|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
18.10.2005 18:21:01
www.ekool.ee |
|
|
Mis värk on? Need inimesed, kes seda projekti juhivad ei näita küll mingisugusti organiseerimisvõimet üles. Juba üle poole esimese veerandist on olnud probleeme serveri stabiilsusega. Sellele leiti ajutiselt lahendus - piirati õpilastele ja lapsevanematele sisselogimine 14:00-16:00. Nüüd seoses veerandi lõpuga pole ka see ennast õigustanud ja piirangut on tõstetud koguni 14:00-18:00. Ennekuulmatu rate.ee äkki paneks ka mitte-modedele keset tipptundi kinni, sest server ei kannata ja adminnid ei saa hakkama?
On lubatud UUEL VEERANDIL uut serverit ja sellega paremat stabiilsust (praegusega võrreldes oleks parem stabiilsus ka see kui ekool.ee pooltel juhtudel päringutele 5 sekundi jooksul vastaks). Hetkel on leht aeglasem ja ebastabiilsem kui Serverimaailm oma kõige hullematel aegadel. Õpetajad, kes oma hindeid sisestavad peavad iga kord palvetama, et server ikka päringule vastaks, kuna tänu SUUREPÄRASELE ekooli interface'le ei saa sisestatut ka Back nupuga päästa, kuna sellel interfaces LIHTSALT EI SAA KASUTADA brauseri Back nuppu. ekool üllatab taas
Kui uuel veerandil ka asi korda saab (selleks ei anna hetkel küll miski lootust), siis on selline korralagedus siiski valitsenud juba nädalaid.
Kas arendajad ei osanud siis tõesti sellise olukorraga arvestada!? Millised ebakompetentsed isikud juhivad e-kooli projekti
edit: just praegu pidin ma ootama üle 30 sekundi, et ekooli sisse logida ning pärast seda umbes sama palju iga järgneva operatsiooni tegemiseks. Ning vahest ei saagi üldse sisse logida
_________________

viimati muutis cbr 18.10.2005 18:48:20, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v6sa
HV Guru

liitunud: 29.01.2004
|
18.10.2005 18:24:19
|
|
|
nojah mis teha kui windows on OS, tegelt ei tea kas see t6si on..
aga asja (lehe kood) v6iks GNU tyypidele teha anda.
_________________ Otsid kohta nokitsemiseks? Pole vajalikke tööriistu varnast võtta? Kodus lapsed ei lase rahus tööd teha? Tule kiika meie hackerspace'i k-space.ee |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
18.10.2005 18:37:13
|
|
|
aga mis sa siin halad sellest, kurda kellelegi, kes midagi ette võtta saab... näiteks eelnevatel aastatel on ekool veerandi viimastel nädalatel õpilastele ja lapsevanematele üldse suletud, seega isegi imestan, et veel hommikuti teile avatud on... ka meile lubati veerand veerandi järel suuremat stabiilsust...
samas rate.eega on võrdlus kohatu, sest rate.ee on siiski meelelahutuskeskkond, ekool aga asendab klassipäevikuid
kui nüüd natuke veel OT kommenteerida, siis rate.ee võiks põrgutules põleda ja igaveseks suletud olla
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
18.10.2005 18:46:01
|
|
|
| mks kirjutas: |
| aga mis sa siin halad sellest, kurda kellelegi, kes midagi ette võtta saab... näiteks eelnevatel aastatel on ekool veerandi viimastel nädalatel õpilastele ja lapsevanematele üldse suletud, seega isegi imestan, et veel hommikuti teile avatud on... ka meile lubati veerand veerandi järel suuremat stabiilsust... |
Samas ei saa ju sellist olukorda kuidagi normaalseks pidada? Ma olen nõus, et ok kannatab ära, inimene harjub kõigega, kuid see pole ju normaalne asjade ajamine mitte. Ma usun, et sellest on juba palju kurdetud, minu kurtmine ei muudaks midagi. Lihtsalt huvitaks, et kuidas selline asi suudeti nii paljudele koolidele pähe määrida ja nüüd jäädakse asja haldamisega hätta
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
18.10.2005 18:48:39
|
|
|
mis on yhist hv'l ja ekoolil?
noh hea küll, IT teema, aga milleks siin halada
viimati muutis olc 18.10.2005 18:50:43, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
18.10.2005 18:49:28
|
|
|
| v6sa kirjutas: |
nojah mis teha kui windows on OS, tegelt ei tea kas see t6si on..
aga asja (lehe kood) v6iks GNU tyypidele teha anda. |
ma arvasin siiamaani, et asi mingi RHEL peal istub, aga et Windows...
Ma kaldun miskipärast arvama, et isegi HV seltskond saaks selle koodi korrastamisega hakkama..
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
18.10.2005 18:49:51
|
|
|
| olc kirjutas: |
| mis on yhist hv'l ja ekoolil? |
Mis on ühelgi teemal Üldfoorumis ühist hv'ga? IT valdkond, muud midagi.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
18.10.2005 18:50:55
|
|
|
Itimehed riigiasutustes kah väga lollid olla ei tohiks (palju neist ju ka HV-s), samas ei tea me ju, kelle käkerdis see on
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
18.10.2005 18:52:06
|
|
|
Seda peaks arendama vist erakapital. Projekti koordineerib Vaata Maailma Sihtasutus.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ref
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
18.10.2005 18:55:03
|
|
|
| madedog kirjutas: |
| v6sa kirjutas: |
nojah mis teha kui windows on OS, tegelt ei tea kas see t6si on..
aga asja (lehe kood) v6iks GNU tyypidele teha anda. |
ma arvasin siiamaani, et asi mingi RHEL peal istub, aga et Windows...
Ma kaldun miskipärast arvama, et isegi HV seltskond saaks selle koodi korrastamisega hakkama.. |
Nii, veidi asjaosalisena tean, mis süsteemi taga - rakendus ise jookseb javal (ehk siis tomcat, kui kellelegi misket ütleb)
ja HV seltskond koodi korrastama... kuna minu teada puudub süsteemil täielik dokumentatsioon ja põhimõtteliselt on asja valdavalt kokku pannud üks inimene (võinoh, hetkel tegeleb koodipoolega üks inimene) siis karta on, et erilist edu see ettevõtmine ei kannaks
Mis puutub ekooli kiirusesse - inimesed, kasutage hommikul/õhtul/öösel.. ise saan kenasti hakkama
//ühe kooli ekooli admin//
_________________ Elektri hind koos tasudega |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v6sa
HV Guru

liitunud: 29.01.2004
|
18.10.2005 18:56:54
|
|
|
vaata maailma on yks kuradi msi kylje alla pugemine, nagunii neile maksti selle eest ju et msi pähe määrida. nüüd korjavad selle vilju ebastabiilse ekooli näol. ms burn in hell!
_________________ Otsid kohta nokitsemiseks? Pole vajalikke tööriistu varnast võtta? Kodus lapsed ei lase rahus tööd teha? Tule kiika meie hackerspace'i k-space.ee |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
18.10.2005 18:58:59
|
|
|
kas java mitte suur ressursiõgard pole?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
18.10.2005 18:59:04
|
|
|
| ref kirjutas: |
| Mis puutub ekooli kiirusesse - inimesed, kasutage hommikul/õhtul/öösel.. ise saan kenasti hakkama |
Ehk siis: õpetajad ärge jumala eest oma tööajal e-kooli kasutage; õpilased, valige ekooli järgi aega millal õppida, kuna koduseid ülesandeid vaadata võib mõnikord osutada võimatuks
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
18.10.2005 18:59:40
|
|
|
v6sa, word .
ref, selletõttu ongi see süsteem nii (vabandage väljendust, aga) pasane, et ainult üks inimene. Ja veerandi/aasta lõpus ei aita see öösi kasutamine ka midagi! Ma mäletan, et 2004nda aasta lennud said niimoodi kaela oma ekooliga ja printimisega, öö läbi ootasid neid!
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ref
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
18.10.2005 19:11:31
|
|
|
| tsitaat: |
| ref, selletõttu ongi see süsteem nii (vabandage väljendust, aga) pasane, et ainult üks inimene. Ja veerandi/aasta lõpus ei aita see öösi kasutamine ka midagi! Ma mäletan, et 2004nda aasta lennud said niimoodi kaela oma ekooliga ja printimisega, öö läbi ootasid neid! |
Ega sa praegu ekooli ja EHISt (ehis.hm.ee) segi ei aja ? kuna printimised (hinnetelehed/tunnistused lõpuklassidele) käivad läbi EHISe (ja see on tõesti möödapanek)
Mis üldiselt puutub javasse ja selle resursinõudlikusesse... noh, php peal sellist süsteemi ei ehita eriti ja .Net on veel hullem (see, miks ei ehita, ei kuulu selle teema vaidluse alla, kui soovi kolime vaidlemiseks võitlustandrisse?)
Aga jah, teie siin näete tõenäoliselt üht osa (õpetaja/õpilane/lapsevanem)... ma kahjuks pean päevast päeva tegelema nendega ja otseloomulikult on veerandilõpp see, kui õpetaja tuleb kurtma, et tal mõni tulp (perioodihinded, käitumine, hoolsus vms puudu) ja siis on seda kohe vaja. Ma lihtsalt teen klõpsu ära ja tegelen muude asjadega ootamise ajal (HV näiteks ).
Üldiselt, Vaatamaailma müüs ekooli maha ja ei kordineeri seda enam eriti.... Ja õpetajate töös ekooli aeglus on vaevalt ehk jäämäe tipp, kui siin õpetajaid lugemas, siis tõenäoliselt nõustutakse (kui hetkeemotsioonid ekooli mittetöötamise osas maha surutakse )
_________________ Elektri hind koos tasudega |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
18.10.2005 19:34:26
|
|
|
| v6sa kirjutas: |
| vaata maailma on yks kuradi msi kylje alla pugemine, nagunii neile maksti selle eest ju et msi pähe määrida. nüüd korjavad selle vilju ebastabiilse ekooli näol. ms burn in hell! |
Olgu OS mis tahes kuid Tomcat on opensource asjandus ning peaks olema üsnagi kõrgelt hinnatud
| Skeptik kirjutas: |
kas java mitte suur ressursiõgard pole?  |
Kui korralikult teha siis mitte. Suure tõenäosusega on piduriks hoopis andmebaas mitte Java server. Muidugi eks see oleneb ka sellest mis raud seda veab. Kui ikka mälu otsa saab ning toimub pidev swappimine võib viga selles olla.
viimati muutis Ho Ho 18.10.2005 19:35:08, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avalanche6
HV vaatleja

liitunud: 06.07.2005
|
18.10.2005 19:34:37
|
|
|
Naljakas asi see ekool. Praegu(18.10.05 :: 19.35) on selline kiri:
Ajutiselt on e-Kooli kasutamine õpilastel-lapsevanematel kell 14-22 piiratud, vabandame ebamugavuste pärast.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
18.10.2005 19:43:43
|
|
|
Johhaidii, PHP peal annaks seda väga edukalt jooksutada.
Öösel tahavad õpilased magada, mitte eKooli laadimist oodata,
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
18.10.2005 20:11:53
|
|
|
| ref kirjutas: |
Üldiselt, Vaatamaailma müüs ekooli maha ja ei kordineeri seda enam eriti.... Ja õpetajate töös ekooli aeglus on vaevalt ehk jäämäe tipp, kui siin õpetajaid lugemas, siis tõenäoliselt nõustutakse (kui hetkeemotsioonid ekooli mittetöötamise osas maha surutakse ) |
Kes seda üldse omab/haldab/arendab/rahastab hetkel?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ref
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
18.10.2005 20:27:29
|
|
|
| cbr kirjutas: |
| Kes seda üldse omab/haldab/arendab/rahastab hetkel? |
Uueks omanikuks peaks olema IT Grupi ja BaltCapi ühisfirma Koolitööde AS (kus maal juriidika ja kust täpselt raha tuleb ma kahjuks ei tea). Tõsi, tuge pakuvad hetkel siiski veel nö. vanad tegijad, ehk inimesed kes asja arendamise/tegemise juures olnud.
_________________ Elektri hind koos tasudega |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
18.10.2005 21:08:19
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| a kas siis tänapäeval lapsed/õpilased ülsde ise yles ei kirjuta, mis ülesanded kodus ära teha tuleb? |
Asi on rohkem põhimõttes. Muidugi on õpilaspäevik ka olemas. Aga kuskilt mujalt kui ekoolist ma oma hindeid näiteks ei näe...
_________________

viimati muutis cbr 18.10.2005 21:10:10, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZAndlamb
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.02.2003
|
18.10.2005 21:08:37
|
|
|
| tsitaat: |
| Teie kasutaja ei oma ühtegi rolli, millega sisse logida. |
Kavala lause on nad välja mõelnud...
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
18.10.2005 21:22:09
|
|
|
Tegelikult on nii, et igaüks peab ikka oma hindeid ise teadma. E-kooli süsteem on küll jama jah aga mingid kodutööd või hinnete teadasaamine sellest nüüd küll ei sõltu. Nende põhjuste taha kohe kindlasti ei maksa ronida!
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
18.10.2005 21:23:39
|
|
|
samas kui asi on tehtud ja raha alla pandud, aga ei tööta nii nagu peaks siis...
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
18.10.2005 21:33:31
|
|
|
| taifunk kirjutas: |
| Tegelikult on nii, et igaüks peab ikka oma hindeid ise teadma. E-kooli süsteem on küll jama jah aga mingid kodutööd või hinnete teadasaamine sellest nüüd küll ei sõltu. Nende põhjuste taha kohe kindlasti ei maksa ronida! |
Klassipäevikud kaotatakse ära ja hinnetelehegi saab vaid 2 korda veerandis.
Ega need õpetajadki eriti aldid pole hindeid avaldama.
Ise kardan järgmisest veerandist algavat segadust, kus parandatud hinded ununevad õpetajatel sisestada.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
18.10.2005 21:45:58
|
|
|
No kuulge!
Kas siis õpetaja ei ütle peale tööde tegemist hindeid ega jaga töid kätte? Ja peale vastamist saad samuti hinde koheselt teada!
Suur raha on tõesti alla pandud ja absoluutne õigus on nõuda selle süsteemi toimimist. Lihtsalt tahan öelda, et hinnete ega kodutööde teadasaamine ei sõltu e-kooli süsteemist. Lihtsalt laisk ollakse kui ei viitsita päevikusse kodutöid ega hindeid märkida. Netist on loomulikult ju mugavam vaadata
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T6nnn
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2005
|
18.10.2005 22:08:22
|
|
|
| taifunk nagu juba eelpool mainitud on asi põhimõttes, miks see asi siis on kui ta ei tööta nii nagu ta peaks.[/b]
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
18.10.2005 22:12:05
|
|
|
T6nnn, ja nagu eelpool minu poolt samuti korduvalt öeldud siis nõustun ma kurjustamise õigusega täiesti. Lihtsalt toonitan, et vigase süsteemi taha ei maksa oma tegemata koolitöid või teadmatust hinnete suhtes peita. Kõik!
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
syxxpacc
HV vaatleja
liitunud: 11.10.2002
|
18.10.2005 22:26:48
|
|
|
õnneks enam ei pea ise ekooliga mässama aga eelmine õppeaasta 2004/2005 küll probleeme ei olnud. iga kell sai ligi ning piisavalt kiire oli ka, aga noh ju siis nüüd see stabiilsus kadus
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ref
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
18.10.2005 22:48:03
|
|
|
Stabiilsus kadus, sest tallinna haridusameti otsusega läksid kõik tallinna koolid ekoolile üle (paberpäevikuid põhimõtteliselt pole).
Ja konkreetselt pole olemasolev baas eriti võimeline hakkama saama (nüüd muu rakendus juba ok, lisati teine server).. lihtsalt päringuid on tsipa palju
_________________ Elektri hind koos tasudega |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
f0rc3
HV vaatleja
liitunud: 19.04.2004
|
18.10.2005 23:35:18
|
|
|
ekool on ikka imep2rane leiutis
..
kui see ka t88taks kui seda vaja on >D
aga hindeid ja koduseid t8id saan mina ainult sealt.. sest minul 6pilasp2evikut pole
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hoopismina
HV kasutaja
liitunud: 05.09.2004
|
19.10.2005 07:38:10
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| a kas siis tänapäeval lapsed/õpilased ülsde ise yles ei kirjuta, mis ülesanded kodus ära teha tuleb? |
Kuna gümnaasium lõpetatud siis ei pea enam ekooliga kokku puutuma kuid õnneks eelmisel aastal oli see üpriski stabiilne.
Muideks teatud kodudööd, igale õpilasele individuaalne, pandi meil küll ainult ekooli ja öeldi et sealt vaataksime..
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ref
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
19.10.2005 07:40:03
|
|
|
| f0rc3 kirjutas: |
kui see ka t88taks kui seda vaja on >D
aga hindeid ja koduseid t8id saan mina ainult sealt.. sest minul 6pilasp2evikut pole |
Ekooli idee on pigem hinnete/päevikute arhiiv ja lapsevanema võimalus näha oma võsukeste hindeid/koduseid töid õpetajale helistamata. Samuti _peaks_ tänu ekoolile vähenema koju saadetava paberikraami maht (hinnetelehed, arupärimised puudumiste kohta, märkused jnejnejne). Õpilaste kodutööd peaksid aga olema ka igal õpilasel õpilaspäevikus kirjas (ok, reaalsus on see, et kes ekooli kasutab see enamjaolt üles ei märgi).
Mis puutub jätkuvalt rakenduse võimsusesse, siis viimaste meilide järgi lubatakse aasta lõpuks uut andmebaasiserverit (hetkel jookseb rakendus clusterdatult kahe masina peal, kuid baas on ühe masina peal), mis peaks asja kiiremaks tegema.
Oma kogemusest võin öelda, et kevadel (enne uut liitumislainet), viimase veerandi lõpus, töötas ekooli kenasti, puudus ka see tüüpiline veerandilõpu vanemate/õpilaste kinnikeeramine... Ehk siis nagu näha suudab rakendus töötada, kuid hetkel tsipa suurt tükki püütakse hammustada.
_________________ Elektri hind koos tasudega |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
19.10.2005 15:50:45
|
|
|
| taifunk kirjutas: |
No kuulge!
Kas siis õpetaja ei ütle peale tööde tegemist hindeid ega jaga töid kätte? Ja peale vastamist saad samuti hinde koheselt teada!
Suur raha on tõesti alla pandud ja absoluutne õigus on nõuda selle süsteemi toimimist. Lihtsalt tahan öelda, et hinnete ega kodutööde teadasaamine ei sõltu e-kooli süsteemist. Lihtsalt laisk ollakse kui ei viitsita päevikusse kodutöid ega hindeid märkida. Netist on loomulikult ju mugavam vaadata  |
Ega kõik õpetajad tõesti sulle hindeid ei avalda.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
19.10.2005 15:51:56
|
|
|
Loll jutt!
Selgita lähemalt...
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
19.10.2005 15:57:17
|
|
|
| taifunk kirjutas: |
Loll jutt!
Selgita lähemalt...  |
Ei ole loll, täitsa tõsi.
Mõni õpetaja on selline, kes sulle lihtsalt hinde paneb ilma ütlemata.
(Siinkohal tervitused minu keemia õpetajale, kes mulle veerandiks 2-e pani)
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
19.10.2005 15:58:54
|
|
|
Ja küsida siis ei saa?
/me ei taha uskuda...
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
19.10.2005 16:05:18
|
|
|
| taifunk kirjutas: |
Ja küsida siis ei saa?
/me ei taha uskuda... |
Mõni õpetaja ütleb otse: "Hinnetelehelt vaatad!".
Või nt. seda, et tunnitöö eest hinne pandud, tihti ei öelda. Varem oli klassipäevik, kust piiluda, nüüd kaob seegi ära.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
19.10.2005 16:07:41
|
|
|
| Ardo kirjutas: |
| Või nt. seda, et tunnitöö eest hinne pandud, tihti ei öelda. Varem oli klassipäevik, kust piiluda, nüüd kaob seegi ära. |
Õigemini ongi juba kadunud. Klassipäevikut ei kasuta enam keegi. Kõik on ekoolis, sest tegu on ju ometi nii laste kui õpetajate tööd lihtsustava ja kiirendava süsteemiga
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
19.10.2005 16:11:23
|
|
|
| cbr kirjutas: |
| Ardo kirjutas: |
| Või nt. seda, et tunnitöö eest hinne pandud, tihti ei öelda. Varem oli klassipäevik, kust piiluda, nüüd kaob seegi ära. |
Õigemini ongi juba kadunud. Klassipäevikut ei kasuta enam keegi. Kõik on ekoolis, sest tegu on ju ometi nii laste kui õpetajate tööd lihtsustava ja kiirendava süsteemiga  |
On ta jee lihtsustav
Raudselt kaovad alguses kellelgi juhuslikult mõne näpuka tõttu kõik hinded ära, keegi saab endale võõrad hinded, mingi hinne unustatakse sisestada jne.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
19.10.2005 16:17:40
|
|
|
Tänase päeval taas rahuldatakse ainult õppetajate vajadusi ja nähes kõrval olevaid õppetajaid siis 10MB per PC netitaga liigub leht nende ees nagu tigu .
Õppilastele ja Lapsevanematele on välja pandud rõõmustav teade: Ajutiselt on e-Kooli kasutamine õpilastel-lapsevanematel kell 14-22 piiratud, vabandame ebamugavuste pärast. Loe: Peale 22.00 te kohe kindasti sinna ei saa . Kuna siis on kõikide 78 erineva kooli kõik õppilased seal kes tahavad sellel ajal süsteemi sisse saada ja mis sellepeale tänu süsteemi suurele kiirusele lihtsalt pidurdab ja sinule kenasti erroreid tekitab. Arvestades ,et keskmises koolis on kusagil 500 õppilast ja ekoolis koole 76 sis matemaatkika ja kliente/kasutajaid on vägagi palju .
Laurikre:.
_________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
19.10.2005 16:18:38
|
|
|
| tsitaat: |
Mõni õpetaja ütleb otse: "Hinnetelehelt vaatad!".
Või nt. seda, et tunnitöö eest hinne pandud, tihti ei öelda. Varem oli klassipäevik, kust piiluda, nüüd kaob seegi ära.
|
Kui mul näiteks kodus internetti ei oleks (jaa, on ka selliseid ) siis ma ei saaksi oma hindeid teada? - Idiootne õpetaja siis. Selle murega võiks kuskile kõrgemale pöörduda!
Klassipäevikust piilumine on pigem selline erandkorras. Enda õpilaspäevik peab ikka püha olema. Saad vähemalt kontrollida, et mingit jama hinnetega ei tekiks.
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
19.10.2005 16:20:54
|
|
|
| taifunk kirjutas: |
| tsitaat: |
Mõni õpetaja ütleb otse: "Hinnetelehelt vaatad!".
Või nt. seda, et tunnitöö eest hinne pandud, tihti ei öelda. Varem oli klassipäevik, kust piiluda, nüüd kaob seegi ära.
|
Kui mul näiteks kodus internetti ei oleks (jaa, on ka selliseid ) siis ma ei saaksi oma hindeid teada? - Idiootne õpetaja siis. Selle murega võiks kuskile kõrgemale pöörduda!
Klassipäevikust piilumine on pigem selline erandkorras. Enda õpilaspäevik peab ikka püha olema. Saad vähemalt kontrollida, et mingit jama hinnetega ei tekiks. |
Aga enda päevik pole usaldusväärne, sest kõiki hindeid niikuinii sinna panna ei saa, sest kõiki ei tea alati ka.
Õpilaspäevik pigem ikka koduste tööde jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tint
HV veteran
liitunud: 26.01.2003
|
19.10.2005 16:25:26
|
|
|
| tsitaat: |
Mõni õpetaja ütleb otse: "Hinnetelehelt vaatad!".
Või nt. seda, et tunnitöö eest hinne pandud, tihti ei öelda. Varem oli klassipäevik, kust piiluda, nüüd kaob seegi ära.
|
hinnetelehelt näed sa kaks korda veerandis ja see on keskmine- kui oled 3-4 mees, on hinnetelehel olev pohh. mis sellest hindest siis ikka.
kui ise veel koolis käisin, küll nagu tummahambad ei oldud. ma ei usu, et oled a'la tahvli ees ja teed oma tegemised ära, õps mossitab ja on vait... nädal hiljem kuuled naiste käest saunast või pääsed ekooli ja näed hinnet.
kui õps ei ütle, küsi. ta peaks olema kohustatud sellele vastama.
kui ütleb, et vaata ekoolist, ütle, et ei ole võimalust.
simple.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004

|
19.10.2005 16:30:21
|
|
|
Kui õpilane teeb kirjaliku töö, siis ta saab selle ju hindega tagasi? Kui suuliselt vastab ja tõesti juhtub selline õpetaja olema, kes hindeid ei ütle (mida ma ei taha kuidagi uskuda), siis torgake talle õpilaspäevik nina alla, las paneb sinna, sellest ta keelduda ei saa.
Tegelt on asi niimoodi, et õpilased pärivad kogu aeg oma hindeid, isegi siis, kui on need kirjalike tööde all kätte saand. Poiste tüüpiline käitumine kontrolltö kättesaamisel on selline, et töö lendab ilma sellele vaatamata prügikasti. Ime siis, et oma hindeid ei teata. Hinnete vastu hakkavad poisid huvi tundma gümnaasiumi lõpuklassis, kui selgub, et lisaks riigieksamitele arvestab mõni kool vastuvõtmisel ka keskmist hinnet.
Tüdrukud seevastu uurivad ja puurivad töid põhjalikult, loevad punkte mitu korda üle ja võrdlevad sõbrannadega, mõned isegi lõhnastavad ära, seovad roosa paelaga kokku ja panevad hoiule.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
19.10.2005 16:30:36
|
|
|
| taifunk kirjutas: |
Kui mul näiteks kodus internetti ei oleks (jaa, on ka selliseid ) siis ma ei saaksi oma hindeid teada? |
Igas koolis on arvutiklassid
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tint
HV veteran
liitunud: 26.01.2003
|
19.10.2005 16:36:47
|
|
|
nõustun 100% harakaga
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henry111
HV veteran
liitunud: 10.01.2004
|
19.10.2005 16:50:53
|
|
|
no jaa , meil kool liitub ka siis järgmisest veerandist e-kooliga
aga paljud õpetajad ikka kurdavad et ei oska ju hindeid märkida , mis siis saab , jääb märkimata
ja nüüd on vähemalt põhjus miks õppimatta , ei saanud e-kooli sisse seega ei teadnud mis õppida on
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
19.10.2005 16:50:57
|
|
|
| henry111 kirjutas: |
aga paljud õpetajad ikka kurdavad et ei oska ju hindeid märkida , mis siis saab , jääb märkimata
ja nüüd on vähemalt põhjus miks õppimatta , ei saanud e-kooli sisse seega ei teadnud mis õppida on  |
See hinnete märkimise mitteoskamine kaob umbes ühe veerandiga. Ekool iseenesest tegelikult ON mugavam kui klassipäevik KUI ta ainult normaalselt töötaks
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|