|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Jussu
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2004
|
12.11.2005 18:34:32
|
|
|
Stoori oli sellel mängul küll väga mage.
Kahe õhtuga sai läbi tehtud.
Ootasin mingit vedi laiahaardelisemat stoorit nagu see oli AoE2-s. Aga oli hoopis mingi perekonna ajalugu ffs. Väga mõttetu.
Minujaoks on AoM sellest kõvasti üle.
Pealegi AoM-i saan ma netis ka pelada. Elu sees ei hakka AoM3 omale ostma.
Graafika poolest oli mängus väike edasiminek, kuid gameplay poole pealt totaalne allakäik imo.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
12.11.2005 18:51:29
|
|
|
stoory oleneb raskusastmest. ise tegin hardiga. pea nädala võttis. (enam pole ka mingi eriline mängur, aga ikkagi)
oleneb ka inimesest. maitse asi, mull näiteks meeldis küll
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prigo
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.06.2005
|
12.11.2005 19:08:13
|
|
|
| Jussu kirjutas: |
Stoori oli sellel mängul küll väga mage.
Kahe õhtuga sai läbi tehtud.
Ootasin mingit vedi laiahaardelisemat stoorit nagu see oli AoE2-s. Aga oli hoopis mingi perekonna ajalugu ffs. Väga mõttetu.
Minujaoks on AoM sellest kõvasti üle.
Pealegi AoM-i saan ma netis ka pelada. Elu sees ei hakka AoM3 omale ostma.
Graafika poolest oli mängus väike edasiminek, kuid gameplay poole pealt totaalne allakäik imo.  |
Vaata mis masina peal se mängisid ka,kui väidad et graafika poolest on natuke edasi läinud.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inc
HV veteran

liitunud: 18.04.2004
|
12.11.2005 19:46:49
|
|
|
Kas kaamerat saab ka kuidagi keerata?
Ning kas nii ei ole võimalik kaarti alustada, et pea maja on vankris ja ise valid kuhu ehitad selle?
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
12.11.2005 20:56:51
|
|
|
krt kui hea mäng ,ei anna 1 ja 2 võrrelda. Story oli päris huvitav igavust ei saandu tunda ja muidugi graafika see on ikka üli ilus.sai mäng just läbi tehtud 8)
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
12.11.2005 21:37:15
|
|
|
| inc, kaamera nurka sai kuskilt optionitest vist isegi muuta. pole tegelt ise huvi tundnud, si stäpsemalt ei tea. aga suvat mappi vankriga küll alustada ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
12.11.2005 23:23:45
|
|
|
Suvat mappi ei saa, aga skirmishi saab, ja multiplayerit jms, valid lihtsalt ageks Nomad...
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004

|
13.11.2005 02:55:48
|
|
|
Eelnavaid AoE osi mänginud ei ole, näinud olen küll üksjagu
Seekord otsustasin asja siiski omal käel ära proovida ja päris tore elamus oli. Graafiliselt väga hea ja easy'ga polnud raske kah (kutid kokku ja vastase baasi lammutama ).
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tolm
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2005
|
13.11.2005 12:13:40
|
|
|
| inc kirjutas: |
Kas kaamerat saab ka kuidagi keerata?
Ning kas nii ei ole võimalik kaarti alustada, et pea maja on vankris ja ise valid kuhu ehitad selle? |
optionsidest luba kaamera keeramine ja siis keera ctrl + nooleklahvid nii kuis jaksad
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
13.11.2005 14:24:34
|
|
|
järjekordselt pean kiidusõnu imperial monitoridele jagama. hetkel just võitsin terve mängu suht tänu neile. jalaväge ei kasutanud üldse. mingi 5 rocketit linna müüride kaitsmiseks ja vaenlase linna hävitasin ainult 2 monitoriga. sealhulgas langesid ka kõik nende töölised, ning kuna neil peamaju enam polnud, oligi nendega aamen
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fhlouz
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2004
|
08.12.2005 12:59:06
|
|
|
keegi seda netis ka pelab? sel pelal on läbi ip pelamise võimalus ka?
_________________ Wordpress/Woocommerce kodulehed/epoed. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
08.12.2005 16:33:25
|
|
|
nüüd kui tsivilisatsioon (hollandlased) juba kõvasti arenenud on, hakkab see ainult 20 kaardi lubamine dekil täiega närvi käima. nädalaid juba mängitud, kõva tase käes ja palju kaarte olemas, ainult kasutada neid ei saa, kuna mingi värd limiit ees
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fhlouz
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2004
|
09.12.2005 22:11:01
|
|
|
mis kellegi stats seal online pelamises on? palju võite jne mingeid awarde ka keegi saand juba on?
_________________ Wordpress/Woocommerce kodulehed/epoed. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inc
HV veteran

liitunud: 18.04.2004
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fhlouz
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2004
|
10.12.2005 19:02:33
|
|
|
kahtlen ikka orika pead ostma.
_________________ Wordpress/Woocommerce kodulehed/epoed. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
capricorn
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.01.2003
|
10.12.2005 21:40:32
|
|
|
| kes teab kust uut patchi saab? olen otsinud aga pole leidnud, mõtlen siis 1.2!
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GertR
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2003
|
10.12.2005 22:42:39
|
|
|
| Peale mängusisese uuendamise muud võimalust veel praegu vist ei ole
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vops
HV kasutaja
liitunud: 02.06.2003
|
11.12.2005 00:14:00
|
|
|
| prigo kirjutas: |
| Jussu kirjutas: |
Stoori oli sellel mängul küll väga mage.
Kahe õhtuga sai läbi tehtud.
Ootasin mingit vedi laiahaardelisemat stoorit nagu see oli AoE2-s. Aga oli hoopis mingi perekonna ajalugu ffs. Väga mõttetu.
Minujaoks on AoM sellest kõvasti üle.
Pealegi AoM-i saan ma netis ka pelada. Elu sees ei hakka AoM3 omale ostma.
Graafika poolest oli mängus väike edasiminek, kuid gameplay poole pealt totaalne allakäik imo.  |
Vaata mis masina peal se mängisid ka,kui väidad et graafika poolest on natuke edasi läinud. |
Nõustun Jussuga, Aoe2 ja Aom olid väga hea stooriga mängud, kuid Aoe3 on suht nonsense, igav imo
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Liuskur
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2005
|
11.12.2005 04:30:38
|
|
|
Mul siuke jama et teinekord poole mängu peal viskab aoe3 kinni ja nõme wini errori kast tuleb ette või siis kui seda ei juhtu mäng lihtsalt tardub ja task manageris on not responding..ehk siis crashis.. viskasin kõik vakking clockid maha ja proovisin siis mängida..aga ei midagi sama jama..milles probleem võib olla??
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fhlouz
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2004
|
11.12.2005 10:53:22
|
|
|
kui sul ikka orikas on siis peaks see lahenema nii et uus 1.02 patch peale läbi online updateri ja korras.
_________________ Wordpress/Woocommerce kodulehed/epoed. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
capricorn
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.01.2003
|
11.12.2005 12:00:03
|
|
|
| ei ole nii kiiret ühendust
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kellogg's
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2004
|
11.12.2005 14:24:54
|
|
|
Tohoh! Kolm ja pool sotti!
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prigo
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.06.2005
|
11.12.2005 16:08:47
|
|
|
| Enamus uued mängud on ju nii madalate hindadega et alati jääb suu lahti kui näed midagi head ja odavat.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
12.12.2005 12:08:06
|
|
|
Heh ma saaks mingi 280.- eest üldse vopsjee odav jep. Ostan kohe ära kah omale
edit: Ostetud. Sees 3CD-d kiles ja mitte midagi muud ah cdkey kah. 280.- täpselt
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prigo
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.06.2005
|
12.12.2005 12:18:13
|
|
|
Ega rohkemat vaja ei olegi .
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fhlouz
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2004
|
12.12.2005 13:36:51
|
|
|
päris normilt palju raffast pelab seda onlines üleeile õhtu oli mingi 5k inimest sees.
_________________ Wordpress/Woocommerce kodulehed/epoed. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raiksman
HV veteran

liitunud: 25.11.2003
|
13.12.2005 10:44:56
|
|
|
| clemm kirjutas: |
| minul küll juhe koos. mängus update'i tõmmates tõmbab ilusti ära ja ütleb et vaja mäng korra kinnipanna jne. noh. aga edasi ei pane uuendust korralikult peale. st ei installigi. netist tõmmatud uuendus ei hakka ka installima. errorit pillub. |
Kui ära installisid kas restardi tegid ja siis proovisid ikka update
muidu see mäng ikka Microsoft ei ole nagu EA Games Vinguks ainult selle kallal et orjad ei vii kraami enam peamajasse vaid panevad taskusse
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fhlouz
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2004
|
13.12.2005 21:59:22
|
|
|
saabki kiiremini kraami korjatud
_________________ Wordpress/Woocommerce kodulehed/epoed. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
14.12.2005 03:27:07
|
|
|
Heli probla lõpuks lahendatud Patch 1.2-s. Väga hea saab mängida
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jorss
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raiksman
HV veteran

liitunud: 25.11.2003
|
14.12.2005 14:37:27
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Heli probla lõpuks lahendatud Patch 1.2-s. Väga hea saab mängida  |
1.1 tõesti ei aidanud
ole hea anna link PlatoonSgtElias
kasumist
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fhlouz
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2004
|
14.12.2005 15:55:23
|
|
|
1.2 patchi ei saa mujalt kui otse pead pela sees tegema update game, seda kuskil netis muidu üleval pole
_________________ Wordpress/Woocommerce kodulehed/epoed. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raiksman
HV veteran

liitunud: 25.11.2003
|
14.12.2005 22:12:52
|
|
|
skhirmis 4 mängijaga ja low detail 1024x768 resol ja fraps näitab 4 asi ikka nõksub
Aplaus selle eest mängu tegijatele et on osatud resursse võiamlikult kulutada. Tase igatahes kuna populatsioon ju kokku ainult 600.Cossacks oli kasvõi 6000 üksust aga 512Mb piisas.AOE ei piisa 1024MB ka mitte et low detail ja 4 mängijaga
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fhlouz
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2004
|
14.12.2005 23:40:44
|
|
|
rome total war seal mingi retsim war käib siis ka jõnksab 1024 mäluga
_________________ Wordpress/Woocommerce kodulehed/epoed. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
15.12.2005 09:06:10
|
|
|
| raiksman kirjutas: |
skhirmis 4 mängijaga ja low detail 1024x768 resol ja fraps näitab 4 asi ikka nõksub
Aplaus selle eest mängu tegijatele et on osatud resursse võiamlikult kulutada. Tase igatahes kuna populatsioon ju kokku ainult 600.Cossacks oli kasvõi 6000 üksust aga 512Mb piisas.AOE ei piisa 1024MB ka mitte et low detail ja 4 mängijaga  |
cossacks ei ole selle mängu keerukusega võrreldavgi
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kert1
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2003
|
15.01.2006 09:28:50
|
|
|
Pentium M 740 (1,7Ghz Dothan), 512MB DDR2 533MHz, 80GB 5400rpm ATA100,Intel 915GM tugikiibistikku integreeritud graafika
Kas sellise läpaka peal oleks asi kuidagi jooksutatav? on kellelgi kogemusi?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unholy
HV veteran

liitunud: 13.05.2003
|
15.01.2006 13:09:26
|
|
|
Keegi hamachiga lanis on suutnud m2ngida? Lanil sain aga kui hamachiga lanis tahan teha siis ei saa...
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clemm
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.12.2004
|
15.01.2006 13:20:58
|
|
|
| Kert1, ilusti jooksutad.. lahejma läpakagi jooksutanud. (profiilis)
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weedstone
HV veteran

liitunud: 26.11.2004
|
15.01.2006 20:09:18
|
|
|
kunagi sai ikka AOE2-te ja siis seda lisapaketti taotud läbi hamachi ja kõik töötas kenasti
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Urod
HV vaatleja
liitunud: 13.01.2006
|
15.01.2006 20:17:09
|
|
|
pakukn müügiks originaal versiooni sellest!!!! kokku 3cd-d
tehke pakkumised!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raiksman
HV veteran

liitunud: 25.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jarmok
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2005
|
04.02.2006 00:21:00
|
|
|
kuulge
aidake palun. selline v'rk juhtus et panin kogemata liiga suure resulutsiooni peale ja n[[d k'ima pannes m'ng pilt must midagi ei n'ita uuesti ka ei raatsi installida kuna sai juba suht normilt m'ngitud, kuidas saaks resu tagasi ? oleks väga tänulik vastuse eest !
_________________ dipdiribii |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raiksman
HV veteran

liitunud: 25.11.2003
|
04.02.2006 00:48:23
|
|
|
saad ju saved ära võtta
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weedstone
HV veteran

liitunud: 26.11.2004
|
04.02.2006 15:11:15
|
|
|
kui niisama uninstalli teha siis vist küsib ka et kas tahad saved ära kustutada või mitte
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
04.02.2006 15:17:44
|
|
|
Kas tal tekstipõhiseid seadeid ei ole kusagil failis kirjas? Kui on siis lihtsalt muuda sealt ära.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jarmok
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2005
|
06.02.2006 12:55:24
|
|
|
e oli, proovisin, aga ulutul, cnfig failist leidsin se [les, aga ei midagi, ning kus saved games asub _ ei leia k[ll >S
_________________ dipdiribii |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weedstone
HV veteran

liitunud: 26.11.2004
|
06.02.2006 14:55:56
|
|
|
| jarmok kirjutas: |
| e oli, proovisin, aga ulutul, cnfig failist leidsin se [les, aga ei midagi, ning kus saved games asub _ ei leia k[ll >S |
äkist oli documentide kaustas aga päris kindel ei ole
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fiocchi
HV kasutaja

liitunud: 04.01.2005
|
06.02.2006 15:20:57
|
|
|
| weedstone kirjutas: |
| jarmok kirjutas: |
| e oli, proovisin, aga ulutul, cnfig failist leidsin se [les, aga ei midagi, ning kus saved games asub _ ei leia k[ll >S |
äkist oli documentide kaustas aga päris kindel ei ole |
Dokumentide all oli mul küll vähemalt eraldi kaust selle mängu jaoks.
Mul endal on aga selline küsimus, et kuidas ja kas üldse ise saab neid rocketeid teha?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
06.02.2006 18:25:39
|
|
|
| saab küll, tehas toodab neid rocketeid mingil tsivilisatsiooni puhul. ühtedele toodab suuri kahureid, teistele rocketeid ja kolmandatele mingit muud värki
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
06.02.2006 19:33:12
|
|
|
| Unholy kirjutas: |
Keegi hamachiga lanis on suutnud m2ngida? Lanil sain aga kui hamachiga lanis tahan teha siis ei saa...  |
Hamachiga võimalik täitsa teha, väikse progega Aoe3VPN-ga määrad aoele, et ta kasutaks Hamachi IP-d mitte tavalist IP-d.
| raiksman kirjutas: |
skhirmis 4 mängijaga ja low detail 1024x768 resol ja fraps näitab 4 asi ikka nõksub
Aplaus selle eest mängu tegijatele et on osatud resursse võiamlikult kulutada. Tase igatahes kuna populatsioon ju kokku ainult 600.Cossacks oli kasvõi 6000 üksust aga 512Mb piisas.AOE ei piisa 1024MB ka mitte et low detail ja 4 mängijaga  |
Hmm, minu Confi peal küll ei jõnka, Ja settingud medium ja reso samuti 1024x768, kuigi mingid mõttetud detailid võtsin maha mis andsid performance-i kõvasti juurde.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|