Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  lineage 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2005 12:27:38 vasta tsitaadiga

System kirjutas:
Mehed ikka mängivad veel, jõhker icon_eek.gif
Tahtsin kah üks päev uuesti mängima hakata, aga ei saa noh. Mul on vist liiga suur tüdimus jooneajast.
5h ootad, lõpuks saad sisse. Logid serverisse ja näed mida ? Kuidas gludios käib räige sõim ja lag on tappev . icon_confused.gif
"WTF nebb, pise of shittt" Grrrrrrr ( kõvaketas ), "<b>piix</b> you russian shitface" Grrrr ( kõvaketas ). Lähed linnast välja
pilt jääb seisma grrrrrrr ( kõvaketas ), uuesti liikuma hakkad siis saad aru et oled uuesti linnas - surm... Olgugi et mängida ei saanud/viitsinud sain peatäie naerda. Mingi venelane hakkas seal mingi newbiga märatsema ja tappis ta ära... Siis ilmus kuskilt mingi muu vant välja ja tappis selle venelase omakorda ära. Ai kus siis tuli sõimu.... "DURAK NIHHUIJA BLJA SUKA SHIT <b>piix</b> GAY NEWB!!"

icon_neutral.gif

um... tule retaili icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 26.10.2005 11:24:40 vasta tsitaadiga

[HGM]Aeon kirjutas:
ETA?

Quote:
Your package is in the UPS system and is on time with a scheduled delivery date of Oct 26, 2005.


This is all I know. I will keep you updated.

nagu aru saan, siis täna peaks see delivery ära tehtama...äkki kui täna saadakse server kätte siis homme on üleval (või isegi täna)
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2005 11:33:45 vasta tsitaadiga

Yay!? icon_razz.gif krt mulle hakkasid Light elfid meeldima...Paradise's juba lvl 28 wannabee SwS icon_smile.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 26.10.2005 12:04:31 vasta tsitaadiga

kui mina endale peaksin mingi teise classi veel tegema (mis on ülimalt vähetõenäoline) siis ma teen igatahes PW...alguses arvasin, et SK, aga neid on ka niivõrd palju ja TH'd ometigi teha ei taha, siis jääkski mulle PW üle icon_razz.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2005 23:37:37 vasta tsitaadiga

Djomka kirjutas:
kui mina endale peaksin mingi teise classi veel tegema (mis on ülimalt vähetõenäoline) siis ma teen igatahes PW...alguses arvasin, et SK, aga neid on ka niivõrd palju ja TH'd ometigi teha ei taha, siis jääkski mulle PW üle icon_razz.gif


ma teen SK või BD ...krt ei suuda otsustada kumb neist
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 27.10.2005 00:01:41 vasta tsitaadiga

[HGM]Aeon kirjutas:
Part Duex

tsitaat:
Delivered
Delivered on: Oct 26, 2005
2:28 P.M.


Now we just wait for them to put it in place and get it up. I will keep you notified.

sellised on siis praegu jutud jällegi
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lordscorp
HV vaatleja
lordscorp

liitunud: 09.08.2005




sõnum 27.10.2005 09:02:30 vasta tsitaadiga

biomehanik kirjutas:
Djomka kirjutas:
kui mina endale peaksin mingi teise classi veel tegema (mis on ülimalt vähetõenäoline) siis ma teen igatahes PW...alguses arvasin, et SK, aga neid on ka niivõrd palju ja TH'd ometigi teha ei taha, siis jääkski mulle PW üle icon_razz.gif


ma teen SK või BD ...krt ei suuda otsustada kumb neist


teen ka SK, BD või AW ja sama siin ei ole veel kohale jõudnud mida teha icon_neutral.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 27.10.2005 11:10:04 vasta tsitaadiga

Las üks teeb SK ja teine BD.
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jurmas
HV vaatleja

liitunud: 07.05.2005




sõnum 27.10.2005 13:34:39 vasta tsitaadiga

Võibla hakkan ka uuesti mängima kui see enraged väga bugine ple icon_smile.gif
Ja arvatavasti lähen WC või OL-iks thumbs_up.gif
Eks näis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 27.10.2005 13:55:55 vasta tsitaadiga

enraged bugine pole...enamus on parandatud või parandatakse
kui lähed, siis tee parem WC või prophet (kahte OL'i pole vist vaja ma arvan)
WC'l igatahes VR ei tööta, seda ma tean
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2005 22:47:59 vasta tsitaadiga

kumb etem on BD või SK ? kumb parem pvp klass ?
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 27.10.2005 23:10:55 vasta tsitaadiga

SK PvP's parem.
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 28.10.2005 01:36:43 vasta tsitaadiga

viimased andmed on siis, et Enraged läheb üles 30h pärast...ma ei oska öelda, millal täpselt aeon seda irc's ütles, aga ma arvan, et homme saab siis kenasti mängida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lordscorp
HV vaatleja
lordscorp

liitunud: 09.08.2005




sõnum 28.10.2005 09:53:16 vasta tsitaadiga

Djomka kirjutas:
viimased andmed on siis, et Enraged läheb üles 30h pärast...ma ei oska öelda, millal täpselt aeon seda irc's ütles, aga ma arvan, et homme saab siis kenasti mängida thumbs_up.gif


See siis tähendab et täna õhtul umbes kell 7 peaks mängu saama icon_smile.gif lõpuks!
Krt hoian pöialt et mingit muud jama jälle ei tuleks icon_mad.gif

Mul pole saand veel isegi kasutajat teha enraged-is icon_sad.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 28.10.2005 10:59:01 vasta tsitaadiga

Seda ta ütles eile umbes 21:00 paiku.
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2005 11:41:35 vasta tsitaadiga

Väga hea,sain oma uue arvuti jupid kätte ja sisse pandud thumbs_up.gif krt kus oli ikka nussi ja jamamist...a noh vähemalt töötab kõik.
btw,kuidas dual boxida? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 28.10.2005 12:03:05 vasta tsitaadiga

lähed desktopile, klõpsid 4 korda L2 ikoonile (mõnikord on isegi rohkem vaja, ma klõpsin sitaks, algub tuleb küll mingi 5x L2, kuid siis panen teised 3 kinni) icon_wink.gif
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2005 12:11:04 vasta tsitaadiga

arvuti kokku ei jookse we?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 28.10.2005 12:28:09 vasta tsitaadiga

Minul ei jookse icon_lol.gif
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2005 12:31:59 vasta tsitaadiga

no peab ka siis proovima millalgi, aga milleks vaja kahega sees olla?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capa
HV vaatleja
capa

liitunud: 23.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2005 12:44:29 vasta tsitaadiga

kahega vaja selleks sees olla et teine on su nn. buffbot vms....
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 28.10.2005 12:55:05 vasta tsitaadiga

mul tavaliselt ikka õnnestub kohe peale 4 klikki kaks tükki tööle panna...mitte, et ma seda kasutama hakkan (ei näe erilist mõtet, meeldib rohkem claniga koos tegusid teha, mitte üksinda kuskil)
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virko
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2004




sõnum 28.10.2005 14:00:46 vasta tsitaadiga

olles lvl 40 destroyer kas siis oleks m6istlik osta flameberg? v6i koguda raha mingi kallima asja jaoks?
ning kas kasutada blunti/swordi? kilpi?

icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZAndlamb
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2005 14:02:06 vasta tsitaadiga

Destroyerid on tavaliselt 2h swordidega ning mingi suvaline blunt ka kaasas stunnimiseks
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 28.10.2005 17:52:49 vasta tsitaadiga

Server peaks siis täna õhtul või homme hommikul üleval olema.
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2005 17:57:02 vasta tsitaadiga

seda juttu ajate te juba iga päev... icon_lol.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 28.10.2005 17:58:09 vasta tsitaadiga

Lordlesta kirjutas:
seda juttu ajate te juba iga päev... icon_lol.gif

ok, ega me ei pea ka ütlema, mida meile räägita enrage'd foorumis...otsid ise ja ära sa siis ütlema tule, et miks te midagi foorumisse kirjutanud ei ole icon_mad.gif
kui midagi ei meeldi, vaata kõrvale
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2005 18:03:41 vasta tsitaadiga

ma vaatan, et sa võtad seda asja kuidagi liiga tõsiselt... ma pole öelnud, et mulle ei meeldi midagi.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 28.10.2005 18:06:06 vasta tsitaadiga

ei võta tõsiselt, asi on lihtsalt selles, et käin regulaarselt ka L2ER'i kodukal, kus aetakse täpselt samasugust juttu, kui mingi uus announcment tuleb...
ma ei tea, mis sa siis soovitad teha, et kui me midagi teada saame, siis ütleme seda kuidagi lõbusamalt, et me igakord ühte ja samat juttu ei ajaks või jätaks üleüldse ütlemata?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2005 18:19:32 vasta tsitaadiga

u r all gay...krt perse see server icon_biggrin.gif ma unustasin oma emaili passwordi mis oli seotud enamuste pereliikmetega välismaal ja foorumitega...täitsa piix noh,ma ei tea mis nüüd teen...aga ok aitab offtopicust...enraged tule üles ja let the dual boxing begin icon_smile.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virko
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2004




sõnum 28.10.2005 20:10:54 vasta tsitaadiga

oot oot dual boxing lupatud seal we icon_question.gif

kui on siis j2lle yks eriti m6tetu server kus k6igil buffer taga jookseb
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2005 20:20:23 vasta tsitaadiga

virko kirjutas:
oot oot dual boxing lupatud seal we icon_question.gif

kui on siis j2lle yks eriti m6tetu server kus k6igil buffer taga jookseb
Bots, Botting, L2Walker, Macro's, 3rd-party programs:

Bots are NOT allowed.

Botting is NOT allowed.

Playing using L2Walker is NOT allowed.

Third party programs, such as macro's, are NOT allowed

Use only the client that we support, no other clients are allowed to connect to the server

It is as simple as that. If you are not using a normal client to play the game, you risk the chance of being banned. We do not allow the use of L2Walker to play the game.



Dual Boxing:
Bots are NOT allowed.

Using L2Walker on another machine is NOT allowed.

Multiple clients, on multiple machines is allowed.

Dual Boxes from the same IP is allowed.

Dual Boxing (playing 2 characters from 2 machines at the same time) is allowed, however, you are NOT allowed to use L2Walker to play either one of the characters. Your characters are not allowed to auto-heal, auto-buff, auto anything. You are ONLY allowed to manually play each character from each machine.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 28.10.2005 21:00:38 vasta tsitaadiga

L2ER tahab olla võimalikult retaili sarnane ja kuna retailis on lubatud dual box, siis on ka seal lubatud
ise pole palju küll näinud, et keegi oleks küll jooksnud prophet või keegi selja taga, aga noh, eks veel aega ka on 8pole nagu eriti palju seal mänginud ka)
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virko
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2004




sõnum 28.10.2005 21:11:06 vasta tsitaadiga

Nojh, minu viga mai m6elnud dual boxi p2ris t2hendusele (pidasin silmas l2walkerit aga se teine asi ju icon_redface.gif )
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2005 22:54:58 vasta tsitaadiga

njamh...L2W -is oli koguaeg 3 Walkeri sees ja bufferid persetaga icon_lol.gif , aga tahaks nüüd korralikult mängida jah serveris mis võimalikult reataili sarnane.. icon_wink.gif
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 29.10.2005 04:37:39 vasta tsitaadiga

nii palju siis 30h. Ma magama.
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2005 08:10:15 vasta tsitaadiga

lol No_Limit, icon_biggrin.gif
krt format suckib noh...msni,HV'e ja enraged foorumi pase sain teada enamvähem icon_rolleyes.gif
saaks nüüd vana hoti pase tagasi siis oleks thumbs_up.gif
btw mu arvuti conf veab Lineage2 full detail välja?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2005 08:56:37 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
lol No_Limit, icon_biggrin.gif
krt format suckib noh...msni,HV'e ja enraged foorumi pase sain teada enamvähem icon_rolleyes.gif
saaks nüüd vana hoti pase tagasi siis oleks thumbs_up.gif
btw mu arvuti conf veab Lineage2 full detail välja?
eks ta ikka veab aga mitte retailis osades kohtades ja siegeidel icon_biggrin.gif ma ei tea muidugi mis siis saaks kui C4-jas full AA ka veel peale panna
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capa
HV vaatleja
capa

liitunud: 23.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2005 08:57:12 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
btw mu arvuti conf veab Lineage2 full detail välja?

tundub küll et veab...proovi siis saad teada icon_wink.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2005 13:43:44 vasta tsitaadiga

Väga ikka ei vea küll kohati lööb sul selle nii kooma, et jube icon_wink.gif
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 29.10.2005 13:49:40 vasta tsitaadiga

Veab ilusasti high peal välja, isegi mul veab ja ma mängingi high'ga.
Pane nägemiskauguseks 4 või 5, hea asi, näed kohe kaugelt kui vastane tuleb.

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virko
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2004




sõnum 29.10.2005 19:49:36 vasta tsitaadiga

Andke siis siin kh ikka teada kuna se enraged yles l2heb. Tuleks ja alustaks seal vaikselt m2ngu

Aga 2kki keegi teab kas seal berserker blade on saadaval?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alandril
HV vaatleja
Alandril

liitunud: 14.03.2005




sõnum 30.10.2005 11:30:14 vasta tsitaadiga

Countdown..

There have been a bunch of red tape delays in getting the server online. I have been working with our contact for the new colocation. He has been awesome, and the guys have been working all night long. They had to change several things due to us getting on a different backbone.

Just wanted to let you know we are all still working on it. As we speak, so maybe the next post will be a definate answer!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2005 07:36:41 vasta tsitaadiga

Status

By popular demand, I am making another post about the status of the server.

It's not up yet. When will it be up? Yesterday. That was the last update I got. When do I think it will be up? I thought it would be up yesterday too. Why isn't it up? I don't know, they told me it would be up yesterday.

I sent them an email, I will find out more information tonight I hope.
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2005 10:57:11 vasta tsitaadiga

HAPPY HALLOWEEN!

Server is up! That's right boys and girls. It is online and we are moving forward. Before you start spamming about not being able to connect. You are looking at 8 hours of DNS adjustments before most of you can connect. But it is running, have fun.

_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2005 11:24:40 vasta tsitaadiga

<[HGM]Aeon> if you want to create an account
<[HGM]Aeon> http://206.123.114.45
<[HGM]Aeon> if you want to play now add this to your host file
<[HGM]Aeon> 206.123.114.45 server1.l2enraged.com


see kestab ainult 24h kui te seda pärast maha ei võta siis mängida ei saa,nad vahetavad selle pärast ära.Või oli see 8h hoopis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2005 14:09:55 vasta tsitaadiga

wupii mängida saab icon_biggrin.gif
aga keegi tõlgiks mulle, miks mul eval. score on 127?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZAndlamb
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2005 14:16:16 vasta tsitaadiga

Kui sul on algusest peale siis on see vigane icon_confused.gif , seda on mitmetes serverites.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2005 14:36:03 vasta tsitaadiga

oh lahe... icon_razz.gif just tegin mehe ja kohe mingi viga sees... aga vähemalt hea viga thumbs_up.gif icon_wink.gif
nüüd mu nimi sinine
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2005 14:47:25 vasta tsitaadiga

Lordlesta kirjutas:
oh lahe... icon_razz.gif just tegin mehe ja kohe mingi viga sees... aga vähemalt hea viga thumbs_up.gif icon_wink.gif
nüüd mu nimi sinine
see ei ole viga, see on meelega tehtud, kõikidel on eval score 127, see on selleks et sa ennast rahvamassist kergemini eristaksid.
Ainult sina näed ennast sinisena, mitte teised
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  lineage 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.