Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Radeon X800 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 90, 91, 92 ... 123, 124, 125  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2005 17:43:57 vasta tsitaadiga

Mario153 kirjutas:
Millised oleks praegu kõige vahvamad ATI draiverid x850xt-le icon_question.gif
nii uuele kaardile tõenäoliselt uusimad daiveird
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 29.10.2005 17:44:31 vasta tsitaadiga

5.10 ongi siis kõige uuem jah....
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2005 17:54:05 vasta tsitaadiga

Mario153 kirjutas:
5.10 ongi siis kõige uuem jah....

jah
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 29.10.2005 20:37:53 vasta tsitaadiga

Ise kasutan ATI oma draivereid. Pole nendega 3dmarke teinud ja ei oska öelda kas on parimad, aga jah käivad kah.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2005 20:40:55 vasta tsitaadiga

Smoking kirjutas:
Ise kasutan ATI oma draivereid. Pole nendega 3dmarke teinud ja ei oska öelda kas on parimad, aga jah käivad kah.
need millest jutt oli on ka ju ati omad draiverid
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 29.10.2005 20:58:49 vasta tsitaadiga

Tean jah. Ei näinud, et keegi on järgmisel lehel edasi postitanud ja arvasin, et ma esimene kes vastas sellele. Vabandust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
varts
HV vaatleja

liitunud: 12.09.2004




sõnum 29.10.2005 22:42:10 vasta tsitaadiga

sai täna piinatud oma club3d X800gt-d, tulemused:
stock jahutusega core 475@570
mem 490@600
silenceri 5-ga core 475@590
mem 490@630
Tray toolsiga testisin, no artifacts
http://www.zone.ee/ace/pics/ATT%20Benchmark%20Results.jpg
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 02.11.2005 14:04:58 vasta tsitaadiga

Kas X800XL oleks väga ülepingutatud minu arvutile? Tähtis on just VIVO. Prose jookseb 3200 peal ja mälu paneksin ka 1GB juurde.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 02.11.2005 14:06:22 vasta tsitaadiga

Mis mõttes ülepingutatud? X800 juba täitsas tavaline kaart võrreldes uutega mis peale on tulnud.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 02.11.2005 14:08:13 vasta tsitaadiga

Kahjuks X800XL ei sobi sinu plaadile kui sa juhuslikult AGP-d ei leia kuskilt. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 02.11.2005 14:10:44 vasta tsitaadiga

Evil1923 kirjutas:
Kahjuks X800XL ei sobi sinu plaadile kui sa juhuslikult AGP-d ei leia kuskilt. icon_rolleyes.gif


Leiab ikka AGP.

Ülepingutatud selles mõttes, et kaardi jõudlus muude komponentide taha ei jää.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2005 15:09:11 vasta tsitaadiga

weasel, peaks sobima nagu rusikas silmaauku
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2005 15:56:15 vasta tsitaadiga

mina arvan et on ülepingutatud. pigem uuenda proset ja emaplaati ka
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 02.11.2005 16:20:03 vasta tsitaadiga

riivo21 kirjutas:
mina arvan et on ülepingutatud. pigem uuenda proset ja emaplaati ka


Tegin eraldi teema ostuabi alla, et oma dilemma lahendada, siin kisuks OT-ks.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=213144&highlight=
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tjj
Kreisi kasutaja
tjj

liitunud: 02.03.2005




sõnum 10.11.2005 18:51:12 vasta tsitaadiga

Sapphire X800 GTO² @ X850XT PE


http://my.tele2.ee/nfo/x800gto2_x850xt_pe.PNG
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2005 18:58:35 vasta tsitaadiga

Palju see maksab sul üldse?
3800.- eest või nii müüdi siin X850XT... kui 2800.- eest saaks GTO2 siis oleks küll norm

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2005 19:08:58 vasta tsitaadiga

X800 GTO² peaks ikka 4 k olema uus. Küsimus on, kust sa seda enam saad. See ju piiratud kogusega seeria.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2005 19:16:00 vasta tsitaadiga

Tjj müüb neid:)
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 10.11.2005 19:18:03 vasta tsitaadiga

Täitsa asjalikud on GTO2-d. Kui ikka klokkuvad x800 kohta X850XT PE-ks siis oskan öelda, et thumbs_up.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2005 19:29:46 vasta tsitaadiga

Segaseks olete läinud? Poest saab 4k eest X850XT icon_rolleyes.gif pointless piix mingi paarisaja krooni eest

edit: 256MB HIS Excalibur X850XT IceQ Turbo, 540/1180 Saaksin K-Arvutist 4800.- eest icon_rolleyes.gif (Odavamalt ehk isegi)neid sees hetkel 20tk.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 10.11.2005 19:51:21, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2005 19:33:35 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Poest saab 4k eest X850XT

url?

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tjj
Kreisi kasutaja
tjj

liitunud: 02.03.2005




sõnum 10.11.2005 19:39:32 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Segaseks olete läinud? Poest saab 4k eest X850XT icon_rolleyes.gif pointless <b>piix</b> mingi paarisaja krooni eest


Platoon sul kõik korras peaga? icon_lol.gif 4.3k eest heal juhul sa saad X850Pro.. icon_wink.gif
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 10.11.2005 20:02:33 vasta tsitaadiga

Hinnakirjas oli HIS-i XT kõige odavam variant kuskil 5,5kilo ja korralikumaid X800 seeria kaarte ei olnud naljalt alla 4k.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dimmu B
HV kasutaja
Keelatud avatar

liitunud: 12.12.2004




sõnum 10.11.2005 20:42:32 vasta tsitaadiga

tjj kirjutas:
Sapphire X800 GTO² @ X850XT PE


http://my.tele2.ee/nfo/x800gto2_x850xt_pe.PNG


minu kaart icon_razz1.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 10.11.2005 20:44:59 vasta tsitaadiga

Mis heli selle GTO2 vent teeb? Fireblade-i vent on küll kõrvulukustav.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tjj
Kreisi kasutaja
tjj

liitunud: 02.03.2005




sõnum 10.11.2005 20:51:45 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Mis heli selle GTO2 vent teeb? Fireblade-i vent on küll kõrvulukustav.


Päris vaikne, no way near x850xt reference hsf.. 8)

http://my.tele2.ee/nfo/sapphire_x800_gto2-x850xt_pe.PNG
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2005 20:55:55 vasta tsitaadiga

platuun ja tema "omahinnad"
sel GTO2-el on sama jahutus kui X850PRO-l
ehk siis päris korralik, keskel vask, ääres alu
vent on igatahes tunduvalt vaiksem kui XT-l ja temp kah imho parem

endalgi X800GTO2 tellitud ja 8k @ 3dmark2005 sihiks icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dimmu B
HV kasutaja
Keelatud avatar

liitunud: 12.12.2004




sõnum 10.11.2005 20:57:09 vasta tsitaadiga

Winterwind, suht hea eesmärk ... tjj ütles, et minu kaart peaks umb. 7k'd ära tegema
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 10.11.2005 21:03:32 vasta tsitaadiga

GTO Firebladel-l peaks core suht lihtsalt 600ni saama + mälu ka. Ainuke vahe vist kaartidel selles, et GTO2-l saad kindlasti piibud lahti.. või?
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robin
Kreisi kasutaja
robin

liitunud: 25.01.2005




sõnum 10.11.2005 21:04:36 vasta tsitaadiga

siiamaani on jah kõik piibud lahti saadud..
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rait04
HV vaatleja

liitunud: 09.03.2005




sõnum 12.11.2005 14:45:42 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
platuun ja tema "omahinnad"
sel GTO2-el on sama jahutus kui X850PRO-l
ehk siis päris korralik, keskel vask, ääres alu
vent on igatahes tunduvalt vaiksem kui XT-l ja temp kah imho parem

endalgi X800GTO2 tellitud ja 8k @ 3dmark2005 sihiks icon_razz1.gif



Niisiis sai endale soetatud X800 ja esimene skoor mille sain oli13707 delauf seadetega. isend siis järgmine : 256Mb mälu,256bitti 12 piipu,kellad siis 351Mhz mem ja 392Mhz enige.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2005 15:25:31 vasta tsitaadiga

mh, ei saanud aru..
2003-es oli 13k või oli 2005-es 3.7k?
kui 12 piibuga said 13.7k siis küll väga hea skoor ju
liiga hea
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 12.11.2005 15:28:30 vasta tsitaadiga

äkki ta mõtles 01'te icon_lol.gif
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rait04
HV vaatleja

liitunud: 09.03.2005




sõnum 12.11.2005 16:00:09 vasta tsitaadiga

razor kirjutas:
äkki ta mõtles 01'te icon_lol.gif


jah see on tõesti 3dmark2001 tehtud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2005 16:07:43 vasta tsitaadiga

mis sul ülejäänud conf on?
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rait04
HV vaatleja

liitunud: 09.03.2005




sõnum 12.11.2005 16:47:22 vasta tsitaadiga

riivo21 kirjutas:
mis sul ülejäänud conf on?


Vaata mu profiili. täitsin ta ära . Aga muidu on masin selline: P4 2,8 GHz HT DDR400 512Mb sata 120Gb emme siis asroc
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2005 16:48:34 vasta tsitaadiga

rait04 kirjutas:
riivo21 kirjutas:
mis sul ülejäänud conf on?
Vaata mu profiili. täitsin ta ära . Aga muidu on masin selline: P4 2,8 GHz HT DDR400 512Mb sata 120Gb emme siis asroc
vaheta windows ära ja tulemused paranevad
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2005 21:16:57 vasta tsitaadiga

riivo21 kirjutas:
rait04 kirjutas:
riivo21 kirjutas:
mis sul ülejäänud conf on?
Vaata mu profiili. täitsin ta ära . Aga muidu on masin selline: P4 2,8 GHz HT DDR400 512Mb sata 120Gb emme siis asroc
vaheta windows ära ja tulemused paranevad
kõigepealt vaheta mobo ja prose ära. icon_confused.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2005 21:38:10 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
riivo21 kirjutas:
rait04 kirjutas:
riivo21 kirjutas:
mis sul ülejäänud conf on?
Vaata mu profiili. täitsin ta ära . Aga muidu on masin selline: P4 2,8 GHz HT DDR400 512Mb sata 120Gb emme siis asroc
vaheta windows ära ja tulemused paranevad
kõigepealt vaheta mobo ja prose ära. icon_confused.gif
prosel ei ole ju nii väga viga. ja mobo on halb siis kui klokkima hakata
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2005 21:45:32 vasta tsitaadiga

riivo21 kirjutas:
velzatis kirjutas:
riivo21 kirjutas:
rait04 kirjutas:
riivo21 kirjutas:
mis sul ülejäänud conf on?
Vaata mu profiili. täitsin ta ära . Aga muidu on masin selline: P4 2,8 GHz HT DDR400 512Mb sata 120Gb emme siis asroc
vaheta windows ära ja tulemused paranevad
kõigepealt vaheta mobo ja prose ära. icon_confused.gif
prosel ei ole ju nii väga viga. ja mobo on halb siis kui klokkima hakata
no 2,8ghz pentium on ikka kõige suurem pidur seal testis ma arvan.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2005 21:50:44 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
riivo21 kirjutas:
velzatis kirjutas:
riivo21 kirjutas:
rait04 kirjutas:
riivo21 kirjutas:
mis sul ülejäänud conf on?
Vaata mu profiili. täitsin ta ära . Aga muidu on masin selline: P4 2,8 GHz HT DDR400 512Mb sata 120Gb emme siis asroc
vaheta windows ära ja tulemused paranevad
kõigepealt vaheta mobo ja prose ära. icon_confused.gif
prosel ei ole ju nii väga viga. ja mobo on halb siis kui klokkima hakata
no 2,8ghz pentium on ikka kõige suurem pidur seal testis ma arvan.
eks prose oleks üks esimesi asju mida võiks edaspidi välja vahetada, aga lihtsalt tarkvara uuendus annaks ka väga palju juurde seal
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2005 00:44:10 vasta tsitaadiga

Sapphire X800 GTO PCI-E 256M 256BIT DDR3 LITE 2880.- http://doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=123&id=249652
Sapphire X800 GTO PCI-E 256 MB FIREBLADE 3210.- http://doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=123&id=249984
Sapphire X800 GTO PCI-E 256 MB ULTIMATE 3160.- http://doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=123&id=249983

Nendel ka piibud lahti tulevad? Et saaks X800XT-ks teha? Hinnad on küll head thumbs_up.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tjj
Kreisi kasutaja
tjj

liitunud: 02.03.2005




sõnum 13.11.2005 00:46:12 vasta tsitaadiga

Killer89 kirjutas:
Sapphire X800 GTO PCI-E 256M 256BIT DDR3 LITE 2880.- http://doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=123&id=249652
Sapphire X800 GTO PCI-E 256 MB FIREBLADE 3210.- http://doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=123&id=249984
Sapphire X800 GTO PCI-E 256 MB ULTIMATE 3160.- http://doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=123&id=249983

Nendel ka piibud lahti tulevad? Et saaks X800XT-ks teha? Hinnad on küll head thumbs_up.gif


Nope, võimatu.. icon_smile.gif Ainult Connect3D GTO ja X800 GTO2
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 13.11.2005 01:08:19 vasta tsitaadiga

tjj kirjutas:

Nope, võimatu.. icon_smile.gif Ainult Connect3D GTO ja X800 GTO2


Club3D omadel ka võimatu ? icon_confused.gif
Connect3D kaarte vist eestist ei saa ?
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2005 01:17:26 vasta tsitaadiga

http://www.jimmspc-store.fi/ - soome kauplus, seal connect3d x800gto 205 eurot
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tjj
Kreisi kasutaja
tjj

liitunud: 02.03.2005




sõnum 13.11.2005 01:25:31 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
tjj kirjutas:

Nope, võimatu.. icon_smile.gif Ainult Connect3D GTO ja X800 GTO2


Club3D omadel ka võimatu ? icon_confused.gif
Connect3D kaarte vist eestist ei saa ?


https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=215489&highlight= icon_wink.gif
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rait
Kreisi kasutaja
rait

liitunud: 28.01.2004




sõnum 15.11.2005 20:50:04 vasta tsitaadiga

mitu mhz see x800gt mem peaks ilma voltmodita peaks minema?
_________________
raidi suu ei valeta!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2005 20:50:37 vasta tsitaadiga

päris norm juba, 16 piibuse kaardi saab eestist poest alla 3,9k eest
ehk siis X800XL müügihind alla 3.9k thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2005 21:43:29 vasta tsitaadiga

Kas asi minus ainult või mai näe mingit mõtet kaartidel, mis ei suuda Shader 3.0 teha icon_rolleyes.gif thumbs_down.gif 4000EEK vanaraua eest mõttetu
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rait
Kreisi kasutaja
rait

liitunud: 28.01.2004




sõnum 15.11.2005 21:44:10 vasta tsitaadiga

as x800gt-l on mingi andur peal millega saaks vaadata core/mem temp?
_________________
raidi suu ei valeta!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Radeon X800 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 90, 91, 92 ... 123, 124, 125  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.