Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  ATI RADEON 9200 (128), ei vea mänge käima õeti!!! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ametivend
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2005




sõnum 08.10.2005 16:13:30 ATI RADEON 9200 (128), ei vea mänge käima õeti!!! vasta tsitaadiga

mure selle, et isegi Need for speed underground 2 ei jookse korralikult ainult minaaal setingutega, prose Celeron 2600MHz ja mälu 512, mis teha??
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alecoqprem
Kreisi kasutaja
alecoqprem

liitunud: 28.07.2005




sõnum 08.10.2005 16:19:45 vasta tsitaadiga

Mitme bitine see kaart on? 64 või 128 bit? kui 64 siis ta ei peagi vedama neid mänge välja...
Ja isegi need 4 speed underground 2 nõuab täis graafikaga jooksmiseks päris kõvat kaarti icon_razz1.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ametivend
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2005




sõnum 08.10.2005 16:21:06 vasta tsitaadiga

64bit, tegelt ikka peaks ju!!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robin
Kreisi kasutaja
robin

liitunud: 25.01.2005




sõnum 08.10.2005 16:38:29 vasta tsitaadiga

ega ikka ei peaks küll, pealegi on Sul celeron prose, mis ei hiilga just võimsusega..
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ametivend
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2005




sõnum 08.10.2005 16:43:24 vasta tsitaadiga

jah seda küll, kui mängu ajaks tegumihaldur lahti jätta siis pärast on näha et prose on põhjas olnd mängu aeg, kuidagi asja parandada annab we???
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 08.10.2005 16:45:05 vasta tsitaadiga

osta parem videokaart, see pole mängimiseks mõeldud
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ametivend
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2005




sõnum 08.10.2005 16:49:08 vasta tsitaadiga

pole ju kaardist kasu kui prose nõrk, äkki vaja hoopis prose osta, või kuis?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2005 16:51:28 vasta tsitaadiga

ametivend kirjutas:
pole ju kaardist kasu kui prose nõrk, äkki vaja hoopis prose osta, või kuis?


tuleb mänguri komplekt osta 8)
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2005 16:52:28 vasta tsitaadiga

ametivend kirjutas:
pole ju kaardist kasu kui prose nõrk, äkki vaja hoopis prose osta, või kuis?


Uuest videokaardist peaks mängudes rohkem kasu olema. Aga uus prose tuleb ka ei tee ka halba.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2005 16:53:41 vasta tsitaadiga

imo 2,6Ghz celeron veab miagi ikka välja ju, mingi 9800 pro aitab ikka päris kõvasti..
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
topsik
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2002




sõnum 08.10.2005 16:54:54 vasta tsitaadiga

Uus videokaart kindlasti! Vahe on märgatav. Prose vahetamisel nii suurt mõtet eriti ei olegi, selle võib hiljem vahetada.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ametivend
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2005




sõnum 08.10.2005 16:55:03 vasta tsitaadiga

kas kaardi clocimine ei aita?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2005 16:56:51 vasta tsitaadiga

http://service.futuremark.com/compare?2k1=7457382 mida suudab juba minu prosega masin...icon_eek.gif


et kui ma paneks sisse 9800 pro peaks mu skoor ka hyppama 4000 pealt ca 10 000 peale??icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 08.10.2005 16:58:38 vasta tsitaadiga

ametivend kirjutas:
kas kaardi clocimine ei aita?

Ei aita. Osta siit mõni kasutatud 9800pro nagu juba soovitati ja kui raha pole nii palju, siis 9600pro ajab ka asja ära
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ametivend
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2005




sõnum 08.10.2005 17:00:51 vasta tsitaadiga

kas draiveritest ka palju asi oleneb?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alecoqprem
Kreisi kasutaja
alecoqprem

liitunud: 28.07.2005




sõnum 08.10.2005 17:02:44 vasta tsitaadiga

ametivend kirjutas:
pole ju kaardist kasu kui prose nõrk, äkki vaja hoopis prose osta, või kuis?


Kui valida, ka uus kaart või prose siis kindlasti kaart, tulemused paranevad mitu korda rohkem, kui uue prose ostmisega.
Kõige parem variant oleks aga osta mõlemad uued thumbs_up.gif

edit: ka draiveritest võib oleneda jah asi suht kõvasti


viimati muutis alecoqprem 08.10.2005 17:05:58, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2005 17:02:57 vasta tsitaadiga

eks ikka, aga uued draiverid 9200se l kõik põhjas küll mängima ei sunni icon_biggrin.gif


kui just ati ei avasta mingit bugi kõikides draiverites, pärast mille eemaldamist kõik kaardid 101% jõudu juurde saavad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ametivend
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2005




sõnum 08.10.2005 17:09:32 vasta tsitaadiga

ma pole draiverid uuendanud, aasta on arvuti vana, pole leidnud uusi draiverid või ei oska otsi õigest kohats, äkki keegi aitab kust ma saaks!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robin
Kreisi kasutaja
robin

liitunud: 25.01.2005




sõnum 08.10.2005 17:20:37 vasta tsitaadiga

ati
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ametivend
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2005




sõnum 08.10.2005 17:33:01 vasta tsitaadiga

olen selt uurinud juba, aga mida täpselt sealt?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robin
Kreisi kasutaja
robin

liitunud: 25.01.2005




sõnum 08.10.2005 17:36:44 vasta tsitaadiga

mis op. süsteem Sul on? sealt valid selle, edasi võtad radeon ja sealt driver download
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 08.10.2005 17:53:54 vasta tsitaadiga

mul selline masin veel Celeron 1,7 ja video radeon 9200 64bit 128Mb, mälu 512mb ja selle NFS:UN2-ga töötab küll ilusti high`ti peal thumbs_up.gif lahja on küll kaart seda ma ütlen, CMR2005 ja GTASA-d sellega küll enam mängida ei soovita ja FBS mängudel ammugi. mina kasutan Omega Draivereid proovi neid draivereid vaat kas läheb paremaks

viimati muutis Hosta 08.10.2005 18:00:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ametivend
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2005




sõnum 08.10.2005 17:59:12 vasta tsitaadiga

aga millist versiooni sealt?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 08.10.2005 18:07:40 vasta tsitaadiga

se link ei töötanudki proovi seda http://www.omegadrivers.net/ati/win2k_xp.php ise valid koha kust tõmbad "3D Accelerator" kohapealt tõmba sealt tuleb hästi kui sul on ikka XP icon_wink.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2005 18:55:55 vasta tsitaadiga

mina soovitan aga neid (NGO 2.5.8 )


http://www.ngohq.com/home.php?page=Files&go=cat&dwn_cat_id=9&go=giveme&dwn_id=112


väga head draiverid, kindlasti paremad kui official omad
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2005 19:09:37 vasta tsitaadiga

mh midakanni noh, kasvage suureks kes igakord kui selline teema on et osta uus arvuti vms, selle kaardiga peaks min settingutega ilusti välja vedama celeron või mitte... ise kahtlustaks drivereid jah....
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel112
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 09.10.2005 13:02:18 vasta tsitaadiga

minul 128bit ja underground 2 jooksis 1024*768 medium/low details.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wrestman
HV vaatleja
wrestman

liitunud: 03.12.2003




sõnum 09.10.2005 19:16:00 vasta tsitaadiga

mul endal hp laptop, 1300 mHz, 32-bitine, 64mb intergeeritud videokaart, mälu 256mb ja mäng jookseb täisgraafikaga, ainult et reso 800X600... põhjuseks võib midagi muud olla miks mäng ei jookse. Arvutis ja videokaardis ei tohiks kohe kindlalt probleem olla. Võimalik et arvuti on liialt palju koormatud ja nn õhus ripub liialt palju progesid. Kõige targe, tegu oleks format ja uus win peale icon_smile.gif
_________________
...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2005 22:00:31 vasta tsitaadiga

mul ka põhjas seadetega ei nõksuta, aga jookseb nagu matrix icon_biggrin.gif

Sõita on muidugi lihtsam kui kõik on aegluubis (ei nõksuta!!) aga oleks kena ikka sõita nii nagu see on "meant to be played" icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ametivend
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2005




sõnum 10.10.2005 12:30:46 vasta tsitaadiga

kui juba wrestman-i läpakas jooksutab ilusti Need for Speed unde...... siis peaks mul jumala ilusti jooksma.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alecoqprem
Kreisi kasutaja
alecoqprem

liitunud: 28.07.2005




sõnum 10.10.2005 17:37:04 vasta tsitaadiga

Ma küll ei tea mismoodi Wrestman oma läpakaga underground2 täisgraafikaga jooksutas, aga ka minu arvuti ei jooksuta seda päris täis graafikaga ära (arvut profiilis), mõned settingud tuleb siiski madalamaks panna, et jookseks täiesti normaalselt, kui ma panen täisgraafika peale siis mõnes kohas kus on liiga palju tegevust (loe: palju autosid, palju maju, ere valgustus jne...) hakkab nõksutama. Arvut ise pole ka mingi mänguarvuti icon_lol.gif kuid Wrestmani läpakast peaks siiski undergroun kahte paremini jooksutama
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2005 17:41:37 vasta tsitaadiga

isegi minu arvuti ei jooksuta asja päris täisgraafiga ära ma mõtlen ikka kui AA on põhja keeratud ja reso 1280*1024 kaardiks 9600XT
et seda mängu täitsa põhja lükata peaks olema miski 9800PRO/XT 6600GT vms



PS! 9200 64bit piix ei peagi midagi suutma max peaks olema keskmise prosega 1024*768 ja AA maas ja muud viled kas maas või suht min peal
see veel et sul on noname prose icon_lol.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2005 17:43:08 vasta tsitaadiga

See prose ei määra midagi mina mängin näiteks nfs u2 täis graafikal.
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2005 17:46:39 vasta tsitaadiga

Totu user kirjutas:
See prose ei määra midagi mina mängin näiteks nfs u2 täis graafikal.


ära vaidle Celeron määrab küll icon_lol.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2005 17:52:03 vasta tsitaadiga

Kui mul veel 9600XT oli siis päris täis graafikal mängida ei kannatud ,aga mingi reso 1024x768 ja AA 1 peal.
Muideks ametivend see u2 ei hakka sul jooksma ei uute driveritega ,ei formatiga kui sul 64bit kaart on.

Btw: Ma proovisin ja minu vana willamette omas 1800mhz peal väikse eduga ,aga siiski 2,4 celeroni ära icon_lol.gif
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2005 17:56:02 vasta tsitaadiga

niiet... get yourself some new videokaart icon_lol.gif näiteks siit foorumist miski 9600XT 9800-PRO olenevalt rahast

muidu selle Celeroniga ei jookse vist 9600XT ka eriti hästi icon_lol.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 10.10.2005 19:46:57 vasta tsitaadiga

reimers66 kirjutas:
niiet... get yourself some new videokaart icon_lol.gif näiteks siit foorumist miski 9600XT 9800-PRO olenevalt rahast

muidu selle Celeroniga ei jookse vist 9600XT ka eriti hästi icon_lol.gif
Täitsa õige mõte! thumbs_up.gif See 9200 on päris juust kaart ja sellega ei saagi uuemaid mänge mängida.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2005 19:50:27 vasta tsitaadiga

reimers66 kirjutas:
et seda mängu täitsa põhja lükata peaks olema miski 9800PRO/XT 6600GT vms


nalja hammas icon_lol.gif
sõbral on radeon 9600xt 128mb,sempron64 2500+@3000+ plate on asrock nf3-upgrate.
ning veab 12XXxXXX resol ja täis graafikal puhtalt välja. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2005 23:55:30 vasta tsitaadiga

kutsa99, ma ju pmst kirjutasin et oleneb see suurelt ka prosest icon_lol.gif sa räägid mulle Sempron 64 ja NF3 platest mis on väga võimsad asjad
ma pidasin rohkem silmas NF2 ja mingit 1800+ Athlon XPd või midagi sellist icon_lol.gif

loe mu juttu uuesti tal nimelt CELERON ma kirjasin rohkem selle kohta icon_rolleyes.gif

mul on endal Sempron 2400+ @ 2.3Ghz+NF2ultra ja 9600XTga ikka ei lükka küll 1280*1024 juures päris põhja icon_rolleyes.gif muidugi Sempron64+NF3 on ikka hoopis
teine teema
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ametivend
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2005




sõnum 16.10.2005 12:24:15 vasta tsitaadiga

Käisin wrestman-i pool, ja ta ei valetanudgi, pea kõik oli tal graavika kaardil põhjas, reso oli 800*600 ja mingi seting oli veel poole peal, jooksis mis mühises-nii et mis sellest järeldada võib-mul ikka mingi muu jama!! Ma saana siis ainult mängi kui kõik täitsa maas ja reso mingi 1200*........!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 16.10.2005 12:29:09 vasta tsitaadiga

Võta ka reso näiteks 800x600 peale ja proovi siis. 800x600 vs 1280x1024 puhul peab kaart teisel juhul ~2.7x rohkem vaeva nägema samade seadetega pildi joonistamiseks
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2005 18:24:53 vasta tsitaadiga

1200 reso tahab juba päris head videokaarti beer_yum.gif 800x600 on ikka väga madal reso sa proovi 1024x768 see suht norm reso icon_exclaim.gif '
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2005 18:54:34 vasta tsitaadiga

proovi 640x480 ja detaile tõsta


minu arvutil on nii, et kuna prose on nõrk ja rõhuda kõrgele resole ja detaile maha keerata, on jõnksutamine tugevam, aga kui madaldada resot ja detaile tõsta on mäng sujuvam...
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2005 23:37:41 vasta tsitaadiga

640x480 on ikka way to madal reso icon_lol.gif pane parem miski 1024x768 ja detailid võta nac maha ja korras pilt on ikka ilusam
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ametivend
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2005




sõnum 18.10.2005 10:32:01 vasta tsitaadiga

Nüüd siis asi korras, tegin formati, undergrgroung2 jookseb ilusti 800*600 detailid põhjas.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  ATI RADEON 9200 (128), ei vea mänge käima õeti!!!
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.