|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
14.11.2005 17:26:12
|
|
|
| phleg kirjutas: |
neid "klikiaegseid raale" on ysna palju ja uppida on sageli lihtsam kui täitsa uut osta, siis pole ka ime, et n. x1800 agp peale kohandadakse
näiteks ma olen oma uunikumiga täitsa rahul; vaadates velzatis-e profiili ei näe küll midagi, mida tahaks tema "kaasaegsest" masinast enda kasti panna
vanaraud pwns :_P |
ega ma ei väitnudki seda, et mul endal on väga moodne masin. Aga AGP on ikkagi juba möödanik ja PCI-E emaplaadid täpselt sama kallid/odavad kui AGP emaplaadid. Videokaartide seal on üldiselt ka suurem valik ja nad on odavamad.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
14.11.2005 17:27:28
|
|
|
| aga siin rääkis phleg apgreidimisest. loomulikult, kui osta uut masinat, tasuks PCIe peale kolida.
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
14.11.2005 17:31:26
|
|
|
londiste kirjutas:
| tsitaat: |
erick, kui kindel sa selles memory accessi kiiruse vahes oled? mina nii kindel ei oleks.
agp ja pcie kiiruse vahe on pigem seal küljes, et pcie korral on ette nähtud ka vastupidine liiklus, ehk siis kaardi ja süsteemi mälu vahel. |
Miks nV ja ATI siis AGP peale oma TurboCache/Hypermemory kaarte välja ei lasknud?
PCI-express järelikult ikkagi võimaldab adekvaatsema ühenduse graafikakaardi ja süsteemi RAMi vahel...
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
14.11.2005 17:36:02
|
|
|
| erick kirjutas: |
londiste kirjutas:
| tsitaat: |
erick, kui kindel sa selles memory accessi kiiruse vahes oled? mina nii kindel ei oleks.
agp ja pcie kiiruse vahe on pigem seal küljes, et pcie korral on ette nähtud ka vastupidine liiklus, ehk siis kaardi ja süsteemi mälu vahel. |
Miks nV ja ATI siis AGP peale oma TurboCache/Hypermemory kaarte välja ei lasknud?
PCI-express järelikult ikkagi võimaldab adekvaatsema ühenduse graafikakaardi ja süsteemi RAMi vahel... |
kas jõudlusekasv ei olnud tõesti üsnagi märgatav, kui masinas oli vähemalt 1GB rammu?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
14.11.2005 17:45:55
|
|
|
| erick kirjutas: |
londiste kirjutas:
| tsitaat: |
erick, kui kindel sa selles memory accessi kiiruse vahes oled? mina nii kindel ei oleks.
agp ja pcie kiiruse vahe on pigem seal küljes, et pcie korral on ette nähtud ka vastupidine liiklus, ehk siis kaardi ja süsteemi mälu vahel. |
Miks nV ja ATI siis AGP peale oma TurboCache/Hypermemory kaarte välja ei lasknud?
PCI-express järelikult ikkagi võimaldab adekvaatsema ühenduse graafikakaardi ja süsteemi RAMi vahel... |
ja mida siis intel läbi aegade teinud on
samas sellest küljest on pci-el mõte küll jah, aga need on siiski entry-level kaardid. ja võistlevad pigem integreeritud lahendustega. ja ma ausalt öeldes kahtlen, kas neil iseseisvatena eriti turul lootust on. oem maybe. pealegi kipuks pigem arvama, et tegu on katsetustega enda integr. lahenduste tarbeks.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
14.11.2005 18:01:22
|
|
|
mingist entri saastast rääkides siis jah..
PCIe omad võtavad arvuti mälust lisa aga samalajal on agp omal kohe rohkem mälu
seega ka agp oma kiirem
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
14.11.2005 18:04:16
|
|
|
... ja kallim
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
14.11.2005 18:09:29
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| ... ja kallim |
agp 6200TC on kallim kui pcie 6200TC?
paar krooni maybe
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Yorick
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2004
|
14.11.2005 18:19:38
|
|
|
| Kuna on tehtud järgmine samm - 2 X 16 pci-e http://www.nforcershq.com/article4378.html ,siis ülejärgmiseks vist võib oodata juba 1 x pci-e 32X ?Lõppude lõpuks kõik käibki selle loosungi all "...even if you don´t need it".
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stepzter
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
14.11.2005 19:58:16
|
|
|
Ma ei saa päris täpselt aru kelle autunnet see AGP kaartide teema riivas.
Socket 939 AGP moboga inimesel ei ole näiteks erilist põhjust miks ta peaks oma emaplaati vahetama hakkama. Turg ei salli tühja kohta ja kui leidub piisavalt ostuhuvilisi, et kulud tasa teha, siis miks mitte toota.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
14.11.2005 20:00:28
|
|
|
| Yorick kirjutas: |
| Kuna on tehtud järgmine samm - 2 X 16 pci-e http://www.nforcershq.com/article4378.html ,siis ülejärgmiseks vist võib oodata juba 1 x pci-e 32X ?Lõppude lõpuks kõik käibki selle loosungi all "...even if you don´t need it". |
vau..huvitav palju see maksma hakkax..
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
15.11.2005 15:25:24
|
|
|
link :: kae siit
haha, marketing ftw
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revage
HV veteran

liitunud: 29.02.2004
|
15.11.2005 17:08:00
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| haha, marketing ftw |
wtf , 2k ..palju sel junnil prefoosmansit on
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
10 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
15.11.2005 17:09:15
|
|
|
| ddr2 maksab kah natuke
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
15.11.2005 17:11:00
|
|
|
| põhimõtteliselt tegemist uueaja X300'ga
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
15.11.2005 17:46:25
|
|
|
tea jah, see x1300 np on vist midagi 6200 sarnast kiiruses..
x600xt'st vast ikka kiirem..
muidu "eesti" hinnad on atm vist sellised, et x1300 128M 1600.-, x1300 256M 1700.- ja x1300 pro 1800.-
connect3d kaardid.
ah ja x1300 pro 512M 2300.-
ideepoolest kui hinnad normaliseeruvad, võiks yhe siukse x1300 võtta 2ndary kaardiks..
tegelikult võiks isegi võtta 2tk neid ja crossfires tööle lasta
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revage
HV veteran

liitunud: 29.02.2004
|
15.11.2005 17:54:03
|
|
|
| lamp kirjutas: |
ideepoolest kui hinnad normaliseeruvad, võiks yhe siukse x1300 võtta 2ndary kaardiks..
tegelikult võiks isegi võtta 2tk neid ja crossfires tööle lasta  |
kusagil japside saidil moditi x1300 ära ja pandi cf-i ning 3dmark01 skoor kasvas 2x
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
10 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
15.11.2005 17:58:01
|
|
|
| Revage kirjutas: |
| lamp kirjutas: |
ideepoolest kui hinnad normaliseeruvad, võiks yhe siukse x1300 võtta 2ndary kaardiks..
tegelikult võiks isegi võtta 2tk neid ja crossfires tööle lasta  |
kusagil japside saidil moditi x1300 ära ja pandi cf-i ning 3dmark01 skoor kasvas 2x |
mul jäi kuskilt silma, et x1300 ja x1600 ei vaja mastercardi..
muidugi mul siukest boosti ei tuleks kuna yks kaart kõigi eelduste kohaselt istuks x1 slotis.
aga noh hetkel on mul 9600xt ja sellest isegi piisab..
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004

|
15.11.2005 18:47:56
|
|
|
mis see x1600pro 128mb hind siis on, keegi teab ?
alla 2 peaks vast
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
15.11.2005 18:58:33
|
|
|
| Tbit kirjutas: |
mis see x1600pro 128mb hind siis on, keegi teab ?
alla 2 peaks vast  |
hea kui 3k kätte saaks.. kas 128M yldse olemas on?
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004

|
15.11.2005 19:13:54
|
|
|
ref 128mb x1600pro hind oli ju sama mis 256mb x1300pro oma, 149$
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
15.11.2005 21:52:00
|
|
|
Kas AGP versioon tuleb ainult x1800st või ka x1300 ja x1600st?
Kui x1300 tuleb AGP versioon ja selle saab 3k kätte, siis oleks ma arvatavasti ostja kah..
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
15.11.2005 22:04:33
|
|
|
| 3K-ga küll see x1300 ahvatlev pole...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
16.11.2005 17:29:33
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| 3K-ga küll see x1300 ahvatlev pole... |
kõige kallim, ehk 512M x1300pro on 2.3k nagu ma enne mainisin. a tegemist on esialgse hinnaga.
kui kogu seeria väljas ja myygil, siis vast hinnad ka normaliseeruvad.
ehk siis x1600 läheb x600 tasemele ja x1300 omakorda x300 tasemele.
edit: http://theinquirer.net/?article=27711
| tsitaat: |
| We learned that some X1600PRO cards will cost less than $130 but we believe that those will be 128 MB configurations but perfectly priced to challenge Geforce 6600 standard cards. |
edit
x1800xt crossfire preview
| tsitaat: |
While the exact performance results achieved comparing X1800XT Crossfire with 7800GTX SLI can not yet be published, we can tell you we benchmarked with F.E.A.R., Quake 4, Splinter Cell - Chaos Theory, Doom 3, Far Cry, and 3DMark05 at 1600x1200 resolution with 4X AA and 8X AF enabled. ATI X1800XT Crossfire won every benchmark over nVidia 7800GTX SLI in these tests. |
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
16.11.2005 17:41:10
|
|
|
Palju peale kihla veame et võrreldi 256M gtx'i SLI'ga
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
16.11.2005 17:42:54
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Palju peale kihla veame et võrreldi 256M gtx'i SLI'ga  |
ja mis siis? opengl-is peksa saada pole ikkagi ilus
X1800XT ongi tavalise GTX-iga võrreldav kaart
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
16.11.2005 17:45:09
|
|
|
| ainult, et 100$ kallim, saadavusest ei ole mõtet üldse rääkida.
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
16.11.2005 17:47:27
|
|
|
| razor kirjutas: |
| ainult, et 100$ kallim, saadavusest ei ole mõtet üldse rääkida. |
kiirem kah ja saadavus on olemas..
eestis tõesti veel pole
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
16.11.2005 17:55:14
|
|
|
OpenGL'is saab NV peaksa ainult ebaefektiivsema AA/AF tõttu. See ati fix töötab ju ainult neid kasutades. Ilma AA/AF'ita pole mingit kiirusevahet
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
16.11.2005 18:15:11
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
OpenGL'is saab NV peaksa ainult ebaefektiivsema AA/AF tõttu. See ati fix töötab ju ainult neid kasutades. Ilma AA/AF'ita pole mingit kiirusevahet  |
natuke vist oli muidu ka kiirem..
aga suht pointless oleks osta omale x1800 või 7800 ja siis ilma aa ja af'ita lasta
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
16.11.2005 18:45:58
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| razor kirjutas: |
| ainult, et 100$ kallim, saadavusest ei ole mõtet üldse rääkida. |
kiirem kah ja saadavus on olemas..
eestis tõesti veel pole  |
Ei ole ka muudes EU maades saada niiväga mugvalt, muidu mul oleks see X1800XT masinas juba Kuskil ameerika veebipoes käputäis saadaval ja osade harcore OC vendadel olemas kellele firma käest kätte jagas pole saadavus.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phleg
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
16.11.2005 22:51:04
|
|
|
hehe, ati tunneli otsas paistab valgust
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| .... X1800 seeria on pask enivei kuna midagi head sealt eriti ei tulnud ja ple isegi ikka veel midagi eriti saada... |
yo platuun, pole ta nii pask midagi v kuidas? erit hea on sulle seda nüüd nina_alla hõõruda :_D
kahjurõõm on ikka mõnus :_P
ära nüüd väga põlema mine, lihtsalt teema moraal oleks - ei maksa äärmustesse laskuda ja asi pole lõppenud enne kui paks mutt on oma kõri puhtaks köhinud
| Winterwind kirjutas: |
ja mis siis? opengl-is peksa saada pole ikkagi ilus
X1800XT ongi tavalise GTX-iga võrreldav kaart |
keda see kotib? sama hästi võiks ma öelda, et milleks neid yldse võrrelda - vaata palju väljalasek aegadel vahet on
fakt: platuun on 2 x GTX garantiisse saatnud; oletus: X1800XT näeme jõulude ajal v uue aasta alguses
viimati muutis phleg 16.11.2005 22:57:27, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
16.11.2005 22:54:41
|
|
|
Asus-e X1800XT TOP
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
17.11.2005 02:29:56
|
|
|
| jeee... ka ati kaardile väline toide xD
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
17.11.2005 07:43:47
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
Asus-e X1800XT TOP |
Minu kaardi järglane Ikka ilusad jahutused on peal asjadel ja eriti meeldib mulle ka 512Mb GTX-i jahutus. Kuidagi hea jahutus. Ainuke probleem on nüüd kui ikka põhimõtteliselt emaplaadi küljes on ikka peaaegu sama suur kaart siis ei pääse kuidagi ligi asjadele.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
18.11.2005 12:04:57
|
|
|
x1800 seeriast siiski ei tule AGP versioone
http://www.the-inquirer.com/?article=27780
DURING THE LAST weekend, bunches of tech sites, including this one, published news about a certain X1800 AGP product.
However, we've been hagged. Judging by Diamond MultiMedia's annoucement, its X1800 model was supposed to be distributed in November of 2005, existing in both AGP 8X and PCI Express versions. The AGP version was even supposed to include ViVo.
Diamond updated the site with a new availability date of December, and killed off the part mentioning AGP. But, even though the statement "Slot: PCIE or AGP" has been changed to "Slot: PCIE", the statement "AGP Version includes VIVO" still remained on the site. After our second e-mail, Diamond rushed to kill that information as well.
BTW, the title of the page is still "X800XL", but we won't explain how complicated it is to change the window name.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
18.11.2005 12:25:19
|
|
|
haahaa. Ausalt kah uuendage oma riistvara inimesed
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
18.11.2005 12:43:25
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| haahaa. Ausalt kah uuendage oma riistvara inimesed |
seda räägib mees kes ei suutnud kahte 7800GTX-i SLI-s tööle panna?
uuendage jah, mitte ärge ostke igast sitta kokku
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
18.11.2005 12:48:35
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| haahaa. Ausalt kah uuendage oma riistvara inimesed |
seda räägib mees kes ei suutnud kahte 7800GTX-i SLI-s tööle panna?
uuendage jah, mitte ärge ostke igast sitta kokku |
Möh? sa peast soe natuke.
Sain tööle aga ei viitsinud testima hakata kuna polnud aega õieti, NFS MW proovisin aga seal nagu SLI üldse ei töötaks
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
18.11.2005 14:31:03
|
|
|
pidev high-end masina omamine on totaalne ajuvabadus ja raha raiskamine, kui just raha nagu muda pole. pmst kui elu pole võid ju raha arvuti alla matta ja vaikselt nokitseda.
teemasse kah. pole ju veel korralikke testegi tehtud x1800´ga? ja ega kunagi pole nvidia vs ati viigiga lõpetanud, keegi peab alati, kasvõi natuke, lutti saama. tundub, et praegu on ati kord lihtsalt
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
18.11.2005 18:20:39
|
|
|
| täiesti erapooletu isisku poolt pooleks ocitud masinaga benchid!
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
18.11.2005 23:53:37
|
|
|
| tomz kirjutas: |
| täiesti erapooletu isisku poolt pooleks ocitud masinaga benchid! |
ning uute draiveritega + open gl fixiga
edit:
Asus unveils special edition X1800XT 512MB
| tsitaat: |
Asus will be offering an overclocked version of the X1800XT which will be running
at an insane 675/800 Mhz out of the box instead of the standard speed of 625/750 MHz.
It comes with an external 80W powersupply and has an MSRP of 529 Euros. |
http://www.techpowerup.com/?6550
80w väline toide? norm ju, ei ole PSU-le nii koormav
hinnaks 8,2k
eestisse vaevalt, et tulebki
jahutus on küll hullult kena...
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomacce
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2002
|
18.11.2005 23:58:48
|
|
|
TOOTENIMETUS X1800 XL PCI-E 256MB DDR3 DUAL DVII VIVO
TOOTEKOOD CGAX-XL186VDD
TOOTJA KOOD CGAX-XL186VDD
EAN-KOOD 08717249403241
TOOTJA CLUB 3D
GRAAFIKAKAARDID
KIIBISTIK ATI RADEON X1800 XL
HIND umbes 7000 eeki meie poodides kr
Laos 0 (EE) / 17 (FI)
ON-SITE GARANTIIAEG -
GARANTIIAEG 2 A
ja saada on neid ka nagu näha, pakub GNT ladu neid 17 , küll soomes aga need ju hetkega siin ka, nii et kes tahab see ikka saab, kui oma kohalikust arvutipoest küsida.
Tootja kodukas
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
19.11.2005 00:02:55
|
|
|
GNT-s on kirvehinnad, k-salongis HIS-i oma 6790.-
mine ja osta, letil
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robin
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.01.2005
|
19.11.2005 00:41:11
|
|
|
| doctorpeebus on 6,5k.. sapphire.
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
19.11.2005 12:35:22
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| tomz kirjutas: |
| täiesti erapooletu isisku poolt pooleks ocitud masinaga benchid! |
ning uute draiveritega + open gl fixiga
edit:
Asus unveils special edition X1800XT 512MB
| tsitaat: |
Asus will be offering an overclocked version of the X1800XT which will be running
at an insane 675/800 Mhz out of the box instead of the standard speed of 625/750 MHz.
It comes with an external 80W powersupply and has an MSRP of 529 Euros. |
http://www.techpowerup.com/?6550
80w väline toide? norm ju, ei ole PSU-le nii koormav
hinnaks 8,2k
eestisse vaevalt, et tulebki
jahutus on küll hullult kena... |
Sa ikka jube kahtlane... enne kui siin nägid seda kahe tuumaga nVidia kaarti millel oli eraldi adapter siis küll kirusid nii, et jube kohe... võimatu sinust aru saada, mis sulle meeldib
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
19.11.2005 12:49:03
|
|
|
lammas miks sa pildiga quoted?
| razor kirjutas: |
| et 'ownage' oleks parem? |
pole mõtet, kõik teavad ju nagunii, et platuun on eesti oc jumal
viimati muutis Winterwind 19.11.2005 12:55:15, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
19.11.2005 12:54:29
|
|
|
| et 'ownage' oleks parem?
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
19.11.2005 15:01:40
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Sa ikka jube kahtlane... enne kui siin nägid seda kahe tuumaga nVidia kaarti millel oli eraldi adapter siis küll kirusid nii, et jube kohe... võimatu sinust aru saada, mis sulle meeldib |
See peaks ju ammu selge olema, et WW arust mis on lubatud jupiterile pole lubatud härjale või kuidas see oligi
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|