|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
25.10.2005 12:27:38
|
|
|
| System kirjutas: |
Mehed ikka mängivad veel, jõhker
Tahtsin kah üks päev uuesti mängima hakata, aga ei saa noh. Mul on vist liiga suur tüdimus jooneajast.
5h ootad, lõpuks saad sisse. Logid serverisse ja näed mida ? Kuidas gludios käib räige sõim ja lag on tappev .
"WTF nebb, pise of shittt" Grrrrrrr ( kõvaketas ), "<b>piix</b> you russian shitface" Grrrr ( kõvaketas ). Lähed linnast välja
pilt jääb seisma grrrrrrr ( kõvaketas ), uuesti liikuma hakkad siis saad aru et oled uuesti linnas - surm... Olgugi et mängida ei saanud/viitsinud sain peatäie naerda. Mingi venelane hakkas seal mingi newbiga märatsema ja tappis ta ära... Siis ilmus kuskilt mingi muu vant välja ja tappis selle venelase omakorda ära. Ai kus siis tuli sõimu.... "DURAK NIHHUIJA BLJA SUKA SHIT <b>piix</b> GAY NEWB!!"
 |
um... tule retaili
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
26.10.2005 11:24:40
|
|
|
| [HGM]Aeon kirjutas: |
ETA?
Quote:
Your package is in the UPS system and is on time with a scheduled delivery date of Oct 26, 2005.
This is all I know. I will keep you updated.
|
nagu aru saan, siis täna peaks see delivery ära tehtama...äkki kui täna saadakse server kätte siis homme on üleval (või isegi täna)
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
26.10.2005 11:33:45
|
|
|
Yay!? krt mulle hakkasid Light elfid meeldima...Paradise's juba lvl 28 wannabee SwS
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
26.10.2005 12:04:31
|
|
|
kui mina endale peaksin mingi teise classi veel tegema (mis on ülimalt vähetõenäoline) siis ma teen igatahes PW...alguses arvasin, et SK, aga neid on ka niivõrd palju ja TH'd ometigi teha ei taha, siis jääkski mulle PW üle
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
26.10.2005 23:37:37
|
|
|
| Djomka kirjutas: |
kui mina endale peaksin mingi teise classi veel tegema (mis on ülimalt vähetõenäoline) siis ma teen igatahes PW...alguses arvasin, et SK, aga neid on ka niivõrd palju ja TH'd ometigi teha ei taha, siis jääkski mulle PW üle  |
ma teen SK või BD ...krt ei suuda otsustada kumb neist
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
27.10.2005 00:01:41
|
|
|
| [HGM]Aeon kirjutas: |
Part Duex
| tsitaat: |
Delivered
Delivered on: Oct 26, 2005
2:28 P.M.
|
Now we just wait for them to put it in place and get it up. I will keep you notified. |
sellised on siis praegu jutud jällegi
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lordscorp
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2005
|
27.10.2005 09:02:30
|
|
|
| biomehanik kirjutas: |
| Djomka kirjutas: |
kui mina endale peaksin mingi teise classi veel tegema (mis on ülimalt vähetõenäoline) siis ma teen igatahes PW...alguses arvasin, et SK, aga neid on ka niivõrd palju ja TH'd ometigi teha ei taha, siis jääkski mulle PW üle  |
ma teen SK või BD ...krt ei suuda otsustada kumb neist |
teen ka SK, BD või AW ja sama siin ei ole veel kohale jõudnud mida teha
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
27.10.2005 11:10:04
|
|
|
Las üks teeb SK ja teine BD.
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jurmas
HV vaatleja
liitunud: 07.05.2005
|
27.10.2005 13:34:39
|
|
|
Võibla hakkan ka uuesti mängima kui see enraged väga bugine ple
Ja arvatavasti lähen WC või OL-iks
Eks näis
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
27.10.2005 13:55:55
|
|
|
enraged bugine pole...enamus on parandatud või parandatakse
kui lähed, siis tee parem WC või prophet (kahte OL'i pole vist vaja ma arvan)
WC'l igatahes VR ei tööta, seda ma tean
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
27.10.2005 22:47:59
|
|
|
| kumb etem on BD või SK ? kumb parem pvp klass ?
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
27.10.2005 23:10:55
|
|
|
SK PvP's parem.
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
28.10.2005 01:36:43
|
|
|
viimased andmed on siis, et Enraged läheb üles 30h pärast...ma ei oska öelda, millal täpselt aeon seda irc's ütles, aga ma arvan, et homme saab siis kenasti mängida
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lordscorp
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2005
|
28.10.2005 09:53:16
|
|
|
| Djomka kirjutas: |
viimased andmed on siis, et Enraged läheb üles 30h pärast...ma ei oska öelda, millal täpselt aeon seda irc's ütles, aga ma arvan, et homme saab siis kenasti mängida  |
See siis tähendab et täna õhtul umbes kell 7 peaks mängu saama lõpuks!
Krt hoian pöialt et mingit muud jama jälle ei tuleks
Mul pole saand veel isegi kasutajat teha enraged-is
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
28.10.2005 10:59:01
|
|
|
Seda ta ütles eile umbes 21:00 paiku.
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
28.10.2005 11:41:35
|
|
|
Väga hea,sain oma uue arvuti jupid kätte ja sisse pandud krt kus oli ikka nussi ja jamamist...a noh vähemalt töötab kõik.
btw,kuidas dual boxida?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
28.10.2005 12:03:05
|
|
|
lähed desktopile, klõpsid 4 korda L2 ikoonile (mõnikord on isegi rohkem vaja, ma klõpsin sitaks, algub tuleb küll mingi 5x L2, kuid siis panen teised 3 kinni)
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
28.10.2005 12:11:04
|
|
|
| arvuti kokku ei jookse we?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
28.10.2005 12:28:09
|
|
|
Minul ei jookse
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
28.10.2005 12:31:59
|
|
|
| no peab ka siis proovima millalgi, aga milleks vaja kahega sees olla?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
capa
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2005
|
28.10.2005 12:44:29
|
|
|
| kahega vaja selleks sees olla et teine on su nn. buffbot vms....
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
28.10.2005 12:55:05
|
|
|
| mul tavaliselt ikka õnnestub kohe peale 4 klikki kaks tükki tööle panna...mitte, et ma seda kasutama hakkan (ei näe erilist mõtet, meeldib rohkem claniga koos tegusid teha, mitte üksinda kuskil)
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virko
HV vaatleja
liitunud: 21.11.2004
|
28.10.2005 14:00:46
|
|
|
olles lvl 40 destroyer kas siis oleks m6istlik osta flameberg? v6i koguda raha mingi kallima asja jaoks?
ning kas kasutada blunti/swordi? kilpi?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZAndlamb
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.02.2003
|
28.10.2005 14:02:06
|
|
|
| Destroyerid on tavaliselt 2h swordidega ning mingi suvaline blunt ka kaasas stunnimiseks
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
28.10.2005 17:52:49
|
|
|
Server peaks siis täna õhtul või homme hommikul üleval olema.
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
28.10.2005 17:57:02
|
|
|
seda juttu ajate te juba iga päev...
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
28.10.2005 17:58:09
|
|
|
| Lordlesta kirjutas: |
seda juttu ajate te juba iga päev...  |
ok, ega me ei pea ka ütlema, mida meile räägita enrage'd foorumis...otsid ise ja ära sa siis ütlema tule, et miks te midagi foorumisse kirjutanud ei ole
kui midagi ei meeldi, vaata kõrvale
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
28.10.2005 18:03:41
|
|
|
| ma vaatan, et sa võtad seda asja kuidagi liiga tõsiselt... ma pole öelnud, et mulle ei meeldi midagi.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
28.10.2005 18:06:06
|
|
|
ei võta tõsiselt, asi on lihtsalt selles, et käin regulaarselt ka L2ER'i kodukal, kus aetakse täpselt samasugust juttu, kui mingi uus announcment tuleb...
ma ei tea, mis sa siis soovitad teha, et kui me midagi teada saame, siis ütleme seda kuidagi lõbusamalt, et me igakord ühte ja samat juttu ei ajaks või jätaks üleüldse ütlemata?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
28.10.2005 18:19:32
|
|
|
u r all gay...krt perse see server ma unustasin oma emaili passwordi mis oli seotud enamuste pereliikmetega välismaal ja foorumitega...täitsa piix noh,ma ei tea mis nüüd teen...aga ok aitab offtopicust...enraged tule üles ja let the dual boxing begin
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virko
HV vaatleja
liitunud: 21.11.2004
|
28.10.2005 20:10:54
|
|
|
oot oot dual boxing lupatud seal we
kui on siis j2lle yks eriti m6tetu server kus k6igil buffer taga jookseb
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
28.10.2005 20:20:23
|
|
|
| virko kirjutas: |
oot oot dual boxing lupatud seal we
kui on siis j2lle yks eriti m6tetu server kus k6igil buffer taga jookseb |
Bots, Botting, L2Walker, Macro's, 3rd-party programs:
Bots are NOT allowed.
Botting is NOT allowed.
Playing using L2Walker is NOT allowed.
Third party programs, such as macro's, are NOT allowed
Use only the client that we support, no other clients are allowed to connect to the server
It is as simple as that. If you are not using a normal client to play the game, you risk the chance of being banned. We do not allow the use of L2Walker to play the game.
Dual Boxing:
Bots are NOT allowed.
Using L2Walker on another machine is NOT allowed.
Multiple clients, on multiple machines is allowed.
Dual Boxes from the same IP is allowed.
Dual Boxing (playing 2 characters from 2 machines at the same time) is allowed, however, you are NOT allowed to use L2Walker to play either one of the characters. Your characters are not allowed to auto-heal, auto-buff, auto anything. You are ONLY allowed to manually play each character from each machine.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
28.10.2005 21:00:38
|
|
|
L2ER tahab olla võimalikult retaili sarnane ja kuna retailis on lubatud dual box, siis on ka seal lubatud
ise pole palju küll näinud, et keegi oleks küll jooksnud prophet või keegi selja taga, aga noh, eks veel aega ka on 8pole nagu eriti palju seal mänginud ka)
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virko
HV vaatleja
liitunud: 21.11.2004
|
28.10.2005 21:11:06
|
|
|
Nojh, minu viga mai m6elnud dual boxi p2ris t2hendusele (pidasin silmas l2walkerit aga se teine asi ju )
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
28.10.2005 22:54:58
|
|
|
njamh...L2W -is oli koguaeg 3 Walkeri sees ja bufferid persetaga , aga tahaks nüüd korralikult mängida jah serveris mis võimalikult reataili sarnane..
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
29.10.2005 04:37:39
|
|
|
nii palju siis 30h. Ma magama.
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
29.10.2005 08:10:15
|
|
|
lol No_Limit,
krt format suckib noh...msni,HV'e ja enraged foorumi pase sain teada enamvähem
saaks nüüd vana hoti pase tagasi siis oleks
btw mu arvuti conf veab Lineage2 full detail välja?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
29.10.2005 08:56:37
|
|
|
| Mafka kirjutas: |
lol No_Limit,
krt format suckib noh...msni,HV'e ja enraged foorumi pase sain teada enamvähem
saaks nüüd vana hoti pase tagasi siis oleks
btw mu arvuti conf veab Lineage2 full detail välja? |
eks ta ikka veab aga mitte retailis osades kohtades ja siegeidel ma ei tea muidugi mis siis saaks kui C4-jas full AA ka veel peale panna
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
capa
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2005
|
29.10.2005 08:57:12
|
|
|
| Mafka kirjutas: |
| btw mu arvuti conf veab Lineage2 full detail välja? |
tundub küll et veab...proovi siis saad teada
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
29.10.2005 13:43:44
|
|
|
Väga ikka ei vea küll kohati lööb sul selle nii kooma, et jube
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
29.10.2005 13:49:40
|
|
|
Veab ilusasti high peal välja, isegi mul veab ja ma mängingi high'ga.
Pane nägemiskauguseks 4 või 5, hea asi, näed kohe kaugelt kui vastane tuleb.
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virko
HV vaatleja
liitunud: 21.11.2004
|
29.10.2005 19:49:36
|
|
|
Andke siis siin kh ikka teada kuna se enraged yles l2heb. Tuleks ja alustaks seal vaikselt m2ngu
Aga 2kki keegi teab kas seal berserker blade on saadaval?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alandril
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2005
|
30.10.2005 11:30:14
|
|
|
Countdown..
There have been a bunch of red tape delays in getting the server online. I have been working with our contact for the new colocation. He has been awesome, and the guys have been working all night long. They had to change several things due to us getting on a different backbone.
Just wanted to let you know we are all still working on it. As we speak, so maybe the next post will be a definate answer!
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biomehanik
HV Guru

liitunud: 03.11.2004
|
31.10.2005 07:36:41
|
|
|
Status
By popular demand, I am making another post about the status of the server.
It's not up yet. When will it be up? Yesterday. That was the last update I got. When do I think it will be up? I thought it would be up yesterday too. Why isn't it up? I don't know, they told me it would be up yesterday.
I sent them an email, I will find out more information tonight I hope.
|
|
| Kommentaarid: 260 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
31.10.2005 10:57:11
|
|
|
HAPPY HALLOWEEN!
Server is up! That's right boys and girls. It is online and we are moving forward. Before you start spamming about not being able to connect. You are looking at 8 hours of DNS adjustments before most of you can connect. But it is running, have fun.
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
31.10.2005 11:24:40
|
|
|
<[HGM]Aeon> if you want to create an account
<[HGM]Aeon> http://206.123.114.45
<[HGM]Aeon> if you want to play now add this to your host file
<[HGM]Aeon> 206.123.114.45 server1.l2enraged.com
see kestab ainult 24h kui te seda pärast maha ei võta siis mängida ei saa,nad vahetavad selle pärast ära.Või oli see 8h hoopis
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
31.10.2005 14:09:55
|
|
|
wupii mängida saab
aga keegi tõlgiks mulle, miks mul eval. score on 127?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZAndlamb
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.02.2003
|
31.10.2005 14:16:16
|
|
|
Kui sul on algusest peale siis on see vigane , seda on mitmetes serverites.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
31.10.2005 14:36:03
|
|
|
oh lahe... just tegin mehe ja kohe mingi viga sees... aga vähemalt hea viga
nüüd mu nimi sinine
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
31.10.2005 14:47:25
|
|
|
| Lordlesta kirjutas: |
oh lahe... just tegin mehe ja kohe mingi viga sees... aga vähemalt hea viga
nüüd mu nimi sinine |
see ei ole viga, see on meelega tehtud, kõikidel on eval score 127, see on selleks et sa ennast rahvamassist kergemini eristaksid.
Ainult sina näed ennast sinisena, mitte teised
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|