Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  Räägime oma graafikakaardi jahutustest märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 111, 112, 113  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mastert
HV kasutaja
mastert

liitunud: 08.12.2004




sõnum 04.11.2005 12:48:49 vasta tsitaadiga

Cyberlord kirjutas:
X800GT, mida jahutab AC Silencer 5.
Tembid idles 35 kandis ja max loadis vmodiga ja kellatud peast 55 max. Vaikne ja korralik asi!


Panin oma x850xt'le Zalman'i ZM80D-HP koos lisavendiga. Kui vent on 5 voldi peal on idle'is ~42C ja mängides 70C, isegi kui on 12 V peal mängides alla 60C ei saa. Tahaks MHz juurde keerata aga selliste tempidega ei julge. Palju see GPU temperatuuri piir võiks olla.

5 V on vaikne küll kuramus, stock jahutus oli nagu tolmuimeja icon_lol.gif, 12 V aga lärmab Zalman sama palju kui stock.

_________________
nonii
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2005 13:43:22 vasta tsitaadiga

mastert kirjutas:
Cyberlord kirjutas:
X800GT, mida jahutab AC Silencer 5.
Tembid idles 35 kandis ja max loadis vmodiga ja kellatud peast 55 max. Vaikne ja korralik asi!


Panin oma x850xt'le Zalman'i ZM80D-HP koos lisavendiga. Kui vent on 5 voldi peal on idle'is ~42C ja mängides 70C, isegi kui on 12 V peal mängides alla 60C ei saa. Tahaks MHz juurde keerata aga selliste tempidega ei julge. Palju see GPU temperatuuri piir võiks olla.

5 V on vaikne küll kuramus, stock jahutus oli nagu tolmuimeja icon_lol.gif, 12 V aga lärmab Zalman sama palju kui stock.


sellised asjad nagu kellamine ja passiiv ei lähe kokku. oleks siis midagi korralikumat peale ostnud. näiteks VF700-Cu. siis ei oleks ka kellamine probleem.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mastert
HV kasutaja
mastert

liitunud: 08.12.2004




sõnum 04.11.2005 19:08:19 vasta tsitaadiga

Mul on see passiiv koos lisavendiga. lootsin et tal on nii palju pinda, et vendiga on jahutuseffekt parem kui teistel. aga arvad, et VF700 oleks parem? kuidas silencer 5 sellega võrreldes on?
_________________
nonii
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2005 19:38:44 vasta tsitaadiga

vf700-Cu hoiab tempi madalamal kui Silencer. seda juhul kui kastis on korralik õhuringlus. silencer peaks kuuma õhu kastist välja juhtima, zalman aga loobib kuuma õhku mööda kasti laiali.
kui vähegi korralikum õhuringlus olemas ja klokkimist kavatsed, siis võta vf700-cu.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 04.11.2005 20:53:47 vasta tsitaadiga

jep, kuid isegi parem oleks meisterdada ise mingi prose?jahutus peale kuid see on juba tükk tööd ja asjatundmatutele ei soovitaks (ja ka neile kellel tööriistad sõbraks pole)


ma ei julgeks oma 9800Prole isegi Zalmani passiivi olgu või 5 vendiga
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M!nA
HV Guru
M!nA

liitunud: 10.02.2004




sõnum 04.11.2005 22:09:15 vasta tsitaadiga

mastert, silenceriga on nii, et pead arvestama sellega et ta kogud jõhkrat moodi tolmu ribide ette
st. iga päevaga lähevad tempid suuremaks thumbs_down.gif

_________________
TEL.:56477545
Kommentaarid: 146 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2005 22:45:46 vasta tsitaadiga

M!nA kirjutas:
mastert, silenceriga on nii, et pead arvestama sellega et ta kogud jõhkrat moodi tolmu ribide ette
st. iga päevaga lähevad tempid suuremaks thumbs_down.gif

tjah, eks ta nii ole icon_confused.gif
enda VGA Silencer korjab masendava koguse tolmu kokku 2-3 kuuga icon_sad.gif
samas hinna-jahutuse-lärmi suhe on paigas thumbs_up.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mastert
HV kasutaja
mastert

liitunud: 08.12.2004




sõnum 06.11.2005 14:36:52 vasta tsitaadiga

mul oli originaaliga jahutusega sama jama. eest ribid olid kõik tolmu täis.

tänud, siis sellega jääb klokkimine ära icon_biggrin.gif aga mis see gpu'l normaalne temp võiks olla, kas 70C natuke paljuks ei lähe?

_________________
nonii
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2005 20:51:59 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif panin testix siis ATI X800XT stock cooleri peale tagasi, et võrrelda tempe Silencer 4-ga
Kasutasin mõõtmisex RivaTuner`it (peaks kyllalt täpne olema) ja runnisin kõik Game testid, iga test 3 korda; 3DMark05 @ 1280x1024, AA 4x, AF 16x

ATI Silencer 4: idle 35C, load 60C

Stock: idle 44C, load 75C

btw, silenceriga saaks tempid veel madalamax, kui jahuti kontakt tuumaga oleks parem. nimelt tuum on kontaktis visuaalsel vaatlemisel (termopasta järgi) ainult 1/2 pinnast icon_evil.gif

stockiga OC küll teha ei viitsi, aga silenceriga on siiani max ilma artifactideta core: 567MHz ja mem: 585MHz(GDDR1170) icon_wink.gif

oskab keegi öelda, kust oleks eestis võimalik osta ATI Silencer 5 Rev. 2 jahutit icon_question.gif

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clone^
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2003




sõnum 16.11.2005 00:24:31 vasta tsitaadiga

Mul on GeForce 6800GT Golden Sample, default jahutusega... Töötemperatuur full loadis oli kuskil 65-75C keskmiselt, ühel päeval pingutasin prose jahutuse kruvisid ning ennäe imet, töötemp alla 55C (kõrgeim, mis olen näinud on nüüd 54).
Pilt ka siis.... http://www.bigbruin.com/reviews/gainward6800gt/large/pic3.jpg
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 17.11.2005 14:46:20 vasta tsitaadiga

Mis te arvate nende piltide põhjal siin: http://www.tweaktown.com/articles/826/2/page_2_fireblade_edition/index.html, kas jahutus tuleb ilusti maha võib peab kuskilt midagi "saagima" hakkama?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 17.11.2005 16:40:13 vasta tsitaadiga

weasel, Saagima kindlasti ei pea hakkama. Endal oli põhimõtteliselt sama jahutus võtsin ainult vendika kaitsega ära, radika jätsin alles, sest hea vask radikas oli.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 18.11.2005 11:46:45 vasta tsitaadiga

Panen selle: VF700-Cu, võtan ikka kogu kupatuse maha...

See jahtus ei istu väga hästi core peal. Head kontakti on raske saavutada.. On kellelgi mõni hea nipp? Idle temp muidu 45 (mul kasti õhuringlus olematu).
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ala
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 20.11.2005 16:34:45 vasta tsitaadiga

Club3d Radeon 9800pro originaal jahutus.
Kas on olema sellist jahutust, mis kinnitub kaardi külge ja puhub õhu korpusest välja kõrvalasuvast PCI siini avast icon_question.gif Praegu soojendab see kaart korpuse sisetemperaturi kõrgeks icon_sad.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 20.11.2005 16:39:14 vasta tsitaadiga

ala, need silencerid vms on ju sellised nagu sa tahad.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ala
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 20.11.2005 17:10:42 vasta tsitaadiga

Beestingus pakuti sarnast jahutit ainult Geforce kaardile ja see pidi õhku võtma väljast, mul aga ATI ja õhk peaks hoopis välja jõudma.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trv
HV veteran
trv

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2005 17:37:55 vasta tsitaadiga

ala kirjutas:
Beestingus pakuti sarnast jahutit ainult Geforce kaardile ja see pidi õhku võtma väljast, mul aga ATI ja õhk peaks hoopis välja jõudma.


siis läheb sulle arctic cooling ati silencer 3(vaata täpsemalt kodukalt, milline su videole läheb)

endal on r9600xt peal silencer 2 ja sel on 80x80 vent, is võtab korpusest õhku ja see õhk läheb pci pesa kaudu välja

_________________
I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 20.11.2005 17:51:56 vasta tsitaadiga

Silencer 1 ikka talle,

mu 9800Pro peal oli, 250.- @ Ordi

aga mina müüson selle maha ja tegin hoopis prosejahutusest videojahutuse icon_razz.gif


(see Silencer on ka HIIRVAIKNE, ei kuulnud mitte midagi kui eraldi tööle panin)
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2005 19:23:09 vasta tsitaadiga

Hetkel on X700PRO-l stock jahutus aga mudiu kasutan vesijahutust koos piltidel oleva plokiga icon_wink.gif


tegu Waterchill-i universaalplokiga, istub kõikidele kaartidele icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2005 20:45:21 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Hetkel on X700PRO-l stock jahutus aga mudiu kasutan vesijahutust koos piltidel oleva plokiga icon_wink.gif


tegu Waterchill-i universaalplokiga, istub kõikidele kaartidele icon_razz1.gif
mis fitingud suöl seal otsas on 1/4 ? mul sama plokk muidu icon_wink.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2005 21:43:40 vasta tsitaadiga

nii, mul on probleem, on selline graafikakaart nvidia geforce 7800 gtx ja jahutus Zalmantech cooler ZM-WB2 RESERATOR 1, mis hiljaaegu sain kätte. jahuti on prose ja videoga ühenduses. muidu windowis olles ja tööd tehes (videomontaaz) on temp 55-60 peal vahest kui mitu tundi tehes siis 60-70, aga kui õhtul tahaks wow-is mängida siis lööb kohe lakke 115 peale. kusjuures on kaardi ka kriitiline piir ehk punase peal...aga kui väljuda langeb ruttu tagasi kuskile 57 peale. olen isegi wow-i videosättingud maha keeranud ja ei ole ka klokkanud: default on core clock 440 mhz ja memory clock 1250 mhz ning 2D core 275 mhz ja memory 1250 mhz.
kas on midagi mul valesti? või määrab mis vesi on icon_cry.gif ?

iroonia on see, et enne mul oli ventikad ja windowsis olles oli temp 40 ja wow-i mängides 60, aga jah ventikad ajasid hulluks, lärm oli lihtsalt talumatu...


viimati muutis FD 20.11.2005 22:02:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 20.11.2005 21:48:49 vasta tsitaadiga

FD, ilmselt kehvalt peal. (cooler)
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2005 22:08:04 vasta tsitaadiga

tõesti võibolla küll, kui vaatan, siin on kummipaelaga pandud ja paar traati hoiavad kinni....oh jumal küll
hmm, norm firma kes pani... icon_eek.gif
aga samas siin näha et ta on kindlalt kinni ja termoliim ka vahel...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2005 22:10:09 vasta tsitaadiga

FD kirjutas:
aga samas siin näha et ta on kindlalt kinni ja termoliim ka vahel...
termoliimiga prose ja videokaardi külge see jahutus pandud?
ei kõla just hästi...

_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2005 22:56:10 vasta tsitaadiga

link :: http://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Jahutid/27500/

prosejahuti on korralikult pandud nagu pildi pealt näha on, ainult video oma on kahtlane. aga kas termoliim ei panda siis enne kokkupanemist vahele? sain aru, et siis pidi paremini jahutama... icon_confused.gif

tegelt ma ei tea kas on termoliim vahel, homme helistan firmasse ja küsin järele, kuigi ma ei usu et nad eriti vastavad


viimati muutis FD 20.11.2005 23:04:03, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 20.11.2005 22:56:15 vasta tsitaadiga

Termoliimiga küll ei usu, et keegi liimib enda jahutuse GPU või CPU külge icon_lol.gif Ikka pannakse vahele termopastat
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2005 23:07:58 vasta tsitaadiga

Smoking kirjutas:
Termoliimiga küll ei usu, et keegi liimib enda jahutuse GPU või CPU külge icon_lol.gif Ikka pannakse vahele termopastat


jah, ma vist ajasin terminid sassi icon_redface.gif
aga samas mis vesi peab olema jahutis? kas tosool? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2005 16:17:39 vasta tsitaadiga

FD kirjutas:
Smoking kirjutas:
Termoliimiga küll ei usu, et keegi liimib enda jahutuse GPU või CPU külge icon_lol.gif Ikka pannakse vahele termopastat


jah, ma vist ajasin terminid sassi icon_redface.gif
aga samas mis vesi peab olema jahutis? kas tosool? icon_biggrin.gif
destileeritud vesi peaks parim olema
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2005 10:47:10 vasta tsitaadiga

kas graafikakaardi enda soft kus on näha temperatuuri, on ikka õige? või on sõltumatu soft mis näitab õiget temperatuuri?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2005 17:21:36 vasta tsitaadiga

FD kirjutas:
kas graafikakaardi enda soft kus on näha temperatuuri, on ikka õige? või on sõltumatu soft mis näitab õiget temperatuuri?
vigu ei tekita mitte soft, vaid andur
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2005 10:45:51 vasta tsitaadiga

nii, sain omal asja korda, see firmapoolne lahendus oli s...., ja panin korralikult kruvidega kinni, ning tempid on normis: tööd tehes jääb 38-41 kanti ja wowis olles on 45-46.
õhtul lisan pilte, et siis näha kuidas isend küljes on. ja pilt eelmisest kinnitusest. icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raiksman
HV veteran
raiksman

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2005 12:10:25 vasta tsitaadiga

Kas oskate öelda http://www.asus.com/products4.aspx?l1=2&l2=6&l3=139&model=591&modelmenu=1
kas see passiv jahutus jahutab ära selle kaardi icon_question.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riff
HV kasutaja
riff

liitunud: 19.05.2003




sõnum 23.11.2005 12:22:08 vasta tsitaadiga

täitsa võimalik, et jahutab.
Ise lisaksin igaks juhuks mingi vendi 5...7V, lisa müra minimaalne
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vladimir
HV kasutaja
vladimir

liitunud: 03.09.2004




sõnum 23.11.2005 16:26:35 vasta tsitaadiga

Minu GeForce 2 jahutus - originaalradikas + 80 mm vent (originaalis 40 mm). Kuna üks pilt pidavat rohkem ütlema kui tuhat sõna, siis -- http://www.pilt.ee/photo/417539/15413400/. Vabandan ette veebikaamera s*ta kvaliteedi pärast.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raiksman
HV veteran
raiksman

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2005 21:21:55 vasta tsitaadiga

riff kirjutas:
täitsa võimalik, et jahutab.
Ise lisaksin igaks juhuks mingi vendi 5...7V, lisa müra minimaalne


ise mõtsin ka et mingi vaikne vent ribide vahele jahutuseks passiivina oleks vaja.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2005 10:50:40 vasta tsitaadiga

raiksman, palju see jubin maksab?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raiksman
HV veteran
raiksman

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2005 11:37:08 vasta tsitaadiga

FD kirjutas:
raiksman, palju see jubin maksab?

See ainult selle videokaardiga komplektis icon_smile.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2005 15:29:17 vasta tsitaadiga

icon_smile.gif eile sai siis lõpux Ordist Silencer 5 Rev. 2 kätte ... täna õhtupoole siis peale toppima ... ex näis kas on ka parem kui Silencer 4

E: no nii, nüüd siis Silencer 5 peal ja isegi jahutab natuke paremini kui Silencer 4, aga see vahe on ka 2-4C

tuumale varem mõeldud kõrgemat pinda jahuti keskel enam ei ole ja tänu sellele on tuuma kontakt jahutiga ka parem, almost 100% icon_smile.gif
Silencer 4-l oli see ainult pooleldi kontaktis.

tuuma poolsetel mäludel tuleb kasutada kaasasolevaid termopatju, vastasel korral jääb jahuti ja mälude vahele mingi 1mm tühimik ning seda juba termopastaga juba ei täida icon_biggrin.gif

kaardi teisele poole mäludele käival backplate`il võtsin termopadjad ära ja kasutasin termopastat, kuna backplate mälucooler on mäludega ideaalselt kontaktis

proovisin ka tuuma (X800XT, R423) siis edasi kiirendada (mälusid hiljem):
(stabiilsuse ja max temperatuuri leidmisex kasutasin 3DMark03-e; 4 Game testi @ 1280x1024; 4xAA, 16xAF ja iga test 3x)

def. voldil (~1,4V) jäi OC piir ikkagi samax, nagu see oli ka Silencer 4-ga, 567MHz icon_wink.gif
volt sai kergitatud siis 1,51-ni ja core oli stabiilne ning ilma artifactideta @ 600MHz thumbs_up.gif max temp, mida RivaTuner tuumale näitas oli ~60C icon_wink.gif

ex siis millalgi saab ka eraldi mälusid OC-da kaugemale ja ka 3DMark tulemusi icon_smile.gif

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirtauri
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2003




sõnum 27.11.2005 18:01:35 vasta tsitaadiga

gf6600gt sparkle peale on pandud s370 intel keskmist suurust radikakas koos vaikse vendiga thumbs_up.gif idles 40 C 300/900 fullis 50 C 500/900
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 2 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
riff
HV kasutaja
riff

liitunud: 19.05.2003




sõnum 27.11.2005 18:52:47 vasta tsitaadiga

6600GT-ga seoses, mis selle def kellad olema peaksid?

hetkel näitab 550/1,12

teiste kom. lugedes on need madalamad
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 27.11.2005 20:06:45 vasta tsitaadiga

arvatavasti 500/900
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2005 20:58:40 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
arvatavasti 500/900


tavaliselt jah 500/900 v 500/1000 (PCI-E omad peaagu kõik 500/1000), aga oleneb ka firmast, osad müüvad kohe ülekiirendatud kaarte icon_wink.gif

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riff
HV kasutaja
riff

liitunud: 19.05.2003




sõnum 28.11.2005 00:58:26 vasta tsitaadiga

peaks olema leadtec oma, 1,6ns mälud
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 29.11.2005 13:32:57 vasta tsitaadiga

agp puhul pole märganud factory OC'ga kaarte...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riff
HV kasutaja
riff

liitunud: 19.05.2003




sõnum 29.11.2005 20:21:02 vasta tsitaadiga

tegu PCIe kaardiga icon_smile.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cass
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2005 10:08:27 vasta tsitaadiga

kuidas on selle Zalmantech cooler VF700-Cu kaasas oleva termopastaga?!
eeldan, et tal ikka on see olemas. icon_rolleyes.gif
On see ka väärt midagi või peab midagi paremat juurde ostma?!
Millega kinnituvad mäluradikad? termoliim?! kui vastupidav see on.

Tahaks siis seda panna oma Club 3D GF 6600GT AGP kaardile.
Sai ühel päeval veidi pikemalt mängida ja kui vaatasin graafika tempi näitas see 112* icon_eek.gif
Idles ta muidu seal kuskil 50-60* peal ja hetkel on jahutamas seda orig. radikas aga vent on 80x80 nexus+pinge alandus juhtmejupp vahel.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diisel2.0
HV kasutaja
diisel2.0

liitunud: 29.02.2004




sõnum 30.11.2005 18:13:23 vasta tsitaadiga

Cass kirjutas:
kuidas on selle Zalmantech cooler VF700-Cu kaasas oleva termopastaga?!
eeldan, et tal ikka on see olemas. icon_rolleyes.gif
On see ka väärt midagi või peab midagi paremat juurde ostma?!
Millega kinnituvad mäluradikad? termoliim?! kui vastupidav see on.

Tahaks siis seda panna oma Club 3D GF 6600GT AGP kaardile.
Sai ühel päeval veidi pikemalt mängida ja kui vaatasin graafika tempi näitas see 112* icon_eek.gif
Idles ta muidu seal kuskil 50-60* peal ja hetkel on jahutamas seda orig. radikas aga vent on 80x80 nexus+pinge alandus juhtmejupp vahel.

kaasas on väike tuub termopastat,käib vist küll
mäluradikatel on all termoteip
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 30.11.2005 18:52:50 vasta tsitaadiga

kaasas on zalmani enda mingi pasta.. mäluradikaid sa peale ei mahuta, kui just ei hakka ribisid neil maha raiuma...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cass
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2005 19:21:28 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
kaasas on zalmani enda mingi pasta.. mäluradikaid sa peale ei mahuta, kui just ei hakka ribisid neil maha raiuma...


Seda olen jah lugenud, et vaja natuke mäluradikaid kohendada. mida aga täpsemalt teha vaja pole nagu aru saanudki.
Vist vaja madalamaks viilida tibake?! icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2005 19:34:30 vasta tsitaadiga

Kaardks Sapphire x800gto. DEF JAHUTUS on tegelikult ka täitsa asjalik, täisvasest, suht vaikne. Core vmodi jaoks ostsin siis 90kr eest poest spire WR4 socketA prosejahuti. Puurisin augud õigetest kohtadest läbi. Kuna core osutus madalamaks, kui shim, oli kõvasti jamamist, et saada radika talla keskmine osa kõrgem ja ääred madalamad. Sai kõvasti viilitud. Ilus ei jäänud, aga peale sobis. Vahele panin suvalise AC pasta, mis AC cooleritega kaasas ja asi töötab. Idles tempid 32-34C, fullis 44-47C.

Pilt ka kaardist
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  Räägime oma graafikakaardi jahutustest mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 111, 112, 113  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.