Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need for Speed: Most Wanted märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 77, 78, 79  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2005 23:55:28 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
high-speed gta'd ootad ?

ei, see oli niisama iba..
a mõtle kui oleks vahepeal burgeripeatused ja suured mac-i reklaamid..
usa inimestele suunatud mäng ühesõnaga icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2005 10:25:27 vasta tsitaadiga

Kui on performance tuuning ja linnas saab samamoodi ka vabalt ringi kimada siis on igati vahva asi.Vahest kui võidu ei viitsi tõmmata võtad niisama ilusa masina ja uhad kuhugi päikseloojangut vaatama icon_razz.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 04.11.2005 10:44:45 vasta tsitaadiga

Onlines võiks ka nii olla, et sõidad mööda linna ja siis kui leiad sobiva vastase, siis saad temaga outruni stiilis võistelda.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 04.11.2005 12:03:39 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Kui on performance tuuning ja linnas saab samamoodi ka vabalt ringi kimada siis on igati vahva asi.Vahest kui võidu ei viitsi tõmmata võtad niisama ilusa masina ja uhad kuhugi päikseloojangut vaatama icon_razz.gif




päikese loojangut sa vist võidki seal mängus ootama jääda icon_lol.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HangOver
HV kasutaja
HangOver

liitunud: 14.12.2004




sõnum 04.11.2005 12:44:31 vasta tsitaadiga

Rockstar ja EA jõud ühendavad siis tuleb vast ka söömine ja bowling 8)
_________________
Let them hate us, as long as they fear us
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2005 17:24:46 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
mikk36 kirjutas:
high-speed gta'd ootad ?

ei, see oli niisama iba..
a mõtle kui oleks vahepeal burgeripeatused ja suured mac-i reklaamid..
usa inimestele suunatud mäng ühesõnaga icon_razz1.gif


Mitme sõnaga ? icon_smile.gif



EDIT :

Käed küljes teema
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darknes89
Kreisi kasutaja
darknes89

liitunud: 17.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2005 18:43:59 vasta tsitaadiga

päris huvitav !!

ja muide siis uued videod on kah seal samas lingi all thumbs_up.gif

ma ei saa miks EA õrritab sedasi.....laseb tohutul hulgal videosid välja.....demo info.....ja demo ennast polegi.....
see ajab natukene isegi marru aga noh see on ju kõigest mäng..... icon_rolleyes.gif

kontori rotid rsk

_________________
CaseDisplay.eu
ETSY shop
PC modding, abiekraanid, simracing ekraanid.
Rocky
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 04.11.2005 19:18:31 vasta tsitaadiga

omg, ma ei jõua ära oodata icon_smile.gif soundtrack tundub väga kõva olevat ja mäng ise ka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 04.11.2005 19:20:47 vasta tsitaadiga

darknes89 kirjutas:
päris huvitav !!

ja muide siis uued videod on kah seal samas lingi all thumbs_up.gif

ma ei saa miks EA õrritab sedasi.....laseb tohutul hulgal videosid välja.....demo info.....ja demo ennast polegi.....
see ajab natukene isegi marru aga noh see on ju kõigest mäng..... icon_rolleyes.gif

kontori rotid piix

See pole örritamine, see on reklaam, et sulle mäng meeldima hakkaks juba videote pöhjal.
Et poodi minnes selle ka tasku paneksid
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2005 19:39:26 vasta tsitaadiga

demo pidavat alles 10-14 november tulema icon_cry.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 04.11.2005 19:42:04 vasta tsitaadiga

me@homeq kirjutas:
demo pidavat alles 10-14 november tulema icon_cry.gif thumbs_down.gif


1-14, õppige see pähe.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2005 20:13:12 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
me@homeq kirjutas:
demo pidavat alles 10-14 november tulema icon_cry.gif thumbs_down.gif


1-14, õppige see pähe.


ea foorumist vist üks mode ütles et 10-14 nov
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 05.11.2005 01:26:47 vasta tsitaadiga

No nad võivad ikka jokutada sellega mõnel mangul on et tuleb ennem mitu demo välja kui mäng aga sellel tuleb demo samal ajal kui full pea aegu icon_sad.gif

seal demos võiks siis midagi magusat olla mitte et 2 autot 1 rada ja kõik mis ilmselt ongi nii! icon_cry.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 05.11.2005 21:11:10 vasta tsitaadiga

Motors TV näitas just põgustalt demot (xbox) ja öeldi, et graafika on big disappointment.

Minu pärast võib nüüd demo avalikustamine veidi aega võtta, sest pole hetkel graafikakaarti nagunii (tellitud, aga võtab aega enne kui kohale jõuab). icon_lol.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2005 21:23:49 vasta tsitaadiga

Oot misasja te kõik ootate demo we?Ma kannatan fullini ikka välja,ja ma pean weel uue videokaardi ostma...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 05.11.2005 21:44:22 vasta tsitaadiga

Ükskõik, millal see välja tuleb, mina tahan enda näpud Black Editionile külge ajada thumbs_up.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dexter666
HV veteran
dexter666

liitunud: 29.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2005 22:40:01 vasta tsitaadiga

ma küll ei suuda ära oodata, millal pelama saaks hakata icon_razz.gif
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2005 00:52:48 vasta tsitaadiga

Misasi on Black Edition?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 06.11.2005 01:00:03 vasta tsitaadiga

denis28 kirjutas:
Misasi on Black Edition?


In celebration of Need of Speed's 10th year anniversary, EA announced today that it will be shipping a Need for Speed Most Wanted collector’s edition in November, in conjunction with the launch of the game for PlayStation 2, Xbox, GameCube, PSP, Nintendo DS, GBA, PC and Mobile. The Xbox 360 version of the game will also ship as an Xbox 360 launch title. More details to follow.

The collector’s edition titled, Need for Speed Most Wanted Black Edition, will feature exclusive cars, races and specially-tuned rides, as well as a bonus DVD with behind the scenes footage of model/actress, Josie Maran, concept art, exclusive videos and much more. Need for Speed Most Wanted Black Edition will be available for the PS2, Xbox and PC.

Need for Speed Most Wanted combines the thrill of open-world street racing and customization with the intensity of strategic police pursuits. Need for Speed Most Wanted is the next release in the hit racing series that challenges players to become the most notorious and elusive street racer.

The Black Edition will be released together with the normal versions. The current releasedates you can find here.

Features:

2 Exclusive Vehicles — Get behind the wheel of a ’67 Camaro, the only American classic in Need for Speed Most Wanted, and a specially-tuned BMW M3 GTR street machine right out of the box in Quick Race and Online modes.

8 Custom Rides — Eight specially-tuned rides with hand-selected body kits, spoilers, rims, roof scoops, and more are unlocked and available for you to redline in Quick Race and Online modes. Supra, Lotus Elise, Porsche 911 GT2, Mercedes-Benz SL6500, AMG, Corvette C6, Mercedes-Benz SL 500, Porsche 911 Carrera S and Corvette C6.R.

Exclusive Pursuit Challenge — Hone your cop evasion skills in this intense Pursuit Challenge that features waves of supercharged SUV cops and the most aggressive police tactics.

Three Exclusive Races — Ignite the streets in three races created specifically for the Black Edition, unlocked and available to drive right from the start.

Exclusive and Unlocked Vinyls — Personalize your ride faster than everyone else with dozens of unlocked vinyls as well as specifically-created Black Edition only designs.

Bonus DVD — Get under the hood of Need for Speed Most Wanted. Check out impressive vehicle showcases and exclusive car art gallery, or view ten Need for Speed Most Wanted movies, including a behind-the-scenes look at the creation of the stunning in-game cinematics with Josie Maran. A must-have for all Need for Speed fans over the last ten years.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2005 02:35:19 vasta tsitaadiga

siin foorumis saab kursis olla nfs mw
http://forums.easports.com/mboards/forum.jspa?sls=2&forumID=183
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2005 11:02:53 vasta tsitaadiga

Natuke tobe, et BE's on otseselt rohkem stuffi.saaks aru kui mingi nokamüts, autode postrid, NFS küpsised icon_biggrin.gif , see backstage making of jne.on karbis aga, et põhimängus on ka autosid juures ja muid featuure on natsa nagu ebaaus, muudab minusilmis tavalise suht nö.mõttetuks kuna ei sisalda ku kõike icon_neutral.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darknes89
Kreisi kasutaja
darknes89

liitunud: 17.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2005 11:13:44 vasta tsitaadiga

jamh ma eile lugesin kah veits foorumit siis ühel vennal oli päri hea idee demo välja laske kuuäevade suhtes....
et siis nfsu2 tuli 26 okt. mis oli teisipäev
3Dgamers: http://www.3dgamers.com/games/needforspeed8/downloads/

Oct. 26, 2004 346 MB nfsu2_demo.exe Playable demo = 1 Tuesday

ja nfsu samuti teisipäeval aga 4 nov.mis

http://www.3dgamers.com/games/needforspeed7/downloads/

Nov. 04, 2003 220 MB nfsudemo_release.exe Playable demo (2 tracks) = 2 Tuesday

ja kui vaadata selle aasta kalendrit siis teisipäev oleks 8 nov. millegi pärast ma usun et see tuleb just teisipäeval icon_razz.gif icon_rolleyes.gif

_________________
CaseDisplay.eu
ETSY shop
PC modding, abiekraanid, simracing ekraanid.
Rocky
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 06.11.2005 12:40:50 vasta tsitaadiga

15; 22; 29 on ka selles kuus teisipäevad.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robin
Kreisi kasutaja
robin

liitunud: 25.01.2005




sõnum 06.11.2005 12:53:08 vasta tsitaadiga

jah, aga see pidi tulema kuu esimeses pooles, nii, et need langevad välja..
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 06.11.2005 12:59:43 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Natuke tobe, et põhimängus on ka autosid juures ja muid featuure on natsa nagu ebaaus, muudab minusilmis tavalise suht nö.mõttetuks kuna ei sisalda ku kõike icon_neutral.gif icon_rolleyes.gif


Kas sa arvad, et on vähe selliseid, kel õnnestub BE endale "hankida" icon_wink.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darknes89
Kreisi kasutaja
darknes89

liitunud: 17.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2005 13:10:47 vasta tsitaadiga

ja muideks PC le tulebki ainult BE tavalist versiooni PC le ei tule,aint konsoolidele icon_wink.gif
_________________
CaseDisplay.eu
ETSY shop
PC modding, abiekraanid, simracing ekraanid.
Rocky
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 06.11.2005 13:13:35 vasta tsitaadiga

darknes89 kirjutas:
ja muideks PC le tulebki ainult BE tavalist versiooni PC le ei tule,aint konsoolidele icon_wink.gif


Kust selline info, sest:
http://www.amazon.co.uk/exec/obidos/ASIN/B0009RWHSC/qid=1131271971/sr=8-8/ref=sr_8_xs_ap_i8_xgl/026-8077418-4194042

BE karp oli veidi teistsugune.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darknes89
Kreisi kasutaja
darknes89

liitunud: 17.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2005 13:19:04 vasta tsitaadiga

jajah....aga ma ei mäleta kust ma seda lugesin vist oli nfs-planet aga hetkel ei leidnud sealt midagi.....aga muidugi mu inf võib ka vel olla icon_smile.gif
_________________
CaseDisplay.eu
ETSY shop
PC modding, abiekraanid, simracing ekraanid.
Rocky
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2005 13:29:51 vasta tsitaadiga

ma sain kll nii aru et BE tuleb ainult PC le mitte konsoolidele aga ka tavaline edition tuleb!
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 06.11.2005 13:37:24 vasta tsitaadiga

scarface kirjutas:
ma sain kll nii aru et BE tuleb ainult PC le mitte konsoolidele aga ka tavaline edition tuleb!


http://www.amazon.co.uk/exec/obidos/ASIN/B000BU1800/ref=ase_thief3info-21/026-8077418-4194042

tsitaat:
Need for Speed Most Wanted Black Edition will be available for the PS2, Xbox and PC.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 06.11.2005 14:29:08 vasta tsitaadiga

PC versioonid on kõik Black Editionid. PS2 ja Xboxi omanikud saavad valida BE ja tavalise vahel.
Kes seda tavalist üldse tahabki icon_razz1.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kir2
HV vaatleja

liitunud: 27.12.2004




sõnum 06.11.2005 14:36:23 vasta tsitaadiga

Ma mäletan ka, et pc peale pidi ainult see BE, konsoolidele pidid tulema mõlemad. Ei tule pähe ka kust seda infot sain. vist oli äkki mingi video või siiski mingi foorum icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 06.11.2005 14:36:25 vasta tsitaadiga

Olen raudpolt kindel, etPC omad EI OLE kõik BE'd. http://www.amazon.co.uk/exec/obidos/ASIN/B0009RWHSC/qid=1131276818/sr=1-4/br_lfbnb_vg_h__4/026-8198556-4968404peaks olema osa tõestusest, nagu juba ka enne mainitud.
Pealegi, arvestab gigant, nagu EA ka selliste kasutajatega, kes vaatavad ka hinda, mitte ainult lisasid ja võimalusi.[/url]

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 06.11.2005 15:00:47 vasta tsitaadiga

kir2 kirjutas:
Ma mäletan ka, et pc peale pidi ainult see BE, konsoolidele pidid tulema mõlemad. Ei tule pähe ka kust seda infot sain. vist oli äkki mingi video või siiski mingi foorum icon_rolleyes.gif


krt jah, ei mäleta kus see kirjas oli.
Aga mingit amazon'i nüüd küll uskuda ei tasu


EDIT: Üles leidsin:

tsitaat:
We got reply from EA that the "the only version available for PC will be the Black Edition"! So you don't have to think about investing a little bit more to get the bonus material.
Owners of a PS2 or Xbox still have to decide, because NFSMW will come as a regular version and as a Black Edition for this consoles.


http://www.nfsplanet.com/newsarchiv.php?lang=eng&datum1=1130799600&datum2=1133391599&page=2
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darknes89
Kreisi kasutaja
darknes89

liitunud: 17.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2005 15:04:46 vasta tsitaadiga

no vot !.....amazon minig kahtlane koht.....selle imeliku info tõttu
_________________
CaseDisplay.eu
ETSY shop
PC modding, abiekraanid, simracing ekraanid.
Rocky
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PaRaZiD
HV kasutaja

liitunud: 03.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2005 17:25:07 vasta tsitaadiga

ei suudagi ära oodata.....
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 06.11.2005 17:35:17 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas mõni teine mäng ka varem on HV-s enne ilmumist (isegi enne demo) saanud nii palju postitusi...
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.11.2005 17:39:30 vasta tsitaadiga

amazon on BS!
paneb seal Duke Nukem Forever reliiz deiti ja order now, kuigi kodukal kirjas: When It's Done, we're not taking any order.. blabla
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2005 17:42:11 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Huvitav, kas mõni teine mäng ka varem on HV-s enne ilmumist (isegi enne demo) saanud nii palju postitusi...


Mis tähtsust sellel on?Loeb ikka kvaliteet mitte kvantiteet.Kui teeks siin teemas puhastuse ja kaotaks ära n00bide spämmpostid küsimustega millal tuleb välja full ja demo ja igast isehakand nostradamuste ennustused ning muidu lollused(nagu täiesti mõttetu post enne sind) siis saaks vast pea poole võrra vähemaks poste.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2005 17:57:49 vasta tsitaadiga

stalkeri teemas on ligi 800 posti rohkem icon_rolleyes.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 06.11.2005 17:58:25 vasta tsitaadiga

Postituste hulga järgi saab hinnata, kui oodatud mäng on, nii et päris tähtusetu see pole. Samas jah, kui puhastus teha, siis kaoks teemast 30-40%.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2005 18:01:56 vasta tsitaadiga

Gta SA on rohkem saanud vist.
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2005 18:30:02 vasta tsitaadiga

188 lk on SA ja tuleb veelgi
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2005 18:59:55 vasta tsitaadiga

juttu oli postitustest enne mängu väljatulekut, mitte kõik kokku
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2005 19:13:48 vasta tsitaadiga

Vaadates Carlisit ( http://www.nfsunlimited.net/mostwanted/carlist/ ) on näha nn tuuning autosid on vähem,noh need suprad ja muud.Kahju et Ferrarisid pole.Lambodele oleks konkurentsi vaja.Ferrarit annab tuunida küll , F430 490 hj mootorist võttis hiljuti yks tuuningu firma välja 610 icon_rolleyes.gif , VW Golf 5 on norm, hea et ka uus Fiat Grande Punto.Loodan et mängus autot valides kirjas ka mis mootoriga on tegemist.Mitte nagu et NFSU2 , kus n võis arvata et peogeoti 1,4 mootori saab tuunida nii kõvaks et läheb neljaga sajani icon_biggrin.gif Lootkem reaalsust

EDIT: Supra siiski on. Nissan 350Z, mitsu 300gt on kadunud autod.Dziipe ka pole enam, nn Gansta-Räpparite hummveesid ei saagi enam meisterdada icon_razz1.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 06.11.2005 19:16:25 vasta tsitaadiga

Päris huvitav postitus eafoorumist:

tsitaat:

Another reason, like I mentioned before could be, that the game on the PC actually stinks so they are waiting until the very last minute to release the demo so people will go ahead and waste thier money and purchase the full version instead of trying it out first.


Loodetavasti see vend eksib..

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HangOver
HV kasutaja
HangOver

liitunud: 14.12.2004




sõnum 06.11.2005 21:07:21 vasta tsitaadiga

tahaks loota südamest...tegelikult reaalne eksida ,sest pole see vendki demo uneski näinud...
_________________
Let them hate us, as long as they fear us
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2005 22:19:46 vasta tsitaadiga

Planeti foorumis ringi vaadates jäi silma selline asi. Nagu wtf !
Paistab ,et BE-l on ikka paar korraliku autot juures.

http://forum.planet.ee/attachment.php?attachmentid=43628&d=1131288422

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darknes89
Kreisi kasutaja
darknes89

liitunud: 17.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2005 22:22:05 vasta tsitaadiga

niih ma nüüdseks olen kuulnud siis mängu soundtracki otsast lõpuni icon_smile.gif
õnts õnts mehed olge häpid teie peale on ikka meeletult mõeldud icon_neutral.gif


aga noh eks rokki on kah aga väga vähe....ja mõni kuulatav rap lugu on kah

noh kokkuvõtteks 6/10 soundtrackile

_________________
CaseDisplay.eu
ETSY shop
PC modding, abiekraanid, simracing ekraanid.
Rocky
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 06.11.2005 22:39:30 vasta tsitaadiga

Oi see BE-s olev auto on ikka supper ilus. Olen ise ka ST-d kuuland ja kohe üldse ei istu. Kuulan ise ainult metalit ja selline muusika mis seal kohe üldse ei meeldi. Kui võimalus on ise laulud panna muudan kindlasti ära. Undergroundi-i sõund track oli veel nibinnabin kuulatav tänu element eighty, mudvayni ja teiste.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need for Speed: Most Wanted mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 77, 78, 79  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.