Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Age of Empires III: Age of Discovery märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Jussu
HV vaatleja
Jussu

liitunud: 30.12.2004




sõnum 12.11.2005 18:34:32 vasta tsitaadiga

Stoori oli sellel mängul küll väga mage.
Kahe õhtuga sai läbi tehtud.
Ootasin mingit vedi laiahaardelisemat stoorit nagu see oli AoE2-s. Aga oli hoopis mingi perekonna ajalugu ffs. Väga mõttetu.
Minujaoks on AoM sellest kõvasti üle.
Pealegi AoM-i saan ma netis ka pelada. Elu sees ei hakka AoM3 omale ostma.
Graafika poolest oli mängus väike edasiminek, kuid gameplay poole pealt totaalne allakäik imo. icon_neutral.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 12.11.2005 18:51:29 vasta tsitaadiga

stoory oleneb raskusastmest. ise tegin hardiga. pea nädala võttis. (enam pole ka mingi eriline mängur, aga ikkagi)
oleneb ka inimesest. maitse asi, mull näiteks meeldis küll thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 12.11.2005 19:08:13 vasta tsitaadiga

Jussu kirjutas:
Stoori oli sellel mängul küll väga mage.
Kahe õhtuga sai läbi tehtud.
Ootasin mingit vedi laiahaardelisemat stoorit nagu see oli AoE2-s. Aga oli hoopis mingi perekonna ajalugu ffs. Väga mõttetu.
Minujaoks on AoM sellest kõvasti üle.
Pealegi AoM-i saan ma netis ka pelada. Elu sees ei hakka AoM3 omale ostma.
Graafika poolest oli mängus väike edasiminek, kuid gameplay poole pealt totaalne allakäik imo. icon_neutral.gif
Vaata mis masina peal se mängisid ka,kui väidad et graafika poolest on natuke edasi läinud.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 12.11.2005 19:46:49 vasta tsitaadiga

Kas kaamerat saab ka kuidagi keerata?
Ning kas nii ei ole võimalik kaarti alustada, et pea maja on vankris ja ise valid kuhu ehitad selle?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 12.11.2005 20:56:51 vasta tsitaadiga

krt kui hea mäng ,ei anna 1 ja 2 võrrelda. Story oli päris huvitav igavust ei saandu tunda thumbs_up.gif ja muidugi graafika see on ikka üli ilus.sai mäng just läbi tehtud 8) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 12.11.2005 21:37:15 vasta tsitaadiga

inc, kaamera nurka sai kuskilt optionitest vist isegi muuta. pole tegelt ise huvi tundnud, si stäpsemalt ei tea. aga suvat mappi vankriga küll alustada ei saa.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 12.11.2005 23:23:45 vasta tsitaadiga

Suvat mappi ei saa, aga skirmishi saab, ja multiplayerit jms, valid lihtsalt ageks Nomad...
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2005 02:55:48 vasta tsitaadiga

Eelnavaid AoE osi mänginud ei ole, näinud olen küll üksjagu icon_smile.gif
Seekord otsustasin asja siiski omal käel ära proovida ja päris tore elamus oli. Graafiliselt väga hea ja easy'ga polnud raske kah (kutid kokku ja vastase baasi lammutama icon_wink.gif ).
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tolm
HV kasutaja
tolm

liitunud: 01.01.2005




sõnum 13.11.2005 12:13:40 vasta tsitaadiga

inc kirjutas:
Kas kaamerat saab ka kuidagi keerata?
Ning kas nii ei ole võimalik kaarti alustada, et pea maja on vankris ja ise valid kuhu ehitad selle?


optionsidest luba kaamera keeramine ja siis keera ctrl + nooleklahvid nii kuis jaksad icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 13.11.2005 14:24:34 vasta tsitaadiga

järjekordselt pean kiidusõnu imperial monitoridele jagama. hetkel just võitsin terve mängu suht tänu neile. jalaväge ei kasutanud üldse. mingi 5 rocketit linna müüride kaitsmiseks ja vaenlase linna hävitasin ainult 2 monitoriga. sealhulgas langesid ka kõik nende töölised, ning kuna neil peamaju enam polnud, oligi nendega aamen icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fhlouz
HV kasutaja
Fhlouz

liitunud: 29.05.2004




sõnum 08.12.2005 12:59:06 vasta tsitaadiga

keegi seda netis ka pelab? sel pelal on läbi ip pelamise võimalus ka?
_________________
Wordpress/Woocommerce kodulehed/epoed.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 08.12.2005 16:33:25 vasta tsitaadiga

nüüd kui tsivilisatsioon (hollandlased) juba kõvasti arenenud on, hakkab see ainult 20 kaardi lubamine dekil täiega närvi käima. nädalaid juba mängitud, kõva tase käes ja palju kaarte olemas, ainult kasutada neid ei saa, kuna mingi värd limiit ees icon_neutral.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fhlouz
HV kasutaja
Fhlouz

liitunud: 29.05.2004




sõnum 09.12.2005 22:11:01 vasta tsitaadiga

mis kellegi stats seal online pelamises on? palju võite jne mingeid awarde ka keegi saand juba on?
_________________
Wordpress/Woocommerce kodulehed/epoed.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 10.12.2005 14:36:08 vasta tsitaadiga

Kas onlines on võimalik mitteorginaaliga ka teha?

Kui kedagi peaks huvitama: http://www.k-arvutisalong.ee/index.php?lang=est&main_id=62&p_id=012845
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fhlouz
HV kasutaja
Fhlouz

liitunud: 29.05.2004




sõnum 10.12.2005 19:02:33 vasta tsitaadiga

kahtlen ikka orika pead ostma.
_________________
Wordpress/Woocommerce kodulehed/epoed.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
capricorn
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2003




sõnum 10.12.2005 21:40:32 vasta tsitaadiga

kes teab kust uut patchi saab? olen otsinud aga pole leidnud, mõtlen siis 1.2!
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GertR
Kreisi kasutaja
GertR

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2005 22:42:39 vasta tsitaadiga

Peale mängusisese uuendamise muud võimalust veel praegu vist ei ole
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vops
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2005 00:14:00 vasta tsitaadiga

prigo kirjutas:
Jussu kirjutas:
Stoori oli sellel mängul küll väga mage.
Kahe õhtuga sai läbi tehtud.
Ootasin mingit vedi laiahaardelisemat stoorit nagu see oli AoE2-s. Aga oli hoopis mingi perekonna ajalugu ffs. Väga mõttetu.
Minujaoks on AoM sellest kõvasti üle.
Pealegi AoM-i saan ma netis ka pelada. Elu sees ei hakka AoM3 omale ostma.
Graafika poolest oli mängus väike edasiminek, kuid gameplay poole pealt totaalne allakäik imo. icon_neutral.gif
Vaata mis masina peal se mängisid ka,kui väidad et graafika poolest on natuke edasi läinud.


Nõustun Jussuga, Aoe2 ja Aom olid väga hea stooriga mängud, kuid Aoe3 on suht nonsense, igav imo
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Liuskur
HV kasutaja
Liuskur

liitunud: 07.12.2005




sõnum 11.12.2005 04:30:38 vasta tsitaadiga

Mul siuke jama et teinekord poole mängu peal viskab aoe3 kinni ja nõme wini errori kast tuleb ette icon_mad.gif või siis kui seda ei juhtu mäng lihtsalt tardub ja task manageris on not responding..ehk siis crashis.. viskasin kõik vakking clockid maha ja proovisin siis mängida..aga ei midagi sama jama..milles probleem võib olla??
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fhlouz
HV kasutaja
Fhlouz

liitunud: 29.05.2004




sõnum 11.12.2005 10:53:22 vasta tsitaadiga

kui sul ikka orikas on siis peaks see lahenema nii et uus 1.02 patch peale läbi online updateri ja korras.
_________________
Wordpress/Woocommerce kodulehed/epoed.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
capricorn
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2003




sõnum 11.12.2005 12:00:03 vasta tsitaadiga

ei ole nii kiiret ühendust
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kellogg's
HV kasutaja
Kellogg's

liitunud: 02.01.2004




sõnum 11.12.2005 14:24:54 vasta tsitaadiga

inc kirjutas:
Kas onlines on võimalik mitteorginaaliga ka teha?

Kui kedagi peaks huvitama: http://www.k-arvutisalong.ee/index.php?lang=est&main_id=62&p_id=012845


Tohoh! Kolm ja pool sotti!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 11.12.2005 16:08:47 vasta tsitaadiga

Enamus uued mängud on ju nii madalate hindadega et alati jääb suu lahti kui näed midagi head ja odavat.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2005 12:08:06 vasta tsitaadiga

Heh ma saaks mingi 280.- eest üldse vopsjee icon_lol.gif odav jep. Ostan kohe ära kah omale icon_wink.gif

edit: Ostetud. Sees 3CD-d kiles ja mitte midagi muud icon_razz1.gif ah cdkey kah. 280.- täpselt icon_smile.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 12.12.2005 12:18:13 vasta tsitaadiga

Ega rohkemat vaja ei olegi icon_rolleyes.gif beer_yum.gif .
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fhlouz
HV kasutaja
Fhlouz

liitunud: 29.05.2004




sõnum 12.12.2005 13:36:51 vasta tsitaadiga

päris normilt palju raffast pelab seda onlines üleeile õhtu oli mingi 5k inimest sees.
_________________
Wordpress/Woocommerce kodulehed/epoed.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raiksman
HV veteran
raiksman

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2005 10:44:56 vasta tsitaadiga

clemm kirjutas:
minul küll juhe koos. mängus update'i tõmmates tõmbab ilusti ära ja ütleb et vaja mäng korra kinnipanna jne. noh. aga edasi ei pane uuendust korralikult peale. st ei installigi. netist tõmmatud uuendus ei hakka ka installima. errorit pillub.


Kui ära installisid kas restardi tegid ja siis proovisid ikka update icon_question.gif

muidu see mäng ikka thumbs_up.gif Microsoft ei ole nagu EA Games icon_razz1.gif Vinguks ainult selle kallal et orjad ei vii kraami enam peamajasse vaid panevad taskusse icon_lol.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fhlouz
HV kasutaja
Fhlouz

liitunud: 29.05.2004




sõnum 13.12.2005 21:59:22 vasta tsitaadiga

saabki kiiremini kraami korjatud icon_razz.gif
_________________
Wordpress/Woocommerce kodulehed/epoed.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2005 03:27:07 vasta tsitaadiga

Heli probla lõpuks lahendatud Patch 1.2-s. Väga hea icon_smile.gif saab mängida icon_razz.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jorss
Kreisi kasutaja
jorss

liitunud: 26.10.2003




sõnum 14.12.2005 12:55:51 vasta tsitaadiga

Huvitav mida zebra mõtleb:

http://www.zebra.ee/S2/Product.aspx?iShopID=4&iItemID=36199
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raiksman
HV veteran
raiksman

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2005 14:37:27 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Heli probla lõpuks lahendatud Patch 1.2-s. Väga hea icon_smile.gif saab mängida icon_razz.gif


1.1 tõesti ei aidanud icon_sad.gif

ole hea anna link PlatoonSgtElias thumbs_up.gif

jorss kirjutas:
Huvitav mida zebra mõtleb:

http://www.zebra.ee/S2/Product.aspx?iShopID=4&iItemID=36199


kasumist icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fhlouz
HV kasutaja
Fhlouz

liitunud: 29.05.2004




sõnum 14.12.2005 15:55:23 vasta tsitaadiga

1.2 patchi ei saa mujalt kui otse pead pela sees tegema update game, seda kuskil netis muidu üleval pole icon_razz.gif
_________________
Wordpress/Woocommerce kodulehed/epoed.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raiksman
HV veteran
raiksman

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2005 22:12:52 vasta tsitaadiga

skhirmis 4 mängijaga ja low detail 1024x768 resol ja fraps näitab 4 icon_lol.gif asi ikka nõksub

Aplaus selle eest mängu tegijatele et on osatud resursse võiamlikult kulutada. Tase igatahes kuna populatsioon ju kokku ainult 600.Cossacks oli kasvõi 6000 üksust aga 512Mb piisas.AOE ei piisa 1024MB ka mitte et low detail ja 4 mängijaga icon_lol.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fhlouz
HV kasutaja
Fhlouz

liitunud: 29.05.2004




sõnum 14.12.2005 23:40:44 vasta tsitaadiga

rome total war seal mingi retsim war käib siis ka jõnksab 1024 mäluga icon_razz.gif
_________________
Wordpress/Woocommerce kodulehed/epoed.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2005 09:06:10 vasta tsitaadiga

raiksman kirjutas:
skhirmis 4 mängijaga ja low detail 1024x768 resol ja fraps näitab 4 icon_lol.gif asi ikka nõksub

Aplaus selle eest mängu tegijatele et on osatud resursse võiamlikult kulutada. Tase igatahes kuna populatsioon ju kokku ainult 600.Cossacks oli kasvõi 6000 üksust aga 512Mb piisas.AOE ei piisa 1024MB ka mitte et low detail ja 4 mängijaga icon_lol.gif


cossacks ei ole selle mängu keerukusega võrreldavgi

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kert1
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2006 09:28:50 vasta tsitaadiga

Pentium M 740 (1,7Ghz Dothan), 512MB DDR2 533MHz, 80GB 5400rpm ATA100,Intel 915GM tugikiibistikku integreeritud graafika

Kas sellise läpaka peal oleks asi kuidagi jooksutatav? on kellelgi kogemusi?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 15.01.2006 13:09:26 vasta tsitaadiga

Keegi hamachiga lanis on suutnud m2ngida? Lanil sain aga kui hamachiga lanis tahan teha siis ei saa... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clemm
Kreisi kasutaja
clemm

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2006 13:20:58 vasta tsitaadiga

Kert1, ilusti jooksutad.. lahejma läpakagi jooksutanud. (profiilis)
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weedstone
HV veteran
weedstone

liitunud: 26.11.2004




sõnum 15.01.2006 20:09:18 vasta tsitaadiga

kunagi sai ikka AOE2-te ja siis seda lisapaketti taotud läbi hamachi ja kõik töötas kenasti
_________________
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Urod
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2006




sõnum 15.01.2006 20:17:09 vasta tsitaadiga

pakukn müügiks originaal versiooni sellest!!!! kokku 3cd-d

tehke pakkumised! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raiksman
HV veteran
raiksman

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2006 22:04:03 vasta tsitaadiga

Urod kirjutas:
pakukn müügiks originaal versiooni sellest!!!! kokku 3cd-d

tehke pakkumised! thumbs_up.gif

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=46
riputa teema üles icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jarmok
HV kasutaja
jarmok

liitunud: 18.09.2005




sõnum 04.02.2006 00:21:00 vasta tsitaadiga

kuulge


aidake palun. selline v'rk juhtus et panin kogemata liiga suure resulutsiooni peale ja n[[d k'ima pannes m'ng pilt must midagi ei n'ita uuesti ka ei raatsi installida kuna sai juba suht normilt m'ngitud, kuidas saaks resu tagasi ? oleks väga tänulik vastuse eest !

_________________
dipdiribii
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raiksman
HV veteran
raiksman

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2006 00:48:23 vasta tsitaadiga

saad ju saved ära võtta icon_wink.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weedstone
HV veteran
weedstone

liitunud: 26.11.2004




sõnum 04.02.2006 15:11:15 vasta tsitaadiga

kui niisama uninstalli teha siis vist küsib ka et kas tahad saved ära kustutada või mitte
_________________
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 04.02.2006 15:17:44 vasta tsitaadiga

Kas tal tekstipõhiseid seadeid ei ole kusagil failis kirjas? Kui on siis lihtsalt muuda sealt ära.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jarmok
HV kasutaja
jarmok

liitunud: 18.09.2005




sõnum 06.02.2006 12:55:24 vasta tsitaadiga

e oli, proovisin, aga ulutul, cnfig failist leidsin se [les, aga ei midagi, ning kus saved games asub _ ei leia k[ll >S
_________________
dipdiribii
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weedstone
HV veteran
weedstone

liitunud: 26.11.2004




sõnum 06.02.2006 14:55:56 vasta tsitaadiga

jarmok kirjutas:
e oli, proovisin, aga ulutul, cnfig failist leidsin se [les, aga ei midagi, ning kus saved games asub _ ei leia k[ll >S


äkist oli documentide kaustas icon_rolleyes.gif aga päris kindel ei ole

_________________
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fiocchi
HV kasutaja
Fiocchi

liitunud: 04.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2006 15:20:57 vasta tsitaadiga

weedstone kirjutas:
jarmok kirjutas:
e oli, proovisin, aga ulutul, cnfig failist leidsin se [les, aga ei midagi, ning kus saved games asub _ ei leia k[ll >S


äkist oli documentide kaustas icon_rolleyes.gif aga päris kindel ei ole

Dokumentide all oli mul küll vähemalt eraldi kaust selle mängu jaoks.

Mul endal on aga selline küsimus, et kuidas ja kas üldse ise saab neid rocketeid teha?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 06.02.2006 18:25:39 vasta tsitaadiga

saab küll, tehas toodab neid rocketeid mingil tsivilisatsiooni puhul. ühtedele toodab suuri kahureid, teistele rocketeid ja kolmandatele mingit muud värki
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2006 19:33:12 vasta tsitaadiga

Unholy kirjutas:
Keegi hamachiga lanis on suutnud m2ngida? Lanil sain aga kui hamachiga lanis tahan teha siis ei saa... icon_rolleyes.gif


Hamachiga võimalik täitsa teha, väikse progega Aoe3VPN-ga määrad aoele, et ta kasutaks Hamachi IP-d mitte tavalist IP-d.

raiksman kirjutas:
skhirmis 4 mängijaga ja low detail 1024x768 resol ja fraps näitab 4 icon_lol.gif asi ikka nõksub

Aplaus selle eest mängu tegijatele et on osatud resursse võiamlikult kulutada. Tase igatahes kuna populatsioon ju kokku ainult 600.Cossacks oli kasvõi 6000 üksust aga 512Mb piisas.AOE ei piisa 1024MB ka mitte et low detail ja 4 mängijaga icon_lol.gif


Hmm, minu Confi peal küll ei jõnka, Ja settingud medium ja reso samuti 1024x768, kuigi mingid mõttetud detailid võtsin maha mis andsid performance-i kõvasti juurde.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Age of Empires III: Age of Discovery mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.