780

/uuendage siis tabelit kaa icon_wink.gif

_________________
I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DmX
HV kasutaja
DmX

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2005 18:31:18 vasta tsitaadiga

mis suhtes on kõige parem Core ja Memory tõsta ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riff
HV kasutaja
riff

liitunud: 19.05.2003




sõnum 15.11.2005 22:45:53 vasta tsitaadiga

keegi uuemaid kaarte ka proovinud on ATI poolt X1000 seeria omasi icon_wink.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robin
Kreisi kasutaja
robin

liitunud: 25.01.2005




sõnum 15.11.2005 22:48:23 vasta tsitaadiga

see oli nüüd küll tõsiselt teemasse icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trv
HV veteran
trv

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2005 22:54:25 vasta tsitaadiga

kes tabeleid uuendab???
minul ju uued rekordid icon_wink.gif

_________________
I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2005 22:58:48 vasta tsitaadiga

riff kirjutas:
keegi uuemaid kaarte ka proovinud on ATI poolt X1000 seeria omasi icon_wink.gif



Ei mitte keegi meist HV-s ei ole.

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2005 23:08:38 vasta tsitaadiga

trv kirjutas:
kes tabeleid uuendab???
minul ju uued rekordid icon_wink.gif
Võta endale see töö. Ja kui keegi hõiskab skoori välja, olgu uuendatud.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2005 23:19:09 vasta tsitaadiga

trv kirjutas:
kes tabeleid uuendab???
minul ju uued rekordid icon_wink.gif

ma proovin ise uuendada neid.. natuke las viskab peale.. muidugi võib varem ka uuendada.. $$$$$$ icon_lol.gif

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
trv
HV veteran
trv

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2005 23:24:53 vasta tsitaadiga

tegelt oleks hea teha see mõne php-skriplti baasil, nagu riistvara.ee lehel, sinna oleks piiratud ligipääs nii, et vad mõningad sinna uuendusi teha saaksid, mitte et iga vend viskab suvalise numbri sinna. ehk et need, kes tabelit uuendavad, peavad skoori õigsust kontrollima. tabelis võiks veel selline võimalus olla, et kasutajanimi oles link skoori tõestusele(pilt või orb skriin). mida arvate?
_________________
I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2005 23:30:49 vasta tsitaadiga

noh ideepoolest on olemas ka hwbot,, kui paned 9600 kirjeldusse, siis vast saab sinna teemasse omaette veeru ka.
need välised lehed on toredad, aga kahjuks järgiproovitud ja vaibuvad unustusse suht kiirelt..

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2005 23:34:37 vasta tsitaadiga

hwbot ei funka, screamer ise uuendas tabeleid aga ta on nüüd sõjaväes..
seega edu.ee icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2005 23:51:31 vasta tsitaadiga

lamp, kui uuendad, paranda mu nimi ära ja pane Barton Power lisalahtrisse.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FPSrulez
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2005




sõnum 26.11.2005 01:42:32 vasta tsitaadiga

Sapphire? 9600 Pro + Ati Silencer 1. 400/600@475/650. AMD Athlon 64 3000+ 1,8@2,6GHz
3DMark2001SE 15427 http://service.futuremark.com/compare?2k1=8803674
3DMark2003 4269 http://service.futuremark.com/compare?2k3=4427737
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2005 20:11:32 vasta tsitaadiga

FPSrulez, sul mälu rohkem ei lähe?
Mul oli ka kunagi sapphire isend, samsung 3,3ns mäludega
471/356 oli viimane atitooli artevaba kell.
Siin mu tulemused ka mis sellega sain -> https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=2166113#2166113

_________________
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FPSrulez
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2005




sõnum 26.11.2005 22:33:34 vasta tsitaadiga

Rutz kirjutas:
FPSrulez, sul mälu rohkem ei lähe?
Mul oli ka kunagi sapphire isend, samsung 3,3ns mäludega
471/356 oli viimane atitooli artevaba kell.
Siin mu tulemused ka mis sellega sain -> https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=2166113#2166113


Atitoolis paar MHz kõrgemini klokituna juba artifektid sees. Kindlasti saaks kõrgemini klokkida, kui mälul oleks radikad peal.
400W Codegeniga klokkides oli muidugi pidevalt sabin sees icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMX-Power
HV kasutaja
MMX-Power

liitunud: 21.11.2004




sõnum 23.12.2005 15:21:02 vasta tsitaadiga

aga ma kellasin enda vaesekest R9600 10% (434/225) ja oma A64 2800+(1.8GHz) @ 2160MHz, RAM PC3200/400@482 ja ma sain 3DMark 2k1 tulemuseks 16533. resoks oli 640*480. enne sain 12858 punkti kui kellasin ainlt videot... pole paha selle kaardi kohta, kui arvestada, et see on täitsa tavaline versioon.

Click

_________________
Minu Blogi
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
trv
HV veteran
trv

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2005 15:23:14 vasta tsitaadiga

MMX-Power kirjutas:
aga ma kellasin enda vaesekest R9600 10% (434/225) ja oma A64 2800+(1.8GHz) @ 2160MHz, RAM PC3200/400@482 ja ma sain 3DMark 2k1 tulemuseks 16533. resoks oli 640*480. enne sain 12858 punkti kui kellasin ainlt videot... pole paha selle kaardi kohta, kui arvestada, et see on täitsa tavaline versioon.

Click


see skoor unusta kohe ära. reso 640x480 ..irw..nii me saame kõik vingeid skoore. kui sa tahad võrdlust teiste kaartidega, siis ära muuda mindeid resosid, 3dmarki optionid jäta kohe rahule, peavad olema nn default. niiet hakka aga uuesti testima

_________________
I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NorthB
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2005 15:39:52 vasta tsitaadiga

trv kirjutas:
MMX-Power kirjutas:
aga ma kellasin enda vaesekest R9600 10% (434/225) ja oma A64 2800+(1.8GHz) @ 2160MHz, RAM PC3200/400@482 ja ma sain 3DMark 2k1 tulemuseks 16533. resoks oli 640*480. enne sain 12858 punkti kui kellasin ainlt videot... pole paha selle kaardi kohta, kui arvestada, et see on täitsa tavaline versioon.

Click


see skoor unusta kohe ära. reso 640x480 ..irw..nii me saame kõik vingeid skoore. kui sa tahad võrdlust teiste kaartidega, siis ära muuda mindeid resosid, 3dmarki optionid jäta kohe rahule, peavad olema nn default. niiet hakka aga uuesti testima

Samas, osad ju lasevad 3dmarke nii, et pildist ei saa sottigi aru, õiget pilti vaatavad mingi pci videokaardiga vms. Nii saab ka ultra über tulemusi, kuigi ise pooldan sama default juttu..
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMX-Power
HV kasutaja
MMX-Power

liitunud: 21.11.2004




sõnum 23.12.2005 15:48:48 vasta tsitaadiga

nii, tegin nagu paluti, default sätetel. 12582 3dmarki

640 resoga tegin sellepärast, et saaks oma sõbra 6600 kaardiga võrrelda, kuna tema tegi sama resoga ja samadel sätetel. kuna 640 reso ei sobi, siis 16533 loeme tühistatuks.

vabandan icon_smile.gif icon_redface.gif

_________________
Minu Blogi
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
trv
HV veteran
trv

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2005 15:56:33 vasta tsitaadiga

ok...aga mis kaardiga täpsemalt tegu? 9600 non-pro? sel juhul on skoor suht normaalne
_________________
I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 48, 49, 50, 51, 52  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.