Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PSP] SONY PlayStation Portable arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 65, 66, 67  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2005 14:20:50 [PSP] SONY PlayStation Portable arutelu vasta tsitaadiga

Nimelt omandasin selle asja ja väga väga hea asi tundub olema. Ühest asjast aru pole saanud, et mis kataloogi nimi peab olema, et saaks videosi vaadata... alati ütleb, et none found... praegu kataloogi nimeks "Video". Muusika jne töötavad ja saan kuulata. Mingeid demo mänge oleks soov tirida peale
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 30.09.2005 10:44:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 24.09.2005 16:47:16 vasta tsitaadiga

demo mänge saad päris mängudega koos
tirida ei saa
ja video jaoks kasuta ImTOO PSP Video Converter Readme või PSPvideo9
sest psp video failid koosnevad 2 failist (a la cue ja bin)
nendega saad copyda video kohe õigesse kohta ja teha õigesse formaati

btw mis versioon on ?
1.5 või 1.52 või 2.0 ?

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2005 16:50:04 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, kaku lahti hakka klokkima thumbs_up.gif icon_lol.gif ...tglt isegi mängind paari mängu selle peal...käte vahel pole nii ilusat ekraani hoidnud...hea asi kuid peladega ku--ne.
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2005 18:21:22 vasta tsitaadiga

Sain K-Arvutist uue 1Gb mälu juurde 8) ja eila sain Ridge Raceri... arkaad aga mängitavust hullu moodi... autosi pööratult palju. Järgmine ost NFS vast icon_razz.gif kui mitte GTA3 või WRC icon_biggrin.gif
Enivei OMFG... filmi pakib kokku 196Mb peale icon_eek.gif Väga PRO... kvaliteet täiesti norm thumbs_up.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2005 19:27:23 vasta tsitaadiga

Ridge Racerit isegi peland...see on osadel kohe ostes kaasas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2005 10:46:59 vasta tsitaadiga

Niih nüüd siis ostetud kaks mängu icon_biggrin.gif

"Ridge Racer" ja "Toca Race Driver 2" icon_biggrin.gif

Ridge Racer kuidagi liiga arkaadlik icon_razz1.gif TOCA 2 aga väga viimasepeal icon_eek.gif sutsu aeglaseks jääb kohati aga mitte palju. Meibi, et 16autot ees icon_biggrin.gif Praegu just ostsin selle. 1:1 PC-st koopia paistab olema. Videod ka kõik samad. Autod lagunevad normilt jne icon_biggrin.gif maksab 690.- K-Arvutisalongis thumbs_up.gif Nüüd ootan Burnout Legends-si omale 8) PS2 ja PSP versiooni

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 30.09.2005 15:14:05 vasta tsitaadiga

sellel mingi fps ka juba we?
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 30.09.2005 15:24:59 vasta tsitaadiga

doom ja quake ? icon_biggrin.gif
third personid on konsoolide peal populaarsemad tglt

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 30.09.2005 15:48:53 vasta tsitaadiga

v2hja kirjutas:
doom ja quake ? icon_biggrin.gif
third personid on konsoolide peal populaarsemad tglt


doom3 quake3 icon_razz1.gif

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2005 15:52:29 vasta tsitaadiga

Err gran turismo kah ju olemas PSP peal icon_razz.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2005 16:52:42 vasta tsitaadiga

On? icon_eek.gif oo selle võiks ka soetada.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2005 17:24:59 vasta tsitaadiga

minuteada gt4 pole veel väljas psp-l aga tuleb
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 30.09.2005 17:40:25 vasta tsitaadiga

http://www.gamespot.com/psp/index.html - Kõike PSP mängudest!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alias
HV vaatleja

liitunud: 16.01.2005




sõnum 30.09.2005 17:47:09 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Niih nüüd siis ostetud kaks mängu icon_biggrin.gif

"Ridge Racer" ja "Toca Race Driver 2" icon_biggrin.gif

Ridge Racer kuidagi liiga arkaadlik icon_razz1.gif TOCA 2 aga väga viimasepeal icon_eek.gif sutsu aeglaseks jääb kohati aga mitte palju. Meibi, et 16autot ees icon_biggrin.gif Praegu just ostsin selle. 1:1 PC-st koopia paistab olema. Videod ka kõik samad. Autod lagunevad normilt jne icon_biggrin.gif maksab 690.- K-Arvutisalongis thumbs_up.gif Nüüd ootan Burnout Legends-si omale 8) PS2 ja PSP versiooni

Burnout legendsit pole PS2-le. On Burnout 3 mis on enam-vähem selle moodi ja Burnout 4 mis on veel lahedam, kuna seal saab träffikut chekkida (a la rammida neid tavasõidus tagant saates nad lendama)
486 kirjutas:
sellel mingi fps ka juba we?

Jah, Coded Arms, aga see polnud nii populaarne.

-alias

PS. Paljuga ja missuguseid mänge K-saluunist saab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.09.2005 18:10:08 Re: Sony PlayStationPortable mängude arutelu vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Nimelt omandasin selle asja ja väga väga hea asi tundub olema. Ühest asjast aru pole saanud, et mis kataloogi nimi peab olema, et saaks videosi vaadata... alati ütleb, et none found... praegu kataloogi nimeks "Video". Muusika jne töötavad ja saan kuulata. Mingeid demo mänge oleks soov tirida peale


Videosid ise sellega lastud thumbs_up.gif aga imelik et teeb uue kausta mitte psp nn peakausta sisse, vaid sinna samma uue, ühesõnaga pole oluline, peaasi et töötab (y)muidu õpetustes räägivad et teeks peakausta sisse uue folderi kuskile sinna.Hea segane txt sai thumbs_down.gif
http://www.softpedia.com/get/Others/Miscellaneous/PSP-Video-Manager.shtml
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2005 18:13:42 vasta tsitaadiga

Burnout 3 ostsin just K-Arvutisalongist icon_biggrin.gif 490.- tuli mulle hinnaks icon_biggrin.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif
Veel Enthusia on seal... 550.- midagi oli vist icon_biggrin.gif jpm!!

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 30.09.2005 18:14:21 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=205573&highlight=
kes pole veel näinud icon_biggrin.gif
pspvideo9 teeb kaustad jms ise valmis
küll on ta aeglasem minglilmääral

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2005 18:25:56 vasta tsitaadiga

Hea õpetus icon_wink.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
h62k
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2004




sõnum 30.09.2005 20:10:20 vasta tsitaadiga

Mul praegu Wipeout Pure ja RidgeRacer.
Järgmiseks ostuks 1GB mälukas ja siis GTA Liberty Stories ja POP PSP.
Võiks juba mõni hea RPG ka PSP-le tulla!
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2005 21:08:31 vasta tsitaadiga

egas jah, praegu on aint siuke RPG nagu Untold Legends: Brotherhood of the Blade olemas ag see pole just eriti hea.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2005 10:07:32 vasta tsitaadiga

sihuke küsimus, kas see psp filmidele sube ka näitab?
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
draggo
HV kasutaja
draggo

liitunud: 08.01.2004




sõnum 01.10.2005 10:09:10 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Err gran turismo kah ju olemas PSP peal icon_razz.gif

Ilmub kevadel:
http://www.gamespot.com/psp/driving/granturismo/news_6111578.html
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2005 14:23:14 vasta tsitaadiga

Viljandi Enteriski oli mitu PsP mängu täiesti olemas....F1 Challenge ja veel paar tk...Ridge Racers kah....ainult hinnad olid valusad....900 midagi thumbs_down.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alias
HV vaatleja

liitunud: 16.01.2005




sõnum 02.10.2005 11:53:53 vasta tsitaadiga

gj kirjutas:
sihuke küsimus, kas see psp filmidele sube ka näitab?

ei. vb võib loota mõnd homebrew'i mis lowb ka subtiitreid...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 03.10.2005 18:11:58 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/v2hjaweb3/shots/
_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2005 18:15:23 vasta tsitaadiga

v2hja kirjutas:
http://www.zone.ee/v2hjaweb3/shots/


Einoo kena küll icon_razz1.gif pildid ma mõtlen. Mängud nii ei jookseks.. ple tehtudki veel

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 03.10.2005 18:18:00 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
v2hja kirjutas:
http://www.zone.ee/v2hjaweb3/shots/


Einoo kena küll icon_razz1.gif pildid ma mõtlen. Mängud nii ei jookseks.. ple tehtudki veel

vähemalt kena unistus icon_biggrin.gif

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2005 20:44:29 vasta tsitaadiga

OT

Hetkel on see kindlasti kõigile uus ja huvitav asi. Kuid küsin siiski.

Minek pikale bussireisile ja kas oleks kedagi, kes oleks nõus ~10 päevaks laenama seda näiteks tagatisraha eest + laenutustastu. Oleks väga tänulik ja hoiaks seadet hästi. icon_redface.gif

Või kui psp-d ei ole siis äkki on kellelgi nokia n-gage või korralik pihuarvuti. Annaks asenduseks seniks nokia 6600. icon_neutral.gif icon_redface.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2005 22:33:24 vasta tsitaadiga

endal kah plaanis psp soetada aga tahaks teada kas mänge saab muidu downloadida kah sest emulas on neid nagu raba üleval ja mis moodi neid tööle saab?on siis miskit 1gigast mälukaarti vaja?
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2005 22:34:51 vasta tsitaadiga

Alvaaro kirjutas:
endal kah plaanis psp soetada aga tahaks teada kas mänge saab muidu downloadida kah sest emulas on neid nagu raba üleval ja mis moodi neid tööle saab?on siis miskit 1gigast mälukaarti vaja?


hehe icon_biggrin.gif ära räägi pira jutte mees icon_biggrin.gif !!

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2005 22:40:07 vasta tsitaadiga

ei no mis pira see ikka on a la modifitseerimine siis
lihtsalt tahan teada kas on võimalik niimoodi mängida sest nagu rahakott ei luba igapäew mingi 700.- mängu osta nagu mõnel siin icon_lol.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2005 01:44:32 vasta tsitaadiga

Praegu vaid WipeOut Pure. Seda on juba niipalju mängitud, et silmad valutavad icon_eek.gif
Järgmist mängusoovi veel polegi. Peab seda mängulisti lähemalt uurima hakkama.
Üks asi on see nimekiri, teine asi on reaalselt kättesaadavad mängud. Valik pole
just eriti kiita.
On kuskil Tallinnas Kaubamajast laiem valik PSP mänge?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2005 14:52:39 vasta tsitaadiga

Burnout Legends OMAB!!!

Tirisin selle praegu oma PSP peale ja noo mul ple sõnu... jookseb puhtalt, graafika on sitta kanti ilus :S ja AUTOD lähevad HULLU MOODI PURUKS... täpselt naug PS2 versioonis :S Täiesti uskumatu... vägapalju on mängimist ja autosi jne... ma ei suuda seletada... uskumatult hea mäng thumbs_up.gif KINDLALT aasta parim PSP ralli mäng thumbs_up.gif beer_yum.gif

edit: Kui keegi soovib siis privage icon_smile.gif Võin vahetust teha orikatega! Mul olemas Ridge Racer ja Toca Race Driver 2... sinna lisandub varsti iBurnout Legends kuna selle orika peab ostma lihtsalt thumbs_up.gif ma ei suuda kujutada ette kui võimas võib GTA või WRC olla icon_eek.gif


edit: Palju kellegi takedown rekord ka on? icon_razz.gif Mul hetkel 19 and rising. Autosi juba mingi 10tk uusi lahti saadud thumbs_up.gif kodus pelan edasi icon_smile.gif Panen nüüd korra NFS Rivalsi peale

edit2: Kuda Versioon 1.50 peal tagatausta panna?

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2005 09:37:20 vasta tsitaadiga

ridge reicerist hoidke eemale, see on küll totaalne kräpp, peale 10 minutit pelamist, seda mängu enam küll rohkem ei viitsiks peale panna.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2005 09:44:02 vasta tsitaadiga

Ei tea midagi.. revüüd annavad suuri punkte. Mängitavust kõvasti aga total arkaad muidu
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 05.10.2005 15:52:31 vasta tsitaadiga

ridge racers on tegelikult ülikõva
põhi idee driftimine ja seinte mitte puutumine
ja juba neljandat radadekolmikut sõites on asi juba suht raske
graafika on tal ilus jms

muidu mis pela mulle veel meeldis oli fired up!
küll ainult selle demo proovinud

------

tsitaat:

edit2: Kuda Versioon 1.50 peal tagatausta panna?


PSPersonalize
http://thepspimp.com/download/

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2005 15:56:19 vasta tsitaadiga

Kust sa demosi saad icon_wink.gif
BTW oled Burnout Legendsit proovinud? icon_biggrin.gif omg see on nagu sada korda etem kui Ridge Racer icon_biggrin.gif aga kui muud pole mänginud paremat siis see hea pela jep... ainult tasub mõelda kumba osta NFS või Ridge Racer... oleks ise NFS valinud tegelt vast.

edit: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=2253852#2253852

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2005 16:05:52 vasta tsitaadiga

kui küsida tohib, siis mille peal need psp mängud on ja kuidas see mängude installimine käib psp peale? Läbi arvuti või kuidas?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2005 16:43:34 vasta tsitaadiga

psp-le ei installita, käivad mingid kettad, sellised väikesed sisse, arvan ma
_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2005 18:05:08 vasta tsitaadiga

Ei käi kettad icon_lol.gif Flash Drive käib icon_wink.gif memory stick siis. Installida ei saa midagi.. kopeerid arvutist sisse. Kuid mängud käivad kõik UMD disci pealt... aga on võimalik alati muudmoodi mänge saada icon_razz.gif
Aga ma ei saanud ikka aru kuda tagatausta vahetada... kuhu need kataloogid panema pean mis sealt tirides sain arvutisse... pilt nimega 1.bmp on valmis tehtud õige resoga ja panin root kataloogi aga ei midagi.. mul tunne, et need teised kaks kataloogi, mis selles programmis olid tuleb näiteks GAME kataloogi panna aga millega ma käivitan need?

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 05.10.2005 20:35:24 vasta tsitaadiga

ma pole ise seda programmi kasutanud aga mulle jäi mulje et pilt peab olema sama numbriga mis hetke kuu
et siis alles 10 bmp funkab

demod teiste originaal pelade plaatide pealt
nt medievil

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psp
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2005




sõnum 06.10.2005 14:41:59 vasta tsitaadiga

Aga kas keegi Colin.M rally 05 on mänginud juba?icon_razz.gif
Kui kavatsen muretseda mõtlesin just esimesena selle mängu peale:).
Kui keegi on proovinud..
Siis äkki saaks öelda kuidas oli?icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2005 17:53:32 vasta tsitaadiga

Kas selle asjaga üldse mängida kannatab? On tal pilt piisavalt hea, et kõigest aru saab, või on kõik tekst suureks tõmmatud? Siis jälle see jama, et tausta ju ei näe, või ei ole?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2005 17:55:04 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Ei käi kettad icon_lol.gif Flash Drive käib icon_wink.gif memory stick siis. Installida ei saa midagi.. kopeerid arvutist sisse. Kuid mängud käivad kõik UMD disci pealt... aga on võimalik alati muudmoodi mänge saada icon_razz.gif
Aga ma ei saanud ikka aru kuda tagatausta vahetada... kuhu need kataloogid panema pean mis sealt tirides sain arvutisse... pilt nimega 1.bmp on valmis tehtud õige resoga ja panin root kataloogi aga ei midagi.. mul tunne, et need teised kaks kataloogi, mis selles programmis olid tuleb näiteks GAME kataloogi panna aga millega ma käivitan need?


jah just, flash drive icon_smile.gif

_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2005 18:06:53 vasta tsitaadiga

v2hja kirjutas:
ma pole ise seda programmi kasutanud aga mulle jäi mulje et pilt peab olema sama numbriga mis hetke kuu
et siis alles 10 bmp funkab

demod teiste originaal pelade plaatide pealt
nt medievil


ei funka ka nii.

Hmm kuskohas neid demosi valida saab? Ma küll saan vaid UMD plaadi seal lahti teha ja siis läheb otse mängu ju

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2005 19:37:18 vasta tsitaadiga

Rajareits, pilt on väga kena...ise pelanud ja karbi võtab suht lahti sellist kena-selget ekraani vaadates
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 06.10.2005 20:59:54 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
v2hja kirjutas:
ma pole ise seda programmi kasutanud aga mulle jäi mulje et pilt peab olema sama numbriga mis hetke kuu
et siis alles 10 bmp funkab

demod teiste originaal pelade plaatide pealt
nt medievil


ei funka ka nii.

Hmm kuskohas neid demosi valida saab? Ma küll saan vaid UMD plaadi seal lahti teha ja siis läheb otse mängu ju

seal on mingi peamenüüs demos vms

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2005 08:37:58 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
Kas selle asjaga üldse mängida kannatab? On tal pilt piisavalt hea, et kõigest aru saab, või on kõik tekst suureks tõmmatud? Siis jälle see jama, et tausta ju ei näe, või ei ole?


pilt on ok, natuke kehvem kui ps2 pilt telekast, raud on ka nõrgem, silmad väsivad suht ruttu kuna ikkagi on tegu väikese ekraaniga, pole ka supermugav käes hoida, peale pikka mängimist on käed ka üsna väsinud. põhimõtteliselt saad psp-ga eelmise põlvkonna konsoolimängud nüüd kaasas tassida, natuke kehvema kvaliteediga + mp3, jpg, ja videoplayeri. et mitte hiljem ostu kahetseda, soovitaksin ikka enne ise asja näppida ja omale selgeks teha selle kasulikkus.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h62k
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2004




sõnum 07.10.2005 12:26:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:
pilt on ok, natuke kehvem kui ps2 pilt telekast, raud on ka nõrgem, silmad väsivad suht ruttu kuna ikkagi on tegu väikese ekraaniga, pole ka supermugav käes hoida, peale pikka mängimist on käed ka üsna väsinud. põhimõtteliselt saad psp-ga eelmise põlvkonna konsoolimängud nüüd kaasas tassida, natuke kehvema kvaliteediga + mp3, jpg, ja videoplayeri. et mitte hiljem ostu kahetseda, soovitaksin ikka enne ise asja näppida ja omale selgeks teha selle kasulikkus.

Kuidas kellelegi, näiteks minul on küll väga mugav seda käes hoida.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2005 02:29:13 vasta tsitaadiga

Ülimalt head pildid: http://forum.lik-sang.com/other/psp-release/
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PSP] SONY PlayStation Portable arutelu mine lehele 1, 2, 3 ... 65, 66, 67  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.