|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
29.09.2005 20:31:47
|
|
|
| Auron kirjutas: |
Gameseek.co.uk 's saab asjale preorder teha juba Väidetavalt siis 60 päeva ilmumiseni 8) |
holy shit ma plahvatan praegu! positiivne! kuigi ma ootan gothic 3-e rohkem on see väga hea uudis!
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
30.09.2005 09:50:05
|
|
|
irw. peaks mingi filtri tegema siia teemasse et asendaks sõna "Gothic 3" *piix* 'uga
käpad sügelevad juba küll elderi järele. oi kuidas sügelevad
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
30.09.2005 17:27:08
|
|
|
| Paganarh kirjutas: |
käpad sügelevad juba küll elderi järele. oi kuidas sügelevad |
kle mees, sa ei kujuta ette kuidas mul need sügelevad...
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
03.10.2005 01:28:52
|
|
|
Neli ingame videot.
http://media.pc.ign.com/media/702/702491/vids_1.html
Neid vist veel pole siin. Lehe andmetel on need eile(üleeile) üles pandud.
[edit]
Tundub et tegu populaarsete asjadega. Ühe sain tiritud, nr3 tirib ning teised ütlevad et nii populaarne et peab liituma et tirida saaks
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venturi
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2004
|
03.10.2005 01:54:29
|
|
|
kas ma võin nagu kõigi elderscrollsi fännide eest öelda - OMG
siit siis tuleb game of the year
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
03.10.2005 02:41:04
|
|
|
Tundub et Stalkeri AI süsteem saab endale üsna karmi konkurendi
Kas viga on minus, mu monitoris või video kvaliteedis või see mäng ongi umbes sama pime kui D3?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
03.10.2005 10:57:51
|
|
|
Video on siuke poolpidune ja pime.Anyway vaadates videosid täheldasin ühte asja, nimelt spellid nägid kuidagi juustud välja(näiteks see lightning oli kuidagi eriti 2D ja nigu mingi quake 1'st) + nendega kaasnev valgus ja nö.bloom paistab suht nõrk olevat eriti fireballi visates oleks pidanud ikka selle lendamisega see valgustama enda ümbrust päris kabedalt ja plahvatades nagu hetkeks ruumi valgemaks lööma aga ei midagi.Ummes nagu doom3 igast lampide efekt kus päevavalgus lamp laes aga sealt 2 meetrit edasi oli juba kottpimedus.Muidu loodus ja mets oli küll jaw dropping.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venturi
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2004
|
03.10.2005 11:59:15
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Tundub et Stalkeri AI süsteem saab endale üsna karmi konkurendi
Kas viga on minus, mu monitoris või video kvaliteedis või see mäng ongi umbes sama pime kui D3? |
Nu oblivionis nagu ka morrowindis on kindlasti tõrvikud ja spell night vision olemas. Ma ei kujutagi ette kuidas ming katakomb, kus on vaid paar põlevat tõrvikut, peaks särama nagu mõnes suurlinnas .
ps. fireball valgustus efektist kahju muidugi, et see nähtavasti puudus.
viimati muutis Venturi 03.10.2005 13:56:45, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
03.10.2005 13:49:29
|
|
|
sain kah kõik videod ikka kätte.
pole midagi öelda, täitsa kena. pime peabki üldiselt olema, eks need tõrvikud ja pirrud eriti palju valgust ei tooda
AI on lahe kuid häiris see et vana mõrd fragis konkreetselt oma koera ära
hehe. "bad puppy!"
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
03.10.2005 21:35:34
|
|
|
omfg!!
Graafika on ikka haige ja varjud :O . see kutt ke oblivionist välja tuli oli küll kergem kui ma tema nägemise poolest arvasin. Mõnus on see kui löög luukere siis tükid lendavad laiali ja kui sa lööd kedagi kes on rohkem pirukat söönud siis tema lendab minema. see uus AI on jah põnev. Aga kui on vaja keskit üles leida näiteks öelda et ma sain su antud questiga valmis siis läheb suuremaks peitusemänguks. Ja kas keegi teab kas seal Oblivioni taga on mingi X-tra kuri maailm X-tra palju kollidega
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
03.10.2005 23:06:30
|
|
|
Panin ka tõmbama Kolmas osa koli küll väga hea mäng ja loodame, et neljas tuleb veel parem.
EDIT: Haige graafike Selle järgi näpud juba väga sügelevad. Kui ta läks metsa võtsi kohe suu lahti, sest pole ennem üheski mängus nii detailset metsa täinud
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
03.10.2005 23:07:42
|
|
|
ime ka kui ta mingi saasta graafikaga tuleks kui asi next gen konsoolidele suunatud on
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
03.10.2005 23:10:27
|
|
|
Huvitav on see et võrreldes daggerfalliga on nii mõnigi asi märksa väiksemal skaalal.
Näiteks maailma suurus ning koobaste arv. Lisaks sellele genereeriti Daggerfallis ka koopad protseduurselt mitte ei olnud käsitsi kokku klopsitud
Loomulikult pilt ja füüsika on märksa kenamad võrreldes originaaliga
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venturi
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2004
|
03.10.2005 23:17:46
|
|
|
Mõned näitlejad, kes voice teevad mängus :
Leading the lineup is Patrick Stewart, playing the role of the Emperor. Stewart is best known among genre fans as Captain Jean-Luc Picard on Star Trek: The Next Generation and as Professor Charles Xavier from the X-Men feature films.
Providing the voice for the Emperor's lost son and heir to the throne is Sean Bean. Bean skyrocketed to the public's attention as Lord Boromir in the Academy Award-winning Lord of the Rings trilogy. While Oblivion will be his first video game role, Bean is well known for starring in a variety of films, including memorable roles in National Treasure, Goldeneye, and Patriot Games.
Terence Stamp will lend his talents to the game's heavy plot, a sinister force bent on the destruction of Tamriel, the game's geographical setting. Stamp starred in Star Wars: Phantom Menace as Supreme Chancellor Valorum and as General Zod in the legendary Superman films. Oblivion is Stamp's first foray into voice work for a video game.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Weel
HV vaatleja
liitunud: 02.11.2003
|
04.10.2005 10:10:32
|
|
|
Tõmbasin ka omale selle 1,2gigase demonstratsioonDVD. Tõesti oli asi VAU. Endale läheb peale just see varjudes nähtamatult hiilimine. Aga vahepeal tundus jah, et oli sigapime, midagi õieti näha polnud, loodetavasti annab gammat seal normaalselt reguleerida. Eelmise osa alla sai oma tohutu aeg magama pandud, kuid läbi ikka ei teinud, kuna lõpuks olin sidequeste tehes praktiliselt surematu ja nii puudus huvi enam neid mainqueste teha. Seekord on plaan nende sidequestidega mitte üle pingutada. Jään ila tilkudes väljalaskmist ootama.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
04.10.2005 10:27:44
|
|
|
Vaatasin videot veelkord ja füüsikast rääkides pulli asja täheldasin.Nimelt seal kus tüüp nooli selle kaevu kohal rippuvasse ämbrisse lasi oli siuke kift koht kus kui üks nool oli jäänud ämbri külge oli ämber kreenis, kui ära võttis vajus otseks ehk siis asjadel otseselt ka weight value'd.Nice.
Hmm rääkides AI'st siis huvitav kas nõid oleks koera ka siis ära fraggind kui mängja oleks algul majast minema läind?Või toimuvad event'id ainult siis kui passima jääd
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
04.10.2005 13:22:58
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| Vaatasin videot veelkord ja füüsikast rääkides pulli asja täheldasin.Nimelt seal kus tüüp nooli selle kaevu kohal rippuvasse ämbrisse lasi oli siuke kift koht kus kui üks nool oli jäänud ämbri külge oli ämber kreenis, kui ära võttis vajus otseks ehk siis asjadel otseselt ka weight value'd.Nice. |
Nägin ka seda kohta kuid mulle tundus et too viimane nool mõjutas ämbrit tohutu palju rohkem kui need kaks teist noolt mis ta sealt välja tõmbas. Samuti ma tahaks teada kui palju too nool kaalus et puust ämbri nii viltu lükkas, alla 3kg vist kindlasti mitte kui vaadata palju üks korralik ämber kaalub. Samuti ma eeldaks et puu seest noole välja tirimine ei ole nii lihtne tegevus et too ämber seal nööri otsas kasvõi natukene ei liiguks.
Aga ega siis kõik ei saa ideaalne ka olla, midagi peab ju ülejärgmise põlvkonna jaoks ka jääma
| Auron kirjutas: |
| Hmm rääkides AI'st siis huvitav kas nõid oleks koera ka siis ära fraggind kui mängja oleks algul majast minema läind?Või toimuvad event'id ainult siis kui passima jääd |
Olen 99% kindel et taolised koerafragimised toimuvad ainult siis kui mängija on lähemal kui X meetrit. Ainult mingid suuremad (skriptitud) sündmused toimuvad ka siis kui mängija on teises kaardi otsas.
Asi lihtsalt selles et siiani pole olemas masinat mis suudaks vedada sellist AI süsteemi kus kõik mustmiljon tegelast võtavad vastu otsuseid et kas nüd koer halvata või põlema pista.
Stalkeris on küll mingisugune süsteem milles teoreetiliselt kogu maailm on pidevas liikumises kuid seal on kindlasti kasutatud umbes sarnaseid optimeeringuid kus näiteks igat rotti ei simuleerita eraldi, võiboll ainult mõnd üksikut tähtsamat tegelast simuleeritakse olenevalt vajadusest.
Taolistest AI optimisatsioonidest võiks rääkima jäädagi kuid ei hakka parem seda teemat risustama.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asdaf
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2003
|
05.10.2005 10:49:32
|
|
|
Väga ilus tundus Samas riivas pilku selle koera puisevõitu liikumine ning häirisid osade NPC-de kollakas-oranžid näod
_________________ Back to Nvidia . |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volts333
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mawrec
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.04.2002
|
05.10.2005 13:52:05
|
|
|
| tsitaat: |
What are the PC system requirements?
We don't know at this time, but it will certainly look the best on the latest hardware available when the game is released. |
Tundub, et nad ise ei tea ka veel
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
05.10.2005 14:03:52
|
|
|
Ma arvan, et mingi 30+ fpsiga veab 7800GTX max detailil... parima saavutuseks 512Mb 7800GTX või 2x7800GTX SLI X850XT-ga saab PS2 graafikal normilt mängida vast aga graafika täiesti teine kah siis imo... võtke AOE3 näiteks
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
05.10.2005 14:32:55
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Ma arvan, et mingi 30+ fpsiga veab 7800GTX max detailil... parima saavutuseks 512Mb 7800GTX või 2x7800GTX SLI X850XT-ga saab PS2 graafikal normilt mängida vast aga graafika täiesti teine kah siis imo... võtke AOE3 näiteks  |
ei ole mõtet ennustada, me ei tea ju kui hästi see graafikamootor on üles ehitatud. Usun et nvidia 6 seeria kaardid alates 6600-st veavad kenasti ära kuid mitte täisgraffil. 512mb ramiga läheks raskeks ma arvan, kui siis miinimumnõuetel annaks pelada...1gb oleks vist piisav. aga noh, spekuleerimiseks on siin vara veel...ootab ära.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
05.10.2005 15:12:35
|
|
|
ega ma 512Mb tavarammi mõelnud videokaardi oma ikka mõtlesin.
Tavarammi 1Gb, et mängida enamvähem. 2Gb, et normaalselt pelada
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
05.10.2005 16:04:56
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
ega ma 512Mb tavarammi mõelnud videokaardi oma ikka mõtlesin.
Tavarammi 1Gb, et mängida enamvähem. 2Gb, et normaalselt pelada |
ma sain aru küll et sa mõtlesid video oma, selle ramijutu ma lihtsalt kirjutasin.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jussu
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2004
|
05.10.2005 20:59:36
|
|
|
Mul jäi selle gameplay video peale karp lahti täiesti. Füüsika on nagu ülikõva. NPC-d teevad seda, mis neil pähe tuleb.
(Koera põletamine oli lahe ) Meeletult ootan seda mängu.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
06.10.2005 02:26:33
|
|
|
| See koera põletamine oli kõige haigem asi. Täiesti ebareaalne. Alguses kutsub heaks kutsuks oma lemmikut ja siis paneb põlema. Täiesti haige. See koht jättis kõige negatiivsema ja jaburama mulje A.I-st. prh. Arvatavasti muu "värk" tasakaalustab selle mängu.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
06.10.2005 08:53:03
|
|
|
| Nõus Erksxx'iga. Loodan et AI'd veel tweagitakse. Paralüüsist saan aru aga fireboltist ei saa
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
06.10.2005 11:12:10
|
|
|
graafika
inimeste liikumine okse
mäng ise
muud ei oskagi hetkel selle traileri põhjal öelda..
kena on asi kindlasti aga vajab ka karmi masinat..
üldiselt ootan piix-u rohkem aga seda hakkan ka kohe kindlasti pelama
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
06.10.2005 11:14:00
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| üldiselt ootan piix-u rohkem |
Ehk räägid lähemalt
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
06.10.2005 11:15:35
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Winterwind kirjutas: |
| üldiselt ootan piix-u rohkem |
Ehk räägid lähemalt  |
| Paganarh kirjutas: |
irw. peaks mingi filtri tegema siia teemasse et asendaks sõna "Gothic 3" *piix* 'uga
|
just stoori ja maailma poolest
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
06.10.2005 20:17:10
|
|
|
XBOX360 on ikka võimas loom, siuksed lahedad pelid tulemas ja see on alles algus
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kellogg's
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2004
|
06.10.2005 22:03:15
|
|
|
| Jama. Juba on öeldud, et XBOX360 Call of Duty 2 graafikat juba vähendatakse natuke, et masin saaks sellega hakkama.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
07.10.2005 12:48:39
|
|
|
| Kellogg's kirjutas: |
| Jama. Juba on öeldud, et XBOX360 Call of Duty 2 graafikat juba vähendatakse natuke, et masin saaks sellega hakkama. |
Kust sa sellist jama veel kuulsid??
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
07.10.2005 13:10:24
|
|
|
irw, triple core ja 48 toruga ati ei vea välja ja pc veab?
pigem asi selles, et xboxile ei osata veel mänge teha ja ega see codi mootor suht pidur eniveis..
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
07.10.2005 13:37:37
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| irw, triple core ja 48 toruga ati ei vea välja ja pc veab? |
Miks ka mitte kui too triplecore pole teoreetiliselt per core kaugeltki nii efektiivne kui näiteks a64 ning need 48 piipu on heal juhul võrdelised 16 torulise R520'ga
nagu sa vist isegi peaks teadma siis piipude arv ei näita suurt midagi. Minu arvates märksa parem näitaja on transside arv mis kombineerituna töötaktiga annab enam-vähem normaalse hinnangu võimekuse kohta.
Vaevalt et tolles 360 GPU's on ~1G (3x x1800xt) või 0.5G (3x x850) transsi.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voltc
HV kasutaja
liitunud: 02.01.2005
|
07.10.2005 16:37:28
|
|
|
pidagem meeles ka seda, et konsoolide arhitektuur ja softi tööpõhimõte on vägagi erinevad arvutitest, põhimõtteliselt lastakse ju ilma mingi suuremamahulise op süsita mängud biosist tööle või on xbox 360 varustatud juba kah bugise windoosaga?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RMasta
HV kasutaja
liitunud: 22.12.2003
|
07.10.2005 17:09:42
|
|
|
| voltc kirjutas: |
pidagem meeles ka seda, et konsoolide arhitektuur ja softi tööpõhimõte on vägagi erinevad arvutitest, põhimõtteliselt lastakse ju ilma mingi suuremamahulise op süsita mängud biosist tööle või on xbox 360 varustatud juba kah bugise windoosaga?  |
Kuna tegemist on Microsofti toodanguga, siis ma ei imestaks üldsegi, kui seal tagataustal mingi Windows Vista beta taustaks jooksma pandaks
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
07.10.2005 17:35:43
|
|
|
| voltc kirjutas: |
pidagem meeles ka seda, et konsoolide arhitektuur ja softi tööpõhimõte on vägagi erinevad arvutitest, põhimõtteliselt lastakse ju ilma mingi suuremamahulise op süsita mängud biosist tööle või on xbox 360 varustatud juba kah bugise windoosaga?  |
afaik, 360'l on mingi media centre laadne OS peal
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
07.10.2005 23:00:52
|
|
|
jajaa, siis hakkame varsti mälu juurde ostma oma piiXBOX-ile
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003

|
08.10.2005 11:53:10
|
|
|
krt, tahtsin seda 120MB video sikutada gamershellist, aga download lingid on kõik kuskile ära kadunud
EDIT: Shit.
Update: pulled per publisher request.
kellelgi seda kusagil rippumas pole?
EDIT2: Thank god for p2p
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
08.10.2005 11:53:32
|
|
|
Azureus torrentitega palju parem imo
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003

|
08.10.2005 11:55:41
|
|
|
70KB/s tuleb hetkel, pole hullu
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
08.10.2005 12:13:16
|
|
|
Mnjah, paar päeva tagasi Jaani pool tirisime drivereid... 800KB/s
Aga aitab OT-st nüüd krt peab mängu välja tulekuni veel niipalju ootama
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
08.10.2005 19:05:36
|
|
|
51 päeva veel
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003

|
08.10.2005 22:24:51
|
|
|
Ehh, pole vist põhjust seda veel niiväga oodatagi, see tahab ju põrgulikult head video ja kamaluga RAMi
Vaatasin seda gameplay videot, ja mida iganes nad selle jooksutamiseks kasutasid, selle peal jõnkas asi täitsa tihti (texture tear oli ka kohutav)...
Paneb kohe pead kratsima... nii palju kui mina tean, võisid nad seda mingi FX 57 ja 7800GTX SLI peal jooksutada, ja ikka jõnksutas full detailis
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
08.10.2005 22:26:33
|
|
|
| erick kirjutas: |
Ehh, pole vist põhjust seda veel niiväga oodatagi, see tahab ju põrgulikult head video ja kamaluga RAMi
Vaatasin seda gameplay videot, ja mida iganes nad selle jooksutamiseks kasutasid, selle peal jõnkas asi täitsa tihti (texture tear oli ka kohutav)...
Paneb kohe pead kratsima... nii palju kui mina tean, võisid nad seda mingi FX 57 ja 7800GTX SLI peal jooksutada, ja ikka jõnksutas full detailis  |
äkki lihtsalt sellepärast et korraliku klvaiteediga video lindistamiseks on vaja omajagu ressurssi või siis lihtsalt sitt video?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
08.10.2005 22:27:39
|
|
|
ega sellise graafika juures seda jõnksutamist imestada saa..
kui morrowind tuli siis olid kah kõik videokaardid konkreetselt koomas
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003

|
08.10.2005 22:36:32
|
|
|
| tsitaat: |
ega sellise graafika juures seda jõnksutamist imestada saa..
kui morrowind tuli siis olid kah kõik videokaardid konkreetselt koomas |
Mäletan väga hästi, kuidas oli seda 700MHz Duroni, 128MB RAMi ja 32MB ATI Rage Fury PRO peal mängida
Asi jooksis ainult 640x480 ja siis ka lasi vaevalt mängida... kaardil ringi jalutades loadisid aread oma hea minut aega... pikemad reisid olid tõeline tüütus alguses, kui teleporti polnud
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|