Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Radeon X800 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 91, 92, 93 ... 123, 124, 125  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.11.2005 22:06:24 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Kas asi minus ainult või mai näe mingit mõtet kaartidel, mis ei suuda Shader 3.0 teha icon_rolleyes.gif thumbs_down.gif 4000EEK vanaraua eest mõttetu

seda jah...aga eks see nüüd siis nagu nvidia ti seeria oli - kiire küll, kuid kahjuks ei toeta mitmeid uusi asju icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2005 22:19:40 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
4000EEK vanaraua eest mõttetu

lamer, alla 3.9k kaardi eest millel on 16 piipu ja mis on kiirem kui 6800GT ja odavam
lisaks veel ka jahedam! jookseb TT/Zalmani passiivjahutusega ilma probleemideta.

mõttetu whiner.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 15.11.2005 22:24:18 vasta tsitaadiga

kiirem kui 6800GT on ta vaid stock kelladel icon_razz1.gif
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2005 22:28:01 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Kas asi minus ainult või


ei ole asi aint sinus, ma ka ei näe mõtet mingit "DirectX 7" kaarti enam osta tänapäeval.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2005 22:59:12 vasta tsitaadiga

seda küll, 6600GT SLI oleks kindlasti parem, isegi 6200TC oleks parem, SM3 omg icon_eek.gif
AOE on icon_eek.gif graafikaga, pohhui et fps 2 on aga icon_eek.gif

saab siis 3.9k eest poest midagi paremat?
6600 SLI? icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
diisel2.0
HV kasutaja
diisel2.0

liitunud: 29.02.2004




sõnum 16.11.2005 08:55:46 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
seda küll, 6600GT SLI oleks kindlasti parem, isegi 6200TC oleks parem, SM3 omg icon_eek.gif
AOE on icon_eek.gif graafikaga, pohhui et fps 2 on aga icon_eek.gif

saab siis 3.9k eest poest midagi paremat?
6600 SLI? icon_lol.gif

mis sli-st sa sokid , 4k eest saab uue asus 6800gt pci-e,v¨tan juba parem selle kui XLi ,XL ei klokku 8ldse ,3,1k eest saab nååd x800gto ,see on parem kui XL klokkides ,ja mis see 6200TC 8ldse siia puutub , see ju hoopis teisest hinnaklassist ja täis low-end
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 16.11.2005 09:27:01 vasta tsitaadiga

Winterile lihtsalt meeldib leimata ja ATI't power pushida - paadunud fänn icon_smile.gif
selle 4K eest oleks võtta 6800GT... ilmselt varsti ka GS... ajalugu on tõestaud, et kiirusest pole kasu, kui uute mängude toetus puudub... ei saa ju isegi siis 1:1-le uute kaartidega teste teha...
samas mina olen enda 6800LE-ga ülirahul... pildilisest poolest ei jää vähemalt midagi nägemata ja ka ei saa ulmelisi nõudmisi olla ~2,5K maksva kaardi suhtes icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2005 10:45:22 vasta tsitaadiga

kus poes see 6800GT 4k eest saadaval oligi?

tsitaat:
mis sli-st sa sokid

sel ju SM3 tugi, kõik ati kaardid on sellega võrreldes saastad(peale x1 perekonna)

tsitaat:
3,1k eest saab nååd x800gto

millise? 12 piipu ja R430? thumbs_up.gif

tsitaat:
uute mängude toetus puudub

milline mäng siis ei tööta?

samahästi miks osta nvidiat kui see ei toeta HDR-i AA-d? kiirust on sitta kanti aga feature puudub icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 16.11.2005 10:48:57 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:

tsitaat:
3,1k eest saab nååd x800gto

millise? 12 piipu ja R430? thumbs_up.gif


Sapphire x800gto, millel küll 12 piipu, kuid r480, minu Firebladel vähemalt (ning core ja mälu lähevad minu omal ilusti 600ni).
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2005 10:55:30 vasta tsitaadiga

ma olen suht kindel, et see klokitud kaart saab klokkimata XL-i käest ikkagi mängudes pähe.
eriti suuremal resol ja AA/AF-iga

3,1k eest kaarti tõesti kõvasti ja paremat ei saa thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 16.11.2005 11:03:29 vasta tsitaadiga

Ühel sõbral benchis see kaart (fireblade @ 600/600) 05-s napilt üle 6k (konf peaaegu sama minuga, ainult prose on 3200+).
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2005 11:16:39 vasta tsitaadiga

link :: minu 12pipelinega kaart

need Sapphired klokkuvad jah suht korralikult GTO Lite versioon on kah mingi 2.8k ja R480 ning 1,6ns
selle raha eest midagi paremat ei saa

vanad draiverid, uuematega oleks kindlasti rohkem saanud icon_razz1.gif
ilma vmodita läks stock jahutusega 650/666 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
diisel2.0
HV kasutaja
diisel2.0

liitunud: 29.02.2004




sõnum 16.11.2005 14:09:31 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
kus poes see 6800GT 4k eest saadaval oligi?

soomes täitsa saaval 270 euroga
tsitaat:
3,1k eest saab nååd x800gto

tsitaat:
millise? 12 piipu ja R430? thumbs_up.gif


12 piipu jah ,aga x800gto-del ei kasutata r430 core, vaid r423 ja r480 , mälud on kahjuks enamusel 2,0ns[/quote]
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 16.11.2005 14:26:09 vasta tsitaadiga

diisel2.0 kirjutas:
12 piipu jah ,aga x800gto-del ei kasutata r430 core, vaid r423 ja r480 , mälud on kahjuks enamusel 2,0ns


Sapphire GTO-del, Fireblade/Ultimate/GTO2, on 1,6ns mälud.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diisel2.0
HV kasutaja
diisel2.0

liitunud: 29.02.2004




sõnum 16.11.2005 14:36:03 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
diisel2.0 kirjutas:
12 piipu jah ,aga x800gto-del ei kasutata r430 core, vaid r423 ja r480 , mälud on kahjuks enamusel 2,0ns


Sapphire GTO-del, Fireblade/Ultimate/GTO2, on 1,6ns mälud.

ei tea ,poes oli 4 karpi lite gto-sid ,palusin valida 1,6ns mäludega ,kõik olid 2,0ns icon_neutral.gif ja gto-l pole võrreldes firebalde ja ultimate mänge kaasas ja dual slot jahutust (ultimatel thermaltakei passiiv)
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 16.11.2005 14:39:06 vasta tsitaadiga

diisel2.0 kirjutas:
weasel kirjutas:
diisel2.0 kirjutas:
12 piipu jah ,aga x800gto-del ei kasutata r430 core, vaid r423 ja r480 , mälud on kahjuks enamusel 2,0ns


Sapphire GTO-del, Fireblade/Ultimate/GTO2, on 1,6ns mälud.

ei tea ,poes oli 4 karpi lite gto-sid ,palusin valida 1,6ns mäludega ,kõik olid 2,0ns icon_neutral.gif ja gto-l pole võrreldes firebalde ja ultimate mänge kaasas ja dual slot jahutust (ultimatel thermaltakei passiiv)


Ja mida mina ültesin? Sapphirel ongi 4 tüüpi GTO-sid: lite, fireblade, ultimate ja gto2.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2005 14:40:14 vasta tsitaadiga

Vaatasin, et dr peebus suht hea hinnaga sapphire x800gto. 2,8k kõigest. Aga jah, see LITE ja peal mingi tavaline jahutus. Aga arvatavasti tellin mingiaeg ära selle ikka endale.Hind on ju hea.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JaanL
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2004




sõnum 16.11.2005 14:45:02 vasta tsitaadiga

Overclockers.ru ülevaadete järgi on Sapphire X800GTO Lite ja Fireblade 1,6 ns mäludega,ainult Ultimate on 2,0 ns.
Lite http://www.overclockers.ru/lab/20501.shtml
Fireblade http://www.overclockers.ru/lab/20543.shtml
Ultimate http://www.overclockers.ru/lab/20119.shtml
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 16.11.2005 14:53:22 vasta tsitaadiga

diisel2.0 tõestas, et LITE on kindlasti 2.0, nii et overclockers.ru eksib. Ultimatega sassi aetud arvatavasti.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2005 14:54:22 vasta tsitaadiga

ise olen kah tähele pannud, et Ultimate on 2.0ns mäluga..

igatahes jimmspc-s on see Lite müügil ja selle kohta kirjas järgnev:
Ilmeisesti koko varastossa oleva erä R480 Corella ja Samsung 1.6ns muisteilla! pidä kiirettä
soome ladu, arvatavasti peep tellib kah samast kohast

weasel kirjutas:
diisel2.0 tõestas, et LITE on kindlasti 2.0, nii et overclockers.ru eksib. Ultimatega sassi aetud arvatavasti.

reviewdest on silma jäänud just, et ultimate on 2ns ja Lite 1.6ns(xtreme foorumis juttu)
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 16.11.2005 14:54:54 vasta tsitaadiga

No siis pannakse küll randomiga neid mälusid sinna...
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diisel2.0
HV kasutaja
diisel2.0

liitunud: 29.02.2004




sõnum 16.11.2005 14:59:34 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
ise olen kah tähele pannud, et Ultimate on 2.0ns mäluga..

igatahes jimmspc-s on see Lite müügil ja selle kohta kirjas järgnev:

Ilmeisesti koko varastossa oleva erä R480 Corella ja Samsung 1.6ns muisteilla! pidä kiirettä
soome ladu, arvatavasti peep tellib kah samast kohast

weasel kirjutas:
diisel2.0 tõestas, et LITE on kindlasti 2.0, nii et overclockers.ru eksib. Ultimatega sassi aetud arvatavasti.

reviewdest on silma jäänud just, et ultimate on 2ns ja Lite 1.6ns(xtreme foorumis juttu)

kirjutada nad võivad mida iganes aga lited olid kõik 2,0ns(jimmist) ,firebladel kahjuks ei saanud vaadata mälusid , dualslot jahutus kattis need ära
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2005 15:02:50 vasta tsitaadiga

ei tea, pole veel 1,6ns ultimatet näinud
2.0ns ultimate review: http://www.pureoverclock.com/review.php?id=23&page=1

muud peaks 1,6ns olema
see Lite on sama mis GTO2 aga piipe ei saa lahti ja nänni pole kaasas
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siig
HV kasutaja
Siig

liitunud: 16.08.2005




sõnum 16.11.2005 17:52:34 vasta tsitaadiga

Oskab mõni tegelane anda mulle õpetust kuidas seda 12 piipu 16-ks saada ?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2005 18:15:25 vasta tsitaadiga

Siig kirjutas:
Oskab mõni tegelane anda mulle õpetust kuidas seda 12 piipu 16-ks saada ?

mis kaarti? üldiselt ei saagi
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siig
HV kasutaja
Siig

liitunud: 16.08.2005




sõnum 16.11.2005 18:22:48 vasta tsitaadiga

Sapphire X800GTO2 PCI-E

Kas seda saab sama moodi teha nagu 9800pro to 9800xt-ks ?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2005 18:25:39 vasta tsitaadiga

link :: õpetus kah muidu

uued GTO2-ed tulevadki juba 16 avatud piibuga, vähemalt nii olen viimati aru saanud icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siig
HV kasutaja
Siig

liitunud: 16.08.2005




sõnum 16.11.2005 18:28:35 vasta tsitaadiga

ATItool näitab, et 12 on aktiivsed.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2005 18:30:23 vasta tsitaadiga

Siig kirjutas:
ATItool näitab, et 12 on aktiivsed.

tee siis teised 4tk kah lahti icon_biggrin.gif

Siig kirjutas:
Kui sa õpetaksid siis teeks icon_smile.gif

eelmises postis on juba õpetus thumbs_up.gif


viimati muutis Winterwind 16.11.2005 18:33:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siig
HV kasutaja
Siig

liitunud: 16.08.2005




sõnum 16.11.2005 19:00:51 vasta tsitaadiga

Oleks ma teadnud, et see nii käib ... Tänud, tehtud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2005 21:26:32 vasta tsitaadiga

kuidas kaart on siis? mänge veab hästi? palju klokkida kannatab icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siig
HV kasutaja
Siig

liitunud: 16.08.2005




sõnum 17.11.2005 16:16:46 vasta tsitaadiga

Kaart nagu kaart ikka, ei oska nuriseda kuna esimene PCI-E. Mänge veab ikka välja, hetkel on suurem mure rami taga. Klokkida pole veel jõudnud, aja nappuse tõttu.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2005 01:19:22 vasta tsitaadiga

juhtusin oma X800XT kaardil ühele kahtlasele jubinale peale ega oska midagi sellest arvata icon_rolleyes.gif
google otsing ka mingit tulemust ei andnud

asi on siis mingisugune väike switch 2-e lülitiga, videokaardi all servas ... äkki keegi oskab öelda, milleks see on

Pilt

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2005 12:12:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Those switches are for controlling the region, for TV-out: PAL, or NTSC.

google otsing, miski teine vaste vist. jutt tegelikult küll 9800st aga vaevalt, et eriti erinev asi on icon_smile.gif
http://www.ocforums.com/showthread.php?t=368675&goto=nextnewest

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.11.2005 12:53:31 vasta tsitaadiga

peebus on müügil x850 mastecard 6000,-
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.11.2005 20:11:03 vasta tsitaadiga

et jah.. osadel kaartidel on lihtsalt jumper et kas pal või ntsc, sel siis selline lüliti... ning enamustel pole üldse midagi...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2005 21:08:06 vasta tsitaadiga

järg nädal peaks siis GTO2-e saama, oleks juba täna saanud aga ei viitsinud..
proset eniveis pole - tuleb kah maybe järgmine nädal..
aga imelik, paljud ostsid selle GTO2 ja keegi pole sõnagi lausunud asja kohta.

keegi ei kloki? icon_razz.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2005 22:46:34 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
järg nädal peaks siis GTO2-e saama, oleks juba täna saanud aga ei viitsinud..
proset eniveis pole - tuleb kah maybe järgmine nädal..
aga imelik, paljud ostsid selle GTO2 ja keegi pole sõnagi lausunud asja kohta.

keegi ei kloki? icon_razz.gif
või ei läinud piibud lahti icon_lol.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2005 23:25:02 vasta tsitaadiga

link :: link

sommide GTO-de alane link koos modimise ja muu vajalikuga
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
capricorn
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2003




sõnum 20.11.2005 13:18:15 vasta tsitaadiga

x 800GT on siis agp toega ka???
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2005 13:24:19 vasta tsitaadiga

capricorn kirjutas:
x 800GT on siis agp toega ka???

http://doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=123&id=253974 - aga palun, 2,8k.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capricorn
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2003




sõnum 20.11.2005 13:58:42 vasta tsitaadiga

ma märkasin ka seda, sellepärast hakkasingi uurima kohe, minuarust ei pidanud ju agp-si tulema, äkki kirjaviga
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 20.11.2005 14:03:10 vasta tsitaadiga

karbi peal on igatahes kiri x800GT AGP 8x. Ju siis ikka on mõni neist vähestest AGP peale toodetud GT'dest ka meie maale jõudnud
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capricorn
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2003




sõnum 20.11.2005 14:06:12 vasta tsitaadiga

netist ei leia kuidagi mingit infi selle kohta, mis kellad stockis ja kuidas kannatab võrdlust agp 6600gt-ga, mingi undercover värk isegi reviewsi pole sellisel haruldusel.
Keegi võiks ära osta ja siis siin ka midagi rääkida selle kohta
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2005 14:11:31 vasta tsitaadiga

capricorn kirjutas:
netist ei leia kuidagi mingit infi selle kohta, mis kellad stockis ja kuidas kannatab võrdlust agp 6600gt-ga, mingi undercover värk isegi reviewsi pole sellisel haruldusel.
Keegi võiks ära osta ja siis siin ka midagi rääkida selle kohta
http://www.pricerunner.co.uk/computing/components/graphics-cards/517681/details siin midagi on. Imelik. sapphire enda leht ei näita ka inffi x800gt kohta.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2005 18:10:09 vasta tsitaadiga

klokid 400/980 nagu ikka ja võrdlust kannatab loomulikult 6600GT-ga
3d-s on asi igatahes kindlalt kiirem

võrdle asja PCIe 6600GT-ga ja arvesta tõsiasjaga, et AGP geforcel on klokid väiksemad kui PCIe omal
ehk siis 500/900(AGP) vs 500/1000(PCIe)

edit:

sai siis HIS X800GTO-d tiba uuritud..
hinnaks asjal 3299.-
R480 ja 1,6ns Samsung GDDR3
selle hinna eest küll kaarti roppu moodi..

peal lisaks silencer
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 25.11.2005 18:23:48 vasta tsitaadiga

Kas need gto-d kõik 480 corega?
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2005 18:27:21 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Kas need gto-d kõik 480 corega?

osad on R423(X800XT) kah

kahju, et seda HIS-i oma testida ei saanud
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 25.11.2005 18:30:21 vasta tsitaadiga

Uurisin review-des väga lahjalt paneb see gto 12piipu.Peaks ju x800pro vääriline olema?
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2005 20:53:28 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Uurisin review-des väga lahjalt paneb see gto 12piipu.Peaks ju x800pro vääriline olema?

eem, vaata gpu klokki.. default on 400mhz aga läheb 550-600 stockiga
seega jah, parem kui X800PRO kui klokkida icon_wink.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Radeon X800 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 91, 92, 93 ... 123, 124, 125  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.