|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
03.11.2005 23:55:28
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| high-speed gta'd ootad ? |
ei, see oli niisama iba..
a mõtle kui oleks vahepeal burgeripeatused ja suured mac-i reklaamid..
usa inimestele suunatud mäng ühesõnaga
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
04.11.2005 10:25:27
|
|
|
Kui on performance tuuning ja linnas saab samamoodi ka vabalt ringi kimada siis on igati vahva asi.Vahest kui võidu ei viitsi tõmmata võtad niisama ilusa masina ja uhad kuhugi päikseloojangut vaatama
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
04.11.2005 10:44:45
|
|
|
Onlines võiks ka nii olla, et sõidad mööda linna ja siis kui leiad sobiva vastase, siis saad temaga outruni stiilis võistelda.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
04.11.2005 12:03:39
|
|
|
| Auron kirjutas: |
Kui on performance tuuning ja linnas saab samamoodi ka vabalt ringi kimada siis on igati vahva asi.Vahest kui võidu ei viitsi tõmmata võtad niisama ilusa masina ja uhad kuhugi päikseloojangut vaatama  |
päikese loojangut sa vist võidki seal mängus ootama jääda
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HangOver
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2004
|
04.11.2005 12:44:31
|
|
|
Rockstar ja EA jõud ühendavad siis tuleb vast ka söömine ja bowling 8)
_________________ Let them hate us, as long as they fear us |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
04.11.2005 17:24:46
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| high-speed gta'd ootad ? |
ei, see oli niisama iba..
a mõtle kui oleks vahepeal burgeripeatused ja suured mac-i reklaamid..
usa inimestele suunatud mäng ühesõnaga  |
Mitme sõnaga ?
EDIT :
Käed küljes teema
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darknes89
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.07.2004
|
04.11.2005 18:43:59
|
|
|
päris huvitav !!
ja muide siis uued videod on kah seal samas lingi all
ma ei saa miks EA õrritab sedasi.....laseb tohutul hulgal videosid välja.....demo info.....ja demo ennast polegi.....
see ajab natukene isegi marru aga noh see on ju kõigest mäng.....
kontori rotid rsk
_________________ CaseDisplay.eu
ETSY shop
PC modding, abiekraanid, simracing ekraanid.
Rocky |
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raid0
HV veteran

liitunud: 01.02.2004
|
04.11.2005 19:18:31
|
|
|
omg, ma ei jõua ära oodata soundtrack tundub väga kõva olevat ja mäng ise ka
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
04.11.2005 19:20:47
|
|
|
| darknes89 kirjutas: |
päris huvitav !!
ja muide siis uued videod on kah seal samas lingi all
ma ei saa miks EA õrritab sedasi.....laseb tohutul hulgal videosid välja.....demo info.....ja demo ennast polegi.....
see ajab natukene isegi marru aga noh see on ju kõigest mäng.....
kontori rotid piix |
See pole örritamine, see on reklaam, et sulle mäng meeldima hakkaks juba videote pöhjal.
Et poodi minnes selle ka tasku paneksid
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
04.11.2005 19:39:26
|
|
|
demo pidavat alles 10-14 november tulema
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
04.11.2005 19:42:04
|
|
|
| me@homeq kirjutas: |
demo pidavat alles 10-14 november tulema  |
1-14, õppige see pähe.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
04.11.2005 20:13:12
|
|
|
| weasel kirjutas: |
| me@homeq kirjutas: |
demo pidavat alles 10-14 november tulema  |
1-14, õppige see pähe. |
ea foorumist vist üks mode ütles et 10-14 nov
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
05.11.2005 01:26:47
|
|
|
No nad võivad ikka jokutada sellega mõnel mangul on et tuleb ennem mitu demo välja kui mäng aga sellel tuleb demo samal ajal kui full pea aegu
seal demos võiks siis midagi magusat olla mitte et 2 autot 1 rada ja kõik mis ilmselt ongi nii!
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
05.11.2005 21:11:10
|
|
|
Motors TV näitas just põgustalt demot (xbox) ja öeldi, et graafika on big disappointment.
Minu pärast võib nüüd demo avalikustamine veidi aega võtta, sest pole hetkel graafikakaarti nagunii (tellitud, aga võtab aega enne kui kohale jõuab).
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
05.11.2005 21:23:49
|
|
|
| Oot misasja te kõik ootate demo we?Ma kannatan fullini ikka välja,ja ma pean weel uue videokaardi ostma...
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
05.11.2005 21:44:22
|
|
|
Ükskõik, millal see välja tuleb, mina tahan enda näpud Black Editionile külge ajada
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dexter666
HV veteran

liitunud: 29.08.2002
|
05.11.2005 22:40:01
|
|
|
ma küll ei suuda ära oodata, millal pelama saaks hakata
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
06.11.2005 00:52:48
|
|
|
| Misasi on Black Edition?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
06.11.2005 01:00:03
|
|
|
| denis28 kirjutas: |
| Misasi on Black Edition? |
In celebration of Need of Speed's 10th year anniversary, EA announced today that it will be shipping a Need for Speed Most Wanted collectors edition in November, in conjunction with the launch of the game for PlayStation 2, Xbox, GameCube, PSP, Nintendo DS, GBA, PC and Mobile. The Xbox 360 version of the game will also ship as an Xbox 360 launch title. More details to follow.
The collectors edition titled, Need for Speed Most Wanted Black Edition, will feature exclusive cars, races and specially-tuned rides, as well as a bonus DVD with behind the scenes footage of model/actress, Josie Maran, concept art, exclusive videos and much more. Need for Speed Most Wanted Black Edition will be available for the PS2, Xbox and PC.
Need for Speed Most Wanted combines the thrill of open-world street racing and customization with the intensity of strategic police pursuits. Need for Speed Most Wanted is the next release in the hit racing series that challenges players to become the most notorious and elusive street racer.
The Black Edition will be released together with the normal versions. The current releasedates you can find here.
Features:
2 Exclusive Vehicles Get behind the wheel of a 67 Camaro, the only American classic in Need for Speed Most Wanted, and a specially-tuned BMW M3 GTR street machine right out of the box in Quick Race and Online modes.
8 Custom Rides Eight specially-tuned rides with hand-selected body kits, spoilers, rims, roof scoops, and more are unlocked and available for you to redline in Quick Race and Online modes. Supra, Lotus Elise, Porsche 911 GT2, Mercedes-Benz SL6500, AMG, Corvette C6, Mercedes-Benz SL 500, Porsche 911 Carrera S and Corvette C6.R.
Exclusive Pursuit Challenge Hone your cop evasion skills in this intense Pursuit Challenge that features waves of supercharged SUV cops and the most aggressive police tactics.
Three Exclusive Races Ignite the streets in three races created specifically for the Black Edition, unlocked and available to drive right from the start.
Exclusive and Unlocked Vinyls Personalize your ride faster than everyone else with dozens of unlocked vinyls as well as specifically-created Black Edition only designs.
Bonus DVD Get under the hood of Need for Speed Most Wanted. Check out impressive vehicle showcases and exclusive car art gallery, or view ten Need for Speed Most Wanted movies, including a behind-the-scenes look at the creation of the stunning in-game cinematics with Josie Maran. A must-have for all Need for Speed fans over the last ten years.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
06.11.2005 11:02:53
|
|
|
Natuke tobe, et BE's on otseselt rohkem stuffi.saaks aru kui mingi nokamüts, autode postrid, NFS küpsised , see backstage making of jne.on karbis aga, et põhimängus on ka autosid juures ja muid featuure on natsa nagu ebaaus, muudab minusilmis tavalise suht nö.mõttetuks kuna ei sisalda ku kõike
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darknes89
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.07.2004
|
06.11.2005 11:13:44
|
|
|
jamh ma eile lugesin kah veits foorumit siis ühel vennal oli päri hea idee demo välja laske kuuäevade suhtes....
et siis nfsu2 tuli 26 okt. mis oli teisipäev
3Dgamers: http://www.3dgamers.com/games/needforspeed8/downloads/
Oct. 26, 2004 346 MB nfsu2_demo.exe Playable demo = 1 Tuesday
ja nfsu samuti teisipäeval aga 4 nov.mis
http://www.3dgamers.com/games/needforspeed7/downloads/
Nov. 04, 2003 220 MB nfsudemo_release.exe Playable demo (2 tracks) = 2 Tuesday
ja kui vaadata selle aasta kalendrit siis teisipäev oleks 8 nov. millegi pärast ma usun et see tuleb just teisipäeval
_________________ CaseDisplay.eu
ETSY shop
PC modding, abiekraanid, simracing ekraanid.
Rocky |
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tint
HV veteran
liitunud: 26.01.2003
|
06.11.2005 12:40:50
|
|
|
| 15; 22; 29 on ka selles kuus teisipäevad.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robin
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.01.2005
|
06.11.2005 12:53:08
|
|
|
| jah, aga see pidi tulema kuu esimeses pooles, nii, et need langevad välja..
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
06.11.2005 12:59:43
|
|
|
| Auron kirjutas: |
Natuke tobe, et põhimängus on ka autosid juures ja muid featuure on natsa nagu ebaaus, muudab minusilmis tavalise suht nö.mõttetuks kuna ei sisalda ku kõike  |
Kas sa arvad, et on vähe selliseid, kel õnnestub BE endale "hankida"
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darknes89
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.07.2004
|
06.11.2005 13:10:47
|
|
|
ja muideks PC le tulebki ainult BE tavalist versiooni PC le ei tule,aint konsoolidele
_________________ CaseDisplay.eu
ETSY shop
PC modding, abiekraanid, simracing ekraanid.
Rocky |
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darknes89
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.07.2004
|
06.11.2005 13:19:04
|
|
|
jajah....aga ma ei mäleta kust ma seda lugesin vist oli nfs-planet aga hetkel ei leidnud sealt midagi.....aga muidugi mu inf võib ka vel olla
_________________ CaseDisplay.eu
ETSY shop
PC modding, abiekraanid, simracing ekraanid.
Rocky |
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
06.11.2005 13:29:51
|
|
|
ma sain kll nii aru et BE tuleb ainult PC le mitte konsoolidele aga ka tavaline edition tuleb!
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
06.11.2005 14:29:08
|
|
|
PC versioonid on kõik Black Editionid. PS2 ja Xboxi omanikud saavad valida BE ja tavalise vahel.
Kes seda tavalist üldse tahabki
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kir2
HV vaatleja
liitunud: 27.12.2004
|
06.11.2005 14:36:23
|
|
|
Ma mäletan ka, et pc peale pidi ainult see BE, konsoolidele pidid tulema mõlemad. Ei tule pähe ka kust seda infot sain. vist oli äkki mingi video või siiski mingi foorum
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
06.11.2005 15:00:47
|
|
|
| kir2 kirjutas: |
Ma mäletan ka, et pc peale pidi ainult see BE, konsoolidele pidid tulema mõlemad. Ei tule pähe ka kust seda infot sain. vist oli äkki mingi video või siiski mingi foorum  |
krt jah, ei mäleta kus see kirjas oli.
Aga mingit amazon'i nüüd küll uskuda ei tasu
EDIT: Üles leidsin:
| tsitaat: |
We got reply from EA that the "the only version available for PC will be the Black Edition"! So you don't have to think about investing a little bit more to get the bonus material.
Owners of a PS2 or Xbox still have to decide, because NFSMW will come as a regular version and as a Black Edition for this consoles. |
http://www.nfsplanet.com/newsarchiv.php?lang=eng&datum1=1130799600&datum2=1133391599&page=2
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darknes89
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.07.2004
|
06.11.2005 15:04:46
|
|
|
no vot !.....amazon minig kahtlane koht.....selle imeliku info tõttu
_________________ CaseDisplay.eu
ETSY shop
PC modding, abiekraanid, simracing ekraanid.
Rocky |
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PaRaZiD
HV kasutaja
liitunud: 03.06.2002
|
06.11.2005 17:25:07
|
|
|
| ei suudagi ära oodata.....
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
06.11.2005 17:35:17
|
|
|
Huvitav, kas mõni teine mäng ka varem on HV-s enne ilmumist (isegi enne demo) saanud nii palju postitusi...
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003

|
06.11.2005 17:39:30
|
|
|
amazon on BS!
paneb seal Duke Nukem Forever reliiz deiti ja order now, kuigi kodukal kirjas: When It's Done, we're not taking any order.. blabla
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
06.11.2005 17:42:11
|
|
|
| weasel kirjutas: |
| Huvitav, kas mõni teine mäng ka varem on HV-s enne ilmumist (isegi enne demo) saanud nii palju postitusi... |
Mis tähtsust sellel on?Loeb ikka kvaliteet mitte kvantiteet.Kui teeks siin teemas puhastuse ja kaotaks ära n00bide spämmpostid küsimustega millal tuleb välja full ja demo ja igast isehakand nostradamuste ennustused ning muidu lollused(nagu täiesti mõttetu post enne sind) siis saaks vast pea poole võrra vähemaks poste.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
06.11.2005 17:57:49
|
|
|
stalkeri teemas on ligi 800 posti rohkem
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
06.11.2005 17:58:25
|
|
|
Postituste hulga järgi saab hinnata, kui oodatud mäng on, nii et päris tähtusetu see pole. Samas jah, kui puhastus teha, siis kaoks teemast 30-40%.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
06.11.2005 18:01:56
|
|
|
Gta SA on rohkem saanud vist.
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
06.11.2005 18:30:02
|
|
|
| 188 lk on SA ja tuleb veelgi
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
06.11.2005 18:59:55
|
|
|
juttu oli postitustest enne mängu väljatulekut, mitte kõik kokku
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
06.11.2005 19:13:48
|
|
|
Vaadates Carlisit ( http://www.nfsunlimited.net/mostwanted/carlist/ ) on näha nn tuuning autosid on vähem,noh need suprad ja muud.Kahju et Ferrarisid pole.Lambodele oleks konkurentsi vaja.Ferrarit annab tuunida küll , F430 490 hj mootorist võttis hiljuti yks tuuningu firma välja 610 , VW Golf 5 on norm, hea et ka uus Fiat Grande Punto.Loodan et mängus autot valides kirjas ka mis mootoriga on tegemist.Mitte nagu et NFSU2 , kus n võis arvata et peogeoti 1,4 mootori saab tuunida nii kõvaks et läheb neljaga sajani Lootkem reaalsust
EDIT: Supra siiski on. Nissan 350Z, mitsu 300gt on kadunud autod.Dziipe ka pole enam, nn Gansta-Räpparite hummveesid ei saagi enam meisterdada
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
06.11.2005 19:16:25
|
|
|
Päris huvitav postitus eafoorumist:
| tsitaat: |
Another reason, like I mentioned before could be, that the game on the PC actually stinks so they are waiting until the very last minute to release the demo so people will go ahead and waste thier money and purchase the full version instead of trying it out first.
|
Loodetavasti see vend eksib..
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HangOver
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2004
|
06.11.2005 21:07:21
|
|
|
tahaks loota südamest...tegelikult reaalne eksida ,sest pole see vendki demo uneski näinud...
_________________ Let them hate us, as long as they fear us |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darknes89
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.07.2004
|
06.11.2005 22:22:05
|
|
|
niih ma nüüdseks olen kuulnud siis mängu soundtracki otsast lõpuni
õnts õnts mehed olge häpid teie peale on ikka meeletult mõeldud
aga noh eks rokki on kah aga väga vähe....ja mõni kuulatav rap lugu on kah
noh kokkuvõtteks 6/10 soundtrackile
_________________ CaseDisplay.eu
ETSY shop
PC modding, abiekraanid, simracing ekraanid.
Rocky |
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
06.11.2005 22:39:30
|
|
|
| Oi see BE-s olev auto on ikka supper ilus. Olen ise ka ST-d kuuland ja kohe üldse ei istu. Kuulan ise ainult metalit ja selline muusika mis seal kohe üldse ei meeldi. Kui võimalus on ise laulud panna muudan kindlasti ära. Undergroundi-i sõund track oli veel nibinnabin kuulatav tänu element eighty, mudvayni ja teiste.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|