|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mastert
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2004
|
04.11.2005 12:48:49
|
|
|
| Cyberlord kirjutas: |
X800GT, mida jahutab AC Silencer 5.
Tembid idles 35 kandis ja max loadis vmodiga ja kellatud peast 55 max. Vaikne ja korralik asi! |
Panin oma x850xt'le Zalman'i ZM80D-HP koos lisavendiga. Kui vent on 5 voldi peal on idle'is ~42C ja mängides 70C, isegi kui on 12 V peal mängides alla 60C ei saa. Tahaks MHz juurde keerata aga selliste tempidega ei julge. Palju see GPU temperatuuri piir võiks olla.
5 V on vaikne küll kuramus, stock jahutus oli nagu tolmuimeja , 12 V aga lärmab Zalman sama palju kui stock.
_________________ nonii |
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
04.11.2005 13:43:22
|
|
|
| mastert kirjutas: |
| Cyberlord kirjutas: |
X800GT, mida jahutab AC Silencer 5.
Tembid idles 35 kandis ja max loadis vmodiga ja kellatud peast 55 max. Vaikne ja korralik asi! |
Panin oma x850xt'le Zalman'i ZM80D-HP koos lisavendiga. Kui vent on 5 voldi peal on idle'is ~42C ja mängides 70C, isegi kui on 12 V peal mängides alla 60C ei saa. Tahaks MHz juurde keerata aga selliste tempidega ei julge. Palju see GPU temperatuuri piir võiks olla.
5 V on vaikne küll kuramus, stock jahutus oli nagu tolmuimeja , 12 V aga lärmab Zalman sama palju kui stock. |
sellised asjad nagu kellamine ja passiiv ei lähe kokku. oleks siis midagi korralikumat peale ostnud. näiteks VF700-Cu. siis ei oleks ka kellamine probleem.
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mastert
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2004
|
04.11.2005 19:08:19
|
|
|
Mul on see passiiv koos lisavendiga. lootsin et tal on nii palju pinda, et vendiga on jahutuseffekt parem kui teistel. aga arvad, et VF700 oleks parem? kuidas silencer 5 sellega võrreldes on?
_________________ nonii |
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
04.11.2005 19:38:44
|
|
|
vf700-Cu hoiab tempi madalamal kui Silencer. seda juhul kui kastis on korralik õhuringlus. silencer peaks kuuma õhu kastist välja juhtima, zalman aga loobib kuuma õhku mööda kasti laiali.
kui vähegi korralikum õhuringlus olemas ja klokkimist kavatsed, siis võta vf700-cu.
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korndog412
HV veteran

liitunud: 20.01.2005
|
04.11.2005 20:53:47
|
|
|
jep, kuid isegi parem oleks meisterdada ise mingi prose?jahutus peale kuid see on juba tükk tööd ja asjatundmatutele ei soovitaks (ja ka neile kellel tööriistad sõbraks pole)
ma ei julgeks oma 9800Prole isegi Zalmani passiivi olgu või 5 vendiga
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M!nA
HV Guru

liitunud: 10.02.2004
|
04.11.2005 22:09:15
|
|
|
mastert, silenceriga on nii, et pead arvestama sellega et ta kogud jõhkrat moodi tolmu ribide ette
st. iga päevaga lähevad tempid suuremaks
_________________ TEL.:56477545 |
|
| Kommentaarid: 146 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
04.11.2005 22:45:46
|
|
|
| M!nA kirjutas: |
mastert, silenceriga on nii, et pead arvestama sellega et ta kogud jõhkrat moodi tolmu ribide ette
st. iga päevaga lähevad tempid suuremaks  |
tjah, eks ta nii ole
enda VGA Silencer korjab masendava koguse tolmu kokku 2-3 kuuga
samas hinna-jahutuse-lärmi suhe on paigas
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mastert
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2004
|
06.11.2005 14:36:52
|
|
|
mul oli originaaliga jahutusega sama jama. eest ribid olid kõik tolmu täis.
tänud, siis sellega jääb klokkimine ära aga mis see gpu'l normaalne temp võiks olla, kas 70C natuke paljuks ei lähe?
_________________ nonii |
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
10.11.2005 20:51:59
|
|
|
panin testix siis ATI X800XT stock cooleri peale tagasi, et võrrelda tempe Silencer 4-ga
Kasutasin mõõtmisex RivaTuner`it (peaks kyllalt täpne olema) ja runnisin kõik Game testid, iga test 3 korda; 3DMark05 @ 1280x1024, AA 4x, AF 16x
ATI Silencer 4: idle 35C, load 60C
Stock: idle 44C, load 75C
btw, silenceriga saaks tempid veel madalamax, kui jahuti kontakt tuumaga oleks parem. nimelt tuum on kontaktis visuaalsel vaatlemisel (termopasta järgi) ainult 1/2 pinnast
stockiga OC küll teha ei viitsi, aga silenceriga on siiani max ilma artifactideta core: 567MHz ja mem: 585MHz(GDDR1170)
oskab keegi öelda, kust oleks eestis võimalik osta ATI Silencer 5 Rev. 2 jahutit
_________________ Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri! |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clone^
HV kasutaja
liitunud: 15.04.2003
|
16.11.2005 00:24:31
|
|
|
Mul on GeForce 6800GT Golden Sample, default jahutusega... Töötemperatuur full loadis oli kuskil 65-75C keskmiselt, ühel päeval pingutasin prose jahutuse kruvisid ning ennäe imet, töötemp alla 55C (kõrgeim, mis olen näinud on nüüd 54).
Pilt ka siis.... http://www.bigbruin.com/reviews/gainward6800gt/large/pic3.jpg
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
17.11.2005 16:40:13
|
|
|
| weasel, Saagima kindlasti ei pea hakkama. Endal oli põhimõtteliselt sama jahutus võtsin ainult vendika kaitsega ära, radika jätsin alles, sest hea vask radikas oli.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
18.11.2005 11:46:45
|
|
|
Panen selle: VF700-Cu, võtan ikka kogu kupatuse maha...
See jahtus ei istu väga hästi core peal. Head kontakti on raske saavutada.. On kellelgi mõni hea nipp? Idle temp muidu 45 (mul kasti õhuringlus olematu).
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ala
HV kasutaja
liitunud: 23.01.2004
|
20.11.2005 16:34:45
|
|
|
Club3d Radeon 9800pro originaal jahutus.
Kas on olema sellist jahutust, mis kinnitub kaardi külge ja puhub õhu korpusest välja kõrvalasuvast PCI siini avast Praegu soojendab see kaart korpuse sisetemperaturi kõrgeks
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
20.11.2005 16:39:14
|
|
|
| ala, need silencerid vms on ju sellised nagu sa tahad.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ala
HV kasutaja
liitunud: 23.01.2004
|
20.11.2005 17:10:42
|
|
|
| Beestingus pakuti sarnast jahutit ainult Geforce kaardile ja see pidi õhku võtma väljast, mul aga ATI ja õhk peaks hoopis välja jõudma.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trv
HV veteran

liitunud: 02.03.2004
|
20.11.2005 17:37:55
|
|
|
| ala kirjutas: |
| Beestingus pakuti sarnast jahutit ainult Geforce kaardile ja see pidi õhku võtma väljast, mul aga ATI ja õhk peaks hoopis välja jõudma. |
siis läheb sulle arctic cooling ati silencer 3(vaata täpsemalt kodukalt, milline su videole läheb)
endal on r9600xt peal silencer 2 ja sel on 80x80 vent, is võtab korpusest õhku ja see õhk läheb pci pesa kaudu välja
_________________ I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal. |
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korndog412
HV veteran

liitunud: 20.01.2005
|
20.11.2005 17:51:56
|
|
|
Silencer 1 ikka talle,
mu 9800Pro peal oli, 250.- @ Ordi
aga mina müüson selle maha ja tegin hoopis prosejahutusest videojahutuse
(see Silencer on ka HIIRVAIKNE, ei kuulnud mitte midagi kui eraldi tööle panin)
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
20.11.2005 19:23:09
|
|
|
Hetkel on X700PRO-l stock jahutus aga mudiu kasutan vesijahutust koos piltidel oleva plokiga
tegu Waterchill-i universaalplokiga, istub kõikidele kaartidele
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
20.11.2005 20:45:21
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
Hetkel on X700PRO-l stock jahutus aga mudiu kasutan vesijahutust koos piltidel oleva plokiga
tegu Waterchill-i universaalplokiga, istub kõikidele kaartidele  |
mis fitingud suöl seal otsas on 1/4 ? mul sama plokk muidu
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FD
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2005
|
20.11.2005 21:43:40
|
|
|
nii, mul on probleem, on selline graafikakaart nvidia geforce 7800 gtx ja jahutus Zalmantech cooler ZM-WB2 RESERATOR 1, mis hiljaaegu sain kätte. jahuti on prose ja videoga ühenduses. muidu windowis olles ja tööd tehes (videomontaaz) on temp 55-60 peal vahest kui mitu tundi tehes siis 60-70, aga kui õhtul tahaks wow-is mängida siis lööb kohe lakke 115 peale. kusjuures on kaardi ka kriitiline piir ehk punase peal...aga kui väljuda langeb ruttu tagasi kuskile 57 peale. olen isegi wow-i videosättingud maha keeranud ja ei ole ka klokkanud: default on core clock 440 mhz ja memory clock 1250 mhz ning 2D core 275 mhz ja memory 1250 mhz.
kas on midagi mul valesti? või määrab mis vesi on ?
iroonia on see, et enne mul oli ventikad ja windowsis olles oli temp 40 ja wow-i mängides 60, aga jah ventikad ajasid hulluks, lärm oli lihtsalt talumatu...
viimati muutis FD 20.11.2005 22:02:25, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
20.11.2005 21:48:49
|
|
|
| FD, ilmselt kehvalt peal. (cooler)
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FD
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2005
|
20.11.2005 22:08:04
|
|
|
tõesti võibolla küll, kui vaatan, siin on kummipaelaga pandud ja paar traati hoiavad kinni....oh jumal küll
hmm, norm firma kes pani...
aga samas siin näha et ta on kindlalt kinni ja termoliim ka vahel...
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
20.11.2005 22:10:09
|
|
|
| FD kirjutas: |
| aga samas siin näha et ta on kindlalt kinni ja termoliim ka vahel... |
termoliimiga prose ja videokaardi külge see jahutus pandud?
ei kõla just hästi...
_________________ Et oleks raskem! |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FD
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2005
|
20.11.2005 22:56:10
|
|
|
link :: http://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Jahutid/27500/
prosejahuti on korralikult pandud nagu pildi pealt näha on, ainult video oma on kahtlane. aga kas termoliim ei panda siis enne kokkupanemist vahele? sain aru, et siis pidi paremini jahutama...
tegelt ma ei tea kas on termoliim vahel, homme helistan firmasse ja küsin järele, kuigi ma ei usu et nad eriti vastavad
viimati muutis FD 20.11.2005 23:04:03, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
20.11.2005 22:56:15
|
|
|
Termoliimiga küll ei usu, et keegi liimib enda jahutuse GPU või CPU külge Ikka pannakse vahele termopastat
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FD
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2005
|
20.11.2005 23:07:58
|
|
|
| Smoking kirjutas: |
Termoliimiga küll ei usu, et keegi liimib enda jahutuse GPU või CPU külge Ikka pannakse vahele termopastat |
jah, ma vist ajasin terminid sassi
aga samas mis vesi peab olema jahutis? kas tosool?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
21.11.2005 16:17:39
|
|
|
| FD kirjutas: |
| Smoking kirjutas: |
Termoliimiga küll ei usu, et keegi liimib enda jahutuse GPU või CPU külge Ikka pannakse vahele termopastat |
jah, ma vist ajasin terminid sassi
aga samas mis vesi peab olema jahutis? kas tosool?  |
destileeritud vesi peaks parim olema
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FD
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2005
|
22.11.2005 10:47:10
|
|
|
| kas graafikakaardi enda soft kus on näha temperatuuri, on ikka õige? või on sõltumatu soft mis näitab õiget temperatuuri?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
22.11.2005 17:21:36
|
|
|
| FD kirjutas: |
| kas graafikakaardi enda soft kus on näha temperatuuri, on ikka õige? või on sõltumatu soft mis näitab õiget temperatuuri? |
vigu ei tekita mitte soft, vaid andur
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FD
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2005
|
23.11.2005 10:45:51
|
|
|
nii, sain omal asja korda, see firmapoolne lahendus oli s...., ja panin korralikult kruvidega kinni, ning tempid on normis: tööd tehes jääb 38-41 kanti ja wowis olles on 45-46.
õhtul lisan pilte, et siis näha kuidas isend küljes on. ja pilt eelmisest kinnitusest.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raiksman
HV veteran

liitunud: 25.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riff
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2003
|
23.11.2005 12:22:08
|
|
|
täitsa võimalik, et jahutab.
Ise lisaksin igaks juhuks mingi vendi 5...7V, lisa müra minimaalne
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vladimir
HV kasutaja

liitunud: 03.09.2004
|
23.11.2005 16:26:35
|
|
|
| Minu GeForce 2 jahutus - originaalradikas + 80 mm vent (originaalis 40 mm). Kuna üks pilt pidavat rohkem ütlema kui tuhat sõna, siis -- http://www.pilt.ee/photo/417539/15413400/. Vabandan ette veebikaamera s*ta kvaliteedi pärast.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raiksman
HV veteran

liitunud: 25.11.2003
|
23.11.2005 21:21:55
|
|
|
| riff kirjutas: |
täitsa võimalik, et jahutab.
Ise lisaksin igaks juhuks mingi vendi 5...7V, lisa müra minimaalne |
ise mõtsin ka et mingi vaikne vent ribide vahele jahutuseks passiivina oleks vaja.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FD
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2005
|
24.11.2005 10:50:40
|
|
|
| raiksman, palju see jubin maksab?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raiksman
HV veteran

liitunud: 25.11.2003
|
24.11.2005 11:37:08
|
|
|
| FD kirjutas: |
| raiksman, palju see jubin maksab? |
See ainult selle videokaardiga komplektis
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
27.11.2005 15:29:17
|
|
|
eile sai siis lõpux Ordist Silencer 5 Rev. 2 kätte ... täna õhtupoole siis peale toppima ... ex näis kas on ka parem kui Silencer 4
E: no nii, nüüd siis Silencer 5 peal ja isegi jahutab natuke paremini kui Silencer 4, aga see vahe on ka 2-4C
tuumale varem mõeldud kõrgemat pinda jahuti keskel enam ei ole ja tänu sellele on tuuma kontakt jahutiga ka parem, almost 100%
Silencer 4-l oli see ainult pooleldi kontaktis.
tuuma poolsetel mäludel tuleb kasutada kaasasolevaid termopatju, vastasel korral jääb jahuti ja mälude vahele mingi 1mm tühimik ning seda juba termopastaga juba ei täida
kaardi teisele poole mäludele käival backplate`il võtsin termopadjad ära ja kasutasin termopastat, kuna backplate mälucooler on mäludega ideaalselt kontaktis
proovisin ka tuuma (X800XT, R423) siis edasi kiirendada (mälusid hiljem):
(stabiilsuse ja max temperatuuri leidmisex kasutasin 3DMark03-e; 4 Game testi @ 1280x1024; 4xAA, 16xAF ja iga test 3x)
def. voldil (~1,4V) jäi OC piir ikkagi samax, nagu see oli ka Silencer 4-ga, 567MHz
volt sai kergitatud siis 1,51-ni ja core oli stabiilne ning ilma artifactideta @ 600MHz max temp, mida RivaTuner tuumale näitas oli ~60C
ex siis millalgi saab ka eraldi mälusid OC-da kaugemale ja ka 3DMark tulemusi
_________________ Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri! |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirtauri
HV kasutaja
liitunud: 28.11.2003
|
27.11.2005 18:01:35
|
|
|
gf6600gt sparkle peale on pandud s370 intel keskmist suurust radikakas koos vaikse vendiga idles 40 C 300/900 fullis 50 C 500/900
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
2 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riff
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2003
|
27.11.2005 18:52:47
|
|
|
6600GT-ga seoses, mis selle def kellad olema peaksid?
hetkel näitab 550/1,12
teiste kom. lugedes on need madalamad
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
27.11.2005 20:06:45
|
|
|
| arvatavasti 500/900
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
27.11.2005 20:58:40
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| arvatavasti 500/900 |
tavaliselt jah 500/900 v 500/1000 (PCI-E omad peaagu kõik 500/1000), aga oleneb ka firmast, osad müüvad kohe ülekiirendatud kaarte
_________________ Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri! |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riff
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2003
|
28.11.2005 00:58:26
|
|
|
| peaks olema leadtec oma, 1,6ns mälud
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
29.11.2005 13:32:57
|
|
|
| agp puhul pole märganud factory OC'ga kaarte...
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riff
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2003
|
29.11.2005 20:21:02
|
|
|
tegu PCIe kaardiga
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cass
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2003
|
30.11.2005 10:08:27
|
|
|
kuidas on selle Zalmantech cooler VF700-Cu kaasas oleva termopastaga?!
eeldan, et tal ikka on see olemas.
On see ka väärt midagi või peab midagi paremat juurde ostma?!
Millega kinnituvad mäluradikad? termoliim?! kui vastupidav see on.
Tahaks siis seda panna oma Club 3D GF 6600GT AGP kaardile.
Sai ühel päeval veidi pikemalt mängida ja kui vaatasin graafika tempi näitas see 112*
Idles ta muidu seal kuskil 50-60* peal ja hetkel on jahutamas seda orig. radikas aga vent on 80x80 nexus+pinge alandus juhtmejupp vahel.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
diisel2.0
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004
|
30.11.2005 18:13:23
|
|
|
| Cass kirjutas: |
kuidas on selle Zalmantech cooler VF700-Cu kaasas oleva termopastaga?!
eeldan, et tal ikka on see olemas.
On see ka väärt midagi või peab midagi paremat juurde ostma?!
Millega kinnituvad mäluradikad? termoliim?! kui vastupidav see on.
Tahaks siis seda panna oma Club 3D GF 6600GT AGP kaardile.
Sai ühel päeval veidi pikemalt mängida ja kui vaatasin graafika tempi näitas see 112*
Idles ta muidu seal kuskil 50-60* peal ja hetkel on jahutamas seda orig. radikas aga vent on 80x80 nexus+pinge alandus juhtmejupp vahel. |
kaasas on väike tuub termopastat,käib vist küll
mäluradikatel on all termoteip
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
30.11.2005 18:52:50
|
|
|
| kaasas on zalmani enda mingi pasta.. mäluradikaid sa peale ei mahuta, kui just ei hakka ribisid neil maha raiuma...
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cass
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2003
|
30.11.2005 19:21:28
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| kaasas on zalmani enda mingi pasta.. mäluradikaid sa peale ei mahuta, kui just ei hakka ribisid neil maha raiuma... |
Seda olen jah lugenud, et vaja natuke mäluradikaid kohendada. mida aga täpsemalt teha vaja pole nagu aru saanudki.
Vist vaja madalamaks viilida tibake?!
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
30.11.2005 19:34:30
|
|
|
Kaardks Sapphire x800gto. DEF JAHUTUS on tegelikult ka täitsa asjalik, täisvasest, suht vaikne. Core vmodi jaoks ostsin siis 90kr eest poest spire WR4 socketA prosejahuti. Puurisin augud õigetest kohtadest läbi. Kuna core osutus madalamaks, kui shim, oli kõvasti jamamist, et saada radika talla keskmine osa kõrgem ja ääred madalamad. Sai kõvasti viilitud. Ilus ei jäänud, aga peale sobis. Vahele panin suvalise AC pasta, mis AC cooleritega kaasas ja asi töötab. Idles tempid 32-34C, fullis 44-47C.
Pilt ka kaardist
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|