Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Elder Scrolls 4: Oblivion. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 87, 88, 89  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 29.09.2005 20:31:47 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Gameseek.co.uk 's saab asjale preorder teha juba icon_smile.gif Väidetavalt siis 60 päeva ilmumiseni 8)


holy shit ma plahvatan praegu! positiivne! kuigi ma ootan gothic 3-e rohkem on see väga hea uudis!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 30.09.2005 09:50:05 vasta tsitaadiga

irw. peaks mingi filtri tegema siia teemasse et asendaks sõna "Gothic 3" *piix* 'uga icon_razz.gif

käpad sügelevad juba küll elderi järele. oi kuidas sügelevad
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 30.09.2005 17:27:08 vasta tsitaadiga

Paganarh kirjutas:

käpad sügelevad juba küll elderi järele. oi kuidas sügelevad

kle mees, sa ei kujuta ette kuidas mul need sügelevad...
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 03.10.2005 01:28:52 vasta tsitaadiga

Neli ingame videot.
http://media.pc.ign.com/media/702/702491/vids_1.html

Neid vist veel pole siin. Lehe andmetel on need eile(üleeile) üles pandud.

[edit]

Tundub et tegu populaarsete asjadega. Ühe sain tiritud, nr3 tirib ning teised ütlevad et nii populaarne et peab liituma et tirida saaks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venturi
HV kasutaja
Venturi

liitunud: 06.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2005 01:54:29 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif icon_eek.gif kas ma võin nagu kõigi elderscrollsi fännide eest öelda - OMG

siit siis tuleb game of the year icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 03.10.2005 02:41:04 vasta tsitaadiga

Tundub et Stalkeri AI süsteem saab endale üsna karmi konkurendi
Kas viga on minus, mu monitoris või video kvaliteedis või see mäng ongi umbes sama pime kui D3?

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2005 10:57:51 vasta tsitaadiga

Video on siuke poolpidune ja pime.Anyway vaadates videosid täheldasin ühte asja, nimelt spellid nägid kuidagi juustud välja(näiteks see lightning oli kuidagi eriti 2D ja nigu mingi quake 1'st) + nendega kaasnev valgus ja nö.bloom paistab suht nõrk olevat icon_confused.gif eriti fireballi visates oleks pidanud ikka selle lendamisega see valgustama enda ümbrust päris kabedalt ja plahvatades nagu hetkeks ruumi valgemaks lööma aga ei midagi.Ummes nagu doom3 igast lampide efekt kus päevavalgus lamp laes aga sealt 2 meetrit edasi oli juba kottpimedus.Muidu loodus ja mets oli küll jaw dropping.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venturi
HV kasutaja
Venturi

liitunud: 06.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2005 11:59:15 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Tundub et Stalkeri AI süsteem saab endale üsna karmi konkurendi
Kas viga on minus, mu monitoris või video kvaliteedis või see mäng ongi umbes sama pime kui D3?


Nu oblivionis nagu ka morrowindis on kindlasti tõrvikud ja spell night vision olemas. Ma ei kujutagi ette kuidas ming katakomb, kus on vaid paar põlevat tõrvikut, peaks särama nagu mõnes suurlinnas .

ps. fireball valgustus efektist kahju muidugi, et see nähtavasti puudus.


viimati muutis Venturi 03.10.2005 13:56:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 03.10.2005 13:49:29 vasta tsitaadiga

sain kah kõik videod ikka kätte.
pole midagi öelda, täitsa kena. pime peabki üldiselt olema, eks need tõrvikud ja pirrud eriti palju valgust ei tooda icon_smile.gif

AI on lahe kuid häiris see et vana mõrd fragis konkreetselt oma koera ära
hehe. "bad puppy!"
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2005 21:35:34 vasta tsitaadiga

omfg!! icon_smile.gif

Graafika on ikka haige ja varjud :O . see kutt ke oblivionist välja tuli oli küll kergem kui ma tema nägemise poolest arvasin. Mõnus on see kui löög luukere siis tükid lendavad laiali ja kui sa lööd kedagi kes on rohkem pirukat söönud siis tema lendab minema. see uus AI on jah põnev. Aga kui on vaja keskit üles leida näiteks öelda et ma sain su antud questiga valmis siis läheb suuremaks peitusemänguks. Ja kas keegi teab kas seal Oblivioni taga on mingi X-tra kuri maailm X-tra palju kollidega icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2005 22:35:24 vasta tsitaadiga

http://www.gamershell.com/download_10985.shtml vaadake :S TÄIESTI PAEL!!!!!!! Ingame video.. 120mb suur 20minti
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 03.10.2005 23:06:30 vasta tsitaadiga

Panin ka tõmbama icon_biggrin.gif Kolmas osa koli küll väga hea mäng ja loodame, et neljas tuleb veel parem.

EDIT: Haige graafike icon_eek.gif Selle järgi näpud juba väga sügelevad. Kui ta läks metsa võtsi kohe suu lahti, sest pole ennem üheski mängus nii detailset metsa täinud icon_razz1.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2005 23:07:42 vasta tsitaadiga

ime ka kui ta mingi saasta graafikaga tuleks kui asi next gen konsoolidele suunatud on icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 03.10.2005 23:10:27 vasta tsitaadiga

Huvitav on see et võrreldes daggerfalliga on nii mõnigi asi märksa väiksemal skaalal.
Näiteks maailma suurus ning koobaste arv. Lisaks sellele genereeriti Daggerfallis ka koopad protseduurselt mitte ei olnud käsitsi kokku klopsitud icon_smile.gif

Loomulikult pilt ja füüsika on märksa kenamad võrreldes originaaliga

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venturi
HV kasutaja
Venturi

liitunud: 06.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2005 23:17:46 vasta tsitaadiga

Mõned näitlejad, kes voice teevad mängus :

Leading the lineup is Patrick Stewart, playing the role of the Emperor. Stewart is best known among genre fans as Captain Jean-Luc Picard on Star Trek: The Next Generation and as Professor Charles Xavier from the X-Men feature films.

Providing the voice for the Emperor's lost son and heir to the throne is Sean Bean. Bean skyrocketed to the public's attention as Lord Boromir in the Academy Award-winning Lord of the Rings trilogy. While Oblivion will be his first video game role, Bean is well known for starring in a variety of films, including memorable roles in National Treasure, Goldeneye, and Patriot Games.

Terence Stamp will lend his talents to the game's heavy plot, a sinister force bent on the destruction of Tamriel, the game's geographical setting. Stamp starred in Star Wars: Phantom Menace as Supreme Chancellor Valorum and as General Zod in the legendary Superman films. Oblivion is Stamp's first foray into voice work for a video game.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Weel
HV vaatleja

liitunud: 02.11.2003




sõnum 04.10.2005 10:10:32 vasta tsitaadiga

Tõmbasin ka omale selle 1,2gigase demonstratsioonDVD. Tõesti oli asi VAU. Endale läheb peale just see varjudes nähtamatult hiilimine. Aga vahepeal tundus jah, et oli sigapime, midagi õieti näha polnud, loodetavasti annab gammat seal normaalselt reguleerida. Eelmise osa alla sai oma tohutu aeg magama pandud, kuid läbi ikka ei teinud, kuna lõpuks olin sidequeste tehes praktiliselt surematu ja nii puudus huvi enam neid mainqueste teha. Seekord on plaan nende sidequestidega mitte üle pingutada. thumbs_up.gif Jään ila tilkudes väljalaskmist ootama.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2005 10:27:44 vasta tsitaadiga

Vaatasin videot veelkord ja füüsikast rääkides pulli asja täheldasin.Nimelt seal kus tüüp nooli selle kaevu kohal rippuvasse ämbrisse lasi oli siuke kift koht kus kui üks nool oli jäänud ämbri külge oli ämber kreenis, kui ära võttis vajus otseks ehk siis asjadel otseselt ka weight value'd.Nice.

Hmm rääkides AI'st siis huvitav kas nõid oleks koera ka siis ära fraggind kui mängja oleks algul majast minema läind?Või toimuvad event'id ainult siis kui passima jääd icon_confused.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 04.10.2005 13:22:58 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Vaatasin videot veelkord ja füüsikast rääkides pulli asja täheldasin.Nimelt seal kus tüüp nooli selle kaevu kohal rippuvasse ämbrisse lasi oli siuke kift koht kus kui üks nool oli jäänud ämbri külge oli ämber kreenis, kui ära võttis vajus otseks ehk siis asjadel otseselt ka weight value'd.Nice.
Nägin ka seda kohta kuid mulle tundus et too viimane nool mõjutas ämbrit tohutu palju rohkem kui need kaks teist noolt mis ta sealt välja tõmbas. Samuti ma tahaks teada kui palju too nool kaalus et puust ämbri nii viltu lükkas, alla 3kg vist kindlasti mitte kui vaadata palju üks korralik ämber kaalub. Samuti ma eeldaks et puu seest noole välja tirimine ei ole nii lihtne tegevus et too ämber seal nööri otsas kasvõi natukene ei liiguks.
Aga ega siis kõik ei saa ideaalne ka olla, midagi peab ju ülejärgmise põlvkonna jaoks ka jääma icon_biggrin.gif

Auron kirjutas:
Hmm rääkides AI'st siis huvitav kas nõid oleks koera ka siis ära fraggind kui mängja oleks algul majast minema läind?Või toimuvad event'id ainult siis kui passima jääd
Olen 99% kindel et taolised koerafragimised toimuvad ainult siis kui mängija on lähemal kui X meetrit. Ainult mingid suuremad (skriptitud) sündmused toimuvad ka siis kui mängija on teises kaardi otsas.

Asi lihtsalt selles et siiani pole olemas masinat mis suudaks vedada sellist AI süsteemi kus kõik mustmiljon tegelast võtavad vastu otsuseid et kas nüd koer halvata või põlema pista.
Stalkeris on küll mingisugune süsteem milles teoreetiliselt kogu maailm on pidevas liikumises kuid seal on kindlasti kasutatud umbes sarnaseid optimeeringuid kus näiteks igat rotti ei simuleerita eraldi, võiboll ainult mõnd üksikut tähtsamat tegelast simuleeritakse olenevalt vajadusest.
Taolistest AI optimisatsioonidest võiks rääkima jäädagi kuid ei hakka parem seda teemat risustama.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asdaf
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2003




sõnum 05.10.2005 10:49:32 vasta tsitaadiga

Väga ilus tundus icon_biggrin.gif Samas riivas pilku selle koera puisevõitu liikumine ning häirisid osade NPC-de kollakas-oranžid näod thumbs_down.gif
_________________
Back to Nvidia .
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2005 13:36:46 vasta tsitaadiga

väga, väga ilus,huvitav mis masin seda siis jooksutab
_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mawrec
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2005 13:52:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:
What are the PC system requirements?
We don't know at this time, but it will certainly look the best on the latest hardware available when the game is released.


Tundub, et nad ise ei tea ka veel icon_razz.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2005 14:03:52 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et mingi 30+ fpsiga veab 7800GTX max detailil... parima saavutuseks 512Mb 7800GTX või 2x7800GTX SLI icon_wink.gif X850XT-ga saab PS2 graafikal normilt mängida vast aga graafika täiesti teine kah siis imo... võtke AOE3 näiteks icon_wink.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 05.10.2005 14:32:55 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Ma arvan, et mingi 30+ fpsiga veab 7800GTX max detailil... parima saavutuseks 512Mb 7800GTX või 2x7800GTX SLI icon_wink.gif X850XT-ga saab PS2 graafikal normilt mängida vast aga graafika täiesti teine kah siis imo... võtke AOE3 näiteks icon_wink.gif


ei ole mõtet ennustada, me ei tea ju kui hästi see graafikamootor on üles ehitatud. Usun et nvidia 6 seeria kaardid alates 6600-st veavad kenasti ära kuid mitte täisgraffil. 512mb ramiga läheks raskeks ma arvan, kui siis miinimumnõuetel annaks pelada...1gb oleks vist piisav. aga noh, spekuleerimiseks on siin vara veel...ootab ära.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2005 15:12:35 vasta tsitaadiga

ega ma 512Mb tavarammi mõelnud icon_lol.gif videokaardi oma ikka mõtlesin.
Tavarammi 1Gb, et mängida enamvähem. 2Gb, et normaalselt pelada

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 05.10.2005 16:04:56 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
ega ma 512Mb tavarammi mõelnud icon_lol.gif videokaardi oma ikka mõtlesin.
Tavarammi 1Gb, et mängida enamvähem. 2Gb, et normaalselt pelada


ma sain aru küll et sa mõtlesid video oma, selle ramijutu ma lihtsalt kirjutasin.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jussu
HV vaatleja
Jussu

liitunud: 30.12.2004




sõnum 05.10.2005 20:59:36 vasta tsitaadiga

Mul jäi selle gameplay video peale karp lahti täiesti. Füüsika on nagu ülikõva. NPC-d teevad seda, mis neil pähe tuleb.
(Koera põletamine oli lahe icon_razz.gif) Meeletult ootan seda mängu.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2005 02:26:33 vasta tsitaadiga

See koera põletamine oli kõige haigem asi. Täiesti ebareaalne. Alguses kutsub heaks kutsuks oma lemmikut ja siis paneb põlema. Täiesti haige. See koht jättis kõige negatiivsema ja jaburama mulje A.I-st. prh. Arvatavasti muu "värk" tasakaalustab selle mängu.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 06.10.2005 08:53:03 vasta tsitaadiga

Nõus Erksxx'iga. Loodan et AI'd veel tweagitakse. Paralüüsist saan aru aga fireboltist ei saa
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2005 11:12:10 vasta tsitaadiga

graafika icon_eek.gif
inimeste liikumine icon_rolleyes.gif icon_confused.gif okse
mäng ise icon_biggrin.gif

muud ei oskagi hetkel selle traileri põhjal öelda..
kena on asi kindlasti aga vajab ka karmi masinat..

üldiselt ootan piix-u rohkem aga seda hakkan ka kohe kindlasti pelama
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 06.10.2005 11:14:00 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
üldiselt ootan piix-u rohkem

Ehk räägid lähemalt icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2005 11:15:35 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Winterwind kirjutas:
üldiselt ootan piix-u rohkem

Ehk räägid lähemalt icon_smile.gif

Paganarh kirjutas:
irw. peaks mingi filtri tegema siia teemasse et asendaks sõna "Gothic 3" *piix* 'uga icon_razz.gif

just stoori ja maailma poolest
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2005 19:25:42 vasta tsitaadiga

uued pildid
http://discuss.futuremark.com/forum/showflat.pl?Cat=&Board=gamingconsole&Number=5593099&page=0&view=collapsed&sb=5&o=0&fpart=1

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2005 20:17:10 vasta tsitaadiga

XBOX360 on ikka võimas loom, siuksed lahedad pelid tulemas ja see on alles algus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kellogg's
HV kasutaja
Kellogg's

liitunud: 02.01.2004




sõnum 06.10.2005 22:03:15 vasta tsitaadiga

Jama. Juba on öeldud, et XBOX360 Call of Duty 2 graafikat juba vähendatakse natuke, et masin saaks sellega hakkama.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 07.10.2005 12:48:39 vasta tsitaadiga

Kellogg's kirjutas:
Jama. Juba on öeldud, et XBOX360 Call of Duty 2 graafikat juba vähendatakse natuke, et masin saaks sellega hakkama.


Kust sa sellist jama veel kuulsid??

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2005 13:10:24 vasta tsitaadiga

irw, triple core ja 48 toruga ati ei vea välja ja pc veab? icon_lol.gif
pigem asi selles, et xboxile ei osata veel mänge teha ja ega see codi mootor suht pidur eniveis..
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 07.10.2005 13:37:37 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
irw, triple core ja 48 toruga ati ei vea välja ja pc veab?
Miks ka mitte kui too triplecore pole teoreetiliselt per core kaugeltki nii efektiivne kui näiteks a64 ning need 48 piipu on heal juhul võrdelised 16 torulise R520'ga icon_rolleyes.gif

nagu sa vist isegi peaks teadma siis piipude arv ei näita suurt midagi. Minu arvates märksa parem näitaja on transside arv mis kombineerituna töötaktiga annab enam-vähem normaalse hinnangu võimekuse kohta.

Vaevalt et tolles 360 GPU's on ~1G (3x x1800xt) või 0.5G (3x x850) transsi.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voltc
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2005




sõnum 07.10.2005 16:37:28 vasta tsitaadiga

pidagem meeles ka seda, et konsoolide arhitektuur ja softi tööpõhimõte on vägagi erinevad arvutitest, põhimõtteliselt lastakse ju ilma mingi suuremamahulise op süsita mängud biosist tööle või on xbox 360 varustatud juba kah bugise windoosaga? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RMasta
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2005 17:09:42 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
pidagem meeles ka seda, et konsoolide arhitektuur ja softi tööpõhimõte on vägagi erinevad arvutitest, põhimõtteliselt lastakse ju ilma mingi suuremamahulise op süsita mängud biosist tööle või on xbox 360 varustatud juba kah bugise windoosaga? icon_rolleyes.gif


Kuna tegemist on Microsofti toodanguga, siis ma ei imestaks üldsegi, kui seal tagataustal mingi Windows Vista beta taustaks jooksma pandaks icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 07.10.2005 17:35:43 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
pidagem meeles ka seda, et konsoolide arhitektuur ja softi tööpõhimõte on vägagi erinevad arvutitest, põhimõtteliselt lastakse ju ilma mingi suuremamahulise op süsita mängud biosist tööle või on xbox 360 varustatud juba kah bugise windoosaga? icon_rolleyes.gif
afaik, 360'l on mingi media centre laadne OS peal
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 07.10.2005 23:00:52 vasta tsitaadiga

jajaa, siis hakkame varsti mälu juurde ostma oma piiXBOX-ile icon_lol.gif
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 08.10.2005 11:53:10 vasta tsitaadiga

krt, tahtsin seda 120MB video sikutada gamershellist, aga download lingid on kõik kuskile ära kadunud icon_evil.gif

EDIT: Shit.

Update: pulled per publisher request.

kellelgi seda kusagil rippumas pole?

EDIT2: Thank god for p2p icon_lol.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2005 11:53:32 vasta tsitaadiga

Azureus torrentitega palju parem imo icon_razz1.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 08.10.2005 11:55:41 vasta tsitaadiga

70KB/s tuleb hetkel, pole hullu icon_wink.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2005 12:13:16 vasta tsitaadiga

Mnjah, paar päeva tagasi Jaani pool tirisime drivereid... 800KB/s icon_eek.gif icon_biggrin.gif
Aga aitab OT-st nüüd icon_razz1.gif krt peab mängu välja tulekuni veel niipalju ootama icon_razz.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2005 19:05:36 vasta tsitaadiga

51 päeva veel icon_razz.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 08.10.2005 22:24:51 vasta tsitaadiga

Ehh, pole vist põhjust seda veel niiväga oodatagi, see tahab ju põrgulikult head video ja kamaluga RAMi icon_wink.gif

Vaatasin seda gameplay videot, ja mida iganes nad selle jooksutamiseks kasutasid, selle peal jõnkas asi täitsa tihti (texture tear oli ka kohutav)...

Paneb kohe pead kratsima... nii palju kui mina tean, võisid nad seda mingi FX 57 ja 7800GTX SLI peal jooksutada, ja ikka jõnksutas full detailis icon_neutral.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 08.10.2005 22:26:33 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Ehh, pole vist põhjust seda veel niiväga oodatagi, see tahab ju põrgulikult head video ja kamaluga RAMi icon_wink.gif

Vaatasin seda gameplay videot, ja mida iganes nad selle jooksutamiseks kasutasid, selle peal jõnkas asi täitsa tihti (texture tear oli ka kohutav)...

Paneb kohe pead kratsima... nii palju kui mina tean, võisid nad seda mingi FX 57 ja 7800GTX SLI peal jooksutada, ja ikka jõnksutas full detailis icon_neutral.gif


äkki lihtsalt sellepärast et korraliku klvaiteediga video lindistamiseks on vaja omajagu ressurssi või siis lihtsalt sitt video?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2005 22:27:39 vasta tsitaadiga

ega sellise graafika juures seda jõnksutamist imestada saa..
kui morrowind tuli siis olid kah kõik videokaardid konkreetselt koomas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 08.10.2005 22:36:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:
ega sellise graafika juures seda jõnksutamist imestada saa..
kui morrowind tuli siis olid kah kõik videokaardid konkreetselt koomas


Mäletan väga hästi, kuidas oli seda 700MHz Duroni, 128MB RAMi ja 32MB ATI Rage Fury PRO peal mängida icon_razz.gif

Asi jooksis ainult 640x480 ja siis ka lasi vaevalt mängida... kaardil ringi jalutades loadisid aread oma hea minut aega... pikemad reisid olid tõeline tüütus alguses, kui teleporti polnud icon_lol.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Elder Scrolls 4: Oblivion. mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 87, 88, 89  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.